Rinku no Raijin (re-work)

Goto down

Rinku no Raijin (re-work)

Příspěvek pro Lizzy za Tue Aug 18, 2015 5:01 pm

Meno: 
Lizzy
Prezývka:
Senjō no akuma ( 戦場の悪魔, Démon Bojísk)
Dedina: 
Je zapísaná ako kunoichi Tsukigakure no sato
Vek:  
24
Rank: 
S rank / Veliteľ Jouninov
Výška: 
170 cm
Váha:
 61 kg
Charakteristické črty: 
Blond vlasy, jasno modré oči, Ten no juin  na jej pravej časti krku.
_________Osobné info_________

Vnútorná charakteristika: 
Aká je v skutočnosti?: Lizzy patrí  k veľmi schopným kunoichi. Život ju naučil svoje a to sa vážne prejavilo na jej povahe ako takej. Je vypočítavá a moc ľuďom neverí. Aj keď je pravda, že vie presne zistiť kedy niekto klame a kedy nie, no práve pre to je ťažké si u nej dôveru získať. Lizzy sa stala rozvážnou a jej veselosť ju z veľkej časti odpustila. Síce má len niečo cez 24 rokov, zažila si toho počas svojho života viac než dosť. Ak je za samú seba, a správa sa ako tá pravá ona, tak sa s ňou dá kecať, dá sa s ňou aj zasmiať, len to je čím ďalej tým obtiažnejšie. Na tvári málokedy máva nepríjemný a blbý úškrn.. aj keď ten drzý tam uvidíte pravdepodobne často. Ako sa už hovorilo, Lizzy bola v minulosti veľmi veselou a bezstarostnou osobou. Takou, na akú sa dneska hrá. To čo sa v jej psychike deje však chápe len málo ľudí a to čo si zažila, si zažilo ešte menej. Na druhú stranu žije a svoj život si váži. Nepatrí k tým ľuďom, ktorý by ho zbytočne zahadzovali. Raz sa o to nechcene pokúsila a dopadlo to tak, ako to dopadlo. 
Vonkajšia charakteristika:  
Jedna z vecí ktoré sa ťažko u takej výraznej osoby ako Lizzy maskujú, je výzor. Preto si ho ponechala takmer rovnaký. Podobá sa do tváre, len si zmenila strih vlasov a nenosieva ich dlhé až po zadok. Dokonca si uvedomila, že je to aj praktickejšie. Vlasy má stále blonďavé čo ide za jedno s jej takmer mramorovo bielou pokoŽkou. Teda je trocha rúžová ale len troška. Jej oči naberajú svetlo modrú farbu takého čistého oceánu. Oblečená chodieva podľa potreby. Zväčša však máva také pútnické oblečenie. Nájdete u nej však aj jej staré klasiky, ako napríklad mikina, krátke nohavice, či nejaké shinobi oblečenie.
Čo sa týka jej tela bez oblečenia. No je pomerne priemerného vzrastu a je dosť dobre vyvinutá č osa .. no pŕst a zadku týka taká.. kunoichi. Je vidieť že za sebou má tisíce drepov a tisíce vychodených stromov. Na druhú stranu aj tisíce rozbitých zubov patriacich jej nepriateľom. Je veľmi atraktívna a množstvo chlapom a aj žien by sa pomerne ľahko len svojim vzhľadom vedela dostať do postele.. nie že by to teda robila.
_________Schopnosti_________
Hijutsu: Shouhasou
Štýl boja a schopnosti: Lizzy má veľmi veľa skúseností. Je síce mladá no čo sa Shinobi týka, je vo svojich najproduktívnejších rokoch. Jej skúsenosti sú vo všetkých troch oblastiach vysoko nadpriemerné no dominuje prevažne v Ninjutsu a Taijutsu, ktoré aj najčastejšie využíva priamo v boji. Vie bojovať na všetky vzdialenosti a je schopná bojovať ako s jedným súperom, tak aj s hordami.  Jej štýl bola je pre to ťažké popísať. Ak chce, môže byť deśtruktívna. Na druhú stranu vie byť aj diskrétna a patrí k veľmi schopným zabijakom. Má svoj vlastný štýl senzibilstva a sama ovláda techniky, ktorými sa vie senzibilom vyhnúť. Jej rozsiahle schopnosti rozširuje Ten no Juin a Hijutsu, ktoré jej dáva absolútnu kontrolu a ochranu nad zvukom a zvučnými technikami. Je veľmi dobrý taktik, priam geniálny.. proste by sa dalo povedať že max v kaźdom obore.
Body:
Taijutsu: 5
Ninjutsu: 5
Genjutsu: 5
Sila: 4
Rýchlosť: 5
Inteligencia: 4.5
Chakra: 4
RP: 1.5
Techniky (Už aj s tými čo sa naučila ako Rinku no Raijin):


S rank:
Screech Alpha 
Lullaby

A rank:
Screech Beta
Isō seigō 
Shouhasou no Masuta 
Shinzō hossa 
Deliora

B rank:
Shouhasou: Dai no Kami / Kami 
Sound Wave Technique
Mujin Meisai


C rank:
Gyaku eikyō 
Suiton: Suiben
Suiton: Mizu bunshin no jutsu
Suirō no Jutsu
Kuchiyose no Jutsu
Kyōmeisen
Zankūkyokuha
Rakanken
Sōran

D rank: 
Kirigakure no jutsu
Shoushuriken no jutsu
Kage shuriken no jutsu
Zankūha
Illusion Bell Needles
Kage Senbon
Oboro Bunshin no Jutsu
Kanashibari no Jutsu


Výbava:
Chakra ampulky
Bojové ampulky
Krvné ampulky
Ragnarok (meč, je spísaný a už aj povolený)
Zvitok na privolávanie pánd
ZVN
Životopis:
Po a počas udalostiach v Iwe:
Lizzy sa rozhodla navštívi´t Iwagakure no sato. Chcela vstúpiť do dediny pod zámienkou toho, že sa chce pridať k ich veci. Podľa toho čo počula verbovali v podstate každého. Samozrejme nezradila svoju dedinu, mala to byť jej misia na ktorú sa rozhodla ísť aj bez toho, aby jej to vtedajší zástupca Mizukage povolil. Každopádne vstup nedopadol práce najlepšie. Pravdepodbne ju niekto bonzol, pretože sa pred bránami rozpútal boj o jej holý život. Vtedy prvý krát videla, že Iwa disponuje jinchuurikym, ktorý dokáže svojho bijuu ovládať. Ako keby to nestačilo, do boja sa nakoniec zaplietla aj posila z Iwy v podobe podivného maskovaného muža, ktorý ovládal rinengan a niekoľko sfér. Lizzy nemala šancu no bojovala do posledného "dychu".. odvtedy si každý myslí, že je mŕtva. Pravda vśak leží niekde inde.
Bezvládne telo Lizzy odvliekli k vtedajšiemu Tsuchikagemu Hokorimu, ktorý nariadil zapečatenie jej "chakry" a schopností na dobu neurčitú. Následne ju hodil do jendej z kobiek a boh vie, čo tam s ňou a čo po nej vlastne chcel. No bola jedným zo šermiarov z Kirigakure a maal o nej dosť informácií, takže si to viete predstaviť. Sama si príliš to obdobie nepamätám bola príliš zdrogovaná na to, aby si na niečo spomínala. Teda útržky spomienok má no to neboli dosť potešujúce spomienky a tak sa na ne skôr snaží zabudnúť. Bolo to pri jednom z útokov na Iwu? Alebo pri jednom z útokov Iwy na niekoho? Nepamätá si, čo sa presne stalo. No podarilo sa jej utiecť aj hlavne vďaka jej kuchiyosenom, ku ktorým sa následne "presťahovala" a dlhé roky žila v ústraní, lízala sa z rán až kým znova nevošla do tohto sveta. Po ceste svetom zistila mnoho vecí, čo ju mrzeli. Hitomi mŕtva, Shijin mŕtva, Akihiro mŕtvy.. všetci na ktorých jej záležalo boli dead, alebo pohrešovaný, alebo sa z nich stali záporáci a tak ich pochytala sama.  Po ceste však stretla osobu, an ktorej jej začalo tak trocha záležať, chcela jej pomôcť, pretože to bola úplná psychopatka. Samurajka menom Saya s ktorou nakoneic vošli do Tsukigakure no sato, kde.. sa dostala do ďalśích problémov a momentálne sa jej osoba nachádza v Tanzaku Gai

Lizzy narazila na pomerne zaujímavého známeho, menom Hokori.  Bývalý Tsuchikage o ktorom už vedela svoje, s ktorým sa naživo videla a ktorý jej pripravil niekoľko mesiacov nie práve príjemného pobytu vo vtedy ešte stále schopnej Iwagakure no sato. No nestretla ho nikde na tomto území. Nie.. bola to práve Tsukigakure, a on bol jej Tsukikagem, aj keď o tom nikto nevedel. Lizzy si úprimne nebola istá čo si má myslieť. V podstate stratila všetko, pre čo kedy bojovala a tak ho ani nemala dôvod nenávidieť. Sama si dávala za chybu, že je blízky dopadli tak ako dopadli. 
Dôvod prečo a ako je pomerne neznámy no Lizzy sa odtrhla od normaĺnej spoločnosti v Tsukigakure no sato a začala pracovať priamo pod Hokorim. Vďaka jej schopnostiam, vedomostiam a unikátnemu Hijutsu sa stala niečím ako jeho esom v rukáve. V podstate to bola tiež jediná kunoichi ktorá vedela o jeho pravej identite a kupodivu ho nezradila a ani to nemala v pláne. Sám Hokori mal na Lizzy svoje páky, ktoré však nemusel využiť. 
Ako začala Tsukigakure otvorene pripojovať nové a nové územia pod svoju moc, začali sa vytvárať prvé vojenské konflikty naozaj veľkého rázu. Akú úlohu v nich zohrala Lizzy? No zohrala ich hneď niekoľko. Ako Tsuki začala zaberiavať územia, Lizzy pôsobila ako samostatná vojenská jdnotka. Nemala pod sebou nikoho, v podstate ani okolo seba. Bola čisto sólovou.. dalo by sa povedať "zbraňou" príliš nebzpečnou na to, aby ju niekto mohol zaradiť trebárs do čela niekoľko jednotiek shinobi. Stala sa z nej niečo ako one - woman - army, ktorú Hokori zväčša nasadil na nejakú pozíciu uprostred nepriateľských línií kde vedela napáchať najväčšie škody. Hlavne po tom, čo sa naučila využívať naozaj deštruktíven techniky pôsobené zvukom. Lizzy sa stala veľmi obávaným nepriateľom. Jej hlavné pôsobenie bolo pri hraniciach s Hi no Kuni a neskôr svoje pôsobenie presunula smerom k Iwa no Kuni no pomerne neskoro, pretože tú sa Hokorimu pod svoju vládu nakoniec prebrať nepodarilo. Počaj tejto doby sa jej však začalo hovoriť "Senjō no akuma", alebo tiež démonom bojísk. Mohla za to aj jej cursed seal, ktorú sa počas tejto periódy naučila veľmi efektívne ovládať aj za Hokoriho pomoci. Hovorí sa že v jednom tomto strete sa dokázala postaviť a vybiť jednotku o počte stovky shinobi spolu s jej veliteľom. Taktiež že to nebola práve jediná takáto jednotka. Telá ktoré ostávali po boji s ňou pri tom boli nepríjemne zohavené, roztrhané, často mali popukané očné bulky, popraskanú pokožku či im z uší, úst, očí a nosa tieklo množstvo krvi. Všade kde počas bojov prišla, tiež za sebou zanechala pomerne veľkú kalamitu. Človek by si pomyslel že takúto kunoichi jej spojenci uvítajú radi no nie je to tak úplne pravda, nestalo sa raz, že sa jej do cesty priplietli spojenecké jednotky ktoré skončili rovnako, ako ich nepriatelia. Po vojne dostala mnoho zásluh, opustila vojenskú pevnosť Tsukigakure no sato v Tetsu no Kuni, ktorú pred tým sama založila a dostala rank Veliteľa Jouninov. Teraz je jej pôsobiskom Tsukigakure ako taká a zodpovedá sa priamo Hokorimu.Naposledy upravil Lizzy dne Sat Mar 12, 2016 9:18 pm, celkově upraveno 17 krát
avatar
Lizzy
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet příspěvků : 226
Registrován : 30. 08. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Rinku no Raijin (re-work)

Příspěvek pro Hokori Mai za Wed Aug 19, 2015 1:24 pm

POVOLENO

_________________
avatar
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Rinku no Raijin (re-work)

Příspěvek pro Lizzy za Sun Nov 08, 2015 12:22 am

Pokračuje

_________________
"After all, justice in this world is just a bunch of pinciples made by those with power to suit themselves."
avatar
Lizzy
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet příspěvků : 226
Registrován : 30. 08. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Rinku no Raijin (re-work)

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru