Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Přístav Benisu-tō

+21
Yoko Terumi
Yumi Mia Hōzuki
Rei Casius
Yuki Ōkami
Hirin
Kangae Mizutsuchi
Hideo Hatake
Akuma Saito
Ken Hiashi
Kataro Terumi
Nao Okumura
Civil
Soshi
Seito Senju
Nizashi Shiroi
Hyuuga Kataro
Lizzy
Shiranui Heiwa
Hikaru Hyuuga
Uchiha Benjiro
Hokori Mai
25 posters

Strana 1 z 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Goto down

Přístav Benisu-tō Empty Přístav Benisu-tō

Příspěvek pro Hokori Mai Sun Dec 13, 2015 9:09 pm

Přístav Benisu-tō Latest?cb=20150205023107

Jedná se o jeden z mnoha přístavu, kde můžete zakotvit svou loď, a nebo si nějakou pronajmout k odplutí z ostrova. Ostatní přístavy však nejsou tak rozsáhlé jako tento. Je to způsobené tím, že tu sídli organizace "Společnost rybářů", největší vývozce, poskytovatel ryb na Benisu-tō.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav Benisu-tō Empty Re: Přístav Benisu-tō

Příspěvek pro Uchiha Benjiro Sun Dec 13, 2015 9:50 pm

Doplul jsem lodičkou až k přístavu. Lodí tu bylo dost, a to ještě určitě zdaleka nejsou všechny. To, co se teď děje na tomto ostrově, skončí totálním fiaskem! Kolik shinobi tu ještě přijde? Jestli nám všem bude přát štěstí, zůstaneme naživu alespoň do doby než najdeme Matatabi.
Je tu tolik shinobi z jiných vesnic. Spřátelené. I ty, které mezi sebou nemají příliš dobré vztahy, tu jsou zastoupeny. Vidím to tak na novou velkou válku shinobi. "Co na to říkáš?" Zeptal jsem se společníka za mnou a vyskočil na molo.
Uchiha Benjiro
Uchiha Benjiro
Velitel ANBU
Velitel ANBU

Počet příspěvků : 171
Registrován : 05. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Přístav Benisu-tō Empty Re: Přístav Benisu-tō

Příspěvek pro Kataro Terumi Sun Dec 13, 2015 9:53 pm

Dlouhá plavba lodí do těchto vzdálených končin se zdála nekonečná, avšak pohled na toto místo byl pro mou osobu dech beroucí. Nenaskytlo se mi totiž moc příležitostí navštívit nějakou neznámou zem, obzvlášť v posledních pár letech. Všechno a všechny co mám rád jsem nechal ve vesnici a vydal se na tuto výpravu. Donesly se ke mě jistá informace, že se někde v těchto končinách objevil jeden z bijuu. Jak se sem dostal a proč zrovna v tuto chvíli se tato zpráva rozšířila do světa. Určitě to nebude náhoda. Někdo tu rozehrál velkou šachovou partii, kde jsme všichni jen pěšáci. Jelikož jsem zde poprvé tak bych se měl nejdřív porozhlédnout po okolí. Vyšel jsem z lodi a rozhlížel jsem se kolem přístavu a vyhlížel nejdřív rybáře.  Zašel jsem za jedním starým rybářem, který měl chatku s molem na konci přístavu. Vypadal jako by měl velmi rušný život. " Zdravím. Jsem v této Zemi poprvé. Mohl bych se vás zeptat na pár otázek, pokud by vám to nevadilo? " Doufal jsem, že ho nebudu obtěžovat a snažil se chovat slušně jako vždy.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Přístav Benisu-tō Empty Re: Přístav Benisu-tō

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Sun Dec 13, 2015 10:09 pm

Spolecne s Benjirem jsme dojely az k pristavu. Bylo to tu celkem prelidnene na to ze se jednalo o zpravy ze se zde objevila Nibi se to dalo cekat. Jakmile Benjiro vyskicil na molo  ja jej samozdrejmne nasledoval. "No rekneme ze  budeme mit stesti pokud se zde neco nesemele. No Kazdopadne bychom si meli davat velky pozor. Klidne to muze byt past. A pritomnost vsech tech Shinobi mi nedava moc dobry pocit."  Navic preci jen zde byly zdrejmne i takovy co by chtely dosahnout na me oci.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav Benisu-tō Empty Re: Přístav Benisu-tō

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Sun Dec 13, 2015 10:21 pm

Myslela jsem si, že dorazíme do této Země jako první, ale to jsem se šeredně spletla. Ale uvidíme jak to celé dopadne. Škoda, že tu nejsme celý tým. To by zde musel být Hikaru a Fu. Místo toho se ke mě připojil Kataro a po cestě jsem narazila na Benjira. " Kataro, už jsme tady. Vstávej " Probudila jsem Katara, který ještě podřimoval během cesty. Asi byl zas pár dní vzhůru na přídi kde trénoval. Vystoupila jsem z lodi a zamířila jsem si to přímo přes molo k Benjirovi. " No. Nevypadá to tu tak strašně, jak to popisovali v brožuře, kterou mi podstrčil do kapsy jeden z těch úchyláků na palubě. " Klasika, námořníci nevidí pár let ženskou a hned musí být nadržení. Zatím jsem se porozhlížela po okolí a hledela nějaký obchod, kde bych nakoupila nějaké zásoby, co by se nám mohli hodit. Tenhle výlet za dobrodružstvím bude dlouhý a bůhví jestli se z něj vrátíme.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav Benisu-tō Empty Re: Přístav Benisu-tō

Příspěvek pro Lizzy Sun Dec 13, 2015 10:27 pm

Uchiha Benjiro, Hikaru Hyuuga, Shiranui z Konohy.. z Kirigakure zatiaľ len Kataro Terumi. Úprimne to nevyzeralo ako príliš veľká konkurencia. Sama som sedela na jednej zo striech budov schovaná pred očami ostatných. Bola som pomerne dobre maskovaná, dostatočne na to, aby ma z nich všetkých mohol odhaliť maximálne tak Hikaru zo svojim Byakuganom a možno aj Benjiro zo svojim sharinganom.. ale to teraz bolo pomerne jedno. Zatiaľ sa tu objavila len jedna veľká ryba, ktorá by mi mohla potencionálne robiť problém. Držala som sa však stále v ústraní, skrytá a v rukách som preberala kartičky s informáciami, ktorými som o týchto shinobi disponovala. Bolo celkom dobré využívať starú Hokoriho informačnú sieť, rovnako ako tú moju, ktorú som sa posledné dva roky mimo bojoch na fronte, snažila ustanoviť. Plus mnoho informátorov a financie ktoré nepatrili tak úplne mne.. ale koho to zaujímalo. Ostala som pre to len naďalej sledovať prístav a sledovala som, kto všetko sa tu mieni dostaviť. Kde som bola? To bola dobrá otázka, rozhodne nie na očiach.


Naposledy upravil Lizzy dne Sun Dec 13, 2015 10:38 pm, celkově upraveno 1 krát
Lizzy
Lizzy
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet příspěvků : 226
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav Benisu-tō Empty Re: Přístav Benisu-tō

Příspěvek pro Uchiha Benjiro Sun Dec 13, 2015 10:32 pm

Zamračil jsem se. Hikaru měl pravdu. I když... vesnice by nás tu společně s tolika dalšími neposlala, kdyby si nebyla naprosto jista tím, že tu Matatabi je. Že to dopadne ale takto, to nikdo nejspíš nečekal. Každá vesnice na to reagovala a poslala tu někoho. Když se tu ale tak na to dívám, zatím ne všechny vesnice se tu ukázaly. "Před tím než se vydáme do nitra ostrova bych to prvně prozkoumal tady. jak si řekl, přítomnost tolika vesnic nevěstí nic dobrého. Že by to ale byla past?" Není to vyloučeno. Nedává mi však příliš smysl. To by musel někdo odpálit celý ostrov, a to je pro průměrného či i nadprůměrného shinobi nemožné. Zatím bych nepočítal s tím, že tu je někde Madara nebo někdo jemu podobný. Spíše se nejvíce obávám vypuknutí nějakého menšího konfliktu na tomto ostrově, který zapříčiní vyvolání další války. "Jdeme." Shinobi tu pořád přibývá. Bude tu za chvíli takový chaos, že se mi tu Hikaru ještě ztratí. To abych ho pak hledal celý den. Sice má byakugan, ale ten bych raději hned teď nepoužíval, ať nejsme moc nápadní.

Přesun
Uchiha Benjiro
Uchiha Benjiro
Velitel ANBU
Velitel ANBU

Počet příspěvků : 171
Registrován : 05. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Přístav Benisu-tō Empty Re: Přístav Benisu-tō

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Sun Dec 13, 2015 10:37 pm

Benjiro mel v jedne veci pravdu. Nemusela to byt zadna past ale  taky mohla radeji jsem se naucil pocitat zevsim.  Pri me praci ANBU se mi to ne jednou vyplatilo. Mozna to bylo cerne ale az tak horkr to snad nebude. "Hai" Rekl jsem a nasledoval jej kam jsme se presouvaly. Vzane to tu zacinalo houstnout.
(presun)
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav Benisu-tō Empty Re: Přístav Benisu-tō

Příspěvek pro Hyuuga Kataro Sun Dec 13, 2015 10:44 pm

Ještě jsem vyspával po několikadenním tréninku na přídi lodi, abych zabil čas strávený na lodi. Uslyšel jsem nějaký ženský hlas, který mě budil ze spaní. Lepší být vzbuzen ženou, než chlapem. Bral jsem to pozitivně. Vstal jsem a převléknul jsem se. Vystoupil jsem na palubu a trochu mě oslepovalo světlo. Trochu šok přejít z temné místnosti na ostré světlo. Jako by mi někdo dal pěst mezi oči. Šel jsem k molu a vystoupil z lodi na pevninu. Konečně pevnýma nohama na zemi. Ne na lodi, která se neustále houpe. " Zdravím. Je nás tu docela dost, nebudeme hodně nápadní když je nás tu tolik? " Docela trefná otázka. Všichni byli vyšší hodnosti než já, možná mě budou i podceňovat kvůli mé nízké hodnosti, ale já se budu též snažit.
Hyuuga Kataro
Hyuuga Kataro
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 60
Registrován : 25. 08. 14
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Přístav Benisu-tō Empty Re: Přístav Benisu-tō

Příspěvek pro Nizashi Shiroi Sun Dec 13, 2015 11:06 pm

Poslední dobou se docela dost rozšířila zpráva o tom, že by se zde měla ukrývat jedna z bijuu. Především Matatabi. Byl by to celkem pěkný přírůstek do naší vesnice, jelikož nemáme ani jednoho jinchuurikiho. Myslím si, že by to Reinu potěšilo, kdybych Matatabi přivedl do vesnice. Ale jak tak vidím, tak je zde velká konkurence. Někteří se do toho vrhají po hlavě, další se skrývají a hodnotí ostatní podle sebe, a všichni dobře víme jak hodnotí. Já jsem vypadal momentálně jako turista, který přišel s davem. Vždy jsem vypadal spíš jako obyčejný člověk než shinobi a to mi poskytovalo skvělou kamufláž. Jenže problém byl vždy v jednom, a to v tom, že jsem na sebe dřív nebo později upoutal pozornost svým uměním. Momentálně jsem to ale nechal u ledu a šel s davem dál od přístavu víc do centra.
/přesun
Nizashi Shiroi
Nizashi Shiroi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 26. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Přístav Benisu-tō Empty Re: Přístav Benisu-tō

Příspěvek pro Civil Mon Dec 14, 2015 5:02 pm

Když Kataro přišel za starým rybářem a zeptal se ho, jestli se nemůže zeptat na pár věcí, odpověděl mu "Psst." Vypadalo to, jakoby se snažil něco zaslechnout. Postavil se na špičky a naklonil se z mola nad hladinu moře. Měl u sebe nachystaných pár sítí, takže se nejspíš chystal na lov. Co to teď ale dělal, to je záhadou. "Možná se na mě konečně usmálo štěstí. Dneska chytím po dlouhé době rybu." Řekl radostně Katarovi. Zvedl sítě a prohlédl si Katara. "Zrovna se chystám na lov, takže to asi bude muset počkat. Jestli to ale není na dlouho, tak řekni hned teď, co máš na srdci chlapče."
Civil
Civil
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 28
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav Benisu-tō Empty Re: Přístav Benisu-tō

Příspěvek pro Kataro Terumi Mon Dec 14, 2015 5:20 pm

Chvíli jsem ho tak pozoroval, ale nakonec jsem si řekl, že trochu času obětuju a pomůžu starému muži v jeho těžké práci. Přistoupil jsem blíž a chopil se sítě. " Ukažte, pomůžu vám. Ve dvou to půjde líp a rychleji. " Něco jsem o rybolovu věděl. Kdysi jsem též chytal ryby ještě starým způsobem než jsem přešel na ninja techniky. Nechtěl jsem je používat, aby se nevyděsil. Navíc někteří obyčejní lidé bez shinobi schopností naše schopnosti odsuzují. Nechtěl bych si znepřátelit lidi, se kterými by se dalo normálně vycházet. Zkusil jsem to tedy po staru a pomáhal staříkovi lovit.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Přístav Benisu-tō Empty Re: Přístav Benisu-tō

Příspěvek pro Seito Senju Mon Dec 14, 2015 7:01 pm

Slyšel jsem o tomhle místě docela dost zajímavých informací. Cestovní kanceláře nabízely docela krásné ceny na tento zájezd, takže jsem neváhal a jedno místo na lodi zablokoval. Cesta proběhla v pohodě a já už pomalu vystupoval z lodi.
Když jsem vstoupil na molo, tak jsem se musel rozhlédnout. Bylo tu pěkně. Čistý vzduch a příjemné prostředí už na první pohled. Vzpomněl jsem si však na jednu nepříjemnou věc. Na svůj kufřík, který jsem zapomněl doma. A jejda... A ano, došlo mi to až teď, když jsem vystoupil z lodi. Sluneční brýle jsem měl však na hlavě, takže alespoň něco pozitivního.
Brýle jsem si tedy nasadil na oči, protože sluníčko bylo docela ostré a poodešel jsem kousek dále na místo, které připomínalo pláž. Nebylo tu tolik lidí, takže jsem shodil tričko a lehl si do lehátka, které bylo volné. Asi jako jediné. Bylo tu docela i dost rybářů, ale naštěstí jsem od nich ležel o něco dále.
V klidu jsem tedy ležel a opaloval se. Ještě jsem čekal, kdy mi nějaká žena přinese drink. Dobrá, možná to tu není Hawaii, ale nechám se příjemně překvapit. Dovolenka... Pousmál jsem se a zároveň se uvolnil.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav Benisu-tō Empty Re: Přístav Benisu-tō

Příspěvek pro Soshi Mon Dec 14, 2015 7:14 pm

Soshi

Vystoupil jsem z lodi. Mého odchodu z vesnice si stejně nejspíš nikdo nevšiml. A pobyt na lodi? Těch několik dní člověk v podpalubí přežije. Jestli mě tu někdo z Konohy zahlédl, musel by si mě dlouho prohlížet, aby mě poznal. Na pediatrii jich moc nechodí, do domova důchodců taky ne a já zase moc nenavštěvuji cvičiště. Navíc, čelenka Konohy je bezpečně schována (přivázána k lýtku pod kalhotami), a obličej opět zruchaný od nějaké rvačky, které jakýsi taijutsu maniak říkal trénink. Asi nejtěžší na tomhle lovu na vlastní pěst bylo našetřit dost peněz, abych mohl jet.
Zamířil jsem na ubytovnu. Ne kvůli ubytování, ale proto, že tam je hodně cizinců a někteří by mohli vědět víc.

//přesun Ubytovna
Soshi
Soshi
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 225
Registrován : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Přístav Benisu-tō Empty Re: Přístav Benisu-tō

Příspěvek pro Lizzy Mon Dec 14, 2015 7:49 pm

Väčšina ľudí ktorých som mala v hľadáčiku sa začala presúvať a ja som naozaj nemienila špehovať každého jedného z nich. Nebolo to potrebné. V dave som zaregistrovala bielovlasého chlapca so.. zvláštnymi očami. Zastavila som sa na neho pohľadom len malú chvíľu, po čom som ale zrak odtiahla a ešte nejaký čas som sledovala už skôr zo zaujímavosti ľudí v prístave. Po tak pol hodine som sa ale vydala k ubytovni, kde som už nejaký čas ubytovaná bola. Nie že by som tam strávila noc, vždy som sa niekde vytratila. Bola to skôr také.. krytie? Kto vie.
(presun)
Lizzy
Lizzy
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet příspěvků : 226
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav Benisu-tō Empty Re: Přístav Benisu-tō

Příspěvek pro Civil Mon Dec 14, 2015 8:30 pm

"Bránit ti v pomoci nebudu." Rybář si byl vědom toho, že už není nejmladší, takže Katarovu pomoc neodmítl. "Připomíná mi to staré časy, kdy jsem chodil rybařit se svým synem." Když domluvil, zahleděl se na chvíli do oblohy. Vypadá to tak, že se rybáři o svém synu hovoří těžko. Už neměl tentýž úsměv ve tváři co dřív. Byl to pravý opak. Dokonce i slzička ukápla. "Nikdo nežije věčně. Tak to už na tomto světě chodí. Ty sítě dej do tamhle té lodě." Ukázal prstem na poměrně dost velkou loď zakotvenou nedaleko v přístavu. Nebyla však v dobrém stavu. Potrhané plachty. Polámané vesla. Zamotané, rozpárané lana. Jde na první pohled poznat, že tahle loď už má něco za sebou.
Civil
Civil
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 28
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav Benisu-tō Empty Re: Přístav Benisu-tō

Příspěvek pro Nao Okumura Mon Dec 14, 2015 9:00 pm

Vlny pomaly narážali v miernom vetre o pobrežie, kde sa už objavovali prvé z lodí. Lodí, ktorých každá paluba niesla na toto pobrežie ľudí z rôznych kútov sveta. Hnala ich sem túžba o ktorej sa dopočuli z rozprávania, túžba získania moci ich viedla cez divoké more až sem na pevninu, bydliskom obávaného Nibi no Bijju. Ale nie všetci mali tento zámer. Niektorý z nich sa rozhodli nie len získať moc, ale aj slávu, zozbierať informácie z okolia a možno, no kto vie, len videli príležitosť spoznať nových ľudí. Ale loď ktorá práve mierila práve k tomuto prístavu bola iná. Na jej palube bola obyčajná posádka ľudí, no na svojej piadi niesla dve postavy, ktoré stáli vo vetre a nemihli po celý ten čas ani brvou. Len z diaľky sledovali približujúce sa obrysy ostrova, než loď s nežným zarazením zakotvila na pobreží a tam zastavila. Chvíľku sa nič nedialo, postavy z diaľky nevyzerali nejako výrazné a samotná loď patrila iba obyčajným rybárom, no po tom, čo pristáli nohy po zoskoku na móle, sa obrysy postáv vyjasnili. Dopad bol ľahký, aj keď obaja muži vyzerali naozaj statne, ich pohyby boli tak ladné, že pristátie si nevšimol takmer nikto. Nohy sa zľahka dotkli za zapadajúceho slnka drevenej podlahy móla a plášť len tak zavial v teplom vánku, odhaľujúc čo sa ukrýva pod ním. Jedna z postáv potiahla rukou hore, napravila si klobúk pod ktorým sa pousmiala a bez toho aby dala najavo voči komu vedie rozhovor, prehovorila.
„Až z veľkej diaľky sa tu dostavilo množstvo kultúr pri honbe za pokladom..“ Ticho ktoré zavialo mólom len čo sa väčšina účinkujúcich odhodlala preskúmavať ostrov, narušil pohodový a tichý hlas, ktorý ale znel rozhodne a sebaisto. V jeho slovách zaznelo mnoho pováh, ale jedna medzi nimi zaznela najviac. Arogancia? Možno v minulosti, očividne tento človek už nebol akým býval. Jeho hlas bol pokojný a spokojný. Počkal kým vedľa neho dopadne druhý pár nôh a svoj pohľad od zeme zdvihol, hľadiac dopredu, smerom akým sa rozutekali takmer všetci Shinobi čo sem prišli.
„To bude zábava..“ Jeho motív nebol jasný, ale už len od pohľadu na jeho vybavenie bolo jasné, že nepatrí k obyčajným Shinobim. 8 mečov na jeho chrbte a rezná rana potiahnutá celou jeho tvárou, jeho strnisko rašiace z každej strany jeho tváre a čierne oči zabodávajúc sa do vzďaľujúceho sa chrbta Lizzy ostali pokojné a chladné ako za daždivej noci, ale v jadierku plné života a spokojnosti.
Nao Okumura
Nao Okumura
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 175
Registrován : 02. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Přístav Benisu-tō Empty Re: Přístav Benisu-tō

Příspěvek pro Kataro Terumi Mon Dec 14, 2015 9:21 pm

Stařík vypadal smutně. Přišel totiž kdysi o syna. Já doufám, že já se stejného zážitku nedožiju. Uklidil jsem síť na loď a dal se tak se staříkem do řeči. " To je mi moc líto. Já mám také syna, a k tomu i dvě dcerky. Tohle je poprvé co nejsem s nimi od doby co se narodili. Určitě máte na svého syna krásné vzpomínky na které lze s radostí vzpomínat. Hlavu vzhůru. " Usmál jsem se přívětivě na starce a dal se do řeči o dětech. Nějakou dobu to trvalo. " Čím dřív splním svůj úkol tím dřív se k nim vrátím "
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Přístav Benisu-tō Empty Re: Přístav Benisu-tō

Příspěvek pro Ken Hiashi Mon Dec 14, 2015 9:51 pm

Cestovali sme na lodi, tá bola úplne obyčajná, do plachiet fúkal morský vietor a hnal nás smerom k pevnine. Cestovanie na lodi mi neprekážalo, bola to obyčajná nenápadná rybárska loď. Keď sme dorazili na ostrov Nao si zas mrmlal niečo popod nos, teda rozumel som mu väčšinu z toho čo povedal.  *Hovoril som mu, nech s tým rozprávaním samého so sebou zájde ku psychiatrovi.. ale on nieee! Ja sa sám so sebou nerozprávam, povedal.. a hľa, dáva sám pre seba epické preslovy hneď po príchode... mňa je*ne!* Pomyslel som si a hneď na to som zoskočil z lode vedľa Naa. Nahlas som nič nehovoril, bolo by to úplne zbytočné, chvíľku som sledoval podaktorých shinobi, až pokiaľ nezaznel Naov hlas. Mal pravdu, vypadalo to tu na naozaj kvalitnú zábavu. Narozdiel od Naa som ja vypadal úplne obyčajne. Bol som bez katany a mal som len základnú výbavu. "Kde začať?" Zaznelo z mojich úst po chvíli pokojným hlasom. "Nejaký bar?" Zaznelo snáď sekundu, dve na to s úškrnom. Teda nechcel som sa tam ísť priamo ožrať hneď takto po príchode, len som vedel, že v takých baroch by sa dalo popýtať, kde tu nájdeme ubytovanie a podobne...
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav Benisu-tō Empty Re: Přístav Benisu-tō

Příspěvek pro Nao Okumura Wed Dec 16, 2015 6:48 pm

Už len vďaka tomuto sa dal určiť vzťah medzi tými dvoma. Neboli to len obyčajný spoločníci na cestách, ich puto bolo z pevnejšieho materiálu. Podľa toho ako zareagovala postava muža vedľa Naa bolo jasné že v ich živote viedli nespočet spoločných spomienok, predsa len, obaja sa brali ako bratia. Aj keď si to ani jeden z nich nechcel priznať. A práve preto si aj ich povahy sadli.
„Dnes máš nejako dobré nápady, človek by si až pomyslel že ťa Yuna zmenila..“ Pousmiala sa nižšia z postáv na Kena pričom jeho úškrn prezrádzal oveľa viac, akoby si mohol bežný človek všimnúť. Ak sa tu niekto z nich zmenil, bol to práve on vďaka Mikase. Kedysi bezcitné a arogantné hovado sa len samoľúbo pousmialo na svojho parťáka a vykročil vpred. Dosky sa za ľahkého vŕzgotu ohýbali pod ich ťarchou čoby netrvalo dlho a celé mólo sa rozpadlo od hnijúceho dreva ktoré tu už dlhé roky v tomto vlhkom prostredí existovalo. Kroky ale boli pomalé, takmer až lenivé. Ani jeden z nich nepociťoval túžbu loviť Bijju. Obaja totiž chceli len jedno, trochu si užiť zábavy, keďže po Atsukinom nástupe a oboch ženách ktoré ich čakali v domácnosti, tej zábavy veľa nemali. Nie to ešte Nao, ktorý dokonca vychovával dve malé deti.
„Dúfam že Atsuku trafí šľak z nás. Zase. Nesmrteľná sviňa jedna..“ Zahundral si zase pod nosom Nao, pri spomienke koľko krát už Atsuka prežila infarkt kvôli nim. Keby len, neboli to obyčajný Shinobi. Bývalá ochranka bývalého Raikágeho a kapitáni armád v Kumo, legendárne Bro-Duo z Kumo. Vietor zafúkal, plášť sa nadvihol a odhalil ľahké brnenie skrývané pred zvedavými očami, následne čoho všetko utíchlo a Nao sa na kraji prístaviska zastavil. Kde bol bar, vôbec netušil.
Nao Okumura
Nao Okumura
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 175
Registrován : 02. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Přístav Benisu-tō Empty Re: Přístav Benisu-tō

Příspěvek pro Ken Hiashi Thu Dec 17, 2015 8:54 pm

"Uhm, to budeme myslieť na ženské aj teraz ? " Opýtal som sa ho, ale nie nejak kriticky, naopak aj ja som trochu premýšľal nad tým, čo asi porába Yuna. Zatriasol som len hlavou, dnes som tu bol predsa len sa trocha zabaviť. Ja som našťastie nemal doma dve deti, o ktoré som sa mal starať.
Tak ako Nao som sa aj ja dal do kroku po móle. Po jeho poznámke na mieste som sa len zľahka zasmial "Heh, v poslednej dobe ju tráfal šľak zo všetkého, asi mala svoje dni." Tiež som si zahundral na Atsuku, pri spomienke ako ma nedávno vykopla z kanclu s Naom, keď sme sa trošku opili.
Taktiež ako on, som sa zastavil na kraji prístaviska, veď kam ďalej by som šiel. "Čakal by som, že natrafíme na bar okamžite..." Poškrabal som sa vo vlasoch a obzeral sa. Pohľady niektorých okolitých ľudí som viac menej nevnímal.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav Benisu-tō Empty Re: Přístav Benisu-tō

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Fri Dec 18, 2015 9:52 am

V přístavu bylo celkem narváno a tady budeme celem nápadní. Nejvyšší čas vyrazit na jiné místo mimo dosah tolika očí. Všude bude méně než zde, kde je stálý dovoz turistů. " Kataro. Půjdeme se podívat někam jinam. Tady jsme moc na očích. " Pověděla jsem mu a kráčela jsem davem z tohoto místa pryč. Nevěděla jsem kam dorazím, mapu tohohle ostrova nemám, takže to bude jak hledat jehlu v kupce sena, ale takové to bude i pro ostatní. Úplně přirozeně jsem prošla davem tvářící se normálně a mizela kdesi v dáli.

/přesun
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav Benisu-tō Empty Re: Přístav Benisu-tō

Příspěvek pro Hyuuga Kataro Fri Dec 18, 2015 9:59 am

Rozhlížel jsem se mezitím kolem, ale svůj byakugan jsem raději nechal deaktivovaný. Nechtěl jsem budit moc velkou pozornost. Nechtěl jsem přidělávat potíže, jelikož jsem stále jen genin v doprovodu jounina jako je Shiranui, která je studentkou předchozího Hokageho Assasina Senju. I bez byakuganu jsem však poznal, že zde připlulo spoustu mocných jedinců. Shiranui po chvilce ticha však něco řekla a já ji hodlal následovat. " Dobře. " Odpověděl jsem souhlasem a následoval ji průchodem davu až mimo něj. Po chvíli nás už ani nebylo vidět v dáli a my mířili ani nevíme kam.

/přesun
Hyuuga Kataro
Hyuuga Kataro
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 60
Registrován : 25. 08. 14
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Přístav Benisu-tō Empty Re: Přístav Benisu-tō

Příspěvek pro Nao Okumura Sat Dec 19, 2015 1:03 pm

Kenova poznámka o ženách očividne Naovi vyčarila úsmev na tvári. Bol to ako zásah na to pravé miesto, veď kvôli tomu sa na tomto ostrove ocitli. Aby si dali trochu voľna a mohli si užiť ešte trochu zábavy. V tom momente ale Naovi zmizol úsmev a nahradil ho vyčerpaný úsmev sprevádzaný bolesťou a strachom v očiach.
"Ja už tých smradov nezvládam..." Hlesol po chvíľke, načo zatriasol hlavou a rozhliadol sa po zle vybudovaných budovách po jeho pravici. Naozaj aj on čakal že tu bude aspoň nejaká ošarpaná ceduľka, ktorá by ich mohla zaviesť priamo k nejakému útulnému baru, kde by si na chvíľu oddýchli pri poháriku perfektne vychladeného piva, a tak mohol aspoň zabudnúť nato aké peklo doma má. Nehovoriac o tom ako Mikasa využíva tú tajnú zbraň proti nemu.
"Myslím že po tom ako sme jej ovracali kanceláriu a rozbili všetko čo sa nachádzalo na chodbe, sa ani nedivím.." Uškrnul sa zase, život sa Naovi znova vrátil do tváre, pričom zakrútil hlavou aby z hlavy dostal tieto chmúrne myšlienky a nechal aby mu vietor prefúkol tvár nadvihnutím klobúku ktorý mal na hlave. Nechcel sa tu moc ukazovať, čo to, nechcel stretnúť istých ľudí. Presne, bola to ich dovolenka, ktorú si od Atsuky vybrali bez jej povolenia. Ale zaslúžili si to.
"Pôjdeme po pachu.." Navrhol po chvíli rozhliadania sa Nao, následne čoho vykročil po ceste lemovanej mačinou smerom do útrob tohto mestečka pri zálive. Morský vzduch tu bol vskutku osviežujúci ale zďaleka nemal na ten horský u nich v Kumogakure.

~Presun~
Nao Okumura
Nao Okumura
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 175
Registrován : 02. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Přístav Benisu-tō Empty Re: Přístav Benisu-tō

Příspěvek pro Akuma Saito Sat Dec 19, 2015 1:18 pm

Akuma Saito
To by bylo, abych se tu neobjevil já. Nebyl jsem sem poslán přímo, nýbrž jsem využil volna, které mi Mizukage dal a vydal jsem se pronajmmutou lodí na tento ostrov. Nejel jsem sem ze stejných důvodů, jako ostatní, měl jsem v plánu zjistit nějaké informace. K čemu by mi totiž Bijuu byl. Nestál jsem o něj. Se svojí malou loďkou jsem připlul do malebného přístavu, kde jsem svoji loď ukotvil. Nebyl jsem tu služebně, šel jsem sem v převlečení za obyčejného dobrodruha, bez čelenky, s batohem plným zbraní a plášťěm s kapucí, kterou jsem na sobě zrovna teď neměl. Zaplatil jsem přístavní mýtné a vyrazil. Bylo tu spousta lidí, což bylo velmi dobře. To totiž znamenalo, že tu bude spoustu informátorů ochotných mluvit. V pravé náprsní kapse jsem měl bingo knihu, byl jsem si jist, že nic takového si nenechá kdejaký Nukenin ujít.
Zašel jsem skrz zaplněné ulice do jedné slepé, kde kromě pár světlíků a odpadu nebylo vůbec nic. Takové místo jsem potřeboval. Abych mohl lokalizovat pozice nejen hledačů a lovců, ale také všeho zajímavého, potřeboval jsem mít nad ostrovem nějaký přehled. Samozřejmě, nebyl 100%, tolik netopýrů jsem neměl. Mohl jsem je však posílat do směrů světových stran a doufat, že něco Ti moji miláčci naleznou. Rozhlédl jsem se, zda-li se nikdo nedívá, naštěstí nedíval, kousnul jsem se do prstu a přiložil jsem ruku ke zdi.
"Kuchiyose no Jutsu." Řekl jsem a objevilo se velké množství kouře, načež vyletěli netopýři, které jsem poslal severním směrem. Začínalo se stmívat. Chvíli si budou stěžovat, ale brzy je to přejde. Využil jsem kouře a zmizel jsem, jak to mám ve zvyku. Zmizel jsem v davu, koupil jsem si mapku ostrova v krámu s kraviny a vyrazil jsem. Netopýři měli asi 15 minut náskok, podařilo se jim lokalizovat nějakého chlapce, který bojoval. Využil jsem schopností, které mi poskytují netopýří stopaři a šel jsem přímo k místu dění. To by mě zajímalo, o co tam jde.
/Přesun
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Přístav Benisu-tō Empty Re: Přístav Benisu-tō

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru