Taiga Uzumaki

Goto down

Taiga Uzumaki

Příspěvek pro Taiga Uzumaki za Sat Aug 15, 2015 5:57 pm"Můžeš bejt andílek všem dělat jenom radost,
nebo se přidej k nám a řekni všemu dost!"


Jméno: Taiga Uzumaki
Hodnost: Jonin
Vesnice: Konoha
Věk: 19 let 22 let
Pohlaví: Žena
Kekkei genkai: /
Datum narození: 16.12.
Krevní skupina:
OVzhled:
Čím se Taiga asi nejvíce vyznačuje, jsou její světle zelené vlasy. Má je takové od malička, ačkoliv v její rodině nejsou nijak typické. Vlastně jsou tam všichni rusovlasí, jen Taiga jako obvykle musí jít proti proudu. Její táta říkal, že je to tím, že je výjimečná, což Taiga sama rozhodně ráda poslouchala. Její vlasy jsou krátké, rovně zastřižené podél jejího obličejíku, pouze pár pramenů je dlouhých a ty Taiga nosí svázané ve dva culíčky.                                                                                      
Zelené jsou také její oči, i když ty mají o dost výraznější barvu, než její vlasy. Taiiny oči jsou poměrně zvláštní, chladné, výsměšné, povrchní a možná trochu psychopatické. Vypadají tak nějak divoce a nespoutaně, jako by jediným pohledem dokázala přečíst cokoliv, co si přeje. Kolem očí má nepatrné modré kroužky, které ještě více zdůrazňují její krásné oči. Spoustu lidí celkově její výrazy děsí. Když to na ni zkrátka přijde, všichni se vzdalují. Nicméně umí se taky moc hezky usmívat a celkově vypadat jako nevinné děvčátko.                                                                                                                                            
Co se týká její postavy, vypadá jako zatraceně malé tintítko, ale ve skutečnosti je na tom s fyzičkou velmi dobře. Obecně vzato je docela malá a moc neváží. Nosí většinou síťované tričko, hnědé kraťasy, vysoké boty a volnou vestu.

Charakter:
Čím charakterizovat Taigu? Dala  by se nazvat hříčkou přírody. Rozhodně se jí už párkrát stalo, že ji někdo nazval spratkem, nebo rozmazlenou malou mrchou. Co k tomu dodat, tátova princezna prostě neumí poslouchat.
Nejspíš ani ona sama moc nechápe ten systém, kterým rozřazuje lidi, nicméně u ní se střídají jen dva typy - líbí a nelíbí. Stačí maličko, třeba jen výraz, který se jí nezamlouvá a už danou osobu nemusí a nelibě se tváří.
Co se týká její samotné povahy, je to složité. Umí se skvěle přetvařovat. Má roztomilou tvářičku, působí jako křehká zranitelná dívenka a moc dobře to o sobě ví. Taky toho umí řádně využít, když potřebuje. Hezky se usmát, pohodit vlasy, nevinně zamrkat a každý jí hned žere, že je to malá sladká chudinka. Umí hrát milou a hodnou v tu pravou chvíli, ale to neznamená, že taková skutečně je.
Jak už bylo řečeno, Taiga je rozmazlená a zvyklá dostat, co chce. Upřímná, bezcitná, lhostejná, ironická a věčně ze všeho otrávená. Říct do očí cokoliv, co si zrovna myslí, jí nedělá sebemenší problém. To je skutečná povaha tátovi holčičky.
Drzost. Tak tohle slovo je přesně to, co jí vystihuje, pokud ji to zrovna chytne. Nectí autority. Hodný, zlý - jí je to jedno. Pokud se jí někdo znelíbí, dělá mu ze života peklo. Prostě tak.. z nudy! Je velký provokatér, aktivní, cholerická, nerozvážná… vždy jde do všeho po hlavě, naplno. Nikdy nebyla trpělivá, chce vždycky všechno hned, což se odráží ve všem, co dělá.
Neznamená to ale, že neumí být i „normální“. Jednak se umí skvěle přetvařovat a jednak se k  některým vybraným jedincům chová opravdu přátelsky. Tomu se ale opravdu říká sporadická výjimka. I tak je ale ironická, odsekává, bručí, ksichtí se a podobně.
Obecně se dá říct, že je tak nějak nevypočitatelná. Je přelétavá a nestálá, nepolapitelná, nezkrotná, divoká.. Často se chová jako malé dítě, nebo působí až nepřirozeně roztomile a ztraceně, protože lidé ji pak mají chuť zachraňovat, čehož ona využívá.

Oblíbené a neoblíbené:
Taiga má ráda, když věci probíhají podle jejího přání. Je zvyklá dostat, co chce a to jakýmikoliv prostředky. Miluje dobré jídlo, lízátka a sbírá deštníky.  Nemá moc přátel, ale docela ráda se baví a dělá hlouposti. Má doma rybičky a ráda si s nimi povídá, i když by to nikdy nepřiznala nahlas.
Co nemá ráda? Nerada probírá vážné věci a nemá ráda příliš upjaté lidi. Je alergická na oříšky a nemusí maso.

Životopis:
Bylo to někdy počátkem zimy, když na svět přišlo jedno další malé děťátko. Ta maličká se narodila moc brzy, uprostřed palčivých mrazů a nikdo jí nedával šance na přežití. Byla tak maličká a bezmocná. Neustále na ni někdo dával pozor, matka i otec se u její postýlky střídali pořád dokolečka, hleděli na bledou tvářičku a modlili se za zázrak.
Osud jim byl nejspíš nakloněn, protože to kritické období holčička přežila a hrdí rodiče si ji mohli odnést domů. Ta zarputilost, odhodlání s jakým se rvala o své místo na slunci, ji nejspíš kompletně ovlivnili život. Dostala jméno Taiga.  
Už od mala to byl takový malý vyvrhel, neklidná, netrpělivá, neuhlídatelná. Už jako miminko se hlasitě projevovala a svým křikem nervovala celou rodinu, ale protože se všichni báli, aby ji předčasné narození nějak negativně neovlivnilo, neměli jí to za zlé.
V době, kdy se Taiga narodila, měla už dva bratry. Jejich rodiče dbali na řádnou výchovu a pokud by se to dalo brát poněkud obecně, byli na své děti značně příští. To ale neplatilo pro jejich malou holčičku. Když byla ještě hodně malá, měla jistá privilegia, která by se dala považovat za normální. Všichni se báli, že nebude chodit, nebo mluvit, proto jí také věnovali větší péči.
Taiga byla chytrá už od mala, dá-li se to tedy za chytrost považovat. Docela brzy si uvědomila, jak lehce může lidmi ve svém okolí manipulovat skrze svou slabost. Když povyrostla, zvládala všechny úkony a povinnosti, které dítě v jejím věku umí a její matka pomalu ale jistě začala mazat ty hranice mezi ní a jejími sourozenci. Přestala jí nadržovat a chránit ji, neupřednostňovala ji před bratry, to samé se ale nedá říct o jejím otci. Miloval ji už od malička, a ani když vyrostla, nepřestala pro něj být jeho princezna.  Podporoval a uznával sice všechny své děti, ale protože Taiga byla dívka, navíc malá, roztomilá, křehká a zranitelná, dával jí trochu moc volné ruky a svobody. Co nedovolila matka, dovolil jí otec. Stačilo na něj trochu zamrkat těma velkýma očima, nebo nakrčit rtíky v náznaku pláče a dovolil by jí snad všechno.
Taiga pochází z rodiny shinobi, její matka i otec chránili vesnici a své děti vedli stejnou cestou. Chudáci rodiče museli Taiin nespokojený tón poslouchat celé tři roky, než nadešel i pro ni čas, aby následovala své bratry na akademii. Je to docela s podivem, ale její bratři jí měli vesměs rádi a ona je. Sice tak trochu využívala otcův vliv, ale ještě ani zdaleka se nechovala tak jako dnes. Měla úctu a respekt, poslušně poslouchala a plnila příkazy učitelů. Byla sice živější dítě, ale o moc se nelišila od svých vrstevníků. V té době byla ještě docela hodné, milé dítě.  
Taiga nikdy nebyla typ na učení a teoretické věci jí dělali obrovský problém. Měla-li se naučit něco odříkat, nebo nedej bože nastudovat, končilo to katastrofálně. Naproti tomu byla víceméně talent, co se týkalo praxe. Vrhala se sice do věcí s naprostou lhostejností k výsledku, ale na těch pár dětí, to bohatě stačilo. Trénovala ráda a často, hlavně s otcem. Ten se musel angažovat v  trénování svých dětí, protože Taiga s  jejím tvrdohlavým, svéhlavým přístupem by toho asi moc nepřežila. Snažil se ji tedy naučit, co se dalo, i když tréninky bývali živelnou katastrofou.
Pár měsíců po Taiginých sedmých narozeninách dostal její otec misi, ze které se už nevrátil. Nikdo neví, co se s ním ve skutečnosti stalo, někteří říkali, že zemřel, jiní že zradil vesnici, objevili se dokonce fámy, že si našel jinou ženu.. S Taigou o tom samozřejmě nikdo nemluvil a ona oddaně čekala každý den, až se vrátí. Nikdo jí nemohl přesvědčit o opaku. Bylo to zvláštní období, období čekání na zázrak, který nepřicházel. Minuly dny, týdny, měsíce.. většina lidí zkrátka přijala tu ztrátu, jen Taiga pořád vytrvale čekala. S matkou se jejich vztah opravdu zhoršil, protože zatím co optimistická Taiga si byla jistá otcovým návratem, její matka propadala depresi.  
Trvalo dva roky, než i ona pochopila, že je pryč. Zlomilo ji to, milovala ho. Cítila to jako zradu, že ji tam nechal, že se nerozloučil, že už ji neopatruje. Zklamání se vžíralo hluboko do její duše a nechtělo ji pustit. Začala se měnit, už nebyla ani milá ani hodná. Začala naplno využívat své nadání, sladkými obličejíčky manipulovala lidmi kolem sebe, využívala všechny kolem sebe. S matkou neměla zrovna dobrý vztah, protože ta jí na ty sladké přetvářky neskočila a vyžadovala od ní stejně ukázněný přístup, jako byl u bratrů. To se jí samozřejmě nelíbilo, takže hádka střídala hádku. Taiga se vymykala kontrole. Odsekávala, byla drzá, neposlušná. Zákazy, příkazy, prosby, domlouvání. Už nic nepomáhalo. Vracet se zase k  poslušnosti a omezování se malé rebelce pramálo chtělo.
S  věkem přibývalo problémů, bouřlivá puberta, neustálé průsery a starosti. Zkrátka děťátko k  zulíbání. Ve škole byla populární, na učitele házela sladké úsměvy, vytvořila si partičku oddaných, ale hloupoučkých kamarádek a všechno bylo krásné. Čím byla starší, tím více také trénovala a zkoušela své herecké etudy. Dokončila akademii, i když za zářné se její výsledky vážně považovat nedali, a stala se geninem. Nejspíš si dnes už ani nevzpomíná, jak se její týmový partneři jmenovali. Byla k nim lhostejná, nebavili ji ani jejich mise, ale protože na ni doma tlačili, pokračovala docela obstojně dál.
S matkou se už doslova nesnášela a s bratry už to taky šlo pomalu z kopce. Nikdo její  drzé chování nechápal, chtěli zpět veselou a milou Taigu, ale ta už dávno neexistovala. Stále ještě trénovala, víceméně ji to pomáhalo s frustrací, vybila si to napětí uvnitř sebe. Možná to nebyl nejlepší způsob řešení problémů, nicméně neslo to své ovoce, protože se nakonec stala úspěšně chuninem. Začala plnit náročnější mise, učila se silnější techniky, ale její nezkrotná povaha se neměnila.
Všechno vyvrcholilo v jedné monstrózní hádce, kdy se Taiga sbalila a z domu odešla. Dobrovolně zpřetrhala styky se svou rodinou i těmi pofiderními přáteli, odstěhovala se do nového bytu a tréninky a misemi se vypracovala na jonina. Právě teď postrádá smysl svého života, ale nejspíš někde v hloubi duše doufá, že to se jednou změní.
Dalo by se říct, že Tain život změnila jediná osoba a to nynější Hokage. Ne, že v té době by tento nejvyšší post měl. Tehdy byl velitelem joninů a byl to právě on, ke komu chodily všechny stížnosti na její osobu. Upřímně, na to že byla už nějaký ten pátek oficiálně dospělá, se chovala naprosto neukázněně a tak drze, že si proti sobě poštvala snad všechny v okolí. Dalo by se říct, že si z provokování lidí udělala takovou běžnou denní rutinu - někteří po ránu pijí kávu, jiní si jdou zaběhat a Taiga hledá svou novou oběť. Když se stížnosti stupňovali a padala stále vulgárnější slova, která milou Taigu měla co nejvěrněji charakterizovat, tehdy prvně si ji Hideo zavolal. Bylo to zvláštní setkání.
Měla nejmíň tisíc výmluv a stovky sladkých úsměvů, aby ho nějak uprosila, protože co si budeme vyprávět, nějaký ten trest už se dal očekávat, ale Hideo ji překvapil. On s tím vlastně vůbec nic nedělal. Přečetl jí stížnosti, řekl ať se polepší a propustil ji. Tohle teda vážně nečekala. Kdo ví, co si tehdy myslela, nejspíš něco o tom, že nemá žádnou vůli a má tedy svobodu dělat si dál co chce, ale v tom se docela dost pletla. Nicméně jí to nezabránilo v pokračování a tak nebozí obyvatelé Konohy dál museli snášet její šikanu.
V Konoze panovaly nekalé praktiky, vlivní se věznili, ale Taize to bylo fuk. Nikdy ji nezajímalo nic, co se přímo nedotýkalo jí samotné, takže když se tenkrát probudila v téměř cizím bytě, zdrogovaná a opilá a nad ní se skláněl sám velitel joninu, byla docela překvapená. Jak již bylo řečeno, nebylo to zrovna nejvhodnější ráno k hovoru a Taiga byla pěkně protivná, ale slova a povaha jejího velitele ji nakonec stejně jistým způsobem zaujala. Vždycky měla ráda výzvy, tajmství a jejich odhalování, nečekané zvraty a Hideo jí tohle všechno nabízel. Možná se tvářila naprosto nezaujatě, ale byla zvědavá k neuvěření.
Ukázalo se, že Hideo jí nepřišel znovu vynadat, jak by se dalo čekat, ale chtěl její pomoc. Konec konců stále byla Uzumaki, i když kterýkoli příbuzný by o ní okamžitě řekl, jak jejich jméno znectila. Potřeboval její schopnosti, aby mohl navázat spojení s Kyuubim, který měl pomoci v odhalení podvodů. Natsuki se jí nelíbila, jako většina z rodiny, ale rozhodla se Hideovi pomoct. Nejspíš právě tehdy se stal jejím přítelem.
Moc lidí by to do ní nejspíš neřeklo, ale Taiga byla při Hideovi po celou tu dobu, při převratu i všech bojích. Nikdy nebojovala za vesnici, ale právě za něj, protože jí dal něco, co nejspíš celou dobu hledala - šanci. Viděl v ní snad něco víc, než jen všudy přítomnou aroganci? Jistě, tvářila se vždy stejně povrchně a byla pořád stejně škodolibá a ironická, ale všichni museli vidět, jakým způsobem k němu přilnula. Tehdy, když při boji se Sanbim přišel o ruku a ležel na zemi téměř mrtví, cítila strach. Samotnou ji vyděsilo, jak moc se bojí, aby o Hidea nepřišla. Kolikrát byla v nemocnici, než se probudil z bezvědomí? Kolikrát tam jen stála, aniž by pronesla jediné slovo? Že ve volbě na nového Hokage hlasovala právě pro něj je snad jasné.
Dokonce se snažila pomoct i s obnovou vesnice, ale samozřejmě ne moc okatě a aktivně, ještě by jí to zničilo pověst. No, je pravda, že i tak je to na pováženou, její kdysi vyhlášená samolibost už není co bývala. Zatracenej Hideo..
Co se týče schopností, vzhledem k tomu, že Taiga nikdy nebyla flákač a i v těch nejhorších obdobích neustále trénovala, aby si ze sebe vybila zlost, trénovala samozřejmě i přes těch pár let, kdy se její život tak nepřehlédnutelně změnil. Asi nejzásadnější věcí bylo, když se jí povedlo přivolat žábu. Tehdy na ní koukala jako puk a pro sebe si mumlala něco o slizkejch potvorách, ale naučila se ocenit jejich krásu i užitek. Konečně se tak nějak naučila mít ráda svůj původ a jeho odkaz. Možná díky Hideovi, vesnici nebo tréninku, kdo vlastně ví, ale nějakým záhadným způsobem byla schopna odpustit svému otci a posunout se dál. Rozhodla se, že svému jménu už dál nebude dělat hanbu.

Styl boje:
Nejlepší a zároveň nejvyužívanější Taiinu schopností je dokonalá kontrola chakry a její využívání bez jakéhokoliv plýtvání. Vzhledem k tomu, jak zákeřná je sama Taiga k ní její styl boje báječně sedí, protože s její tělesnou konstrukcí moc nevypadá, že by oplývala takovou silou, jakou ve skutečnosti má. Využívá především taijutsu doplňované některými technikami a jisté typické techniky pro klan Uzumaki. Druhá rovina Taina zaměření se týká jejího talentu na pečetící techniky.

Body:
Ninjutsu 5
Genjutsu 2,5
Taijutsu 3
Rychlost 3
Síla 5
Čakra 4,5
Rychlost pečetí 4
Inteligence 3

Techniky:
Heaven Spear Kick - B
Tsūtenkyaku – C
Chakra Enhanced Strength -A
Kongō Fūsa – A
Hakke no Fūin Shiki - A
Shishō Fūin – B
Fukujū o Fūin – C *
Kō Genjutsu Fūin - B *
Kuchiyose no jutsu - C


Naposledy upravil Taiga Uzumaki dne Thu Mar 10, 2016 9:44 pm, celkově upraveno 1 krát
avatar
Taiga Uzumaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 73
Registrován : 14. 08. 15

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Taiga Uzumaki

Příspěvek pro Hokori Mai za Sat Aug 15, 2015 11:08 pm

POVOLENO

_________________
avatar
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Taiga Uzumaki

Příspěvek pro Taiga Uzumaki za Wed Nov 11, 2015 9:42 pm

Pokračuji^^

_________________

Techniky a body
Životopis
"Nemusel som čakať dýku do chrbta lebo som vedel že by mi ju vrazila priamo do brucha a nečakala by kým by som sa otočil." - Hideo Hatake, 2015
avatar
Taiga Uzumaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 73
Registrován : 14. 08. 15

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Taiga Uzumaki

Příspěvek pro Goku za Fri Mar 11, 2016 10:36 am

Povolené.

_________________
avatar
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Taiga Uzumaki

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru