Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

"Díra"

+16
Akemi Kagayaki
Shiro
Yoko Terumi
Kangae Mizutsuchi
Rei Casius
Milli Kamizuru
Rino Hatake
Daichi Akamatsu
Ken Hiashi
Nao Okumura
Yoshita Kanen
Goku
Shirui
Kuroashi Sanji
Z
Hokori Mai
20 posters

Strana 6 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Goto down

"Díra" - Stránka 6 Empty "Díra"

Příspěvek pro Hokori Mai Sun Dec 13, 2015 9:30 pm

First topic message reminder :

"Díra" - Stránka 6 Indoor+Anime+Landscape+50

Hledáte chlast a nikde Vás neuspokojuje nabízené na ostrově zboží? Jestli jo, jste na správném místě. Pokud však hledáte místo, kde zjistíte nějaké informace, jste tu špatně. Tady se chodí opít do němoty, no a v takovém stavu už nejste schopni mluvit smysluplné věty.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


"Díra" - Stránka 6 Empty Re: "Díra"

Příspěvek pro Akuma Saito Sun Feb 07, 2016 5:59 pm

Akuma Saito
Ostrov se z poklidného místa, kde můžete své děti, proměnil ve vězení plné lidí, které sem vlastně hledal já. Původně jsem přeci jen přijel právě kvůli těmto lidem. Až potom jsem se rozhodl, že vlastnit démona je další věc, co chci a budu, pokud ne já, pomohu alespoň členovi z mé vesnice, aby jej získal. Neměl jsem na sobě ani čelenku, ani masku, byl jsem tu nemaskovaný, ale to se mělo brzy změnit. Vždyť toto byli žně pro Oininy a ANBU. Než jsem se vydal na toto místo, dal jsem si pauzičku k nachystání nezbytných věcí. Na jednom hajzlíku v místní restauraci jsem si navlékl své chrániče, zbroj, pevně upevnil katanu na zádech a připravil zbraně a pár skrytých zbraní jsem měl i skrytých u těla, včetně mé největší chlouby. Když jsem byl připraven, zmizel jsem. Pohybovat se v tichosti ve stínu zcela nepozorován. Na mé cestě sem mi navíc jako mé oči nad oblastí pomáhali moji netopýři, kteří na noční obloze byli obtížně vidět. Proto jsem se vyhýbal největším skupinám, než si mí věrní všimli muže, kterého jsem znal i já. Kataro mohl ucítit závan větru, když jsem se objevil v jedné úzké uličce přímo před ním. Skrze masku jsem jen přivřel oko, hlavou lehce pokynul směrem dolů a promluvil. "ANBU č.9 se hlásí do služby." Byl starší a hodnostně vyšší než já, byl kapitánem ANBU, takže v současné chvíli bude lepší s ním spolupracovat a něco společně vymyslet. Ve dvou se to přeci jen lépe táhne.
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

"Díra" - Stránka 6 Empty Re: "Díra"

Příspěvek pro Nukenin Fri Feb 12, 2016 8:34 pm

Nepriatelia sa každopádne nachádzali vonku, nie vnútri. Bar navyše nebol až tak priestranný takže aligátor uprostred nepotreboval preraziť dieru do stropu, spravil ju sám. Vlastne sa vďaka nemu začala celá budova rúcať a normálny ľudia z nej začali prchať. Vďaka tomu sa aj nepozorovane dokázal Kataro dostať von. Každý sa totiž sústredil práve na krokodíla a shinobi, ktorý v bare, alebo v tom čo z neho ostalo, zostali. Na všetkých, vrátane krokodíla a Mizukiho, v momente vyletelo množstvo kunaiov a mnoho z nich na sebe malo aj výbušné lístky. Neplánovali sa zbytočne vrhať do boja.. priamo, proti toľkým silným shinobim a zároveň aj proti tomu divnému krokodílovi.

Akuma po podaní hlásenia mohol zaregistrovať inú osobu, ktorá ich celý čas sledovala. Držala sa v ústraní a bola nespozorovateľná, nebyť jeho netopierov ktorý pravdepodobne stále skenovali okolie. Nemal ako zistiť čo to bolo za postavu, odkiaľ bol no.. mohol od netopierov získať informáciu, že ten neznámy využíva veľmi podobný štýl maskovania svojich pohybov a zvukov, akým ovplívali práve Anbu jednotky Kirigakure no sato, alebo Oininske jednotky.
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

"Díra" - Stránka 6 Empty Re: "Díra"

Příspěvek pro Kataro Terumi Fri Feb 12, 2016 9:52 pm

Dostal jsem se mimo bar v jednom kuse a nebyl jsem jediný. Akuma to též zvládl na výbornou, byl velmi nadaný a já byl pyšný, že naše ANBU jednotky mají někoho takového. Jednou by to po mě mohl převzít. Pokud se mi podaří získat ocasého démona, tak bych už nemohl být součástí ANBU jednotek a tak bych musel najít vhodného zástupce. Kirigakure by tak získala potřebnou sílu, která by chránila vesnici, alespoň o to bych se snažil kdybych se opravdu stal jinchuurikim. Byl jsem připraven už od začátku, vlastně už od bitvy s Nanabim, kterého nakonec přijala má sestra. Ocasé démony je však složité pochopit a tak jsou začátky těžko pro každého. Nyní je ale potřeba se nejdřív postarat o věci kolem a zajistit bezpečí a informace. Akuma už pravděpodobně svými netopýry oblast oskenoval a tak ví, kde nepřátelé jsou a přibližný počet. Otočím se ta na Akumu a povídám. " Výborně, zvládl si to. Máme krizový stav. Musíme se zbavit co nejvíce nepřátel a vyslechnout je co všechno ví. My dva však máme rozdílné schopnoti, mohlo by se stát, že bychom si navzájem překáželi. Ale vyslechnu si tvůj plán, přeci jen za mě je v ANBU svoboda názoru. " Mezitím jsem sledoval okolí, aby nepřišel nějaký podlý útok. Byli jsme skrytí mezi budovami ve slepém bodu, takže jsme měli trochu času i když ne moc než na nás někdo zaútočí.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

"Díra" - Stránka 6 Empty Re: "Díra"

Příspěvek pro Akuma Saito Sun Feb 14, 2016 7:59 pm

Akuma Saito
Měli jsme nezvaného hosta. Ne tak daleko od nás, jak by si mohl myslet, ale zase ne tak blízko, abys udělal rychlý krok proti němu. Kdyby se o něco pokusil, zareagoval bych. Neměl nyní výhodu, spíš si to jen myslel. Pod maskou jsem se ušklíbl a z rukávu mi vyjel kunai, který jsem chytil do levé ruky, bohužel pro našeho nezvaného přítele, byl jsem v úhlu, kde to nemohl vidět přes mé tělo.
"No, můžeme si to shrnout. Jsme právě v obklíčení ve městě plných Nukeninů, což znamená, že máme dvě možnosti. První možnost, můžeme začít čistit město od krajů a postupně se dostávat do epicentra útoku. Druhá a pohodlnější možnost, najít si osamoceného Nukenina, který by mohl stát ne tak daleko od nás a prostě to z něj vymlátit!" Řeknu, otočím se směrem, kde mi byla známá poloha toho muže. Bylo to spíš na koupení času, protože jsem mezitím složil pečetě na techniku, kterou jsem hodlal použít. Komori, velitel letky, byl pevně zachycen na mém rameni, nyní neměl moc času na reakce, musel jednat rychle a nebo se prostě nechat zajmout. 
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

"Díra" - Stránka 6 Empty Re: "Díra"

Příspěvek pro Natao Hyuurai Mon Feb 15, 2016 11:29 pm

Ajajaj. Povedal som si, keď som si všimol, ako na mňa padli všetky pohľady tých škaredých ľudí. Drž sa.. Povedal krokodýl a veľkým odrazom od zeme sa odmrštil pár metrov ďalej od všetkých tých kunaiov s výbušnými lístkami. Jednou rukou som sa držal môjho priateľa a druhou som odrážal kunaie a iné predmety, ktoré po mne hádzali nespokojní útočníci. Síce som vyčnieval z davu, ale bol som rýchlejší a silnejší. Krokodýl si to namieril do lesa, kde by sme sa mali striasť aspoň poloviny tých šmejdov. Pre istotu som za seba hodil pár dýmovníc, aby nemohli vidieť, kde budeme utekať.
Natao Hyuurai
Natao Hyuurai
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 207
Registrován : 15. 04. 14
Age : 27
Location : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

"Díra" - Stránka 6 Empty Re: "Díra"

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 6 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru