Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shirův dům

Goto down

Shirův dům Empty Shirův dům

Příspěvek pro Shiro Sat Aug 08, 2015 9:15 pm

Shirův dům Beautiful-villa-k1

Shiro se z klanového sídla přestěhoval sem. Jeho dům leží nedaleko lesů od Tsuki, repsektive je poměrně daleko od civilizace. Má tam pěkný výhled a hlavně samotu. Dům si stavěl sám, takže je takový, jaký vyžadoval, aby byl. Indisponuje několikati katanami a dalšími zásobami zbraní, co jsou například i v ZVN. Dům není nijak opevněný, jediná úniková cesta je přes tunel pod barákem, která vede stejně jako klanové sídlo do Lesů v Tsuki. Shiro tu naštěstí nemá žádné sousedy, tento dům nebývá ani střežen ANBU jednotkami, protože je vysoko v horách nad Tsukigakure.
Shiro
Shiro
Tokebetsu jounin (Yonbi no jinchuuriki)
Tokebetsu jounin (Yonbi no jinchuuriki)

Počet příspěvků : 89
Registrován : 02. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Shirův dům Empty Re: Shirův dům

Příspěvek pro Shiro Fri Apr 08, 2016 1:23 pm

Doton: Domu (B-rank)



Z věznice rovnou domů! Taky aby ne, potřeboval jsem nutně sprchu a vyčistit si zuby, hygiena na prvním místě. Jenže když jsem došel před dveře, opět jsem zapomněl na to, kde mám klíče, až jsem si na konec vzpomněl, že je mám ve skryté vnitřní kapse, moc jsem nechápal, proč jsem si je dával zrovna tam, ale nevadí, stejně na to vždycky zapomenu, who cares, byl to můj barák, do tohoto jsem si oknem mohl vlézt kdykoliv.
Hned jsem si hodil svoje oblečení do pračky a sebe do sprchy. Dát si sprchu po náročných dnech, no cítil jsem se jak znovuzrozený! Hned na to jsem se převlékl do svého domácího oblečení, ve stylu černý tepláky, šedý tričko, černé boty. Udělal jsem si na rychlovku kafe a sedl si na verandu a ještě jednou jsem si přečetl svitek-i přes to, že jsem ho znal nazpaměť, během dvou dnů ve věznici, kde jsem ho mohl číst.
Po dopití kafe jsem si stoupl na plácek několik metrů za mým domem, kde jsem často trénoval. Bylo to tu lepší než někde na cvičišti, kde se na mě lidé dívali a báli se, že ztratím kontrolu-což už se několik let ani nestalo.
"Yosh. Doton:Domu. Není potřeba ručník pečetí-výhoda. To půjde rychle, stačí se soustředit na Doton a chakru, to je celé a vše to nahromadit a skloubit do jednoho místa, tudíž, v mém případě do celé paže." Zazubil jsem se do široka. Ještě že tu nikdo nebyl, jinak by si mysleli, že jsem blázen, při tom já měl pokaždé společnost a ne jen tak ledajakou. O této technice jsem už slyšet od Kurami. Kdysi proti někomu takovému stál. Kakuzu se jmenoval, nejspíš. Tato technika je super, když to skloubíš s mou chakrou a svým Kekkei Genkai, bude to hodně efektivní. Je to prý tvrdé jak samotný diamant. Vyslechl jsem si ho a pokýval jsem hlavou. Son měl vždycky spoustu hodících se informací. Měla by to být hračka!
Svůj první krok jsem udělal zcela jednoduše. Já, jakožto Jinchuuriki, který má nad svým Bijuu kontrolu, jsem svou chakru ovládat do konale, pro mě nebyl žádný problém vše přemístit právě do své paže. Následně se jednalo ale o Doton. Musel jsem se soustředit na onu podstatu, když jsem kdysi trénoval Doton, musel jsem si představit sebe, jako jeho zdroj, což tak i bylo, ale představit si sebe jako strom, je docela hard.
Z prvních svých kroků v této technice to bylo poměrně namáhavé. Nejdříve se mi změnily do tmavé bary jenom nehty, což by...no v boji by to moc efektivní nebylo. Že bych fackoval svými nechty? Nepravděpodobný. Musel jsem na to jít chytře. Několik hodin jsem tuto techniku držel a bylo vidět, že moje ruka každou minutou mění svou barvu na tmavou a stává se z ní dokonale obrannou a útočnou zbraní!! Když se mi konečně povedlo, svou ruku dostat do této techniky, udeřil jsem pevně do stromu. Náraz byl možná menší než normálně, bolest jsem stále cítil, což bylo špatně. Víc chakry... Řekl jsem si v duchu, přivřel oči a moje ruka začala sršet oranžovou barvou. Jenom ruka...nic víc. Ano, dokázal jsem využívat i jeho chakru, ve spojistosti té své. Cítil jsem už já hodně jasně, jak ruka začíná tvrdnout, ale stále jsem schopen s ní hýbat. Velkou silou jsem vrazil do stromu, který utrhl ještě několik stromů za ním a já necítil vůbec nic.

Shirův dům 28b7456a0a34

Jenom jsem se do široka usmál a pokýval si hlavou. "Yosh, to by šlo." Byl jsem se svým výkonem spokojený. Jako první věc, kterou jsem udělal bylo, že jsem si vzal několik kunaiu, které jsem připevnil na drátek, společně se shurikeny a rozeskládal je kolem svého plácku. Uvázal jsem je do sebe a stoupl si doprostřed. Když jsem drátek pustil, z různých stran na mě začínali nalétávat kunaie. Touto technikou, jednoduše svou paží, která ještě byla podpořena Sonovou chakrou, jsem je všechny odpiknul, během jedné otočky a jednoho výskoku. Tak? Co myslíš? Tato technika není nijak těžká... Zazubil jsem se do široka, zašel do domu a dal jsem si jablko. Měl jsem chuť na ovoce. Je to hodně efektivní technika, ale buď opatrný, když na tebe někdo použije Katon, jsi v kelu. Hmm, opět měl pravdu. Ale nevadí, i přes to jsem tuto techniku hodlal vylepšovat a vylepšovat. Když už jsem však byl u tohoto tréningu, hodila by se další technika na Yoton, budu muset něco vytvořit. Sedl jsem si na verandu a začal sepisovat do svitku možnosti technik, které bych mohl vytvořit.

Doton: Domu (B-rank)....od 8.4.2016 - do 19.4.2016
Shiro
Shiro
Tokebetsu jounin (Yonbi no jinchuuriki)
Tokebetsu jounin (Yonbi no jinchuuriki)

Počet příspěvků : 89
Registrován : 02. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Shirův dům Empty Re: Shirův dům

Příspěvek pro Shiro Fri Apr 08, 2016 4:34 pm

Hned po té, co jsem si odpočinul, opět jsem si oblékl své klasické oblečení. Černej svetr, uplé shinobi kalhoty a kotníkové shinobi bílé boty-klasika.
Říkal jsem si, co budu dělat. Potřeboval jsem nějakou akci, žádné lehké mise ve vesnici, potřeboval jsem do terénu, nebo mít někoho na krku. Ach bože, jak já jsem nesnášel nudu! Umíral jsem každou sekundou a toto bylo mrhání životní energie-časem, kterýho jsem neměl tolik, i když se to tak zdálo.
"Yosh, vyrážíme." Pousmál jsem se sám pro sebe, vzal si své vybavení a opět jsem delší cestou šel pomalým tempem do vesnice. Doma jsem si užil opět dost, byl jsem tam sám a ne vždy mi to vyhovovalo.

Přesun
Shiro
Shiro
Tokebetsu jounin (Yonbi no jinchuuriki)
Tokebetsu jounin (Yonbi no jinchuuriki)

Počet příspěvků : 89
Registrován : 02. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Shirův dům Empty Re: Shirův dům

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru