Natsuki Uzumaki

Goto down

Natsuki Uzumaki

Příspěvek pro Natsuki Uzumaki za Sun May 03, 2015 4:55 pm

Natsuki Uzumaki

_______________
Osobné informácieMeno: Natsuki 
Priezvisko: Uzumaki
Prezývka: Saigai (Pohroma)
Klan: Uzumaki
Vek: 19
Výška: 175
Váha: 67
Sen: Chce sa stať žabím pustovníkom
Hodnosť: Tokubetsu Jounin
________________
Osobnostné informácie


Charakteristika: Natsuki je už na prvý pohľad podobná jednému z legendárnych shinobi, ktorý však už po tomto svete nechodia. Je stredne vysokej postavy a nie je to tak úplné tintítko, má čo "do seba". Ako sa hovorí, "čím potešiť druhé pohlavie". Je to sympatická osoba s dlhými a strapatými bielymi vlasmi, ktoré máva na ofine trocha zostrihané a vzadu zviazané do nepoddajného copu. Je jedno koľko krát si vlasy prečeše, nikdy ju neposlúchajú. Má pomerne bledú pokožku, no rozhodne nie tak bledú, ako jej vlasy. Sem tam sa na nej mihne čo to z červene (hlavne po požití alkoholu). Má svetlo zelené oči a sama si na tvári spravial vlastnú dekoraćiu v podobe dvoch zelených kvázi "sĺz", alebo taktiež čiarok. Nosieva  celkom výrazné oblečenie. Kontras červenej, modrej a bielej farby bije do očí v podstate každému. Jedná sa o biele obväzi na hrudi, modré shinobi nohavice, žltú pásku, vďaka ktorej na nej držia a červenú rozopnutú a ľahkú vestu, nič obranné či taktické. Taktiež nosieva ochranné rukavice ktoré jej siahajú až pod lakte a návleky na nohy. Namiesto shinobi sandálov nosieva klasické dreváky. Jej osobnosť je asi tak žiarivá, ako jej oblečenie.. priam do očí bijúca. Je to také.. dalo by sa nazvať slnko. Stále sa usmieva, poriadne a zoširoka. Jej veselá a bujná nálada je taktiež dosť nákazlivá a rozhodne sa rozširuje s každým ďalším kopnutým saké. Dalo by sa povedať, že je beztarostná a ľahkovážna. Pravda je však taká, že vie byť aj prísna, pochmúrna a až neprimerane chladná. Nebýva taká, ale aj u nej sa môže stať.. stále je to len človek.


Obľúbené a neobľúbené: Natsuki má veľmi rada saké. Aj keď ešte nemá osemnásť rokov.. čo vek znamená vo svete shinobi? Sama nevie koľko presne má. Má veľmi rada onsen, hlavne ten zmiešný .. prípadne aj jedlá všetkých možných druhov. Exotické veci sú jej koníčkom. Vedela by celý svoj život len cestovať a spoznávať všetky nové veci, ktoré by sa spoznať len dali. Neznáša natvrdnutých ľudí s ktorými nie je sranda. Nemyslí tých, ktorý sú natvrdnutý len na povrchu, ale naozaj tých retardov ktorý vedia vždy pokaziť zábavu. Nemá moc rada nezmyselné zabíjanie.


___________________


Životopis:
Natsuki je dcérou jednej [url=#]ženy[/url], ktorej matka a jej matka pochádzali z už takmer zaniknutého klanu Uzumaki. Niekde v histórií by sa pravdepodobne dopátrala až ku vírovej dediny, odkiaľ tý Uzumaki ktorý nepadli, utiekli do okolitého sveta. Každopádne jej babka nebola ani tak zaujímavá, ako skôr jej dedo. Natsuki bola rozhodne nechcene počaté dieťa. V jeden krásny deň jeden potulný shinobi s až neprimerane dobrým vkusom na saké a až príliś okázalími metódami šmírovania žien v kúpeľoch, zbalil jej matku, vyspal sa s ňou a ako to chodí, ďalšie ráno zobral nohy na plecia a nechal za sebou ženu ktorej sa o deväť mesiacov narodilo dieťa.. ktorej sa narodilo o niekoľko desaťročí ďalšie dieťa a jop, práve toto posledne spomínané dieťa je Natsuki. Zažila celkom srandovné detstvo, na jej vkus. Vždy bola vychovávaná podobne, ako jej matka. teda bez otca a bez nejakej mužskej pevnej ruky, ktorá by jej niekedy niečo zakazovala. Aj keď by čisto teoreticky mala byť povahovo milá a nežná žena, neni tomu tak. Vždy bola dosť veľké torpédo, taký výchor ktorý sa prehnal ulicami dedín, miest.. a zanechal za sebou niekoľko zlomených nosov, znićených stánkov a krivkajúcich a nadávajúcich ľudí. Takáto bola Natsuki už od detstva, v podstate nezastaviteľná a nekontrolovateľná.
V približne trinástich rokoch zdrhla z domu a utiekla smer konoha. Ani nevedela kam uteká, vlastne ani neutekala.. skôr cestovala. Pri ceste stretla mnohých ľudí.. mnohých shinobi am nohých legiend, ktoré až nepríjemne pripomínali jej deda. Týto ľudia ju naučili niekoľkým veciam. Často to bolo za ryo, často za bitku ktorou z nich ich vedomosti vymámila. Jej život sa vśak začal obracať na obrátkach práve pri jednej z týchto potýčiek. Chlapík.. shinobi z konohy, sa chcel jednoducho pomstiť. Predsa len mu ženská spravial monokel. Dokonca niekto, kto ani nebol ako shinobi klasifikovaný. Mohol pripustiť prehru? Nie.. každopádne ju nafingoval a snažil sa Natsuki naučiť techniku Kuchiyosen no jutsu. Všetci vieme, źe tá techniak vie byť smrteľná ak daný jedinec nemá podpísanú zmluvu. Ako sa to však stalo niekoľkým ľuďom pred ňou, aj ona sa po využití ocitla na žabej hore. Bola to krása, no bol to aj šok. Rozhodne sa nemusí pripomínať, že nie len śok pre ňu. Niektorým žabám dokonca vypadli fajky z úst, niektoré sa smiali, iné zas plakali a ďalšie preklínali blbú náhodu, že sa im do hory znova dostalo niečo, nie tak úplne zvládnuteľné.
Popravde vśak v tejto hore Natsuki nejaký čas žila. Dokonca sa naučila novým veciam a získala množstvo poznatkov o tom, ako svet funguje.. ako funguje svet shinobi a podobne. Taktiež si odniesla niekoľko zvitkov, ktoré zaznamenávali techniky istého perverzného shinobiho. Ako sa jej to však podarilo? Bolo to celkom jednoduché. Predsa len s touto povahou získať dôveru žáb, ktoré navyše poznali niekoho z jej príbuzných, nejednalo sa o nič ťažké. 
Po roku sa im konečne podarilo vyprevadiť ju, pomerne slušne, zo žabej dediny a ona sa ocitla v Konohagakure no sato. Tam začala slúžiť Hokage ako oficiálny shinobi a dosť rýchlo si získala dôveru v podstate všetkých jej rovesníkov. Nemusela ani prekračovať formalitami ako je napríklad chuninska skúška a podobne. Jednoducho tieto veci ignorovala, keďže bola dostatočne silná na to, aby podobné posty zastávala. 
Dva roky na jej pôsobení v konohe, v jej šestánste narodeniny, dostala darček.. nečakaný a rozhodne o ňom musela dlhšie premýšľať. Išlo práve o Kyuubi no Jinchuuriky, ku ktorému mala aj vďaka svojej krvi z klanu Uzumaki asi najlepšiu kompatibilitu a taktiež mala šancu prežiť pri jeho prípadnom ďalšom uvoľnení. Rozhodla sa pre to tento risk podstúpiť a prevziať na seba zodpovednosť byť niečím, čo dedina považovala za jednu zo svojich najsilnejších zbraní.. plus to, čo ostatné dediny považovali za pomaly najväčšiu možnú hrozbu. Toto sa však stalo tajne, vedeli o tom len vyššie postavený ľudia v konohe. Skutočnosť, źe je Kyuubiho Jinchuurikym, nebola povedaná ani jouninom, ktorý sa nepodielali na zapečatení.

__________________
Shinobi informácie

Elementy:
Katon, Doton, 

Vybavenie:
 ZVN, Tanto, taktická vesta


BOS:
Ninjutsu: 5, Taijutsu: 3.5, Genjutsu: 1.5, Int: 2, Sila: 4, Rýchlosť: 4, Chakra: 4, RP: 2


Techniky:


A rank
Rasengan

B rank
Ranjishigami no Jutsu
Kage: Bunshin no jutsu
Doton: DomuC rank
Katon: Endan
Kuchiyose no Jutsu (žaby)
Gamayufan
Katon: Hōsenka no Jutsu
Katon: Gōkakyū no Jutsu
Doton: Moguragakure no Jutsu
Gamagakure no Jutsu
Kōsahō


D rank
Shunshin no jutsu
Doton: Shinjū Zanshu no Jutsu
Kanashibari no Jutsu
Kage Shuriken no Jutsu
Konoha Reppū
Konoha Senpū

Oiroke Gyaku Hāremu no Jutsu
Oiroke: Otokonoko Dōshi no Jutsu
Oiroke: Onnanoko Dōshi no Jutsu


Naposledy upravil Natsuki Uzumaki dne Sat Mar 12, 2016 8:55 pm, celkově upraveno 3 krát
avatar
Natsuki Uzumaki
Tokubetsu Jounin (Kyuubi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Kyuubi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 166
Registrován : 29. 08. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Natsuki Uzumaki

Příspěvek pro Hokori Mai za Sun May 03, 2015 6:03 pm

POVOLENO

_________________
avatar
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Natsuki Uzumaki

Příspěvek pro Natsuki Uzumaki za Sat Nov 07, 2015 11:27 pm

Pokračujem

_________________
Oodama rasengan - od 12.3.
avatar
Natsuki Uzumaki
Tokubetsu Jounin (Kyuubi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Kyuubi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 166
Registrován : 29. 08. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Natsuki Uzumaki

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru