Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Konohagakurská brána

4 posters

Goto down

Konohagakurská brána Empty Konohagakurská brána

Příspěvek pro Hideo Hatake Mon Feb 22, 2016 10:19 am

Konohagakurská brána 6efe18a71f_91507500_o2

Mohutná Konohagakurská brána postavená z dreva a ocele, vsadená priamo do hradieb Konohy, ktoré obiehajú celú dedinu. Vstup je permanentne strážený hliadkami Joininov, vždy po dvoch, nachádzajúci sa pri strážnej búde priamo za vstupom, striedajúci sa každých 12 hodín. Každý vstup do Konohy musí prejsť cez nich, byť nimi schválený. (Za NPC účet, môže používať len Hokáge, jeho zástupca alebo vysoko postavený členovia Konohy. VIP). Pri bráne sa tiež nachádza tabuľka.

Brána je po 22-00 uzatvorená, vstup povolený iba pri zvláštnych udalostiach.

Mimo to sa v okolí brány nachádzajú rôzne skupinky Anbu jednotiek, ktoré hliadkujú nie len pri bráne ale pri celom obvode hradieb. Vedený vždy kapitánom a troma Brankovými Anbu jednotkami. V prípade napadnutia je zasadená v bráne miestnosť, kde sa dá problém ohlásiť.
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Konohagakurská brána Empty Re: Konohagakurská brána

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Fri Apr 01, 2016 7:47 pm

Už je to asi dva roky co jsem naposledy byla ve vesnici. Stalo se toho hodně a nebyl čas se vracet jen kvůli ohlašování. Myslím si, že jsem měla větší starosti než hlídat si docházku. Každopádně se to tu trochu změnilo a z pro mě neznámého důvodu byla zavřená brána, a proto jsem zašla rovnou k zdejší hlídce, abych se identifikovala a mohla projít. Musela jsem však vyčkat než se vyřídí všechny vstupní formality, jelikož jsem tu dlouho nebyla. Byla jsem zakrytá pláštěm, aby to trochu dávalo pocit tajemna. Už od prvního pohledu jsem tušila, že se něco děje když brána není dokořán, ale informace si zjistím později.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Konohagakurská brána Empty Re: Konohagakurská brána

Příspěvek pro Anbu Fri Apr 01, 2016 9:17 pm

Ako si už Shiranui mohla všimnúť, brána pred ktorú sa dostavila bola uzatvorená a možno aj za pomoci svojich schopností dokázala vycítiť, že sa dokonca vztýčila bariéra. Samozrejme, ona o tom že Hokáge a veliteľ Anbu jednotiek bol unesený nemala ako vedieť, avšak jej príchod znamenal dosť problémov. Nie pre Konohu, ale pre ňu samotnú. Ani si to neuvedomovala, ale dávať si pozor na dochádzku asi mala, pretože 2 roky sa poriadne nikomu neozvala, aspoň nie niekomu vysoko postavenému v Konohe, tým pádom aj správanie Anbu jednotiek ku ktorým podišla bolo, no nie príliš príjemné, keďže ju brali skôr viac ako narušiteľa, ako člena Konohy.

"Konohagakure je uzatvorená a neprepúšťa sa nikto, určite nie v noci.." Prehovoril prvý z nich, zatiaľ čo jeho kolega ostal stáť pri malom stánku. Samozrejme, aj ona si mohla všimnúť že namiesto Jouninov stráži bránu Anbu kapitán s ďalším kapitánom, tým pádom sa v Konohe naozaj niečo deje, keď nechcú prepustiť dovnútra ani človeka, ktorý z Konohy vlastne je a nie je zapísaný v Bingo knihe ako Nukenin.
"Budeme musieť zistiť či nie ste nepriateľ.." Znova prehovoril ten prvý, zatiaľčo teraz sa druhý postavil a pomaly sa začal približovať k nej. Nezdalo sa že to bude práve príjemné zisťovanie, metódy Anbu jednotiek neboli práve najlákavejšie, tým boli vlastne známy. To ako zareaguje už Shiranui a či bude súhlasiť s niečím takýmto bolo na nej, ale bolo jasné, že v Konohe sa vážne niečo deje.
Anbu
Anbu
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 54
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Konohagakurská brána Empty Re: Konohagakurská brána

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Fri Apr 01, 2016 9:55 pm

" Jsem v Konoze už 23 let, jmenuji se Shiranui Heiwa. Pokud vím, tak jsem před 3 lety domluvila dlouhodobý trénink a před 2 lety  jsem byla na rozsáhlé misi na které se podílela celá Konoha. Tam jsem se s ním také viděla. Nyní se vracím zpět do aktivní služby. Nechci dělat potíže, tak ať už máme ty bezpečnostní procedury za sebou. Nebudu se bránit. " Odložila jsem svůj plášť a dala ruce dál od sebe " Tak do toho "
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Konohagakurská brána Empty Re: Konohagakurská brána

Příspěvek pro Anbu Sat Apr 02, 2016 9:56 am

Mladá Shiranui si ani neuvedomovala, čo vlastne povedala. 3 roky mimo Konohy, takže 23 rokov nemohla byť v Konohe. Nehovoriac o tom že Hokáge nenechal žiadnu správu o tom, že sa niekde mimo dediny nachádza niekto kto trénuje. A potvrdiť jej to teraz nemohol, predsa len sa v dedine nenachádzal. Vybrala si naozaj hrozný čas na návrat, prišla presne v momente kedy bol Hokáge a veliteľ Anbu jednotiek unesený, veliteľ Jouninov bol obvinený z tohto činu, Konoha bola na spadnutie. Nehovoriac o tom že už tak to bolo vo svete na krajíčku a mier ktorý sa doteraz budoval bol na spadnutie. Kto vie, možno naozaj začne časom vojna.

"Čo to robíš?" Ozval sa Anbu ktorý k nej podišiel a podivne zakrútil hlavou, keď roztiahla ruky akoby si myslela že ju budú prešaťovať. Tieto zastaralé metódy už dávno nefungovali, čo sa dalo pochopiť, keďže tri roky bola mimo civilizácie. Teraz trochu vyzerala ako barbar. Anbu len podišiel k nej a priložil ruku k jej čelu. Ani si to neuvedomila čo sa stalo, avšak Anbu len kývol hlavou na svojho parťáka a znova sa vrátil na svoje miesto.
"Počkáš tu do rána, potom môžeš prejsť.. a dám ti radu, až budeš dnu, nevyvádzaj hlúposti. Konoha teraz nie je taká, ako si ju opúšťala.." To že jej tykal dávalo zmysel. Predsa len bola Heiwa oproti kapitánovi Anbu jednotiek mladá, hodnosťou bola na dosť nižšej úrovni. Ale to čo povedal, bola len malá rada. Nevyhrážal sa ani nič iné, len ju upozornil nato že priateľského privítania sa v Konohe určite nedočká. Odstúpil a sám odišiel k svojmu parťákovi, kde celú noc strávili sedením a sledovaním okolia. Až sa ráno brána otvorila, neochotne ju otvorili a Shiranui pustili do vnútra.
Anbu
Anbu
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 54
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Konohagakurská brána Empty Re: Konohagakurská brána

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Sat Apr 02, 2016 7:02 pm

Tato situace se mi moc nelíbila, bylo to až moc podezřelé. Žiju tu tolik let a pořád mi dávaj rady, jako bych nevěděla co dělat. Každopádně jsem musela dnes spát zas venku, ale zítra tu už bude jiné. Další den jsem už konečně mohla vstoupit do vesnice a bylo ze všeho nejdůležitější zajít k pár lidem udělat ze sebe zas člověka. Projdu si vesnici, nemělo by to tak dlouho trvat, později se podívám co se to tu vlastně děje.
/přesun
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Konohagakurská brána Empty Re: Konohagakurská brána

Příspěvek pro Killunia Sat Apr 02, 2016 8:54 pm

Na nějakou dobu jsem se ještě zastavila u brány. Prohlédla jsem si ANBU dole pod sebou, zatímco já stála vysoko nad nimi. Neměla jsem z maskovaných příliš dobrý pocit, ale to jsem byla asi jen já. Obvykle hlídávali bránu nějací Chuunini, lidé jako já, jenže v téhle době... Asi jsem byla pryč až příliš dlouho. Povzdechla jsem si a vznesla jsem se do vzduchu. Tam jsem se teď cítila lépe, ač to tak díky mému obvyklému strachu tak být snad ani nemuselo.
Stoupala jsem tak vysoko, dokud jsem nepůsobila jako pouhý pták. Nejspíš už se mi i tak podařilo prorazit bariéru vesnice, ale to mi bylo jedno. Všichni v Konoze mi teď byli jedno.
Potřebovala jsem se uklidit stranou.
(přesun)
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Konohagakurská brána Empty Re: Konohagakurská brána

Příspěvek pro Anbu Sun Apr 03, 2016 11:28 am

Killunia mala problém. Mala naozaj vážny problém. Od stupnice od 1 kraba po 10 raka by som jej dal 69. Možno si to ani ona neuvedomovala, ale Anbu jednotky ju spozorovali. Predsa len, bola to vojenská jednotka. Na takéto veci mali tréning. A ešte niečo, brána bola uzatvorená, bola vztýčená bariéra a v Konohe bol zákaz vychádzania z dediny. Uniesli Hokágeho, potom veliteľa Anbu jednotiek. Ak si myslela že môže len tak odísť, myslela zle. Ako, každý uteká z domu, hlavne v puberte, všetci utekáme od rodičov lebo nechceme počúvať tieto autority. Ale to neznamenalo že je to správne a že neponesie zato následky.

Ani si to nestihla uvedomiť a už sa za ňou hnali dvaja. V čiernych plášťoch a desivých maskách. No ak by som ich stretol v noci, hodím po nich peňaženku a utekám. Nevedeli prečo utekala, možno fakt len nemala náladu, a oni neboli ženy aby pochopili čo sa také deje v ženskom tele počas tých zlých dní. Avšak opustenie dediny bolo zakázané. Už to bolo zopakované toľko krát, že proste nechápali prečo sa o to ľudia stále snažia. Dnešná mládež proste.
"Stoj.." Nebol to ani krik, bol to skôr príkaz podaný v pokojnom stave. Samozrejme, ani oni nemohli bezhlavo zaútočiť. Niesli sa na jastrabovi smerom za ňou, aj oni vedia lietať! A už vystrelili varovný výstrel tým že sa ju pokúsili zastaviť slovne. Žiadne násilie, aj keď nato boli trénovaný, len rozumné dohovorenie a možno nejaké to sprcanie za neuposlúchnutie rozkazu. Druhý, ten ktorý nevyvolal jastraba len zložil pečate a čakal.
Anbu
Anbu
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 54
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Konohagakurská brána Empty Re: Konohagakurská brána

Příspěvek pro Killunia Sun Apr 03, 2016 1:00 pm

Letěli za mnou. Čekala jsem, že si mě všimnou, ale nepočítala jsem s tím, že mě budou pronásledovat, když už se nacházím tak vysoko, že už ani jako lidská bytost nevypadám. Ale stalo se.
Možná jsem se nakonec neměla ani vracet... prolétlo mi hlavou poněkud zklamaně. Nejsem tady ani týden, a už se cítím jako v kleci. Jako ve vězení. Asi jsem si příliš navykla na volnost dračího světa, kdy jsem mohla vyrazit kdykoliv kamkoliv a nikdo se mě neptal, kam letím. Nikdo se mě nesnažil zastavit. A dokonce ani cizí draci na mě neútočili, když mě zahlédli na svém území. Lidi jsou tak omezená stvoření.
"Proč?" vznesla jsem otázku a trochu jsem zpomalila. Také jsem se snesla poněkud níže, to kdyby chtěli zaútočit. "Mám se otočit a jít se zavřít do svého pokojíčku? Mám se nechat zavřít do klece jako zvíře? Vím, co se ve vesnici děje. A proto v ní nechci v tuto dobu být. Byla bych tam zbytečná a k ničemu. Pro všechny bude o dost lepší, když budou mít o jednu zvědavou chuuninku méně, ne?"
Nebyla jsem ochotná se vracet. Bylo mi jedno, co si o tom ti dva budou myslet. Co ti dva budou dělat. Jestli mě chtějí dostat zpátky, budou muset použít násilí, nic jiného na mě v této chvíli fungovat nebude. Neviděla jsem totiž rozumný důvod, proč bych měla v Konoze setrvávat. Jak jsem řekla, má přítomnost tam je zbytečná a mohla by být velice obtěžující. Věděla jsem, čeho všeho bych mohla být schopná, proto je lepší, když tam nebudu.
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Konohagakurská brána Empty Re: Konohagakurská brána

Příspěvek pro Anbu Sun Apr 03, 2016 2:12 pm

Nikto doposiaľ nevie čo si Killunia myslela. Či to že si jej čakru nikto nevšimne prechádzať cez bariéru, alebo že sú vojaci sprostí a nevšimnú si DRAKA na oblohe. Či už na ňom letela alebo ním bola sama, to nebolo vyjadrené takže sa len typuje. Ale ak si to naozaj myslela, potom bolo dobré že odchádzala. No mala problém. Povolenie jej nikto nedal. Nie len že na opustenie dediny potrebuje človek povolenie od Hokágeho, ak sa uzatvorí dedina vo vojnovom stave tak ani to povolenie nikto nedostáva, iba pri špeciálnych prípadoch. Ak si to nevedela uvedomiť, holt, jej vec. Vec Anbu bola aby ju zastavili a použili pri tom všetky prostriedky čo majú.

"Aby si sa pýtala.." Odpovedal prvý z nich na otázku, prečo by sa mala zastaviť. Viac sa k tomu nevyjadroval. Ak čakala že ju bude ľutovať alebo na ňu budú milí, dajú jej lízatko a pofúkajú bebí, mýlila sa. Boli to Anbu jednotky, drsní vojaci, nemali poriadne city, boli to stroje ktoré plnili svoje povinnosti, príkazy od nariadených. A medzi tým všetkým bolo nariadenie že proste neodíde ani keby sa postavila na hlavu. No očividne chcela bojovať, avšak nezdalo sa že sa chce brániť. A práve v ten moment sa nad Killuniou objavili tyče. V obrovskej rýchlosti padali k zemi, s tým že mali strechu a tým pádom padala aj ona, chytená v "klietke". Samozrejme, túto techniku už veľa krát v Konohe využili, avšak tento spôsob využitia bol jedinečný. Jednalo sa o techniku Katon: Suyaki no Jutsu, avšak v tomto prípade nevyrastali zo zeme, ale po príprave v poste predtým, sa táto "vec" objavila priamo nad Killuniou a strhla ju so sebou dolu. Možno si to neuvedomila, ale táto technika bola schopná zadržať hocičo vo vnútri. Avšak žiaden oheň sa nezapálil. Nič nehorelo. Len to malo za úlohu zadržať Killuniu.
Anbu
Anbu
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 54
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Konohagakurská brána Empty Re: Konohagakurská brána

Příspěvek pro Killunia Sun Apr 03, 2016 2:37 pm

Zavřeli mě. Nechtěli mě asi zranit, ale chtěli mě zastavit. A já bych se teď možná už i vzdala - jenže to bych nesměla být paličatá. I uvnitř té "boudičky" jsem přemýšlela, jak se odtud dostat. Snesla jsem se na zem a nechala jsem se obklopit přítmím.
Raiton: Jūrokuchū Shibari, to je to, co na mě použili. Zajímalo by mě, jestli budou pokračovat ohněm, nebo jestli mě takhle nechají... Usadila jsem se do tureckého sedu, nechala jsem křídla zmizet a začala jsem přemýšlet. Teoreticky bych se mohla pokusit přivolat Makiho. Kdyby se tu nacházelo dost ckakry, mohli bychom odejít zpátky do dračí země. Tam je to stejně bezpečnější než tady.
Neměla jsem jak proti tomuhle bojovat, megalomaskými technikami jsem neoplývala. Nejspíš si mě tady chvíli nechají, pokud vůbec chvíli. No... to jsem se teda daleko nedostala s tím svým výletem. No, nevadí...
"Kuchiyose no Jutsu!"
Ať už budu chtít utéct do dračí země nebo ne, trocha společnosti neuškodí...
"U všech draků, cos to zas provedla," povzdech si malý drak.
"Trošku jsem se chtěla proletět... Zrovna se to v Konoze nesmí, ale na to jim házím bobek..."
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Konohagakurská brána Empty Re: Konohagakurská brána

Příspěvek pro Anbu Sun Apr 03, 2016 3:03 pm

Killunia si to robila len horším a horším. Mohla sa vrátiť na zem s tým že dostane pokarhanie. A nič by sa nedialo. Po tomto útoku sa mohla vzdať, ale i napriek tomu vymýšľala hlúposti ktoré jej boli aj tak na nič a zbytočne kládla odpor. Už po tom čo sa mienila mlátiť so strážami si zavarila na pár dní na samotke, ale teraz, keď vyvolala svoju techniku, si to zhoršila na väzenie. Jej chyba, jej vec, odporovať nadriadeným sa nesmie, porušovať rozkazy? Môže sa rovno vzdať čelenky, ak chce, môže odísť ako Nukenin s tým že po nej všetci pôjdu s úmyslom ju zabiť. Jej voľba, nikto zato nemôže. Ak sa má zle, že ju niečo trápi, má o tom sa s niekým porozprávať a nie utekať a hrať sa na Sasukeho.

Áno, presnejšie vytvorili práve tú techniku, ale len aby ju zatvorili. Avšak po tom čo začala koncentrovať čakru na vyvolanie svojej techniky, stalo sa to, že dostala poriadny Raitonový náboj priamo zo všetkých strán do tela. Nemohlo ju to zabiť, mohlo ju to najviac omráčiť na pár dní, iba so šťastím ju to paralyzuje, avšak nebude schopná sa hýbať, využívať techniky, nič. Maki, ktorého prípadne vyvolala sa mohol tak akurát vytratiť v oblaku dymu, ako sa to stáva s poškodenými Kuchyiose summonami. Už to bolo jasné, nemienili sa s ňou hrať. Pretože sa nad ňou otvoril portál, z ktorého by malo tiecť bahno, avšak ešte netieklo. Ak sa "nejako" vyhne bezvedomiu, prípadne paralýze, vytečie na ňu a oheň to spáli.
Anbu
Anbu
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 54
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Konohagakurská brána Empty Re: Konohagakurská brána

Příspěvek pro Killunia Sun Apr 03, 2016 4:03 pm

Blesky mě vyřadily a já ztratila vědomí. Není víc, co bych mohla udělat.


(Bylo by lepší, kdyby mě to bylo schopné zabít, když už jsem se teda prý "snažila bojovat"...)
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Konohagakurská brána Empty Re: Konohagakurská brána

Příspěvek pro Anbu Sun Apr 03, 2016 5:10 pm

Nakoniec teda sa vzdala. Teda presnejšie, ani nemala na výber, pretože prúd Raitonovej čakry ju zasiahol príliš nato aby udržala vedomie a tak odpadla. Anbu jednotky, ich metódy boli príliš kruté to áno. Hlavne v prípadoch ľudí, ktorých museli vyradiť okamžite skôr než sa rozbesnia a spália polovicu dediny. Ako už bolo spomenuté, bol vojnový stav, niet sa čomu diviť že sa pre teraz uzatvorila Konožská brána. Nevybrala si práve najlepší čas na útek, a ak by sa jej aj podarilo utiecť, po čase by ju určite chytili, pretože by ju označili za Nukenína. Pre Chunína vo voľnom svete je to ťažké, pretože lovcov je stále veľa. 


Anbu len s ľahkosťou zrušili techniku a priskočili k jej bezvládnemu telu. Jeden z Anbu ju vzal do náručia, opatrne aby sa jej prípadne nič nestalo a v ten moment s ňou zmizol. A kam? Ako prvé s ňou mieril do nemocnice, kde by ju mali vyliečiť z popálenín. Následne nato sa dostal na centrálu a vybavil povolenie na zníženie čakry v danej izbe, kde sa bude Killunia nachádzať, v prípade žeby znova chcela utekať. Teraz už šlo len o jedno, v prípade až sa Hokáge vráti alebo sa zvolí nový, bude na ňom aký osud bude visieť nad Killiniou. 
Anbu
Anbu
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 54
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Konohagakurská brána Empty Re: Konohagakurská brána

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru