Namashi Hozuki

Goto down

Namashi Hozuki

Příspěvek pro Namashi Hozuki za Wed Aug 19, 2015 3:29 pm

Jméno a příjmení
Namashi Hozuki

Hodnost
Chunnin

Vesnice
Kirigakure

Věk
17

Narození
12.3

Pohlaví
Muž

Klan
Hozuki

Historie Klanu
Hoozuki (鬼灯一族, Hōzuki Ichizoku) Je skupina ninjů která se usadila na území Kiri dlouho předtím než Kirigakure vůbec existovala. Je to jedna z nejstarších rodin a zároveň jeden z nejznámějších klanů vůbec. Členové tohoto klanu mají schopnots proměnit svá těla do kapalné formy a zase zpět. Jak už bylo zmíněno klan Hoozuki dokázal přežít a zajistit si pro sebe jméno už po několik stovek let. Vzešli z něj jména obávaná i vážená, známá i tajná. Po mnoho let se Hoozukiové živili jako bojovníci cenění díky své vyjmečnosti. Ovšem nikdy se jim plně nevěřilo. Jelikož jejich prameny pramenili v obouch zkupinách mohl se procházet na území obou, jak samuraiů tak ninjů ale nikdy se jim plně nevěřilo. Aby se tomu předešlo musel klan zvolit cestu. Co zavrhnout? Učení Samuraiů nebo tak oblíbené Suika no Jutsu. No... jak už je vidět tak Hoozukiové v dnešní době moc jako Samuraiové nevypadjí. Takže je téměř jasné co si vybrali. Nejlpěli na tradicích tak jako dříve ovšem nikdo nikdy neřekl že stále nevlastní prostředky jak se naučit používat katanu. Přeci jenom spálit a jen tak zahodit staré manuáli by bylo bláznovství.Existuje velmi málo příjmých potomku, někoho slavnějšího s řad Hozuki. Namashi Hozuki je jediní přimý potomek samotného Gengetsu Hozuki, který je známější pod titulem 2 Mizukage. Krom toho s otcovo strany je také nepřímý vnuk legendárního šermíře Mangetsu Hozuki.

Elementy
Suiton

Kekkei genkai
Nevlastním

Sensei
Rakayu Hozuki (matka)

Vzhled
Vysoký a trochu svalnatější muž na kterém neuvidíte nic jiného než klasickou Yukatu. Yukata má černou barvu s modrýma okrajema a na hrudi je znak Tsukigakure. Modré oči, světlá pokožka a úsměv v každé situaci. Ať je noc nebo zima, svoje kimono si nikdy nezapíná.

Charakter
Přátelský, usměvavý, nápomocný a rád žije v korektivu lidí které zná. Jeho přání bylo takové, že se chtěl dostat to nějakého teamu mezi normální shinobi. Je to velice veselý člověk ale i ten nejhodnější člověk má svojí stinnou stránku. Arogance, pýcha, hrdost když dojde zmínka na jméno klanu ve kterém vyrůstal. Koluje mi krev, která kolovala i mému pradědečkovi který je ve světě známí jako druhý Mizukage. Také rád pije alkohol, nejraději má Sáke i přesto že není ještě plnoletý.

Styl boje
Zaměření tohohle shinobi je není vůbec vláštní s ohledem na klan. Jako jeden s členu Hozuki klanu se zaměřuje na Kenjutsu a Ninjutsu. Nevyužívá normální jutsu jako většina lidí, K útoku používá Shabondama no Ninjutsu které vytváří pomocí flétny kterou dostal od matky. Flétna ale není jediný způsob jak je dokáže vytvářet. Dokáže vytvářet bublinky v ruce bez potřeby jakékoliv pečetí. Poslední způsob jak dokáže vytvářet bubliny je z pouhé vody ve které je Namashiho chakra. Rozdíl je v rychlosti, množství a technice která má být vytvořena.

Životopis

Začátek
Jako člen klanu Hozuki se narodil přímo ve vesnici Kirigakure. Náš klan je vysoce uznávaní pro svoje shinobi kteří v posledních stovkách let hodně dokázali. Druhý Mizukage nebo Legendární šermíř, všechno to jsou nositele našeho klanu. Už když jsem byl malý klučina tak jsem byl hrdý na to v jakém klanu jsem se narodil. Věděl jsem že mi koluje tělem krev mého pradědečka Gengetsuho Hozukiho. Půjde stejnou cestou a jednou budu ochraňovat celou tuto vesnici. Silná slova na malého kluka, který ještě nechodil ani na akademii. Čas šel dál, akademie za sebou ale stejní cíl přede mnou. Chytaní koček, hledaní ztraceních mazlíčku nebo další podřadná práce se mi velice hnusila. Chtěl jsem vzrušení, zabíjet pro vesnici, ochraňovat jí před možnou hrozbou. Přál jsem si to ale později jsem toho smrtelně litoval. Byl jsem přidělen k teamu tří geninu, jak je zvykem, určitě to všichni znáte. Mise se splňovali jedna za druhou, ve dne nebo v noci. Kdykoliv kdy byl čas tak jsem pracoval pro vesnici abych dosáhl jednou slávy jako moji předkové. Zaslepen touhou po slávě jsem se pomalu řítil do jasné zkázy. Náš tým se skládal s uživatele Genjutsu a milé dívky, který se specializovala na léčení spojenců. Jména nejsou důležitá a stejně jsem se je snažil zapomenou co se na konec povedlo. Byli jsme všichni nejlepší přátele. Teda popravdě ta dívka nebyla pouze kamarádka. Byla něco víc, chodili jsme spolu po večerech do restauraci, poflakovali jsme se spolu a všechno bezstarostně. Dokonce jsem od ní dostal první polibek v životě. Když jí bylo špatně nosil jsem jí jídlo až do jejího pokoje ať se příliš nenamáhala. Když zase bylo zle mě, tak mi nosila léčivé čaje, pilulky a další věci. Občas se to ani nedalo jíst ale to jsem jí nikdy neřekl. Tak náš vztah pokračoval 2 roky a stala se mojí přítelkyní. Nás vztah už nebyl takový tajní a dávali jsem si to najevo i na veřejnosti. Takhle to šlo do té doby co nás vztah smrt nerozdělila.

Osudná mise
Jednou jsme byli přivoláni na plnění takové běžné mise. Tato mise se plnila každý měsíc a nebyla většinou nebezpečná. Tuto misi nám zadával Faito Dansaku, byl to krom všech Hozuki jediný muž ke které jsem choval úctu a respekt. Vždycky působil jako čestní muž který vesnici někam dotáhne. Mise zněla jasně: Hlídat dodávku zbraní do okolních vesnic v zemi Vody. Ten den ale měla na dodávku zálusk i jiná vesnice. V pulce cesty nás přepadli pomocí kouřových bomb. Mojí přítelkyni drželi a měla na krku Kunai. Vždycky jsem chtěl zabíjet, zachraňovat životy a teď byl ten správný čas. Chtěl jsem nepřítele zabít pomocí explodující bubliny ale ten parchant to přežil. Mayu podřízl jako kus zvířete a utekli bez zbraní. Než jsem stihl doběhnout, tak už její srdce nebylo a ona ležela v kaluži krve. Její tělo jsme odnesl do vesnice, kde jsem uspořádal pohřeb který si zasloužila. Od té doby jí nosím květiny měsíc co měsíc nové. Nikdy jsem ale nezapomněl jaké čelenky ty muži měli. Kumogakure no Shinobi se v ten den stáli mojí největší nepřáteli.

Chunninské zkoušky
Po půl roce od smrti mojí milované jsem dostal nabídku na účast v chunninských zkouškách. Přes smrt jsem se už přenesl a hleděl jsem dál do budoucnosti. Budoucnost jsem měl pořád před sebou ale bolest v srdci zůstávala. Dostal jsem do teamu novou členku, která ale nemohla nahradit tu starou. První zkouška byla velice jednoduchá, zadaní znělo: Máte tu tři otázky a každý člen teamu musí vyplnit jinou. Nesmíte mluvit a ani používat grimasy. Pomocí bublin jsem určoval jakou otázku si kdo vezme. Kolik bublin vyfouknu, takové číslo otázky máš. Jedna bublina letěla kolem hlavy člena Kumogakure. Mohl jsem mu jí odbouchnout u hlavy a na místě ho zabít, ale nebyl ten správný čas. Něco takového by znamenalo problemy. Druhá zkouška se konala v bažinách země Vody, kde jsem to velmi dobře znal. Měl jsem v tomhle celkem velkou výhodu nad ostatními teamy.Podepisovali jsme nějaké papíry o tom že hrozí při plnění zkoušek smrt. Tento papír mi dal zelenou k jakékoliv pomstě. Druhou zkoušku jsme zvádli v pohodě díky spolupráci a znalosti terénu. Třetí zkouška je ta nejtěžší, aspoň tak se to říká. Vyhrával jsem boje, získával zkušenosti a učil se boj proti KG. Boj proti členum Suny, Konohy nebo snad Tsuki mě neuspokojoval. Naštěstí finále bylo proti členovy Kumogakure. Bojovali jsme na blízko, na dálku a pořád a pořád. Trvalo dlouho než jsem ho dostal na kolena, vedle mojí louže vody. Padl na kolena a hluboce dýchal jak o život. Stačilo mu dát tvrdí úder k vítězství ale takhle jsem to nechtěl. Voda vedle toho kluka se zvedla a vytvořila klon. Vypadalo to že ho chce skopnout ale pouze si přešlápl a pomocí kunaie ho podřízl jako zvíře. Stejně jako to udělali oni mojí Mayu. Nevím proč jsem to udělal, možná proto že mi připomínal toho muže a tajně jsem doufám že je to jeho syn aby zažil podobnou bolest jako já. Papír byl podepsán a tak jsem ho zabil. Ať je to jakkoliv byl mi dán titul Chunnin a opustil jsem skupinu. Další šok byl když jsem zistil že tak uznávaní Faito opouští svoje místo Mizukageho. Když mi bude zadán rozkaz to ho splním ale žádný respekt k nastávajícímu Mizukagemu Kashikovi chovat nehodlám.  


Techniky

B rank

Suika no Jutsu

C rank

Mizu Fusen no Jutsu
Mizu Bunshin no Jutsu
Bubble Dome (japonský překlad neexistuje)  

D rank

Kirigakure no Jutsu
Shunshin no Jutsu

E rank

Všechny


Body

Ninjutsu
4

Taijutsu
3

Genjutsu
1

Inteligence
2

Síla
3

Rychlost
3

Chakra
3

Ruční pečetě
1

Celkem
20

Výbava

Flétna, Ninja deštník, Kouřové bomby, Kunaie, Výbušné papírky

Gengetsu Hozuki, Mangetsu Hozuki nebo Suigetsu Hozuki jsou jména mích předku. Já udělám cokoliv abych čest těchto mužu neshodil a jednou snad měl jejich kvality.


Naposledy upravil Namashi Hozuki dne Thu Aug 20, 2015 10:14 am, celkově upraveno 8 krát
avatar
Namashi Hozuki
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 34
Registrován : 19. 08. 15

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Namashi Hozuki

Příspěvek pro Namashi Hozuki za Thu Aug 20, 2015 6:34 pm

Bubble Dome nemá japonský překlad a ani rank. Hodil jsem si ho zatím jako C Rank pokud nemáš nic proti. (+ - to C odpovídá)

_________________
Pravidlo jedna, je klan krejt, kdo ho chce zničit, jakejkoli šmejd!
Techniky/Body/Výbava:
avatar
Namashi Hozuki
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 34
Registrován : 19. 08. 15

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Namashi Hozuki

Příspěvek pro Hokori Mai za Fri Aug 21, 2015 7:46 pm

POVOLENO, nech tomu rank C.

_________________
avatar
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Namashi Hozuki

Příspěvek pro Namashi Hozuki za Sun Nov 08, 2015 10:43 pm

Pokračuju

_________________
Pravidlo jedna, je klan krejt, kdo ho chce zničit, jakejkoli šmejd!
Techniky/Body/Výbava:
avatar
Namashi Hozuki
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 34
Registrován : 19. 08. 15

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Namashi Hozuki

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru