Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nefritin dom

4 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Nefritin dom Empty Nefritin dom

Příspěvek pro Nefrit Wed Apr 15, 2015 12:06 pm

Dom sa nachádza na okraji Otagakure no sato, vlastne dosť blízko Shoutonovej bariéry. Na prvý pohľad celkom normálna a nezaujímavá samotka. Ak vojdete dovnútra, môže vás prekvapiť strohosť vybavenia. Tri izby ak sa ráta aj obývačka, kuchyňa, kúpeľna a ak viete kde sa pozerať, môžete objaviť aj utajený vstup do podzemného krytu.



Tu sa nachádza zaujímavejšia časť. Základy domu sú vystavané na rozsiahlom podzemnom labáku. Ten obsahuje klasickú podporu života. Dalo by sa tam tiež veľmi dobre skryť a dlhé mesiace či aj pár rokov vydržať. V prípade ak by nastala nejaká.. apokalypsa či podobne.

Laboratórium je taktiež poskladané z niekoľkých častí. Troch operačiek, "križovatke" (čo je miestnosť kde má pracovný stôl a odkiaľ sa dá prísť behom chvíľky kamkoľvek. Výskumného labáku, labáku so vzorkami, labáku na ukladanie živých či mŕtvych tieľ.. a samozrejme mrazničky. Dosť to pripomína jej staré laboratórium z čias Sora no Kuni. Je aj rovnako zabezpečené, jej vlastným elementom Koutonom. 
Nefrit
Nefrit
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 116
Registrován : 10. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Nefritin dom Empty Re: Nefritin dom

Příspěvek pro Nefrit Sat Apr 18, 2015 4:18 pm

Došla som až k môjmu domu, do ktorého som len vošla.. sadla som si na stoličku, vybrala z poličky jednu z kníh a začala som ju čítať. Očividne si tu chvíľku budem musieť potrpieť.. no nemienila som pohnúť ani prstom. Dom som pochopiteľne zamkla, zatiahla som rolety a úplne som sa uzavrela pred svetom.

Pochopiteľne som tu však nemala žiaden chlast a ja.. ? ja som sa chcela opiť. Naozaj opiť. Preto som si to nakoniec predsa len vyrazila smerom do oto, kde som sa už nikdy nechcela vrátiť.. ako alkohol rýchlo mení názory ľudí.
(presun)
Nefrit
Nefrit
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 116
Registrován : 10. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Nefritin dom Empty Re: Nefritin dom

Příspěvek pro Nefrit Sun May 17, 2015 7:14 am

Spolu s mojim objavom som si to viedla až k môjmu domu, na okraji Otogakure no sato. Naozaj na okraji, v podstate sme sa nachádzali len kúsok od kryštálovej bariéry.
"Len taká otázka, chcela by si začať už teraz?" Spýtala som sa jej.. či jeho. Predsa len som stále nevedela, ako reálne táto osoba vyzerá. Možno sa to ani nikdy nedozviem a naozaj sa jedná o nejakého hermafrodita... kto vie.
Otvorila som dvere dovnútra a nechala som ju vojsť ako prvú. Na prvý pohľad sa jednalo o naozaj obyčajný dom. Pomerne dobre zariadený.. a "drahý".. ale stále normálny. Labák som predsa len mala schovaný v podzemí. 
Nefrit
Nefrit
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 116
Registrován : 10. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Nefritin dom Empty Re: Nefritin dom

Příspěvek pro Mareo Renjiro Sun May 17, 2015 4:02 pm

"Podle toho, čím by si chtěla začít." Odpověděl jsem ji, a pak vešel do jejího domu, který se nacházel úplně na okraji vesnice, kousek od Reininé bariéry. Doposud jsem o domovech tak blízko bariéry nevěděl. Budovy, které jsem v její blízkosti vždy zahlédl, většinou náležely anbu, a nebo se jednalo o nějaké zbytky obrany Otogakure z dob, kdy nebyla obalená celá v krystalu. Vevnitř Nefritina domu jsem žádnou laboratoř neviděl. Očividně ji měla někde ukrytou. Čekal jsem nějakou skrytou místnost, podzemní laboratoř, a nebo něco na půdě domu. Jsem zvědav, co to bude...
Mareo Renjiro
Mareo Renjiro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 145
Registrován : 21. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Nefritin dom Empty Re: Nefritin dom

Příspěvek pro Nefrit Sun May 17, 2015 5:20 pm

"Asi úplne najzákladnejšia vec.. odber krvi." Podišla som k jednej z knižníc, kde som nahmatala správnu knihu, potiahla som ju a v zemi sa objavil sejf.. samozrejme som musela naťukať kód a taktiež odsnímať vzorku mojej chakry, aby sa to otvorilo.
"Taktiež by si mi mohla ukázať tvoju pravú identitu.. ak niečo také máš." Cítila som sa popravde trocha.. no ako to povedať..necítila som sa pohodlne, pretože ma v podstate stále zavádzala. Aj keď kto mal vedieť, čo je jej pravá podoba? Musela som jej proste veriť.. a mňa človek nechcel zbytočne klamať. Po otvorení sejfu sme sa ocitli vo výťahu, ktorý viedol až ku miestnosti, ktorú som s radosťou nazývala "križovatka".
Nefrit
Nefrit
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 116
Registrován : 10. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Nefritin dom Empty Re: Nefritin dom

Příspěvek pro Mareo Renjiro Wed May 20, 2015 4:12 pm

Její plán mě překvapil. Chce začít odběrem krve? První, co jsem si s tím spojil, byly erytrocyty. Zralé erytrocyty však žádnou genetickou informaci o svém majiteli nemají, takže... buď z té krve bude zkoumat něco jiného, v tom případě mě zajímá co, a nebo je jen zvědava na mou pravou podobu. Tu ji ukázat musím, jelikož, ať už z odebraným materiálem bude dělat cokoli, měla by ho odebrat z mého "pravého" já. Genetická informace Kirin Yakushi ji totiž bude k ničemu. "Jistěže mám. Dlouho jsem ji však nepoužíval." Ani Kirin, má studentka, ji neviděla. Někdy je dobré, když o vás druzí ví minimum, i když jste s nimi na stejné straně. Má schopnost je pro to přímo jako stvořená. Hned po mých slovech mě zcela obalila jakási bílá tekutina, která prosákla skrze mou kůži na povrch. Tato část je identická s přeměnou Zetsua, takže má schopnost s tou jeho musí mít něco společného. Netrvalo dlouho a bílá hmota zmizela stejně, jak se objevila. Vedle Nefrit už pak nestála Kirin ale mé pravé já, Mareo Renjiro. Nastoupil jsem s Nefrit do výtahu a sjel v něm o pár metrů níže. Když jsem z něho vystoupil, k mému zklamání jsem laboratoř neuviděl. "Myslím, že bude dobré znát tvé jméno." Vzhledem k tomu, že se odevzdám do jejích rukou, mám na to právo. Ovšem pochopím, když bude chtít znát ona nejprve to mé.
Mareo Renjiro
Mareo Renjiro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 145
Registrován : 21. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Nefritin dom Empty Re: Nefritin dom

Příspěvek pro Nefrit Fri May 29, 2015 8:09 am

"Páni.. čo mi to pripomína.." Uškrnula som sa, po čom som si jeho pravú podobu pozornejšie prezrela. Takže to bol on.. aké nečakané. Keď sme vstúpili do začiatkov mojeho labáku, "križovatky". Len som si to rovno zamierila k ďalším dverám, ktoré som dotykom ruky otvorila.
"Hmm? Ty nevieš kto som?" Moje prekvapenie bolo .. no bolo ťažké určiť, či to myslím so značnou dávkou sarkazmu, alebo úprimne.
"Počul si niekedy o Sora no Kuni, pred pár rokmi bola zničená.." Naznačila som, aby vstúpil do miestnosti, ktorá už značne labák, alebo tiež operačku, pripomínala. 
"Bola som jej spoluzakladateľkou, Nefrit .. " Asi som to naozaj myslela sarkasticky.. moju ségru poznal každý.. mňa nie.. no takto mi to popravde celkom vyhovovalo. Aspoň som sa mohla špárať v mojich.. pravdepodobne nie úplne legálnych pokusoch. Čakala som, že sa predstaví tiež, predsa len .. bola to slušnosť. Sama som zatiaľ z jedného boxu vybrala inekciu. Samozrejme všetko bolo sterilné.. na to som si potrpela.
Nefrit
Nefrit
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 116
Registrován : 10. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Nefritin dom Empty Re: Nefritin dom

Příspěvek pro Mareo Renjiro Sun May 31, 2015 2:57 pm

Kdyby se dalo jednoduše zjisti od všech podobizny se jmény, a při tom se s nimi nesetkat, určitě, kdybych se podíval na Nefrit, ji oslovím jejím pravým jménem, ale, jelikož taková možnost snad ani neexistuje, Nefrit jsem nepoznal. Něco o ní jsem slyšel, ale doposud jsem neměl tu příležitost ji hledět do tváře. "Takashi?" Její sestra, Crystal, je opravdu známá. O Nefrit jsem jen věděl to, že existuje. Lepší ale než nic. Vešel jsem za Nefrit do místnosti, která mé očekávání, ohledně laboratoře, splňovala. "Jsem člověk mnoha tváří, který posledního půlroku byl zavřený v léčebném zařízení." Privilegium měnit svou podobu dle libosti má své výhody, ale také řadu menších nevýhod, které dokážou znepříjemnit život. Když vytáhla tu injekci, na chvíli jsem ztuhl. Mám s nimi docela nepříjemné zkušenosti. No, budu to muset vydržet.
Mareo Renjiro
Mareo Renjiro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 145
Registrován : 21. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Nefritin dom Empty Re: Nefritin dom

Příspěvek pro Nefrit Sat Jun 20, 2015 12:09 pm

Prikývla som. Takźe o mojej sestre počul, ako inak. Kto mal vedieť, že ma časom bude naša rozdielna reputácia tak iritovať. Predsa len sme si mali byť rovné, len ja som nebola ten typ ktorý by vedel mať na starosti celú dedinu.. a dopadlo to takto. Ľudia vedeli že existujem, no s výnimkou tých, s ktorými som sa stretla.. nič.
"Hmm, neboj, ukážem ti niečo, čo si tam určite nikdy nezažil." Žmurkla som a následne som vytiahla druhú injekciu.. tento krát v sebe mala zelenú tekutinu a bolo jej veľmi, veľmi málo.
"Budem ťa musieť paralyzovať." Oznámila som mu a hodila som na neho spýtavý pohľad, či mu to nejakým spôsobom nevadí.
Nefrit
Nefrit
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 116
Registrován : 10. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Nefritin dom Empty Re: Nefritin dom

Příspěvek pro Mareo Renjiro Sun Jun 28, 2015 2:21 pm

"Paralyzovat?" Ne, že bych špatně slyšel, ale nemohl jsem tomu uvěřit. Už tak toho riskuji dost, když se nechám vyšetřovat od někoho cizího. Spoléhám se jen na to, že, kdyby k něčemu došlo, budu schopen se sám bránit. Když mě Nefrit paralyzuje, budu jako ovce, čekající na porážku. Ne, toto je nepřípustné. "Myslím, že to nebude potřeba. Nemáš v plánu mě rozdělit na dvě části a zkoumat, takže tvé metody bych měl být schopen snést." Nebyl jsem si tak jist, jelikož jsem nevěděl, co mě čeká. Určitě to však nemůže být tak hrozné, i když... Nefrit by pro vědu byla jistě schopna udělat cokoli.
Mareo Renjiro
Mareo Renjiro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 145
Registrován : 21. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Nefritin dom Empty Re: Nefritin dom

Příspěvek pro Nefrit Sun Jun 28, 2015 6:48 pm

Na chvíľku som sa na neho taźavo pozerala. 
"Prečo myslíš že nemám v pláne rozdeliť ťa ?" moja úprimnosť musela byť srdcervúca. Aj keď to, ako to znelo, mi došlo až o pár chvíľ.
"Teda.. eh.. ťažko sa to vysvetluje.. chceš aby som ti to najprv ukázala?" Môj úsmev mohol naznačovať hneď niekoľko vecí. Napríklad takú provokáciu, či výzvu? Kto vie.
Nefrit
Nefrit
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 116
Registrován : 10. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Nefritin dom Empty Re: Nefritin dom

Příspěvek pro Mareo Renjiro Sat Jul 04, 2015 1:50 pm

Její otázka mě překvapila a zároveň díky ní jsem si uvědomil, že nemám důvod si myslet, že mě Nefrit nebude chtít rozpůlit. S kým jsem to jen začal spolupracovat? No, nevycouval jsem z naší spolupráce. Ne že by bylo pozdě. Chtěl jsem zjistit o svém původu a daru víc, a proto jsem na její otázku přikývl a čekal, co mi předvede.
Mareo Renjiro
Mareo Renjiro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 145
Registrován : 21. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Nefritin dom Empty Re: Nefritin dom

Příspěvek pro Tetsuya Kaguya Wed Jul 15, 2015 5:10 pm

Následoval jsem bráchu a pro jednou zvýšil své tempo. No jo, ten sladký příslib baru po prohledání Nefritina domu byl příliš lákavou nabídkou. Když jsem nad tím tak uvažoval, nebylo těžké mě k něčemu přesvědčit, když daný člověk alespoň trochu znal mé návyky. A Tatsuya je znal dokonale.
Prošli jsme dlouhou ulicí až téměř na okraj vesnice, kde domy prořídly a jen občas se nějaký krčil okolo. "Kdo by chtěl bydlet v takový díře.." poznamenal jsem otráveně, když jsme na můj vkus šli už moc dlouho. Lenost byla bezesporu jedna z mých nejhorších vlastností. Děkoval jsem bohu, že sídlo je od centra vesnice takový kousek.
Tetsuya Kaguya
Tetsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 79
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Nefritin dom Empty Re: Nefritin dom

Příspěvek pro Nefrit Sun Jul 19, 2015 8:25 pm

Usmiala som sa. Uvidíme ako na to zareaguje. Poukázala som mu, aby na chvíľku počkal, že sa hneď vrátim. Odbehla som do inej miestnosti a o asi minútu som bola späť aj s .. rukou.. odrezanou rukou. No bola mŕtva už približne dlho, o to  mi však teraz nešlo. Bola stuhnutá a poriadne ľadová, takže som ju pravdepodobne doniesla z nejakej mrazničky, čo aj bola pravda.
"Tak... ukážem ti niečo.. čo si ešte nikdy nevidel. Moju ultimátnu techniku, ber to ako poctu." V tom som ruku jednoducho rozpojila na dve časti, upustila som ju a ona stále lietala. Nebola však vidieť žiadna rana. Schválne som mu ukázala aj vnútrajšok a miesto rozpolenia. AKo keby bola stále v celku, len sa obe časti nachádzali na iných miestach.. bolo to divné  ? No.. bola to časopriestorová technika.
"Viem ti odobrať DNA, tkáň a hocičo bez toho, aby som ťa zabila, aby som ťa zbytočne rozprávala a podobne." Vysvetlila som, po čom som ruku znova spojila.. a ona bola znova ako len čerstvo urezaná a zmrazená.
" Bez toho aby si mal nejaké vedľajšie účinky, rany a podobne.. ale potrebujem ťa pri tom paralizovať." 
Nefrit
Nefrit
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 116
Registrován : 10. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Nefritin dom Empty Re: Nefritin dom

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Mon Jul 27, 2015 3:40 pm

Šel jsem hned vedle bráchy. Byla pravda, že do části vesnice, do které jsme vstoupili, byla populace domů a vůbec nejspíš i obyvatel hodně nízká. Jen jsem se pousmál a pokrčil rameny. "Kdo ví, každopádně, teď jsem rád za to, že jsem se narodil jako Kaguya." Zazubil jsem se do široka a znovu jsem si zapálil.
Když jsme došli konečně před dům Nefrit, jen jsem si povzdechl. "Tak co? Máme zaklepat, nebo se pozvem sami?" Nadzvedl jsem obočí a s širokým úsměvem se podíval na bráchu, mezi čímž jsem vyfoukl kouř z pusy.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Nefritin dom Empty Re: Nefritin dom

Příspěvek pro Tetsuya Kaguya Tue Jul 28, 2015 2:10 pm

Vrátil jsem mu úsměv a pokrčil rameny. "Za to jsem byl rád vždycky, jako mladších se nás kvůli tomu báli a jako starší jsme na to balili holky.. teď nám to dává menší rezidenci, kdo by si stěžoval?" na mě těžce filosofická  a hlavně dlouhá věta, ale co už, asi to počasí!
Když jsme našli Nefritin dům, zastavil jsem se a prohlédl si ho. Nevypadal jinak zvlášť jinak a proti té představě hašišového doupěte, co jsem měl celou dobu v hlavě, se značně lišil. Tatsu se zeptal, jestli budeme klepat a já mu odpověděl ironickým úsměvem. "Na něco tak jasného jsi se nemusel ptát." odvětil jsem, zatím co jsem vzal za kliku a zatlačil na dveře. Podle všeho byla Nefrit pěkná mrcha, ale ještě jsem z ní neměl takovej respekt, abych se stal slušným.
Tetsuya Kaguya
Tetsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 79
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Nefritin dom Empty Re: Nefritin dom

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Tue Jul 28, 2015 6:20 pm

"Pravda, pravda. Ale vždycky jsem si chtěl vyzkoušet sádru. T o je nejspíš jediná nevýhoda." Smutně jsem se zatvářil po této myšlence. Chtěl jsem sádru a to už dlouho, ale jaksi...mi to moje kosti nedovolovali. No co už, byl jsem hrdý na to, že jsem Kaguya.
Brácha měl tu odpověď, na kterou jsem čekal. Jen jsem se do široka usmál a kývl hlavou. Vstoupili jsme dovnitř, ale bylo tu nějak moc chodeb a celkem mi to tu páchlo. "Fuj, jako kdyby jí tu něco zdechlo." Zašklebil jsem se. "Zavolej na ni, tebe ještě nezná, nikdy tě neviděla." Na chvilku jsem se zarazil a zamyslel jsem se. Toto byla vážně ironie, kterou jsem právě ze sebe dostal. Začala jsem se smát a plácl ho po zádech. "Teda sorry, už tě viděla a když nás uvidí dvakrát, bude nás nenávidět ještě vííc." No a bylo to tu, chytl mě mírně záchvat smíchu.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Nefritin dom Empty Re: Nefritin dom

Příspěvek pro Nefrit Fri Jul 31, 2015 5:39 pm

V momente keď otvorili dvere, spozornela som. Na nejaký čas som ostala potichu a na tvári sa mi začal objavovať pomerne sladký úsmev.
"Počkáš chvíľu? Práve do môjho úkrytu priliezli dva nové pokusné králiky." oblizla som si spodnú časť pery a následne som vyšla .. pozdraviť mojich hostí.

Ani si pravdepodobne neuvedomili, že stojím pred nimi. Objavila som sa tam len tak, z ničoho nič. Ruky som mala v bok a pohľadom som skĺzla najprv po jednom.. a potom po druhom.
"Ah.. takže ste to vy.. povedzte čo dva Reinini psi po mne chcú? Pánička vám dala nejakú úlohu?" Usmiala som sa pomerne podivný, zubatým a zároveň celkom zvodným úsmevom. Moja reč tela hovorila, že v nich nevidím ani náznak čo i len najmenšej hrozby.
Nefrit
Nefrit
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 116
Registrován : 10. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Nefritin dom Empty Re: Nefritin dom

Příspěvek pro Tetsuya Kaguya Sat Aug 01, 2015 5:21 pm

"Co už." odvětil jsem bráchovi na tu sádru a pozvedl ramena. Mě podobná věc nijak zvlášť nechyběla, ale já se tak celkově nad podobnými věcmi moc nezamýšlel, takže asi tak. Na druhou větu jsem jen přikývl, fakt jsem cosi cítil, ale nějak jsem to neuměl identifikovat a ani jsem snad radši nechtěl.
"Miluju, když nás někdo nenávidí." odvětil jsem se smíchem, znal jsem bráchu dost dobře na to, abych věděl, že nás Nefrit asi fakt ráda neuvidí. A jak se vzápětí ukázalo, byla to nejspíš pravda. Objevila se zčista jasna, jako by spadla z nebe a docela tím na mě udělala dojem. Chvíli jsem si jí jen mlčky prohlížel, aniž bych na ni vůbec reagoval.
"Měl jsi pravdu." otočil jsem se na Tatsuyu ohledně té zkur*** mrchy, jako bych její otázku zcela ignoroval, ale nakonec jsem se jen otočil a začal jí věnovat pozornost. Že mě nazvala Reininým psem? No asi bych se i urazil ale překvapivě jsem byl moc velký ignorant, abych se tím vůbec zabýval.
"Máš si sbalit svejch pět švestek a jít za ní." usmál jsem se sladce, vlastně se mi ten její přístup docela zamlouval. Když nic jiného, na nic si nehrála, to bylo fajn. Ne, že by mi nějak vadilo, že ji vidím prvně v životě.
Tetsuya Kaguya
Tetsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 79
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Nefritin dom Empty Re: Nefritin dom

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Sat Aug 01, 2015 6:01 pm

" Já taky, člověk si s tím idividuem pak může dělat, co chce." Zazubil jsem se na to odpověď o tom, že nás někdo nenávidí. Bylo to fajn, já jsem to tak měl rád, pak mě ani nikdo neotravoval, dostal pár ran a byl pokoj. Něco, co jsem fakt nečekal, bylo to, jak se tu Nefrit objevila. Moje reakce byla ve formě písknutí a vykulených očí. Chtěl jsem říct Sugoi, ale místo toho jsem se začal smát, když brácha řekl, že jsem měl pravdu. Bylo mi jasné, že semnou budou souhlasit, už na pohled to z ní úplně vyzařovalo. Co se týkalo podpíchnutí ve stylu Reininých psů, jen jsem zvedl koutek k tváři. "Když o tom tak mluvíš, celkem to sedne. Jsme roztomilý, pícháme všechno co je okolo a když nás někdo nasere, chytne nás rapl." Zazubil jsem se do široka a dal si ruce pod hlavu, až na to, že jsem stál. No co, poza fajn. Bylo dost možné, že to Nefrit myslela úplně jinak, to s těma psama. Měla však štěstí, že já to pochopil v tomto smyslu slova. "Přesně jak brácha říká. Když to půjde po dobrým, jsem ochoten vytáhnout trošku trávy a dát si společně, než půjdem za ní. Pokud to nepude, tak...jako správný psi nás chytne rapl." Řekl jsem to úplně s klidem a se širokým úsměvem na tváři. Ta holka by taky dala každýmu, koho uvidí. Už jen její postoj to vyzařoval, že to jeeeee...d*vkááá. Ale tak, zajímalo by mě, kolik takové d*vky můžou brát měsíčně, plus dýška? Ta si musí hodně vydělat, když se snaží.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Nefritin dom Empty Re: Nefritin dom

Příspěvek pro Nefrit Sat Aug 01, 2015 6:40 pm

"Aha.. no.. tak to vás asi sklamem." Usmiala som sa a len som mávla rukou na znak, že majú odísť. Nechcela som im ani len vysvetlovať, prečo by som mala neposlúchnuť Reinin odkaz. No s Reinou som teraz nebola za dobre. Jednoducho som už nebola jej shinobi. Nikdy som ním nebola.. a to ona nevedela pochopiť. Ak si myslela že dvaja Kaguyovia ktorých vyhrabala niekde z cintorínu budú schopný priviesť k nej niekoho ako mňa tak.. well, na druhú stranu som chcela, aby odtiaľto odišli. Predsa len som tu mala návštevu, ktorej som sa chcela venovať.
Nefrit
Nefrit
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 116
Registrován : 10. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Nefritin dom Empty Re: Nefritin dom

Příspěvek pro Tetsuya Kaguya Sat Aug 01, 2015 7:41 pm

Vzdychl jsem. Fakt poslední věc, kterou jsem teď chtěl dělat, bylo přesvědčování nebezpečný ženský, která má evidentně svý dny, že má jít někam s námi. Znovu jsem se zamyslel, že se na to Reině vykašlu a budu někde na volné noze, no byla pravda, že prachy jsem měl z misí od ní. Vážně, byl jsem docela otrávený.
"Promiň drahá,.." oslovil jsem ji ironicky, když oznámila, že máme smůlu. Ne, že bych to nečekal. "Ale když tě nepřivedeme, bude mít blondie kecy a to je prostě otravný.." moc mě netěšilo to, k čemu to tady směřovalo, ale vidina baru a konečně společnost Mich, mě alespoň částečně uspokojovala.
"Pozvu tě pak na panáka?" navrhl jsem něco, na co bych já sám nejspíš slyšel, i když jsem tomu dával jen pramálo nadějí.
Tetsuya Kaguya
Tetsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 79
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Nefritin dom Empty Re: Nefritin dom

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Sat Aug 01, 2015 9:02 pm

Očividně nechtěla. Bylo mi to jasný, jen jsem se chtěl pobavit. Zatím jsme si do ní mohli pěkně rýpat, no ne? Brácha jí pozval na panáka a já jsem ho jen potlapkal po rameni a rošťácky se usmál.
"A já do postele, co ty na to?" Usmál jsem se do široka a opřel se o bráchovo rameno. Vztyčil jsem palec k Nefrit a čekal, jak zareaguje. Tse, takovéto podplácečky, i já bych na to bral hned!
"Brácha má pravdu, víš jak je otravný poslouchat Reinu? Přeci by tě nezabilo si s ní jenom pokecat, no ne?"Tak nějak jsem doufal, že se to neblíží k ironii, ale tak, zajímavý souboj mezi Reinou a jí by byl hustej. Nejspíš bych si před tím skočil do sámošky pro popcorn a limču.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Nefritin dom Empty Re: Nefritin dom

Příspěvek pro Nefrit Sat Aug 01, 2015 10:59 pm

Chcela som sa otočiť a odísť. Predsa len moje slová zneli jasne. Nemám záujem. Čo tu ešte stále robili? Boli naozaj dotieravý a ja som na nich nemala moc čas. V ruke som si začala pohadzovať tri na vlas rovnaké guličky. Jednu z nich som si hodila do úst, po čom tie dve pohodila k nim.Bol to tenšśtýl že "chytaj". Boli shinobi.. a nebolo to hodené nijak rýchlo. Rozhodne by bol schopný chytiť to aj úplne priemerný človek. Ak nebol úplná lemra. Sama som svoju prekusla a začala som ju prežúvať v ústach. Vyzeralo to ako žuvačka.. dokonca som si začala robiť bublinu.
Nefrit
Nefrit
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 116
Registrován : 10. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Nefritin dom Empty Re: Nefritin dom

Příspěvek pro Tetsuya Kaguya Sat Aug 01, 2015 11:42 pm

Věnoval jsem Tatsuyovi uznalý úsměv. "Ten byl dobrej!" zhodnotil jsem jeho doplnění mého pozvání, vlastně kdo říkal, že bych podobnou věc taky rád nenavrhl. Určitě by to byla velká zábava! S rukama v kapsách jsem bráchu nechal, aby se o mě opřel a jen kývnutím hlavy potvrdil, že s ním souhlasím. Rozhodně jsem nemínil odejít bez ní, Reina by nás zjeba*a jak malý kluky a pravděpodobně by nás sem stejně poslala znovu, což bylo mrhání mým vzácným časem vyhrazeným na chlastání, takže jsem měl jasno - kdybych jí tam měl dotáhnout po částech, bez ní neodcházím!
Ona naše počínání zhodnotila mlčením, což na mé tváři vyvolalo úsměv. Ten její znuděný přístup se mi ani za mák nelíbil, ale trochu mi to připomínalo mě a já byl boží, takže tím se to určitě vysvětlovalo. Hodila po nás nějaké kuličky a já jednu z nich zachytil levačkou a zůstal na ni koukat. Ne, že bych z toho poznal, o co se jedná. Zvedl jsem pochybovačný pohled směrem k Tatsuyovi, ten měl o týhle krásce určitě víc informací než já. Orbitku bych si dal, ale přišlo mi to přece jen trochu podezřelý. Navíc to její mlčení mě vytáčelo.
Tetsuya Kaguya
Tetsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 79
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Nefritin dom Empty Re: Nefritin dom

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru