Himiko Hoozuki

Goto down

Himiko Hoozuki

Příspěvek pro Himiko Hoozuki za Sat May 02, 2015 8:22 am

Jméno a příjmení: Himiko Hoozuki
Hodnost: genin
Vesnice: Kirigakure
Věk: 14
Narozena: 17. srpen
Pohlaví: žena
Klan: Hoozuki
Elementy: suiton
Kekkei genkai: -
Sensei: zatím neznámý




Vzhled:
Himiko je prototypem obyčejné čtrnáctileté dívky, která nijak zvlášť nevyniká, pokud se tedy nezaměříme na její nesouměrně sestříhané a většinu času rozcuchané vlasy  a špičaté zuby. Takže v klanu Hoozuki celkem normál. Je drobné postavy a většinou váží jen něco málo kolem 45 kg, pokud se právě neráčí přecpat sladkostmi.

Charakter:
Himiko je tiché a bezproblémové děvče. Zbožňuje pohyb a ráda tráví volný čas venku. Nadevše miluje plavání, ale také si ráda najde čas na pořádné lenošení. Vzhledem k tomu, že prochází pubertou, je její povaha poněkud divočejší, než tomu bylo doposud. Možná jsme měli říct, že Himiko BYLA tiché a bezproblémové děvče. Dostala se totiž do věku, kdy ji velmi baví odmlouvat a být neskutečně drzá. Nemějte jí to prosím za zlé. V jádru je to dobrá duše.

Styl boje:
Jak by se dalo u Hoozukiho čekat, zaměřila se především na hijutsu typické pro její klan. Zároveň se učila základy boje s katanou, práci s chakrou a jak používat kunai, aniž by si s ním nedopatřením vypíchla oko.

Životopis:
Narodila se v Kirigakure, což nejspíš nikoho nepřekvapí. Neměla sourozence, byla pro své rodiče zkrátka tak trochu vymodlené dítě. Není proto divu, že jí dopřávali všechno, co by si mohla malá holčička jenom přát. Lásku ke sladkostem si tedy vypěstovala poměrně brzy. Hraček měla tolik, že ani kdyby se jí poštěstilo mít čtyři další sourozence, nejspíš by se jich stále nedokázali dostatečně nabažit. Zdálo se, že ji tedy čeká slibná budoucnost a bezstarostný život. Alespoň ve shinobi měřítku určitě.

Uběhlo jen pár dní od třetích narozenin malé Himiko. Její rodiče se opět chystali na misi a tak se se svou malou princeznou jako pokaždé láskyplně rozloučili. Věděla, že se vrátí o několik dní později. Nebyl důvod se ničeho bát. Trávila čas se svou chůvou a těšila se, co pěkného jí rodiče zase přinesou. Jenže uběhlo nezvykle mnoho dní od jejich rozloučení. Chůva se však k dané situaci nevyjadřovala a malé děvčátko uklidňovala slovy – ještě se párkrát vyspíš, a přijdou. Každý večer tak usínala s nadějí, že až druhý den otevře oči, spatří svou mámu.

Jednoho rána skutečně kdosi zabušil na dveře. Chůva vstala a šla otevřít. Himiko se zaradovala, avšak zbytečně. Místo tolik očekávaných rodičů přišlo několik pánů, kteří si s chůvou povídali o věcech, kterým nerozuměla. Než se nadála, odváděli ji pryč. Dorazili na místo, kde žilo více dětí s podobným osudem. Teprve v jejich společnosti jí začalo docházet, co se vlastně mohlo stát. Trvalo dlouho malé ztrápené dušičce, než se vzpamatovala z šoku a začala vzniklou situaci přijímat jako novou normu. Aniž by o tom měla tušení, díky svému původu se nemusela bát o svou budoucnost. Tehdejší Mizukage si velmi vážila toho, že rodičové Himiko dělali vše proto, aby byla Kirigakure bezpečnou a prosperující vesnicí. Dokonce i s nasazením vlastního života. Protože Himiko neměla žádné blízké příbuzné, postarala se o to, aby se jí dostalo patřičného vzdělání a příliš nestrádala. Jelikož v ní viděla potenciál, domluvila jí i hodiny šermu a učitele ze stejného klanu, aby se mohla zdokonalovat v umění pro Hoozuki typickém.

Čas letěl jako splašený. Než se Himiko nadála, byla z ní mladá slečna. Žít v dětském domově připadalo jejímu tajemnému ochránci již nepotřebné a tak získala maličký byt, který se stal jejím druhým skutečným domovem. Krátce na to vystudovala akademii a stala se geninkou. I přes neveselou minulost se nezapomínala smát a užívat si života jak se patří. Ostatně v těchto těžkých časech není ničím výjimečným a dětí s podobným osudem potkala nespočet. Když se nad tím zamyslí, uvědomí si, že měla na rozdíl od nich doslova na růžích ustláno.



Body:
Nin – 3.5
Tai – 3
Gen – 0.5
Rych – 0.5
Int – 3
Chak – 2
Sil – 1.5
RP – 1
Celkem 15

Techniky:
Kawarimi no Jutsu - technika náhrady
Kakuremino no Jutsu - technika neviditelného pláště
Nawanuke no Jutsu - útěk z pout
Henge no Jutsu - přeměna
Bunshin no Jutsu - technika klonu
Suika no Jutsu - pokud admini uznají za vhodné mi toto svěřit xD
avatar
Himiko Hoozuki
Genin
Genin

Počet příspěvků : 29
Registrován : 02. 05. 15

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Himiko Hoozuki

Příspěvek pro Hokori Mai za Sat May 02, 2015 9:15 am

POVOLENO

_________________
avatar
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru