Tobiru Senju [JŌNIN]

Goto down

Tobiru Senju [JŌNIN]

Příspěvek pro Tobiru Senju za Sat Jul 13, 2013 9:31 pm

Tobiru Senju
Hodnost: Chuunin, Jounin
Věk: 20
Narození: 2.6.
Klan: Senju a Kana
Kekkei genkai: Shouton
Sensei:Shijin Hyuuga, Fukasaku-sama
Rodina: Otec Assasin Senju, nevlastní bratr Hashiru, matka Takumi Kana -mrtvá
           Strýc Seito Senju, teta Naomi Hyuuga
           Mrtví: teta Reina Kana, strýc Sho Kanetsu, Strýc Takeru Kana, pra pra teta Tsunade, předkové Hashirama, Tobirama Senju a další...
__________________________________________________________________________________
Charakter: Tobiru je slušný, tichý a dobře vychovaný a vypadající chlapec. Rád čte, učí se nové věci a hodně čte. Zajímá ho historie a příběhy slavných. V poslední době se jeho oblíbenou knihou stala Jiraiyova první kniha, Příběh odvážného ninji. Nemá rád, když s ním někdo jedná nefér a dobírá si ho. Pak jde stranou veškeré slušné vychování. Někdy se chová úplně jinak, než jaký ve skutečnosti je, je hlučný a neposlouchá nadřízené a vždy se předvádí. Nikdy se nevzdává a nebere svá slova zpět. Chce být ninja číslo jedna, v překvapování lidí. Tobiru zdědil talent po svých slavných rodičích.

Životopis: Tobiru se narodil před šestnácti lety nukenince Takeru Kana ve vlnkové zemi. Matka ho tvrdě trénovala už od 3 let a nikdy nevěděl, proč bydlí zrovna tady. Pracovala pro zdejšího šéfa podsvětí. Když Tobirovi bylo devět, dostala misi, zabít Hokageho, který zde byl na misi. Se svou sestřenicí napadla Assasina a jeho tým, ale zpátky už se nedostala. Tobiru nic nedělal a dál čekal na svou maminku. Myslel si, že pracuje na rýžových polích. Jednoho dne pro něj přišel Kakashi a vzal ho sebou do konohy. Konečně se setkal se svým otcem Assasinem Senju. Nicméně o otce také brzy při útoku na Konohu. Tobiru byl zoufalý. Jako sirotek se toulal po Konoze, připadl mu dům a zdědil majetek po otci. Bydlel tam a trénoval, byla válka a on byl pouze geninem. Po válce  Kabute jej čekalo překvapení, otec se vrátil! Tobiru se začal věnovat tréninku, neustále mizel z Konohy. Stal se z něj chuunin.
Jednou byl na S misi v hlavním městě Země Ohně, museli odstranit feudálního pána, který plánoval převrat. Tobiru bojoval proti silnému ninjovi z klanu Akatsuchi a skončil s popáleným obličejem. To byla jeho první mise a skončila úspěšně, Tobiru skončil v nemocnici. Dále už Tobiru byl posílán na jednoduché mise, což svému otci hodně zazlíval. Bojoval ve válce, ale byl v pomocném týmu v táboře mediků. Zazlíval to svému otci. Jednoho dne se Tobiru objevil na Myoboku-zan a začal trénovat senjutsu a žabí techniky se starým Fukusaku-sama.
Časem se v něm objevila nenávist vůči vlastnímu otci, byl proti němu zahořklý, vůbec se mu nevěnoval, nepomáhal mu, neustále sloužil jen vesnici a na svého syna zapomínal. Trénoval, protože ho chtěl jednoho dne vyzvat na souboj a ukázal mu, že je taky ninja, který se dokáže o sebe postarat.
Nicméně, život nejde vždy podle našich představ. Tobiru se připletl do bitvy o Konohu s organizací Seikyo Tachiban, společně s Hokagovým přítelem a se samotným Hokagem se podařilo porazit nepřítele. Tobiru poprvé ukázal svůj talent jako ninji. To byla jeho první velká událost v novém světě plném disharmonie. Tobiru v tu chvíli dostal tým a senseie. Senseiem se stala Shijin Hyuuga, kterou Tobiru velmi obdivoval. Naučila ho správně ovládat čakru a shunshin no jutsu. Není to moc, ale schopnost ovládat čakru Tobiru využil i později, i při ostatních technikách a soubojích.
Po několika misích ho Hokage vyslal s rivalem Hikaru Hyuuga a s kapitánem Shiro na lov Kubikiri, pro Kirigakure. Tobiru se naučil tolik důležitou a velmi potřebnou spolupráci. Tobiru byl, co se týče misí, velice aktivní. Nic však, co by zasahovalo do jeho života.
Po vyhlášení války Tsuchikagem se však stalo něco, co Tobira změnilo na dobro...Hebi se chtěl pomstít Assasinovi a tak svou mocí oživil matku Takumi. Jednoho krásného dne zaútočila na Konohu, na budovu Hokageho. Do cesty se však připletl jak Seito, tak Tobiru. Společně porazili Edo tensei a prolomili vládu nad Hebim. Tobiru konečně potkal pravou tvář své matky. Dostal odpověď na své otázky a konečně si vytvořil vztah se svým otcem, kterého nesnášel. Po zapečetění Matky si konečně promluvil s otcem a naučil se od něj rasengan. Také se ukázala Reina, chtěla jej otevřít klanu a naučit techniky, Tobiru však odmítl.
Další důležitou kapitolou v jeho životě bylo povýšení na jounina, které přišlo s připojením/osvobozením Amegakure. Tím se mu otevřel nový svět. Dostal povolení odstěhovat se na Myoboku-zan, kde se naučil Senjutsu a díky žábám zde nalezl klid. Stal se opravdovým poustevníkem, ne nadlouho, neboť Tobirův příběh právě začíná.
Senju Tobiru no monogatari!!!!
Body:
       
NinjutsuTaijutsuGenjutsuInteligenceSílaRychlostČakraRuční pečetěCelkem
5423344,5429,5
Techniky:
avatar
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Tobiru Senju [JŌNIN]

Příspěvek pro Hitomi Yamada za Sun Jul 14, 2013 8:03 pm

POVOLENO^^
avatar
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 24
Location : Litvínov

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Tobiru Senju [JŌNIN]

Příspěvek pro Tobiru Senju za Sun Apr 17, 2016 12:38 am

POKRAČUJI

_________________
Body:
     
  NIN 5
TAI 5
GEN 2
INT 3
SÍLA 3
RYCHLOST 4
CHAKRA 4,5
RUČNÍ PEČETĚ 4
TOTAL 29,5

Techniky:


avatar
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Tobiru Senju [JŌNIN]

Příspěvek pro Goku za Sun Apr 17, 2016 6:15 pm

do konohy sa už nepovoľujú ďalšie postavy bohužiaľ. - naša chyba, ešte sme to nenapísalido oznámení ani nikde lebo sa čaká na, isté.. veci.
teda jedine že by si si spravil genina alebo s postavou počkal, kým konohu dobehnú ostatné dediny xD

_________________
avatar
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Tobiru Senju [JŌNIN]

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru