Yuki Tsuki

Goto down

Yuki Tsuki

Příspěvek pro Yuki Tsuki za Wed Aug 05, 2015 9:09 pm

Hodnost: Genin
Vesnice: Tsukigakure no Sato
Věk: 13
Narození: 10.8.
Pohlaví: Muž
Klan: Tsuki
Elementy: Fuuton feat Doton
Kekkei genkai: Saton (Ichibi)
Sensei: Shiro, Sabaku no Hideo
Vzhled:
 Yuki je 13letý chlapec vysoké postavy. Na svůj věk vypadá až příliš vyvinutě. Měří 174 cm, váží okolo 70 kilo.  Tělo sportovce se mu nedá zapřít, určitě na sobě denně dře. Kromě toho má zcela výjimečné oči. Nikdo neví proč, ale již od malička má červené oči. Možná genetická vada, možná to souvisí s tím, co v sobě nosí...
Má černé dlouhé vlasy, hluboký hlas a jak jsem již zmiňoval, červené oči. Další charakteristikou pro něj jsou kruhy pod očima. Vždy vypadá velice unaveně. Je to pravda, Yuki je vždy unavený, ale nikdy nespí. Nemůže, nesmí..
Na sobě nosí vždy červené tričko, na kterém má vždy bílou sportovní mikinu, s rukávy vyhrnutými po lokty. Na levé ruce nosí bandáž, kolem které má obvázané korálky, které dostal v sirotčinci. Na zádech má připnutou menší tašku s ninja výbavou.
Na sobě nosí dlouhé kalhoty s klasickými nindža sandály. Na levé nose má připnuté tanto, kterým se umí pěkně ohánět.

Charakter:
Yuki je protivný a smutný člověk. Nejde o to, že by takový byl odjakživa. Takto se změnil až potom, co se stal Jinchuurikim Ichibiho. Nerad se baví s jinými lidmi, protože mu přijdou strašně otravní a mluví s ním jenom když něco oni sami potřebují. Jako dítě ho odsuzovali, nevidí tedy důvod, proč by se s nimi měl bavit on. Ve svém srdci nosí jen sebe. Nikdy nepoznal, co je to láska, co je to rodina nebo co je to přátelství. Jediné co poznal je povinnost a břemeno. Už od malička mu starší a vychovatelé říkali, co má dělat a jak se má chovat. Nikdy mu však nikdo neřekl, že ho má rád. A to Yuki těžko nesl...
V mezích normy se o něm dá říct, že je klidný člověk, dokud na něj nikdo zbytečně nemluví a když je sám. Když se však naštve, nedělá rozdíly mezi přítelem a nepřítelem, ovládne ho amok a nemá problém zabíjet.
Současný Tsukikage tedy zatím musí žít se strachem, že ta bestie se může kdykoliv opět probudit a bude na něm, aby ji opět poslal zpátky do Yukiho.
Styl boje:
Yuki je primárně uživatelem Ninjutsu. Ani není divu, vždyť je Ichibi no Jinchuuriki. Právě proto v boji využívá hlavně Saton, dar Ichibiho. Písek využívá všemi různými způsoby, jen aby způsobil protivníkovi co největší škody.
Když selže Ninjutsu, přechází k Taijutsu. Díky svému nadání s ovládáním tanta a ochraně, kterou mu Ichibi dává, se z Yukiho stává nezranitelný stroj na rozdávání ran.
Při soubojích často využívá lsti a pasti, které často nastrahuje počas boje. Jakmile do jedné oběť spadne, neznamená to pro ni nic dobrého...
Životopis:
Nikdo ani pořádně neví, kde se Yuki vzal. Neměl rodiče, neměl klan a příjmení Yuki dostal, jen z registračních důvodů. Ze zprávy z jedné mise se dá vyčíst, že Tsuki no Shinobi našli nedaleko Sunagakure dítě položené na zemi celé od krve, avšak ne své. Rodiče ani jejich těla u dítěte nebyli, takže nikdo neví, co se vlastně stalo. Yuki byl hladový, už ani neměl energii na to brečet, vypadalo to, že brzy zemře.
Shinobi vzali malé dítko a utíkali, co jim síly stačili do Tsukigakure. Tam se Yuki dostal do sirotčince. Slečna Mitsuki, to byla vychovatelka, která se o něj již od útlého věku starala a krmila ho. Cítila se jako jeho matka. Více než ostatním dětem se věnovala právě jemu.
Jak čas plynul, Yuki už se naučil chodit, mluvit a dokonce i chodit na nočník, úspěchy provázeli jeho život již od útlého věku. I když si nyní na slečnu Mitsuki vzpomíná jen v nočních můrách, kdysi to byla žena, které mohl číct miluji Tě. To si však již nepamatuje, byl opravdu ještě stále malinkatý. Přístup, jaký měla slečna Mitsuki k Yukimu byl trnem v oku všech vychovatelek. Nechovala se profesionálně, porušila základní pravidla, žádné sbližování. Proto se všichni rozhodli, že slečna Mitsuki bude muset odejít. Když však odmítla, shrnula se v jídelně potyčka, která skončila úmrtím čtyř vychovatelek, jednou z nich byla i slečna Mitsuki.
Yuki se nikdy nedozvěděl, kam Mitsuki odešla a postupem času na ni zapomněl, jen občas viděl ve snech její tvář, jak ho volá k ní. Noční můry ho provázeli již od útlého věku..
Yukimu bylo šest let a už v tomto věku byl nejlepším kopačem do balónu v celém sirotčinci. Jeh rychlé nohy byly pověstné přes celý sirotčinec. Žádné vychovatelce se nepodařilo Yuki chytit, když utíkal od stolu. Doslova z něj vyzařovalo sebevědomí a síla, i když to byla jen maska. Uvnitř cítil, že mu něco chybí, že mu chybí to, co tady chybí všem. Rodina. Měl zde přátele, kteří ho měli rádi, ale nemohli mu vynahradit ten pocit tepla a bezpečí, které mu mohli dát jenom rodiče. V hlavě měl spoustu otázek, na které chtěl znát odpověď, ale bylo mu souzeno, aby měl brzy jiné starosti.
Nebylo to tak dlouho, co se Tsukigakure podařilo chytit a zapečetit Ichibiho. Síla, kterou tento Bijuu skýtal pro vesnici byl potenciál rozšířit moc a vliv Tsukigakure. Proto Tsukikage rozhodl o hledání Jinchuurikiho. Po vesnici chodili ANBU jednotky, které pátrali po ideálním Jinchuuriki. Musel to být člověk bez rodiny, aby neměl komu chybět, silný dostatečně na to, aby unesl břímě, kterým Ichibi bezpochyby byl. Navíc to musel být člověk naprosto oddaný vesnici, aby nehrozilo, že vesnici opustí a sílu využije proti ní. Takových bylo po vesnici spoustu, ale Yuki měl zrovna tu smůlu, že zrovna tu noc utekl do tmy ven ze sirotčince, protože se pohádal s vychovatelkou. Sedíc na velkém kameni pozoroval hvězdy, když v tom přišla rána do hlavy a dál Yuki má Yuki jen rozmazané vzpomínky.
Druhý den se probudil opět ve své posteli a necítil žádnou změnu. To byl však teprve začátek všeho. Tu noc se totiž naposledy vyspal. Netrvalo to dlouho, než si Yuki všiml, že je na něm nějaká změna. Na prsu měl jakési tetování, nevěděl, že se jedná o pečeť. Byl vyděšený. Kladl si otázky, co se včera asi stalo a začal být agresivnější, podrážděnější a vůbec nepříjemnější.
U snídaně došlo k prvnímu incidentu, kde se potvrdilo, že je s Yukim na 100% v nepořádku. Měl ve zvyku ráno vychovatelky provokovat, no dneska to přehnal, byl vystresovaný. Jedna z vychovatelek se tedy rozhodla mu dát výchovný pohlavek, když v tom se její ruka zabořila do písku. Když to všichni viděli, utekli z jídelny pryč, včetně vychovatelek, a mladý Yuki zůstal sám. Spustila se vlna breku, která skončila, když k němu Ichibi poprvé promluvil. "Nebreč usmrkanče, stejně Ti nikdo nepomůže a ode dneška se Tě všichni budou bát. Budeš pro ně odpad.."  Celý zmatený Yuki se rozhlížel okolo sebe, ale neviděl, odkud ten hlas přicházený, což v něm vyvolalo další záchvat.
Z jídelny se ozýval řev a na místo byl povolán specializovaný tým ANBU, který Yukiho odvedl pryč, neznámo kam. Od šesti let žil tedy Yuki oddělen od ostatních. Vyrůstal nedaleko od vesnice v pevnosti, kde mu vysvětlili, co se stalo, co z něj je a co do konce života bude. Musel se holt smířit se svým osudem Jinchuurikiho. Pár dní mu smíření se svým osudem nešlo, když po několika probrečenýc nocí, kdy nemohl spát si uvědomil, že jediný, kdo mu zůstal je on sám. Nikdo jiný mu nepomůže. A pokud to takhle půjde dále, skončí jako troska.
Využil pobytu v pevnosti a celých šest let pilně trénoval, učil se, protože nic jiného mu nezbývalo. za celou dobu pobytu dostal jen jeden dárek a to ve věku, kdy z pevnosti odcházel, zdobené Tanto, které mu nechali vyrobit strážci pevnosti. Na tantu bylo vyryto motto, kterým se řídil Yuki celý život, "Zab nebo budeš zabit".
Ve 12 se tedy stal Geninem a rok už jím je. Nyní je však čas, aby změnil historii Světa. Bude Yuki zkázou Světa a nebo jeho záchrannou? To se teprve uvidí, každopádně má před sebou Yuki ještě dlouho cestu kupředu!
TIMESKIP
Yuki Tsuki se stal Chuuninem vesnice Tsuki a stále je trénován Sabaku no Hideem. Uvidí se, jak se to všechno vyvine, každopádně se všichni máme na co těšit, to je jasné! Během tří let Yuki trénoval kontrolu nad Shukakuem a zvládá to lépe než předtím, dokáží se vystát, tak stejně se Yuki naučil používat další techniky písku, které mu Saton nabízí.
Avatar:

Techniky:
E Rank
Základní E Rank
D Rank
Shunsin no Jutsu

B Rank
Sabaku no Tate


Body:
Rýchlosť- 2
Taijutsu- 3
Sila- 1
Čakra- 3,5
Genjutsu - 0,5
Ninjutsu- 3,5
Inteligencia- 1
RP- 0,5


Naposledy upravil Yuki Tsuki dne Sun Jan 03, 2016 3:42 pm, celkově upraveno 1 krát
avatar
Yuki Tsuki
Genin (Ichibi no Jinchuuriki)
Genin (Ichibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 45
Registrován : 02. 03. 15

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Yuki Tsuki

Příspěvek pro Hokori Mai za Sat Aug 08, 2015 8:41 am

POVOLENO

_________________
avatar
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Yuki Tsuki

Příspěvek pro Yuki Tsuki za Sun Jan 03, 2016 3:42 pm

Nedodělaný REWORK, ale už se na tom dělá! ^^

_________________
Dovedností body:

Techniky:

Body:
Rýchlosť- 2
Taijutsu- 3
Sila- 1
Čakra- 3,5
Genjutsu - 0,5
Ninjutsu- 3,5
Inteligencia- 1
RP- 0,5Techniky:

Techniky:
E Rank
Základní E Rank
D Rank
Shunsin no Jutsu

B Rank
Sabaku no Tate

avatar
Yuki Tsuki
Genin (Ichibi no Jinchuuriki)
Genin (Ichibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 45
Registrován : 02. 03. 15

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Yuki Tsuki

Příspěvek pro Goku za Sat Mar 12, 2016 11:01 pm

Povolené.

_________________
avatar
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Yuki Tsuki

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru