Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hokágeho kancelária

+10
Killunia
Sarada
Uchiha Benjiro
Rokuro
Hikaru Hyuuga
Soshi
Seito Senju
Nara Shigure
Taiga Uzumaki
Hideo Hatake
14 posters

Strana 2 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Goto down

Hokágeho kancelária - Stránka 2 Empty Hokágeho kancelária

Příspěvek pro Hideo Hatake Mon Feb 22, 2016 10:04 am

First topic message reminder :

Hokágeho kancelária - Stránka 2 Tumblr_nqfyl9grH61sfuio2o1_1280

Novo-renovovaná kancelária Hokágeho. Väčšinu priestoru zaberajú predovšetkým spisy, ktoré tu Hideo stihol nahromadiť avšak bez sekretárky ich už nemal kto odložiť. V strede tejto guľatej miestnosti sa nachádza vysoký stôl s počítačom pričom všade po okolí sú rôzne referencie na starých Hokágov, ako ich fotky, ich veci (Narutove staré a rozbité oblečenie, Minatove kunaie), rôzne zvitky a mapa sveta. Na dverách sú zavesené úradné hodiny.

Týždeň: Od rána - do večera
Víkend: Od rána - do obeda.
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down


Hokágeho kancelária - Stránka 2 Empty Re: Hokágeho kancelária

Příspěvek pro Nara Shigure Wed Mar 16, 2016 2:37 pm

Stále jsem čekal v kanceláři čekajíc na to jakou otročinu zase dostanu. Hlavou se mi honili různé nápady o co by asi tak mohlo jít. Bylo to zhruba ve chvíli kdy Hid přešel k oknu a začal vést monolog o tom že ta ona osoba je v pořádku. Po dalších informacích jsem již na 100% veděl o koho šlo. Pravděpodobně bych to zjistil i dříve jen to neupoutalo můj zájem. To byl právě můj problém.  Nikdy mě lidské problémy moc nezajímali. Něco mě však říkalo že tohle bych poslouchat měl. Proto jsem na vteřinu přestal s houpáním se na židli a zbystřil.
A pak někdo zaklepal. Vrhl jsem rychlí pohled nejdříve na dveře a poté pohled zpátky na Hidea a pantomimicky jsem mu naznačoval ať to ani nezkouší. Moc dobře věděl že nesnáším když na něco musím čekat a navíc by to už bylo dneska podruhé.  Když však vyzval neznámého k tomu aby vstoupil hlasitě jsem si povzdechl a již automaticky vytáhl knížečku z kapse, načež si začal číst kapitolu o vedlejších učincích bylin. Tomu kdo přišel jsem nevěnoval sebemenší pozornost. Nebylo by fér kdybych na něj byl nasranej, a to já byl, za něco za co nemohl.
Pročítání v knize můj neklid na chvíli zpomalilo ovšem nezmizel úplně.  Tedy do chvíle dokud jsem nenarazil na bylinu s velmi zajímavými vedlejšími účinky.  Obvzlášť dvě části „...rostě hojně v lesích poblíž konohy...“ a „...způsobuje silné projímací účinky...“ byli velmi, velmi zajímavé.  Na tváři se mi objevil mírný úsměv který jsem věnoval Hideovi.
Nara Shigure
Nara Shigure
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 41
Registrován : 06. 06. 15

Návrat nahoru Goto down

Hokágeho kancelária - Stránka 2 Empty Re: Hokágeho kancelária

Příspěvek pro Seito Senju Wed Mar 16, 2016 2:45 pm

Přikývl jsem na jeho slova a rozhlédl se po kanceláři. Bylo to tu zřízené dost. Hideo měl asi pořádný vztek, ale tomu jsem se nemohl divit, když mu někdo zaútočil na syna. ,,Byl bych ještě nějakou dobu pryč, ale situace si moji přítomnost vyžádala." Zareagoval jsem na jeho slova o rozestavení Anbu jednotek a o tom, že je rád, že jsem se vrátil. Samozřejmě jsem byl i já spokojený.
Ještě než se Hideo pustil do řeči někdo zaklepal na dveře. Byl to Soshi. Kývl jsem mu na pozdrav a opřel se o zeď. Jelikož jsme byli ve stejné místnosti, tak jsem jeho požadavek slyšel. Přišel mi docela zajímavý, protože o tom, že má v sobě Matatabiho jsem neměl vůbec tušení. Na ostrově jsem sice byl, ale zpátky domů jsem se hned nevrátil a Hideo mi tuhle informaci zatím nepředal. Zatím jsem k tomu nic říkat nemusel, takže jsem se tam jen tak opíral o zeď a poslouchal je.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokágeho kancelária - Stránka 2 Empty Re: Hokágeho kancelária

Příspěvek pro Hideo Hatake Wed Mar 16, 2016 4:42 pm

Neviem načo som presne myslel keď som si myslel že Soshi je hostiteľom Sanbiho, ale bolo toho na mňa asi poslednú dobu moc. Nehovoriac o tom ako mi svietili kruhy pod očami kvôli tomu že som už pár dní vlastne ani nespal. Len som podišiel k hŕbe nejakých dokumentov a začal som ich ukladať späť na stôl, aby som sa aspoň tváril že pracujem. Avšak stačila sekunda a vytrhol som Shiguremu z ruky jeho knihu, vyhadzujúc ju von oknom. Teleportoval som sa priamo k nemu keď sa na mňa sprisahanecky pousmial. Poznal som ho už dosť dobre. 
"Prepáč za bordel, kancelária sa revonuje takže no, je tu neporiadok.." Nevinne som sa poškrabal za hlavou, dúfajúc že mi toto klamstvo odpustí a vypočul si jeho požiadavok. Len som sa otočil k oknu a spustil.
"Nájdi Natsuki Uzumaki.." Vtedy som prešiel k stolu, vzal z neho papier, našiel v hromade bordelu pero a niečo naň napísal. Hneď nato som to zapečatil svojou technikou, a zvitok som podal Soshimu.
"Daj jej toto. Neviem kde presne je, takže to bude prvá tvoja misia.." Dokončil som, bol som len klon takže moje schopnosti senzibilizmu boli teraz dosť slabé, vycítiť som ju nedokázal. Ani ja ani Seito nevedeli kam presne sa teleportujeme, ak by sme sa pokúšali dostať na značku čo má na sebe a niečo nám hovorilo že to nechceme ani skúšať. 
"Ak je ešte niečo čo potrebuješ, rád si to vypočujem. Do tímu ťa zatiaľ nedám, ale nie je to ani kvôli tomu čo sa deje, ani kvôli Matatabi.. Len je tu bordel a teraz neviem čím začať, takže ak niečo vymyslím, osobne sa ti ozvem, hai?" Dohodol som sa s ním, svoju prácu má. Pri mene tohto Bijju moje telo zaliala hrdosť. Možno som aj dúfal že to Matatabi bude počuť. Keď som sa rozprával s Kyuubim.. nie, Kuramou, dosť som sa o nich dozvedel a dúfal som že pochopí že nie je braná ani ako zbraň, ale ako právoplatný člen Konohy.
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Hokágeho kancelária - Stránka 2 Empty Re: Hokágeho kancelária

Příspěvek pro Soshi Wed Mar 16, 2016 7:16 pm

Soshi

Při zmínce Matatabi mi cuklo v pravačce. Sám nevím proč jsem tak rychle sevřel prsty k sobě a hned je zase povolil. Asi jsem na to ještě nebyl zvyklý. Vzal jsem dopis, uklonil jsem se všem třem a vyšel z místnosti.

//přesun
Soshi
Soshi
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 225
Registrován : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Hokágeho kancelária - Stránka 2 Empty Re: Hokágeho kancelária

Příspěvek pro Nara Shigure Wed Mar 16, 2016 7:47 pm

Jen jsem smutně koukal jak kniha letí z okna přímo do zablácené konohy. Nejvíc mě na tom vadilo že jsem ji ještě nedočetl a budu tedy nucenej si ji koupit znovu. Opět jsem si povzdechl a nervózně se zavrtěl na židly, přejíc si aby už to bylo za mnou. Neměl jsem teď sebemenší náladu na nic. Jen jsem chtěl jít domů sednout si, něco si přečíst nebo něco zahrát. Tohle bylo peklo na zemi.
Při zmíňce o renovaci jsem si jen uchectl a dál civěl ven z okna. Chvilku jsem přemejšlel jak moc blbej by někdo musel být aby mu to vůbec věřil. To bylo z mé stránky všechno. Nic víc jsem nedělal ani neříkal. Prostě jsem tam jen seděl a trpěl.
Když už konečně vypadl ozval se již můj třetí výdech, tentokrát však to bylo z úlevy. Čekání bylo u konce a moje „staré dobré flegmatické já“ bylo zpátky. Teď už jen počkat až to ze sebe vymáčkne a jít domů. Snad.

Nara Shigure
Nara Shigure
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 41
Registrován : 06. 06. 15

Návrat nahoru Goto down

Hokágeho kancelária - Stránka 2 Empty Re: Hokágeho kancelária

Příspěvek pro Seito Senju Fri Mar 18, 2016 7:27 pm

Trvalo to jen pár minut a Soshi už byl na odchodu. Kývl jsem mu na rozloučenou a přesunul pohled na Hidea. Když se zmínil o Matatabim, tak už mi to docvaklo, že ho má v sobě právě Soshi. Je pěkné zase nabírat přehled o vesnici, i když už to asi všichni, kromě mě, věděli. Co už, pár týdnů mimo vesnici se nějak projevit musí.
Teď jsem jen čekal, co má v plánu Hideo. Útok na syna a zároveň na člena Konohy je vážná věc. Navíc Hideovi asi už došla trpělivost, soudě podle stavu kanceláře. Tohle se v míru asi řešit nedá, takže co přijde? Další válka? Za ty roky už mi všechno to válčení tak akorát přerostlo přes hlavu. Cožpak lidstvo není schopné dlouhodobého míru? Bohužel. Nepřítel to zkusil jednou, bude to zkoušet i dále. A domov já budu ochraňovat za každou cenu.
Nemusel jsem ani nic říkat a Hideo asi poznal, co se mi honí hlavou. Jen jsem mu dal pokyn, ať spustí. Sám jsem byl zvědavý, jaký bude jeho konečný postoj.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokágeho kancelária - Stránka 2 Empty Re: Hokágeho kancelária

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Sun Mar 20, 2016 10:32 pm

Me Kroky zamirili do kancelare. No do budovy sice jsem se mohl obevit i v kancelari ale nejak jsem se rozhodl jit az ke dverim po staru. ne po stene a podobne. Neco jsem zaslechl ale taky jsem vsemu neveril. neco o pokusu o zabiti hokageho syna. Mno nejak jsem Nemel moc informaci nehlede na to ze jsem mel prace vic nez dost v poslednich tydnech. Porad se neco delo. Tudis jsem se ocitl zde az ted. Pomalym krokem jsem dosel ke dverim kancelare a zaklepal na dvere. A vyckaval az budu vyzvan. Nebyylo to nic nalehaveho takze jsem cekal. Preci jenom jsem chtel vedet zdali o de mne novy hokage bude neco potrebovat nebo ne.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokágeho kancelária - Stránka 2 Empty Re: Hokágeho kancelária

Příspěvek pro Hideo Hatake Mon Mar 21, 2016 2:41 pm

Len som sledoval ako Soshi odchádzal z kancelárie. Samozrejme som ani nečakal že sa nejako vyjadrí, len ma trochu zmiatla jeho reakcia keď som oslovil menom jeho démona. Na chvíľu som sa zamyslel. Preto po jeho odchode bolo ešte dlho ticho, dúfal som že to bol popud Matatabi a nie jeho vlastný.
"Dúfam že sa o neho postaráš, Natsuki.." Hlesol som v hlave a otočil sa k zvyšku. Teraz som musel riešiť ešte niečo iné, za dverami bola vojna a nezdalo sa že to bude posledný problém ktorý v mojom úrade budem mať. Preto som otvoril ústa po dlhej chvíli ticha, že niečo poviem keď sa ozvalo znova zaklopanie. Teraz som ale nevedel či si zo mňa niekto robí srandu alebo nie.
"Toto bude naozaj nadlho, nečakal som že dnešok ma budú všetci chcieť vidieť.." Odvetil som smerom k Seitovi a Shiguremu, následne čoho som len zvolal aby Hikaru vošiel dovnútra a sám som sa posadil na stôl. Celá kancelária bola rozbitá, takže jediné miesto kde sa dalo sedieť bol práve spomínaný stôl. Masku som si pomaly nasadil na tvár a prehodil cez seba svoj plášť, následne čoho som svoje jediné odkryté oko upriamil na jeho príchod. Nečakal som ho tu, Hikaro bol ešte nedávno pod vedením Assasina, nevedel som či od neho čakať nejakú vernosť. Nie že by som mu neveril, len som ešte nevedel ako reagovať. Predsa len popri revolúcii nebol takmer nikde. 
"Čo potrebuješ... ehm, Hikaro? Prepáč ak sa mýlim.." Spýtal som sa ho ale bez nejakého citového zafarbenia, proste úplne normálne a bez ostychu. Aj keď, možno sa mi jeho služby Anbu jednotiek budú hodiť, chcel som kontaktovať Kiri ohľadom pečatenia, moje jednotky sa už dlho nevrátili. 
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Hokágeho kancelária - Stránka 2 Empty Re: Hokágeho kancelária

Příspěvek pro Nara Shigure Mon Mar 21, 2016 3:03 pm

Seděl jsem v židli čekajíc na moji misi, či co to mělo být. Ovšem již po třetí toho dne došlo k odložení této žádosti. Opět se ozvalo zaklepání na dveře, opět Hideo vyzval toho dotyčného dovnitř a opět jsem čekal. Za co mě trestáš.. pomyslel jsem si v duchu. Nic jsem však neříkal. Jen jsem si položil lokty na kolena, podložil hlavu a sledoval podlahu. V tichosti jsem doufal že už nepřijde někdo po něm. Nevím kolik bych ještě vydržel čekat.
Nara Shigure
Nara Shigure
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 41
Registrován : 06. 06. 15

Návrat nahoru Goto down

Hokágeho kancelária - Stránka 2 Empty Re: Hokágeho kancelária

Příspěvek pro Seito Senju Mon Mar 21, 2016 4:27 pm

Opřený o zeď jsem pozoroval Hidea a čekal, že už něco řekne. Nastala dlouhá chvíle ticha, kdy si každý myslel svoje. Když už to vypadalo, že se do toho dá, tak někdo zaklepal.
Hideo se rozhodl, že to s ním vyřeší a nás nechá čekat. Co už, byl jsem trpělivý člověk a čekání mi nikdy nevadilo. Dál jsem se opíral a zároveň se díval na dveře. Objevil se tu Hikaru. Jen jsem mu kývl na pozdrav a nic neříkal. Tušil jsem, že tohle bude vyřízené rychle. Avšak Shigure vypadal na to, že z dalšího čekání asi exploduje.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokágeho kancelária - Stránka 2 Empty Re: Hokágeho kancelária

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Tue Mar 22, 2016 1:35 am

Kratce po vyzvani jsem vstoupil a zavrel za sebou. Uvidel jsem Seita jehoz jsem nevidel snad sto let. Poklonil jsem se Shiguremu a Seitovi. Nasledne muj pohled padl na Hidea a ja poklekl na Prave koleno a muj zrak se uprel na podlahu podemnou. Pokud Seito nevedel ze Jsem byl U ANBU Toto jednani asi prozradilo vse.A dalsi osobu jsem ani nepoznaval. Nebyl jsem si jist zdali jsem se ze SHigurem setkal nebo ne.

Hidea jsem v lasce nemel ale to ted slo stranou. Nevedel jsem co od nej cekat klidne me mohl me pozice ANBU Zbavit kdyby chtel. Momentalne jsem mu k tomu nedaval zaden duvod. Po Chvili jsem spustil. "Hlasim se do Aktivni sluzby. Na mem jmenu ani uz tak nezalezi. Bez ohledu na to co jsi o vas Hokage-sama myslim, Jsem zde jelikoz jste byl zvolen do uradu tudis jsem vas podrizeny. Navic jsi nemyslim ze je doba tahat osobni nazory nebo nelibosti. Neberte to prosim jako neuctu nebo nejakou narazku. Pouze nechodim kolem horke kase." Rekl jsem bez jakych koliv emoci. JA nikdy nechodil kolem horke kase. Nebyla to neucta nebo neco takoveho proste jsem zdrejme trochu ochladl za tech par let.
"Ma vernost patri vesnici nikoliv jednotlivcum. Pokud mate pro me nejaky ukol jsem k dispozici pokud ne. Tak budu vyckavat v pohotovosti." Nevedel jsem zdali bude mit nejaky ukol. Mozna o me nebylo slyset tech par let ale to neznamenalo ze jsem nic nedelal. Krom par rekneme soukromych zalezitosti tykajici se klanu jsem plnil ukoly i pro vesnici stim rozdilem ze zdrejmne nebyl pouze informovat. Hold pokud Benjiro vse neoznamil nebyla to ma chyba. Bez ohledu na muj nazor na Hidea pokud bude vse pro dobro vesnice nemel jsem problem snim jako s takovym. Bohuzel doba kdy jsme se setkaly drive nebyla idealni. No muj nazor na Hidea a jeho vudcovstvi byl otevren tudis jsem jej neodsoudil pouze to vyplynulo z drivejska. Na predsudky nebyl cas ani to zrovna nebylo nejlepsi nacasovani.

(Omlouvam se za pripadne zdrzovani. Bohuzel jsem myslel ze se to rozjede uz vcera a ma smena mi nedovoluje byt behem tydne aktivnejsi. Jeste jednou se moc omlouvam. A dekuji za strpeni. Pokud je to treba prosim preskocte me a ja se potom pozdeji vyjadrim.)
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokágeho kancelária - Stránka 2 Empty Re: Hokágeho kancelária

Příspěvek pro Hideo Hatake Tue Mar 22, 2016 1:08 pm

No, vypočul som si ho, aj keď na mňa nemal práve najlepší názor. Úprimne nechápem kedy v minulosti sme sa stretli, čo sa možno stalo, ale vôbec si nespomínam na túto udalosť. Nie že by mi bolo jedno čo si o mne myslí, ale nejako som to neriešil. No napriek tomu som sa opýtal. 
"A čo si o mne myslíš?" Spýtal som sa so záujmom v hlase a na stole na ktorom som sedel som si prekrížil ruky. Bolo mi jedno koľko ľudí tu je ale odísť ho nenechám. Možno to nechápal ale povinnosťou Anbu jednotky bolo zložiť prísahu ich Hokágemu, inak samozrejme nemohol túto hodnosť plniť. Ako som si myslel, buď stále bol na strane Assasina a mne nedôveroval, čomu som sa divil pretože zatiaľ čo on si robil svoje osobné veci som to bol ja a Seito kto zachránili Konohu keď to najviac potrebovala. Obetoval som pri tom svoju ruku a Seito bol takmer degradovaný. Takže bolo zaujímavé sledovať jeho vnútorný nepokoj so mnou na čele Konohy, aj keď úprimne som nechápal čo som mu vlastne urobil. 
"Aj keď do toho nechceš ťahať osobné záležitosti, ťaháš ich. Takže sa pýtam, aký máš názor, si moja Anbu jednotka, ak sa ti niečo takéto nepáči môžeš s pokojom odstúpiť, pretože ja si úprimne vôbec nespomínam kedy som ti niečo urobil.." Znelo to tvrdo, ale nebol jediný kto bol "chladný". A keďže jeho poslušnosť ako Anbu bola irelevantná, chladné sú aj mŕtvoly no nie?
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Hokágeho kancelária - Stránka 2 Empty Re: Hokágeho kancelária

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Tue Mar 22, 2016 1:23 pm

"Jak jsem jiz rekl. Vse co o vas vim bylo pouze z doslechu. Nerekl jsem ze jste mi nekdy neco udelal. Poze konstatuju v tom smyslu ze muj nazor na vas je momentalne. Rekneme zadny. Az cas ukaze jaky nazor si mohu udelat." Hold Co Hideo Delal Jakozto velitel Jouninu bylo mimo me ja jiz v tu dobu nebyl mezi Jouniny tudis nejake famy se ke me dostaly ale moc jsem jim nikdy nevenoval pozornost.
"Uprime receno jak jsem jiz zminil muj nazor je rekneme neutralni ani dobry ani spatny. Pokud bych mel v planu odejit tak jsem to jiz udelal. Jak jsem rekl Vas novy urad byl predan po nekom. Tudis mam v planu zjistit zda-li vesnice pod vasim vedenim vzkvete nebo uvadne."
Nebylo to nic proti nemu. Proste nevedel jsem jaky je a co presne ma v planu s vesnici tudis vse bylo otevrene i to jak se muj pohled zmeni.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokágeho kancelária - Stránka 2 Empty Re: Hokágeho kancelária

Příspěvek pro Hideo Hatake Tue Mar 22, 2016 1:44 pm

Nejaké fámy keď som bol veliteľom Jouninov. Ako veliteľ Jouninov som bol len pol roka a aj to som väčšinu toho času strávil mimo Konohu špehovaním Hakuei. Bol som to práve ja kto upozornil Konohu aby šli Kiri na pomoc. 
"Z počutia? To si rád vypočujem, predsa si len člen Konohy a ja nechcem aby si o mne myslel niekto niečo zlé. Hlavne nie moji podriadený.." Znel som rovnako ako doteraz, bez nejakej farby hlasu, akoby som len hlásil počasie. Nebol som typ človeka ktorý by dával najavo city aj keď teraz vo mne hnev vrel. Ešte nedávno mi napadli syna, teraz sem príde môj vlastný podriadený a povie mi niečo takéto.
"Som Hokágem 3 roky, a ty očividne niečo proti mne stále máš. Tak povedz, v čom som pochybil?" Áno, myslel si to. Neviem, tri roky som na tomto poste a on stále nemá názor aj keď som v Konohe už dosť narobil veci. Takže sa mu asi nepáčili keď nebol úprimný. Hlavne si asi neuvedomoval jednu vec. Anbu jednotky počúvajú len a len Hokágeho. Aj keby im zadal dosť nepeknú úlohu. Od toho sú, pri tréningu zbavený citov. Aby plnili špinavú robotu na sto percent. 
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Hokágeho kancelária - Stránka 2 Empty Re: Hokágeho kancelária

Příspěvek pro Nara Shigure Tue Mar 22, 2016 3:38 pm

Seděl jsem v té kanceláři a celou dobu jsem si říkal jestli jsem si náhodou nespletl místnost s dramatickým kroužkem. Takové divadlo které tu ten šašek předváděl jsem nikdy neviděl. A to jsem viděl hodně špatných divadel. Veškerá fakta a argumenty který ten "anbu" ze sebe vysoukal si protiřečila jako den a noc. Celou dobu jsem jen držel dokonalý "facepalm" a uvažoval jak se někdo jako on vůbec dostal do takové pozice. Ve chvíli kdy už však všechny ty jeho "názory" dosahovali takového kalibru že mi můj vnitřní idiot metr vystoupal do rudých čísel jsem zvedl pravou ruku na znamení toho aby na chvilku vydrželi.
"Zadrž na vteřinku prosím." řekl jsem naprosto odměřeně.
"Takže...Jen mě nech si pár věcí vyjasnit, nemusíš vůbec odpovídat jen mě na chvilku vyslechni, a můžeš pokračovat v té ... "argumentaci"." řekl jsem načež udělal ve vzduchu pomyslné uvozovky.
"Pokud jsem pochopil to co se tady děje tak ty, Anbu, sis za 3 roky nedokázal udělat názor na muže, který nejenom že s tebou úzce spolupracuje téměř na denním pořádku, ale zadává ti veškeré tvé mise? Nejenom to za stejné tři roky sis nedokázal udělat obrázek o tom zda pod vedení toho stejného muže vesnice vadne či nikoliv? Navíc pokud pro tebe věci jako "Hokage" a "Konoha" neznamenají jedno a to samé, jak vůbec můžeš nosit tu čelenku?" Odmlčel jsem se. Své jsem řekl a nic víc snad nemuselo být dodáno. Zajímalo mě co na něm Hideo viděl že si ho vybral do Anbu.
Nara Shigure
Nara Shigure
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 41
Registrován : 06. 06. 15

Návrat nahoru Goto down

Hokágeho kancelária - Stránka 2 Empty Re: Hokágeho kancelária

Příspěvek pro Seito Senju Tue Mar 22, 2016 8:06 pm

Ze začátku jsem je ani poslouchat nechtěl, jelikož to byl jejich rozhovor. Avšak, jako v případě Soshiho, jsem slyšel i teď všechno. Co bych taky mohl čekat v jedné místnosti? Sluch ještě vypnout neumím, tak daleko jsem se nedostal.
Bylo to takové zapletené. Prostě jsem chvíli potřeboval na to, abych si to v hlavě nějak systematicky poskládal do sebe. Atmosféra zde byla nic moc. Nevím, jestli se mezi nimi něco stalo, nebo ne. To teď šlo ale stranou. Každopádně Hideo byl ve své funkci už delší dobu, takže nějaký názor by na něj měl mít každý. Dobrý, ale klidně i špatný. Jedno bylo ale jisté. Hideo se za ty roky fakt snažil, aby Konohu zase zvedl, takže v tomhle mu lidé nemohli nic vyčítat. Nakonec promluvil i Shigure a nastala chvilka ticha. Rozhodl jsem se ji využít a něco k tomu taky říct.
Začal jsem mluvit celkem potichu, ale věděl jsem, že mě všichni dobře uslyší. ,,Díky Hideovi jsme zachránili celou Konohu. Byl to on, kdo riskoval krk a pronikl až do řad Hakuei. Byl to on, kdo nám zasílal informace a celou dobu pomáhal chránit Konohu z dálky. A nakonec to byl on, kdo porazil Sora no Sena, zároveň zapečetil Sanbiho a tím, jak už jsem řekl, zachránil celou Konohu." Připomněl jsem trochu historie, protože lidé rychle zapomínají. ,,Když byl zvolen do své funkce, tak Konoha byla, s prominutím, ve sračkách. Od té doby udělal všechno pro to, aby zase vykvetla, což se mu podařilo. Takže, Hikaru, věř, že Hideo vždycky udělá správnou věc pro nás i pro vesnici." Celou dobu jsem se díval do země, ale pak jsem se podíval na Hidea. ,,A já mu věřím." A to řekl bývalý člen rady, bratr bývalého Hokageho, kterého zároveň několikrát zastupoval, nynější vůdce klanu Senju a člověk, který si tím vším musel projít od začátku až do konce. Takže tyhle slova už něco znamenaly.
Doufal jsem, že tohle Hikarovi trochu pomůže osvětlit situaci.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokágeho kancelária - Stránka 2 Empty Re: Hokágeho kancelária

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Wed Mar 23, 2016 11:13 am

Uz to byly tri roky. Zdalo se ze jsem uplne ztratil prehled jak dlouho se vse stalo. Zdrejmne se jsi nedokazal udelat zazor kvuli Hane i jeji zrade ktera byla velmi necekana. Seito i Shigure k tomu rekli sve. JA byl temer celou dobu mimo vesnici i pokud jsem se zde ukazal tak to bylo nanejvys na par hodin a to jeste aniz bych nejak zkoumal co se stalo. "V tom pripade mate mou nejhlubsi omluvu Hakage-sama. Zdrejmne me ovlivnuji v utvoreni si nazoru navas incident s vasi predchudkyni. A udalosti spojene stim to incidentem." Nechtel jsem to moc pitvat kvuli Seitovi. Doufal jsem ze Hideo pochopi ze to neni nic osobniho poze zkusenost z minulosti ktera stale nejakym zpusobem stale nechtela zmizet. Po chvili jsem opet promluvil. "Opravdu v tom neni nic osobniho nebo neco vuci vasi osobe. Pouze rikam ze si momentalne nedokazi utvorit nazor. Pokud vam veri Seito-sama. Verim vam i ja." V podstate jsem nemel nic proti Hideovi pouze jsem nechtel byt ve stejne situaci jako s Hanou tod vse. Malo kdo vedel co vse se me tykalo spojeno s Hanou jeji zradou a vecmi okolo toho. Po chvili jsem se rozhodl se castecne vyjadrit i k Shigureho pripomince. "Pane z klanu Nara. Nezachytil jsem vase jmeno tak me omluvte pokud se pletu. Abych svuj vyrok opravil Ma vernost patri Konoze a kazdemu kdo zije v ni. Bez ohledu na klan vek ci hodnost. To znamena Hokage-sama muze byt ve funkci ale pro me je zivot kazdeho obcana dulezity a dulezitejsi nez muj vlastni. Tudis ma vernost patri vam Seitovy, Hokagemu a kazdemu obcanu vesnice tak dlouho dokud ji nezradi. Doufam ze tento dodatek doplnil nedorozumeni v mem vyjadreni ohledne vesnice." Seito mohl vedet ze co jsem rekl byla uprimna pravda z pritomnych me znal snad nejdele a ne jednou jsme bojovaly bok po boku.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokágeho kancelária - Stránka 2 Empty Re: Hokágeho kancelária

Příspěvek pro Hideo Hatake Wed Mar 23, 2016 4:08 pm

Bol som na jednu stranu naozaj rád, že sa ma ostatok zastal, keď sa zdalo že Hikaro výjde s výrokom že mi neverí a čo chvíľa zradím Konohu. Nie že by mal nato dôvod, keďže doteraz sa to ani raz nestalo, ale chápal som Shigureho rozhorčenie. Bol tu spolu so Seitom stále pri mne, takže bolo normálne že vyletel na človeka ktorý sa do mňa pustil.
"Myslím že to by stačilo Shigure.." Nepovedal som to ako rozkaz, skôr som ho o to poprosil. Naozaj by bolo teraz zlé keby sa teraz začali zase ľudia navzájom hádať, možno mal z časti pravdu, nechcel som vyvolávať ďalší konflikt, ktorý by sme už nemohli vyriešiť. Vtedy sa ale ozval Seito a na mojej tvári sa konečne po dlhej dobe usadil úsmev. Slová ktoré povedal pre mňa znamenali veľa, nikdy som sa necítil ako poriadny Hokáge, úprimne som myslel že skôr jeho zvolia za Hokágeho. Netrápilo ma ale že ľudia zabudli, skôr ma trápilo že si nespomenuli ako aj on, ako aj ostatný mi pomohli. Bez nich by som bol nula a podľa všetkého mŕtvy, pretože Konoha by ľahla popola. Víťazstvá nikdy nepatria jedincom. 
"Seito.." Prehovoril som potichu keď sa zrazu niečo stalo. Než som stihol Hikarovi odpovedať na jeho odpoveď, na tvári sa mi usadil zvláštny výraz. Zdalo sa že ma niečo prekvapilo a celkovo ma posadla paralýza. Pretože presne v túto chvíľu bol paralyzovaný originál. Klon ale neváhal a povedal..
"Niečo sa dej.." Nedopovedal a za tichého puf sa rozplynul na obláčik dymu, ktorý okamžite vyletel rozbitým oknom. Nikto nemohol vedieť čo sa stalo, ale asi za pár minút sa uprostred miestnosti objavila Benjirova osobná Anbu jednotka, ktorá si pokľakla pred Seitom a cez masku precedila.
"Hokáge bol unesený.." 
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Hokágeho kancelária - Stránka 2 Empty Re: Hokágeho kancelária

Příspěvek pro Nara Shigure Wed Mar 23, 2016 4:56 pm

Jelikož se situace nevyvíjela podle plánu a stále sem se nedozvěděl co tady dělám jen sem si tak pobrukoval. Hyuugu jsem sice poslouchal ale první dojem sem si už udělal a neřekl nic moc co by ho změnilo. Jen jsem kývl a usmál se protože jsem věděl že tento rozhovor nemá cenu a to co já si myslím je nepodstatné. Seitova řeč mě nepřekvapila. Přeci jen bylo jasné že po historii kterou spolu mají by jistě přispěchal na pomoc.  Jeho postoj byl ale postoj se kterým sem se ztotožnit dokázal.  Tak sem tam tedy seděl dokud nešla celá situace do kytek. Nejdřív mě napadlo že by jsme měli vyrazit na cvičiště ale pokud by se jednalo o útok ve vesnici by už byl poprask. To že klon byl mimo znamenalo že je Hokage mimo. Chvilku jsem čekal než někdo příjde s novinkami. Netrvalo to dlouho s objasněním co se stalo. Hokage byl unesen.
Podíval jsem se na Anbu který přišel s tou zprávou. První co se dostavilo bylo překvapení. Následně vztek na toho kdo to udělal a pak když už jsem se uklidnil, což netrvalo dlouho začal jsem nad tím vším přemýšlet. Nejdřív ten incident s jeho synem a teď on? Tohle je trochu více věcí najednou aby se to dalo považovat za náhodu. Hlavou se mi honilo několik stovek možností toho kdo to  mohl být. Nebylo však ani tak důležité "kdo" ale spíš "proč". Jednalo se o pokus oslabit Konohu kvůli potenciálnímu útoku? Nebo zde šlo o Hokageho jako takového? Či sme na prahu další revoluce? Prvně jsem však potřeboval omezit všechny možnosti. V tuhle chvíli jsem ani nevylučoval že to byl někdo z Konohy. Ten Hyuuga nebyl jediný kdo měl něco proti Hideovi. Chvíli jsem i uvažoval jestli v tom snad nemá prsty on... Nerad jsem pracoval pod stresem.  Nejraději jsem chtěl si dát na čas probrat všechny pro a proti. Situace si však žádala jednat okamžitě.
"Musíme jednat rychle. Víme něco o tom kdo to udělal? Kolik jich bylo? Popis postav? Poznávací znaky cokoliv. Zkuste říct vše co si dokážete z toho incidentu vybavit."řekl jsem.
Čas nás sice tlačil ale rozhodně nebylo moudré se vyřítit bez informací do lesů kolem Konohy a honit duchy. Potřebovali jsme aspoň pár vodítek o koho se jedná. Otočil jsem se k Seitovi a pozvedl obočí na znamení jestli nechce ještě něco dodat,  pokud bych snad na něco zapomněl.  Byl dalším kdo do toho měl co mluvit a jeho návrhy mohli být užitečné. Já mezitím přemýšlel nejlepší způsoby jak ho lokalizovat. Seito byl jednou z nich.
Nara Shigure
Nara Shigure
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 41
Registrován : 06. 06. 15

Návrat nahoru Goto down

Hokágeho kancelária - Stránka 2 Empty Re: Hokágeho kancelária

Příspěvek pro Seito Senju Thu Mar 24, 2016 10:38 am

Nakonec jsme došli k nějakému vysvětlení, takže jsem tuhle situaci už považoval za uzavřenou. Přikývl jsem Hikarovi, protože teď už jsem jeho postoj tak nějak chápal. Vypadalo to, že k tomu ještě něco řekne Hideo a tím to uzavře. Stalo se však něco neočekávaného. Klon se slovy, že se něco děje zmizel a chvíli na to už tu byla Anbu jednotka, která nám řekla, co se právě stalo.
Zatnul jsem pěsti a projela mnou vlna vzteku. Nejdříve zaútočí na jeho syna a teď ho rovnou unesou? Moje první myšlenka byla, že je všechny najdu a všechny je zničím, protože už mi taky došla trpělivost.
Každopádně Shigure už zjišťoval informace od Anbu jednotek a já je poslouchal. Popsali všechno, co viděli, ale nějak jsem z toho nedokázal vytáhnout nějaké podstatné vodítko. Chtělo to však zachovat klidnou hlavu, takže jsem se po chvíli uklidnil. ,,Hlavně tuhle informaci teď nepouštějte mezi lidi. Po tom všem by nebylo nejlepší, kdyby se zjistilo, že Hokage byl unesen. Teď lidé potřebují hlavně pocit bezpečí. Zatím." A taky kdyby se to rozkřiklo do světa, tak bychom možná čelili další hrozbě v podobě napadení. Což by byl velký problém. Promnul jsem si spánky a pak poskládal pár pečetí. ,,Zkusím ho najít." Chtěl jsem použít Hiraishin a prostě se k němu dostat.
Jenže došlo k selhání. Možná čekali, že zmizím a dostanu se přímo k němu, ale nestalo se tak. ,,To není možné." Řekl jsem si jen tak pro sebe a zkusil to znovu. Ale opět nic. Ta značka mizí ale jedině smrtí, nebo kdybych ji sám odstranil. Hideo mrtvý nebyl, ale něco ten přesun rušilo. Cítil jsem to. Někde tam byl, ale zatím jsem se k němu nemohl dostat.
,,Nerad to říkám, ale budu potřebovat trochu více času." Podíval jsem se na Shigureho a na chvíli se zamyslel. Věřil jsem, že Hideo to zvládne. Přeci jen je to Hokage a já zatím musím prolomit tu bariéru. Jakmile se tak ale stane, budu potřebovat tým se kterým se pro něho vydáme. Hned mě napadlo pár jmen.
,,Zatím ať Anbu zkontroluje okolí Konohy, jestli se zde neskrývají další nepřátelé. Já zatím poskládám tým. A pokud dříve neobjevíme nějakou stopu, která by nás k němu zavedla, tak budu muset zkoušet Hiraishin a prolomím tu rušení."
Pak jsem se otočil k Hikarovi. Budu potřebovat jeho oči, aby našel pár lidí. ,,Najdi Rokura a Taigu a pošli je sem. Jen jim řekni, že je chci tady. Vysvětlím jim to zde v klidu." V hlavě se mi rýsoval jeden určitý plán. Podíval jsem se však ještě na Shigureho a čekal na jeho postřehy.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokágeho kancelária - Stránka 2 Empty Re: Hokágeho kancelária

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Thu Mar 24, 2016 11:39 am

No cio se stalo necekal nikdo. Zase slo vse do haje. Uz jsem si myslel ze zaziju par klidnych dni. ALe zniceho nic Hokageho klon zmizel a pak se tu obevilo par ANBU. Mel jsem tuseni ze to je Jedna z Benjirovych jednotek. To co se stalo bylo vaznejsi nez se zdalo. Seito chtel abych nasel par lidi no bylo to dost logicke ked jsem mel oci temer vsude. Po celou dobu jsem byl ve stejne pozici.Postavil jsem se a prvni vec co jem udelal ze jsem poskladal Pecet na KAgebushin a vytvoril 3 klony. Jakmile se obevily dva sli hledat zminovane osoby a dalsi sel do sidla klanu pro mou uniformu a masku. Nehodlal jsme tu stat a nic nedelat. Momentalne to vypadalo ze Seito jej nedokaze lokalizovat coz samo o sobe bylo zle. "Seito-sama pokud opravdu nemuzete lokalizovat Hokageho. Mozna by nebylo od veci pokud bych sel take." A vsak konecne rozhodnuti nebylo me nybrz jinych lidi. ALe i tak sem mel v plany=u se jinym zpusobem podilet. Jelikoz jsem se zpovidal pouze dvema osobam a ani jedna zde momentalne nebyla Mohl jsme se rozhodnout sam. Seito si mohl domyslet ze zdrejmne pujdu tak jako tak akorat jsem argumentovat nechtel. Ja stale zustaval zde preci jenom muj zpusob byl rychlejsi reseni.
(Klony presun)
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokágeho kancelária - Stránka 2 Empty Re: Hokágeho kancelária

Příspěvek pro Rokuro Thu Mar 24, 2016 1:32 pm

S rukami v kabáte som prechádzal pomedzi ľudí v uliciach, ktorý netušili, že sa niečo deje. Ja som už tušil, ale nevedel som o čo ide, keď si ma tak rýchlo dal niekto zavolať do kancelárie. Vošiel som do budovy, potom som prešiel pomedzi kancelárie a chodby k schodom a po nich som vyšiel.
Pred dverami som zastál, dvihol ruku k dverám a pokojne som zaklopal. Trikrát ako zvyčajne zvyknem. Ruky som mal zas voľne vedľa tela a čakal som, kto sa ozve z druhej strany dverí, nech vstúpim. Na chodbe nečakalo veľa ľudí, ako to bolo väčšinou, čo bolo pre mňa dobré...
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokágeho kancelária - Stránka 2 Empty Re: Hokágeho kancelária

Příspěvek pro Uchiha Benjiro Thu Mar 24, 2016 6:04 pm

Únos Hokage vyvolá paniku, a toho si všichni přítomní v kanceláři byli vědomi. Začali proto vymýšlet strategii, která by byla nejvíce přijatelnější. Můj osobní oddíl anbu se moc nezapojoval. I dítě ví, že se má dospělých poslouchat, a neskákat jim do řeči. Má osobní anbu jednotka není způsobilá k dávání rozkazů. A není pochyb o tom, že ti v kanceláři něco chytrého vymyslí i bez jejich pomoci.
Proto anbu jen čekali. Ne ale na Seitovy rozkazy. Měl se dostavit někdo další. Kolem Rokura zrovna někdo prošel. Tvář měl zahalen maskou a byl oděn v černém plášti. Anbu. Bez váhání otevřel dveře a vešel dovnitř. Snad to Rokura, který slušně po zaklepání čekal, neurazilo. Pokud jo, dá se to chápat. To, že anbu o něj ani nezavadil pohledem, bylo jistě pobuřující. Dveře nechal otevřené. Rokura znal, i když on hned nepoznal jeho. V kanceláři si stoupl vedle přítomných anbu a rozhlédl se kolem. Nic neříkal. Poslouchal. Možná něco o únosu věděl. Jestli jo, tak to ale nepovažoval za nutné říct ostatním v kanceláři.
Uchiha Benjiro
Uchiha Benjiro
Velitel ANBU
Velitel ANBU

Počet příspěvků : 171
Registrován : 05. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Hokágeho kancelária - Stránka 2 Empty Re: Hokágeho kancelária

Příspěvek pro Sarada Thu Mar 24, 2016 6:15 pm

Pomalým krokem, rukami podél těla jsem došla až do kanceláře. Jako senzibil jsem ucítila hned přítomnost několika lidí uvnitř, ale Hokageho ne. Poznala jsem jednu chakru, Seitovu. Byla to docela doba, co jsme se naposledy viděli. Jen jsem pokrčila rameny a povzdechla si. Popravdě? Jak někdo sakra může unést Hokageho, neměl by být snad kápo? Pokud máme velitele takového, že se nechá unést, docela jsem se bála o budoucnost této vesnice. Zaklepala jsem a bez vyzvání jsem vešla dovnitř.
Mohli vidět na mých zádech katanu a mojí vlastní shinobi výzbroj, společnou s úborem. Nic jsem neřekla, jen jsem pohledem sjela lidi tady v místnosti a v podvědomí se opět zhluboka nadechla. Senju rodinka, Uchihovci, Hyuga a někdo další... Pousmála jsem se sama pro sebe. Tři největší rodinky pohromadě. To byl nejspíš stav nouze, předpokládala jsem. Zakopla jsem dveře, o které jsem se následně opřela. "Omlouvám se za to vniknutí, ale je docela netradiční vidět tuto krásnou sešlost na jedno místě, bez Kageho, s těmi výrazy, ochrankou a bla bla bla..." Všechny jsem si je prohlídla a potom jsem se usmála. "Buď to se chystá fakt super party...nebo někoho důležitého zabili...nebo vzal Hokage roha. Trefila jsme se aspoň do jednoho?"No, řekneme...já nikdy nebyla zrovna vzorný člen Senju klanu. Zvlášť mým věkem se vše měnilo...To někdo nedokázal ani pochopit. I přes to že jsem byla chuunin, mě všichni podceňovali. Při tom tam venku to nebylo o tom, kolik technik ovládáte, museli jste myslet. Přemýšlet nad každým krokem. Ti co umřeli byli lehkomyslní hlupáci.
Sarada
Sarada
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 82
Registrován : 01. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Hokágeho kancelária - Stránka 2 Empty Re: Hokágeho kancelária

Příspěvek pro Nara Shigure Thu Mar 24, 2016 6:25 pm

Sedl jsem si zpátky na židly,zavřel oči , rukama si podpíral čelo a jen poslouchal toho Anbu. Přemýšlel jsem nad každým detailem, který ten muž řekl. Hlavou mi doslova sršely informace, vodítka a možnosti. Všechno co se v tu chvíli, během popisování toho únosu dělo v místnosti sem vypustil pryč. Soustředil se jen na slova toho Anbu a snažil se aby mi neutekl žádný detail který by mohl znamenat pádný rozdíl.
Když jsem konečně otevřel oči bylo to ve chvíli kdy Seito dával rozkazy tomu Anbu. Byli to poměrně logické kroky co mě však docela zaujalo byl fakt že ho Seito nedokázal najít pomocí Hirashinu. Fakt a popis toho únosu mě tak trochu nechal přemýšlet nad tím že se možná jednalo o uživatele Hirashinu nebo velmi podobné techniky. Přeci jen to znělo velmi podobně jako technika kterou používala ochranka 4tého.  Držení se za ruce kolem cíle a následné zmizení. Přesně takhle to fungovalo. Byla zde taky možnost že by tím pádem dokázali smáznout značku kterou udělal Seito a to byl důvod proč ho Seito nedokázal vystopovat. Další možnost byla že ho dostali na místo které pro nás prostě nebylo přístupné. Nějaká bariéra? Jiná dimenze? Nebylo by to poprvé... Problém však bylo že po světě neběhá mnoho Shinobi co ovládá Hirashin a ještě méně těch kdo se dokáže dostat do jiné dimenze. Na druhou stranu neběhalo tolik Shinobi co by dokázali Hidea zaskočit. Možné bylo vše.
Koukal jsem se do země a přemýšlel nad touto možností. Když v tu chvíli sem ucítil Seitův pohled cílený k mé osobě.  Zhluboka sem se nadechl.
„Je zde jen pár vodítek za které se dá chytit. Nic skálopevného to ale nebude... První z nich je očividné že cokoliv se tu děje našeho Hokage chtějí po nějakou dobu živého.  Podle toho co zde kolega popsal ho měli tam kde chtěli. Stačilo jen udeřit a bylo by. Místo toho se sním někam přenesli. Máme tedy čas, i když kolik to je ve hvězdách, na to abychom ho lokalizovali. Proč? To je otázka kterou by jsme se měli zabývat. Chtějí oslabit naši vesnici? Plánují útok? Zlomit naši morálku? Tak či onak bych se připravil na nejhorší a stáhl všechny ninje na diplomatických misích, či na obhlídkách a podobných misích, zpět. Otázkou zůstává jak ho lokalizovat. S tím já bohužel nepomůžu. Bylo by to jen ukazování prsty na možné podezdřelé a to by nám řeklo jen kdo by to mohl být a ne kdo to je. Tak trochu jsem doufal že o tohle se postaráš ale jak vidět něco ti v tom brání.“ Oddechl jsem si. Bylo to vyčerpávající mluvit takovou dobu a zabírat se ve čistě hypotetických věcech. Říkal jsem to však z toho důvodu aby věděli co se mě honí hlavou a mohli obohatit nějakou z domněnek od které by jsme se odrazili dál. Chvilku jsem mlčel. Nevěděl jsem jesly mám říct i tu věc, poznatek, o tom pomocí jaké techniky mohli tak rychle zmizet.  Naklonil jsem se blíže k Seitovi tak aby mě slyšel jen on. Ne že bych ostatním nevěřil. Jen jsem jim věřil míň než Seitovi.  Taky pokud to byla moje domněnka správná tak ta technika pocházela z Konohy tak i ten únosce mohl být odsud.
„Co mě však zaujalo byl fakt toho jak ten proces, lidé v kruhu držící se za ruce Hokage mezi nimi, připomíná  techniku Hiraijin. Vím že je to docela přitažené za vlasy ale... teoreticky a oprav mě Seito pokud se mýlím, nebyli by v takovém případě schopni odstranit značku?“  zeptal jsem se ho.  Nevěděl jsem interakci této techniky. Věděl jsem že jakmile značka byla vytvořena tak nezmizí. Ovšem kdybych já toto jutsu ovládal mohl bych rušit značky vytvořené jiným uživatelem?
Po zaklepání na dveře jsem se podíval na našeho kolegu Hyuugu. Narozdíl od nás mohl vidět kdo se za dveřmi zkrývá bez toho aby je otevřel.  Než to však stihl říct dovnitř doslova vtrhl další Anbu. Nádhera... pomyslel jsem si.  Za dveřmi stál Rokuro a nejspíš to byl on kdo klepal. Odmlčel jsem se a opět se posadil na židly. Otočil jsem se na Seita chtěl něco říct když v tom další. Než jsem však stačil vůbec něco říct dívka se sama pustila do díla.
"Omlouváš se za něco co by jsi udělala znovu..." řekl jsem si pro sebe sotva slyšitelně. Nebyl čas vyvolávat zbytečné konflikty.
"Ne." odpověděl jsem jí prostě a jen sedl a pozoroval Seita jak bude reagovat. V tu chvíli mě došlo... kdy jsem se k němu začal obracet jako k někomu kdo tady velí? No asi to bylo z toho důvodu že jsem se nikdy nemohl ujmout nějakého "vedení". Však jsem nechtěl vést ani můj klan natož komandovat v téhle situaci. Nakonec jsem dospěl k tomu že nechat to na něm byla nejvíc pohodlná volba. Čekal jsem tedy co bude a stále přemýšlel nad Hideem a jak z této situace ven.
Nara Shigure
Nara Shigure
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 41
Registrován : 06. 06. 15

Návrat nahoru Goto down

Hokágeho kancelária - Stránka 2 Empty Re: Hokágeho kancelária

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru