Kentaro

Goto down

Kentaro

Příspěvek pro Kentaro za Fri Sep 04, 2015 10:48 am

Jméno a příjmení: Kentaro
Hodnost: Jounin A rank
Vesnice: Tsukigakure
Věk: 21
Narození: 23.9
Pohlaví: Muž
Klan: - - -
Sensei: - - -

Elementy:
Fuuton (Větrný Element)
Katon (Ohnivý Element) ,

Kekkei genkai:
Shakuton - Element Sežehnutí

Vzhled: Vyšší postavy (183 cm) sportovnější stavba těla. Hnědé oči a tmavé vlasy. Světlejší kůže (jako průměrný evropan) Většinou se obléká elegantněji ale prakticky.

Charakter: Jeho hlavní charakteristická vlastnot podle které se dá poznat jsou cigarety a alkohol. Vždy s cigaretou v puse kterou doplňuje obláček dýmu.
Jinak je celkem milý. Jen si moc nepamatuje z minulosti takže předstírá že ano a občas tím způsobí nedorozumění. Má tendenci všechno na někoho svádět a pořád se vymlouvat.

Styl boje: Půlený styl mezi schopnostmi na dálku a bojem na blízko.

Životopis:

Prolog

Spoiler:
"Kdo jsi? Jsem stín. Stín který se plíží v úzkých odlehlích uličkách tohoto světa.
Jsem vyvrhel který nemá místo kde by mohl v klidu složit hlavu.
Já... Nejsem nikdo.
Vrah? Ten ano.
Proč? Nikdo tu pro mě není.
Jak to? Nikoho neznám.
Dokážeš to? Ženy i děti. Nemám city.
Je silná. Já víc.
Co když tě chytí? Nemám vzpomínky které by mi mohli číst, ani milované které by mi miohli vzít. Jsem stín. Jsem sám a jediný.
Dobře tak vem si své peníze a jdi."

"Bylo mi asi šestnáct možná sedmnáct když sem potkal Pilikku." Kentaro se naklání k hrobu jednoho z hrdinů. " Škoda že si to neviděla teto." Zapaluje si cigaretu a vzpomíná.
Byl najmut jako vrah. Měl zabít právě Pilikku. Stejně jeho život neměl smysl, cíl či význam.
Nepamatoval si nic ze svojí minulosti. Byl prostě potulná sirotek s mocí ninjů. Nikde ho nechtěli přijmout a nikdo ho neměl rád. Na rukou mu do dnes zůstává krev neviných.
Infiltroval se jako jeden ze studentů ninja aby se dostal ke své oběti blíže. Byl to trochu větší úkol jít zabít někoho kdo je vlastně Kage. Oto to ale bylo více zajímavé a vzrušující. Nikdy se vlastně takhle necítil. Dělalo mu to radost? Dost možná. Věděl že pokud dojde na boj, užije si ho.
Přibližně měsíc předstíral že je obyčejný podřadný student. Až jednoho dne si ho k sobě zavolala. Podle rozhovoru, v něm viděla asi potenciál. Možná ho litovala. Přci jen byla vždycky taková.
Osobní tréning? Něco provedl nebo co? "Dobře." Sklopí hlavu. Alespoň se k ní bude moct dostat blíž. "Určitě není dost chytrá a všímavá aby zjistila že sem tu proto abych jí zabil. Nejsem v záznamech, ale stejně. Žnský sou blbý."
Uběhl další měsíc. Nejistota stoupá, stres se zvyšuje. "Musím už jí zabít." Pomyslí si. "Ale dokážu to?" Uděří rukou do zdi v temné místnosti. "Není tendle život klidnější?" Posadí se na studenou podlahu. "Ale proč bych měl někoho poslouchat?" Ubíjí sám sebe myšlenkami. "Nemám city, nemám emoce. Je mi to jedno. Jsem stín." Počká u ní doma. Vejde do místnosti a posadí se na postel. Vyčkává. Slyší kroky. Už je tady!
Přikrčí se a skočí přímo naproti osobě vcházející do dveří.
Kunai se zastaví před jejím krkem. "Proč?" Protá se sám sebe. Ona nezareagovala. Tvářila se vyděšeně. "Obranné jutsu?" Zamyslí se. "Ne to je blbost." Pak mu to dojde. "Takže Já." Hlupák upustí nůž na zem a čeká co přijde. "Zabije mě?" Myšlenky zahlcuje panika. Neporazí někoho na její úrovni. Určitě ne dnes.
"Sušenku?" Udiveně se podívá. "Proč bych měl jíst sušenku?" Neví co má dělat. je to past? "Otrávená?" Prý není. Nechápe. Do očí se mu ženou slzy. "Asi je fakt blbá." Poděkuje.
Vysvětlí svůj příběh. Váhá s přijmutím pomoci. Poděkuje a nakonec slíbí. "Budu tě chránit. I za cenu toho že bych měl zemřít. Stejně nemám co ztratit."
Nakonec se ještě jednou usměje na hrob své tety. "Vidíš. A tak sem se stal její pravou rukou." Nakonec odchází.

Spoiler:
Body
Spoiler:

Ninjutsu - 5
Genjutsu - 2
Taijutsu - 4
Inteligence - 4
Síla - 4
Rychlost - 4
Chakra - 4
Ruční pečetě - 3
avatar
Kentaro

Počet příspěvků : 2
Registrován : 04. 09. 15

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Kentaro

Příspěvek pro Hokori Mai za Sat Sep 05, 2015 8:03 pm

Omlouvám se. V Tsukigakure no sato je už jounínů maximum, viz. tabulka na úvodní stránce, takže ti to POVOLIT NEMŮŽU.

_________________
avatar
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru