Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hokágeho kancelária

+10
Killunia
Sarada
Uchiha Benjiro
Rokuro
Hikaru Hyuuga
Soshi
Seito Senju
Nara Shigure
Taiga Uzumaki
Hideo Hatake
14 posters

Strana 5 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Goto down

Hokágeho kancelária - Stránka 5 Empty Hokágeho kancelária

Příspěvek pro Hideo Hatake Mon Feb 22, 2016 10:04 am

First topic message reminder :

Hokágeho kancelária - Stránka 5 Tumblr_nqfyl9grH61sfuio2o1_1280

Novo-renovovaná kancelária Hokágeho. Väčšinu priestoru zaberajú predovšetkým spisy, ktoré tu Hideo stihol nahromadiť avšak bez sekretárky ich už nemal kto odložiť. V strede tejto guľatej miestnosti sa nachádza vysoký stôl s počítačom pričom všade po okolí sú rôzne referencie na starých Hokágov, ako ich fotky, ich veci (Narutove staré a rozbité oblečenie, Minatove kunaie), rôzne zvitky a mapa sveta. Na dverách sú zavesené úradné hodiny.

Týždeň: Od rána - do večera
Víkend: Od rána - do obeda.
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down


Hokágeho kancelária - Stránka 5 Empty Re: Hokágeho kancelária

Příspěvek pro Natsuki Uzumaki Fri Apr 01, 2016 9:18 pm

Do dverí vošla Satsuki. Situácia bola stále lepšia a lepšia. Nechcela som jej veriť. Naozaj nie, no nebola som to len ja. Kurama ma ubezpečil že sa jej momentálne veriť dá, že nemá žiadne zlé úmysly a ja som mu jednoducho verila. Jej slová ma takmer rozosmiali. Úprimne.. mala som trocha iné názory než on a plánovala som jej o nich povedať.
"Satsuki-sama, rozmýšľanie a plánovanie nechávam na ostatných. Ja som tu na tú hnusnú prácu. Pozri sa napríklad na Shigureho-san. Nič moc tvrďák no hlavu má bombovú. Ja som presný opak." Usmiala som sa a len som rozhodila rukami. "Navyše som pokojná. Nikdy som nebola pokojnejšia naozaj. Len.. neviem čo robiť." Ruky som znova založila na bok. Bola som pokojná.. viac menej. No prišiel mi ako celkom dobrý nápad pokúsiť sa niečo nájsť takto, aj keď.. meh, celú konohu.. that sucks.
Natsuki Uzumaki
Natsuki Uzumaki
Tokubetsu Jounin (Kyuubi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Kyuubi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 166
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokágeho kancelária - Stránka 5 Empty Re: Hokágeho kancelária

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Sat Apr 02, 2016 12:17 pm

Prisel jsem k budove a premyslel jak to vzit dverma to bylo moc caste tak proc to nevzit jednou za cas oknem. Soustredil jsem cakru a behem chvile jsem byl u okna kterym jsme nasledne skocil do vnitr. Me oci nesli v masce videt. Ale muj zrak padl na Radni kterou nebyl nikdo jiny nez opet ma vlastni babicka. Kterou jsem uz roky nevidel. Jeji pohled stale vykazoval znacnou aroganci a kdo vi co jeste ale co hold  ja ji to nezazlival sice se vuci me chovala asi jako vsichni ostatni v klanu toho casu. A pokud by se to ted zmenilo  asi by to znamenalo ze ji vazne zalezelo  jenom na tom co si lide myslely. "Yo Satsuki-basan. Je to jiz dlouho a opet kdyz je konoha nadne to je snad nahoda." Rynout jsem si myslel stale mi lezela v zaludku ta zalezitost jak nas nechala s benjirem temer zavrit za  neco no rekneme co jsme vykonaly na zaklade rozkazu. nemohl jsem rict ze jsem v tom byly nevine. NAtsukinu rec jsem jiz slysel celo. Jiste vedel jsem kdo je. "Slecno na spinavou praci jsem zde ja a  me podobni. Nic ve zlem." No mozna jsem chapal jak se citi ale to co dokazala a mohla delat nebyla spinava prace. ale spise  neco neobycejneho.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokágeho kancelária - Stránka 5 Empty Re: Hokágeho kancelária

Příspěvek pro Soshi Sun Apr 03, 2016 8:01 am

https://www.youtube.com/watch?v=sGj9roo6sAQ

Soshi

V momentě, kdy Natsuki obalila chakra ocasého démona, rozžehl se ve mně vnitřní plamen a já začal prožívat pěkně horké chvilky.
"Soshi-san? Proč mě taky nepustíš ven jako ona pouští Kuramu-sama?" ozvalo se v mém nitru a já sebou trhl.
Protože se bojím, že byste utekl, odvětil jsem v myšlenkách. Snažil jsem se k němu být stejně zdvořilý jako on byl ke mně.
Oheň ve mně zavířil ještě víc.
"Utekl? Jsme k sobě poutaní! Nemohu utéct! To by se mi povedlo jen, pokud bys zemřel, Soshi-san."
Zatínal jsem pěsti, neboť ruce se mi třásly, potil jsem se, těkal jsem očima po ostatních a modlil se, aby na to nepřišli. Naštěstí se tam jen o něčem dohadovali.
Prosím, mějte strpení, jistě se nějak dohodneme a já Vás budu pouštět ven, nechám Vám víc volnosti, budu na tom pracovat. Ale jen pod podmínkou Vaší věrnosti, Matatabi-sama.
"Víš, že to ti neslíbím, Soshi-san. My chceme volnost. A když budu volný, určitě se mi to bude líbit víc, než sedět ve tvém těle. Chci ven!"
Mezi prsty na ruce s pečetí mi začala prosakovat modročerná chakra. Třásl jsem se a vypadal jsem dost nepřítomně. Vzpomněl jsem si na otce, kterému se nikdo neodvážil odporovat. A já jsem synem svého otce.
NE! křikl jsem v myšlenkách a ruku jsem stiskl ještě víc. A pak...bylo ticho. Buď se urazil nebo ho to zaskočilo, nicméně Matatabi ztichnul. Svezl jsem se na židli u stěny, tiše jako myška a tvářil jsem se vyčerpaně, nicméně šťastně.
Soshi
Soshi
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 225
Registrován : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Hokágeho kancelária - Stránka 5 Empty Re: Hokágeho kancelária

Příspěvek pro Hodnostári Sun Apr 03, 2016 11:02 am


HYUUGA SATSUKI - radná

Atmosféra sa v kancelárii len zhusťovala a zhusťovala. Odvrávanie od Natsuki, neprítomný Shigerov pohľad, nekontrolovateľný Soshi a do toho sa do kancelárie dostavil Hikaru, ktorý mohol byť rád že sa ešte nezistilo kto ublížil Anbu jednotke v Senju štvrti a nesedel vo väzení. Jeho príchod ale neznamenal vôbec nič, pretože kolesá vojny sa pomaly ale isto roztáčali. I Satsuki, ktorá sa snažila byť po väčšine času milá už nedokázala s pokojom hľadieť na túto bandu detí, ktoré očividne ani nevedeli čo poriadne robia ale aj tak sa o niečo snažili. Hlboký facepalm by teraz vystihoval jej pocity, avšak neurobila to. Vedela aj ona samotná že niečo urobiť musí.

"Očividne som tu jediná, koho zo všetkých zodpovedných osôb ešte osud Konohy zaujíma."Povzdychla som si, pričom bolo v hlase jasne počuť náznak arogancie a straty trpezlivosti. No aj tak pri všetkom čo sa teraz v kancelárii udialo a čo všetko dokázala táto Hideova banda vypustiť z úst, som bola pomerne pokojná a nasadila som svoj všeobecne známy úsmev na tvári. Vtedy som sa otočila k Hikarovi. Predsa len, bol to môj vnuk, aj keď, občas som mala pocit že není možné aby niečo také sa naozaj v klane Hyuuga narodilo.
"Kiež by na tebe tvoja práca bola jedinou špinavosťou. Drzosť ti rozhodne nechýba. Očakávala by som, že ťa tie roky v službách ANBU trochu napravia, no poniektorí skrátka až do smrti nestíchnu." Bolo očividne jasné že rovnako ako ja jemu, ležal Hikaro v žalúdku aj mne. Jeho príchod a správanie sa len jednoznačne hádzalo hanbu na môj rod, avšak dovolila som si ho naďalej ignorovať. Handrkovať sa o tom kto pravdu má a kto nie sme mohli aj potom. Na práci sme mali iné veci, a tie veci dokázala naozaj, aj keď som to nerada priznávala, vyriešiť len Natsuki. K nej patrili moje ďalšie slová.
"Dievča, od robenia špinavej práce máš ešte ďaleko, avšak je tu niečo čo by si mohla urobiť. Nechce sa mi veriť aby zástupca Anbu jednotiek tak rýchlo dokázal získať moc, okamžite po Benjirovom zmiznutí. Nehovoriac o tom že sa začal správať naozaj neadekvátne k svojmu postu. Uzatvoriť Konohu spôsobom, že človek sa nemôže ani pozrieť na oblohu bez toho aby nezahliadol partiu Anbu, je neslýchané. Myslím že rovnako ako pred troma rokmi budeme musieť využiť Kyuubiho a jeho Jinchuurikyho." Čo to znamenalo? To bolo na jej sprisahaneckom úsmeve hneď jasné. Aj ona mala obrovskú autoritu, dostať ju ku kapitánovi Anbu bolo pre ňu až nadmieru jednoduché. Stačil malý test od Kyuubiho. A očividne to mienila aj urobiť, pomôcť im. Nemala na mysli nič zlé, naozaj sa až príliš snažila pomôcť Konohe, pretože dianie v nej bolo až neslýchané. Mladého Soshiho si nejako nevšimla, stála chrbtom k nemu a Byakugan aktivovaný nemala. Už bolo na ostatných či sa o jeho zdravotný stav postarajú alebo nie, očividne mu prišlo zle a všetkým bolo jasné prečo.
Hodnostári
Hodnostári
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 60
Registrován : 22. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokágeho kancelária - Stránka 5 Empty Re: Hokágeho kancelária

Příspěvek pro Natsuki Uzumaki Sun Apr 03, 2016 1:41 pm

Stalo sa tu toho celkom dosť. No aspoň nebola nuda. Najprv ma prekvapil Soshi. No pozerala som sa na neho skôr z úškrnom. Ah koľko takýchto chvíľ som si už zažila. Našťastie pominuli v momente, keď sme s Kuramom našli spoločnú reč. Bola pravdepodobne záhada, ako sam i to podarilo. Predsa len som nebola Naruto. Už vôbec som nebola taký optimista.. moźno keby mal Naruto mladšiu zlú ségru yep ! to by som bola ja. No možno práve to sa na Kyuubimu páčilo. Možno už bol unavený z tých somarín ktoré sa mu každý predošlí Jinchuuriky snažil trčať do hlavy. Následne priśiel nejaký Anbu o ktorom som úprimne v živote nepočula. Možno by bolo zlé keby že počujem predsa len.. je to Anbu.. o takých sa počuť nemá. Pri jeho slovách sa uchechtol ešte aj ten maník vo mne. Ukážeme mu špinavú prácu? Pri bráne sa niečo začína. Trocha mi to zodvihlo náladu, no nie že by som ju pred tým nemala .. ehm, no proste ma strata Hidea tak nezasiahla.. však ten bol ako šváb, prežil všetko preboha. Len som však pokývala hlavou a radšej som len s uchechtnutím pozrela na Satsuki. "Ale presne od toho tu ste, Od toho je tu aj Shigure..  Nemýlim sa? Ja som ten bruiser.. ten prvý .. odboj, tá vec keď sa všetko pokašle a bum!" Vrazila som si do päsťou do dlane, uškrnula som sa a pribehla som k oknu. "Ooom asi to bude musieť počkať, starec hovorí že sa pri bráne niečo deje." Dodala som no následne som sa len na Satsuki pozrela. "Po tom vám pomôžem s tým, čo odo mňa budete potrebovať."
Natsuki Uzumaki
Natsuki Uzumaki
Tokubetsu Jounin (Kyuubi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Kyuubi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 166
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokágeho kancelária - Stránka 5 Empty Re: Hokágeho kancelária

Příspěvek pro Nara Shigure Sun Apr 03, 2016 3:54 pm

Uchechtl jsem se při narážce na moji sílu. Normálně bych něco řekl, něco sarkastického jako obranu, ale měl jsem rád upřímnost. Proto jsem nic nědělal.
Sedíc v kanceláři jsem jen sledoval jak se celá situace vyvíjí. Satsuki, ta která způsobila Konoze tolik bolesti, teď stála předemnou a natahovala mi pomocnou ruku. Co jsem měl dělat? Moment když se stanete vůdcem místo aby jste byl rádce znamená to že jste se museli rozhodnout. A to rychle. Já jsem však v rychlém rozhodování nikdy nebyl přeborník. Spíš naopak. Nic jsem tedy nedělal a jen ji poslouchal.  K mému překvapení její návrhy nebyli zas tak špatné. Za mého působení v radě jsem s Satsuki jednal na denním pořádku. V mnoha věcech jsme se sice neshodly, ale věřil jsem že někde hluboko uvnitř jí šlo o stejnou věc jako mě. Jen způsoby kterými k těm věcem šla byli špatné.
Můj původní plán bylo poslat můj „detektor“ aby proklepl právě ji. Když se však zdálo že se nejedná o ni, i když ona je tak chladná že sem pochyboval že vůbec něco cítí, měl jsem nařízeno právě na stejného muže. Na toho kdo zde byl před chvílou a měl tiky při mé každé narážce.
"Víš že mě to nejde přes srdce ale musím naznat že... zas tak daleko od pravdy nebudeš.  Ten jeho zástupce, měl jsem tu čest, vypadá jako pěkně prohnilej maník. Neber to však tak že jsme teď "bff". Jen si hold menší zlo. "  Odmčel jsem se a podíval se na Natsuki která chtěla vyrazit k bráně.
"Není moudré. Priority. Kdyby se u brány dělo něco většího,  kdyby jsme byli pod útokem, už by zde byl někdo kdo by volal poplach. Někdo nejspíš porušil jeho rozkaz." řekl jsem. V takovém případě jsme hold měli svázané ruce. Navíc nevěřil jsem že by toho nešťastného zabili. Spíš ho uvězní, což nebude na trvalo.
Nara Shigure
Nara Shigure
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 41
Registrován : 06. 06. 15

Návrat nahoru Goto down

Hokágeho kancelária - Stránka 5 Empty Re: Hokágeho kancelária

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Sun Apr 03, 2016 10:46 pm

Po te jsem nic nerikal dale. No vztahy mezi mnou a mou babickou byly vazne napjate to mohl videt kazdy. No rekneme ze vina asi nebyla pouze z me strany. Slozil jsem pecet a vytvoril jeden Kagebussin se slovy. "Pokud se neco bude dit reknete to klonu preda mi informace." S temy slovy jsem udelal pecet a zmizel v oblacku dymu.
(Presun)
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokágeho kancelária - Stránka 5 Empty Re: Hokágeho kancelária

Příspěvek pro Hodnostári Fri Apr 08, 2016 12:15 pm


HYUUGA SATSUKI - radná

Na šťastie pre Hikara, odišiel. Nevedno ako dlho by Satsuki vydržala trpezlivosť, než by na neho vybehla. Ako sám označil, ich vzťah bol neúrekom hrozný, avšak čo si ani neuvedomil, Satsuki ho už nebrala ani ako rodinu. Predsa len, už bol sám Anbu, tým pádom sa vzdal svojej rodiny a svojej krvi, keď sa pripojil k tejto vojenskej jednotke. Len si povzdychla a nijako nezareagovala ne jeho odchod, kto by aj. Avšak klon tu nenechal, pretože sa okamžite rozplynul po tom čo ho Satsuki zasiahla tenkou ihlou, ktorá trafila klon do jedného z tenketsu bodov. Tým pádom po jeho odchode zmizol aj jeho klon.

"Tak, aspoň je pokoj.."Neodpustila som si túto poznámku a sama som sa pre seba uchechtla. Kto vie čo sa mi za tie roky stalo, že sa zo mňa stalo práve toto. No teraz to nehralo veľkú rolu, pretože aj ja sama som pohliadla s Byakuganom k bráne a to čo som tam videla mi len priviedlo vrásky na tvári. To správanie, bolo neprístojné, ako si to mohli vôbec dovoliť? Taká hrubá sila.
"Začína to byť vážne. Tí Anbu si robia snáď všetko čo chcú. A my im nemôžeme nič povedať. Budeme len dúfať že sa vrátia s Hideom čo najskôr." Povzdychla som si čím som celú túto akciu uzatvorila. A bolo tiež jedno jasné, nemáme moc nato aby sme si len tak nabehli do Anbu centrály, keď je stále pohrešovaný Hokáge. Keby prišla správa že ho našli, ale už boli príliš dlho preč a nikto sa neozýval. V konohe to začalo byť naozaj vážne. Len som sa otočila k Natsuki.
"Len nerob hlúposti, možno si myslíš že všetko vyriešiš päsťami, ale to sa mýliš. Skončíš veľmi zle. Myslím že by si niekedy mala vážne počúvať Kyuubiho než sa ti niečo stane. No nič, teraz s tým ale aj tak nič neurobíme bez Hokágeho. Musíme počkať." Aj jej sa priečilo čo sa dialo v Konohe. Síce Killunia urobila hlúposť a priviedla si to sama na hlavu, použitie tak hrubej sily na ňu bola absolútna hlúposť. Teraz skôr šlo uvažovať nad niečim iným. Kto by mal moc takto uniesť takýchto vysoko postavených a hlavne, prečo?
Hodnostári
Hodnostári
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 60
Registrován : 22. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokágeho kancelária - Stránka 5 Empty Re: Hokágeho kancelária

Příspěvek pro Natsuki Uzumaki Sat Apr 09, 2016 10:01 am

Ťažko popísať moje sklamanie a moje pocity, keď mi bolo povedané že si ani len nemôžem vyskúšať moje novo nadobudnuté schopnosti, ktoré mi prepožičiaval tento mód. Načo ho potom aj ďalej udržovať. Vyšla som z chakrového plášťa a trocha lenivo som sa na oboch týchto zvyšných prítomných pozrela. "Úprimne.." Ako im to povedať, tú pravdu o Kuramovi, ktorú som momentálne vedela len ja? Nebola to ale ani tak pravda, ako skôr názor ktorý mal na celú túto deidnu. "Kyuubi nie je na strane konohy." Usmiala som sa a oboznámila som ich z krutou realitou. "A úprimne sa mu nedivím. To že s ním mám dobrý vzťah neznamená, že má nejaký úmysel vám pomôcť.. snáď vam to nepríde až tak divné že nie Satsuki-sama? Vy viete čo mu Konoha spravila." Samozrejme som im stále mohla pomôcť ja. Ale naozaj, ten lišiak bol náladovejší než ja a momentálne vypovedal službu.
Natsuki Uzumaki
Natsuki Uzumaki
Tokubetsu Jounin (Kyuubi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Kyuubi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 166
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokágeho kancelária - Stránka 5 Empty Re: Hokágeho kancelária

Příspěvek pro Nara Shigure Sun Apr 10, 2016 12:47 pm

Zatímco se všechny ty údálosti v kanceláři odehráli jsem já téměř ani nehnul brvou. Prostě jsem tam seděl a poslouchal, tak jak jsem to dělal vždycky, a doufal že se tahle situace vyřeší co nejdříve. Měl jsem tak trochu svázané ruce v tomhle všem. Prakticky jsem nemohl udělat nic čím bych situaci pomohl. Mohl jsem jít do Anbu centrály a ukázat na toho podezdřelého. Ovšem jen by to byli slova proti sobě a nijak by se to nepohlo. Radní zatím nenavrhla jiný postup a já rozhodně nebudu tím kdo vezme na triko potencionální křivé obvinění. Proto jsem opět jen čekal. Každou chvíli, pokud vše půjde dobře, se záchrana vydaří a vše bude tak jak má. Do té doby sem mohl jen čekat. Jak dlouho? To byla otázka.
Přitom co Natsuki mluvila o tom jak Kyuubi nebyl loajální Konoze jsem nic neřekl. Bylo tomu tak většinu času co byl Kyuubi tady. Nebyl to nějaký extra šok. Co si pamatuju tak pokud byl Kyuubi někdy na někoho „OK“ tak to byli jeho Jinchuuriki a lidi kolem nich. A i tak to trvalo roky než se k tomu vztahu dostaly. Pokud vůbec. Proto jsem ani nečekal že by byl celý nadšený spolupracovat s náma. Stačilo mě aby spolupracoval s Natsuki.
"Yep. Není se čemu divit. Vlastně bych se divil kdyby chtěl s námi spolupracovat." Řekl jsem prostě.
Satsuki měla podobný postoj jako já, museli jsme čekat. Samozřejmě jsem netušil jaký záměr má ona ale dosud jsem měl jenom nepodložené věci. Domněnky. Neudělala zatím nic podezdřelého a nic ji s únosem přímo nespojovalo. Proto jsem jí zatím naslouchal.
Nara Shigure
Nara Shigure
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 41
Registrován : 06. 06. 15

Návrat nahoru Goto down

Hokágeho kancelária - Stránka 5 Empty Re: Hokágeho kancelária

Příspěvek pro Natsuki Uzumaki Thu May 05, 2016 11:47 am

"Presne.." Šepla som smerom k Narovi a následne som len mávla rukou. Mala som v pláne odísť. Nič viac ma tu nedržalo no nie? Oni potrebovali Kyuubiho, nie mňa. Nah to bol tak úžasný pocit. "Idem sa trocha odreagovať.. možno pohľadám ostatných z môjho týmu ah.. toľko starostí.. a kde je ten keš?" Mrmlala som si popod nos a s podobnými slovami som sa vydala na jedno z cvičísk, pravdepodobne? Už som si nejaký čas chcela vyskúšať istú.. vecičku. Celkom funny thing. Taký rasengan len, asi 10 krát väčší.
(presun)
Natsuki Uzumaki
Natsuki Uzumaki
Tokubetsu Jounin (Kyuubi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Kyuubi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 166
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokágeho kancelária - Stránka 5 Empty Re: Hokágeho kancelária

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 5 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru