Klan Otoginokuni

Goto down

Klan Otoginokuni

Příspěvek pro Arisu Otoginokuni za Tue Sep 15, 2015 2:59 pm

Název: Otoginokuni

Členové: Živí 2 Arisu a An (Arisina babička která je nezvěstná)

Něco o Rodu:
Je to celkem starý ale ani né moc známý rod. Žili tak aby se o nich moc nevědělo a hlavně utajovali členy kteří ovládali kekei genkai. Ti kteří ovládali kekei genkai byli totiž tak trochu jiní a pro okolí velmi nebezpeční. Nikdo jim neviděl do hlavy a byli opravdu agresivní. Což bylo u toho to rodu více než divné, proto že většina ostatních členů byli pacifisti.
Rodina žila něco málo za vesnicí na malém statku. Žili si klidný a spokojený život než přišla doba kdy nebylo moc peněz. Zadlužili se tedy  lichváři. Střet s vymahači stál všechny členy rodiny život a Arisu poslal do blázince na tři roky. Byl tedy definityvně zapomenut a dá se říct že i vyhlazen. Jediné co ještě stojí v záznamech je to že na Arisunu hlavu padla vina všech mrtvých kteří tam byli. Arisu a An jsou vdě poslední nositelky Hysterie. An bloudí světem a hledá způsob jak Hysterii dostat plně pod kontrolu zatím co Arisu by měla být buď v blázinci nebo by měla začínat nový život. Ale je možné že na světě ještě existují nějací zapomenutí členové rodiny.

Kekei Genkai: Hysteria
Jakmile se vlastník tohoto kekei genkai dostane do určitého emocionálního stádia, kekei genkai se spustí. Obklopí ho chakra a z některých částí těl vypustí krev. Která okamžitě zaschne.
Schopnosti:
Zvýší sílu a rychlost.
Spoiler:
Genin + 1
Chunin + 1,5
Anbu + 2
Jounin +2,5
S třída + 3,5

Následně také chakru
Spoiler:
Genin + 0,5
Chunin + 0,5
Anbu + 0,5
Jounin +1
S třída + 1

Uživatel doslova zešílí, jediné co ho zajímá je jak ukojit svou touhu po krvi.

Nevýhody,Slabiny: Úbytek krve, po vystoupení z módu slabost (3 posty), větší náchylnost ke zranění. Lze použít ob 10 a více postů

Hysteria Vzhled:


avatar
Arisu Otoginokuni

Počet příspěvků : 3
Registrován : 15. 09. 15

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru