Brána

Goto down

Brána

Příspěvek pro Akasuna no Pilikka za Mon Nov 09, 2015 9:26 pm


Tento přísně střežený vchod do vesnice zná každý, kdo vesnici alespoň jednou navštívil, protože skrze ni musel projít. Dbá se tu na hlášení a zapisování všech povinných informací, tak aby nedošlo ke zbytečnému ohrožení vesnice.

_________________
Pilika z Červených písků:
Techniky:

Loutky:

Akasuna no Sasori - všechna jutsu
Sabaku no Gaara - všechna jutsu

Body:
Taijutsu: 4.5
Ninjutsu: 5
Genjutsu: 3.5
Inteligence: 3.5
Síla: 3
Rychlost: 5
Chakra: 4
Ruční pečetě:4.5
avatar
Akasuna no Pilikka
Kanrisha (Kazekage)
Kanrisha (Kazekage)

Počet příspěvků : 154
Registrován : 08. 01. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Brána

Příspěvek pro Kangae Mizutsuchi za Thu Mar 17, 2016 9:18 pm

Byla to už nějaká doba, co jsem touto bránou prošel poprvé a stal se členem Tsukigakure, od té doby se stalo spoustu věcí. Tato vesnice se stala mým domovem a já jí přijal líp než samotnou Kirigakure. Právě jsem vracel z další mise, kterých jsem měl za poslední dobu vážně hodně. Když jsem minul bránu a stráže, sundal jsem si masku, aby mě mohli identifikovat a poté jsem ji připnul k pásku. 
,,Pfu, konečně doma." Povzdechl jsem a s úsměvem na tváři se zadíval na krásnou Tsukigakure.
Bohužel můj krk vyprahl a já se vydal směr nějakému baru. =PŘESUN=
avatar
Kangae Mizutsuchi
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 407
Registrován : 09. 07. 14
Age : 18

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Brána

Příspěvek pro Lizzy za Wed Apr 20, 2016 4:16 pm

Mali sme v pláne nanejaký čas odísť. Teraz, keď tu bola Mai, som ju nemusela zastupovať a navyše aj ona vedela o mojom.. zámere, prejsť miesta a územia ktoré si Getsuji Teikoku zabralo a pozrieť sa, ako sa našim drahým zemepánom darí. Mala som u seba aj schovanú listinu, teda skôr zvitok, ktorý ma povyšoval nad túto.. hodnosť. Dalo by sa povedať.. v podstate ako nejaká inkvizícia, revízia či proste kontrolná zložka. Nevzťahovali sa na mňa príkazy jednotlivých ľudí a ani zákony jednotlivej zeme. Úprimne? Ak som chcela, mohla som pokojne niekoho zabiť bez toho, aby som to potom musela niekomu vysvetlovať. Stačilo mi len podozrenie na nejakú vlastizradu. Môjho študenta som tento krát chcela zobrať zo sebou. Aspoň sa niečomu priučí. Takúto akciu by mu momentálne Anbu jednotky zariadiť nedokázali. Navyše s niekým tak skúseným ako som ja..  Dohodli sme sa, že sa tu počkáme. On si mal ísť ešte pre nejaké veci. Dokonca aj ja som bola zbalená v menšom batohu, kde boli tie.. najnutnejšie.

_________________
"After all, justice in this world is just a bunch of pinciples made by those with power to suit themselves."
avatar
Lizzy
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet příspěvků : 226
Registrován : 30. 08. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Brána

Příspěvek pro Ijōna Kirainahito za Wed Apr 20, 2016 8:17 pm

Moja cesta do sídla a späť bola celkom rýchla. V podstate som sa bleskovo prekotúľal z baru až domov, pobalil si potrebné veci a pár sladkostí a vybehol z dverí. V zápätí som sa vrátil a vyložil všetko čo malo niečo spoločné s ANBU. So senseikou som predsa šiel ako jej študent, nie ako člen jednotiek. Bol som celý natešený pretože som mal konečne pred sebou niečo, čo ma vytrhávalo zo stereotypu poslednej doby, ktorý ma začínal trochu nudiť. Navyše, šiel som dokonca aj so senseikou, takže tento výlet mal velký potenciál na to, naučiť ma nové veci, ktoré nesúviseli len s taktikami, stratégiami a tichou prácou ANBU, ale práve naopak s tým v čom bola Lizzy špecialistka a čo sa snažila posunúť na mňa. Celkom sa jej aj darilo. Ako často vravievala, mal som potenciál. Slovo talent by bolo asi veľmi sprosté, keďže efektivita a rýchlosť učenia jej Hijutsu v mojom podaní bola vysoká práve kvôli tomu, že som bol slepý. Nemal som žiadne superschopnosti. Nečakala na mňa dlho. Za malú chvíľu som už dobiehal k bráne kde som prudko zastavil. Úplne som čakal niaky komentár k tomu aby som zbytočne neplýtval energiu. Ale potom mi prebleskol fakt, že ho asi nedostanem, lebo senseike je jasné, že som šťastím celkom nabudený. Mohol som len počkať. Možno jej to predsa nedá. "Here I aam..." "Rock you like a hurricaaaane!" Vyletel zo mňa text jednej obľúbenej, starej dobrej klasiky. "Tak asi nie, ale..." vetu som nedokončil. "Môžme ísť?"
avatar
Ijōna Kirainahito
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 14
Registrován : 02. 04. 16

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Brána

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru