Sasuke Tobirima

Goto down

Sasuke Tobirima

Příspěvek pro Sasuke Tobirama za Sun Jan 25, 2015 3:39 pm

Meno: Sasuke Tobirima
Prezývka: Kurieitā, alebo tiež “tvorca”. Prezývka podotkýňa jeho schopnosti vytvárať príležitosti k nečakanému útoku či úteku. 
Vek: 16
Hodnosť: Jounin
Dedina: Tsukigakure no sato
Pohlavie: Muž
Klan: Tobirima
Elementy: 
Fuuton
Doton
Kekkei Genkai: Žiadne
Sensei: Tamisu Tobirima

Vzhľad: 
Sasuke je muž stredne veľkej postavy. Je to beloch s hnedými, kratšími vlasmi (ryšavý odtieň) a zelenými očami. Nosieva veľa oblečenia. Na prvý phoľad by ste si mohli povedať, že mu v tom naozaj musí byť teplo. Je to však spôsob obliekania jeho klanu uznávajúci staršiu generáciu shinobi. Jeho oblečenie sa skladá z niekoľkých vrstiev a nespočetne veľa skrytých miest kde sú uloźené rôzne zbrane. Vrchná vrstva spočíva v kratšom ľahkom kimone, dlhších nohavíc a čelenky vyrobenej z klasickej látky. Narozdiel od klasických čeleniek, nemá kovový krit a jeho tiež zobrazuje znak jeho klanu, nie dediny. Jeho oblečenie je v zelených, matných a tmavých odtieňoch. Na prvý pohľad neukrýva žiadne zbrane či púzdra na zbrane, no v tomto prípade sa prvý pohľad veľmi míly. Taktiež by na ňom nikto nepovedal, že má príliš veľa sily. Popravde je veľmi dobre stavaný so zameraním na výbušnú silu. Teda jeho telo je šlachovité no to cez jeho oblečenie nie je moc vidieť.

Charakter: 
Bol vychovávaný veľmi prísnym spôsobom. Je veľmi slušný a nikdy by z úst nevypustil krivé slovo. Popravde by nerád bojoval proti ženám, pretože si ich váži. Aj cez to že jeho senseikou bola žena ktorú považoval za démona. Ctí si autoritu no ako jeho klan hovorí, len pokiaľ tá autorita dokázala svojim podriadeným zabezpečiť slušnú životnú úroveň. Nie je materialistický no peniaze sú jediná vec, ktorá pre neho má reálnu hodnotu. Zatiaľ nerozmýšľal nad usadením sa, jeho klan takýmto spôsobom nefunguje. Preto sa ani nedá povedať, že by práve flirtoval s druhým pohlavím. Popavde veľmi, veľmi rýchlo a takmer vždy od tohto pohlavia takticky ustúpi do ústrania. Neháda sa ak to nie je potrebné aj keď, každý sa vie naštvať. Sasuke si nectí ani tak priateĺstvo, ako skôr partnerstvo. Verí svojim kolegom pretože vie, že ich život je aj v jeho rukách a takto to je aj opačne.


Štýl boja: 
Je veľmi zdatný v každom shinobi odvetí, vo všetkým prostrediach a vycvičený na to, reagovať na každú situáciu. Ako však sám hovorí, jeho ihrisko je les. Len málokedy v ňom prehrá. Kombinácia jeho schopností v shinobi odvetiach, maskovaní a inteligencie je pre jeho nepriateľov nie príliš príjemná. Sasuke však nezabíja ak nemusí. Bojuje však vždy úplne na plno a seriózne. Nikdy sa nedrží späť a vždy sa snaží boj ukončiť čo najrýchlejšie, aj tréningový. Jeho hlavným zameraním je však taijutsu so sekundárnym zameraním na techniky fuutonu a jedy. Pochopiteľne ovláda aj prvú pomoc, rovnako ako aplikovanie a vytváranie protilátok.


Životopis:
Sasuke patrí do žoldnierskeho klanu Tobirima. Odkúpili ho od jeho rodičov za 300 yenov, čo nie je takmer nič. Vtedy mohol mať tak tri roky, takže na svojich rodićov si vôbec nepamätá. Pravda mu však nikdy nebola zatajená a on sa na svojich pokrvných rodičov nikdy nehneval. Jeho život totiž nebol nešťastný. Bol tvrdý, as tále je.. a bude ešte tvrdší enž do teraz. Každý večer si však môźe ľahnúť na lôžko a takmer každý deň má tri jedlá denne. To je viac, než mu jeho bývalí rodičia mohli dopriať.
Sasukeho mala na starosti kunoichi z klanu, menom Tamisu. Tamisu sa stala jeho mentorkou. Ich vzťah by nenazíval ako rodičovský. Rodič vás nenaučí zabíjať, kradnúť, špehovať a vytvárať protilátky či základné jedy.
Do jeho piatich rokoch ho naučili čítať, písať a počítať. Bol clekom talentovaný. Učil sa rýchlo a rád. Taktiež ho učili slušnému správaniu, čo mu nikdy nerobilo problém.  Vždy videl v autoritách nejakú vyššiu moc a seba skôr ako vojaka podobných autorít. Samozrejme sa pár krát stalo, že autoritu odmietol kvôli tomu, lebo sa nevedela postarať o svojich vojakov, to je však teraz vedľajšie.
Bolo to okolo jeho šiestich rokoch, kedy v rukách prvý krát držal zbraň. Nedržal len jednu, skúsil si hneď niekoľko. Jeho mentorka sa rozhodla, že silnou stránkou jej učenca bude práve prispôsobivosť situácií. Ľudia ktorý sa vedia prispôsobiť kaźdému nepriateľovi, tých nie je veľa. Ani v klane nie, preto mal byť jedným z nich.
V desiatich rokoch sa zúčastnil neoficiálnej chuuninskej skúšky, ktorú organizovali žoldnierske klany. Shinobi z veľkých zemí a dedín majú oproti žoldnierom nevýhodu, aspoň tý začínajúci. Je to nedostatok skúseností v reálnom boji. Normálny genin chodí na misie, kde bojuje maximálne tak s tým, ako prebaliť jednoročné decko. Keď bol geninom on, mal na krku viac ostrých špehovacích misií, než tokubetsu jounin na to zameraný. Chuninske skúšky boli priamim zrkadlom tohto rozdielu. Narozdiel od troch kôl, sa jednalo o komplexnú skúšku trvajúcu pol roka. Človek nemohol neprejsť. Mohol sa buď stať chuninom, alebo mohlo jeho mŕtve telo poslúžiť ako potrava pre divokých vlkov. 
Sasuke neoficiálne chuninske ksúšky zložil a posunul sa o rank vyššie. Popravde ich splnil vo veľmi mladom veku. Ako chunin dostal právomoc mať pod sebou svojich prvých troch členov klanu, ktorý boli mladší než on sám. Bol teda senseiom štvorčlenného týmu, ktorý sa zameriaval prevažne na to, ako vytvárať nevhodné podmienky pre boj, na nepriateľskom území. Ničenie karaván, stopnutie dodávania zásob. Tupé zbrane, otrávené potaviny. Pri postupe na jounina, čo je skôr povýšenie než skúška, sa jeho tým roztiahol na dvanástich shinobi. Ich úloha sa zo sabotáží a špehovania prekolomila až na vytváranie príležitostí, priamo na bojisku. Eliminovanie najsilnejších článkov, podvŕtať najtuhší bod obrany nepriateľa a či napríklad pripraviť únikovú cestu pre svojich ľudí. Sasuke sa na všetkých týchto misií zúčastňoval z veliteľskej pozície. Spočiatku sa jeho skupine nedarilo. Pomer jeho úspešných a neúspešných misií sa kvôli nepredvídateľným okolnostiam stále pohyboval skôr v zápornom čísle. Sasuke však pochopil jednu vec. Počítať s nepočítateľným. Možno to znie ako triviálna vec, no keď človek pochopí pravý význam toho slova, je na nezaplatenie.

Od času, kedy Sasuke vyrastal v klane, ubehlo už veľa rokov a on dostal novú prácu. Jeho pozícia v klane bola na úrovni kapitána no z neznámych dôvodov dostal príkaz, odstúpiť zo svojej funkcie. Momentálne pracuje sám. Stále hrdým členom klanu, no sám. Posledne prijal kontrakt od Tsukigakure no sato, s peknou čiastkou a veľa nulami na konci. 


Techniky:

A:

Shinkūken

Meisaigakure no Jutsu
Doton: Yomi Numa

B:
Hien
Doton: Kajūgan no Jutsu

C:
Fūton: Reppūshō
Doton: Retsudo Tenshō

D:

Shunshin no jutsu

Doton: Shinjū Zanshu no Jutsu

Sōshuriken no JutsuVybavenie: 
Keby že ho prehľadávate, našli by ste nepriperané množstvo zbraní na človeka. Zbrane sú ukryté pomaly v každom zákutí jeho oblečenia. 
V pravom rukáve má mechanizmus na vysunutie kunaia, v oblastí hrudníka má v kimone schované dve malé dýky, v oboch shinobi sandáloch (po bokoch) má mini verzie Tanto. Tiež má niekoľko výbušných lístkov pripevneních zvnútra na svojom kimone. Ďalšie dve menšie a slabšie verzie výbušných lístkov má v rukaviciach (Sú však schopné utrhnúť končatinu //Sarutobi vo svojom finále ich využil proti prvému a druhému hokage). Výbuśné lístky má schované aj vo svojej čelenke. V brašne ktorú má za opaskom má medik pomôcky, chirurgickú niť, flaštičku dezinfekcie, sterilný obväz a v kapsičke vedľa nej protijed a krvotvorné guličky. Ľavú ruku má obmotanú tenkou reťazou vytvorenou z kurondu. Má tiež štyri zablombované zuby, pod dvoma blombami má minidávku protijedu (vie spomaliť väčšinu jedov, aj smrteľných, rovnako ako neprirodzených látok (feromóny, uspávací plyn etc) pod ďalšími dvoma blombami má minivýbšnini ktoré sú schopné maximálne zapáliť nejaký horľavý povrh (nie ublížiť). Ďalšie dve díky má vo vnútorných vreckách trička, jeden mini kunai v golieri a za uchom má sponu s ďalšou výbušninou (stredne silnou ako u tých mini-výbušných lístkoch). Na ľavom stehne z boku má upevnené tenké tanto. Taktiež u neho nájdete niekoľko paklúčov rôznych veľkostí.
Jeho hlavnou zbraňou sú však dva Chakura Tō


BOS: 

Nin: 5
Tai: 4
Gen: 4
Int: 4
Sila: 3
Rýchlosť: 5
Chakra: 3
RP: 2

_________________
avatar
Sasuke Tobirama
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 165
Registrován : 02. 06. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Sasuke Tobirima

Příspěvek pro Hokori Mai za Sun Jan 25, 2015 5:04 pm

POVOLENO

_________________
avatar
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru