Yorimi Sonoe [TOKUBETSU JŌNIN]

Goto down

Yorimi Sonoe [TOKUBETSU JŌNIN]

Příspěvek pro Yorimi Sonoe za Fri Jan 16, 2015 11:53 pm


Jméno: Yorimi Sonoe
Přezdívka: Yori, Yo, Son
Narození: 17. 1.
Pohlaví: Žena
Věk: 18 let

Vzhled:
Oči: červené
Postava: štíhlá, průměrná, béčka (160cm, 45kg)
Vlasy: blankytně modré, dlouhé do poloviny zad, zvlněné, ofinka na stranu
+ opálená, mateřské znamínko ve tvaru komety na levém stehně

Osobnost:
Extrovert - Intuitivní - Myslící - Vnímající > extravertní intuitivní typ s introvertním myšlením (ENTP)


Vesnice: Kumogakure no Sato
Klan: Sonoe Ichizoku

Hodnost: Tokubetsu Jōnin (A-rank)
Zaměření: Kekkei Tōta, Ninjutsu
Kekkei Genkai: Haton (Sklo)
Summon: - - -

Techniky:
Kletba druhého já (A-rank)
Kletba zkresleného světa (C-rank)
Odrazová technika (B-rank)
Skleněná kletba (A-rank)
Technika rozstřepení (C-rank)
Technika skleněného hada (B-rank)
Technika vrstvy křemenného skla (C/A-rank)
Ultimátní skleněná kletba (S-rank)
Vězení ze světla (A-rank)
Zrcadlení (B-rank)
+ Ovládání Hatonu/Základní techniky

BOS:
Ninjutsu: 5b
Taijutsu: 2b
Genjutsu: 3b

Inteligence: 3b
Chakra: 3b
Síla: 2b
Rychlost: 2b
Ruční pečetě: 5b

Celkem: 25 bodů


Životopis:
Yorimi se narodila do klidné, tiché vesnice, které v té době vládl Everest. Přesto hned odmala znala strach a i díky tomu se stala nebojácnou. Bydleli totiž opodál sídla klanu Kagayaki, odkud se každou chvíli vyplazil nějaký ten had nebo hůř - utekl živý experiment. Když bylo Yo pět, seznámila se s budoucí sedmou Raikage Kagayaki Rin, které v té době bylo deset. A zatímco naše hrdinka se chystala na Akademii, Rin už se ji chystala ukončit. Přes to všechno k sobě našly cestu. Možná, že zpočátku na ní Rin jen chtěla provádět experimenty jako celý ten její šílený klan, ale nakonec se staly nejlepšími kamarádkami.

Yo končila akademii v době, kdy se Rin stala chuuninem a nedlouho poté Raikageho asistentkou. V té době jí bylo jedenáct a Rin šestnáct let. To nakonec způsobilo jejich odloučení, protože život Genina nejde s vysokou politikou nijak srovnávat, natož skloubit. Vyřešily to psaním dopisů, které nakonec nepřestalo ani když jejich hodnosti postoupili.

A tady už se příběh trochu liší od ostatních. Yorimi totiž doposud byla jako každá jiná. Přátelství s Raikage jí ale vyneslo titul osoby, jejíž přízeň by si měl každý získat a ona toho hojně využívala. Díky tomu se také stala naprosto extrovertní osobou, která umí rozeznat, co je v lidech a schopnost říct, jestli někdo říká pravdu nebo lže, považuje za svoji superschonost. Má velmi silné vnímání a spoléhá na svou intuici. A přes radost ze společnosti a schopnost mluvit takřka s kýmkoli (ačkoli nesnáší, když ji někdo nudí), si všechno velmi dobře rozmýšlí.

Pak se Yo začala nudit. To byla nejhorší část jejího života. Zatímco obvyklí puberťáci procházejí krizemi identity, ona prostě neměla, co dělat a čeho dosáhnout. Měla za nejlepší kamarádku Raikage, průměrně dobrou rodinu, se kterou byla spokojená, o partnera nestála, protože ještě nepotkala pravou lásku a najít ji se jí nezdálo jako dobrý cíl. Měla i dobré techniky, byla spokojená se svojí postavou a vzhledem všeobecně. Zkrátka ji to všechno až k smrti nudilo. Práce byla práce, neměla s ní problém. Nakonec ji z tohohle dostala Rin. Jednoduchým dárkem: průkazkou do knihovny.

Čtení se stalo její dívčinou vášní. Když nebyla na misi, četla. Rodiče ji k tomu nevedli, proto propadla novému koníčku až teď. Putovala díky knihám do tolika nových světů! Četla prózu i poezii, učila se nazpaměť oblíbené básně a už téměř neříkala nic jiného, než citáty. Milovala je. Tím ztratila několik méně důležitých známých, kteří se této změně nedokázali přizpůsobit. Yo zkrátka nebyla tak úplně normální. Chodila s nejlepší kamarádkou Kage na kafe a dokonce se dozvěděla o jejím novém studentovi Z. Vlastně ho neznala, ale věděla o každém jeho tréninku první, poslední. Věřili byste, že je chlapec (vybraný pro speciální úkol) schopný prohrát v páce s o čtyři roky mladším děvčetem? Díky jejich společně strávenému času se ale upnula k Rin až příliš a ta brzy (ačkoli ne proto) ztratila svůj post Raikage a po bitvě s Reinou upadla do dlouhého komatu. Yo jí chodila číst. Každý den.

Naučila se tak snášet samotu a prakticky nikdy nebyla smutná. To je příjemná vlastnost. Rin se brzy probudila a to Yo dovedlo k naprosto optimistické podobě její osobnosti, která ale dokázala z minuty na minuty zvážnět a citovat i ty nejtěžší autory. Teď se navíc povídá, že jediná Yorimi ví, kam se Raikage nedávno vytratila. Tedy jediná kromě Atsuky, ale démona z Kumogakure se všichni bojí a tak se jí logicky nikdo nechce ptát. Teď se Yorimi poohlíží po někom, kdo by ji byl schopný pochopit. Přece jen je bez Rin ve vesnici docela smutno.
avatar
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 21
Location : Brno

Zobrazit informace o autorovi http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

Re: Yorimi Sonoe [TOKUBETSU JŌNIN]

Příspěvek pro Hokori Mai za Mon Jan 19, 2015 7:22 pm

POVOLENO, bez technik. Techniky budou upřesněny a povoleny v sekci vlastních technik, jen aby nedošlo k nedorozumění.

_________________
avatar
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru