Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nočný klub

+4
Hideo Hatake
Goku
Takao Hanare
Sadao
8 posters

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Goto down

Nočný klub Empty Nočný klub

Příspěvek pro Sadao Sat Jan 24, 2015 4:08 pm

Nočný klub Cyberpiui
Nočný klub nachádzajúci sa vo voľnom svete, uprostred ničoho a len popri prašnej ceste. Možno práve preto i vznikol tu. Dokonalé útočisko pre cestovateľov a iných ľudí, ktorí by mali mať v nohách dlhú cestu a chceli by si tu oddýchnuť, zrelaxovať a omnoho viac. Klub však i tak prevažne navštevujú len Nukenini, opilci, vrahovia, zlodeji a iná podobná zberba. Človek sa tu tak môže dozvedieť mnoho vecí, ale zároveň sám riskuje, pretože tu skutočne nie je obvyklé, aby sa človek cítil príliš bezpečne. Klub ponúka výber alkoholu, provizórneho nocľahu a v neposlednom rade ponúka aj množstvo žien, ktoré tu celý čas "pracujú". Čo k tomu hold viac povedať.. ten, kto nie je na slušné veci, si tu určite príde na svoje.
Sadao
Sadao
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 115
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Nočný klub Empty Re: Nočný klub

Příspěvek pro Takao Hanare Sat Jan 24, 2015 4:35 pm

Ak by existovala na svete dostatočná anime kvapka, teraz by ju účastník vojny v Kiri určite na čele vyčaroval vo veľkosti Emipre State Buildingu. Pretože to čo sa stalo v túto chvíľu tak ďaleko od Kiri, bolo strašne neočakávané. Človek ktorý bol v prvých radách Hakuei pri frontálnom útoku na brány Mlžnej, človek ktorý tam pobil množstvo ľudí a človek ktorý pripravil o nádej ďalších mladých, si teraz vykračoval prázdnymi uličkami malého mestečka na okraji hraníc Mizu no kuni a pomalým krokom si to skryto zamieril práve do najmenej očakávanej budovy, akú by ste od tak vysoko postaveného záporáka v radách organizácie „duchov“ očakávali. Pretože Takao si to cez hmlisté počasie, s kapucňou na hlave, namieril práve do nočného klubu, kde pomalým ťahom otvoril ticho vŕzgajuce dvere, podávajúc vyhadzovači malý obnos peňazí ako vstupenku, a vošiel do vnútra podivne vyzdobenej miestosti, plnej Gogo tanečníc a obrovského baru, za ktorým sa nachádzalo nemalé množstvo peňazí. V tomto bola výhoda byť členom Hakuei, mohli ste si vlastne robiť čo ste chceli a na takýchto neutrálnycz zónach, ste boli často ako doma.

Jeho kroky zaviedli do malého boxu v kúte miestnosti, na druhej strane od dverí, kde si s povzdychom sadol a uvolnil sa. Stále mal pred sebou Kurumi, nevedel sa zbaviť jej tváre, jej vôňe, jej vlasov a hrudníka, ktorý cítil na chrbte, ako na neho tlačí. Rukou zašmátral v útrobách plášťa a pomaly vytiahol ružu ktorú od nej dostal. Stále z nej razil parfém. Jej vôňa, ktorá ho chránila pred Genjutsu ale stále mu ju pripomínala. Po chvílke hypnotizovania svoj zrak presunul pred seba a všimol si že sa k nemu približuje istá tanečnica, ktorú si možno neobjednal, avšak vôbec mu to nevadilo. V strede boxu bola samozrejme tyč, na ktorú vyliezla a ukázala, prečo si ju práve v tomto bare cenia.
„Potrebujem dovolenku..“ Pomyslel si, keď pohliadol na jej telo, zavrtel hlavou aby z nej dostal Kurumi ale stále držiac ružu hľadel na tanečnicu pred ním, zvierajúc v ruke pohárik, ktorý si cestou k boxu z baru objednal.
Takao Hanare
Takao Hanare
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 98
Registrován : 21. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Nočný klub Empty Re: Nočný klub

Příspěvek pro Sadao Sat Jan 24, 2015 5:07 pm

Po spúšti, ktorú som zanechal v Akatsuchi no Sato, sa pre mňa znova blbo hľadala akákoľvek činnosť, ktorá by ma mala zamestnať. Dá sa povedať, že som sa na nejaký krátky čas ostal iba túlať po svete a do ničoho som sa nezapájal. Len som čisto sledoval dianie tam a zase inde a držal si dostatočný odstup, až dodnes. Sledovanie ma priviedlo opäť k môjmu starému parťákovi. Mno.. ak ho tak môžem nazývať, pretože som s ním podnikol vlastne len pár ciest a následne sa vyparil ako prd vo vetre. Ale dajme tomu, že bol bývalým parťákom, ktorý sa mi teraz pripomenul po tom, čo som sa dozvedel, že pri útoku na Kirigakure bol i on. Táto informácia ma dokonca aj vzala od pozorovania boja ďalej a vydal som sa práve za Takaom, ktorý už bojisko opustil a zjavne sa rozhodol dopriať si špeciálny oddych..

Kráčajúc po ceste len chvíľku po tom, čo Takao vstúpil do klubu, som sa k nemu dostal i ja a ostal stáť pred vstupnou bránou, dívajúc sa na blikajúci nápis, ktorý si bral pozornosť. Krátko som ho prešiel pohľadom a následne zapadol na vstupných dverách. Neviem síce prečo, ale na Takaa by som nepovedal, že by sa mal zdržiavať na takýchto miestach. Pripadal mi skôr.. mno, proste ma trošku prekvapil výberom miesta, kde zastaviť. Vstúpil som do klubu, zavrel za sebou dvere a do nosa mi hneď udrela ostrá vôňa alkoholu, cigaretového dymu a pár ďalších vôní niekoľkých ľudí tu. Ešte prv, než som ale vyrazil za Takaom, ktorého som hneď pohľadom vyhľadal, mi do cesty vstúpil vyhadzovač, ktorý na mňa prísne ostal zazerať. Len som mu z vrecka plášťa vytiahol nejakú tu "pozornosť", aby mi ustúpil z cesty, načo som aj vykročil pomaly k boxu, kde sedel Takao a pred ním sa vrtela jedna z najkrajších žien z podniku. S neutrálnym pohľadom som si ju prezrel, chvíľu ju pozoroval, načo som akoby nič prešiel pohľadom na Takaa. Mohol ma celkom ľahko zahliadnuť, nakoľko som stál bokom od tanečnice a dá sa povedať, že priamo pred ním.
"Človek by ani neveril, že tu nájde takú veľkú rybu." Poznamenal som nahlas, pričom som zľahka naklonil hlavu a ostal sledovať Takaa. Možno si i bol vedomý toho, že ho s odstupom nasledujem po ceste, možno nie.. teraz mu to už ale mohlo dojsť a určite nielen to. Nebol so mnou síce nejako dlho, ale i tak ma už poznal dosť natoľko aby vedel, že by som za ním neprišiel, keby niečo nechcem. V podstate sme boli v rovnakej situácii, ako v moment nášho prvého stretnutia, akurát vo vymenených rolách a s možno trochu inými otázkami a plánmi.
Sadao
Sadao
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 115
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Nočný klub Empty Re: Nočný klub

Příspěvek pro Takao Hanare Sat Jan 24, 2015 8:25 pm

Takao svoj oddych musel na kratší čas prerušiť, aj keď to ani on sám neočakával. Tak isto ako si nebol vedomý toho, že práve jeho bývalý parťák ho zatiahne do víru nových udalostí a tak odštartuje novú kapitolu v živote, ktorý sa azčínal chíliť ku koncu, no ani zďaleka nepoľavoval. Sedel tam, v tmavom kúte nemenovaného nočného klubu, na pokraji civilizácie, kde nebolo vôbec nikoho, keďže Nukenini sem často nevítali. Bolo to len malebné mestečko, bez Shinobi aktivity, teda len pre obyčajných ľudí a „grázlov“ bez čakry. V túto chvíľu to bolo pre Takaa asi najlepšie miesto, aké si mohol vybrať. Keď sa okolo neho skrúcala tanečnica, mohol myslieť na všetko čo sa doteraz udialo, čo vedel že spôsobil a aké následky to na neho a jeho slobodu bude mať. Robil si čo chcel, vedel že raz príde niekto a povie mu stop. A mal pocit že tento deň sa pomaly blížil, a on sám ho nechcel premeškať. Avšak, než k nemu došlo, zatarasil mu jeho cestu niekto, koho najmenej očakával. Tajomná postava vyšla z tieňov.

„A zdá sa že tu nie je jediná..“ Poznamenal Takao popod nos, pohľad upriamujúc práve na postavu vysokého muža so swagerským účesom. Jeho pohľad však bol prázdny, tak ako vždy, nepreukázoval žiadne emócie, či už prekvapenie, zlosť, potešenie alebo hocičo iné. Stále ten istý, kamenný pohľad ktorý značil len jedno. Že ho to dostalo. Bol tu totiž jeden problém s Takaovým životným štýlom. Nie len že bol Nukenin, a tým po ňom šiel celý svet, taktiež bol jeden z najvplyvnejších v podsvetí, čím na neho bola vypísaná naozaj veľká odmena. Avšak, po tom čo Hakuei sa rozbilo o brány Kiri ako voda o skalu, stratil aj jeho poslednú organizáciu. Zo Shuuketsu odišiel kvôli zničenej Hakuei, a tá po ňom teraz tiež šla, ako po zradcovi. Netušil že Tsuki no Sen má niečo naplánované, proste si myslel že Hakuei padlo na kolená naozaj tvrdo. A to že ho jeho bývalý partner sleduje, že Sadao má v oku každý jeho krok, vedel už dávno. Aj keď to nedával najavo, Takao v útrobách plášťa pevne zvieral svoj kunai, ktorý mal pripravený na prípadne napadnutie. Vedel ež ho niekto zo Shuuketsu raz nájde, nečakal že na neho pošlú práve jeho. Ak by sa tu rozpútal boj, nevedel či by dokázal tak rýchlo a triumfálne vyhrať. A čo ak tu nebol sám, niekde ho mohli čakať posily, predsa by na neho neposlali len jedného. Vďaka tomu netušil čo si myslieť, a aj keď Sadao mal čisté úmysli, Takao sa niečo naučil. Aby neveril nikomu, ani svojim parťákom. Ostal preto ticho sedieť, sledovať Sadaove kroky a nereagujúc ďalej, čo z neho vypadne.

Takao Hanare
Takao Hanare
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 98
Registrován : 21. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Nočný klub Empty Re: Nočný klub

Příspěvek pro Sadao Sat Jan 24, 2015 8:56 pm

Pri Takaovej odpovedi som iba zľahka podvihol jedno obočie, čo mala byť vlastne asi iba jediná reakcia na jeho slová. Sám som o svojej sile nepochyboval, ako by som aj mohol, ale zatiaľ som, okrem zničenia Akatsuchi no Sato, nerobil až taký neporiadok po svete ako tu dotyčný, ktorý si pohodlne sedel a užíval si pozornosť polonahej ženy. Bol som si vedomý, že môže teraz Takao aj pochybovať, no dúfal som, že sa nezmenil a nebude robiť unáhlené závery. To by to tu neskončilo dobre, ak by sme sa do seba pustili. Ale s takým problémom som s veľkou istotou ani len nerátal. Natiahol som sa po rukoväti svojej zbrane, spravil som krok dopredu a možno by sa to aj dalo zdať ako náznak útoku, ale len som zbraň stiahol z chrbta a oprel ju niekde bokom, aby som sa mohol pohodlne posadiť na kraj k Takaovi, stále sa na neho dívajúc s úplným kľudom.
"Nebyť toho, že Kirigakure odrazí ten váš útok, možno by som ti aj zdelil poklonu. Nakoľko však dedina stále stojí, môžem to nazvať len pekným divadlom so smutným koncom." Prehovoril som výnimočne čosi dlhšie, pričom som podvihol ruky a o trochu uvoľnenejšie sa oprel, ruky natiahnuc po operadle. Tiež som mal v nohách už dosť cesty, konečne som mohol aspoň na chvíľu sedieť a trošku nechávať nohy vydýchnuť.
"Nebudem sa vracať k tomu, ako si sa odrazu vyparil a šiel si si po svojom, nech už ťa k tomu viedlo hocičo alebo hocikto.." Začal som s ďalším nádychom, pričom som sa na moment odmlčal a otočil ku čašníčke, ktorá šla práve okolo. V prvom momente som si ju prezrel, nakoľko bola rovnako odetá ako aj tanečnica pred nami, no a až potom som si objednal aspoň jeden pohár whiskey, nech tu nesedím nasucho. Následne som sa zase raz otočil ku Takaovi.
"Avšak sledovať tvoje kroky vo svete z úkrytov človeka časom omrzí. Tiež som si hlavne uvedomil, že som stratil veľmi rýchlo svoje "miesto vo svete" a sám som v ohrození, hoc už asi nie v takom, ako teraz ty." Ku koncu sa moje slová mohli zdať až trošku posmešné, ale na druhú stranu, takúto skutočnosť vyvracal zas môj výraz, takže si Takao mohol len spraviť vlastný záver.
"A presne to všetko ma nakoniec priviedlo zase k tebe. Netuším, čo plánuješ teraz robiť a rovnako netuším, čo by som mal spraviť zas ja.. ale minimálne viem, že prvú šancu využijem pri tebe. Ak neúspešne, hold smola.. rád by som sa ale chytil najprv možnosti kráčať na tvojej strane skôr, než by sme sa mali pre niečo stretnúť na bojisku zoči-voči." Iste, sklo bolo silné a nepochybne i vo svete výnimočné, ale vlastniť 5 sŕdc a s nimi 5 elementov s 5 Kekkei Genkai.. to človek tak isto nestretával každý deň a pri Takaovi, jednom z mála, som sa skutočne necítil tak istotne a určite by som to proti nemu nemal jednoduché. Dúfal som však v to, že nič také ani nebudem riešiť a práve naopak - že budem riešiť to, ako niekoho či niečo zničíme my, nie jeden druhého. Či sa mi to podarí.. to bolo už otázne, netušil som, ako teraz zmýšľa a hlavne čo zmýšľa. Mohol som len hádať..
Sadao
Sadao
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 115
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Nočný klub Empty Re: Nočný klub

Příspěvek pro Takao Hanare Sun Jan 25, 2015 10:17 am

Takao by bol aj rád, keby si mohol dopriať oddychu a pozornosť ženy, ktorá pri pohľade na to akým spôsobom na seba pozerám a o čom sa to vlastne rozprávame, radšej vzala nohy na ramená a neistým krivkajúcim krokom sa začala od nás vzďaľovať. Takao si to vlastne ani nevšimol, aspoň nie hneď, jeho oči patrili len jeho parťákovi, ktorý sa začal nebezpečne približovať s rukami ktoré mal na zbrani. Bola to ako westernovka, obaja mali ruku pri zbrani, pozorne sledovali súperove ťahy a všetko záležalo len na jedinom momente, kto prvý tasí zbraň a zaútoči. Takao ešte pevnejšie zovrel svoj kunai v útrobi plášťa, druhá ruka sa začala nebezpečne približovať k prvej kvôli technike, ktorú mal ako jedinú poistku proti jeho sklu. Aj keď sa to nezdalo, a vyzeralo a taktiež to aj znelo smiešne, ovládanie skla bolo extrémne silná schopnosť a Takao nechcel podceňovať svojho partnera, keďže videl čo s ním dokázal Sadao robiť. Našťastie si len sadol, odložil zbraň, pričom sa Takaovi na malý moment uľavilo ale ostal pevne ostražitý po celú dobu ich rozhovoru.

„Celý ty, prídeš a ženské utečú. Mal by si začať robiť niečo s tým škaredým ksichtom..“ Prehovoril Takao bez emócií, nevyznelo to však od neho hnusne, skôr ako podpichovanie na úrovni, aké si Sadao zažil s ním už toľko krát, čo spolu spolupracovali. Už od základnej misie v Shuuketsu, kedy sa prvý krát spoznali. Cez všetky tie udalosti, ktoré si prežili, chytanie bijju schránok, vyvražďovanie nepriateľských základieň až po elimináciu nebezpečných Shinobi. „To čo sa stalo v Kirigakure, bolo fiasko najvyššieho stupňa. Nesúhlasil som s tým, preto som sa tam len stavil po pár odpovedí, nejaké to srdce a odišiel. Podľa všetkého Hakuei prestala existovať..“ Prehovoril okamžite na prvú Sadaovu výsmešnú poznámku, avšak sám si nebol istý či to čo hovorí je pravda. Tsuki no Sen stále žil, Kurumi nejako odišla a stále mu nechala tú ružu, akoby poistku že neutečiem. A predovšetkým, sa ani sám nedokázal zbaviť toho podivného pocitu volania. Ignoroval to, ale to volanie začalo od momentu ako odišiel. Niečo sa onedlho udeje. „Shuuketsu mi už neponúkalo nič. Chcel som sa vrátiť do starej branže, ale nejako sa mi podarilo skrížiť cestu s nimi. Ponúkli mi niečo na oplátku za moje telo, tak som im trochu pomáhal..“ Znova som podal trochu klamlivý argument. Stále som bol členom Hakuei, nemohol som mu povedať o očiste, plánoch a podobne, aj keby som mu veril ako chcel. Možno by sa ich aj časom dozvedel, ale to nebolo dnes, nie dnes kedy neveril ani Sadaovi, pretože stále stískal skrytý kunai pripravený, že ho Sadao napadne. Nevedel či mu môže veriť, a kto by aj po toľkom čase veril, ež ho len tak príde navštíviť tak dobre informovaný starý parťák, keď aj sám Takao vedel aká odmena je na jeho hlavu vypísaná. „Čo ty vieš o mojom ohrození?“ Zarazilo ho však, že to vedel. Vlastne bol v túto chvíľu nežiadúci pre celý tento svet, bez záštity, bez nejakej pomoci zozadu, pod žiadnou vlajkou, jedine otrhanou bielou vlajkou Hakuei, ktorá bola rozdrvená pri bránach Kirigakure, kde o jeho skutkoch taktiež budú rozprávať a lov sa znova spustí na jeho hlavu. Možno mal zabiť tie deti, možno urobil chybu, ale to teraz nehralo rolu. „Ak teda vieš ako to je so mnou, prečo sa chceš pridať? Na konci cesty ktorou teraz pôjdem ma nečaká nič iné, ako len smrť. Cesta nebezpečnejšia ako všetko čo si doteraz zažil v živote. Prečo chceš riskovať niečo také, ako bratríčkovanie s niekým, po kom lační nie len svet Shinobi, ale vlastne aj všetky organizácie? A dokonca aj časť podsvetia?“ Spýtal sa poslednú otázku a podľa nej sa rozhodol. Kunai stisol ešte pevnejšie a hľadel do Sadaových očí, čakal čo urobí. Ak by sa tu spustil boj, Takao by možno aj vyšiel ako víťaz, ale zranený tak ako ešte nikdy. Skončilo by to katastrofálne pre celé toto mestečko, upozornilo by to Kirigakurčanov a Takao by skončil možno rovnako mŕtvo ako človek pred ním.
Takao Hanare
Takao Hanare
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 98
Registrován : 21. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Nočný klub Empty Re: Nočný klub

Příspěvek pro Sadao Sun Jan 25, 2015 12:08 pm

Po svojich vetách som ostal ticho, čakajúc na jeho akúkoľvek reakciu a zatiaľ som si podvihol do ruky pohár s whiskey, ktorú mi tá čašníčka doniesla. Aká škoda mojej povahy, bola fakt milá.. Nuž, otočil som od nej zrak zase na Takaa, ktorý mal práve jednu zo svojich poznámok, ako za starých čias.
"Nebuď škrob, zaplať a bude ti tu aj stáť na hlave.." Sucho som poznamenal a odpil si z pohára, pričom som pohár vrátil na stôl a ostal si ho prstami posúvať z jednej ruky do druhej. Čo sa týkalo tých jeho poznámok, nikdy som nechápal, prečo má zapotreby to vravieť a míňať slová. Ale to bolo asi tiež aj kvôli mojej povahe, napriek ktorej som mu predsa len vždy niečo odvetil, ale väčšinou to bola odpoveď suchšia ako Sahara. Na to si už ale musel i on sám za ten čas zvyknúť. Oveľa viac pozornosti mi ale vzal svojimi ďalšími odpoveďami. Zdá sa, že mi predsa len trochu dôveroval, keď sa rozhodol vykecávať a odpovedať mi, hoc aj s polovičnou pravdou v odpovediach. Ktovie, či som však tú zvyšnú polovičku už sám nemal zistenú..

K jeho slovám o Kirigakure už som nereagoval. Ako povedal, bolo to fiasko a v istých momentoch sa mi na to až zle dívalo. Proti Kirigakure som nechoval sympatie a dosť ma v tom momente až štvalo, že celý veľkolepý útok odrazili ako nič. Čo sa dá robiť, aspoň stratili mnoho ľudí a budú sa cítiť ohrozene. Keď už nič, ehm..
"Mal som pocit, že pri našom prvom sólovom spolčení si nepatril už neoficiálne nikam." Nahlas som riekol svoju myšlienku. Ani ja a ani on sme vtedy neboli ničím zamestnaní, dokonca som mal pocit, že o Shuuketsu už pochybujeme na maximálnej úrovni, ale zdá sa, že on bol predsa len zasvätený iným veciam. Mm, také sklamanie.. V duchu som si sám ironicky povzdychol, ale popravde mi to bolo jedno. Čo mi jedno nebolo, bolo aktuálne riešenie, nie to v minulosti. Keď sa tak prekvapene na mňa pozrel a spýtal, ako viem o jeho ohrození, mal som čo robiť, aby som udržal vážnu grimasu. Snáď po prvý raz v živote mohol zahliadnuť môj menší úsmev, ktorému som sa neubránil pri jeho reakcii, inak by som sa tu rozrehotal ako nikto.
"Vážne si myslíš, že si pre svet už takým tajomstvom? Vie o tebe čoraz viac ľudí, nehovoriac o tom, koľko ľudí ťa vyhľadáva a koľko vypisuje odmeny. Sám som nejaké dostal, nie zrovna skromné, ale aby sme boli v kľude obaja tak dodám, že som ich odmietol." Poznamenal som, vyparil sa mi ten mini-úsmev a zas som sa natiahol po whiskey, aby som sa radšej i upokojil po tom jeho výraze. Prišlo mi to proste naivné, aby si myslel, že zrovna ja nebudem vedieť, ako na tom teraz je. Chodím po podobných cestách ako on, dokonca som mal jeho kroky v očiach už nejaký čas, informácie o tom, kto všetko po ňom ide, sa mi postupne zbierali. Nevedel som už možno len o pár veciach, síce to boli tie viac závažné, ale zatiaľ mi o ne absolútne nešlo. Keď padla jeho posledná odpoveď, na chvíľu som zase nadvihol obočie a prudko posunul pohár do pravej ruky, kde som ho zachytil do dlane a pevne zovrel, hľadiac mu ale stále do očí. Nič mu ihneď neodpovedal, skôr len hľadel a mlčal, napätie sa zase raz mohlo krájať..
"Aké sklamanie.. Dúfal som, že budeš mať v pláne viac vecí, ako len očakávanie tvojho vymazania. Asi aj práve preto sa ti bude teraz hodiť, keď ti bude mať kto kryť chrbát." Poznamenal som akoby nič, znova s úplným kľudom a tiež som aj pokračoval v pokojnom posúvaní pohára z ruky do ruky. Napätie, aspoň u mňa, odišlo zase jak prd vo vetre.
"Ak by som sa o čokoľvek vo svete pokúsil, krok za krokom by som sa dostával do podobnej situácie, ako ty. A ver mi, že už nemám v záujme len sedieť bokom a dívať sa, ako iný robia niečo, čo by som mohol i ja a ešte lepšie. Ale je tu jedna závažná vec.. koho myslíš, že dostanú prv? Jednu veľkú rybu, za ňou druhú, obe osamotené.. alebo dve spolu, ktoré majú ohromne ničivú silu?" Položil som mu túto jednoduchú otázku. Samozrejme bolo pravdepodobnejšie, že ho dostanú samého, než keby sme dvaja. Iste, mohol si namýšľať, čo chcel. Mal 5 sŕdc a mnoho techník, ale na druhú stranu, zrejme mu to bolo nanič, keď už teraz očakával v blízkej dobe smrť. A popravde, ak by ma odmietol, časom by som sa možno i sám dostal k tým odmenám na neho. City som nemal ku nikomu. Možno k nemu pár, i to len zatiaľ, a keby ma odmietne z dôvodu, že by mi neveril, bez pochybovania by som mu časom na to i dal dôvod. Moje meno by sa totiž vo svete oveľa zdvihlo, keby sa každý dozvie, že som ho zabil. Ale nemal som zatiaľ potrebu robiť to. Bolo veľa ciest, ako sa pripomenúť a ako niečo spraviť, no teraz bolo už viac na ňom to, ako sa rozhodne a ako pozmení svoj osud. Nepovedal som mu viac. Moje plány boli dosť hmlisté, sám som vlastne netušil, čo chcem po tomto stretnutí spraviť, ak by ma aj prijal, ale presne to som s ním i chcel vyriešiť. V prvom rade som ale, napriek toľkým nebezpečiam ktoré sa okolo neho točili, chcel stále obnoviť naše staré partnerstvo.
Sadao
Sadao
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 115
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Nočný klub Empty Re: Nočný klub

Příspěvek pro Takao Hanare Sun Jan 25, 2015 5:53 pm

Takao len pozorne sledoval, ako tanečnica začína odchádzať. Možno sa naozaj bála, a mala prečo, pri pohľade na nich by kŕčovito zvieralo ústrojenstvo aj normálnym Shinobim. Nie to ešte obyčajnej dievčine, ktorá poriadne Shinobiho ešte nevidela, a aj keď hej, tak musel vypaľovať jej dedinu. To v túto chvíľu ale pre Takaa nehralo rolu, pretože len s údivom sa taktiež natiahol po pohárik na stole a pomaly si z neho odpil. Bola to horkastá tekutina, avšak pomerne sladkejšia, a naozaj návyková. Rovnako ako Sadao, Takao chľastal Whisky, presnejšie írsku Whisky ktorá patrila k tým najlepším. Lahodná tekutina sa v spojení s medom kĺzala hrdlom a zanechávala v ústach perfektnú pachuť. Bol to hlboký nádych, ako sa dalo očakávať, vypil naraz celý pohár. Jeho telo zvládalo oveľa viac, ako Sadaove, prítomnosť piatich srdcí a Senju DNA v tom hrala najvýznamnejšiu rolu.

„Mohol som ju mať zadarmo, tieto obyčajné mi za poplatok nestoja..“ Prehovoril Takao pridusene, bez štipku emócií alebo nejakého zafarbenia. Rovnako ako on, navzájom si obaja radi povedali nejakú štipľavú poznámku na ich mená ale nezanechalo to na nich žiadnu stopu. Boli to taký tvrdí hošáni, ktorými nič nepohlo. Avšak v túto chvíľu sa to mohlo len tak zdať. Takao mal dosť veľké pochybnosti voči Sadaovi. Veri l mu, čo bolo pre niekoho ako on zvláštne, ale napriek tomu sa nedokázal zbaviť pocitu že ho niekto pre tú odmenu poslal. „Koľko je na mňa vypýsaných odmien? A v akej výške? A hlavne, kým?“ Spýtal sa, možno si z toho domyslel že by sám niekoho z nich vyhľadal a spestril mu večer nejakým pokecom, ale to vôbec nebola pravda. Pravdou bolo že Takao mal zálusk na niečo oveľa väčšie, a lepšie, aspoň z jeho pohľadu. Bavilo ho zabíjať, to áno, ale rovnako ako to, vyhľadával aj výzvy a v tých zimách ktoré by ho, prípadne ich, čakali, bol by to jeden z najtuchších korienkov aké by mohol v živote zažiť. Na tvári sa mu usadil na chvíľu podivný výraz, hovoriaci že niečo chystá, ale ten zmizol. „V túto chvíľu som nežiadúci pre každého, kto ma na hlave čelenku. Takže aj pre teba. Nie že by som ti neveril, ale, teraz keď ide starý svet do sra*iek, bude naozaj dobré ak nejaké tie ryby si vytvoria spoločný tím, ktorý by len tak neporazili..“ Prehovoril, čím dal najavo súhlas s tým, že by mohli podniknúť niečo spoločne. V tú chvíľu prechádzal barman, Takao si znova objednal pohárik, ktorý mu priniesol, pomaly sa k nemu natiahol a znova začal popíjať, akoby to čo tu rozoberajú bolo na dennom poriadku a úplne normálne. Pre nich to normálne bolo. Oprel sa chrbtom o box za ním, čalúnené kreslo, v niečom takom nesedel už dlho. „A ak už aj máme ukončiť naše cesty,spoločne ich zavŕšime dostatočne, aby sa o nás napísali knihy..“ Zasmial sa, bola to pravda. Ak by im niečo skrížilo cestu, muselo by to byť vojsko, aby ich dokázali poraziť, ale to by utrpelo také poranenia, ktoré by už nikdy nezahojili. Kniha o dobrodružstvách Sadaa a Takaa. No, nič lepšie by si ani Takao priať po smrti nemohol. „Máš teda niečo v pláne sám?“ Spýtal sa, schválne zdôraznil to sám, pretoež bolo jasné že Takao niečo naplánované má. Mal to v hlave už pred vojnou v Kiri, tá mu len dala možnosť sa odpútať od nich a pokračovať na novej ceste.

Takao Hanare
Takao Hanare
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 98
Registrován : 21. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Nočný klub Empty Re: Nočný klub

Příspěvek pro Sadao Sun Jan 25, 2015 10:33 pm

Opäť raz som sa musel obzrieť a pohľadom vyhľadať tanečnicu, ktorá sa od nás radšej vzdialila, keď sa o nej Takao znova zmienil. Bolo treba uznať, že telo má skutočne nádherné, ale na druhú stranu aj bolo vidieť, že ju takýto život unavuje. Zrejme ani nemá na výber, inak by ju čakala chudoba. Mať tak city, zrejme by mi jej bolo ľúto. Ale takto som si ju len a len prezrel, zas pohľad stiahol a upol ho na svojho spoločníka, ktorý mi akurát pokladal otázku o tom, kto a koľko na neho vydáva odmenu. Popravde som príliš nezisťoval, kto každý po ňom ide. Bolo jasné, že všetky dediny ho mali zapísaného. Aj to, že všetci iný Nukenini mali jeho meno v zozname, či dokonca aj ktovie aké ďalšie organizácie, ak som nerátal iba Shuuketsu. Sám som sa až trošku čudoval, že sa k nemu ešte žiadna informácia o jeho vlastnej odmene nedostala.
"Dediny, organizácie, sóloví Nukenini, sebeckí vlastníci obyčajných miest, ktorí si potrebujú nejako zarobiť a dávajú na teba odmenu.. Je toho veľa, čo ťa má hľadať, Takahana." Poznamenal som a podvihol ruku s pohárom whiskey, ktorú som do seba hodil a následne už prázdny pohár vrátil na stôl. Nepovedal som mu síce to, aké veľké sú na neho odmeny, ale to si mohol len domýšľať. Nepochybne šlo o tie najvyššie ceny, čo mu mohlo dojsť i samému. Ja som však nepotreboval mu ich viac konkretizovať. Keď začal rozprávať o tom, že je nežiadúcim pre každého s čelenkou, vrátane mňa, len som na neho uprene hľadel a čakal, ako nás on sám rozsúdi. Až jeho záver odpovede mi prezradil, že by zjavne šiel do toho, čo som mu navrhoval. Zľahka som privrel oči a kývol hlavou, sám som tomu ani neveril, ale bol som celkom spokojný s tým, že som to vybavil. Oplatilo sa sledovať každý jeho krok a vyhľadať ho. Keď sa zmienil navyše o knihách, trochu ma tým prekvapil, hoc som to na sebe nedal nijak vidieť. Kým jemu by sa zjavne páčilo byť v nejakých knihách, mne to bolo totálne jedno. Ale znova za to mohla tá moja povaha, pri ktorej.. mi skrátka bolo veľa vecí ukradnutých. Takao taký hold nebol, čo mi sám ukázal aj tým, že sa zasmial po svojej poznámke o knihách, kým ja som tam na neho kukal ako puk. Nechal som to tak, bez reakcie a len som si prekrížil ruky na hrudi, keď sa ma spýtal poslednú vec. V tejto chvíli mi prišlo až ironické, že som mal v poistke plán iba ak za okolností, že by ma odmietol a teraz, keď mi vyšlo čo som chcel, som bol zase bez návrhu.
"Ťažko povedať. Jedna časť môjho ja sa asi spoliehala na to, že ty bez pochýb plánuješ niečo ďalšie po fiasku v Kiri. Nuž a druhá časť môjho ja by najradšej ešte viac Kirigakure  uškodila, čo by však bolo zbytočne riskantné, keď sú teraz v bojovej pohotovosti. Inak by ešte možno stálo za skúšku vyradiť pár ľudí, ktorí by mohli byť problém, pre mňa či pre teba.." Prerušil som svoju vetu nádychom, pričom som už ani nepokračoval a nechával som pokračovanie otvorené, snáď akoby som pokračovanie núkal práve jemu. Tými ľuďmi na vyradenie mohlo byť mnoho cieľov.. či už silnejšie postavy z podsvetia, vodcovia nejakých menších či väčších dedín, vodcovia iných miest alebo organizácií či aj jednoducho iné, menšie no tiež nebezpečné ryby z nášho okolia. Neviem, čím to bolo, ale výber som stále nechával na ňom. Nerátal som sem teraz len aktuálnu situáciu. Vždy bol Takao ten, ktorý nás viedol a ja som len prispieval v momentoch, keď to bolo treba. Mať ešte povahu blázna, kniha o nás by mohla kľudne vyzerať aj ako kniha o Kakuzovi a Hidanovi..
Sadao
Sadao
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 115
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Nočný klub Empty Re: Nočný klub

Příspěvek pro Takao Hanare Sun Feb 08, 2015 12:49 pm

Takao len jemne odhrnul svoj plášť a jasne naznačil Sadaovi čo si myslí. Ten mohol vidieť ako v útrobách doteraz zvieral svoj kunai, pričom samotná ruka bola pokrytá podivnou látkou, akoby bol z kameňa. Bolo tomu naozaj tak. Avšak kamenná pokryv ruky z ničoho nič zmizla, rovnako rýchlo ako sa objavila. Následne sa len ozvalo jemné cinknutie zbrane dopadajúcej na zem, kde ostal ležať. Takao to nebral na vedomie, bol to len obyčajný kunai ktorých sa dá nakúpiť veľa a zbaviť sa ešte vo väčšom množstve. Tým dal jasne najavo fakt, že sa vzdáva svojej ostražitosti a na tú chvíľu ktorú spolu pobudnú, nastane trvalý mier, kým sa ich cesty náhodou zase nerozídu. Takýto bol fakt. Neboli to obyčajný priatelia, predovšetkým, ako Sadao, tak aj Takao, boli medzinárodne vyhľadávaný zločinci, po ktorých šiel takmer celý svet. Obaja toho už mali tiež dosť za sebou, a ešte väčší kus cesty pred sebou. Aby tomu nebolo málo, obaja sa poznali dostatočne dlho aby si verili. Nebolo to priateľstvo v pravom zmysle slova. Boli partnery, a kým nimi boli, nikto to puto nepreruší. Pretože česť obidvoch bola vyššia. A spoločne, mali naozaj väčšiu šancu prežiť. Vo svete, ktorý nastáva.

„Teraz pre mňa tí idioti, ktorí vyspisujú odmeny na moju hlavu, keď ešte nedávno som bol pre nich najlepší lovec, nepredstavujú žiadnu hrozbu. Sú to len malé rybky, oproti tomu čo sa zdvíha. Aj ty to vieš, že? Cítiš to? Niečo sa naozaj blíži. A ja už asi nechcem byť v stredobode pozornosti. Najväčší problém sú hlavné dediny a väčšie organizácie, potrebujem po tom fiasku v Kiri trochu vychladnúť..“ Prehovoril, dal trochu Takao aj sám najavo že nemá plán, ale ten fakt ktorý si Sadao na malý moment pomyslel bol prerušený zvitkom, ktorý po chvíli vytiahol z vaku za ním. Bol to cestovný vak, prešívaný a dosť pobitý, akoby zažil už aj lepšie časy ako boli tieto. No stačil mu, bol to vak ktorý ešte používal za svojich mladých čias. Zvitok víťazoslavne hodil na stôl, pričom z neho odhrnul druhou rukou všetky zbytočnosti, od popolníkov až po poháre ktoré doteraz mali alkohol v sebe, ale nato nereagoval nijako, zanechávajúc si kamennú tvár. „Počul si už niekedy o poklade Hishuo? Vysoko v horách, v snežnej zemi sídli extrémne nebezpečný klan, v kláštore. Hovoria im mníchovia. Existuje legenda že v horách žijú nesmrteľný ľudia, vraj prišli na spôsob ako prežiť veky. Nestárnu. Len si to predstav, že by sme získali ich tajomstvo..“ Nadchol sa Takao, pričom pomaly začal rozbaľovať zvitok s približnou polohou chrámu, v ktorom by podľa svedectiev mali žiť nesmrteľný mnísi. Naozaj sa zdalo že Takao by rád prežil nadchádzajúce veky, len aby sa zobudil v pokojnejšom svete. Naozaj ho snáď tá Hakuei ovplyvnila až tak? „Samozrejme, ja už nesmrteľnosť mám, ale táto by bola oveľa pohodovejšia, nepotreboval by som tak opotrebuvávať telo. A hlavne, ak by ťa s ich tajomstvom niekto zabil, tvoej telo sa rozplynie a o nejaký čas znova vznikne.. To je ale len povera..“ Prehovoril znova, tentoraz však určite zaujal aj Sadaa. Nesmrteľnosť. Hotová nesmrteľnosť. Kde by to existovalo? Ak by to bola pravda, stali by sa Sadao aj Takao naozaj nebezpečný na tomto svete. Hneď nato Takao zroloval zvitok, keď si ho Sadao preštudoval a znova vopchal do batohu, otáčajúc sa s kamennou tvárou na svojho spoločníka. „A samozrejme, sa tam nachádzajú obrovské poklady sveta..“ Prehovoril znova, tentoraz už musel zaujať aj Sadaovu myseľ, pri ktorej si nebol nikto istý či naozaj baží po nesmrteľnosti. Počkal, oprel sa znova o box v ktorom sedeli a nechal oči spustené na Sadaovi, očakávajúc nejakú reakciu, čo nato povie. Cesta to bude dlhá, nebezpečná a možno dovedie k nezdárnemu koncu. Ale stojí to az risk.
Takao Hanare
Takao Hanare
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 98
Registrován : 21. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Nočný klub Empty Re: Nočný klub

Příspěvek pro Sadao Sun Feb 08, 2015 6:57 pm

Znova len s reakciou nadvihnutia obočia som pozoroval kunai a jeho posilnenú ruku, ktorú doteraz skrýval pod plášťom. Ani ma neprekvapovalo, že bol v takom strehu. Sám by som sa choval rovnako, keby som bol v jeho pozícii a preto som to aj prešiel mlčaním a len odklonením pohľadu z ruky na jeho tvár, keď sa práve rozhovoril. Vyjadril sa o "menších rybách", ako aj o niečom zvláštnom, čo sme obaja cítili, že sa blíži. Ale ako sám povedal, už nechcel byť stredobodom toho a chcel pauzu. Na moment som aj skutočne dostal pocit, že ani ja a ani on nebudeme mať zrejme žiaden plán dopredu. Chcel som sa dokonca aj ozvať, keď som sa nadýchol a už-už rozhovoril, no v tom zo svojho vaku vytiahol akýsi zvitok, ktorý položil na stôl a tým ma aj umlčal. Na jeho otázku, či som už počul o poklade Hishuo som iba mlčky pokrútil hlavou do nesúhlasu, zároveň čo som sa natiahol po ten zvitok, aby som si ho prezrel. Medzitým som počúval Takaove slová. Nechápal som síce, načo by práve jemu bolo treba naháňať sa za nesmrteľnosťou a nestárnutím, keď to vlastne už dávno mal, ale asi to teda muselo mať aj iné výhody. Hoc takú nadšenosť u mňa samotného teda nevyvolal. Ale to bolo skôr tým, že mňa nadchnúť šlo len veľmi ťažko. Bližšie mi onú nesmrteľnosť vysvetlil pri jeho ďalšom rozhovorení. Len som s ľahkým prekvapením na neho ostal kukať. Tentoraz bolo celkom ľahké postrehnúť, že po prezradení onej povery ma predsa len už viac zaujal. Iste, povera, šanca, že by taká schopnosť fakt bola bola malá, no ale.. ak by sa to skutočne podarilo nájsť.. Opäť som sa iba na veľmi krátky moment, priam na sekundu pousmial, načo som od zvitku, ktorý si Takao už vzal, dvihol pohľad práve na neho. Poznámku o obrovských pokladoch som už len tak prešiel, nebol som zrovna človek posadnutý bohatstvom, ale ani som to samozrejme neodmietal.
"Znie to, až sa mi tomu samému nechce veriť, fakt lákavo. Ak je ten zvitok všetko, čo k tejto výprave treba, nebude mi vadiť čoskoro, bárs aj hneď, vyraziť." Celkom stručne som mu odvetil, pričom som ho ostal sledovať s nadvihnutým obočím. Jo, dá sa povedať, že tou neobmedzenou nesmrteľnosťou ma dostal. Predstava, že by mi vlastne úplná smrť nehrozila a mohol by som podnikať kroky bez toho, aby som rátal s tým, že to môžu byť i posledné, ktoré robím.. i mne samotnému sa v duchu rozžiaroval potmehúdsky úsmev, hoc navonok som bol zas a zas len ten obyčajný Sadao s neutrálnym výrazom, ktorý sa práve díval na Takaa čakajúc, či si chce ešte posedieť, vypiť, užiť s babou alebo čokoľvek iné. Nemali sme síce toľko času, aby sme sa mohli len tak zdržiavať a vykecávať na jednom mieste, ale zas ho nebolo ani toľko, aby sme sa rýchlo hrnuli a presúvali, nech nás nenájde žiadny z tých, čo Takaa lovia. Aj keď.. pri nás dvoch.. asi by sa buď pos*al už z pohľadu na nás alebo by si ani neprdol, keby sa proti nám postaví, lebo by nemal odvahu ani na to..
Sadao
Sadao
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 115
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Nočný klub Empty Re: Nočný klub

Příspěvek pro Takao Hanare Mon Feb 09, 2015 9:31 am

Jedno hralo v ich výhodu, a práve fakt ež boli dvaja. Napriek tomu žepo nich išli ľudia naozaj obrovských postavení, ktorí mali pod palcom mnohé organizácie či dokonca dediny, bol tu fakt že ani to by ich spoločne nedokázalo zastaviť. Ich spoločná deštrukčná sila sa dokázala vyrovnať mnohým slávnym Shinobim, ktorí kedysi bojovali na pláňach Shinobi sveta a zanechávali za sebou len paseku a smrť. Rovnako, ako ich spoločné duo, ktoré sa pomaly zdvíhalo za pokladom istého chrámu, ďaleko v horách snežnej zeme, odkiaľ samotne pochádzalo aj jedno zo srdcí a Kekei Genkai Takaa. Bolo jasné že aj tam sa proti nim nahrnú ich nepriatelia, vôbec nešlo pochybovať o tom že samotný špehovia možno sú už umiestnený niekde v blízkosti nich, možno v samotnom bare, prezlečený za barmana, vyhadzovača či nejakú ženu, ktorá si podľa nich zarábala svojim telom lebo nemala na výber. No ale to nebol teraz ich problém, aj keby sa vyskytli nejaké problémy po ceste,nebol pre nich problém ich s čistou prácou veľmi rýchlo vyriešiť.

„V tom prípade, môžeme vyraziť. Čo viem, stále tu v blízkosti kotvia lode ktoré by nás mohli okamžite vziať na cestu, len či budú taký ochotný..“ Pousmial sa na krátku chvíľu Takao, a aj samotný Sadao si musel domyslieť ako dopadnú, ak im odmietnu povoliť plavbu preč. Nato sa nadýchol, znova nahodil svoju kamennú tvár a dopil pohárik s Whisky, ktorý ostal ležať ako jeden z posledných na stole. Zhlboka vydýchol, len čo mu tekutina prepálila hrdlo dostatočne nato, aby ho to nakoplo, následne čoho vstal a upravil si plášť, schovávajúc mešec s peniazmi v jeho útrobách. Rád by sa ale vyhol nejakým problémom, preto bude dúfať že im postačí niekoho podplatiť. Nato slúžil práve spomínaný mešec. Následne toho sa natiahol, zdvihol svoj batoh, prehadzujúc si ho cez chrbát, a nato sa pomalým krokom vydal k baru kde zanechal značný obnos peňazí, ako úplatok za jeho mlčanlivosť ak sa niekto rozhodne pýtať či tu boli. Úsmev a nato zamieril k dverám, otvárajúc ich pomalým pohybom ruky, následne čoho sa len pousmial a s prudkým otvorením dverí sa pomaly vydal preč, s potmehúdskym výrazom v tvári, smerom k lodeniciam.

~Presun~
Takao Hanare
Takao Hanare
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 98
Registrován : 21. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Nočný klub Empty Re: Nočný klub

Příspěvek pro Sadao Mon Feb 09, 2015 10:48 am

Celkom mi aj vyhovovalo, že sa Takao nepotreboval ešte zdržiavať. Veľmi nerád som strácal čas a keď to už aj inak nešlo, tak som bol potom vnútorne veľmi nespokojný. Natiahol som sa teda ešte po svoj pohár, aby som dopil svoj ostrý nápoj, načo som už iba vstal, vzal si zbraň, ktorú som si upevnil na chrbte a pomaly som prešiel kdesi do stredu baru, otočiac sa na Takaa, ktorý šiel ešte zaplatiť. Len som ho krátko sledoval, načo som sa otočil a vyšiel z baru von, zastaviac sa pred ním, aby som počkal na Takaa. Ruky som zatiaľ spustil a nechal ich stratiť sa v rukávoch plášťa. Bolo mi jasné, že pre nás možnosť "nemôžte sa plaviť" či čokoľvek podobné ani neexistovala. Buď vďaka prachom alebo aj iným prostriedkom, ktoré by vedeli človeka prehovoriť. Takže som si nad tým ani nelámal hlavu. Akonáhle Takao vyšiel aj s tým jeho divným výrazom, len som ho ostal chvíľu sledovať, načo som bez slov aj vykročil po jeho boku k lodeniciam. Bol som celkom zvedavý na to, čo nás zase čakalo..
~Presun~
Sadao
Sadao
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 115
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Nočný klub Empty Re: Nočný klub

Příspěvek pro Goku Mon Jul 20, 2015 10:51 pm

Ako rozbúchať prvú polovicu toho melónu, ktorý som si zarobil? No bolo to pomerne jednoduché. Teda nerátam lekársku starostlivosť, ktorá tiež nebola lacná. 
No jednoducho si nájdete prvý nočný klub, zaplatíte spoločnosť niekoľkých slečien a prvý krát do seba nalejete saké s účelom opiť sa a utlmiť tú nepríjemnú bolesť.. a pocit straty.. straty 22 miliónov ryo. No nebol som kretén? 
Opieral som sa o poholdnú pohovku v jednej "kocke" a s rukou na poháriku a pohľadom na tanečnici, ktorej sa  nohavičkami pohupovaly bankovky z mojej ťažko odvedenej práce. Však nech si ich užije.. ja si užijem pohľad na ňu. Tieto slečny naozaj vedeli, ako z niekoho peniaze vytiahnuť.. ja som ani nevedel ako a vypil som viac, než som mal v pláne.. a minul som viac, než bolo zdravé. Bolo naozaj zaujímavé sledovať, ako ich na mne zaujíma úplne všetko. Chceli sa o mne dozvedieť všetko, každý detail... každú ranu.. kaž.. 
Zrazu som spozornel a len som sa po tých pijaviciach pozrel ako vrah na svoje nové obäte.
"Vypadnite..." Zasičal som, popri čom som ich dosť účinne odohnal nahnatím strachu. Na chvíľku celý bar stíchol, no keďže som nerobil žiadne problémy, len sa znova rozprúdil svojim vlastným lenivým životom. Znova som ostal sám z osvojim drinkom. Tie svine ma takmer dostali.. blbý alkohol.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Nočný klub Empty Re: Nočný klub

Příspěvek pro Hideo Hatake Mon Jul 20, 2015 11:00 pm

Či si Tanaki pod náporom alkoholu, alebo či už vďaka Hideovím schopnostiam, nevšimol, že pri vchode do baru prešiel práve okolo podivnej osoby v plášti, ktorá si vychutnávala už svoj piaty pohárik naozaj tvrdého chľastu dovezeného priamo z Európy, kde sa nepili sračky ako saké, kde sa pilo tvrdo a mocne, tak tvrdo, že na druhý deň obvykle voláte farára a dúfate že vás niekto zabije skôr ako vám odtrhne uši z hlasného zvuku lietajúcej muchy alebo padajúceho chĺpku na zem. Tá osoba nebola nikto iný, ako práve Shinobi, pri ktorom sa len nedávno snažil obrať ho o oko. Zobrať mu to červené oko, ktoré pomaly svietilo cez zle nasadenú kapucňu. Tak isto, ako aj Hideo si nevšimol vôbec novej postavy v bare, kým nevykríkol, a neodohnal od seba množstvo tanečníc, ktoré sa rozhodli svojimi syfilisom nakazenými prackami obťažovať ostatných ľudí. Kým nevykríkol a postava sa neotočila na neho.

„No to si robíš prdel.. Do p*če..“
Zanadával som. Už tak som bol naštvaný, pretože práve kvôli Kisukemu som prišiel o miesto v Konohe, kde ma podľa všetkého už stihli nazvať zradcom a Nukeninom, a ešte k tomu ma tu nechal samého a zmizol boh vie kde. Mohol som ho sledovať, ale nato som sa vykašľal, tak ako aj na naše priateľstvo, zato mi nestál. A práve kvôli tomu som do seba lial pohárik za pohárikom, a keď prišiel štvrý, ja som nedokázal nič povedať, lebo moje oči patrili akoby zamilovanému a tak som hľadel len a len na Tanakiho, kým som si neuvedomil, čo vďaka alkoholu trvalo, že som až moc nápadný, a tak som sa pomaly vrátil k tvorením kocoviny.

Hideo Hatake
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Nočný klub Empty Re: Nočný klub

Příspěvek pro Goku Mon Jul 20, 2015 11:15 pm

Samozrejme že netrvalo dlho, kým sa moje rozmazané spektrum podozrievavo pozeralo po bare.. žiadna nová tvár.. žiadna známa.. aj keď.. či? Zrazu to nebola až tak neznáma tvár. No možno sa mi len marilo. že by niekto s kým pokecám o starých dobrých časoch? Teda.. starých pár týždňov, o tom či boli dobré by sa dalo polemizovať. Istým spôsobom boli dobré, on neprišiel o oko, obaja sme prišli o naše posty v dedine, fuck it all.
"Brácho!" Zakričal som na neho a už som bol na nohách, popri čom som sa začal tackať ku nemu. Posledné tri kroky pripomínali skôr prepadnutie k zemi, pri čom som sa zachytil až o jeho rameno.. mojim čelom.
"♫Rád tu cít.. cítim.. vidím.. novú tvár♫" Povedal som oćividne jeho topánkam a len som sa zasmial. Keď som sa od neho trocha odtlačil. Prižmúril som oči a pozornejšie som si tohoto bielovlasáka pozrel.
"Platím rundu.... PLATÍM!" Zodvihol som ruku prudko do vzduchu, čím som "K-O" čkol nejakého magora siahajúceho na moju peňaženku.
"T..tí dnešný ľudia.. úp..úplne nevychovaný.. ku♫va. Okrádajú.. vraždia.. znepríjemsmrkujú život lovcom kontiem... vychcané svine .." Utrel som si podrážku sandále do vypnutého maníka a znova som sa usmial na bielovlasého shinobi.
"Ale ty nie.. ty nie.. kmarát.. komarát.. komárno .. kamar.. eh.. jeb♫m na to." Klesol som na stoličku vedľa Hidea a keď som rukou položil pohár o stôl, ten sa roztrieštil. Očividne bola len otázka času, kedy ma odtiaľto vyhodia. 
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Nočný klub Empty Re: Nočný klub

Příspěvek pro Hideo Hatake Mon Jul 20, 2015 11:25 pm

V tú chvíľu ako sa zdalo že všetko bude v poriadku a nevšimol si ma, zdvihol sa. A tackavo s nejakými divnými slovami čo mu vychádzali z úst, sa vydal smerom ku mne, tackajúci sa horšie ako tie pi*e so syfilisom na štekľoch. V tú chvíľu sa ma snažil potľapkať po ramene svojím vlastným čelom, čo vyzeralo extrémne moc úchylne, malo to za následok, že len čo sa oprel celým barom sa ozvalo len..
„Čo ti je*eeee?“ Len čo som utrúsil s ťažkosťami túto poznámku, obaja sme ležali na zeme, pretože nápor jeho sakém nasiaknutého dychu ma okamžite omámil a dostal do alfa stavu. V tú chvíľu sa mi zdalo že plávam v mori, plného veľrýb, než som si uvedomil že vlastne ležím v mláčke od vodky ktorú som si tu objednával, pričom veľryby boli ľudia, ktorých stihol Tanaki za ten čas môjho polospánku knockoutovať. Chvíľku trvalo než som zistil že zo zeme sa zdvíha smerom nahor, a prestal som sa snažiť prehrabať sa zemou späť ku stoličke, len čo táto komédia opadla, snažil sa ma na niečo chalan upozorniť. Ako človek, ktorý už v sebe mal 6 pohárikov vodky, som jeho podivnej hatmatilke samozrejme rozumel.
„Guwacha hamu khaleesi Aragorn. Honda Civic..“ Prehovoril som okamžite svojou vlastnou rečou, ako odpoveď na tú jeho, následne čoho som sa pozrel na pohárik pred sebou, ktorý ako jediný nebol zobrazený dva krát, čo ma nehorázne nasralo. Kopol som to do seba a otočil sa napravo k Tanakimu, ktorému som ponúkol stoličku, nechápajúc že sedí po mojej ľavej strane.
„To bolo čo za kúzlo?“ Spýtal som sa, len čo som sa otočil na správnu stranu.
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Nočný klub Empty Re: Nočný klub

Příspěvek pro Goku Mon Jul 20, 2015 11:37 pm

Sedel som trocha rezignovaným spôsobom na stoličke a pozorne som Hidea počúval. Súhlasne som prikyvoval. Samozrejme som mu rozumel, opitý ľudia si navzájom rozumeli. Aj drevenej stoličke by som teraz rozumel.
"Alahu daj vlahu pi♫e..." Kopol som do seba taktiež pohárik no.. malo to jeden problém, žiadny som v rukách nemal. Pozeral som sa na moje prsty, skryvené do podoby držania pohárika. Podvihol som jedno obočie a po otázke na kúzlo, som sa znalecky zasmial.
"Požehnane požehnane.." Prevaľoval som na jazyku pomyselný alkohol a vychutnával som si jeho neexistujúcu chuť.
Naklonil som sa k Hideovi, že som sa až takmer zo stoličky vysypal. Zatváril som sa naozaj dôležito a očividne som mu chcel niečo povedať.
"Kto polak .." Začal som sám pre seba uznanlivo prikyvovať, ako keby som povedal najväčšiu pravdu sveta. 
".. daj na moje slová.. " Poukázal som prstom na stroboskop čo zažíval na tom strope orgazmus, ako keby to bol obrázok najvyššieho.
Pár krát som mľaskol, trocha som sa obzrel po okolí a znova som z úst takmer vypustil tie slová.. Nakoniec som sa však znova uspokojil len s prikyvovaním.
"Gastronómai bued tento rok veľa vynášať... na brigádu oberať banány.. nasrať všetkých pyžamách." Utrúsil som z úst ďalšiu múdrosť.. no mal som dosť.

".. tak tak.. tak tak.." 
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Nočný klub Empty Re: Nočný klub

Příspěvek pro Hideo Hatake Mon Jul 20, 2015 11:48 pm

Nebol problém keď si rozumel stoličke, v tú chvíľu je to problém, ak ona začne rozumieť tebe. Čo začalo byť vážne v mojom prípade, keď som na chvíľu šiel k baru po ďalší pohárik alkoholu, keď som sa vrátil, okamžite pochopila môj úmysel a samotná sa posunula pod môj zadok, pretože som neudržal rovnováhu a priamo pred stolom som hodil zadkom o zem. Vôbec som si v túto chvíľu neuvedomil, že sedím na už spomínanom, knockoutovanom chlapovi, ktorý sa na malý moment prebral z bezvedomia, do ktorého som ho znova uvalil.
„Budha s tebou..“ Odpovedal som názov rovnako je*lého boha, načo som zároveň pozeral, ako sa snaží piť vlastnú ruku, čo mi prišlo tak vtipné, že som začal rozmachovať rukami na stranu, až som zase poslal toho chlapíka čo som na ňom sedel, do bezvedomia, keď som mu nechtiac jebol jednu po hlave. Následne sa ku mne však otočil, a do ucha mi pošepkal svätú pravdu. Nevedel som ako zareagovať, bola to tak krutá pravda, pri ktorej mi prešiel mráz po chrbte, a len neprítomným pohľadom, keďže som bol dosť ožratý, som mu pozrel do očí a prehovoril.
„Že masz rację o kurwa..” Odpovedal som mu vážne a pozrel s ním k nebu, kde sme spoločne ako ženská pri krámoch, pozerali na niečo vznešené nad nami, kľačiaci pri zemi a samozrejme sa .. modliaci!

Hideo Hatake
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Nočný klub Empty Re: Nočný klub

Příspěvek pro Nara Shigure Tue Jul 21, 2015 12:06 am

Pomalu jsem se řítil po ulicích a ani nevím jak jsem se nakonec dostal ven z Konohy. Na můj údiv mě následoval i můj kolega. Nemůžu odhadnout jak dlouho to trvalo než jsem se sem dostal, ovšem ne dost dlouho na to abych vystřízlivěl. Nakonec po nějaké té chvíli jsem uviděl přesně to místo. S úsměvem jsem přiskočil ke dveřím otevřel jsem jsem dveře a hned jsem uviděl že tohle je ta pravá atmosféra.
"S tímhle by jsme dovnitž neměli jít." řeknu a ukážu na Whiskey. Napiju se těsně přededveřmi a poté podám zbytek vlaše Ryutarovi ať si nabídne podle svého gusta.
"Tak a jde se bavit!" řeknu odhodlaně a poté jsem přikročil rozhlížejí se po barovém osazenstvu a najednou jsem uviděl dva týpky kteří jakoby se buď modlili k nějakému božstvu. Jelikož jsem měl už dosti upito a byl jsem v podobné náladě, tak jsem se během mžiku ocitl po pravici jednoho z nich. S blaženým výrazem na tváři a s jasnou opicí v těle.
Nara Shigure
Nara Shigure
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 41
Registrován : 06. 06. 15

Návrat nahoru Goto down

Nočný klub Empty Re: Nočný klub

Příspěvek pro Ryutaro Shizeki Tue Jul 21, 2015 12:13 am

Celú cestu som si vravel jedinú vec.. kam ma to ku*va berie?! Toľko krokov! Kto to mal zvládať?! Len tak-tak som s ním držal krok a stále s menším problémom držať si aspoň rovný krok som sa šuchtal za ním, až kým sme došli tam, kam asi po celý čas mieril. Asi.. možno mal len šťastie a ani nevedel, kde došiel. Ale mne to bolo vlastne jedno. Vyzeralo to na budovu s barom, takže.. pre mňa len fajné miesto! Vzal som si od Shigureho fľašku, dokončil ju, keďže jej už veľa nezostalo, odhodil ju a s menším zatočením hlavy som vstúpil dnu. Bolo to pre mňa na moment jak vstúpiť do dúhy, než ten efekt pominul a vyhľadal som očami svojho kolegu, ktorý našiel už asi dvoch ďalších, podobne stavovo vyzerajúcich ľudí ako my. Uškrnul som sa a pomaličky som k nim začal kráčať.
"Oooe, keby viem.. že náboženstvo zahŕňa toto.. to by som sa modlil každý deň!" vyhlásil som a dotackal sa k nim, niežeby ma zaujímalo či nás tu chcú alebo nie. Ale na druhú stranu.. kto by nechcel partiu na pitie?!
Ryutaro Shizeki
Ryutaro Shizeki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 22
Registrován : 06. 06. 15

Návrat nahoru Goto down

Nočný klub Empty Re: Nočný klub

Příspěvek pro Goku Tue Jul 21, 2015 9:52 am

"♫ Jano šiel za-biť.. zlého-draka všetkých desať hláv mu.. zotínal... ♫" Začal som si pospevovať popod nos, zatiaľ som mi pohľad upadol na chlapíka, ktorý sa ocitol vedľa mňa.. 
"♫ A po tom tú-je ho je-di-nú sťal mu ten čo stál.. opodiaľ.. ♫" Do očí sa mi nahrnuli slzy.
"Chudák Jano... Na Jana!"  Kopol som do seba ďalší drink, ktorý sa do mojej ruky pravdepodobne teleportoval. Pozrel som sa na druhého chlapíka, ktorý sa k nám priblížil.
"Na všetko všetky Panteony !" Abraka dabra! Je♫ať sytém!" ... Hneď som ich všetkých bral ako najlepších kamarátov, kto vie prečo.
"Poviem vám páni.. škoda našej milej Mizukage.. škoda.. taká riťka pekná.. a nejaký čur♫k ju zabije.. p*če.. tento svet ide do sr♫čiek.." Na chvíĽku som sa odmlčal, po čom som znova do vzduchu vyhodil ruku s pohárikom. "Na.. na.. na utorok!" Kopol som do seba ďalší pohárik.. očividne som s chlastom naozaj skúsenosti nemal. Keby že len vedia koľko mám rokov, tak mi ani nenalejú no.. fuck it.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Nočný klub Empty Re: Nočný klub

Příspěvek pro Hideo Hatake Tue Jul 21, 2015 12:24 pm

Bola to pravda, najhoršie z nás predsa len pomaly končil Tanaki. Goku, vlastne, ako sa pre tento krát sám nazýval. Pre mňa bolo až smutné zazerať ako veľmi rýchlo mu to udiera do hlavy, sám som bol už však v dosť hroznom stave, pretože som spieval spoločne s ním.
"♫ Jano šiel za-biť.. zlého-draka všetkých desať hláv mu.. zotínal... ♫" Nemusím dodávať ako falošne to znelo, v tú chvíľu vošli do baru ďalšie excelentné prípady toho ako alkohol škodí mozgovým bunkám a ľuďom potom z neho hrabe. Samozrejme, boli dokonca z Konohy, takže slovo dalo slovo, alkohol trochu zapôsobil a stali sa z nás najlepší kamaráti na svete. V tú chvíľu ale začala debata o zadkoch.
"Ále prd chla- hik- ci.. Viete kto.. hik.. má najkrajšiu riť?.. hik.. Kazekáge!.. hik.. Héj..hik.. musíme ju nájsť.. hik.." A začal som naozaj sa snažiť vstať z chlapíka na ktorom som sedel.
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Nočný klub Empty Re: Nočný klub

Příspěvek pro Nara Shigure Tue Jul 21, 2015 1:18 pm

Chvíli jsem tam s nimi pili a netrvalo dlouho, vlastně se to stalo hned v okamžiku a byli jsme si hned všichni tak blízcí jak to jen šlo. Brzy jsme tam spolu zpívali, jak falešně to jen šlo, dokud jsme se nedostali do hluboké debaty o zadkách. Poslouchajíc ty hluboké filozofické úvahy o tom kdo má nejkrásnější zadek na světě. Dozvěděl jsem se plno věcí jako například jak krásný zadek měla Mizukage a Kazekage. Něco ve mě zaplesalo když jsem se dozvěděl že jeden z těchto nádherných exemplářů opustil světlo světa. O to víc jsem však byl nalazen na vlnu že ten druhý zadek prostě musím vidět a proto když můj kolega, jehož jméno jsem zatím neznal ovšem kdo ho sakra potřeboval vědět?, začal zvedat aby ho našel plný entusiasmu jsem se zvedl a s širokým úsměvem začal jasně kývat.
"Jasně!" řeknu a napiju se posledního panáka který předemnou přistál.
"Takže... ku.. kudy vede cesta?" řekl jsem rukama šmátrajíc po nejbližší opoře který by mě mohla pomoci na nohy. Opřel jsem se proto o Hidea, kterého jsem ještě víc přimáčkl na nešťastníka ležícího na zemi. Poté jsem se opřel o bar abych náhodou neztratil
rovnováhu.
Nara Shigure
Nara Shigure
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 41
Registrován : 06. 06. 15

Návrat nahoru Goto down

Nočný klub Empty Re: Nočný klub

Příspěvek pro Ryutaro Shizeki Tue Jul 21, 2015 7:47 pm

V momente, čo sa zrejme štvorica ožranov stala najlepšími priateľmi na celom svete, som dlhú chvíľu nevnímal. Jednoducho teplo tohto klubu a už čo-to v sebe mi udreli do hlavy viac a ja som len omámene striedal pohľady medzi mojimi najvác kamošmi, ktorí tu pri mne sedeli a samozrejme ešte novou fľaškou, ktorá akoby sama pri mne pristála a už som ju len načínal. Bolo tu.. akési falošné spievanie, ktoré v mojich ušiach znelo nádherne, level nespočetný, no prebrala ma až téma zadkov. Ako inak! Prudko som dvihol hlavu a obzrel sa po bare, akoby som snáď čakal, že tu Kazekage a Mizukage uvidím hneď teraz a keď som zistil, že asi nie, sklamane som pozrel späť na fľašku. Druhý môj svetlý moment nastal, keď sa zjavne išlo hľadať tie dva.. eh.. ten jeden krásny zadok. Ten druhý by sa už asi nedal použiť, aj keď človek nikdy nevie, koho stretol.
"Mo-Moment moment! Ja cestu poznám!" vyhlásil som s takou istotou, s akou niektorí vravievajú svoje meno a vstal som z barovej stoličky, čo bola menšia chyba. Zatackal som sa a pridržala ma až stena hneď vedľa, o ktorú som sa ramenom oprel a chvíľu som tam zotrval. Pohľad dole, hlava ešte nižšie a bez slova som kukal na zem, načo som opäť prudko dvihol celý trup a obzrel sa po svojej parte.
"Iba ak nie," dodal som k svojmu vyhláseniu už viditeľne bez istoty, no to je jedno! Veď oni určite nájdu cestu.. ja som zatiaľ začal hľadať inú, presnejšie k fľaške, ktorá bola na bare a to pre mňa znamenalo nekonečnú cestu, meriacu asi tak 2-3 kroky od mojej priateľky steny.
Ryutaro Shizeki
Ryutaro Shizeki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 22
Registrován : 06. 06. 15

Návrat nahoru Goto down

Nočný klub Empty Re: Nočný klub

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru