Tora Iku

Goto down

Tora Iku

Příspěvek pro Tora Iku za Thu Jul 23, 2015 9:50 pm______________________________________

Meno: Tora 
Priezvisko: Iku
Prezývka: Ikozate
Dedina: Sunagakure no sato / Tsukigakure no sato
Hodnosť: Chuunin
Vek: 15
Výška: 170 cm
Váha: 67 kg
Build: medium - vypracovaný
Oči: Čierne/Sivé
Vlasy: Čierne
Etnikum: Beloch


______________________________________


Charakteristika: Už na prvý pohľad sa jdená o pomerne pohodového a vcelku normálneho chlapíka. Nevyhľadáva konflikty no niekedy sa predsa len stane. Je to taký typický .. človek. Vie sa smiať z plného hrdla a nerád pred niekým plače už len kvôli niečomu, ako je taká chlapčenská a mužská hrdosť. Má zdravú dávku sebadôveri, no naozaj pozná pojem utekať čo ti nohy stačia. Tora má pomerne jednoduchý pohľad na svet. Neverí vo vyššie dobro, má vlastnú hlavu a ak by bol jeho rozkaz proti jeho presvedčeniu, nesplnil by ho. Na druhú stranu má ale zmysel pre povinnosť a čo je k jeho kladnej povahe záhadnejšie, je práve jeho pocit presvedčenie, že sú Shinobi kvôli svojim.. schopnostiam, nadradený normálnym ľuďom. To má však skôr odpozorované. Normálny človek nikdy neporazí toho, kto dokáže využívať chakru. Za žiadnych okolností.. aspoň to si myslí. 


Oblečenie a vzhľad: Je to pomerne typický shinobi zo Sunagakure. Má svetlú pokožku, no nie úplne kriedovo bielu. Tmavohnedé až čierne neupravené vlasy a oči matnej farby. Jeho vzhľad celkovo nadvodzuje dojem, že sa príliš nezaujíma o nejaké.. módne trendy, účesy alebo to, čo je práve in. Ani jeho oblečenie nie je nijakým preborníkom v módnej zložke. Klasický plášť s vysokým golierom bez kapuce, zviazaný v páse bielym kusom látky. Jediná zvláštnosť sú práve rukávy. Jeden je dlhý a druhý je len krátky. Plášť ako tkaý je len niečo nad kolená, aby nezavadzal pri pohybe. No na tú druhú ruku má neustále zafačovanú obväzom. Čelenku nosieva na krku a niekedy aj na čele, záleźí od situácie. Pod plášťom má klasické hnedé tričko s krátkymi rukávmi. Čo sa nohavíc týka, zväčša u neho nájdete oblečené taktiež matne čierne trojštvrťové nohavice so shinobi sandálami.


______________________________________Element: Fuuton
Vybavenie: Záleží od misie na misiu (budem to písať vždy na začiatku misie). Patrí totiž k tým shinobim, ktorý si svoj profesionálny život nepletú do civilného. V civile teda nosí len tanto. Na misiách vždy máva aj taktickú vestu.BOS:
Nin: 3.5, Tai: 3.5, Gen: 0.5, Sila: 3.5,  Rýchlosť: 3.5, Inteligencia: 2 , Chakra: 2.5 RP: 2

Techniky:
B
Fūton: Kazekiri no Jutsu

C
Fūton: Reppūshō

D:
Suna Bunshin no jutsu
Fūnyū no Jutsu
Kaifū no Jutsu______________________________________


Životopis:
Tori nepochádza z Kaze no Kuni, ako by si mohli pôvodne ľudia myslieť. Jeho rodisko sa nachádza viac na juh. Menšia zem menom Suna no Kuni odkiaľ nepochádza až také množstvo nejakých známych shinobi. Vyrastal v rodine obyčajných farmárov, ktorý okupovali jedno z tých mála miest na ktorých sa nachádzala trávnatá plocha. Každopádne s týmto životom nebol moc spojný. Hlavne počas rôznych konfliktov to bolo to najhoršie možné živobitie vôbec. Možno by mu však aj prischlo, nebyť skupinky dezertérov.. a všetci vieme ako sa v týchto časoch rôzny dezertéri správajú. Tori mal pomerne veľke´šťastie že dokázal utiecť.. a že dokázal utiecť bez väčšej ujme na zdraví. 
Vtedy mal okolo osem rokov. Bol to presne čas, kedy začala jeho trojročná púť po pláňach Suna no Kuni a neskôr Kaze no Kuni. Kto vie čo hľadal, no prežiť pre tak malého chlapca bol pomerne dobrý výkon. Žil z ruky do úst, zväčša si zarábal nejakou manuálnou prácou, výpomocou rôznych púštnych karaván a podobnými vecami. Dokonca sa aj naučil brániť.. trocha, nebol však nijakou hviezdou. Posledný rok sa dokonca pridal k jednej žoldnierskej skupine, ktorú však neskôr opustil kvôl iich zvráteným.. no praktikám? Jednoducho je každý druhý žoldnier viac zlodejom než nejakým .. "obchodníkom".  On nemal vp láne ísť na túto cestu. Už v tento čas vedel zaobchádzať s chakrou, no chýbali mu nejaké tie vedomosti a tak to nebolo na tak úžasnej úrovni. Predsa len sa učil len tam, kde ho niekto reálne niečo naučiť mohol. Takéto veci sa človek nenaučí sám, viac menej. 
Neskôr sa ale pridal k skupine ľudí ktorý začali obnovovať Kaze no Kuni ako tkaú. Boli niečo ako odbojom proti rôznym lapkám, zlodejom, žoldnierom či bývalým dezertérom zo Sunagakure no sato ktorý.. sa jednoducho nechceli znova obrátiť na legálnu stranu "biznisu", ako tomu Tori rád hovorí. 
O pár rokov na to sa sen komunity ku ktorej sa pridal, stal realitou. Do Suna no Kuni a Kaze no Kuni vtrhli vojaci z Tsukigakure no sato a začali si podmaňovať územie. Bolo to niečo na štýl Liberácie? Kto vie. Tori istý čas bojoval proti nim, no celá komunita veľmi rýchlo pochopila, že to nemá cenu. Boli príliš silný, profesionálny a tak sa skôr k týmto .. okupantom, pridali. Sunagakure sa niečo na to obnovila a sám sa stal shinobim zaradeným do tejto dediny. Teda skôr zaradený do Tsuki ale s pôsobením v Kaze no Kuni a priamo v Sunagakure no sato. Jeho oficiálna hodnosť bola Chuninom, keďže bol o niečo skúsenejśí než pokročilý genin no na Tokubetsu Jouninov a jouninov naozaj nesiahal.


Naposledy upravil Yume Kuroyaki dne Sun Nov 15, 2015 3:14 pm, celkově upraveno 3 krát
avatar
Tora Iku
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 53
Registrován : 01. 08. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Tora Iku

Příspěvek pro Hokori Mai za Thu Jul 23, 2015 9:54 pm

POVOLENO

_________________
avatar
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Tora Iku

Příspěvek pro Tora Iku za Sun Nov 15, 2015 3:14 pm

*Po-kračujeehm - len som to zmenil.. (trocha - úplne) ale hodnosť je zachovaná ^^
avatar
Tora Iku
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 53
Registrován : 01. 08. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Tora Iku

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru