Natsuki Ichizoku

Goto down

Natsuki Ichizoku

Příspěvek pro Shiro za Wed Aug 05, 2015 1:12 pm

Znak


Kekkei Genkai
Yōton("cement")
http://naruto.wikia.com/wiki/Lava_Release:_Quicklime_Congealing_Technique

Zvyklosti, zásady, pravidla
Klan Natsuki má spoustu zvláštností. První je ta, že každý pár může mít pouze jedno dítě Na to si velmi potrpí, protože mají za to, že kdyby jeden pár mě dvě děti, nezvládají tréning obou dvou tak přísně a není nad tím takový dohled. Následně jsou členové tohoto klanu už od chvíle, kdy se naučí chodit, tvrdě trénovaní. Spousta lidí taky říká, že ročně umře v tomto klanu 6 dětí, pod náporem tvrdého tréningu a na příliš vážná řezná zranění. Tento klan to však dělá bez agrese v obličeji, nebo s chutí někomu malému ubližovat, je to prostě jejich pravidlo a tak ho všichni dodržují. Dítě se navíc stane mnohem odolnější, bude mít větší touhu po tom se nevzdat a jeho svaly a kosti a kůže budou naopak pevnější. V klanu Natsuki je taky pravidlem, co se týká žen, že v životě se musí zamilovat pouze do jedné, i kdyby zemřela, stále jí musí uctívat a milovat. Kdyby pocítil něco k nějaké jiné, sám si musí toto zapřít a ty metody bývají většinou dost krvavé.

Historie
Tento klan vznikl už dávno před tím, než se stal Naruto Uzumaki Hokagem. Bohužel, tento klan nikdo neoslovoval, byli to žoldáci, špioni, občas i pravá ruka Kageho. Tento klan měl ve zvyklosti poslouchat rozkazy, byli klidní, vyrovnaní sami se sebou se situací. Dokázali rozumně uvažovat, měli velké nadání na učení se teorie i praxe, byli poměrně chytří a především tolerovali i ty nejhorší tresty. Tento klan se ve světě shinobi proslavil svou loajalitou a způsobu tréningu. Proto patřili mezi pár nejlepších shinobi vůbec. Jejich tréning byl od počátku velice tvrdý, tehdy hrozilo i to, že klan zanikne, protože děti čím dál tím víc umírali a nezvládali takto tvrdé nárazy. To se jim pak utlo, že ať si mají tréning jakkoliv tvrdý, nikdy nesmí nikoho zabít. Proto se i spousta lidí z tohoto klanu stalo medikama. Klan byl později rozdělen na dvě půlky. Hlavní větev, které v žilách kolovala pravděpodobnost, že zdědí dávné Kekkei Genkai Yotou a Vedlejší větev, která měla nadání na výuku, ninjutsu, taijutsu, kinjutsu, medicína, to už záleželo na každém zvlášť, byli různorodí, ale měli velký talent. Tento klan navíc vždy sloužil jako schránka pro Bijuu. Je to kvůli tomu, že byli tvrdě trénovaní, jejich tělo vydrží hodně, jejich tréning je přizpůsobený na to, aby zvládali i ty největší psychické a fyzické otřesy a stále si zachovali klid. Nejčastějšími Bijuu pro tento klan byl Yonbi, která vlastnil sopečný druh Yotonu, jako klan Natsuki, jehož Yoton nebyl sopečný, ale v uvozovkách "cementový". Po několika letech války, se tento klan dal do utajení a už nesídlil ve středu vesnice, ale několik kilometrů od každé z vesnic, až na konec podepsal dohodu s Tsukigakure. Tehdy tomu velel Matanashi Natsuki a Nanami Natsuki. Byli to Shirovi rodiče. Ti však zahynuli, když Shirovi bylo okolo 12-15-ti let a klan, aneb Hlavní větev, padla právě na Shira. S touhou o to, se někam začlenit, přesunul klanové sídlo ne okraj Tsukigakure no Sato. Má v klanu svého zástupce, protože sám sídlí v domě nedaleko Tsuki, který se nachází na jednom ze špičatých hor.

Rodokmen
Matanashi Natsuki -mrtvý
Nanami Natsuki -mrtvá
Shiro Natsuki- Vůdce Hlavní větve

Nagaio- NPC, medik
Naraki Natsuki- NPC, ochranka
Takashi Natsuki- NPC, specializace na kenjutsu
+další členové.

Stav
Klan existuje, po domluvě SEMNOU je možný VSTUP xD

avatar
Shiro
Tokebetsu jounin (Yonbi no jinchuuriki)
Tokebetsu jounin (Yonbi no jinchuuriki)

Počet příspěvků : 89
Registrován : 02. 08. 15

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Natsuki Ichizoku

Příspěvek pro Hokori Mai za Sat Aug 08, 2015 9:45 am

No, POVOLENO, i když s tím jedním dítětem se divím, že klanu nehrozil zánik více krát než jen jednou, jak máš uvedeno Razz

_________________
avatar
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru