Uchiha Benjiro vs Sayame

Goto down

Uchiha Benjiro vs Sayame

Příspěvek pro Sayame za Thu May 14, 2015 9:17 pmBojiště
Jedná se o dvoupatrovou budovu s vysokým stropem a neuvěřitelným množstvím knih a vzácných svitků. Vládne tu tísnivé ticho, tu a tam větřík pohne závěsem povlávajícím při otevřeném okně a občas máte dojem, že slyšíte šuštění stránek pocházející z rozličných zákoutí této majestátní knihovny.

Venku nalezneme otevřené prostranství se spoustou laviček, zkrášlené několika sakurami. O pár metrů dále se nachází běžná obytná zóna, kde však není ani živáčka.
avatar
Sayame
Kanrisha (Amekage)
Kanrisha (Amekage)

Počet příspěvků : 35
Registrován : 06. 03. 15

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Uchiha Benjiro vs Sayame

Příspěvek pro Uchiha Benjiro za Fri May 15, 2015 7:49 pm

Vešel jsem jedním z vedlejších vchodů do knihovny. Čekal jsem tmu. Vnitřek knihovny byl ale osvětlen svícny. Na to, že tu nebyla žádná okna, tu bylo světla dost. Hned při vstupu jsem zahlédl po bocích dlouhé a velké regály plné knih, a to nebyl ani zlomek knihovny. Zavřel jsem za sebou dveře a vydal se hlouběji do knihovny. Po chvíli jsem narazil na dlouhou chodbu. Ukázalo se, že jsem vyšel z jedné z jejich vedlejších uliček. Takovýchto uliček tu bylo nespočítaně. Nebyly od sebe odděleny však stěnou, ale obřími regály, které byly kompletně zaplněny knihami. Nikdy jsem nic podobného neviděl. Byla to nádhera.

Do knihovny jsem byl vyslán, abych zničil Kabutovy a Orochimarovy zápisky o edo tensei. Údajně tu někde mají být. Když se o tomto místě dozvěděla rada Konohy a zjistila, že tu je uschována i část Orochimarových a Kabutových záznamů z jejich pokusů, dokonce i zápisky o zdokonalování jejich technik, jako například edo tensei, přikázala všechny tyto údaje zničit. Rada je použít nechtěla, jelikož si byla vědoma možných rizik. Ani v Konoze nelze věřit každému. Kdyby se tyto zápisky sepsané v knihách dostaly do rukou špatné osobě, mělo by to katastrofální následky. Mým úkolem je ty zápisky v této knihovně najít. Jelikož si rada myslela, že se bude jednat o malou knihovnu, vyslali mě samotného. Knihovna však je obrovská... samotnému mi hledání potrvá roky. Byl jsem si vědom možné další něčí přítomnosti, jelikož se rada o tomto nemusela dozvědět samotná, takže jsem měl oči na stopkách a pustil se do hledání.

_________________
Techniky:


Bodové Hodnocení Schopností:

Ninjutsu 5
Taijutsu 4
Genjutsu 5
Inteligence 4
Síla 4
Rychlost 5
Chakra 4
Ruční pečetě 3
Celkem 34
avatar
Uchiha Benjiro
Velitel ANBU
Velitel ANBU

Počet příspěvků : 171
Registrován : 05. 06. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Uchiha Benjiro vs Sayame

Příspěvek pro Sayame za Fri May 15, 2015 8:16 pm

Benjira se v ohromné knihovně jistojistě zmocnil stísněný pocit. Čím déle trávil čas na tomto místě, tím spíš měl pocit, že čas ani prostor zde nic neznamená. Nemohl se zbavit nepříjemného pocitu, který mu našeptával, že knihy žijí vlastním životem. Dusivé ticho přerušilo občasné zavanutí větru v horním patře, kde se nacházelo několik otevřených oken. Na okamžik se zdálo, že zeshora se snesl temný stín, avšak když se Benjiro podíval tímto směrem, mohl vidět jen lehkou látku závěsu, který vlál v průvanu.

Ustaly i vrtochy počasí a ticho v knihovně by se nejen dalo krájet, ale i vážit na metráky. Každý Benjirův krok způsoboval ozvěnu, která by případného nepřítele nemilosrdně informovala o jeho aktuální lokaci. Proč jen lidská fantazie na tichých a neznámých místech pracuje pokaždé stejně?

Snad i Benjirův dojem, že slyší otáčení stránek, byl jen výplodem jeho představivosti. Mohl se dívat kamkoliv, prudce se otáčet, skrývat se v postranních uličkách a potichu naslouchat, avšak nic podezřelého již nezaslechl. Mohl nerušeně pokračovat v hledání a po chvíli snad zapomenout na prvotní pocity s tímto místem spjaté.

V jednom okamžiku, měl pocit, že v horních regálech zahlédl vazbu, která by byla typická pro spisy Otogakurské, ba co víc, možná v té chvíli, zahlédl i písmena na hřbetě knihy. Jistě, takových tu může být více. Snad stovky? Snad tisíce?  Ne, to je nemožné. Misi je třeba splnit. Čím dříve, tím lépe. Dostane tu knihu. A po ní další.

Mezitím co přemýšlel o dalším postupu mu téměř neslyšně po paži sklouzla malá papírová vlaštovka. Sotva se otřela o jeho rameno,  a aniž by se starala o to, zda způsobila úlek, či nepříjemnou husí kůži, kousek od jeho obličeje se rozvinula do bílého papírku, na kterém stál prostý vzkaz.
Vlaštovka:


"Vím o tobě."
avatar
Sayame
Kanrisha (Amekage)
Kanrisha (Amekage)

Počet příspěvků : 35
Registrován : 06. 03. 15

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Uchiha Benjiro vs Sayame

Příspěvek pro Uchiha Benjiro za Fri May 15, 2015 9:41 pm

Přítomnost někoho dalšího společně s otevřeným oknem mi neunikla. Myslel jsem si, že tu okna nejsou. Z části jsem měl pravdu. Ukázalo se, že nade mnou je ještě jedno patro, a tam na rozdíl od přízemí, okna byla. Byl jsem na začátku nedbalý, když jsem si ho nevšiml. Zvednout hlavu a podívat se na horu, kde jsem uviděl další přízemí, mě přinutilo vědomí, že jsem tam někoho zahlédl. I když obraz byl nejasný, věděl jsem, že to není přelud. Občas mám problémy se zrakem, že nic nevidím, a nebo vidím rozmazaně, ale vždy se to týká skutečnosti... ne mé fantazie. 

Když jsem se dolem procházel, rozhlížeje se do všech stran, na hoře jsem zahlédl cedulku s nadpisem Otogakure. Skutečnost, že takovou cedulku s nadpisem jsem viděl jenom jednu, potvrzovala mou domněnku, že tato chodba není zdaleka jediná v této knihovně. Jednou cedulkou je vždy nejspíš nadepsán celý dlouhý úsek regálu. Takže... ten regál, na kterém cedulka visela, a dokonce i ty kolem se budou týkat Otogakure. Čeká mě nepochybně spousta práce při hledání těch zápisků. Pokud budu mít štěstí, v regálu knihy budou seřazeny podle abecedy, takže bych si práci mohl urychlit nalezením písmenka O, jak Orochimaru, případně K, jak Kabuto. Než jsem se však stihl dostat nahoru, přistál vedle mě dopis. Sám se rozvinul, takže jsem na něj nešahal... pouze z dáli jsem přečetl krátký vzkaz. Odesílatel jim chtěl jistě nabudit romantickou atmosféru. Škoda jen, že se neukázal. Odešel jsem trochu dál od papíru, a pak nehybně postával na místě. Nejspíš jsem přemýšlel. Ten papír se nezdál být normálním.

_________________
Techniky:


Bodové Hodnocení Schopností:

Ninjutsu 5
Taijutsu 4
Genjutsu 5
Inteligence 4
Síla 4
Rychlost 5
Chakra 4
Ruční pečetě 3
Celkem 34
avatar
Uchiha Benjiro
Velitel ANBU
Velitel ANBU

Počet příspěvků : 171
Registrován : 05. 06. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Uchiha Benjiro vs Sayame

Příspěvek pro Sayame za Sat May 16, 2015 9:21 am

Papírek zvolna poklesl až k zemi a zůstal ležet, jako kdyby byl naprosto obyčejný. Benjirova reakce byla přinejmenším zajímavá. Jiné oběti, které se odvážily navštívit mou knihovnu obvykle po odeslání jediné vlaštovky popadl hysterický záchvat.

Knihovna skutečně patřila mé osobě. Během svého života jsem se zmocnila hned několika tisíců knih a odnesla si během vteřin každou knihu, která mě zajímala bez ohledu na to, jak rozsáhlá knihovna se stala mým cílem. Bylo to mé bohatství, má studnice vědění a nesnášela jsem, když se objevil někdo cizí a opovážil se na mé knihy sahat. Bylo to jako by se hrabal v mých vzpomínkách a pocitech. Byla to součást mé duše a mého mozku.Jestliže Benjiro měl pocit, že zahlédl stín lidské postavy, od této chvíle nemohlo být pochyb o tom, že další takové dojmy jsou jenom šálení jeho smyslů. Nikdo zde nebyl. Jen my dva. Mé tělo však již nemělo pevnou formu. Rozpadala jsem se jako vzpomínka na krásné dny, dávno minulé.

Benjiro si mohl povšimnout papírků, které se vznášely vzduchem a poletovaly v jeho blízkosti. Na té podívané bylo něco znepokojivého a zároveň uklidňujícího. Asi jako když pozorujete poletující sníh v době, kdy se zároveň modlíte, aby již jaro převzalo vládu nad zimou, neboť je to pro vás otázka přežití. Papírky proplouvaly mezi regály s knihami, tu a tam se Benjira některý zlehka dotkl. Ten dotek připomínal pohlazení motýlího křidla v letním vánku.

Pouze jedenkrát byl dotek mého papíru maličko nepříjemný, neboť letěl v příliš kolmém úhlu k Benjirově kůži. Ucítil slabé pálení a vzpomněl si na ten důvěrně známý pocit, jaký vám navozuje pořezání o stránku papíru. Nic podobného se však neopakovalo. Až na tento drobný incident působily poletující papírky neškodným, ba co víc až konejšivým dojmem.

"Tvé jméno?" ozval se ženský hlas kdesi nad Benjirem. Konkrétní směr však nebylo možné určit. Jeho rozhled byl díky stránkám vznášejícím se knihovnou značně omezený. Avšak pravdou bylo, že i kdyby se snažil sebevíce, nemohl zahlédnout nic. Má tvář, i má ústa se opět změnila v několik set bílých žiletek. Ať jsem byla kdokoliv, nechtěla jsem se ukázat cizinci dříve, než si budu jistá tím, co od něj mohu očekávat.
avatar
Sayame
Kanrisha (Amekage)
Kanrisha (Amekage)

Počet příspěvků : 35
Registrován : 06. 03. 15

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Uchiha Benjiro vs Sayame

Příspěvek pro Uchiha Benjiro za Sun May 17, 2015 3:49 pm

Ačkoli se zdálo, že papír se vzkazem nevypadal nebezpečně, přemýšlením nad ním jsem strávil hezkou chvíli. Nezajímal mě obsah vzkazu, ale to, jak odesílatel zajistil, že se vlaštovka sama elegantně rozvinula do bílého papíru. Nezdálo se mi, že by to byla náhoda, a však ta zajisté není vyloučena. V přemýšlení mě vyrušilo hejno poletujících papírků. Ty taktéž nevypadaly nebezpečně. Když mě však jeden z nich pořezal, částečně se potvrdily mé obavy. Někdo je nejspíš schopen ovládat okolní papír. Těžko uvěřit tomu, že by mě sám od sebe pořezal volně poletující papírek.

Ten někdo nakonec promluvil. Sice se neukázal, ale podle jeho hlasu šlo poznat, že to je žena. Uslyšel jsem ji nade mnou. Když jsem se tam však podíval, nikoho jsem neviděl. Můj rozhled byl omezený kvůli poletujícímu papíru okolo. Jestli jej nepřítel ovládá, bude nejlepší se od něj vzdálit. Tady v knihovně to bude ale nemožné. Papír tu je na každém rohu. Když zrovna nepoletuje, tak dřímá v podobě knihy či nějakého svitku. "Benjiro" Odpověděl jsem, a pak čekal na její další reakce. Potřeboval jsem čas, abych přišel na nápad, jak vyřešit problém s tím papírem, proto jsem její otázku neignoroval.

_________________
Techniky:


Bodové Hodnocení Schopností:

Ninjutsu 5
Taijutsu 4
Genjutsu 5
Inteligence 4
Síla 4
Rychlost 5
Chakra 4
Ruční pečetě 3
Celkem 34
avatar
Uchiha Benjiro
Velitel ANBU
Velitel ANBU

Počet příspěvků : 171
Registrován : 05. 06. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Uchiha Benjiro vs Sayame

Příspěvek pro Sayame za Sun May 17, 2015 6:56 pm

Mé papíry se pořád vznášely okolo Benjira. Jejich tempo bylo pozvolné, takže v něm možná mohly evokovat padající sníh. Zaujalo mne, že i za těchto okolností, kdy si pomalu začínal uvědomovat v jak zlé situaci se nachází, zachovával ledový klid. Ale co se mu honilo hlavou? Pociťoval ve svém nitru oprávněné obavy? Dokáže svému tělu poručit natolik, aby své skutečné psychické rozpoložení řečí těla neprozradil? Chtěla jsem zjistit kde je pravda.

"Sayame." pravila jsem chvíli po té, co mi prozradil své jméno. Opět zaznělo kdesi nad ním.
"Toto je má knihovna." pokračovala jsem v poněkud jednostranné konverzaci, avšak přišlo mi vhodné vysvětlit mu, v jaké situaci se nachází. Samozřejmě jsem nemínila rozebírat jak jsem ke knihám přišla a ani proč nemám ráda ten pocit, když do jejich stránek nahlíží cizí osoba.
"Můžeš sem přijít v kteroukoliv dobu. Ale nikdy nesmíš odejít." ozvalo se opět kdesi ve výšce.Než však mohl Benjiro uvažovat nad významem mých slov, nebo se znovu pokoušet lokazilovat ústa, ze kterých věty vycházely, začaly papíry vířit okolo něj nebezpečnou rychlostí. Dalo se říct, že stanul doslova uprostřed tornáda. Podívaná to byla velkolepá. Strop knihovny se zdál jen malou tečkou mezi bílým peklem. Tu a tam některý lístek změnil dráhu letu a zamířil k Benjirovi. Pokud se chce vyhnout jizvám, raději by se měl otáčet a mé útoky odrážet.
avatar
Sayame
Kanrisha (Amekage)
Kanrisha (Amekage)

Počet příspěvků : 35
Registrován : 06. 03. 15

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Uchiha Benjiro vs Sayame

Příspěvek pro Uchiha Benjiro za Sun May 17, 2015 7:58 pm

Ukázalo se, že Sayame je majitelem této knihovny. Jak pak se asi dostala k Orochimarovým a Kabutovým zápiskům? Že by s nimi spolupracovala? Pak se mi možná dostane odpovědí. Zdá se, že kolem mě je čím dál tím víc papírků. Určitě část nich bude tvořena ze stran přítomných zde knih. Nemůže se jednat o nějaký speciálně upravený papír, který by ovládala, jelikož by ji tvorba takového množství papíru nepochybně zabrala delší chvíli. Ledaže by ten papír měla předem připravený. Pak by se vskutku mohlo jednat o něčím výjimečný papír. "V tom případě mi musíte něco vysvětlit." Řekl jsem hned, když se kolem mě utvořilo tornádo z papírů.

"Teď jsem přišel, ale reagujete, jako bych zrovna chtěl odejít." Slova Sayame jsem pochopil tak, že dokud nebudu chtít odejít, jsem v bezpečí. Jelikož na mě ale začala útočit, musela to myslet jinak. To, že Sayame útočila postupně s papírky, a ne se všemi naráz, mi pomohlo. Jestli budu mít štěstí, podaří se mi zjistit, jestli papír ovládaný Sayame je obyčejný z knih. Odrážet útoky jsem nehodlal. Když na mě zaútočil první lístek, na poslední chvíli jsem uskočil. Kdybych uskočil hned, když jsem si útoku všiml, Sayame by byla možná ještě schopná pozměnit trajektorii papíru. Po úskoku jsem v mžiku oka vytáhl kunai a hodil ho směrem na papír, kterému jsem se vyhnul. Následovaly útoky dalších papírků, těm jsem se taky vyhýbal, nejčastěji úskokem do strany, neboť vyskočit jsem nemohl, ve vzduchu bych byl snadný cíl. Všechny úskoky, až na ten poslední, jsem neprováděl hned po uzření útoku. Prvně jsem se vždy chtěl zorientovat v dané situaci. Poslední úskok jsem provedl hned, a to směrem k místu, kde se mi možná podařilo na začátku zapíchnout do země jeden Sayaminin papír.

_________________
Techniky:


Bodové Hodnocení Schopností:

Ninjutsu 5
Taijutsu 4
Genjutsu 5
Inteligence 4
Síla 4
Rychlost 5
Chakra 4
Ruční pečetě 3
Celkem 34
avatar
Uchiha Benjiro
Velitel ANBU
Velitel ANBU

Počet příspěvků : 171
Registrován : 05. 06. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Uchiha Benjiro vs Sayame

Příspěvek pro Sayame za Sun May 17, 2015 8:39 pm

Benjirovy řeči mě nechávaly chladnou. Momentálně jsem se soustředila na jediné a sice likvidaci svého cíle. Papíry, které vířily okolo Benjira jej udržovaly na místě, na kterém jsem jej chtěla mít. Projít přes rotující stěnu by byla čistá sebevražda.

První útoky byly spíše pozvolné, není tedy divu, že Benjiro měl dostatek času vytáhnout kunai a hodit jej po jednom z papírů. Účinkem tohoto hodu byla skutečnost, že papír natrhnul. Kunai spolu s papírem se odrazil od stěny rotující okolo a dopadl k zemi. Mezitím Benjiro velmi zdatně uhýbal ostatním papírkům. Nezbývalo mi než zvýšit obrátky. Z nějakého důvodu se evidentně snažil přemístit k místu, kde dopadl jeho kunai spolu s natrženým papírkem. Toto mi nedělalo ovšem starosti.Mezitím co Benjira udržovaly v pohybu nahodilé útoky lístků, zformovaly se uvnitř tohoto provizorního papírového vězení i první shurikeny. Jejich tvar byl podstatně aerodynamičtější, než u obyčejného papíru a vzhledem k jejich tvaru nebylo pochyb o tom, že případný kontakt už by nebyl pouhopohým říznutím o papír, ale docela hlubokou ránou. Tentokrát jsem však útočila s více zbraněmi najednou. Benjira tak v jednom okamžiku napadalo minimálně pět shurikenů z různých úhlů a tu a tam i některý z papírů v základním tvaru.

Útoky byly značně nevyzpytatelné, papír často měnil dráhu letu, míjel Benjira o vlásek jen proto, aby se vzápětí vrátil do jeho zad. Bylo to jako bojovat proti rozzuřeným včelám.

_________________
Techniky a BOS:
avatar
Sayame
Kanrisha (Amekage)
Kanrisha (Amekage)

Počet příspěvků : 35
Registrován : 06. 03. 15

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Uchiha Benjiro vs Sayame

Příspěvek pro Uchiha Benjiro za Sat May 23, 2015 11:39 am

Prostor v tornádu vytvořeném Sayame byl čím dál tím víc nebezpečnější. Začínaly se v něm tvořit první předměty jako například shurikeny. Útoky už nebyly postupné, takže vyhýbání bude o dost obtížnější. Vědom si toho všeho, přiskočil jsem ke kunaii, kterým jsem zapíchl ten jeden papírek, a schoval si ho i s papírkem do shinobi brašny u pasu. Neměl jsem čas si ho teď prohlížet, nebo jej zkoumat, protože už na mě mířily shurikeny společně s papírky, a to skoro ze všech možných stran. Nacházel jsem se v špatné situaci. Poloha Sayame mi pořád nebyla známá, a k tomu jsem byl kompletně obklíčen jejími papírky. Rozhodl jsem se proto skrýt svou přítomnost použitím kouřových bomb a za pomocí Susana se odtud dostat. Nevytvořil jsem ho ale celé. Postačil pouze jeho trup.
Takto jsem si to namířil pryč. Shurikeny s papírky v tomto tornádu poletovaly vysokou rychlostí, ale i tak by neměly být schopné trup Susana prorazit. Předpokládal jsem, že mě maximálně budou schopny odhodit, a však ne zpátky do středu tornáda. Dým z kouřových bomb by měl chvíli vydržet, a to i za předpokladu, že ho Sayame papírem rozfouká do okolí, takže by neměla být schopna hned určit mou polohu, jestli není senzibilem. Pokud jím je, bylo by to nemilé zjištění.

_________________
Techniky:


Bodové Hodnocení Schopností:

Ninjutsu 5
Taijutsu 4
Genjutsu 5
Inteligence 4
Síla 4
Rychlost 5
Chakra 4
Ruční pečetě 3
Celkem 34
avatar
Uchiha Benjiro
Velitel ANBU
Velitel ANBU

Počet příspěvků : 171
Registrován : 05. 06. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Uchiha Benjiro vs Sayame

Příspěvek pro Sayame za Mon May 25, 2015 6:03 pm

Popravdě jsem se chystala na velké finále. Jen málo shinobi bylo schopných prorazit stěnu tornáda, obzvláště když v něm setrvali nějakou dobu. Jednalo se o mou oblíbenou strategii, kdy jsem oběť v papírovém vězení zaujala několika slabými útoky natolik, že neměla čas na uvažování a pozorování své krajně nepříznivé situace. Něco podobného se stalo i Benjirovi.

Jakmile jsem vytvořila první papírové shurikeny, měla jsem v úmyslu pokračovat ve tvorbě zbraní a přeřezávat mu svaly a šlachy do okamžiku, kdy nebude schopen jakéhokoliv pohybu. Možností jak jej dorazit se nabízel nespočet.

Avšak stalo se něco nečekaného. Ucítila jsem silný náraz ve stěně tornáda. Bylo to, jakoby se jím prohnal slon s obrněnou kůží. Díky kouřovým bombám jsem sice neviděla co to způsobilo, avšak mohla jsem si být jistá, že Benjiro vyvázl bez škrábance. Co to bylo za obranu?

Nemeškala jsem. Sotva Benjiro použil kouřové bomby, veškerý papír začal vířit skrz naskrz danou oblastí. Několik desítek knih vylétlo z regálů a jednotlivé stránky se přidaly k tomuto šílenému tanci. Každá stránka se rozdělila na čtyři menší části, až na osm. Záleželo pochopitelně na formátu dané knihy. Chtěla jsem dým rozfoukat co nejrychleji. Jaké štěstí že v druhém patře se nacházela otevřená okna.

Pokud se budeme skrývat oba dva, bude tento souboj velmi zajímavým. Rozhodně jsem však ta, komu tento styl vyhovuje lépe a dokáže z něj vytěžit značné výhody. Měl bys mít v rukávu další esa pokud na to nechceš doplatit chlapče.

_________________
Techniky a BOS:
avatar
Sayame
Kanrisha (Amekage)
Kanrisha (Amekage)

Počet příspěvků : 35
Registrován : 06. 03. 15

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Uchiha Benjiro vs Sayame

Příspěvek pro Uchiha Benjiro za Tue May 26, 2015 1:15 pm

Sayame hned využila papír, aby kouř z bomb rozfoukala. Byl jsem si vědom toho, že nemůžu dopustit, aby tento souboj pokračoval dál tak, jak doposud. Sayame měla velkou výhodu. Rozhodl jsem se ji proto prozatím na chvíli ztratit z dohledu. Když kouř po chvíli rozfoukala, mohla mě spatřit u regálu, který byl označen nápisem Otogakure. Byl to ten regál, který jsem na začátku viděl o patro výše. Chtěl jsem splnit misi i za těchto podmínek, kdy všude kolem poletovaly papíry, a já jen mohl doufat, že mezi nimi nejsou i zápisky, pro které jsem byl poslán.

I když postava u regálu vypadala naprosto totožně, nebyl jsem to popravdě já. Jednalo se o klon, který jsem vytvořil krátce po tom, co jsem se dostal z toho tornáda. Já jsem se nacházel pořád na stejném patře a pozoroval okolí. Podle množství papíru rozmístěného v okolí, a toho jak se pohybuje, by se mi mohlo podařit určit, kde by se teoreticky Sayame mohla nacházet. Předpokládal jsem, že to bude někde nahoře. Dole jsem už přeci nějakou dobu, a po Sayame tu není žádná stopa, krom těch papírů. Do pohybu se dalo velké množství papírů, kterým by po čase Sayame lehce určila i mou polohu, takže snad se prvně bude věnovat tomu klonu, čím si získám ještě trochu času. Poletující knihy v okolí pomalu naplňovaly mé nejhorší obavy. Papír, který Sayame ovládá, není nejspíš ničím zvláštní, když bez problémů dokáže dát do pohybu kteroukoli zde přítomnou knihu. Musel jsem pochopit její schopnosti, abych věděl, jak proti ní dál bojovat, a na co si dávat pozor. Můj konečný názor na ten papír hodně ovlivní ten kousek, který se mi podařilo ukořistit. Pokud bude popsaný, znamená to, že je asi části nějaké knihy, a pokud ne, je tady pořád možnost, že Sayame nedokáže využít každý papír v její blízkosti, ale pouze ten něčím výjimečný. Zamlžilo se mi na chvíli před očima kvůli použití mangekyou sharinganu k vytvoření Susana, ale hned, jak to přešlo, jsem se podíval na ten papírek a ukázalo se, že...

Pár es v tom rukávu ještě je, takže se neboj...

_________________
Techniky:


Bodové Hodnocení Schopností:

Ninjutsu 5
Taijutsu 4
Genjutsu 5
Inteligence 4
Síla 4
Rychlost 5
Chakra 4
Ruční pečetě 3
Celkem 34
avatar
Uchiha Benjiro
Velitel ANBU
Velitel ANBU

Počet příspěvků : 171
Registrován : 05. 06. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Uchiha Benjiro vs Sayame

Příspěvek pro Sayame za Sun May 31, 2015 7:11 pm

Jakmile jsem rozfoukala kouř, ve kterém se Benjiro ukrýval, spatřila jsem ho u regálu, který pojednával o Otogakure. Měla jsem dojem, že několikrát na něj upřel svůj pohled hned během začátku našeho souboje. Že by se snažil získat informace? Za těchto podmínek je to však jasná sebevražda.Papírky, které již nebyly potřeba pro rozfoukávání dýmu však nepřestávaly vířit vzduchem. Sotva odhalily přesnou lokaci Benjirova klonu, zostřily svůj tvar do jakýchsi jehel. Ať už klon skončil prošpikovaný skrz na skrz, nebo připíchnutý k zemi jako bezbranný motýl, nic to neměnilo na tom, že i kdyby se mu nějakým zázrakem podařilo vyhnout hustému dešti nebezpečných jehliček, těžko něco zmohl proti kopí, které vystřelilo z takového úhlu, aby jej Benjiro nemohl včas spatřit.

Avšak pravý Benjiro mohl být zatím celkem klidný. Když se podíval na papírek, který ukořistil, mohl si všimnout, že je bílé barvy a nepopsaný. Zatím jsem ho nepostrádala a tak se jevil naprosto nečinným.

Pokud se Benjiro díval také kolem sebe, mohl si všimnout, že ani ve druhém patře není stopy po osobě z masa a kostí. Jak jen toto bylo možné? Nabízelo se několik možností, ale zejména dvě se zdály být nejpravděpodobnější. Pokud si odmyslíme pravděpodobnost duchařské historky, či legendě o Kyōrinrinovi, pak nezbývá než uvěřit, že uživatel papírového jutsu zůstává skrytý mimo knihovnu, a nebo dokáže celé své tělo rozložit na papír a takto bojovat.

_________________
Techniky a BOS:
avatar
Sayame
Kanrisha (Amekage)
Kanrisha (Amekage)

Počet příspěvků : 35
Registrován : 06. 03. 15

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Uchiha Benjiro vs Sayame

Příspěvek pro Uchiha Benjiro za Sun May 31, 2015 8:46 pm

Soudě podle papírku, který jsem si prohlédl, pořád tu je ještě možnost, že Sayame nedokáže použít kterýkoli papír z okolí. Mnou ukořistěný papírek je jeden z mnoha poletujících kolem, takže, i když není popsaný, mohl být součástí nějaké knihy. Na začátku a konci knih často bývá pár stran bílých. Jelikož ty bílé prázdné papíry jsou v těch knihách mnohem méně zastoupeny než popsané, jestli jsem narazil na jednu z těch bílých, mám vážně štěstí. Sayame klon zničila velmi rychle. Jak rychle se dokáže orientovat a reagovat na podněty z okolí je vážně ohromující. Žel, nedokázal jsem tento její útok využít k určení její polohy.

Byl jsem si vědom toho, že nemůžu zůstat skryt dlouhou dobu. Těch papírků je v okolí opravdu dost. Při nejlepším mám pár minut, možná pár desítek, než mě najde, ale to bych musel být opravdu dobrý ve skrývání, což nejsem, a navíc by to nemělo smysl. Věděl jsem, že se Sayame nemůže nacházet daleko. To, jak rychle zničila ten klon, to by nešlo na dálku, kdyby nebyla senzibilem. To jsem ale vyloučil, protože jinak by hned určila i mou polohu, a ne jen klona. Musí tady někde tedy být. Jenže kde? Nebyla tu po ní kromě těch papírků ani stopa. Možná, že se ale na to dívám celou dobu špatně. Co když ji mám pořád na očích, ale nevšiml jsem si toho? Kso, je to pravděpodobné. Dokáže své tělo rozložit na papír.

Kdyby k tomu navíc dokázala využít ke svým technikám kterýkoli papír z okolí, mám vážně problém. Jelikož to je jen teorie, chtělo by ji to potvrdit. To ale vzhledem k náročnosti nejspíš nebude možné. Můžu se jen spolehnout na to, že, jestli je rozložena na papír, kdybych ho nějak uškodil, poznamená to její tělo. Pak můžu čekat nějakou reakci, která by mi mou teorii o jejím těle potvrdila. Je to ale dost riskantní. Přemýšlel jsem nad mnohým. Snažil jsem se rychle vymyslet nějaký postup. To mě ale na chvíli zdrželo.

_________________
Techniky:


Bodové Hodnocení Schopností:

Ninjutsu 5
Taijutsu 4
Genjutsu 5
Inteligence 4
Síla 4
Rychlost 5
Chakra 4
Ruční pečetě 3
Celkem 34
avatar
Uchiha Benjiro
Velitel ANBU
Velitel ANBU

Počet příspěvků : 171
Registrován : 05. 06. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Uchiha Benjiro vs Sayame

Příspěvek pro Sayame za Sat Jun 27, 2015 9:43 am

Klon? Dalo se to čekat. Přece by nenechal sejmout tak hloupě. Benjiro rozhodně nepatřil mezi jedince, kteří by byť jenom na okamžik zůstali takto bezbranní.

Bylo načase jej konfrontovat přímo. Ovšem svého těla jsem si cenila až příliš. Dokázal se probít skrz mé tornádo. Nevím jak přesně to udělal, avšak nehodlám riskovat, že totéž provede s mým tělem. Papírky poletující v knihovně se začaly seskupovat. Na něco jsem se evidentně chystala. Benjiro mohl mít skoro dojem, že opouštím bojiště. Neviděl mne, protože jsem se aktuálně ocitla v jiném patře a zároveň jsem se skrývala za mohutnou knihovnou s dubového dřeva.

Papírek, který měl u sebe se roztrhl v místě, kde byl již poškozen a vytrhl se z jeho dosahu. Mohl si jen domyslet, zda to znamená, že vím, kde se momentálně nachází. Také je docela dobře možné, že papír stahuji směrem k sobě. Je to snad jednoduchá možnost, jak mne lokalizovat? Nebo se jedná o past? Usmála jsem se. Několik knížek, které byly v mé blízkosti se rozložilo na jednotlivé stránky. Promíchaly se s papírky, na kterých se nacházela jakási pečeť. Během pár vteřin jsem vytvořila svůj klon. Jeho podoba byla skutečně věrná, až na pár křídel, které budily iluzi, že nejsem jen obyčejná kunoichi, ale možná jakási forma přízraku. Možná anděl? Hádám, že není hlupák, který zůstane stát němý a naprosto okouzlený tím co vidí. Několik takových jsem během svého života potkala a jejich konec byl ve většině případů žalostný.

Klon vyletěl zpoza regálu a mířil směrem k Benjirovi. Jestliže si přál přímou konfrontaci, nemohl na tom být lépe. Já, skutečná Sayame, jsem však postupovala s maximální opatrností. Vyhovovalo mi zůstat ve formě bez končetin, bez tváře, bez křídel... Několik desítek papírků poletovalo kolem těla mého klonu a já vířila spolu s nimi. Čas od času některá z knih opustila své místo a přidala se k nám.

_________________
Techniky a BOS:
avatar
Sayame
Kanrisha (Amekage)
Kanrisha (Amekage)

Počet příspěvků : 35
Registrován : 06. 03. 15

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Uchiha Benjiro vs Sayame

Příspěvek pro Uchiha Benjiro za Sun Jun 28, 2015 2:10 pm

Papírek, jenž jsem ukořistil, se roztrhl a namířil si to vzduchem pryč, neznámo kam. Určitě to nebyla náhoda. Sharinganem jsem zaznamenal v papírku chakru, která za toto byla očividně zodpovědná. Chystá se snad Sayame k nějakému většímu útoku, využívajíc k tomu papír z okolí? Ne. Pokud by tomu tak bylo, v okolí bych si všiml i dalších papírků, které by se chovaly podobně jako ten "můj". V tom případě past? Nejspíš. Nevydal jsem se to zjistit, protože jsem nechtěl znova v případě ohrožení použít susano. Můj zrak na tom není tak dobře, abych mohl MS používat v situacích, do kterých jsem se nemusel vůbec dostat.
Všiml jsem si kohosi, kdo mířil směrem ke mě. Byla to žena a měla... křídla? Nemůže to být přelud, a ani genjutsu. Kdyby tomu tak bylo, sharinganem bych to takřka okamžitě zjistil. Vzpomněl jsem si na část historie Amegakure no sato. Za dob Naruta oslavovali jakéhosi "anděla". Postavili mu dokonce i sochu. Jestli mě paměť neklame, vše bylo z papírů a týkalo se to Konan, členky Akatsuki. Ta byla pověstná svou manipulací s papírem. Není pochyb o tom, že žena, kterou vidím, je Sayame. Zdá se, že o mém umístění ví, když míří přesně ke mě. Za to může určitě ten papírek. Příště musím být ostražitější. Poskládal jsem pečetě, zhluboka se nadechnul a na Sayamin klon vyslal z úst jednu obří ohnivou kouli.


Za ní jsem mířil já. Koule mě kryla, takže mě klon nemohl vidět. Chtěl jsem ho sundat hned, když se pokusí o úhyb. Schovávat se nemá smysl. Sayame je v tomto ve výhodě. Když se ukáže, což je pravděpodobné, jelikož by se jen hlupák zbavil výhody neschopnosti určit jeho polohu, že to je její klon. Budu nucen změnit strategii. Buď tuto knihovnu celou zničím i s těmi zápisky, pro které jsem tu byl poslán, a nebo, když mi bude přát štěstí, Sayame připravím o její schopnost rozkládat své tělo na papír, takže se ji bude skrývat hůře.

_________________
Techniky:


Bodové Hodnocení Schopností:

Ninjutsu 5
Taijutsu 4
Genjutsu 5
Inteligence 4
Síla 4
Rychlost 5
Chakra 4
Ruční pečetě 3
Celkem 34
avatar
Uchiha Benjiro
Velitel ANBU
Velitel ANBU

Počet příspěvků : 171
Registrován : 05. 06. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Uchiha Benjiro vs Sayame

Příspěvek pro Sayame za Fri Jul 03, 2015 2:33 pm

Benjiro nemarnil čas a zareagoval velmi pohotově. Klon pokračoval ve své cestě za protivníkem a zdálo se, že nějaký oheň jej nemůže zastrašit. Běžný shinobi by měl jistě plno práce s uhýbáním, nebo sesíláním suitonového jutsu, obzvlášť když knihovna je plná vznětlivého materiálu. Avšak zde se situace odehrávala jinak.

Klon máchl křídly, jako by se snad chtěl před ohněm ukrýt. Kdyby se jednalo o obyčejný papír, byl by to jistě velmi naivní nápad. V tomto případě se však Benjirova koule doslova vypařila, jako by snad byla pouhým přeludem. Pohltilo snad oheň něco? Použila jsem nenápadnou suitonovou techniku, která mi zachránila život? Mohl jen hádat a dedukovat co se stalo vzhledem k dostupným informacím. Na zahálku však nebyl čas.Klon máchl křídly a vyřítil se Benjirovi naproti. Pokud se navíc pokusil o výpad proti falešné Sayame jak měl původně v plánu, dost jí tím ušetřil práci, neboť se vzdálenost snižovala o to dramatičtěji. Kusy těla klonu se oddělily od jádra a začaly se hladově přilepovat na Benjirovy končetiny.


 Papírky se sápaly Benjirovy po nohách i po rukách. Nebylo pochyb o tom, že jestli něco neudělá, ocitně se co nevidět naprosto znehybněný uprostřed papírového pekla, kterému čelil téměř na začátku souboje. Avšak tentokrát bez možnosti neomezeného pohybu. Protože byly papírky celkem blízko jeho obličeje, neuniklo mu, že na některých se skrývalo cosi velmi podobného pečeti.

_________________
Techniky a BOS:
avatar
Sayame
Kanrisha (Amekage)
Kanrisha (Amekage)

Počet příspěvků : 35
Registrován : 06. 03. 15

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Uchiha Benjiro vs Sayame

Příspěvek pro Uchiha Benjiro za Sat Jul 04, 2015 5:18 pm

Mířil jsem za ohnivou kouli, kdežto ta najednou zmizla. Nečelila žádné nepřítelově proti technice, která by ji zneškodnila, což bylo podivné. Klonu, který si to namířil proti mě, a pak se rozpadl na další papírky, jsem si okamžitě všiml. Nestihl jsem však uhnout, jelikož mě zdrželo zaváhání o působení mé techniky. Smůla. Toho papíru byla spousta, takže jakýkoli únik předním nepřipadal v úvahu. Hned, když se ke mě dostal, se na mě začal lepit, a já si uvědomil, že toto je nejspíš můj konec. Něco mi na tom ale nesedělo, a to to, co se stalo s ohnivou koulí. Že by jí Sayame pohltila? Možné to je, ale neuměl jsem si to v hlavě dát dohromady, jak by to udělala. Když jsem si však všiml pečetě na papírcích, došlo mi to. Už bylo ale pozdě.


Papír mi obalil už celé nohy a část vrchní poloviny těla. Zastavil jsem se a zamračil se, aktivuje mangekyou sharingan. Byla dobrá. Tady nejspíš má mise končí. "V příštím životě si budu muset hrát více s origami." Pronesl jsem vážně, a čekal, jak se to Sayame rozhodne ukončit. Udusí mě papírem, a nebo mě sundá papírovým kunaiem? Nechám se překvapit. Snad to bude něco kreativního.

_________________
Techniky:


Bodové Hodnocení Schopností:

Ninjutsu 5
Taijutsu 4
Genjutsu 5
Inteligence 4
Síla 4
Rychlost 5
Chakra 4
Ruční pečetě 3
Celkem 34
avatar
Uchiha Benjiro
Velitel ANBU
Velitel ANBU

Počet příspěvků : 171
Registrován : 05. 06. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Uchiha Benjiro vs Sayame

Příspěvek pro Sayame za Sun Jul 05, 2015 8:37 am

Benjira obaloval další a další papír. Na mnoha z nich mohl nalézt pečeť, kterou již bezpečně poznal. Výbušné lístky. Z těla papírového klonu se oddělovaly další a další stránky, které během pár vteřin Benjirovo tělo naprosto znehybnily. Tělo mého klonu ubývalo, až zůstal jen obličej, jehož výraz se za celou dobu vůbec nezměnil.Pak už ale Benjirův výhled zakryl papír a zůstala mu volná pouze ústa. Jestli se rozhodne jich využít, nebo zemřít v tichosti, to byla jeho volba. Tváří v tvář smrti se mnoho lidí chová velmi podobně, až je to nudné, leckdy i zarážející.

Nejvyšší koncentrace výbušných lístků se soustředila na jeho hlavě. Zemřít by tak pro Benjira byla záležitost okamžiku. Další podstatnou nevýhodou byl i fakt, že použít některou z technik, které snad měl Benjiro v rukávu sice možná stálo za pokus, avšak papír, který aktuálně obaloval jeho tělo byl připraven v případě, že se pokusí o jakoukoliv nepravost odsávat jeho chakru. Síla mého meitonu nespočívá v tom, že musím používat pečeť umístěnou na svém těle. Papír je součást mého já. Z papírového klonu už zbyla pouze hlava, která se však také rozpadla a jednotlivé papírky poletovaly vzduchem. Mé skutečné tělo, doposud skryté kdesi nad našimi hlavami nabralo formu. Benjiro si však toto mohl pouze domyslet, neboť měl oči zakryté. Znovu zaslechl hlas, který se ozýval kdesi za jeho hlavou.
"Byla snad nevědomost důvodem toho, že se právě připravuješ na smrt?" položila jsem mu jednoduchou otázku, neboť aktuálně jsem skutečně byla v pozici, kdy jsem mohla vést rozhovor. Možná byl jen zvědavý, a chtěl navštívit toto místo. Možná dostal od někoho úkol odtud přinést jeden ze svazků. Byla to snad jen zástěrka jak se Benjira zbavit? Podrobnosti tohoto příběhu jsem si však mohla zatím jenom domýšlet.
avatar
Sayame
Kanrisha (Amekage)
Kanrisha (Amekage)

Počet příspěvků : 35
Registrován : 06. 03. 15

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Uchiha Benjiro vs Sayame

Příspěvek pro Uchiha Benjiro za Sat Aug 08, 2015 8:02 am

Nacházel jsem se v nepříjemné situaci. Naštěstí mi papír nezakryl i ústa, takže jsem byl schopen mluvit a dýchat. Divně to hřálo. Kdyby jsme se nenacházeli v knihovně, kde je jakž tak chladno, rozpustil bych se. Být celý obalen venku, to by bylo utrpení. Když jsem si to uvědomil, ulevilo se mi. Štěstí, že se náš souboj odehrává v knihovně. I když tu má Sayame na každém rohu papír, je to lepší než se měřit se sílami přírody, slunce, tam venku. V porovnán se sluncem je Sayame nicka.
Pečetě na papírcích byly znepokojující, jelikož, pokud můj plán vyjde, můžou znamenat problém. Nevím, jak hodně je spjata Sayamina schopnost ovládání papírků s uvolňováním výbušných lístků. Chystal jsem se totiž Sayame připravit o tuto její schopnost. Technika, kterou pohltila předtím mou ohnivou kouli, by taky mohla být problém, ale Sayame, jak se ukázalo, když jsem byl skryt v knihovně, není senzibil, takže si aktivace mé techniky nejspíš ani nevšimne. A když si jí nevšimne, nemůže ji pohltit.
"Může za to vědomost nevědomého." Nikdo o Orochimarových a Kabutových zápiscích nevěděl nic víc než jen to, že by tady někde měli být, což je až znepokojivě málo informací, takže jsem tu byl poslán je zničit a zjistit, jak pak se tu dostali. Na místě jsem narazil na Sayame, která se ukázala být mistryní v ovládání papírků, a dokonce využívá techniku, kterou nejspíš pohlcuje ostatní. Nebezpečný protivník. Divím se, že jsem vydržel tak dlouho. Hned po mých slovech jsem aktivoval Tengu: Migi kenkyo, a to na Sayaminu techniku Shikigami no Mai, která byla její základní technikou, takže její vyřazení by mohlo Sayame znemožnit používat techniky od ní odvozené. Tengu: Migi kenkyo je náročná technika na provedení, abych ji aktivoval, musím se nacházet v blízkém kontaktu s nepřítelovou technikou. Toto mi ale obalení mého těla papírem usnadnilo.

_________________
Techniky:


Bodové Hodnocení Schopností:

Ninjutsu 5
Taijutsu 4
Genjutsu 5
Inteligence 4
Síla 4
Rychlost 5
Chakra 4
Ruční pečetě 3
Celkem 34
avatar
Uchiha Benjiro
Velitel ANBU
Velitel ANBU

Počet příspěvků : 171
Registrován : 05. 06. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Uchiha Benjiro vs Sayame

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru