Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Uchiha čtvrť

+7
Lucy Shiro
Kisuke Uchiha
Saya Uchiha
Kokoru Uchiha
Rokuro
Kyuchi Uchiha
Assasin Senju
11 posters

Strana 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Goto down

Uchiha čtvrť - Stránka 4 Empty Uchiha čtvrť

Příspěvek pro Assasin Senju Sat Jul 13, 2013 8:48 pm

First topic message reminder :

Ulice, dnes již velmi ohroženého na členy, klanu v Listové.
Uchiha čtvrť - Stránka 4 800px-Stadt
Itachiho pokoj
Uchiha čtvrť - Stránka 4 Fire-sasukeapt
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down


Uchiha čtvrť - Stránka 4 Empty Re: Uchiha čtvrť

Příspěvek pro Rokuro Sat Apr 18, 2015 11:10 am

Čakal som na Airis už celkom dosť, netušil som, že je poblízku, pretože svoju chakru ukryla a ja som nebol najlepší senzibil. Sledoval som len to, čo sa tu deje. Itachi sa zhováral s Kisukem, netušil som o čom, ale vypadalo to, že to šlo celkom priateľsky. Potom obaja odišli, zostal tu ten tretí neznámy človek, ktorý smeroval niekam smerom do chrámu Nakano. Ktovie, čo to bolo za človeka, nestaral som sa do toho a len som čakal, kedy sa objaví Airis, lebo jej to celkom dosť trvalo. Tiež by ma naďalej zaujímalo, prečo jej to toľko trvalo, ale bola to žena, takže by sa to dalo pochopiť, lebo ženy meškávajú, teda aspoň tie ktore som spoznal.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Uchiha čtvrť - Stránka 4 Empty Re: Uchiha čtvrť

Příspěvek pro Airis Shiroyaki Sat Apr 18, 2015 11:13 am

Vyslechla jsem si rozhovor těch dvou z větší dálky, díky Katsuyi jsem měla tu možnost. Vzhledem k tomu, že druhá půlka mého slimáka měla najít děti, bylo mi jasné, že Kisuke teď šel právě k nim. Avšak...po tu dobu co jsem tu strávila se mi vyjasnila další věc v hlavě. Nehodlala jsem s ním bojovat o děti, bylo to dětinské, rozhodla jsem se změnit jeho názor na pár věcí a tím pádem změnit i sebe a možná bych se změnila i já. Stále být poskokem Konohy už mě nebavilo. Assasin byl pryč, rodinu jsem měla jen v těch dětech a pokud by je odvedl, nejspíš by mě tu nic nedrželo, proto jsem se rozhodla udělat jeden z důležitých kroků. Otočila jsem se zády k tomuto klanu a ještě jednou otočila hlavu na stranu, abych pohlédla na Rokura. Gomenesai, Rokuro-kun. Do tohoto ty být zatáhnutý nesmíš. Pousmála jsem se a svou chakru jsem stále měla stáhnutou na minimum, stejně jako svojí přítomnost, kterou nezjistil jak Itachi, tak Kisuke. Díky Katsuyi jsem se rychle přenesla a zmizela.

Přesun
Airis Shiroyaki
Airis Shiroyaki
Sannin
Sannin

Počet příspěvků : 246
Registrován : 22. 06. 14
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

Uchiha čtvrť - Stránka 4 Empty Re: Uchiha čtvrť

Příspěvek pro Rokuro Sat Apr 18, 2015 4:17 pm

Airis sa neukázala ani neskôr. Kto vie či jej do toho niečo neprišlo, ale tak či tak som bol viac menej deprimovaný? Mohla dať aspoň vedieť. Nuž taký skleslý som sa vybral odtiaľto preč, nevedel som kam presne pôjdem, ale jednoducho som odišiel odtiaľto preč, lebo sa mi tu nechcelo ostávať. Najskôr som chcel ísť na cvičisko, zatrénovať si.
Stále som premýšľal ako vyriešim môj problém s očami, potreboval som ďalšie, ale nemal som ich odkiaľ zobrať...
Presun
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Uchiha čtvrť - Stránka 4 Empty Re: Uchiha čtvrť

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru