Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kimi

3 posters

Goto down

Kimi Empty Kimi

Příspěvek pro Kimi Tue Sep 08, 2015 2:31 pm

Jméno a příjmení:Kimi Arufa
Hodnost:Genin
Vesnice:Konoha
Věk:17
Narození:9.8
Pohlaví:Muž
Klan:X
Elementy:Yang
Kekkei genkai:X
Sensei:X
Vzhled: Kimi je drobnější kluk, který je vyšší než většina jiných, ale ne o moc, dejme tomu tak 5 cm vyšší než je průměr.Mezi první jeho poznávací znaky patří havraní černé vlasy, které má ostříhané do kratšího sestřihu a vzadu si nechává spuštěný dlouhý copánek.Nosí tmavě modré tričko bez popisu a hnědé kraťasy těsně nad kolena.Své ruce má nad dlaněmi po loket zavázané.Na tváři má dvě charakteristické jizvy.Jeho oči mají zvláštní naoranžovělou barvu.

Charakter:
Záleží na současné hodnosti a rozpoložení, ale jinak je Kimi v jádru velmi oddaný a přátelský člověk, který je schopen pro své bližní udělat maximum.Během práce v anbu má Kimi své emoce potlačované a i mimo mise se zdá být velmi chladný.Ale jeho láska k vesnici, která ho přijala i přes to jaký byl a nahradila jeho rodinu ho nutí konat dobré věci, takže i přes jeho chladnou povahu vždy člověku pomůže a nikdy není na nikoho nepříjemný.Mimo období v Anbu je ale velmi přátelský a rád si dělá z lidí srandu, za což ho někteří nemají tolik v oblibě, protože jeho vtípky se sklípkanem v posteli nejsou zrovna ty nejpříjemnější.Jako chuunin to je ještě trošku dětský charakter, ale velmi přátelský a trochu naivní a v tomto období je jeho láska ke zvířatům největší.

Styl boje:
Bojuje s pomocí svých zvířat a každé využívá svým způsobem.Do doby v Anbu je boje bez nich prakticky neschopný až v Anbu se jeho schopnosti v tomto boji zdokonalují a pilují.Nejvíce mu vyhovuje boj na delší nebo středně dlouhé vzdálenosti, kde může plně ukázat sílu jeho zvířat.

Životopis:
Příběh začíná před devatenácti lety uprostřed lesů země ohně, kde se narodil malý Kimi.Jeho rodiče žili ve srubu uprostřed lesa, kde se starali o zvířata a využívali soužití s nimi, aby přežívali co nejlépe.Kimi už od mala měl rád zvířata a dlouho do nocí se toulal po lese a hrál si se zvířaty.Měl v sobě něco zvláštního, každé zvíře si ho oblíbilo.Několikrát se mu stalo, že se dostal do styku se zvířetem, které by normálně člověka roztrhalo na kusy, ale on ho byl schopný zvíře uklidnit nebo si u něj zařídit respekt.Stal se také součastí vlčí smečky a fungoval jako takový vůdce všech.Během svých dětských let prakticky nepoznal žádné město a znal jen život v lese a s rodiči ve srubu.Jeho rodiče věděli, že není obyčejný kluk.Byli velmi staří shinobi v důchodu, už když si Kimiho pořídili, tak byli staří.V lesích ho cvičili v boji se zvířaty.Kimi si jako svá zvířata pro boj vybral pouze tři zvířata a to pumu, orla a dikobraze.V ovládání svých zvířat mnohonásobně překonal své rodiče a ti se rozhodli mu předat svojí nejsilnější techniku a to Chimera no jutsu.Nebylo to kompletní Chimera no jutsu.Byl jsem takto schopen ovládat pouze DNA zvířat a ovládat je i přes jejich vůli a měnit své DNA na zvířecí.Technika pro mě byla moc náročná a tak mě rodiče poslali na sklonku svého života do Konohy, kde podle jejich slov měla začít další kapitola mého života.Prý jsem je již neměl hledat, že tam kde byli už nebudou.Tuto informaci jsem snášel špatně, jelikož mi bylo teprve 11 let, když jsem přišel do Konohy.Abych na ně nezapomněl, tak mi každý dal jedno jejich zvíře.Matka ještěra a otec sysla.Měl jsem takto pět zvířátek, která chodila stále při mně.Byl jsem jako taková zoo.Nastoupil jsem do akademie, kde nastal první problém.Zvířata jsem nemohl s sebou nosit do hodin, navíc puma uprostřed Konohy asi vzbudí rozruch, tak jsem je musel schovávat v domečku, který rodiče vlastnili a dali mi od něj klíče a vše.Jako jejich vedoucího pro tyto časy jsem jmenoval orla.Dokázal jsem se zvířaty komunikovat a bezmezně mě poslouchali, aspoň tedy ta má.Akademii jsem s menšími problémy zvládnul a udělal jsem jí za 3 roky.Během těchto tří let jsem si získal oblibu slečen, protože jsem měl krásná zvířata, která mě ještě na slovíčko poslouchali, fungoval jsem jako taková atrakce pro ostatní.Nevadilo mi to, byl jsem rád středem pozornosti, aspoň nebyl čas na vzpomínání na rodiče.V soubojích využíval k boji svá zvířata a taijutsu se vyhýbal, nebyl to zrovna typ, který by byl fyzicky nejlepší.Ani genjutsu mu moc nešlo.Celkově to nebyl zrovna ten nejnadanější typ.Zvládnul jsem několik misí pod svým týmem a pak mě dokonce Hokage začal posílat na specializované špionážní mise díky mojí schopnosti zacházet s orlem a zbytkem zvířat.Ovládnul jsem již trochu svojí techniku, tedy aspoň to té míry, že jsem svá zvířata dokázal ovládat, ale nechával jsem jim volnou mysl, měl jsem je rád a respektoval jsem je na toto až příliš, ale hlavně, dokázal jsem s nimi komunikovat.Takto jsem fungoval pro Konohu jako špeh do méně nebezpečných misí.Pak nás poslali na jednu nebezpečnější misi, kde jsem měl být chráněn dvoumi jouniny během špehování, jenže se to celé zvrtlo a všechna má zvířata byla zabita a my jsme jen tak tak utekli.V tu chvíli se to ve mně zlomilo.Zemřelo to jediné, co jsem měl a co mi připomínalo rodiče a to co mě mělo opravdu rádo.Jedné noci jsem se vydal rodiče hledat, ale na místě našeho domečku, byli jen dva hroby.Obou rodičů, tato situace mě ještě více zlomila a vydal jsem se zase zpět do Konohy.Rozhodl jsem se být někým, na koho by byli rodiče pyšní, někým, kdo bude silný a důležitý pro vesnici.

Body
Ninjutsu - 3,5
Taijutsu - 0,5
Genjutsu - 0,5
Inteligence - 3,5
Síla - 1
Rychlost - 2
Chakra - 3,5
Ruční pečetě - 0,5
Celkem - 15 body

Techniky:
Základní E ranky
Healing Technique-C-rank
Kimi
Kimi
Genin
Genin

Počet příspěvků : 2
Registrován : 06. 09. 15

Návrat nahoru Goto down

Kimi Empty Re: Kimi

Příspěvek pro Hokori Mai Fri Sep 18, 2015 7:17 pm

POVOLENO
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kimi Empty Re: Kimi

Příspěvek pro Shirui Sun Nov 08, 2015 12:00 pm

Pokračuji
Shirui
Shirui
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 104
Registrován : 21. 07. 15

Návrat nahoru Goto down

Kimi Empty Re: Kimi

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru