Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cvičiště

+13
Tora Iku
Akasuna no Pilikka
Lizzy
Aimi Iwatsuchi
Hitomi Yamada
Kangae Mizutsuchi
Rei Casius
Mai
Yun Harada
Kaomi
Junka
Yomi Hikikomori
Ayame Takahashi
17 posters

Strana 1 z 9 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Goto down

Cvičiště Empty Cvičiště

Příspěvek pro Ayame Takahashi Sat Jul 13, 2013 9:23 pm

Cvičiště v Tsukigakure.
Můžete zde najít venkovní cvičiště s terči, klasickými dřevěnými panáky a krajinu pro drtivý trénink s vašimi kolegy nebo senseiem.
Nachází se zde i krytá hala.
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi

Počet příspěvků : 203
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště Empty Příběh chakrového štítu a dřevěného shinobi

Příspěvek pro Yomi Hikikomori Thu Jul 18, 2013 9:46 am

PŘÍBĚH CHAKROVÉHO ŠTÍTU A DŘEVĚNÉ KUNOICHI
ANEB FILLER PRO UČENÍ TECHNIKY CHAKURA NO TATE
Zpoza jednoho stromu vystrčilo nos stvoření, které nechtělo být spatřeno. Inu, přiznávám, byla jsem to já. Černé vlasy lehce splynuly s kůrou stromu ve stínu, ale zářící zlaté oči mi to nijak neulehčovaly. Když jsem se ujistila, že mohu konstatovat nepřítomnost kohokoli živého či mrtvého, vydala jsem se přes cvičiště do kryté haly. 
Tam jsem samozřejmě zopakovala předchozí postup. Neměla jsem zájem trénovat s kýmkoli za zády. Bylo ale brzy ráno a tak jsem se ani nedivila, že jsou všichni pryč a že to tu mám jen pro sebe. Uprostřed místnosti stále pouze jedna dřevěná figurína, kterou zřejmě někdo včera večer zapomněl uklidit. Rozhodla jsem se, že by se dala využít pro trénink a suverénně jsem k ní zamířila.
"Konbanwa!" zazubila jsem se na ni. "Já jsem Yoko. Yoko Uzumaki. A dneska si spolu budeme hrát."
Zřejmě ale nebyla moc slušně vychovaná, protože mi neodpověděla.
"Nevadí," reagovala jsem okamžitě. "Já to chápu, taky jsem dřív byla velmi nesmělá a skoro s nikým jsem nemluvila, ale není to tak těžké." 
Zamračila jsem se na ni.
"Jen to, prosím, ber vážně. Potřebuji si procvičit techniku, která mě má bránit proti Taijutsu, víš? A tvoje dřevěné ruce jsou k tomu naprosto ideální."
Zkusmo jsem do ní šťouchla. Skříplo to, jak se něco trochu otočilo a do boku mi vrazilo dřevo. Pf. Ještě jsme ani nebojovaly a ona už byla taková. Všimla jsem si, že otočení roztrhalo na kusy malou pavučinku, kterou na ní chudák pavouk stihl přes noc vytvořit. Šokovaně jsem se na figurínu podívala. 
"Já už vím, proč se mnou nemluvíš, potvoro!" rychleji jsem zamrkala. "Ty jsi nukenin! Rozbíjíš domovy obyvatelům své dřevěné země a oni jsou příliš malí na to, aby tě killnuli."
Hrdě jsem zvedla hlavu.
"Jako správná Uzumaki jim s tím pomůžu!" 
Pavouci koneckonců nosí štěstí, třeba mi to tedy na oplátku dopomůže po slávě, po které toužím a kterou musím získat. A takto tedy začal příběh o mém boji proti dřevěné kunoichi a trénování techniky Chakrové štítu, kterou by měl umět každý Uzumaki.

Nejprve jsem svou sokyni obešla a pořádně jsem si ji prohlédla. 
Tuctová. Jako každý druhý dřevěný panák, jak smutné. 
Když jsem si zkontrolovala, co od ní mohu čekat, požádala jsem ji ještě o chvíli strpení, abych se mohla podívat do svitku. Zaujala jsem pozici lotosového květu před ní a pustila jsem se do čtení. Viděla jsem tuto techniku několikrát používat rodiče, když trénovali. Ale nedalo se to vždy. Přesto je to rozhodně velmi šikovná technika. Vytvořím tenkou vrstvu chakry jako štít. Něco jako mají samurajové, když jdou do boje, aby nedostali od shinobi nakládačku ihned, ale až potom, co o ten štít přijdou. Jako výchozí body jsem tedy zvolila své tetování na zápěstí a místo kousek před loktem. Tam by měl mít štít okraje. Na chvíli jsem zavřela oči a soustředila jsem se na svou chakru. 
Ano, to určitě půjde.
"Jsem připravená!" ozvala jsem se odvážně a rozběhla jsem se proti kunoichi.
Ještě mi samozřejmě došlo, že bych jí měla dát nějaké jméno. A protože zločinci mají většinou sladká jména, začala jsem jí říkat Ai. Nechala jsem tedy Ai, aby se roztočila. Podezírala jsem ji z ovládání větrného elementu, jinak by se pořád neotáčela jako tornádo. Zatím ale ukázala, že umí vyvolat pouze průvan a to jí proti mě bude k ničemu. 
Skrčila jsem se a vyhnula jedné ráně, následoval výskok a zablokování další. Pak jsem musela odskočit. Potvora. Nedala mi ani chvíli k reakci, vůbec se mi trénink s ní nelíbil. Když bude zlobit, vyměním ji za boxovací pytel!

Vybíhala jsem proti ní stále dokola a dokola. Už jsem měla vcelku dost modřin. Mohla bych ji roztříštit jediným úderem, ale potřebovala jsem dosáhnout dokonalé obrany, ne jí useknout hlavu. Navíc potom vždy bývá nepořádek, který bych musela uklízet.
"Chakura no Tate!" 
Jenže z dlaně mi nevyšlo nic. Jen se ozval tupý náraz dřeva do mého těla a hned potom, co mi málem zlomila ruku, mi ještě podkopla nohy. 
"Musím uznat," prohodila jsem, když jsem vstávala, "že jsi silnější, než jsem předpokládala. Ale teď už tě nepodcením, přišla jsi o okamžik překvapení." 
Uzumaki jen tak někdo nezdolá. A už vůbec ne pár modřin. Nastavila jsem paži proti jejímu dalšímu útoku. Představa bolesti vyvolala nutnost využít cokoli, abych to zastavila. A tak se mi od zápěstí k loktu roztáhla tenká vrstva chakry, chakrový štít. Dřevo do něj narazilo, odrazilo se a praštilo mě z druhé strany do zad. Po téhle ráně jsem zůstala chvíli ležet.
"Věř mi, příště tě porazím," upozornila jsem Ai a po čtyřech jsem se odporoučela kus od ní. "Jsi hrozná tréninková partnerka, nevíš, kdy přestat. Nemám tě ráda!"
Jakmile jsem ji obvinila ze všeho zla světa, cítila jsem se mnohem lépe. Techniku, kterou jsem umět chtěla, jsem tak nějak zvládla. Ještě bude pár dní trvat, než ji budu moct použít v boji, ale to se zvládne. A když to nepůjde, tak mi Ai určitě mileráda pomůže s dalším tréninkem. Byla jsem si tím jistá, protože i když moc nemluvila, v mlácení mladých kunoichi se doslova vyžívala, zřejmě to byla nějaká její úchylka. 

Rozhodla jsem se, že teď už by bylo lepší opravdu si zajít za Kage. Zahnala jsem chuť na medovinu, která po dobrém tréninku příjemně zahřeje. Ani jsem se s Ai nerozloučila, za to, jakou prokázala při tréninku zákeřnost a s broukáním podivně falešné melodie jsem se odtud vytratila. 

//Přesun
POVOLENO
Yomi Hikikomori
Yomi Hikikomori
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 95
Registrován : 16. 07. 13
Age : 29
Location : Suna/Oto

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Junka Tue Jul 23, 2013 7:40 pm

Došla jsem až na venkovní cvičiště a sekla sebou do trávy.
Mlčky jsem se koukala na oblohu a pak zavřela oči.
Nechtěla jsem na nic myslet, hlavně na na to co mi ON připomněl, jenže to jaksi nešlo.
Hlasitě jsem si povzdechla a začala okolo sebe šířit depresivní auru.
Po sakra dlouhé době jsem si přála abych byla neviditelná a mohla tu ležet a depkařit roky.
Junka
Junka

Počet příspěvků : 176
Registrován : 21. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Anonymní Tue Jul 23, 2013 8:01 pm

Nasledoval som ju a nakoniec som si všimol, že tam zostala.
*Ale nie to som pokašľal, fakt neviem čo povedať. Nikdy som nebol na takéto veci. Musím použiť moje dobré ja, ale potom ho okamžite odhodím a zničím Muahahaha!
Pomyslel som si asi 50 metrov od nej som kráčal do koliečka a snažil som sa vymyslieť niečo, nejakú historku a príbeh alebo niečo podobné, aby som jej nejako nahovoril, že som to nemyslel vážne, a podobne. Na chvíľku som zmizol, mala rada jahody. Táto informácie sa mi doslova hodila. Zopakoval som si svoj na rýchlo vymyslený príhovor. Na tvár som si hodil úsmev, ktorý bol vidieť len raz za rok a potom som s plným košíkom jahôd prišiel až k nej. Zohol som sa nad ňu a položil som k nej košík s jahodami.
"Prepáč, nechcel som sa ťa dotknúť. Naozaj. Si predsa zatracene príťažlivá, máš roztomilé kecy a tvoje oči sú prekrásne. Preto som si myslel, že táto téma ťa neurazí, ale mýlil som sa. Ako to môžem napraviť?"
Povedal som celkom vážne a s úsmevom, pravým nefalšovaným. V hlave mi to vrelo či som to správne povedal alebo či som to len pokašľal ako zvyknem. No proste som sa teraz zmenil o 180 stupňov, možno kvôli nej.. možno kvôli pravidlám. Toto bola ešte záhada len pre mňa.


Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Cvičiště Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Junka Tue Jul 23, 2013 8:20 pm

Prooooč se to tehdy po kašlalo, je to už dááávno. Jsem neschopnáááá, uplná budiž k ničemu.
Ve své depresi jsem se převalila na břicho a schovala obličej do trávy.
Měla bych se propadnouuuut.
Potichu jsem si povzdechla, dokonce i ve své depresi jsem dokázala vyčenichat jahody asi tak na 10 metrů ale teď mě to vůbec nezajímalo. Ani to proč je tu sakra cítím.
Potichu jsem popotáhla a zase se převalila na záda abych si promnula oči, to byl zaručený trik jak zahnat slzy.
Jenže když jsem se otočila na záda byl nade mnou on.
Když z pusy vypustil tu lež že jsem přitažlivá, že mám roztomilé kecy a moje oči jsou překrásné sevřelo se mi srdce dalším návalem lítosti. Prošpikovala jsem ho vyčítavým pohledem jakoby se mě chystal zabít,
Kéž by to tak bylo, mohlo by tehdy všechno dopadnout jináááák.
Mohl se teď chovat jak chtěl, já jsem to moc nevnímala. Byla jsem dokonale ponořená ve své depresi.
Díky jednomu pitomému klukovi do kterého jsem byla jako menší zblázněná jsem žila s představou, že jsem ošklivá. Což o to, mě to zas tak nevadilo, každý nemůže být mega čupr hezký ale když se někdo ptal proč nikoho nemám vždycky jsem si na to vzpomněla.
"Promiň já s ošklivkama nechodím."
Ta pitomá věta kterou mi řekl napáchala víc škod než kdyby mě jen odmítl.
Nevšímala jsem si Reie a schoulila se na zemi do klubíčka, znova popotáhla a tentokrát nepomohlo ani promnutí očí. První slzička si našla cestu ven a za ní druhá.
"Jdi pryč."
Popotáhla jsem znova.
Junka
Junka

Počet příspěvků : 176
Registrován : 21. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Anonymní Tue Jul 23, 2013 8:32 pm

"Ne ne ne.. Včera si neodišla ty, dnes neodídem ja! "
Povedal som. Bola v ťažkej depresií a ja som v takýchto situáciach bol úplne vedľa. Začali jej tiecť slzy a ja som začal panikáriť.
*Čo teraz, nechcem ju ešte viac zarmútiť, čo teraz haaa!!!! Ach bože do čoho som sa to zaplietol.
Pomyslel som si a snažil som sa niečo vymyslieť. Sadol som si zatiaľ vedľa nej a pomaly som začal hovoriť.
"No ták, nebuď smutná a povedz mi čo som zlého urobil alebo čo sa ti stalo. "
Teraz mi nebolo všetko jedno. Mal som svoje pravidlá bez citu žiť a podobne, ale ubližovať iným psychicky či fyzicky som proste nemohol, vlastne pokiaľ to bol nepriateľ, tak áno, ale Junka nebola nepriateľ. Mal som to zakázané podľa pravidiel a aj moje svedomie mi to hovorilo.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Cvičiště Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Junka Tue Jul 23, 2013 8:37 pm

"Ale dneska jsem odešla, dala jsem ti pokoj tak si ho užívej a nech mě."
Zamumlala jsem a otřela si další slzu.
Nechtěla jsem fňukat před někým jiným a už vůbec ne před ním.
"Jako by tě to zajímalo."
Sedla jsem si a objala si nohy aby se mi lépe depkařilo. Zem byla přece jen už studená.
"A na holky nejsem!"
Vyprskla jsem najednou zlostně a pak můj výraz opět zjemnil a vrátila jsem se k lítosti.
Junka
Junka

Počet příspěvků : 176
Registrován : 21. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Anonymní Tue Jul 23, 2013 8:45 pm

*Asi som nepoužil tu správnu frázu, ale aspoň nech ten hnev vypustí na mne. Pokiaľ ma nezačne mlátiť bude to v pohode.
Prešlo mi hlavou a potom som sa na ňu ešte raz pozrel. Nemala náladu sa so mnou rozprávať, no i tak som neprestával.
"Lenže to nejde! Aj tak bezcitný človek ako ja musí mať svedomie. A naozaj si myslíš, že ma to nezaujíma? Načo by som tu potom šiel za tebou? Načo sa snažím hm? Lebo ma to nezaujíma? To som potom najskôr blázon prvého stupňa čo? "
Povedal som s menším úškrnom. Niekedy som bol blázon prvého stupňa, teraz som čakal, ako zareaguje.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Cvičiště Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Junka Tue Jul 23, 2013 8:53 pm

"Asi"
Zamumlala jsem a povzdechla si, utrhla jsem si stéblo trávy a pak sáhla i po menším šutru.
Za všechno může on, a co jsem si vlastně tehdy myslela.
Kdo potřebuje k životu chlapa?! Pff stejně to jsou všechno úchylové.
Vzpomněla jsem si na "bratra" a pak mrskla pohledem i po Reiovi.
Kdybych toho zmetka dneska potkala..
Stiskla jsem ruku v pěst a hodila šutr pryč.
Jenže najednou ta zlost byla zase fuč.
..tak bych se před ním schovalááááá
Opět jsem popotáhla.
"To není féér."
Se slzami v očích jsem se koukla zase na Reie.
"Proč jste tak povrchní a vybíráte si holky podle vzhledu?!"
Junka
Junka

Počet příspěvků : 176
Registrován : 21. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Anonymní Tue Jul 23, 2013 9:13 pm

*Ahááá už som zistil problém, asi si myslí, že je škaredá alebo jej to nejaký slepec povedal a ona má z toho depresie.
Vážne som sa na ňu pozrel a kútiky úst sa mi dali do úsmevu.
"No, to nie je pravda, vlastne možno je. U mňa však ani nie. Napríklad nemám kamarátov, dokonca o mňa nikto nezakopne. Čo je aj šťastie pre moju povahu. Ale ty si sa našla a zakopla si o mňa. Odstrčil som ťa? Síce som sa snažil, ale to sa snažím totálne každého ... No proste chcem ti povedať, že nie si škaredá. A to že ťa niekto odmietne a zoberie si o kúsok krajšiu neznamená, že urobil dobre. Také páry sa rozvádzajú ... ale také z úprimnosti a nie sú založené len na kráse. Tie vydržia dlho. A to mám čo povedať, môj koníček je pozorovanie ľudí. "
Dúfal som, že to zabralo a potom som ešte pre istotu dodal.
"No ták si utri tie slzy a usmej sa. Oveľa viac ti to pristane než tento depresívny výraz."
Ešte som natiahol ruku a utrel som jej palcom slzu z líca. Stále som mal na sebe ten úsmev. Nikdy som neveril, že budem robiť niečo takéhoto. Vôbec som to nečakal. Dúfal som však, že to zoberie a že nebude depkáriť.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Cvičiště Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Junka Tue Jul 23, 2013 9:22 pm

Poslouchala jsem ho a nejdřív se zatvářila nechápavě.
Kdo jsi a co jsi udělal s tím maníkem kterého znám?!
To přesně jsem chtěla říct ale nakonec jsem si to nechala pro sebe.
Skoro až fascinovaně jsem ho sledovala a po tom co mi utřel slzu jsem se najednou usmála a naklonila hlavu na stranu.
"Děkuju."
A opět se okolo mě začala šířit dobrá nálada, kdyby to šlo hned by začaly okolo růst kytky.
Junka
Junka

Počet příspěvků : 176
Registrován : 21. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Anonymní Tue Jul 23, 2013 9:29 pm

*Podarilo sa, aspoň že som ju utešil. No a čo teraz? mám odísť a nechať ju tu ? To by nebolo dobré. Depka by sa vrátila. Takže mám svoje dobré a priateľské ja nechať vonku aspoň dnes? Sakra!
Pomyslel som si a zvádzal som boj čo ďalej. Po chvíľky som sa rozhodol, že zostanem pri nej a nebudem hneď nahadzovať svoju namyslenosť aroganciu a nezáujem.
"Nie je začo! Ale nabudúce mi to už nerob prosím. Vieš ako som sa imaginárne zapotil pri tomto namáhavom myslení. Ale naozaj!"
Povedal som s menším úsmevom, čakal som, kým začne niečo hovoriť. Keď že som nebol spoločenský typ, tak ma moc nenapadalo o čom rozprávať.


Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Cvičiště Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Junka Tue Jul 23, 2013 10:01 pm

"Pff já nic neudělala, měl jsi zůstat v restauraci."
Nafoukla jsem tváře a pak se zase jen usmála.
"Takže cože jsi to říkal?"
Zatvářila jsem se prohnaně a promnula si bradu.
"Že tvým koníčkem je pozorování lidííí?"
Zazubila jsem se.
"Jinak řečeno jsi něco jako stalker."
Poznamenala jsem spokojeně, samozřejmě že jsem si z něj dělala jen legraci.
Junka
Junka

Počet příspěvků : 176
Registrován : 21. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Anonymní Tue Jul 23, 2013 10:09 pm

"Nééé, ja ich len tak pozorujem keď sa totálne nudím. "
Poznamenal som pobavene. Bol som možno trošku aj šťastný, že tu už neplače. To by som neprežil ten jej plač.
"Takto sa mi páčiš, keď sa usmievaš!"
Poznamenal som celkom pokojne. Konečne sa usmievala. Síce pravdupovediac len chvíľku bola v depresií, ale mne sa to zdalo ako večnosť!
"Ten chlapík v tej reštaurácií bol vlastne kto?"
Opýtal som sa s menším úsmevom.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Cvičiště Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Junka Tue Jul 23, 2013 10:21 pm

Ještě víc jsem se uculila a když se zeptal na toho blba nahodila jsem opět ultra znechucený face.
"Asi budoucí nevlastní bratr a pěknej úchyl. Jestli si táta jeho mámu vezme tak se stěhuju pod strom."
Zamrmlala jsem a povzdechla si.
"Asi mu zlámu ruce jestli na mě zase chmátne."
Oklepala jsem se a pak se zase usmála abych na to nemyslela.
"Jo vlastně..máš tým?"
Zamrkala jsem zvědavě a pak si uvědomila jak moc je tahle otázka zbytečná. Jasně že neměl.
Junka
Junka

Počet příspěvků : 176
Registrován : 21. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Anonymní Tue Jul 23, 2013 10:27 pm

"S mojou povahou a s mojou odhodlanosťou ísť na nebezpečné misie by to nemalo cenu. Za to ty by si bola skvelý sensei. "
Poznamenal som na jej charakter. Ju by určite deti mali veľmi radi.
Čas utekal a obloha pomaly začala tmavnúť, začínal večer a na oblohe začali vykukovať hviezdy.
"Ty teraz bývaš s otcom?"
Opýtal som sa. Ja som síce býval v sídle klanu, ale takmer nikdy tam nikto nebol a to bola veľká výhoda pre mňa.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Cvičiště Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Junka Thu Jul 25, 2013 12:12 pm

"Bylo by fajn mít ty prcky ale zatím bych radši byla bez týmu. Vyhovuje mi to takhle."
Pousmála jsem se a zamyslela se.
"Jo, jednou jsem se už odstěhovala ale pořád si vymýšlel, že potřebuje pomoct tak jsem se vrátila. Nechce mě prostě nechat jít."
Povzdechla jsem si a koukla se na hvězdy.
Junka
Junka

Počet příspěvků : 176
Registrován : 21. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Anonymní Thu Jul 25, 2013 12:51 pm

"Ja bývam v sídle klanu, je to tam veľké a prázdne. Nie je tam takmer nikto. Raz za čas sa tam stretnú všetci z klanu, ale to strašne málo kedy. Inak každý chodí plniť rozkazy a je dlho preč. Na také veľké sídlo tam je až príliš prázdno, ale mne to vyhovuje. Dobre sa vyspím a môžem si robiť čo chcem."
Povedal som a potom som si zobral jahodu. Bol tu predsa košík, ktorý som tu doniesol.
"Hmm takže ty budeš mať novú mamu? Je aspoň milá?"
Opýtal som sa s menším úsmevom a rukou som sa poškrabal po hlave a potom som ju pustil vedľa seba na zem.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Cvičiště Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Junka Thu Jul 25, 2013 3:22 pm

"Hmm to by se mi líbilo, mít klid jen pro sebe."
Zasněně jsem si povzdechla.
"Ale jestli si otec tu ženskou vezme tentokrát se odstěhuji na dobro. S tím úchylem tam nebudu."
Založila jsem si ruce na prsou a odhodlaně se zakřenila.
"Je...divná."
Pokrčila jsem rameny a víc mu k ní neřekla.
"Z jakého klanu jsi?"
Junka
Junka

Počet příspěvků : 176
Registrován : 21. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Anonymní Thu Jul 25, 2013 4:02 pm

"Z klanu Antatchaburu, v preklade nedotknuteľní, myslené na našu Kekkei Genkai. Ten názov je pekne čudný."
Usmial som sa na ňu. vonku bolo chladnejšie a ja som bol vždy oblečený ako na leto. No vlastne vďaka mojej schopnosti začala zo mňa vyžarovať teplota. Bola to pasívna schopnosť. Chladno mi zrazu nebolo, len vďaka vplyvu mojej chakry v tele.
"Tak a čo teraz? Nepôjdeme niekam? Môžem ti ukázať sídlo môjho klanu, ak chceš alebo čo ja viem môžeme sa ešte niekde prejsť. A ak chceš môžeš už ísť ja ťa tu nedržím. A môžeme zostať aj tu."
Povedal som a potom som sa trošku zamyslel nad tým čo si vyberie.O chvíľku som prestal so zamýšľaním a už som len čakal , ktorý návrh bude najlepší pre ňu.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Cvičiště Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Junka Thu Jul 25, 2013 4:14 pm

"Antra..co? Děláš si ze mě legraci!"
Obvinila jsem ho a nafoukla tváře. Mě bylo teplo, mě bylo skoro vždycky teplo. Pro některé jsem sloužila v zimě jako topení.
"Chci vidět sídlo!"
Okamžitě jsem odpověděla a rozjařeně se postavila.
Doufala, jsem že to tam opravdu bude aspoň trochu prázdný abych si vyzkoušela jaký bych měla klid kdybych se vážně odstěhovala.
Junka
Junka

Počet příspěvků : 176
Registrován : 21. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Anonymní Thu Jul 25, 2013 4:19 pm

"Ten názov klanu je hrozný. "
Zamračil som sa, lebo bol naozaj hrozný. Potom som sa postavil na nohy. Chcela ísť do sídla, no dúfal som, že tam bude upratané a že tam nebude bordel.
"Nezaručujem ti, že to bude prázdne, ale malo by moc nás už v klane ani nie je."
Povedal som a viedol som ju smerom k sídle môjho klanu. Šiel som skôr vedľa nej samozrejme. Stále som sa trošku usmieval
Spoločný Presun

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Cvičiště Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Kaomi Mon Aug 19, 2013 11:29 am

Ninpou: Kiteinu Shawaa
(C-rank)- do 26.8

Na hřbetu Kenaie jsem došla až sem. Nejdřív jsem vytáhla svitek se smlouvou a udělala jsem vše co bylo potřeba, ten svitek si pak převzal Kenai, přeci jen to bylo vlastně jejich. Usmála jsem se na ně a vytáhla ten na pečetící techniku Kuchiyose.
"Anebo ne, víte co? Tu se naučím později..." Usmála jsem se a vytáhla jsem tu, kterou jsem dostala za misi. Techniku Ninpou: Kiteinu Shawaa! Vytáhla jsem svitek a začala se nejdřív učit ruční pečetě. Ti dva si byli zatím skáknout tady po cvičišti pro nějaké bobulky.
Trvalo mi docela dýl, než jsem přišla na to správné uchopení rukou a pak to poskládat aspoň v nějaké rychlosti bez chyb. Když už jsem je tak nějak uměla, pořád jsem to opakovala s tím, že jsem stále vyslovovala název techniky a snažila se z úst vyprodukovat chakru ve formě malých jehliček, které měli prolétnout skrz strom přede mnou, ale stále se mi to nějak nedařilo. Několik hodin uběhlo, nejedla jsem, jenom se párkrát napila pití, co jsem si s sebou vzala. Čím víc jsem se snažila, tím víc začalo z mé pusy vyjíždět chakrových jehel, které se ale pouze do stromu zabodly, ale neproletěly zatím skrz něj. Nějakou chvilku jsem stála na místě a v hlavě si začala představovat ty jehly, s modrou barvou chakry, jak prochází skrz strom, složila jsem pečeť.
"Ninpou: Kiteinu Shawaa." Název techniky jsem vyslovila a jedna jehla z mých úst projela stromem, byla ale pouze jedna, tato technika má být velká...no velká, byla to C-rank technika, ale množství jehel mělo být početnější a se stejným účinkem, jako ta jedna. Pořád jsem to zkoušela dál, od rána do večera, kdy mi Kenai už zakazoval něco dělat, ale já ho neposlouchala, strom jsem skoro pokácela, ale stále to bylo málo. Toto mi dá asi zabrat... Povzdechla jsem si a snažila se dál, do doby, kdy si já sama neuznám, že si už můžu odpočinout...

Po pár dnech, když jsem konečně dosáhla toho čeho jsem chtěla, jsem omdlela vyčerpáním. Nejedla jsem skoro nic, nespala jsem a pusa mě bolela jak nikdy před tím. Kenai znovu přišel, dal si mě na hřbet a někam semnou šel, Koda samozřejmě s ním. Když jsme odešly, strom celý spadl...byla jsem ráda, že jsem dosáhla toho čeho jsem chtěla...Naučila jsem se techniku, po které jsem toužila.

//Přesun
Kaomi
Kaomi
Genin
Genin

Počet příspěvků : 77
Registrován : 17. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Junka Fri Aug 23, 2013 6:15 pm

Už nějakou tu dobu jsem se válela pod stromem na zemi a ulejvala se.
Misi jsem nechtěla a kdo ví, třeba bych dostala ještě na krk tým. Kdepak!
Je lepší se válet a jíst.
V duchu jsem se souhlasně zasmála.
A Reie jsem už taky nějakou dobu neviděla. Vlastně jsem poslední dobou neviděla skoro nikoho známého...to bude ale tím, že se tu válím a nebo jsem doma.
Chjoo
Junka
Junka

Počet příspěvků : 176
Registrován : 21. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Kaomi Fri Aug 23, 2013 6:59 pm

Kenai si odběhl jak jinak než na bobulky a já jsem sem zase přišla jen s Kodou na rameni.
Když jsem ale uviděla tu ženu tak, vzpomínala jsem na to co mi říkala Senpai Aime. No nekecej, toto je můj sensei! Vykulila jsem oči a doběhla k ní s rozzářenýma očima a hyperaktivitou. Koda se na ní jen šklebil s výrazem >Kdo je ta babizna<.
"Madam, paní, ženo...ehm...prostě ty. Jsi můj senseeeei!" Zasmála jsem se a ukázala jí její fotku, abych jí poznala, když jí budu hledat. No co, Senpai tu nebyla, takže budu vytáčet aspoň jí.
Kaomi
Kaomi
Genin
Genin

Počet příspěvků : 77
Registrován : 17. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 9 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru