Milli Kamizuru

Goto down

Milli Kamizuru

Příspěvek pro Milli Kamizuru za Wed Aug 12, 2015 4:18 pm


♣Mezi dobrem a zlem je těžké hledat hranici.♣


Jméno: Milli
Příjmení: Kamizuru
Příjmení: Nekokaburi 猫被り
Pohlaví: Žena
Původ a nynější pobyt: Iwagakure, Tsukigakure
Věk: 19
Hodnost: Anbu
Podstata: Doton, Fūton, Raiton
Co má ráda: Má ráda sladkosti a zbytečné maličkosti které vlastně ani nepotřebuje. Milli miluje kočky, když někde zahlídne kočku okamžitě k ní sprintí a obtěžuje jí. Kdyby to šlo kočky by na ní podaly trestní oznámení. Dál má asi jako každý ráda sladkosti v jakékoliv podobě, ať už je to lízátko, bonbón nebo Dango. Jí téměř vše, jediné co nemusí je Sushi a fazole, dokonce by radši snědla tunu zeleniny než aby si jednou kousla do Sushi.
Milli má dál ráda kafe a pak je jak "naspídovaná" veverka...takže bacha na kofein!
Co nemá ráda:
Milli nemá ráda drzé lidi, ovšem nedává to na sobě znát. Vlastně působí jako lidumil který je schopný vyjít naprosto s každým. Nemá ráda nepořádek ve svém sídle, kde je pouze ona a služebná kterou zatím nikdo nikdy neviděl.


Vnitřní charakteristika
Řešení soukromých, nepříjemných záležitostí odkládá na dobu neurčitou. Do jejího nitra je dovoleno nahlédnout jen nejbližším přátelům nebo důvěrnému kruhu rodiny, protože ví, že její nitro a city jsou tím nejzranitelnějším co má. Milli nemá ráda bezpráví nebo když si někdo dovoluje na slabšího. Pro své blízké se dokáže obětovat a snaží se jim pomoci, jak nejlépe dovede. Dokáže tvrdě bojovat za všechny členy rodiny, kteří potřebují pomoc. Zdvořilost a oddanost pro ni nejsou prázdná slova. Je vášnivá, citlivá, ctižádostivá a má bujnou fantazii a umělecké sklony. Je velmi tvořivá, houževnatá a ambiciózní. Nepatří k marnotratným lidem, spíše je skromná a penězi dokáže skvěle hospodařit.
Vnější charakteristika:
Milli vypadá jako normální dívka, a vlastně to normální dívka je. Podle jejích slov je obyčejná a není na ní nic zvláštního. Sama sebe přirovnává spíš ke klukovi i když jako kluk rozhodně nevypadá. Má štíhlou vypracovanou postavu, kterou ale nerada ukazuje..kdyby jí někdo chtěl navléknout do plavek vypíchne mu oči a pak si možná ty plavky vezme. Doma se klidně promenáduje ve spodním prádle ale to je DOMA!
Její pleť je bledá protože ona moc sluníčko nemusí, vlastně se mu vyhýbá jako čert kříži. Věří tomu, že jednoho dne sluníčko upeče každého člověka na planetě jako biftek. Má dlouhé modré vlasy díky kterým je nezaměnitelná. Vlasy má většinou rozpuštěné a nosí v nich čelenku. Její oblečení má tmavé barvy a je hlavně pohodlné! Nikdy by nemohla nosit něco, co není pohodlné a v čem se necítí dobře. Čelenku vesnice nosí většinou u pasu. Její oči mají nádech šedé až stříbrné a většinou jsou přátelské a veselé. Závidí ale lidem co mají modré oči. Má klanové tetování na rameni a piercing ve rtu.

Příbeh:

Milli se narodila v Iwě, do rodiny která zrovna její existenci moc neplánovala. Měla svůj vlastní pokoj v jejich sídle ale nebyl nijak extra zařízený. Moc se jí nevěnovali a brali jí jen jako poskoka který jim doma uklidí. Milli se s tím smířila a zvykla si. Svoje pocity si nechávala pro sebe a  řídila se tím co ostatní chtěli slyšet nebo vidět.
Jako malá měla kamarádku Ninu se kterou začala trávit víc a víc času. S ní pocity skrývat nemusela, mohla si dělat co chtěla. Nastoupila na akademii, hned se s Ninou posadila uplně dozadu a dělala neplechu. Házela po ostatních papírky a nebo spala při hodinách. Tím si zajistila rok navíc v akademii, Nina se stala geninem a ona musela dál sedět v lavici. Jelikož si tentokrát neměla s kým povídat dávala pozor a stala se konečně geninem. Nina už byla zkušenější než ona a tak jí v něčem pomáhala. Milli se dostala do týmu podivné červenovlasé ženy která jí často pozorovala. Jejím parťákem se stal úchylný blonďák, zamlklá hnědovláska a střelený zelenovlasý kluk.
Vycházela s nimi celkem v pohodě, její senseika byla ale opravdu divná. Byla podivná, bláznivá ale svým způsobem fajn, takže si na ní Milli rychle zvykla. V tu dobu si jí začali doma více všímat. Očividně se smířili s její existencí a hodlali toho využít pro posílení svého klanu. A tak se Milli učila o historii klanu, poslaní a o dalších blbostech.

Uplynul nějaký čas a Milli se stala konečně chuuninkou. Měla radost, konečně byla stejně dobrá jako Nina. Ve volném čase se starala o bílé koťátko které našla na ulici a nebo malovala vesnici která byla celá zahalená mlhou, takže na obraze byly jen šedé šmouhy. S Ninou se rozhodla zají do baru a dát si limonádu, ovšem co se nestalo…vedle Milli seděla postarší dáma a  objednala si saké. Milli omylem sáhla vedle a vyklopila do sebe celý obsah skleničky, ihned se s ní začal motat svět. Vyskočila na stůl a začala zpívat „Skákal pes“. Nina se jí snažila dotáhnout domů ale marně, Milli se nenechala a vyběhla na ulici kde objímala neznámé lidi. Nakonec zahučela do křoví kde usnula.
Ráno se probudila doma a myslela si, že umírá. Řekla si, že se nikdy nenapije alkoholu.

Čas šel dál a Milli byla zase o kus starší, její rozhodnutí že se nikdy nenapije alkoholu se rozplynulo. Brzy měli být Jouninské zkoušky a Milli se na ně pečlivě připravovala. Večer před zkouškami zavítala do baru aby se aspoň trochu posilnila. Bohužel tam měla zrovna jedna dívka oslavu narozenin a její rodina byla až moc přátelská. Hned k sobě Milli přizvali a pařilo se až do rána.
Milli se probudila až odpoledne, ležela zády na stole…nohy jí vysely dolů a stejně tak hlava.
Celá rozlámaná se vyškrábala na nohy a mžouravě se koukla na hodiny. Okamžitě začala nadávat a s krásnou kocovinou běžela ke zkouškám…prošvihla je.
Byla vzteklá…nejraději by něco rozbila ale místo toho se vrátila domů a začala uklízet. Nechtěla způsobit někomu problémy tím, že by se vztekala.
Milli byla trpělivá a když byla další zkouška úspěšně jí složila.

Jejím snem bylo se dostat k Anbu, upnula se na to a šla si za svým snem. Tentokrát šlo vše jako po másle a Milli byla maximálně spokojená. Plnila úkoly které jí byly zadány a nedělala chyby. Omezila chození do baru a věnovala se jen práci. Podařilo se jí vyvinout nové techniky a s Ninou se už nevídala. Podle toho co slyšela byla Nina poslaná na tajnou misi do jiné vesnice. Postupem času se jí ale situace v Iwě přestávala líbit, dostávala podivné mise a vnitřní politika byla na prd. Neříkala nic..byla to její práce ale v podstatě k vesnici už nic necítila. Každopádně dál bránila kageho a plnila každý jeho příkaz.

Po jeho smrti a částečného rozpadu Iwy se její klan vydal pryč. Chtěl se usadit v malé vesničce a dělat tam bůh ví co. Milli se ale rozhodla pro Tsukigakure, kde jí kupodivu přijali. Plnila mise pro vesnici ale svůj potenciál pro Anbu jednotku popřít nemohla a tak dostala šanci se k této elitní jednotce připojit. Šance, která se neodmítá.


Techniky a body:
Nin: 4,5
Tai: 4
Gen: 2
Síla: 3
Rychlost: 3
Int: 3
RP: 2,5
Chakra: 3
Celkem: 25

S
A
Meisaigakure no Jutsu
B
Hachi Bakudan no Jutsu
Hachi Senbon no Jutsu
C
Hachimitsu no Jutsu
Kuchiyose no Jutsu
Beeswax Clone
D
Doton: Shinjū Zanshu no Jutsu
E (klasika)

Styl boje:
Milli je specialista na jedy, dokáže bojovat z dálky ale i z blízka. K boji z blízka používá otrávené jehly, kunaie a nepohrdne ani katanou. Boj z dálky zvládá díky včelám, které jsou pro její klan typické. V podstatě je to univerzální shinobi. *jedy bych sepsala asi do technik? aby se vědělo co který dělá.
avatar
Milli Kamizuru
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 108
Registrován : 12. 08. 15

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Milli Kamizuru

Příspěvek pro Hokori Mai za Thu Aug 13, 2015 5:50 pm

POVOLENO

_________________
avatar
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Milli Kamizuru

Příspěvek pro Yumi Mia Hōzuki za Sun Nov 15, 2015 8:01 pm

Za Milli taky pokračuju

_________________
Body a Techniky:
Body:
Ninjutsu - 5
Taijutsu - 4
Genjutsu - 3
Inteligence - 4
Síla - 3,5
Rychlost - 5
Chakra - 3,5
Ruční pečetě - 2
Celkem - 30 bodů
Techniky:
S
Jōki Bōi
A
Suiton: Tate Eboshi
Mizudeppō: Nichō
B
Mizudeppō no Jutsu
Suiton: Suikōdan no Jutsu
Suika no Jutsu
C
Mizu Bunshin no Jutsu
Kuchiyose no Jutsu
D
Kirigakure no Jutsu
avatar
Yumi Mia Hōzuki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 103
Registrován : 09. 08. 15

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Milli Kamizuru

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru