Nessai

Goto down

Nessai

Příspěvek pro Nessai za Mon Feb 02, 2015 7:38 pm

»Meno« Nessai

»Prezývky« Ness, Sai, ...

»Vek« 25

»Hodnosť« Jounin

»Pohlavie« Muž/ské

»Váha« 80 kg

»Výška« 182 cm

»Vzhľad« Nessai je typický najmä čiernou farbou, ktorá pomerne dosť sprevádza jeho celý vzhľad. Čierne vlasy, čierne oči, čierny maličkosti, ktoré si pridal k telu (mysliac tým piercingy a tetovania), čierne oblečenie.. Jednoducho čierna farba všade, sem tam zladená s nejakou inou. Väčšinou ho však ide zahliadnuť s čiernymi, trochu strapatými vlasmi, v ktorých vždy nosí nejakú čiernu čelenku. Nikdy nie čelenku dediny, tú má radšej okolo pása, stehna a podobne. Tak isto je pre neho typická bledá pokožka, pri ktorej tmavé farby ešte viac vynikajú, takže nepochybne si určite každý všimne pohľad jeho tmavých, až zvláštne čiernych očí. Obyčajne nosí čiernu košeľu, iba občasne doplnenú aj čiernym tričkom pod to, ale to sa často nestáva. Taktiež nosieva čierne rukavice doplnené s tmavými obväzmi, ktoré si človek ale pri tých jeho farbách už pomaly ani len nevšimne. Tmavú košeľu ďalej dopĺňajú samozrejme aj čierne gate a netradičné široké opasky. Občas môže až trošku pripomínať nejakého zbojníka, snáď Jánošíka či koho, ale také myšlienky vás prejdú pri jeho celkovom vzhľade, pretože zbojník je asi to posledné, čo vás pri ňom môže napadnúť. Čo sa týka celkovo jeho postavy, ide o vyššieho a chudšieho chalana. A doplnky? Well, piercingy si nechal streliť do jazyka, pod pery, do uší a tým to, zatiaľ, končí. Z tetovania siahol iba po jedinom, hoc ani pri tomto nešetril, keď si dal na celý chrbát vytetovať akési krídla. Nie zrovna anjelské krídla, skôr naopak, akoby krídla nejakého démona.. no, proste niečo také.

»Charakter« No, tak Nessai sa správa jednoducho tak, ako mu to vyhovuje. Samozrejme toleruje ako-také pravidlá, aspoň do istých mier, či rovnako tak aj hlavu dediny, ale vonkoncom robí len podľa svojho gusta. Nie je zrovna zodpovedný, čo sa týka cudzích osôb. Stará sa len o seba a viac ani nepotrebuje. Nezaujíma ho, čo si myslí druhý, aký má názor druhý, čo chce druhý... jednoducho sa díva iba na seba. Preto by nebol dobrý nápad mu niekoho zveriť na starosť, ale ak chce niekto zas preskúšať niekoho v Taijutsu, hľadajte práve jeho.. Ak by ale už dostal niekoho do tímu, ako Jounin, zrejme by to dopadlo tak, že on by si sadol na strom a tímu by dal zbierať odpadky, ako to kedysi musel robiť on a ako ho to aj kedysi štvalo. Niekto by možno čakal, že by dal niečo iné, aby nezažívali rovnaké nervy jak kedysi on... ale nie, ešte schválne a zákerne by spravil toto, aby vlastne nemusel ani on sám nič robiť, lebo je aj dosť lenivý.
Čo sa týka ale teda jeho povahy, tak je, ako sa už spomínalo, zákerný, lenivý, no tiež aj trochu uletený... teda, uletený k babám, ktoré má v záľube obletovať. Neodpúšťa si provokácie na hocikoho, nech už ide aj o Kageho, bárs aj cudzej dediny. Neodmieta pozvania do baru, neodmieta pozvania do klubu, jednoducho je v tak daných situáciach tzv. "vo svojom". Inak ale buď iné veci nerobí, alebo ich robí s tým, že mu to zaberie času viac než hocikomu inému. Keby vám napríklad mal odniesť dajme tomu von smeti, tak mu to trvá pol dňa, pretože by sa ešte cestou zastavil, oddýchol si, možno i pospal, pootravoval nejakú okoloidúcu, urazil by zrejme niekoho iného, dostal by sa do maléru a nakoniec by za vami ešte bol schopný prísť s tým, že tie smeti stratil. Takže to je tak všetko o jeho povahe a vlastne i rovno o tom, čo má a nemá rád. Celková zmena u neho však nastáva, keď ho naštvete. Je to síce skutočne ťažké, pretože je to vlastne ignorant, ale i on má hranicu, cez ktorú keď sa dostanete a naštvete ho, je schopný aj stratiť hlavu a jednoducho sa dokáže správať aj nepríčetne. Ale takých chvíľ zažil len pomenej, dokázal sa už síce v bojoch mnohokrát trošku poblázniť, ale nikdy nie tak, aby to dopadlo.. um.. horšie, než by malo.

»Dedina« Otogakure no Sato
»Elementy« Suiton, Doton
»Zameranie« Senninka

»Body«
¬ Ninjutsu: 4,5
¬ Taijutsu: 5
¬ Genjutsu: 2
¬ Inteligencia: 3
¬ Sila: 5
¬ Rýchlosť: 5
¬ RP: 0,5
¬ Chakra: 5

-- 30 spolu --


»Príbeh«
Nessaiov príbeh sa začína prostým, nijak zvláštnym detstvom. Jedináčik, ktorý žil iba so svojimi rodičmi a nijakým iným príslušníkom, no jemu to bohato stačilo. Veď v dnešnom svete je už aj mať dvoch rodičov občas obrovská výhra. Milujúca mama a skvelý, hoc občas trochu prísny otec, to jednoducho patrilo k jeho detstvu. Ďalšou samozrejmosťou bolo i to, že mal predpoklady stať sa Shinobim. Či už skvelým alebo horším, ťažko povedať. Otec bol síce bývalý Shinobi, Jounin, ktorý kvôli pár zdravotným problémom zavčasu nakoniec zmenil prácu a ostal už skôr obyvateľom, no práve tento slabší potenciál, ktorý otca pri hodnosti neudržal príliš dlho, mohol podediť kľudne i Nessai. Matka navyše Shinobi ani len nebola, bola to len milá žena vlastniaca skromné kvetinárstvo. Či však Nessai zdedí nejaký väčší potenciál.. no, časom bola táto záležitosť už oproti iným problém tak nevšedná, že to už ani nehralo rolu. O čo vlastne išlo? Za všetko mohla finančná situácia. Otec veľa nezarábal, viac času vlastne trávil už doma než niekde v práci, z ktorej aj tak veľa domov nikdy nedoniesol. A myslím, že je jasné, že sa nedá žiť iba zo zárobkov zo skromného kvetinárstva, ktoré Nessaiova matka vlastnila. Nessai, v tom čase už tichý a skromný študent akadémie, sa začínal čoraz častejšie iba skrývať v izbe a počúvať, ako sa jeho rodičia hádajú a zúfalo hľadajú akýkoľvek spôsob, ako zarobiť viac. Ale hľadali márne. Vlastne sa to všetko ešte viac točilo iba k hádkam, z ktorých potom nevzišlo nič dobré. Jedna z týchto zlých vecí bol napokon rozvod, ktorý to Nessaiovi ešte viac ale sťažil, než to bolo doteraz. Nakoľko ani matka a ani otec nemali zrovna plné vrecká peňazí, vlastne na tom obaja rodičia boli po tak krátkom čase už pomerne blbo, padlo rozhodnutie, že Nessaia vezmú buď do domova alebo do inej rodiny. Bez inej možnosti, bez výberu. Nech mali rodičia akékoľvek práva, bolo už po rodinnom pute a bez peňazí sa dieťa nemohlo vychovávať, inak by to bolo len zbytočné trápenie. Nessai sa tak dostal do domova..

Trvalo to rok, možno dva, čo musel Nessai tráviť čas v domove. Dokonca nemal ani tuná šťastie, pretože ostatné deti.. neboli zrovna z toho poslušného typu. Boli to len lotri, grázli, jednoducho zlé deti, pri ktorých to Nessai zvládal spočiatku len veľmi ťažko. Býval totiž kedysi slušným a tichým chalanom, ale keby jeho mladú verziu porovnáte s aktuálnou, ani by ste neverili, že to je on. Dva roky v domove ho totiž extrémne zmenili. Inak to ani nešlo. Buď by ostal dobrým chlapcom a zažíval by stresy a strach z toho, čo mu vyvedú ostatní alebo sa im bolo treba vzoprieť. Nuž.. Nessai zvolil druhú voľbu a tomu sa nik čudovať nemohol. Tento zlom, od ktorého sa tak začal meniť, nastal jedného dňa, keď si na ňom opäť chcelo pár chalanov zasadnúť a mali v pláne ho provokovať, biť, strkať a také tie podobné, otravné veci. Nessai sa v tej chvíli zdal chvíľu akoby mŕtvy.. len proste stál, díval sa jedným smerom a nechával ich, nech do neho strkajú, hádžu ho medzi sebou, až kým sa konečne neprebudil a behom momentu už skočil po jednom z chalanov. Ako je možné, že ho hneď ostatní neodstrčili? No, boli až moc prekvapení z toho, akú zlosť si Nessai začal na tom jednom vybíjať, keď ho až bláznivo začal biť na zemi. To by do takého tichého, týraného chalana skutočne nikto nepovedal. Ostatní sa teda len neveriacky a zbabelo prizerali a Nessaia tento záchvat hnevu prešiel až v momente, čo medzi deti vtrhol provizórny vychovávateľ, ktorý ho dvihol a odviedol preč, zavrieť ho niekde do izby s tým, že ak to spraví ešte raz, tak mu to on sám zopakuje. Týmto incidentom sa Nessaiov štýl života začal extrémne meniť. Už prestával byť tým tichým chalanom. Začala sa u neho prejavovať arogancia, ignorovanie, dokonca mu i stúplo po tej bitke ego! Komu by predsa v takej chvíli nestúplo.. Ale táto zmena pre Nessaia v tomto kratšom období života nebola jediná. V Otogakure sa tento incident celkom rýchlo dostal do uší mnohým iným ľuďom, ktorých sa to ani netýkalo, ale hold.. klebety! Nič to však pre nikoho neznamenalo. Niečo také bolo v detských domovoch celkom bežné a nikoho to nejak neprekvapovalo, až na pár ľudí, ktorí sa hneď po pár dňoch v domove objavili a vypýtali si Nessaia. Kto to vlastne bol? No.. bol to tím, ktorý chcel niečo skúšať s ľudským telom. A to "niečo" hodlali vyskúšať presne na Nessaiovi, ktorý im hral do karát najmä tým výbuchom zlosti. Iste, každý sa vie naštvať, ale jednoducho si vybrali jeho, keď už sa k nim dostalo, že sa tak dokázal vzoprieť. A nasledujúci výskum mal Nessaiovi ešte viac pretočiť život hore nohami, než to bolo doteraz..

Zvláštny tím si mladého chalana vzal pod vlastné krídla. Dali mu skromnú, no dostatočnú izbu. Jedlo, pitie, jednoducho všetko, čo potreboval k životu, ale prihodili k tomu i pár ďalších vecí. Vec, akou bola Senninka, sa už v minulosti prejavila. A nič iné, ako vytvorenie ďalšej v tele mladého chalana, tím ani nemal v pláne. A tak, spočiatku aj bez toho, aby si bol Nessai vedomý vôbec nejakých malých testov a pokusov, na tom začali pracovať. V čom vlastne tieto všetky výskumy spočívali? No.. sám Nessai si toho, podľa jeho vlastných slov, už ani moc nepamätá. Niektoré látky, ktoré mu podávali, ho uspávali, niektoré povyšovali reakcie tela, niektoré menili jeho správanie, niektoré zas unavovali a mnohé ďalšie, fakt skutočne divné látky, lieky, tabletky, jedlá a iné výskumný srač-.. eh, blbosti. Nakoľko je však dnes z Nessaia to, čo je, zjavne to malo všetko nejaké odpodstatnenie. Nebol to ani veľmi dlhý čas. Neubehol poriadne ani rok a u Nessaia tento špeciálny tím dokázal vytvoriť schopnosť ovládania Senninky. Nie nejak extra dobre, všetko šlo do kelu keď stratil ovládanie nad telom, no to všetko patrilo k výskumu. Nessai robil malé kroky, ale veľmi potrebné. Úspechom bolo akékoľvek prejavovanie toho, že sa telo dokázalo spájať s tým, čo u neho tím doslova vytváral. S pribúdajúcim časom navyše Nessaiovi začínali pribúdať aj schopnosti a zručnosti, vrátane schopnosti lepšieho zvládania Senninky a hlavne zvládania hnevu. I vďaka týmto veciam sa vlastne z neho stal až taký dokonalý ignorant, ktorého dnes už len veľmi, veľmi ťažko naštvete, ak sa on sám nenaštve. Je to vlastne ako nejaký chodiaci malý Hulk, ktorého kľúčom k tomu, aby nevybuchol od hnevu je "byť stále naštvaný". Aj keď on sám sa radšej fakt riadi mnohými inými vecami než spôsobom, akým sa riadil Avenger, no ale.. to nie je podstatné! Oveľa podstatnejšie je teda to, že Nessai tento ťažký čas zvládal celkom slušne a nešlo sa už ani čudovať, že po rokoch i výskum mohol, s prehlásením úspechu, konečne už iba nechať v minulosti. Výskum mu dal dosť veľa schopností a veľa sa i naučil a síce bol možno silovo už trošku vyššie, napriek tomu mu vtedy ešte udelili hodnosť Chuunina, nakoľko Genin nepripadal v úvahu a Jounin tak isto. Bol to taký zlatý stred pre neho, no už hádam každý vedel, že k Jouninovi, či aspoň Tokubetsu Jouninovi nemal ďaleko. Túto skutočnosť aj potvrdil, keď už neskôr o nejaký čas aj zvýšil svoje schopnosti a dotiahol sa na Jouninskú skúšku, ale to už je len malým bodom, ktorý tu treba spomenúť, aby sme sa dostali až do dnešného obdobia jeho života. Zo skromného a tichého chalana sa tak po takomto postupe života stal síce ignorant a arogantný človek, ktorého naštvať nedokážete a ak áno, tak radšej utekajte, no.. každý je predsa nejaký. Nehovoriac o záľubách, ktoré si Nessai našiel, ale to sem už nepatrí. Patrí sem už hádam len otázka, či sa z hodnosti Jounina niekedy už vôbec pohne vyššie a ak nie, ako svoju ťažkú púť tento ignorant dokončí!?


»Techniky«
Senninka
~~~~~~~~~~~~~~~~
~ 1 vlastná t., dotvorím a doplním ~
Saibō Kyūin
Jet Booster Jump
Kassokuken: Ichishiki
Kassokuken
Kusari
Destroying Axe Fist
~~~~~~~~~~~~~~~~
Shunshin no Jutsu
Kanashibari no Jutsu
»E ranky»
avatar
Nessai
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 41
Registrován : 01. 02. 15

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Nessai

Příspěvek pro Hokori Mai za Mon Feb 02, 2015 10:19 pm

POVOLENO

_________________
avatar
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru