Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hřbitov

3 posters

Goto down

Hřbitov Empty Hřbitov

Příspěvek pro Ayame Takahashi Sat Jul 13, 2013 9:30 pm

Ačkoliv se jedná o hřbitov, je to jedno z nejkrásnějších míst Tsukigakure.
Naši milovaní si přece zaslouží krásné místo k věčnému odpočinku.
Na tomto místě se nekonečnému spánku poddávají jak věrní shinobi, tak obyčejní občané Tsukigakure...
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi

Počet příspěvků : 203
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov Empty Re: Hřbitov

Příspěvek pro Sasuke Tobirama Mon Apr 27, 2015 1:44 pm

Moje kroky ma zaviedli až na cintorín. Nemienil som ho však prechádzať celý sám. Teda nemienil.. nechcelo sa mi no.. očividne som musel. O tom čo tu tá hnedovlasá žena mala robiť, som nemal ani páru. Predsa len som do toho nebol zasvätený. Na jednu stranu ma to celkom zaujímalo a tak sa dalo povedať, že moja chôdza pripomínala skôr zakrádanie. Nie že by som i nej mal práve najsvetlejšiu reputáciu kvôli .. môjmu menšiemu neškodnému vtipu v kancelárií no.. bol som naozaj zvedavý.
Sasuke Tobirama
Sasuke Tobirama
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 165
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov Empty Re: Hřbitov

Příspěvek pro Mai Mon Apr 27, 2015 2:37 pm

Nepočítala jsem s tím, že, když bude vesnice rekonstruována, veškerý odpad bude dočasně umístěn vedle hřbitova, a to zrovna na místě, kde jsem zakopala rakev s tělem skutečného Tsukimara. Nezbývalo mi proto nic jiného, než počkat až se toho odpadu zbaví. Po tom, co se stalo Tsukigakure no sato, hřbitov je hojně navštěvován. Nemohla jsem proto použít své dotonové techniky k tomu, abych rakev hned získala, jelikož jsem nechtěla upoutat pozornost. Když ten odpad vyklidili, musela jsem počkat na vhodnou příležitost. Není divu, že jsem se až tak opozdila.

Tsukimara se mi podařilo úspěšně oživit. Oděl se do černého pláště, který jsem pro něj měla připravený, a kápi si zakryl hlavu, aby jej nikdo nepoznal. Oživený Tsukimaru Doton Sosei jutsu: Shishi Dojo byl kompletně pod mou mocí. Oživený Tsukimaru postrádal duši. Toto je rozdíl mezi edo tensei a mou technikou. ET využívá toho, že oživí duši, nikoli tělo, a proto se je tělo oživeného schopné automaticky regenerovat. To je důvod, proč je nemožné se z kontroly Shishi Dojo vymanit vůli, jak udělal Hashirama při jeho oživení ET. Oživený Tsukimaru ale nemá možnost regenerace, jak ET. Sasuke dorazil chvíli poté, co jsem s Tsukimarem byla hotová. Ačkoli Tsukimaru ucítil jeho chakru pomocí Kanchi, nevěnovala jsem mu pozornost. Dokud tu nezačne dělat bordel, je mi u pr*ele, co tu pohledává.
Mai
Mai
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 95
Registrován : 10. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov Empty Re: Hřbitov

Příspěvek pro Sasuke Tobirama Mon Apr 27, 2015 2:46 pm

Po nejakom čase sa mi slečnu Hokori podarilo nájsť. Aj keď som tak úplne nečakal, že uvidím to, čo uvidím. Založil som si ruky na hruď a prezrel som si Mai, rovnako ako jej.. výtvor. Výtvor? Kto vie, Čo to bolo.. že by nejaký klon? Možno nejaká tecnika na Štýl Edo Tensei o ktorej som nevedel?
"To je.. nečakané.." Šepol som a na chvíľku som sa zamyslel nad svojimi slovami. 
"Preto tá reakcia.." Toto som si skôr zamrmlal popod nos. Po týchto slovách jej však mohlo dojsť, že to vtedy v kancelárií nebol žiadny nepodarený vtip, ale skúška. 
"Poslal ma sem Tsukikage." Na chvíľku som si prezrel toho, ktorého slečna Hokori privolala.
"Teda ten živý Tsukikage." Dodal som po chvíľke. "Môžem sa spýtať o čo sa jedná pred tým, než spolu pôjdeme uloviť istú až priam prehnane slávnu Kunoichi?" Môj tón nebol nijak posmešný. V jadre som bol predsa len slušne vychovaný Človek.. až na to zabíjanie a tak.
Sasuke Tobirama
Sasuke Tobirama
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 165
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov Empty Re: Hřbitov

Příspěvek pro Mai Mon Apr 27, 2015 3:09 pm

Ukázalo se, že tu je Sasuke kvůli mé maličksti. Tu poznámku o Tsukimarovi jsem nepochopila. Co měl proti mému otci, a proč u toho zmínil to živý? Dorazil až po tom, co Tsukimaru byl oživen a zahalen pláštěm s kápi, takže jsem pochybovala o tom, že by Tsukimarem měl na mysli toho vedle mě.

"Chceš říct, že to s tebou jdu do Oto?" Zeptala jsem se chladně. Pokud ano, tak to by znamenalo, že tento id*t, co blb před otcovou kanceláři, je Sasuke. Příjmení mi otec neřekl, ale to stejně není důležité. Na jeho otázku jsem neodpovídala. Každý se má přičinit k lapení Reiny svým způsobem, který nemusím sdílet s ostatními natož s někým takovým jako je tento... Reinu zvládneme porazit bez toho, aby jsme klábosili o svých technikách.
Mai
Mai
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 95
Registrován : 10. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov Empty Re: Hřbitov

Příspěvek pro Sasuke Tobirama Mon Apr 27, 2015 3:22 pm

// gomen vypadli mi tie prvé vety v druhom odstavci

"To bolelo." Povzdychol som si. Prečo ma každá jedna ženská z Tsukigakure nemala rada? Asi som mal nejaký tajný talent o ktorom som doteraz nevedel.
"Sasuke Tobirima, teší ma." Prikývol som aj s predstavením a ruku som natrčil pred seba. Dosadol mi na ňu poštovný sokol, ktorý mal na nohe pripevnený čistý zvitok. Vybral som z jednej z mojich brašní pero a napísal som naň krátku správu. Následne som mu podal jednu skapatú myš ktorú.. som tiež našiel v záhyboch oblečenia. Zatiaľ však neodlietal, len si mi presadol na rameno.
Nemusela ma mať rada, bolo mi to vlastne celkom jedno. Aj keď som dúfal, že jej prístup bude no... profesionálnejší.
"Istý shinobi sa kvôli nejasným okolnostiam stratil. Na náhradu máme počkať pri bráne." Vysetlil som jej situáciu a pohladkal som sokola pod zobákom.
"Pôjdeme, Alebo tu máte ešte niečo na práci?"
Sasuke Tobirama
Sasuke Tobirama
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 165
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov Empty Re: Hřbitov

Příspěvek pro Mai Mon Apr 27, 2015 3:40 pm

"Jdeme." Odpověděla jsem a vydala se k bráně. Nejraději bych neříkala nic a odešla, ale musela jsem nějak nenápadně dát Tsukimarovi pokyn k odchodu. Sasukeho nemusím. Působí jako jeden z těch rozmazlených fracků, kteří si o sobě myslí, že jim leží svět u nohou. To odpovídá té jeho reakci v kanceláři. Nikdo by si něco podobného nedovolil. Dokonce to vypadá na to, že Sasuke to bere jako něco normálního, za co se nemusí stydět. Smutné.

Jestli čekal, že když se představí, udělám totéž, musím ho zklamat. Není potřeba k splnění mise znát navzájem naše jména. Nadělalo by to více škody než úžitku. Takto začínají přátelství, a ty jsou u mě nežádané.

=PŘESUN=
Mai
Mai
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 95
Registrován : 10. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov Empty Re: Hřbitov

Příspěvek pro Sasuke Tobirama Mon Apr 27, 2015 3:46 pm

Len som prikývol a následne som vypustil sokola do vzduchu, ktorý niesol správu k už spomínanému Tsukikagemu. Sám som bez slova išiel v blízkosti Hokori ku bráne. Po ceste som si sem tam ešte pár krát premeral Hokori a okrem jej povahy, som si v hlave robil úsudok o jej schopnostiach. Nemal som však žiadny .. základ. Mohol som usúdiť len to, že pravdepodobne nie je až tak zbehlá v Taijutsu, inak by zvolila iný druh oblečenia. Stále som sa ale mohol mýliť.. kto vie. 
(presun)
Sasuke Tobirama
Sasuke Tobirama
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 165
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov Empty Re: Hřbitov

Příspěvek pro Mai Thu Aug 13, 2015 7:12 am

Už to byl nějaký ten den, co jsem se toulala po hřbitově. Chtěla jsem zpátky pohřbít Tsukimara. Zatím jsem to ještě neudělala, protože jsem nemohla najít hrob, z kterého jsem si ho na mou misi půjčila. Prošla jsem celý hřbitov snad padesátkrát, a pořád nic. Že by tu už nebyl? Když jsem vytáhla předtím jeho rakev, mám za to, že jsem díru zasypala, takže by si nikdo neměl všimnout toho, že chybí. Někdo ale musel na ten prázdný hrob narazit, protože na hřbitově nebyl, alespoň ne nadepsán jménem, Asuna Yuuki.

Nezbylo mi nic jiného než najít jiné místo. Když jsem vykopávala hrob chlápka jménem Goro, cítila jsem se divně. Není to zásah do jeho soukromí? Ne, to nemůže být, a i kdyby, už nežije, takže mu to může být jedno. Předtím než jsem se dala do práce jsem se samozřejmě ujistila, že mě na hřbitově nikdo nepozoruje. Když už jsem Gora vykopala, Tsukimaru se nacpal do jeho rakve, a pak je už stačilo jen zasypat. Jsem si pěkně mákla. Tsukimaru byl sice velkým přínosem, ale nemůžu si ho dovolit tahat všude sebou, když bych tak mohla ohrozit otcovo krytí ve vesnici.

=PŘESUN=
Mai
Mai
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 95
Registrován : 10. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov Empty Re: Hřbitov

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru