Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Senju čtvrť

+14
Hana Ichiro
Lucy Shiro
Anbu
Hikaru Hyuuga
Killunia
Crystal Takaishi
Tobiru Senju
Raiki Senju
Katashi Souta
Orochimaru
Daisuke Utsushi
Seito Senju
Hitomi Yamada
Assasin Senju
18 posters

Strana 12 z 15 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15  Next

Goto down

Senju čtvrť - Stránka 12 Empty Senju čtvrť

Příspěvek pro Assasin Senju Sat Jul 13, 2013 8:25 pm

First topic message reminder :


Senju Čtvrť




Senju čtvrť - Stránka 12 477991304f_86304037_o2
Hokageho dům:

Místnosti domu:
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down


Senju čtvrť - Stránka 12 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Hana Ichiro Sat Jul 26, 2014 11:01 am

Nad jeho poznámkou som mávla rukou. No, mne by to bolo prakticky jedno, tí vaši ľudkovia majú stále zlú náladu, nemal by si čo skaziť. Uškrnula som sa. Ale ako chceš, je to tvoj život, nemám právo ti doň kecať. Pokrčila som ramenami. Nebola som jeho matka ani nič, aby som mu rozkazovala, kam má ísť. Nebol zas až tak opitý, prechádzka na čistom vzduchu by mu určite pomohla vytriezveť.
Predpokladám, že tvoje zranenia sú už zahojené, však si bol pod dohľadom Airis. Už zase som dostala chuť podpichovať, kto vie, možno sa Airis páčila aj jemu. Pohľad, ktorý som naňho vrhla, presne popisoval to, čo mi behalo po mysli. Aj keď...Bol s ňou teraz Rokuro, kto vie, čo za prasačinky teraz robia.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 12 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Seito Senju Sat Jul 26, 2014 11:11 am

Když už o tom tak mluvila, tak jsem si řekl, že později ven asi půjdu. ,,V pořádku." Podepřel jsem si rukou hlavu a podíval se na ni. ,,Takže se jmenuje Airis? Léčit fakt umí, asi se učila u někoho hodně dobrého." Pak na mě hodila ten divný pohled a já chvíli uvažoval, co to má být. ,,Jsi v pohodě?" Možná to byly ještě následky z boje, že si neuvědomovala změn výrazů ve tváři.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 12 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Hana Ichiro Sat Jul 26, 2014 11:19 am

Pri jeho otázke som len prižmúrila oči, on to nepochopil?! Tragédia. Tak ja sa snažím, po dlhom čase som schopná prejaviť svoje pocity na povrchu a ak nie, tak sa mi aspoň odrážajú v mojich očiach, a on to nepochopí? To je tupelo. Musela som sa ale usmiať. V poriadku som asi vážne nebola. Nie asi, ale...Ten pohľad proste mal znamenať niečo v takom zmysle, či sa ti náhodou nepáči, joj! Čhéééé, ale máš smolu, je práve na rande. Na tú moju "otázku", či sa mu páči ale nie, som si dokonca odpovedala sama. Asi mi trochu preplo, to bude tým slnkom a teplom, na ktoré som si ešte stále nezvykla.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 12 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Seito Senju Sat Jul 26, 2014 11:32 am

Následky z boje. Přikývl jsem si hlavou na souhlas a dál ji pozoroval. Pak položila otázku a hned si na ni odpověděla. Teď jsem byl trochu v rozpacích, protože jsem nevěděl, jestli se ptá mě, nebo sebe. Znal jsem ji už poměrně dlouho, ale takové choutky ještě neprojevila. Teď jsem ji začal pro změnu divně pozorovat já. ,,Jo, to je fakt smůla." Jenže jsem stále nevěděl jestli je to smůla pro mě, nebo pro ni. Začínalo to být zamotané a já chtěl změnit téma. Začal jsem něco hledat v kapse a po chvíli vytáhl papírovou růži, co mi kdysi dala. ,,Sice nevím, jak všechny ty události přežila, ale pořád ji mám." Hned jak jsem to dořekl se mi po dlouhé době podařilo i pousmát.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 12 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Hana Ichiro Sat Jul 26, 2014 11:43 am

Smola to bola skôr preňho než pre mňa, spomínala som už Rokurovi predtým, že mi pripomína môjho brata, a myslím, že som ho aj tak začala brať.
Bolo na čase sa upokojiť. Takéto správanie u mňa nebolo bežné, ale je celkom zvláštne, že som sa vždy správala inak, záležalo od toho, kde som a s kým som. Pri kamarátoch som sa usmievala, občas vtipkovala a bola viac zhovorčivá, než s nejakými cudzími ľuďmi, ku ktorým som sa chovala odmerane, vyžaroval zo mňa chlad a neprejavovala som žiadne city. Prepáč. Pípla som  a sklopila pohľad, možno som to trochu prehnala, kto vie, čo si teraz o mne zase myslel on.
Keď vytiahol moju papierovú ružu, rozžiarila som sa. Bola som rada, že ju ešte stále má a neodložil ju len tak na poličku. No, keby bola tvorená z obyčajného papiera, tak by pravdepodobne bola už celá pokrkvaná a zničená. Môj papier je ale o niečo odolnejší. Pokrčila som ramenami a usmiala sa. A teší ma, že ti dokázala vyčarovať úsmev na perách. Nemohla som si to nevšimnúť, nevedela som, že občas môžu mať moje výtvory aj takéto účinky, ale to je len dobre.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 12 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Seito Senju Sat Jul 26, 2014 11:55 am

,,V pohodě. Nemyslel jsem to vážně." Díval jsem se na ni, jak sklopila pohled. Naštěstí ji pak rozzářila ta růže. Byl jsem rád, že je ráda, že ji mám pořád u sebe. ,,Máš pravdu. Být to jen obyčejný papír, tak už ji asi nemám. Taky se o ni dobře starám." Růži jsem opět vzal a uložil ji opatrně tam, kde byla. ,,Taky mě to těší. Přeci jen, život jde dál."
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 12 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Hana Ichiro Sat Jul 26, 2014 12:08 pm

Potešilo ma, že sa o ňu dokonca staral. O niečo zo mňa. Bolo to také...Milé. Čím ďalej, tým viac som mala konožanov radšej. Sú to neuveriteľne milí, priateľskí a ochotní ľudia, kiež by to tak bolo aj v Ame.
To máš pravdu. Usmiala som sa a zadívala sa na svoje dlane. Mimochodom, tá vaša štvrť je nesmierne krásna, tak pokojná, panuje tu mierumilovná atmosféra. Keby som mala možnosť, hneď by som sa sem presťahovala. Tú svoju poslednú vetu som samozrejme nemyslela vážne, nie len že som nemohla, pretože môj domov je niekde inde, ale i preto, že som nepatrila ku klanu Senju. Takže som na to nemala ani právo.
Je tu toľko vecí, ktoré by som rada mala i v Ame...Dodala som ešte. Pohľad som stočila na stranu, zamyslela som sa na chvíľku. Konoha mala na mňa značný vplyv, a čím viac času som tu trávila, tým viac som cítila, že sa odo mňa Ame vzďaľuje. Bol to síce môj domov, ale tu som nachádzala veci, ktoré som tam nikdy nemala možnosť mať. A to nemyslím len miesta. Povzdychla som si.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 12 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Seito Senju Sat Jul 26, 2014 12:35 pm

,,Jsem rád, že se ti tu líbí. A máš pravdu naše čtvrť je prostě super." Samozřejmě že v Konoze byly všechny ulice super, ale tady jsem byl doma. ,,Domov máš takový, jaký si ho uděláš." Povzbudivě jsem se na ni pousmál a byl jsem celkem zvědavý, jaké věci by chtěla mít v Ame. ,,Co bys ráda viděla v Ame?"
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 12 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Hana Ichiro Sat Jul 26, 2014 1:12 pm

Počúvala som ho a súhlasne kývla hlavou. Už zase mal pravdu. Vlastne to tak bolo vždy. Pri jeho otázke som sa letmo zamračila, vstala a podišla k oknu, odkiaľ na mňa svietilo slnko, ale v tej chvíli mi to bolo jedno. Väčšinou som totiž naň zvykla nadávať.
Vieš, tu ani veľmi nejde o to, čo by som tam rada videla. Tu ide o to, ako sa cítim tu a ako tam. Pozri. Už odmalička som rástla v spoločnosti ľudí, ktorí sa so mnou bavili len preto, že som podobná Konan. Nemala som pravých kamarátov, nikoho, kto by chcel spoznať, aká som v skutočnosti. Oprela som sa čelom o sklo. Napriek tomu, že som bola obklopená ľuďmi, vždy som sa cítila osamele, vlastne sa tam tak ešte stále cítim. Nemohla som nikdy byť sama sebou, musela som sa stále na niečo hrať. A vždy keď prídem sem...Cítim sa tu o mnoho lepšie, tak slobodná, voľná, môžem si tu robiť čo chcem, nemusím sa tu na nič hrať. Ľudia sú tu omnoho priateľskejší, a čo je hlavné. Neberú ma ako Konan, ale ako Hanu, osobu, ktorá sa na Konan síce podobá povahovo i vzhľadovo, ale nie je to ona. Natočila som sa k nemu a naše pohľady sa stretli. Určite ma chápal, on sám sa podobal na druhého Hokageho.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 12 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Seito Senju Sat Jul 26, 2014 2:40 pm

Vyslechl jsem si její příběh a přikývl hlavou. Zrovna mě nenapadala žádná slova na utěšení, protože já zažil dětství jiné. Mezi kamarády jsme se brali takoví, jací doopravdy jsme a nehleděli na to, jestli se ten podobá tomu a ten je z toho klanu. ,,Tak co jsi nedostala v dětství, si můžeš vynahradit teď. Tedy alespoň nějaké věci." Podíval jsem se na ni a trochu se pousmál. ,,A máš pravdu. Já tě beru jako Hanu. Přesně takovou jaká jsi teď a tady."
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 12 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Hana Ichiro Sat Jul 26, 2014 4:00 pm

Senju čtvrť - Stránka 12 Giphy

Natočila som sa k nemu celá. Jeho slová ma dojali...Dokonca až tak, že mi zvlhli oči a pár sĺz mi stieklo po líci. Nebolo to spôsobené smútkom, ale šťastím, ktoré som teraz prežívala.
Bez rozmýšľania som sa k nemu prudko rozbehla a objala ho, div som ho nezvalila na zem. Bola som o trochu nižšia, tvár som mu zaborila do trička. Arigato...Vyhŕkla som. Veľmi si to cením. Možno som mu trochu zmočila tričko so slzami, ale nemohla som to v sebe udržať. Proste som sa rozplakala.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 12 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Seito Senju Mon Jul 28, 2014 5:16 pm

Při objetí jsem ji jemně chytil. ,,To je v pořádku." Nic dalšího jsem neříkal a jen ji držel. Vypadalo to, že si toho prožila opravdu dost a potřebovala to ze sebe dostat. Vůbec jsem se jí nedivil...
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 12 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Hana Ichiro Thu Jul 31, 2014 3:09 pm

Chvíľu trvalo, než som si uvedomila, čo robím. Prudko som zdvihla pohľad a pozrela sa na Seita, pričom som si utrela slzy so rukávu. "Ospravedlňujem sa. Ja to bežne nerobím...Ja..." Zasekla som sa a nahlas si povzdychla. Čo si o mne teraz bude myslieť? Že som nejaká citlivka alebo tak niečo, ešte to mi chýbalo. Navyše som ho objala. Jemne som očervenela. Trapas... Prebehlo mi mysľou.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 12 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Seito Senju Thu Jul 31, 2014 6:56 pm

Podíval jsem se na ni a vážně promluvil. ,,Já co?" Byl jsem zvědavý, co chtěla říct a nedořekla to. Každopádně mi hlavou prolétla myšlenka, jak je to už dlouho, co jsem někomu daroval objetí. To bude tou válkou. Stává se ze mě měkota v tomhle ohledu. A nebo to bude něčím jiným...? Jemně jsem zatřásl hlavou a trochu se na ni pousmál.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 12 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Hana Ichiro Thu Jul 31, 2014 8:51 pm

Zapremýšľala som nad odpoveďou. "Nechaj to tak, nemá zmysel to riešiť. Je to nepodstatné." Vyhlásila som a zavrtela hlavou, pričom som si si založila ruky na hrudi. "Hm, konečne sa zase usmievaš, to ma teší." Usmiala som sa. Keby som nemala ešte trochu červené oči, človek by nepovedal, že som len pred chvíľou plakala.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 12 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Seito Senju Mon Aug 04, 2014 11:18 am

,,Jak chceš." Přešel jsem k oknu a podíval se ven. Bylo pořád pěkně, což mě celkem potěšilo. ,,Zase jsi mi určitým způsobem pomohla." Otočil jsem se na ni a pousmál se. ,,Už jsem to sice přestal počítat, ale jednou ti to vrátím. Teď ti něco ukážu." Kývl jsem rukou, ať mě následuje. Vyšel jsem na chodbu a zamířil k zadním dveřím, abychom se ocitli v zahradě. Vypadala sice jako menší park, kde se nacházelo spoustu stromů a dokonce i menší jezírko, ale byl tu božský klid. Tady člověk mohl zapomenout na svoje problémy i na všechny války, které probíhají za zdmi.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 12 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Hana Ichiro Mon Aug 04, 2014 1:14 pm

Mávla som rukou. Ale to nestojí ani za reč, sme predsa...Kamaráti nie? Aspoň myslím, že nimi sme. Vyzeralo to tak, ale kto vie, on možno mal iný názor, ťažko povedať. Venovala som mu krátky pohľad, vraj mi chcel niečo ukázať. Nikdy som nepatrila k zvedavým ľuďom ani k tým, ktorí mali radi prekvapenia, ale tentoraz som zvedavá bola.
Rýchlym, nedočkavým krokom som za ním vykročila a len čo som prekročila prah dverí a predo mnou sa rozprestrela prenádherná záhrada, udivene som pootvorila ústa a doslova čumela na tú krásu. Chvíľu som nebola schopná akéhokoľvek slova, tá záhrada ma načisto očarila.
Ja...Ja normálne nemám slov. Prehovorila som po chvíli, aj to som vyzerala tak trochu mimo. Všetko tu máte tak parádne... Zabrblala som potichu, pozorujúc motýľa, ktorý si sadol na kvet neďaleko odo mňa. Fírnen! Zvolala som na draka, ktorý zrejme ešte stále študoval Seitov dom, trochu som sa z toho cítila trápne, ale tak...Fírnen bol jednoducho zvedavý. Len čo som vôbec vyslovila jeho meno, prudko vyletel z dverí a zastavil sa vedľa mňa. Myslím, že toto sa ti iste bude páčiť. Kývla som smerom k záhrade a len čo si ju Fírnen všimol, div mu sánka neklesla k zemi. To je úžasné! Nadšene vykríkol a kamsi odletel, začal sa hádzať do trávy, naháňať vtákov a podobne. Bol ešte mladý a tak trochu dieťa. Usmiala som sa na Seita. Ďakujem, že si ma sem zaviedol. Je to nádherné miesto. Vykročila som po chodníku, obzerajúc sa okolo seba. Nakoniec som si sadla na nejakú lavičku pod stromom, aby na mňa nesvietilo a spokojne sa usmievala. Cítila som, ako sa v mojej duši usadil pokoj a harmónia, to bude tým, že toto miesto na mňa tak pôsobilo.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 12 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Seito Senju Mon Aug 04, 2014 2:08 pm

,,Jasně, že jsme." Odpověděl jsem ji ještě před tím, než jsme vstoupili na zahradu. Nad její reakcí jsem se musel trochu pousmát. I když kdo by nebyl zaražený? ,,Jo, je to tu parádní." Pak tu vletěl i ten její drak, na kterého jsem úplně zapomněl, že byl v domě. Doufám, že tam bylo aspoň uklizené, když už to všechno zkoumal. Co by si pak oba pomysleli? Zakroutil jsem hlavou a raději přešel k Haně a sedl si k ní. ,,Není zač. Ber to tak, že jsem ti začal splácet ty záchrany."
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 12 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Hana Ichiro Mon Aug 04, 2014 3:03 pm

Keď si ku mne Seito prisadol, úsmev sa mi o čosi rozšíril. Ale no ták, po prvé, neboli to záchrany, po druhé, nemáš mi čo teoreticky splácať, a po tretie, nič za tie "záchrany" ani nechcem. Pokrčila som ramenami. Bola to pravda, aspoň podľa mňa. Teoreticky som neurobila nič.
Sadla som si do tureckého sedu, vždy mi tak bolo lepšie. Spozornela som, keď som začula šuchot v kroví neďaleko, bol to však len Fírnen, ktorý vystrčil hlavu. Už zase mi ušiel. Preniesol sklamane, vzniesol sa do vzduchu a pustil sa do naháňania ďalšieho vtáka. Musela som sa nad tým zasmiať. Kto by povedal, že draci môžu byť tak...Hraví. Väčšina ľudí si ich predstaví ako kruté a krvilačné tvory. Zabrblala som.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 12 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Seito Senju Mon Aug 04, 2014 3:58 pm

,,Nic sice nechceš, ale i tak se budu snažit. Takže si to užívej." Natočil jsem na ni hlavu a vyplázl provokativně jazyk. Pak mě však zaujal Fírnen, který se snažil chytnout ptáka. ,,Moc draků jsem neviděl, ale tenhle vypadá, že má energie dost. Když si vybavím ty svoje, tak moc hraví nejsou, ale jsou spolehliví." Pousmál jsem se a pozoroval jeho další pokus.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 12 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Hana Ichiro Mon Aug 04, 2014 5:22 pm

Takže si tvrdohlavý, hej? Čhe. Uškrnula som sa a len čo som si všimla, že na mňa vyplazil jazyk, urobila som to tiež. Veď prečo nie?
No jop, je tak trochu hyperaktívny. Ale nevadí mi to, som rada, že taký je, čo sa o Kirinovi nedá povedať, ale za to má dobré srdce. Usmiala som sa. Čo máš vlastne za summonov? Opýtala som sa ho.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 12 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Seito Senju Mon Aug 04, 2014 5:30 pm

,,Někdy se to mně říká." Byla to jedna z mých vlastností, kterou jsem se nedokázal odnaučit. Nijak jsem toho však nelitoval, protože právě tyhle vlastnosti nás dělají tím, kým doopravdy jsme. ,,Já přivolávám varany. Jestli tedy víš, co to je?" Otázku jsem položil jen tak ze srandy, protože mi bylo jasné, že je Hana dost inteligentní, aby znala takový druh. ,,Někteří umí taky létat."
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 12 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Hana Ichiro Mon Aug 04, 2014 5:43 pm

Ale toto proste nemá zmysel, prečo by si mi mal splácať neexistujúci dlh? Uškrnula som sa. Aj keď som sa snažila, predpokladám, že on si nedá povedať. Mám pocit, že ťa už od toho asi už neodradím. Nemám pravdu? Bol na to príliš tvrdohlavý, čo si zaumienil, to aj muselo byť. Povzdychla som si a zavrtela jemne hlavou.
Varani? To sú tie...veľké...Zasekla som sa. Uvedomila som si, že keby som povedala "potkany", tak by sa najskôr urazil. ...jaštery, že? Dodala som napokon. Vyvalila som naňho oči, keď spomenul, že dokonca môžu lietať. Vážne? Ja som si myslela, že s takou váhou sa od zeme ani neodlepia. Uškrnula som sa. Ale tak, v tomto svete nie je nič nemožné.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 12 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Seito Senju Mon Aug 04, 2014 5:51 pm

,,Ano, máš pravdu." Usmál jsem se a podíval se na ni. Byl jsem rád, že už to konečně pochopila a nebude mi odporovat. Když začala vzpomínat, co to varani vlastně jsou, nemohl jsem si nevšimnout jejího zaváhání. Nakonec to však přirovnala dobře a já jen přikývl hlavou. ,,Je to tak." Nad její další otázkou jsem byl nucen se pousmát. ,,A já myslel, že i lidé se neodlepí od země a teď vesele skáčeme po stromech, chodíme po zdech, komunikujeme s draky a je toho spousta. Takže ano, umí létat." V tomhle světě je možné asi opravdu všechno.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 12 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Hana Ichiro Mon Aug 04, 2014 8:35 pm

Hmm...Prižmúrila som naňho oči, ale už som sa k tomu nijako nevyjadrovala. Nemalo to zmysel, pokiaľ bol vážne tak tvrdohlavý.
No, v tom máš pravdu. Začínam vážne nadobúdať pocit, že v tomto svete nie je nič nemožné. Človek tu dokáže čokoľvek, pokiaľ sa o to snaží a ide za tým. Založila som si ruky na hrudi a zdvihla pohľad k nebu. Keď si ale predstavím, že si len tak sedím niekde v parku a nado mnou preletí varan, príde mi to celkom komické. Uškrnula som sa. Neber to ako urážku, a svojim summonom radšej o tom ani nevrav. Pohľad som opäť presunula k Seitovi a na perách sa mi objavil pobavený úsmev.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 12 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 12 z 15 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru