Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prístav v okolí Otogakure no Sato

+4
Seina Akane
Nessai
Tatsuya Kaguya
Mizuki Netsu
8 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Prístav v okolí Otogakure no Sato Empty Prístav v okolí Otogakure no Sato

Příspěvek pro Mizuki Netsu Wed Feb 25, 2015 6:01 pm

Prístav v okolí Otogakure no Sato 2i1jkmc
Prístav sa nachádza v okolí Otogakure no Sato, je to v podstate menšia obchodná dedina, každý deň tu pristavý niekoľko lodí. Tak isto sa odtiaľto plavia aj väčšie lode smerujúce do vzdialenejších kútov sveta. Je tu dostatok barov a nejaké tie ubytovacie zariadenia. Takže ak vám nejde loď, je možné tu počkať a zároveň sa aj zabaviť.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Prístav v okolí Otogakure no Sato Empty Re: Prístav v okolí Otogakure no Sato

Příspěvek pro Mizuki Netsu Wed Feb 25, 2015 6:10 pm

Tak zároveň s Tatsuyom som prišla k tomuto prístavu. Mali sme nasmerované do Kirigakure no Sato, ale blížil sa večer a kto vie či pôjdu lode aj cez noc. Celkom by sa to hodilo, aby sme nestrácali čas. Do Kiri to nebola predsa len malá diaľka, ale loďou by to nemalo dlho trvať. Trošku som si v mysli nadávala, že som si zabudla plášť, predsa tu fúkalo a plášť by sa mi celkom hodil. "Tak konečne sme tu..." Povedala som znova skôr chladne a bez nejakých pohľadov na Tatsuyu, skôr som sa pozerala pred seba na tych pár stavieb pokope, ktoré tvorili prístav s malým mestom. Nezastavovala som sa a pokračovala som krokom bližšie k prístavu, preskúmať to tam a opýtať sa, čo nás bude stáť cesta a kedy nám ide loď. Občas som sa uistila, že ide Tatsuya za mnou, lebo mi pripadal ako ten typ, čo sa veľmi ľahko niekam vytratí...
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Prístav v okolí Otogakure no Sato Empty Re: Prístav v okolí Otogakure no Sato

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Wed Feb 25, 2015 7:00 pm

Prístav v okolí Otogakure no Sato Smart-ass
S rukami v kapsách od kalhot jsem šel celou cestu za ní a prohlížel si okolí. Nikde jsem tu nebyl...což bylo celkem zvláštní, protože moje pozornost se ihned obrátila k nejbližšímu baru tady. Tady jsem musel někdy být, ale možná si to nepamatuju... Zazubil jsem se sám pro sebe. Celou cestu jsem šel kousek za ní a letmo se podíval na její pozadí, samozřejmě zase nepozorovaně. Hold mužské choutky se občas nedají potlačit. Zastivil jsem hned co zastavila ona, promnul jsem si ramena a ruce dal zpět do kapes.
"Oukej zrzko, co teď? Je celkem pozdě, vidím to tak, že by jsme mohli vyrazit až ráno. Ty by sis tu šmrdlala tu svou misi a já to vidím na noc se šl*apkama a pár flašek saké, co ty na to, hm?" Řekl jsem s pohled upřeným na lampu a pak se na ní podíval stejně jak na gifu. Samozřejmě, že jsem to myslel vážně, proto mě zajímala její odpověď. V duchu jsem se modlil, aby nic nejelo!
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Prístav v okolí Otogakure no Sato Empty Re: Prístav v okolí Otogakure no Sato

Příspěvek pro Mizuki Netsu Wed Feb 25, 2015 7:21 pm

Ako som tak šla a Tatsuya mi povedal jeho plán... musela som zastaviť. Vážne si dovolil toto robiť na misií? Bola pravda, že sme boli stále na území Oto, ale to neznamenalo, že sa hneď musí opiť. "Vidím, že si pekne skazený modrovlások." Zareagovala som naďalej s tým svojím kamenným výrazom v tvári. Neplánovala som ho nechať si tu pobehovať, kto vie čo by robil za problémy !
"Nebude to však možné, modrovlások... Sme na misií a z pravidla na misií by si nemal piť alkohol a radšej sa nebudem vyjadrovať k tým lacným dievčatám..." Bola som proti tomu, tento jeho plán bol fakt, ale naozaj blbý. "A mohol by si prosím ťa prestať ma očumovať?" Ironicky som sa uškrnula. Možno si myslel, že to nevidím a taktiež som nevidela úplne všetko, ale občas som si všimla, že si neodpustil nejaký ten pohľad...
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Prístav v okolí Otogakure no Sato Empty Re: Prístav v okolí Otogakure no Sato

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Wed Feb 25, 2015 10:46 pm

Prokoulil jsem očima jen co se rozhodla otevřít pusu a vydávat z ní nějaké zvláštní zvuky. Zahleděl jsem se na lapmu a ucho natlačoval k ní. Teprve až domluvila jsem prst přiložil ke svým ústum.
"Pššt, nezdálo se ti, že tu teď někdo mluvil?" Zamyslel jsem se uplně na vážno. Měl jsem snad halucinace, nebo jsem opravdu zaslechl nějaký zvuk? On ale po chvilce přestal, tak jsem se jen pro sebe usmál a podíval se na ní spokojeně.
"Takže? Jaká je tvá reakce na můj super plán? Možná bych tě do něj mohl nějak zakomponovat, aby jsi tu nebyla...jak vy ženy říkáte Forever alone, kapiš." Zaculil jsem se na ní a když ke mě byla čelem, její zadek byl daleko, tak mi prostě postačilo sjet očkem trošku níž do jejího výstřihu, samozřejmě, tentokrát jsem si dával sakra pozor, aby to nezjistila. Udělala jsem to tak, že při mém širokém usměvu jsem přivřel oči.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Prístav v okolí Otogakure no Sato Empty Re: Prístav v okolí Otogakure no Sato

Příspěvek pro Mizuki Netsu Thu Feb 26, 2015 3:54 pm

On ma ignoroval? Tváril sa, že ma nepočuje, ako mala som tréning ANBU a svoje city som dlho neprejavovala, ale tento človek... On mi snáď toto robil naschval? Pocítila som menší naval hnevu, ktorý som už potlačiť nemohla. Áno, keď ma niekto ignoroval, tak si vždy vyslúžil moju pozornosť. A ten prst keď si dal pred ústa ako by ma umlčoval !! Krv sa mi naozaj rozprúdila ... Našťastie som stále mala sebakontrolu, nadýchla som sa a vydýchla, nevyjadrovala som sa a on, otázka aký mám názor na jeho plán? To ma vážne ignoroval až do takej miery?! Dokonca ma chcel zakomponovať do jeho zvrhlého plánu.. Ani v najhoršom sne. "Aká je moja reakcia? Nie, rozhodne nie, žiaden alkohol a nikam nejdeš! Eh.. radšej budem Forever alone.." Čo som bola v podstate vždycky. "Než sa budem vláčiť s nejakým playboyom po baroch, ktorý nevydrží pri jednej ženskej ani jeden deň..." Zamračila som sa, asi tak nejak som ho odhadovala a povedala som mu to, však tak sa aj prezentoval. Dúfala som, že ma počul jasne a zreteľne bez ignor módu...
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Prístav v okolí Otogakure no Sato Empty Re: Prístav v okolí Otogakure no Sato

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Thu Feb 26, 2015 4:18 pm

Prístav v okolí Otogakure no Sato Tumblr_mljymtuZb31qd1kvjo2_500

Všimnul jsem si, jak jí celkem zrudly tváře, tentokrát jsem ale nemohl odhadnout, jestli se stydí jít semnou do baru a nebo se zlobí. Ne vážně, radši jsem to neřešil, po její odpovědi mi to totiž bylo snad jasné...ne kecám, myslel jsem si, že se stydí! Pokrčil jsem rameny a rozhodil rukama a na znak *tak ne no*. Sedl jsem si na obrubník a povzdechl si.
"Bože zrzko, s tebou je fakt nuda. Snad nečekáš, že jednou příjde nějaký princ na bílým koni, požádá tě o ruku a budete žít spokojený život." Nadzvedl jsem na ní obočí a trošku zkřivil ústa.
"Hele, já možná vypadám jak debil, ale ve skutečnosti to mám všechno promyšlený...Aspoň si do své smrti užiju, víš." Stoupl jsem si a s výserským úsměvem jí trošku pinknul do nosa, jak jsem to dělal malým dětem. Pak jsem se nadechl a s výdechem si dal ruce do kapsy a prokoulil očima.
"Oukeeej, takže kdy jedem, hm?"
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Prístav v okolí Otogakure no Sato Empty Re: Prístav v okolí Otogakure no Sato

Příspěvek pro Mizuki Netsu Thu Feb 26, 2015 4:45 pm

"Ale keď ja..." Odmlčala som, ale myšlienkami som pokračovala ďalej. *Som nikdy nezažila niečo šialené, zábavné, nemala som rodinu, priateľov, mužov, nikdy som neoslavovala ani svoje narodeniny! Grrr veď ja ani neviem ako sa zabáva! Všetko mi príde tak iné...* To čo hovoril Tatsuya bolo dosť zaujímavé, hlavne pre mňa, lebo nikdy som nad tým takto neuvažovala, veď ja som ani nemala vlastné názory, áno až tak dlho som strávila ako ANBU... Všetko naokolo bolo pre mňa nové, ale to Tatsuya ani nemohol pochopiť a že by som sa mu zdôverila? No to určite ešte by ma vysmial.
Mohlo sa mu to zdať čudné ,lebo som tam stála ako také poleno pred ním asi minútu, celých 60 sekúnd, pokiaľ som sa otočila čelom od neho a prešla pár metrov k prístavu. Bol tu pokoj, žiadna loď takto večer neodchádzala, takže to tu budem musieť prežiť pár hodín do rána... Očakávala som, že Tatsuya šiel za mnou, otočila som sa naňho. "Modrovlások? Asi to tu budeme ešte musieť prežiť pár hodín." Povedala som nie moc nadšene a natiahla som sa rukami smerom k oblohem a tiež som sa na ňu zahľadela.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Prístav v okolí Otogakure no Sato Empty Re: Prístav v okolí Otogakure no Sato

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Thu Feb 26, 2015 5:06 pm

Když nedokončila svou větu, opět jsem nadzvedl obočí a čekal, jestli jí dopoví, ale očividně se na to nechystala. To jí snad konečně došly slova? Odfrkl jsem si pro sebe. Chovala se podivně, ona dokázala chvilku mlčet! Tak buď jsem fakt genius, nebo jsem právě umlčel ženskou, že jí dokonce došly fakt ty slova! Zazubil jsem se v duchu. Za toto bych měl dostat nějakou cenu...třeba zvýšení platu!
Por mou smůlu, informace, kterou mi dala, že tu budem muset být ještě pár hodin mě fakt nepotěšila. Podíval jsem se opět stylem *seriouslly*. Prokoulil jsem oči s ironickým úsměvem a odešel jsem. I kdyby na mě cokoliv křičela, ignor modo jsem měl zaplé.
Došel jsem k prvnímu baru tady a zastavil se před ním. Chvilku jsem koukal na blikající nápis. Pak jsem sklopil hlavu dolů a koutek úst se mi dostal spolu s obočím do zamračeného pohledu. Pff...fajn, fajn fajn. Prokoulil jsem očima. Ten kdo by mě viděl si mohl všimnout, že dost bojuju se sebou samým. Odešel jsem od dveří baru a zamířil do sámošky. Tam jsem vzal kastl piv a dvě zmrzliny.
Po několikati minutách mě zrzka mohla spatřit u jedné z lamp, jak jsem šel pomalu k ní. Mikinu jsem si omotal kolem pasu, šel jsem jen v trišku, zima mi fakt nebyla. Položil jsem ten kastl na zem a chvilku se na ní jen tak kamenným výrazem díval. Opět jsem prokoulil oči, povzdechl si, vytáhl zmrzlinu a rozpůlil jí. Jedna tyčka se zmrzlinou byla mířena na ní a já se snažil...mile? Pousmát.
"Ber to bez řečí, žádné poznámky k mé osobnosti, během cesty se budeš snažit nekritizovat každý můj nápad, jasný?" Zamračil jsem se, ale v duchu se pousmál. Sedl jsem si na obrubník a otevřel si jedno pivo. Do toho jsem vytáhl krabičku cigaret a položil to vedle. Z piva bych se fakt neopil. Užíval jsem si ten klid!
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Prístav v okolí Otogakure no Sato Empty Re: Prístav v okolí Otogakure no Sato

Příspěvek pro Mizuki Netsu Thu Feb 26, 2015 5:31 pm

Sledovala som ako modrovlások pomaly odchádzal. V mysli sa ozval ako by neznámy hlas. *Super odstrašila si jediného chlapa, ktorý bol dokonca s tebou na misií* Bol to môj vlastný hlas, akurát som sa trošku kritizovala... Sadla som si na obrubník, sklonila som hlavu a pozerala sa na zem. Bola to taká ta chvíľka na zamyslenie... A po minútach zbadala opäť modrovláska? Áno bol to on a ona nevedela uveriť či už má halucinácie alebo čo, ale nakoniec to predsa bol on... Na ,,prekvapenie" niesol so sebou pivá.. Ale aj niečo ďalšie, obyčajnú zmrzlinu, čo ma potešilo, usmiala som sa, ale už normálne, nebol to žiaden falošný úsmev. Zmrzlinu som mala predsa rada. Zobrala som si tyčku, ktorú mi ponúkol.
"Ďakujem." Zareagovala som a okamžite som si začala vychutnávať zmrzlinu. "To by som sa potom zas moc nudila..." Povedala som medzi tým ako som si zmrzlinu vychutnávala. Kukla som na pivo, ktoré si tu priniesol a potom zas naňho. Obrátila som hlavu znova pred seba a pozerala som na oceán pred nami v diaľke.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Prístav v okolí Otogakure no Sato Empty Re: Prístav v okolí Otogakure no Sato

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Thu Feb 26, 2015 5:40 pm

Ten její pohled byl fakt zvláštní. Nebyl jsem zvyklý být hodný, proto jsem se jen polovičatě zamračil a dojedl svou zmrzlinu, po které jsem si hned zapálil a napil se piva.
"Moc si ale nezvykej, jasný?" Hleděl jsem stejně jak ona na oceán. Bylo to pro mě opravdu zvláštní. Vždy jsem někam na misi chodil s bratrem a toto je poprvé, co jsem byl bez něho. Být z dvojčat je občas komplikované, jste na sebe fixovaní a bylo dost možné, že mi chyběl, proto jsem dostal takovou tu slabou chvilku, kdy jsem jí dal druhou půlku zmrzliny. Vyfoukl jsem kouř z pusy a zapil to pivem, které bylo mezi náma.
"Hele zrzko, ne že by mě to nějak zajímalo, ale...bavila jsi se vůbec někdy? Příjdeš mi jako typ uťáplice, co se radši kouká a pak je naštvaná. Jako nic proti! Ale jsme shinobi, nesmíš doufat v to, že budeš ten šťastlivec, co umře na stáří, kapiš to." Opět jsem se napil piva a potáhl z cigarety.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Prístav v okolí Otogakure no Sato Empty Re: Prístav v okolí Otogakure no Sato

Příspěvek pro Mizuki Netsu Thu Feb 26, 2015 6:04 pm

"Ja sa síce pozerám, ale nie som preto naštvaná. Čo myslíš pod pojmom baviť sa ? Baví ma tancovanie, pri tom sa celkom bavím a tiež rada športujem.. takže možno?" Pokrčila som ramenami, nuž nevedela som čo presne mal na mysli, napadla ma len táto jediná odpoveď. "To si vôbec nemyslím, o tom vôbec nepremýšľam... Sme shinobi, umierame každý deň a bojujeme za svoje ideály. To nie je pre mňa nič nové..." Poznamenala som, nikto snáď nepočítal, že zomrie na starobu, na to som bola asi až moc pesimistická... Pocítila som ako sa vietor oprel o moje vlasy v culíku a pomaly s nimi pohyboval. Znova som kukla na pivo, nevedela som ako to môže niekomu chutiť, nuž alkohol bol asi moja najväčšia slabina...
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Prístav v okolí Otogakure no Sato Empty Re: Prístav v okolí Otogakure no Sato

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Thu Feb 26, 2015 6:25 pm

Pohled, kterým jsem jí věnoval byl vážně doslova nechápavý. Bože...ona se baví tancováním a sportem, jasné. Přivřel jsem oči a chvilku nic neříkal. Pak jsem jen zaškubal hlavou a radši to z ní vypustil.
"Bavit...myslím tím. Bavit se poněkud dospělácky, chápeš, viď? Diskotéky, bar...občas dětinsky nějaká rebélie, hm?" Díval jsem se na ní uplně na vážno, ale bylo to asi zbytečné. Byla typ holky, co radši byl osamotě. Jen jsem se uchechtnul a opět se napil piva. Poslouchal jsem jí, ale dělal jsem opět že ne. Pohlédl jsem na svou ruku a lišácky se zasmál.
"Hele..." Zazubil jsem se a ukázal jí totálně vykloubenou ruku. Prsty, zápěstí a rameno. Byly to moje kosti...moje Kekkei Genkai, takže mě to ani nebolelo a během chvilky jsem si to všechno nahodil zpátky. Proč jsem to udělal? Chtěl jsem se pobavit jejím výrazem, nebo reakcemi. Polovině lidí co jsem to ukázal začala zvracet, nějaké panikařit, nějaké omdleli, nějaké byly uplně v klidu a omdleli po pár minutách. Zajímalo mě, jak bude reagovat ona. Prosím, ať bleje, zvrací, no tááááák!
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Prístav v okolí Otogakure no Sato Empty Re: Prístav v okolí Otogakure no Sato

Příspěvek pro Mizuki Netsu Thu Feb 26, 2015 6:55 pm

"Nooo.. nie, nikdy som to ako že nemala príležitosť skúsiť? No vlastne asi aj mala, ale keď ja neviem.." Povedala som nič z toho, čo vymenoval, som asi ani poriadne nezažila, v bare som síce bola, ale vždy sama a tak nejak som len to tam obzerala.
Kukla som sa naňho a potom na tú jeho ruku, pre mňa nič nového, čo by som nevidela. "Vypadá to dosť nepríjemne, ale teba to nebolí, že?" Spýtala som sa, vypadala som skôr, že nie som ten typ, ktorým by pohlo niečo takéto. "Heh také som občas niekomu spôsobila" Uškrnula som sa, nad tými vykĺbenými častiami tela. Poznala som veľa chmatov, preto mi to vykúzlilo taký menší. Asi som vypadala trošku šialene? Nuž určite očakával iný výsledok a nie tento.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Prístav v okolí Otogakure no Sato Empty Re: Prístav v okolí Otogakure no Sato

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Thu Feb 26, 2015 9:10 pm

Pousmál jsem se a kývl, že chápu. Musela mít celkem mizerný život, ale zajímalo mě, jak by to vypadalo, kdyby fakt byla opilá v dobré společnosti.
Když na mou ruku reagovala v pohodě, jen jsem vykulil oči a musel se zasmát.
"Momentálně jsi první ženská, co negrcala. Ne, nebolí to." Usmál jsem se a dopil první flašku piva. Vyfoukl naposled z cigarety, kterou jsem típl o obrubník a pak se lokty opřel o kolena. Její dodatek k tomu co řekl mě celkem rozesmál. Možná s ní nebude až taková nuda, jaká jsem myslel, že by byla.
"Hmm, kdy byl čas, dal bych si s tebou cvičný souboj, zrzko." Tentokrát jsem řekl své myšlenky nahlas, ale provokovat ženskou bylo vážně nebezpečné a proto jsem dělal, jako bych nic neřekl.
"Máš nějakej...jak se tomu říká dneska...cíl?" Ani nevím, proč jsem se tak zajímal, asi jsem se nudil, proto jsem se ptal na věci, které mě normálně nezajímají, ale hodného ze sebe snad dělat můžu.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Prístav v okolí Otogakure no Sato Empty Re: Prístav v okolí Otogakure no Sato

Příspěvek pro Mizuki Netsu Thu Feb 26, 2015 9:54 pm

"He? Takže to normálne ukazuješ vykĺbené ramená?" Usmiala som sa a svoju zmrzku som už zjedla. "Cvičný súboj? Dlho som s nikým cvične nebojovala." Poznamenala som, bolo to už tak, keďže medzi ANBU to bolo len tak, že som bojovala väčšinou na misiách. "Cieľ ? To je dosť ťažké, bývavala som v Anbu jednotkách a tam sme žili, preto aby sme chránili Oto. A asi netušíš, ale ja som od mala bola cvičená do Anbu jednotiek. Takže nemám asi ani nič, čo by som chcela, nemám žiaden cieľ..." Odpovedala som mu snáď dobre. "A ty?" Zaznela otázka odo mňa, chcela som vedieť ako je on na tom? Tatsuya mi prišiel zrazu taký príjemnejší, už mi aspoň nečumel na rôzne miesta môjho tela, teda aspoň som si toho nevšimla, takže to bolo v poriadku. "Určite ťa zaujíma, prečo odsudzujem alkohol čo?" Nadhodila som ďalšiu tému, z alkoholom som mala len jednú veľmi zlú skúsenosť a len pár malých, kde som v podstate ani moc nepila.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Prístav v okolí Otogakure no Sato Empty Re: Prístav v okolí Otogakure no Sato

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Thu Feb 26, 2015 10:37 pm

"Abych pravdu řekl...celkem často. Jedinej člověk co to neviděl byla bloncka v kanclu. Reina-chan. Z ní jediný snad mám aspoň v jistým situacích respekt, i když to moc nejde vidět." Trošku jsem se zarazil. Já k ní vlastně byl drzej pořád, ale měl jsem ten pocit, že ona si už zvykla. Měla mě ráda takového jaký jseeem! Teda, aspoň jsem v to doufal. Otevřel jsem si další flašku piva a hned na to se napil. Ten cvičný souboj jsem ani neřešil, byla by blbost bojovat proti sobě před misí, kde by jsme mohli bojovat, ale tentokrát na vážno a neměli by jsme dostatek chakry a energie.
Její příběh o svém životě mi šel tak nějak jedním uchem dovnitř a druhým ven, pochytil jsem jen to hlavní a to bylo to, že neměla žádný cíl. I když...pracovala u jednotek ANBU? No jasnýýýý! Proto je tak zaprdlá a nebaví se, ona je uplně robot. Tý voleee, já chci taky být robot! Okey, možná jsem jí poslouchal, ale dělal jsem že ne. To s tím ANBU chováním mě spíš zaujalo víc!
"No...můj cíl? Popravdě žádnej nemám, ale...Jojojo! Mám! S bráchou jsme si jednou řekli, že tu mrtvou bloncku dovedeme k šílenctví, že bude muset brát prášky, ale je odolnější, než jsem čekal, abych pravdu řekl. Jinak žádný takový velký nemám, chci se dožít možná čtyřicítky. Jo, to by bylo fajn se dožít čtyřicítky." Zamyslel jsem se hned na svými slovy. Opravdu, byl jsem celkem zvláštní, celkem sobeckej, ale vůbec mi to nevadilo. Při tom, co mi položila tuto otázku, jsem se jen zamračil a dělala jsem že přemýšlím.
"Ummm, hej ani ne." Zazubil jsem se na ní a napil se znovu piva. To že jsem sobeckej jsem už věděl, ale jen proto, že jsem měl chvilku hodného a citlivého neznamená, že takový budu pořád.
"Sorry zrzko, ale říkal jsem ti, ať si moc nezvykáš." Mrkl jsem na ní a opřel se o lampu, která byla hned za mými zády. Nohy jsem si dal do tureckého sedu, do ruky pivo, do druhé cigaretu a přemýšlel. Nějaké dramoš chvilky jsem tu s ní fakt mít nechtěl. Nebyl jsem typ, který by si zrovna rád povídal o životě, nebo takovýchto blbostech, o kterých se ženský bavili neustále.
"Mám hlad...fakt velkej. Snědl bych klidně i člověka." Povzdechl jsem si a řekl to uplně na vážno.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Prístav v okolí Otogakure no Sato Empty Re: Prístav v okolí Otogakure no Sato

Příspěvek pro Mizuki Netsu Thu Feb 26, 2015 10:49 pm

Samozrejme Tatsuya mal ten jeho skvelý ignorantský výraz, ktorý som si všimla, znova som si na hlas vydýchla. "Zatiaľ ten najčudnejší životný cieľ v živote. Dohnať Otokage k šialenstvu." Pousmiala som sa, ale prekvapila ma jeho odpoveď, trošku ma zmiatla. Väčšina ľudí je zvedavá, ale on bol tak sebecký, že to predošlo jeho zvedavosť? He? Bolo to na mňa moc komplikované.
"Nikto si nezvyká..." Trošku som sa zamračila. Kolená som dala k sebe a skrčila si nohy, na kolená som položila ruky a na ne som si dala hlavu. Chvíľu som takto pozerala znova na oceán, až pokiaľ som nepočula ďalšie slová Tatsuyu. "No to máš smolu... " Vyplazila som naňho jazyk a znova som sa otočila na oceán. Ja som hlad nemala, takže mal Tatsuya celkom smolu...
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Prístav v okolí Otogakure no Sato Empty Re: Prístav v okolí Otogakure no Sato

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Fri Feb 27, 2015 4:07 pm

Zazubil jsem se nad její poznámkou o mém cíli. Náhodou, byl to skvěle vymyšlený a navržený cíl. Kdo by ho sakra nechtěl?! Je to zábava a navíc...pobavím se při tom, že jo. Její pohled na mou reakci, že mě to nezajímá mě ani nepřekvapil. Byl jsem prostě jiný, ale to hold není můj problém, lidi si musí zvyknout a když ne, tak ať táhnou.
"Hmm..." Podíval jsem se na ní a vytasil svůj špičák.
"Nemůžu si ani trošku kousnout?" Řekl jsem to opět zcela na vážno, občas jsem měl zvláštní chvilky, ale kousnout si do člověka mě vždycky bavilo. Navíc když to byla žena, bylo to...super!
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Prístav v okolí Otogakure no Sato Empty Re: Prístav v okolí Otogakure no Sato

Příspěvek pro Mizuki Netsu Fri Feb 27, 2015 6:17 pm

Nevedela som, o čo mu ide, preto som sa otočila znova naňho. Zrazu som si všimla tie jeho zuby a to, čo povedal bolo naozaj čudné, ale pochybovala som, že by niečo také niekedy spravil. Však predsa bola by blbosť, ak by jedol ľudí. Ale považovala som to za hru, ako by ma testoval alebo čosi také. Rozhodne som nepredpokladala, že by ma pokúsal... To by bolo predsa čudné. "No môžeš..." Zaznela zaujímavá odpoveď z mojej strany, rozhodne to nečakal. Ja som si myslela, že je to naozaj nejaká hra, ktorú tu so mnou hrá, ale ako to bolo naozaj?
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Prístav v okolí Otogakure no Sato Empty Re: Prístav v okolí Otogakure no Sato

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Fri Feb 27, 2015 8:42 pm

Z prva jsem jí nebral moc vážně a proto jsem se jen pousmál. Usmál jsem se na ní do široka. Moje zuby byly vždy dost špičaté, zvlášť tesáky, ale upír jsem opravdu nebyl. Pokrčil jsem rameny a s děsivým výrazem se blížil k ní. Šli mi vidět horní zuby. Pomalu jsem se naklonil k jejímu krk a můj dech dolehl až na něj.
Chvilku jsem nic nedělal a pak jí jen kousl do ucha.
Spoiler:

Odklonil jsem se od ní a zakroutil pobaveně hlavou.
"Bože, ty seš fakt blázen, zrzko..." Zakroutil jsem pobaveně hlavou a vzal si další flašku piva, kterou jsem si otevřel.
"Nechceš jít koupit rámen, nebo tak něco?"
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Prístav v okolí Otogakure no Sato Empty Re: Prístav v okolí Otogakure no Sato

Příspěvek pro Mizuki Netsu Fri Feb 27, 2015 9:28 pm

Pozerala som sa na Tatsuyu, trošku nechápavo, stále som si myslela, že len blafuje. Sedela som nehybne, on sa približoval ku mne ako šelma ku koristi... *Len blafuje, nikdy by ma nekúsol!* Myslela som si, že to neurobí. Približil sa až moc blízko ku mne, cítila som jeho dych na krku. *Ani sa ma nedotkne!* Pomyslela som si, stále som verila, že nič nebude. Sedela som tam ako zamrznutá a červeň sa mi dostala do líc. Nakoniec to predsa spravil, kusol ma do ucha? Presne tak, on ma kusol do ucha, nie moc silno, ale on to spravil! Prešlo mnou niekoľko pocitov, toto sa mi teda nikdy nestalo. Zrazu som odmrzla, po tom čo sa odklonil. Trochu som sa posunula aby som mu videla do očí. Nastala chvíľka ticha, ktorú prerušil. "Ja? Ja som blázon? No istotne, určite mňa by mali zatvoriť do blázinca. Ty si úplne normálny..." Rukou som ho odtlačila ďalej, lebo bol moc blízko pri mne a ja som si nerada mužov púšťala k telu. Potom som sa postavila "Niečo donesiem." Povedala som, už znova s tým obyčajným výrazom. Nevyžatoval zo mňa smútok ani šťastie...
Pomaly som šla cez niekoľko ulíc, až pokiaľ som nenašla stánok s ramenom. Bol tu nejaký starík, bola síce už neskorá noc, ale on tu ako by zázrakom bol. Takže som si nechala zabaliť dve misky do krabičiek a zobrala som ich. Dala som mu o niečo viac peňazí. Všimla som si, že tu sedel aj nejaký ďalší chlapík a pojedal svoj ramen. Ja som len nahodila svoj falošný úsmev a pomaly som šla naspäť za Tatsuyom.
Dorazila som naspäť k nemu a položila ramen pred neho aj s potrebnými paličkami. "Nezvykaj si, to len preto, aby si ma niekedy, keď budeš mať hlad nezjedol..." Doplnila som a svoj ramen som si rozbalila, skvelo vonial.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Prístav v okolí Otogakure no Sato Empty Re: Prístav v okolí Otogakure no Sato

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Sat Feb 28, 2015 12:01 am

Upil jsem si trošku piva podíval se, jak mě od sebe odlačila ještě víc. V hlavě jsem si jen promítal pár věcí, které byly vlastně i nepodstatné. Když však najednou tak ragovala na to, že donese nějaké jídlo, poprvé mě snad překvapila.
Mezi tím co byla pryč jsem pivo dopil a sedl si znovu na obrubník. Pousmál jsem se, když ho přinesla, hůlky si vzal do ruky a radostně se zasmál při pohledu a rámen.
"Yooosh, Itadakimaaasu!" Hned jsem rozpůlil paličky a pustil se do jídla, při kterém jsem se hned na první sousto skoro udávil, když zmínila, že bych jí snědl. Opět jsem nasadil svůj výraz na vážno, ale bylo z něj poznat nějaká ta ironie.
"Tak víš co, lidi já jim jen na Vánoce s bráchem, nebo na narozeniny, nebo když je nějakej mimořádnej den. Ale kdybych tě teď zabil a snědl, nikdo by mi nemohl přinést rámen, nebo na mě dokonce piskovat." Zazubil jsem se a ještě jednou si odkašlal a vzal do pusy další sousto. To že jsem jí kousl do ucha a zrůžověly jí u toho tváře, jo, všimnul jsem si toho a měl jsem potřebu to uvest na pravou míru, proto jsem dožvýkal sousto a znovu přesunul pohled na ní.
"Hele zrzko, typuju tě na člověka, co si nikdy neužíval života z jinýho soudku. Neříkám, že jsem na vztahy, ale kdyby jsi někdy potřebovala..." Dodal jsem větu gestikulací ruky, kterou snad mohla pochopit. "...jakože chápeš ne?" Musel jsem se trošku zasmát, většinou jsem vše říkal na rovinu, ale už nějaké to pivo jsem v sobě měl a proto mi to bylo vtipný. Samozřejmě jsem tak nějak čekal, jak bude reagovat. Ale neodpustil jsem si jí tímto provokovat. Byl jsem už prostě takový.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Prístav v okolí Otogakure no Sato Empty Re: Prístav v okolí Otogakure no Sato

Příspěvek pro Mizuki Netsu Sat Feb 28, 2015 10:22 am

"Itadakimasu." Povedala som a pomaly som jedla svoj ramen, nie ako Tatsuya, ktorý ho tak trochu rýchlo jedol.
Neverila som, že by jedol ľudí, dokonca som videla v jeho tvári iróniu, takže som sa aj uistila, že si robí zo mňa srandu. "Ešte si zabudol doplniť, že by si po ceste nemal čo obzerať." Dodala som ja, stále s tým kamenným výrazom. Až pokiaľ nepovedal ďalšie slová s tou gestikuláciou rúk. Len som sa uškrnula a spravila podobnú gestikuláciu rukou, presnejšiem som mu ukazala prostredník. "Zasa si toľko nefandi" Dodala som a znova som sa dala do ramenu. Nie, že by ma Tatsuya odpudzoval, nebol vtipný a tak, ale jednoducho ja som nebola ten typ ženy, ktorá sa tak rýchlo poddá, u mňa sa človek musel snažiť. Ale páčila sa mi ta jeho úprimnosť...

Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Prístav v okolí Otogakure no Sato Empty Re: Prístav v okolí Otogakure no Sato

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Sat Feb 28, 2015 11:51 am

Kývla jsem na souhlas toho, co dodala. Po cestě bych opravdu neměl na co koukat, maximálně na stromy. ALE, když si to vemete z pohledu eko lidí, i stromy jsou přitažlivě sexy...Nad touto myšlenkou jsem chvilku dumal, než jsem si všiml, že na mě ukázala prostředníček. Dělal jsem překvapeného a dotčeného, ale samozřejmě, opět v ironii.
"Tse...víš kolik žen se uchází o mou přízeň a kolik jich pláče, když se ráno vedle mě neprobudí, hm?! Mám takovou dobrou historku. Jednou jsem šel fakt do hodně solidního...k*rvince, ještě slušně řečeno. Druhý den ráno jsem tam už nebyl a kolem něj zrovna procházel brácha. Schytal takové pecky od těch ženskejch, že se semnou pak dva dny nebavil, ale dívat se na to fakt stálo za to!" Opět jsem se tomu musel zasmát, když jsem si vybavil bratrovu tvář červenou s otiskem ruky. Hold, být dvojče má občas své nevýhody, pro mě ale výhody.
Dojedl jsem rámen vcukuletu, měl jsem fakt hroznej hlad. Začalo pomalu ale jistě vycházet slunce a proto jsem si stoupl s nadšením.
"Yoosh, už je ráno, zrzko. Přežil jsem s tebou jednu noc! Bože, jsem fakt dobrej." Musel jsem se pochválit. Strávit ženskou noc bez toho, aniž by něco bylo, byl fakt pokrok. Navíc s povahou jako měla to bylo ještě horší, ale dalo by se říct, že mě bavilo provokovat lidi s touto povahou. V něčem mi připomínala Reinu, možná tím kamenným výrazem.
"Kdyby jsi měla blond vlasy, o něco výraznější vrásky a byla jednou mrtvá, jsi celá ta naše bloncka, víš to?" Zazubil jsem se do široka a vytáhl si další cigaretu z krabičky, kteoru jsem si zapálil.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Prístav v okolí Otogakure no Sato Empty Re: Prístav v okolí Otogakure no Sato

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru