Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Okolí Omoikane

+8
Akemi Kagayaki
Rei Casius
Kangae Mizutsuchi
Akuma Saito
Nukenin
Goku
Nizashi Shiroi
Hokori Mai
12 posters

Strana 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Goto down

Okolí Omoikane Empty Okolí Omoikane

Příspěvek pro Hokori Mai Mon Dec 14, 2015 5:22 pm

Okolí Omoikane 250px-Mt_Coronet_anime

Lesy, propasti, řeky a místy dokonce i skály. To tvoří okolí kolem nejslavnějšího místa na tomto ostrově, hory Omoikane. Můžete zde narazit na různorodá zvířata, takže, když tudy budete procházet, měli by jste si dát pozor. Extra nebezpeční predátoři tu ale nežijí, takže buďte klidní.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Okolí Omoikane Empty Re: Okolí Omoikane

Příspěvek pro Nizashi Shiroi Wed Dec 16, 2015 10:50 pm

Procházel jsem se s turisty nějakou tu dobu, až jsem se od nich nakonec odpojil a zamířil vlastní cestou. Zatímco ostatní budou čmuchat okolo přístavu a v ubytovnách či barech tak já si zatím zmapuji terén, abych se mohl připravit na různé události budoucnosti. Procházel jsem skrz les celkem v pořádku, nedělo se zatím nic zvláštního. Klasická procházka lesem, ze které nelze vyvodit nic zvláštního. Ale to by nebyla realita, kdyby mi neházela klacky pod nohy. Očekával jsem útoky divokých zvířat víc ve vnitrozemí nebo nějaké pasti u starých bunkrů nebo památek. Nebyli tu žádní lidé, takže jsem si mohl při pátrání a mapování terénu užít krásu přírody.
Nizashi Shiroi
Nizashi Shiroi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 26. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Okolí Omoikane Empty Re: Okolí Omoikane

Příspěvek pro Goku Fri Dec 18, 2015 6:44 pm

Úprimne, táto povesť bola zlatou baňou. S mojou skupinou sa mi podarilo uloviť už niekoľko pomerne slušne zabezpečených ľudí, ktorý nám vyniesli nejaké to peso. Kto by si pomyslel že lovecká sezóna na Matatabi, bude pre lovcov odmien lovecká sezóna celkom.. iných rozmerov. Do nášho rajóna vstúpili ďalší ľudia. Nizashi si to možno nemusel uvedomiť no nebol sám kto mal v pláne zmapovať ostrov. (aj keď poniektorý uprednostňovali pomerne jednoduché mapy, ktoré sa dali zaobstarať aj v bižutérií). Mal však tú smolu že ho zahliadol jeden z mojich.. ľudí. Neplánoval som sa však zúčastniť na tomto love. Počul som, že sa v bare nachádza vlastníčka jedného z legendárnych mečov. To zas.. bude prachov. 
"Nizashi Shiroi Jounin z Otogakure no sato. Spravte všetko tak, ako sme si nacvičili a nemal by to byť taký problém. Viete ako bojovať s ľuďmi z Otogakure že? Cool, lovu zdar!" Po uistení že áno som sa jednoducho vybral späť do mestečka.

(presun)
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Okolí Omoikane Empty Re: Okolí Omoikane

Příspěvek pro Nukenin Fri Dec 18, 2015 7:01 pm

Netrebalo viac slov, lov sa mal započať. Bola pravda že sa na tomto území momentálne nachádzali strety medzi jednotlivými skupinami. Trebárs Tsuchigakurský shinobi mali určitú dávku nevraživosti voči Tsukigakurským no to zďaleka nebolo všetko. Bola tu aj tretia strana. To boli tí, ktorý do žiadnej dediny nepatrili. Jedna zo skupín tejto tretej strany tiež patrila nechvalne známemu lovcovi odmien a nukeninovi.

Jednalo sa o dvojicu ľudí v stredných rokoch. Obaja zahalený v plášťoch a maskách, ktoré mali pri podobných situáciach utajiť ich identitu. Predsa len sa lov nie vždy podaril a mnoho krát sledovaný u tiekol. Bol by problém, ak by si dané tváre a nebodaj mená zapamätal. Títo dvaja čakali vo svojich úkrytoch, až k ním Nizashi neprišiel bližšie. Plán bol jednoduchý, čo najrýchlejšie ho zneškodniť bez toho, aby .. mu niekto poškodil hlavu. Predsa len keď telu vážne poškodíte hlavu, cena tela .. klesne, dosť. Nizashi spravil už len jeden krok, po ktorom sa ozvalo "cvak" a na jeho osobu letelo na prvý minimálne zo dve desiatky kunaiov. Neleteli všetky naraz. Bolo vidieť že ich niekto hádže v dosť rýchlich intervaloch. Pozitívne na tom mohlo byť to, že mu ani jeden z nich nemieril na hlavu. Nechceli poškodiť šedú hmotu..
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Okolí Omoikane Empty Re: Okolí Omoikane

Příspěvek pro Nizashi Shiroi Fri Dec 18, 2015 7:30 pm

Mapoval jsem si tak sám terén, když tu najednou jsem uslyšel jakési sklapnutí. To jsem uslyšel poměrně dřív, než samotný zvuk šel slyšet hlasitě. Jakožto dědic hijutsu klanu Shiroi jsem měl daleko vyvinutější sluch a schopnost pracovat se zvukem samotným, ačkoliv bych mohl víc věnovat času vytváření silnějších technik než mám. Při sklapnutí jsem uskočil ke stromu, který mě kryl z různých stran. Jenže salva kunaiů přicházela ze všech a tak jsem musel povyškočit výše mezi větve, kde mě kryly větve.  Pochyboval jsem, že by tato past tu byla už kdysi dávno. Někdo tu určitě je, a pokud tu je živý tvor, tak ho má technika dostane. Vytáhl jsem proto své housle a zahrál pár určitých tónů Lullaby, které na mě osobně nepůsobily, ale na ostatní, kteří nevěděli o co jde ano. Lze tyto tóny dobře slyšet i přes ucpané uši pohou rukou. Určitě by jen tak někoho nenapadlo si vzít ucpávky do uší hned při začátku. To je má šance, jak vyzrát. Tato technika působí to, že vše co tyto tóny uslyší usne. Je to taková účinná ukolébavka. Mohlo by mi to získat čas buď zmizet nebo zajmout ty co po mě jdou a dostat z nich informace, proč po mě vlastně jdou, kdo si je najal a jiné informace.
Nizashi Shiroi
Nizashi Shiroi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 26. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Okolí Omoikane Empty Re: Okolí Omoikane

Příspěvek pro Nukenin Fri Dec 18, 2015 7:47 pm

Očakávali podobnú akciu. Nemalo zmysel zbytočne odrážať kunaie, keďže každý druhý z nich mohol mať na sebe nalepený výbušný lístok a to už by také veselé nebolo. Každopádne Nizashi nevidel svojich protivníkov a v podstate o nich ani nič nevedel, čo sa nedalo povedať obrátene.  Ani len nevyskočil do korún stromov a mohol započuť, ako sa k nemu jedna osoba veľmi rýchlo približuje. V momente keď vytiahol svoje husle, jeho protivník sa objavil na asi desať krokov pred ním. Možno si oddýchol, že tak rýchlo nestihne prekonať vzdialenosť a tón jeho huslí ho uspí no, ruky, ktoré mal v istej pečati Nizashiho mohli ubezpečiť o opaku.

Ako zahral prvé tóny, bolo zjavné že k jeho súperovi nepreniknú. Mohol za to veľmi silný poryv vetra, ktorý sa zo smeru neznámeho útočníka do Nizashiho oprel. Bol dostatočný na to, aby vyvalil stromy v jeho okolí a hlavne dostatočne silný na to, aby prehlučil akýkoľvek zvuk ktorý by husle mohli v danú chvíľu vydať. Ich kombinácia nebola zlá a bolo vidieť, že mali podobné typy útokov nacvičené. Navyše zatiaľ nevyužili žiadne boom techniky, ktoré by niekoho nechali v šoku. Samotná fuutonová technika niesla názov Fūton: Daitoppa a jednalo sa len o obyčajný C rank. 
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Okolí Omoikane Empty Re: Okolí Omoikane

Příspěvek pro Nizashi Shiroi Fri Dec 18, 2015 8:14 pm

Byl jsem v docela nepříjemné šlamastice. Nepřátelé blokovali sílu mých zvučných technik a jediná má vedlejší technika raitonu může být kdykoliv vyvrácená fuutonovou technikou. Měl jsem se spíš víc věnovat svému tréninku v boji než na podporu svých spolubojovníků. Takhle jsem úplně bezbranný. Musím něco vymyslet, jinak tu určitě skapu nebo budu unesen, mučen a následně zabit někde v díře kde budu hnít dokud mě samotná zem nepohltí. Mám však své důvody proč zde nesmím umřít. Ještě nenadešel můj čas. Nehodlám se po tom všem co jsem udělal stát lovnou zvěří. Neudělal jsem nic špatného ve svém životě. Proto bylo nelogické, že po mě někdo jde. Vyrovnával jsem se s poryvem přicházejícího větru a sledoval své okolí. Mé smysly zbystřily, abych byl schopný nějak uvažovat. Postavil jsem se tak aby mě vítr neodhodil. Očekával jsem víc než jednoho nepřítele tak jsem si dával o to větší pozor. Zatím jsem neměl šanci něco podniknout. Své housle jsem však nezahodil. Stačil pouze jediný tón a tuto větrnou vlnu jsem mohl roztříštit zvukovou. Neučinil jsem však tak a vyčkával.
Nizashi Shiroi
Nizashi Shiroi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 26. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Okolí Omoikane Empty Re: Okolí Omoikane

Příspěvek pro Nukenin Fri Dec 18, 2015 8:48 pm

Útok rozhodne nebol posledným. Znova sa jednalo o sériu. Muselo to byť to ich "bojovanie proti Otogakurčanom". Kedy im jednoducho nechceli dovoliť využívať ich vlastné nástroje a podobne. Ešte počas poryvu vetru sa po jeho dráhe po Nizashim rozleteli ďalšie kunaie, posilnené silou samotného vetru. Boli naozaj rýchle, ako keby ich z niečoho vystrelili. Mierili hlavne na husle a zbraň. Vietor však po tomto útoku ustal a Nizashi si už mohol všimnúť maskovaného shinobim ktorý sa k nemu približoval behom (a naozaj rýchlim), zatiaľ čo ho druhý kryl sústavným vrhaním kunaiov či shurikenov do oblasti NIzashiho nástroja.
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Okolí Omoikane Empty Re: Okolí Omoikane

Příspěvek pro Nizashi Shiroi Fri Dec 18, 2015 9:25 pm

Už jsem viděl i svého nepřítele před sebou. Byl celkem dost rychlý a tak jsem se musel přizpůsbit i v těchto podmínkách zatímco ho ten druhý podporoval. Nebyl jsem moc stavěný na přímý boj, ale na podporu svých spolubojovníků, které ted k dispozici nemám. Něco mě napadlo i když tady je teď ten velký vychr. Vzal jsem dvě kouřové bomby a hodil je k zemi aby vytvořili větší kouř, který byl samozřejmě hned odfouknut. Jenže na místě kde jsem stál již nikdo nebyl a kouř byl pryč, přičemž jsem stihl do země zasadit výbušný lístek zahalený v prachu. V blízkosti nepřítele jej odpálí. Stalo se totiž to, že jsem využil maskování v tom kouři, přičemž jsem udělal hodně dlouhý skok s tím odvanutým kouřem. Část lesa se pokácela, ale já se nyní skrýval v jednom kmeni. Nebylo mě vidět ani slyšet a já vyčkával. Nevypadali na Konožany, tudíž by neměli mít byakugan ani sharingan, který by jim prozradil mou polohu.
Nizashi Shiroi
Nizashi Shiroi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 26. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Okolí Omoikane Empty Re: Okolí Omoikane

Příspěvek pro Nukenin Sat Dec 19, 2015 10:45 am

Nizashi sa bohužiaľ znova prepočítal. V momente keď vyskočil z dymu, videl, ako sa z dymu za ním vyvalil aj jeho súper. Pravdepodobne by sa stihol vytratiť ak by sa nepokúšal na zem umiestniť výbušný lístok no takto len zbytočne nechal svojho súpera pristúpiť a teraz sa od neho len tak ľahko neodtrhne. Mal v rukách zbraň. Konkrétne katanu, ktorou s rozmachom mal v pláne prečesať Nizashiho hruď. Obaja ste boli vo vzduchu a tak nebol žiaden priestor k manévrovaniu ako pre jedného, tak aj pre druhého. Druhého zo Shinobi si nezaregistroval, pravdepodobne sa znova stiahol do ústrania.
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Okolí Omoikane Empty Re: Okolí Omoikane

Příspěvek pro Nizashi Shiroi Sat Dec 19, 2015 1:02 pm

Jak se dalo předpokládat, tak soupeř si vždy najde paranormální jev, kterým se dostane tak rychle ke mě aniž by věděl kde přesně jsem. Tento komický jev už je spíš k pláči než k smíchu nebo vyjevení. Dostanu se odtud i kdybych je měl umlátit kytarou. Byl jsem sice ve vzduchu, byl jsem v nevýhodě, že šli dva na jednoho, cikánská taktika je velice oblíbená. Měl jsem dost času pro jeden manévr když on měl dost času udělat ten svůj v tak krátkém čase. Vytvořil jsem kage bunshin, který mě stáhl dolů a nechal se zasáhnout, já jsem hned po dotknutí země vyskočil k nepříteli, který zrovna švihnul svým mečem a pořádně ho praštil do hlavy houslemi. Pokud nemá hlavu z titanu tak by ho to mělo omráčit.
Nizashi Shiroi
Nizashi Shiroi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 26. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Okolí Omoikane Empty Re: Okolí Omoikane

Příspěvek pro Nukenin Sat Dec 19, 2015 5:47 pm

Shinobimu neostávalo nič iné, len preseknúť klona. Ten sa pod sekom rozpadol no to už bol Nizashi znova vo vzduchu. Naozaj skúsený šermiar by pravdpeodobne dokázal Nizashiho husle v jeho pokuse o útok preseknúť a následne to ukončiť ďalším plynulím seknutím. Tento chlapík však tak skúsený nebol, aj keď to s katanou určite vedel, momentálne sa zmohol len na pokus o chabý blok pri máchnutí späť, zatiaľ čo si hlavu prikril druhou rukou, ktorú pri tomto pohybe z katany zložil. Aj keď mu to nemierilo priamo na gebulu, dostal zásah do ruky, ktorá samotný náraz len stlmila no.. kontakt s hlavou tam predsa len bol, aj keď nepriamo. Každopádne týmto Nizashi vytvoril vzdialenosť. medzi ním a svojim súperom. Ten dopadol na zem a ruka mu padla pozdĺž tela, zatiaľ čo v druhej stále držal katanu. Nebola vidieť žiadna otvorená zlomenina no niečo  s ňou určite mal. Jeho pohľad však nebol bojácny. Niečo sa mu predsa len podarilo spraviť. Nizashi si mohol všimnúť že je jeho nástroj zničený a struny spretrhané.
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Okolí Omoikane Empty Re: Okolí Omoikane

Příspěvek pro Nizashi Shiroi Sat Dec 19, 2015 7:33 pm

Přišel jsem o své housle, ale své techniky nemám jen na své housle. Mám ve svých svitcích tolik nástrojů, že bych mohl zásobovat celej hudební festival ve velkoměstě. Nemohl jsem váhat ani na vteřinu kvůli zničeným houslím. Nemám jen zvučné techniky, technika kterou použiju, by ho měla doslova uzemnit, ale nezabít. Na to je tělo dost odolné, aby takový šok přiměřeně přežilo. Složil jsem pečetě a namířil na zraněného nepřítele. " Raiton: Jibashi " Hromada blesků ho zaplavila. I kdyby se od někud přivlalil silný vítr, tak blesk by byl pravděpodobně rychlejší, kvůli vzdálenosti mezi mnou a jím. Ten dalším nebyl zrovna blíž, tudíž jsem měl výhodu vzdálenosti. To však neznamená, že po útoku se mi nic nemůže stát, jelikož se budu zrovna soustředit na nepřítele předemnou, abych ho poslal do bezvědomí. Pokud by mi však měla být useknuta hlava, tak každého zamrazí a bude se snažit uhnout. Bylo by to však obtížné.
Nizashi Shiroi
Nizashi Shiroi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 26. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Okolí Omoikane Empty Re: Okolí Omoikane

Příspěvek pro Nukenin Sun Dec 20, 2015 12:05 pm

Našťastie pre neznámeho shinobiho zranená ruka nepôsobila na jeho pohybové schopnosti. Jibashi bola technika na blízku vzdialenosť a on pred bleskami stihol pohotovo uskočiť. Alebo sa mu to len z dalo ? Po dopade na zem klesol na jedno koleno a už na prvý pohľad bolo vidieť, že ho na chvíľu ovládla triaška. Aj cez ňu sa mu ale s problémami podarilo upustiť katany, siahnuť si do vrecka a vitiahnuť pilulku, ktorá farbou aj veľkosťou pripomínala klasické bojové pilulky. Po prehltnutí to šok z tohoto strasenia sčasti utlmilo. Stále ale nevyzeral v poriadku.
"Pre tento krát je to tvoja výhra shinobi..." Zavrčal s ľahkým úsmevom na tvári, ktorý ale cez masku nebol vidieť. Jednu ruku natrčil nad seba a v momente sa po celom okolí začala rozostupovať hmla. Že by shinobi z kirigakure? Kto vie, no po chvíľke sa Nizashi ocitol v hmle a po jeho len pomocou jeho, citlivejšieho sluchu počul, ako sa obe postavy vzďaľovali.
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Okolí Omoikane Empty Re: Okolí Omoikane

Příspěvek pro Nizashi Shiroi Sun Dec 20, 2015 10:54 pm

Nakonec se mi nějak povedlo vyváznout z této šlamastiky živej, ačkoliv jsem nezískal žádné informace a byl trochu pošramocenej. Přišel jsem o své housle, ještě že jsem měl své náhradní ve svitku pro takovou situaci. Oprášil jsem se a nějakou dobu jsem se procházel a sledoval okolí, jestli se náhodou jen na chvíli neschovali. Pak jsem však putoval dál a hledal místo nebo alespoň zmíňku lokace Matatabiho.
Nizashi Shiroi
Nizashi Shiroi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 26. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Okolí Omoikane Empty Re: Okolí Omoikane

Příspěvek pro Akuma Saito Sat Dec 26, 2015 5:59 am

Akuma Saito
No, okolnosti, hlavně Konoha, mě přiměli opustit krásy chrámu a stáhnout se sem, do okolí Omoikane. Nějakou chvíli přede mnou se zde porozhlíželi mí netopýři a řekli mi o jedné osobě, která se tu pohybuje. Nechtěl jsem jí překážet, takže jsem se rozhodl, že budu dále od něj.
Usadil jsem se pod kmenem jednoho ze stromů, sáhl do kapse a vylovil jsem si papír s tužkou, něco jsem si začal zapisovat a vypadal jsem u toho velice zamyšleně, jistě to bylo velice důležité. Vypadalo to spíše jako nějaká směs čísel, která dohromady ani nedávala smysl. Jednalo se totiž o Kirigakurské kódování tajných zpráv.
Co pro mne tento den ještě nachystá...?
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Okolí Omoikane Empty Re: Okolí Omoikane

Příspěvek pro Kangae Mizutsuchi Sat Dec 26, 2015 6:13 am

Cesty boží a kroky mé mě po dvou hodinách chůze zavedli až sem. Občas jsem spadl na zem, za což mohla má mořská nemoc zvaná ,,krádež rumu ve skladu". Bylo mi zle, rum nebyl zrovna můj šálek čaje, ačkoliv do čaje bych si ho dal. Měl jsem se dostatečně rád na to, abych nekradl další láhev, ale ne zase tolik, abych nedopil tu v ruce. No, jak jsem říkal, cesty boží a osud mě nechali narazit na mého starého mladšího nejlepšího kamaráda z Kirigakure - na Akumu. Tak nějak mi chvíli trvalo ho zaostřit a kdo ví, zda-li poznal on mě. Přebarvil jsem si vlasy, abych vypadal cool u dnešních teenagerek a má pleť taky poměrně pobledla. Pomalým krokem jsem došel až skoro k němu a pár metrů před ním jsem začal zvracet.
,,K sakru! Kradený rum není dobrý rum!" Zakašlal jsem si a dokonal svou činnost. Akuma mě mohl poznat kdo ví dle čeho, ale zajisté to byl chytrý mladík. 
,,Už je to dlouho, co jsme se viděli naposled!" Vykřikl jsem a ve snaze se k němu rozběhnout jsem opět spadl na zem vedle svých zvratků. Pánu bohu zaplať, že ne do nich.
Kangae Mizutsuchi
Kangae Mizutsuchi
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 407
Registrován : 09. 07. 14
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Okolí Omoikane Empty Re: Okolí Omoikane

Příspěvek pro Akuma Saito Sat Dec 26, 2015 6:22 am

Akuma Saito


Kdo by to byl řekl, že na tomhle proklatém ostrově, potkám zrovna Kangaeho... vlastně všichni. Věděl jsem o svém příteli dřív než ke mě došel, nepotřeboval jsem k tomu svoji okolní podporu mých malých savčích kamarádů, pach rumu a zvratek šel cítit na míle daleko, kór pro výcvikem trénovaný nos, jako je ten můj.
Když se přede mnou vyzvracel, zůstával mi z něj rozum stát. Když jsem ho znal, byl to chlapec, který měl sen, který chtěl zachránit Svět, a který poznal svoji cestu Shinobiho. Nyní jsem před sebou viděl jen trosku ničící si život, snažíc se na dně láhve najít útěchu či "naději". Zvedl jsem se, odsunul jsem se dál od zvratků a uvolnil Kangaemu strom, aby se mohl opřít. Vypadal skutečně jinak, vypadal hůř. Byl zesláblý, vytratila se mu zdravá kůže z tváří. V očích mu chyběla jiskra. Už to zkrátka nebyl ten nejlepší přítelem, jakého jsem si pamatoval. Dřív jsme byli světlo a tma, teď vidím jen tmu a nic víc.
"Zdravím, příteli. Koukám, že si se změnil za tu chvíli, co jsme se neviděli..." Řeknu bez jakéhokoliv citového zabarvení. Byl jsem z něj zklamán. Pamatoval si vůbec, že je z Kirigakure no Sato? Yin mi zatím začal burácet v hlavě, ale snažil jsem se ho potlačit.
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Okolí Omoikane Empty Re: Okolí Omoikane

Příspěvek pro Kangae Mizutsuchi Sat Dec 26, 2015 6:30 am

Měl jsem opravdu dobrého přítele, dokonce mi uvolnil i strom o který jsem se mohl opřít, jen to chtělo vyhrabat se ze země. Tak tak jsem to učinil a v ruce jsem pořád držel tu láhev. Chtěl jsem Akumovi nabídnout, ale přeci jen vypadalo to tak, že se nezměnil. Pořád stejně chladný, pořád ta temná stránka nás dvou. Můj stav nebyl tak špatný, abych o sobě vůbec nevěděl, jen mi prostě rum nesedl. Pousmál jsem se na Akumu a následně prudce vydechl. 
,,Říkáš, že jsem se změnil? Spíš jsem za tu dobu pochopil, co po mě systém shinobi chce." Zrovna jsem se vrátil z Yama no Kuni, kde jsem vedl svůj dlouhý trénink, v civilizaci jsem byl teprve maximálně měsíc. Už se mi dělalo trochu líp, tak jsem to musel okamžitě zapít.
,,Rok a půl jsem trénoval a živil mě lov v lese, chybí mi trochu se odvázat." Očima jsem sjel směrem k lahvi rumu a tu jsem následně natáhl směrem k němu. 
,,Není to nic extra, ale když máš zabíjet, občas Ti to pomůže na všechno zapomenout a uklidnit se." 
Kangae Mizutsuchi
Kangae Mizutsuchi
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 407
Registrován : 09. 07. 14
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Okolí Omoikane Empty Re: Okolí Omoikane

Příspěvek pro Akuma Saito Sat Dec 26, 2015 6:40 am

Akuma Saito
Asi to za tu dobu mimo domov neměl jednoduché. Koneckonců, rok a půl v divočině je celkem dlouho. Já však měl v hlavě bordel i bez toho, aniž bych si musel hlavu plést alkoholem. Nemohl jsem se napít, ani kapky. Kdybych svoji mysl omámil, Yin by mě lehce donutil aktivovat TU techniku, ze které už by pak nebylo návratu.
"Ten chlapeec se mi začíná líbit čím dál tím více, Akuma-san..." Pronesl Yin, ale jeho poznámku jsem zazdil, jako jsem to s ním v poslední době dělal celkově. Hleděl jsem do té prázdné nádoby, zvané Kangae. Nedokázal jsem pochopit, jak to myslí, zapomenout a uklidnit se. V téhle vodě šlapu už nějaký ten pátek, zašpinil jsem si ruce mockrát a to i krví nevinných. Neznal jsem důvod, proč bych se měl snažit zapomenout. V očích ostatních jsme se museli jevit jako roboti, co poslouchají rozkazy a nedělají nic, co jim není přikázáno. Není to však zcela pravdou.
"Svět se nezměnil. Svět je pořád stejný, lidi jsou pořád stejní, nikdy se nic nezmění, Kangae-san.." Odpovím v klidu, když mi podá láhev, chytím jí, ale pít nehodlám, spíše mu ji držím, než se bude chtít zase napít svého nektaru.
"Už doma scházíš... kdy už tvá mise skončí Kangae-kun?" Zeptám se, zatím poprvé vzbuzuji pocit nějakého hlubšího zájmu. Jakoby mě odpověď doopravdy zajímala.
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Okolí Omoikane Empty Re: Okolí Omoikane

Příspěvek pro Kangae Mizutsuchi Sat Dec 26, 2015 6:49 am

Má lahev byla pryč, v rukou Akumy, ale ten malý ďáblík se ne a ne napít. Viděl jsem velmi zaostřeně, ale mé tělo se pohybovalo o pár vteřin později než mysl, tak jsem se radši posadil a jen věnoval slovům. 
,,Říkáš, že vždycky zůstane všechno stejné?" Na mé tváři se objevil úsměv, který po chvilce přešel k hlasitému smíchu. Pravou rukou jsem se poškrábal na hlavě a poté se přestal smát.
,,V tom případě by jsme byli zbyteční ne? Chceš chránit Kirigakure, ale mohl bys jí ochránit mnohem líp, třeba jako Mizukage a potom už bys něco změnit mohl." Samozřejmě ten titul měl být můj, ale byl jsem lehce opilý a navíc jsem nemusel být nutně vůdce Kirigakure. Potom se však Aku-nii zeptal na otázku, kdy se vrátím domů. Na tuhle otázku bych hledal složitou odpověď, ale alkohol je mocný nepřítel. 
,,Ptáš se, kdy se vrátím? Pokud to vyjde, již brzy budu mít pozici ochraňovat Kirigakure i mimo ní. Už dávno mi nejde o to, být tam. Aby se svět změnil, nemůžu zůstat jen v jedné vesnici, tím bych nikomu nepomohl. Ale nebylo by úžasné, kdyby se vesnice opět spojili do nějaké aliance?" Samozřejmě jsem myslel na dobro Kirigakure, ale nejen na dobro Kirigakure, nechtěl jsem krveprolití nikde, obvzlášť ne nevinných, právě proto jsem musel brát celou věc globálně. 
Kangae Mizutsuchi
Kangae Mizutsuchi
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 407
Registrován : 09. 07. 14
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Okolí Omoikane Empty Re: Okolí Omoikane

Příspěvek pro Akuma Saito Sat Dec 26, 2015 7:03 am

Akuma Saito
"Všichni také jsme zbyteční. Je jedno jak se budeš snažit, nezměníš navždy Svět, zbytečnost pokoušet se o to. Je však něco, co můžeš změnit, alespoň na chvíli. Je to současnost. Být Mizukagem je jen titul, i když o něj stojím, vím to. Ochránit Kirigakure se dá i více způsoby než získáním titulu." Odpovím mu stroze. Bylo tu mnoho silných lidí, ale žádný z nich Svět dosud nezměnil navěky, vždy jen dočasně. Položil jsem láhev rumu mezi své boty a ruce sepnul jako mnich v sebe.
Zakroutím hlavou a zahledím se svým přísným zrakem na Kangaeho. Nikdy bych nedopustil spojení všech vesnic do jedné a to z jednoho prostého důvodu, suverenita. To je to, čeho jsme si na sobě v Kiri vždy cenili. Proto se nás tolik ostatní vesnice báli, nebyli jsme nikdy poddajní. "Dokud budu já živ, Kangae-kun, nechci svým posledním okem vidět, jak si Kirigakure kleká a nechává si poroučet i od ostatních vesnic. To raději odejdu a budu proti tomu bojovat..." Řeknu, načež si sednu do tureckého sedu, láhev posunu blíže ke Kangaemu a zadívám se do země. Byla tu ještě jedna věc, kvůli které jsem za Kiri bojoval. Ta ženská, ani pořádně nevím, jak se jmenovala. Jen vím, že kdybych ji viděl umřít, zabolelo by mě to. No, ale plánoval jsem změnit téma. Nadechl jsem se a pokračoval jsem "A proč si sem přijel. Taky pátráš jako všichni ostatní po Matatabi?" Zeptal jsem se podezřívavě, asi by ji teď stejně nechytil.
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Okolí Omoikane Empty Re: Okolí Omoikane

Příspěvek pro Kangae Mizutsuchi Sat Dec 26, 2015 7:17 am

Akuma měl opět proslov, při kterém vyzdvihl Kirigakure nad ostatní vesnice a ostatní totálně zazdil. To byl očividný rozdíl mezi námi. 
,,Nikdy jsem neřekl, že bys měl ostatní vesnice poslouchat, či Kirigakure. Ale válčit s ostatními a prolévat krev ostatních je k ničemu. Když někdo ztratí život, najde se někdo, kdo ho bude chtít pomstít a nakonec čas přijde i na Tebe." Zajisté si musel být jistý tím co přijde, když bude zabíjet i nevinné. Pokud to s ním takto půjde i dál, jednoduše se najde někdo, kdo za jeho smrt dobře zaplatí, tak už to chodí. 
,,Dokud budu žít já, budeš žít i Ty, nemohl bych nechat svého mladšího brášku umřít ne, Aku-nii?" Po téhle větě sáhnu opět po rumcajzovi a okamžitě se ho napiju. Řešili jsme zde opravdu vážné věci, to ano, ale nakonec přišla otázka, která směřovala na můj původní plán. 
,,Matatabi, no rozhodně mě zajímalo, jestli tu vážně je a kdyby se mi poštěstilo, mít o něco víc chakry by mi taky neuškodilo." Pěkně blbá poznámka a má reakce na vlastní větu dopadla dalším smíchem. 
Kangae Mizutsuchi
Kangae Mizutsuchi
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 407
Registrován : 09. 07. 14
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Okolí Omoikane Empty Re: Okolí Omoikane

Příspěvek pro Akuma Saito Sat Dec 26, 2015 7:27 am

Akuma Saito
Nemohl jsem ho nutit brát mé myšlenky a bylo mi jasné, že skončím tak, jak jsem žil, ale to bylo riziko, které jsem pro dobro vesnice musel podstoupit. Svoji čest jsem ztratil, ale chci ji zpět. Takao ve mě probudil mstu a já ji hodlal všemi silami naplnit a získat zpět to, co mi vzal. Byl jse tvrdohlavý a horkokrevný, nemělo smysl mě přemlouvat o ničem jiném a Kangae to dobře věděl, proto už to ani nezkoušel.
"Podceňuješ mě, opět. A jako vždy skončíš s rudým nosem ty, baka!" Zavrčím zasazujíc přátelského koňára Kangaovi do ramene. Zasměji se, konečně se mu povedl dobrý vtip. "Nebýt mě, tak si umřel už dávno víš, jsem totiž tvůj mozek." Což možná nebyla pro Kangaeho dobrá zpráva. Chránil jsem ho vždycky, věděl jsem, že mi to hned tak nevrátí.
"Tak to aby jsme jí našli dříve než ostatní, co myslíš?" Zeptal sem se ironicky, odpověď jsem znal.
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Okolí Omoikane Empty Re: Okolí Omoikane

Příspěvek pro Kangae Mizutsuchi Sat Dec 26, 2015 7:36 am

Konečně se trochu odlehčila atmosféra a mě přiletěla první, ačkoliv přátelská pěst. Mé tělo bylo celkem pevné a po roce a půl v divočině jsem to ani necítil. No, nikdy bych Akumu nepodceňoval a to on věděl, čirou náhodou jsem si sáhl pro batůžek a vytáhl z něj krabičku. 
,,No aspoň Tě zachráním od hladu, bááka!" Tentokrát to nebyly rýžové kuličky, ale dobře připravený losos s bambusovými kořínky jako oblohu. 
,,Rýži jsem si v horách nepěstoval, ale dej si." Podal jsem Ti tedy jídlo a sám si připil svého rumu. Už mi ani nebylo tolik zle, jen jsem si potřeboval zvyknout. 
,,Chtěl bys najít Matatabi dřív a porazit jí společně jo?" Tentokrát se na mé tváři objevil upřímný a šťastný úsměv. Byl jsem opravdu rád.
,,No, tak fajn, ale nebylo by na škodu, aby ses najedl, poznám Ti hlad na očích." Pořád jsem mu podstrkoval svého lahodného lososa. Vařit jsem vážně uměl a to co jsem mu nabídl byla má obživa celou tu dobu.
Kangae Mizutsuchi
Kangae Mizutsuchi
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 407
Registrován : 09. 07. 14
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Okolí Omoikane Empty Re: Okolí Omoikane

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru