Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hokáge monumenty

5 posters

Goto down

Hokáge monumenty Empty Hokáge monumenty

Příspěvek pro Hideo Hatake Mon Feb 22, 2016 12:39 pm

Hokáge monumenty Latest?cb=20150726154735

Hokáge monumenty, skvelé miesto pre turistov alebo na odpočinok. Je to obrovské a pamätné miesto pre Konohu, kde sa vlastne len v pár sochách zaznamenáva história Konohy v podobe ich veliteľov a hrdinov. Na úpätí hory má každý z Hokágov svoju vlastnú sochu, reprezentujúcu ich vplyv na Konohu. V hlavách sa tiež nachádza evakuačná skrýša a tiež sa tu nachádza Konožský archív.

Shodaime Hokáge - Senju Hashirama
Nidaime Hokáge - Senju Tobirama
Sandaime Hokáge - Sarutobi Hiruzen
Yondaime Hokáge - Namikaze Minato
Godaime Hokáge - Senju Tsunade
Rokudaime Hokáge - Hatake Kakashi
Nanadaime Hokáge - Uzumaki Naruto
Hachidaime Hokáge - Senju Assasin
Kyuudaime Hokáge - Ichiro Hana
Juudaime Hokáge - Hatake Hideo
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Hokáge monumenty Empty Re: Hokáge monumenty

Příspěvek pro Taiga Uzumaki Tue Mar 22, 2016 6:59 pm

Spokojeně jsem si vykračovala ulicí. Vážně se mě ta dobrý nálada pořád držela, i když čím dál od lidí a hluku jsem byla, tím víc úsměv z mé tváře opadával a nahrazoval ho prostě jen neutrální výraz. Byla jsem spokojená a měla jsem, co jsem chtěla. V ruce jsem nesla papírový pytlík plný koláčků a dortíků a cukrátek, která jsem si, jak jinak než na Hideův účet, zakoupila na oslavu. Čím víc jsem se ale blížila právě sem, na tu neskutečným způsobem omílanou skálu, tím víc jsem si uvědomovala, že nemám s kým své nadšení oslavit. Někdy mě to přepadlo, ta chuť vtrhnout do dveří a zběsile oznámit matce a bratrům, že mě trénuje samotný Hokage. Jenže taková už jsem dávno nebyla. Tam už jsem dávno nepatřila.
Došla jsem až na vrcholek a svalila se do jarem vonící trávy. Byla už docela tma a já splývala s okolím v jednu neproniknutelnou černotu. Já sice nebyla žádná chudinka, co se za temných zimních večerů prochází skučícím větrem, ale ta atmosféra.. Zakousla jsem se do koblihy s džemem a zamračila se. Ku*va tady je ale kosa! Ležela jsem a dívala se na hvězdami poseté nebe a říkala si, jak neskutečně klišoidní je celá ta situace. Ne, ze mě romantička prostě nebude! Měla jsem si radši koupit lahev vodky a jít hrát ps3!
Taiga Uzumaki
Taiga Uzumaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 73
Registrován : 14. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Hokáge monumenty Empty Re: Hokáge monumenty

Příspěvek pro Ryuujin Sarutobi Tue Mar 22, 2016 8:16 pm

Nebylo to zrovna dlouho, co jsem byl zpátky v Konoze. Nikdy mě nějak nedojímala atmosféra vesnice, epický hrdinský návrat zpátky, stejně mě nikdo nevítal, ale ne, že by mě to nějak zajímalo. Dřív jsem Konohu miloval, teď už to pro mě bylo jen místo, kde jsem žil a vyrůstal, kde jsem prostě jen existoval. Nejradši bych jeden den odešel a procestoval celý Shinobi svět. Na vlastní pěst, jen tak, protože se mi zrovna chtělo.. Nikdy jsem moc o společnost nestál.
Proto jsem chodíval sem, jen tak seděl a pozoroval Konohu. Ať byl den nebo noc. rád jsem pozoroval životy všech těch lidí, jak se prolínali a ani o tom nevěděli. Rád jsem polemizoval a hodně přemýšlel. S rukama v kapsách a s pohledem upřeným do země můj pohled upoutala ale přítomnost někoho jiného.
Potichu jsem se přikradl blíž, no vlastně to zas až tak potichu nebylo a stoupl jsem si přímo nad ležící osobu. Chvíli jsem jí pozoroval, než jsem jí špičkou boty šťouchl do ramene, jak romantické. Ne, vážně, nikdy jsem nebyl slušný a už vůbec ne gentleman. Zelenovlasá dívka mě zjevně ignorovala, tak jsem to zkusil znovu. S lehce nadzvihlým obočím jsem pozoroval její výraz, pak se otočil a prostě šel zase dál, jako kdybych vůbec nezkoumal životní funkce dívky opodál před pár minutami.

Ryuujin Sarutobi
Ryuujin Sarutobi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 15
Registrován : 27. 01. 16

Návrat nahoru Goto down

Hokáge monumenty Empty Re: Hokáge monumenty

Příspěvek pro Taiga Uzumaki Tue Mar 22, 2016 8:34 pm

Člověk si v klidu leží, přemýšlí jak ho větvičky tlačí do zadku, jehličí mu propichuje svetr, je mu zima a štípou ho brouci, ale jinak je to fakt krásná příroda, když si přijde nějaké neznámé individuum a jen tak vás kopne! No dobře, nebylo to tak, že by mě nakopnul, spíš do mě jen tak strčil, ale i tak! Jsem nějaká meruna?! Naštvaně jsem se vyšvihla do sedu. On jako odchází?! Kopne do mě jak do mršiny a odchází?!
Napřáhla jsem se a hodila po něm půlku nedojedené koblihy, která se tiše odrazila od jeho hlavy. "Jsi normální?!" můj hlas zněl skřehotavě, jak jsem tu větu drtila mezi zuby. Litovala jsem, že po ruce nemám ten oblázek, co jsem ho švihla po Hideovi, protože tentokrát bych se ujistila, že se trefím!
"Blonďáci.." zaremcala jsem si pro sebe a zvedla se na nohy. Tvářila jsem se jako bubák. Co je zač a co po mě chce? Jasně, velká romantika to tady teda nebyla, ale i tak, proč mě ruší?!
Taiga Uzumaki
Taiga Uzumaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 73
Registrován : 14. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Hokáge monumenty Empty Re: Hokáge monumenty

Příspěvek pro Ryuujin Sarutobi Tue Mar 22, 2016 8:41 pm

Kdybych řekl, že jsem to, že se zvedne nečekal, tak bych kecal, samozřejmě, že jsem to čekal. To už jsem byl já, prostě jsem rád provokoval lidi. Většinou už je stačila vyprovokovat už jen samotná moje osoba a ten typický zvednutý povrchní koutek úst nahoru. Při koblize, která mě trefila do hlavy a kousek marmelády mi zůstal ve vlasech, jsem se otočil a snažil se mít stále stejně vážný a nezaujatý výraz, i když pohled na rozčílenou zelenovlásku mě vážně, ale vážně pobavil. Vypadala jako roztomile se vztekající skřítek. Bezvýrazně jsem jí pozoroval, modré oči si ji prohlédly od shora až dolů, každý detail, byla zašpiněná na pravé tváři, gesta v jejím obličeji. Byla roztomilá, to se jí muselo nechat. Ale něco mi vždycky radilo, nedat na první dojem. Pokrčil jsem rameny a aniž bych promluvil jsem ji dál pozoroval. Nepřetržitě, doslova mě fascinovalo, kolik energie v sobě má. Jakoby doslova kolem ní pulsovala.
Ryuujin Sarutobi
Ryuujin Sarutobi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 15
Registrován : 27. 01. 16

Návrat nahoru Goto down

Hokáge monumenty Empty Re: Hokáge monumenty

Příspěvek pro Taiga Uzumaki Tue Mar 22, 2016 8:54 pm

Když se otočil, chvilku jsem na něj zůstala koukat. Ne, že bych byla na sladké modrooké blonďáčky.. ale tenhle byl vážně pěknej! Zavrtěla jsem hlavou. Pěknej byl.. ale pitomec! Kopne si a pak si krčí rameny jako nějaké neviňátko?! Ah, no přiznávám, že jsem cholerik, ale koho by tahle jeho ignorace nepřiváděla k šílenství?!
Dokráčela jsem k němu zelená vzteky. Byl sice asi tak o metr větší než já, ale já měla svou brutální sílu a taky spoustu důvodů, proč mu jednu natáhnout. Jednak do mě kope, ignoruje mě, ale co víc! Jak k tomu přijde ta nebohá kobliha, kterou jsem po něm hodila a teď mi jí žerou mravenci anebo nějaká jiná havěť?!
"Na něco jsem se ptala.." procedila jsem skrze zaťaté zuby. Doslova ze mě sálal vztek. "To u vás doma jen tak chodíte a kopete lidi?! Víš, kdo já jsem?!" ah, jasně že neví! Ale přišlo mi děsně cool a drsňácký to tam dodat. Mělo by to vzbudit hrůzu. Neví, s čím si zahrává.
Taiga Uzumaki
Taiga Uzumaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 73
Registrován : 14. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Hokáge monumenty Empty Re: Hokáge monumenty

Příspěvek pro Ryuujin Sarutobi Tue Mar 22, 2016 9:02 pm

Tahle situace ve mě vzbuzovala větší a větší zájem a vytáčet ji? To mě na tom všem bavilo snad naprosto nejvíc. Když přišla blíž, mohl jsem si ji prohlédnout ještě víc. Tentokrát ale vypadala hrozivě, doslova jí z očí sršely blesky. Upřímně jsem se fakt bavil! Ale nedal jsem to na sobě jako klasicky znát, když se rozčilovala, pohledem jsem sjel doprava, ne na ni, ale na Konohu a až pak jsem líně přetočil pohled zpátky na ní. Byl jsem zvyklý ignorovat zvýšený hlas a výhružky, odolal jsem pokušení zeptat se, jestli by mi to nezopakovala a chvíli jsem dál zarytě mlčel a přemýšlel, co vlastně na mě křičela. Došlo mi, že bych ale asi neměl takhle pozdě v noci vytáčet tuhle roztomilou zelenovlásku, jak já jí asi budu říkat.. Napadaly mě samé hrozné přezdívky, které se k jejímu čertímu obličeji zrovna moc nehodily. Vytáhl jsem ruku z kapsy, něco mě právě zaujalo na jejím obličeji, prstem jsem se rychle přiblížil a dotkl se jejího líčka a jemně setřel snad mikroskopický kousek cukru a džemu z koblihy, co po mě hodila, cítil jsem, jak sebou cukla, prst stáhl a strčil si ho do pusy. Jahodová, no jasně.
Pak jsem vytáhl z kapsy i druhou ruku a tu k ní natáhl.
"Jsem Ryuujin Sarutobi.. A ty?"
Představil jsem se, jako když se nechumelí, když už tak krásně vyhrožovala s tím, kdo je ona, tak se aspoň před smrtí představím. Zase jsem lehce pozvedl koutek úst nahoru, tak sebestředné!
Ryuujin Sarutobi
Ryuujin Sarutobi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 15
Registrován : 27. 01. 16

Návrat nahoru Goto down

Hokáge monumenty Empty Re: Hokáge monumenty

Příspěvek pro Taiga Uzumaki Tue Mar 22, 2016 9:20 pm

On mě.. on mě vážně úplně přehlížel? Čekala jsem jen na chvilku, kdy zívne a to vám garantuju, že bych vyletěla jako čertík z krabičky, nestačil by ani hlesnout! Místo toho jsem se uprostřed nádechu, kdy jsem ze sebe chtěla vydolovat něco extra jedovatého a zákeřného zastavila, protože jeho prsty se dotkli mé tváře. No upřímně, tohle jsem nečekala.
Téměř okamžitě mě přešli myšlenky na způsoby jeho utýrání k smrti a jen jsem sebou cukla, následně se samovolně začervenala a v té poslední fázi uvnitř sebe vybuchla jako tlakovej hrnec. Nemohla jsem si pomoct, to prostě nějak nešlo. Nevěděla jsem, co mě tak najednou překvapilo, nemohlo to být přece něco tak primitivního, jako jeho dotek na mé tváři.
"Ta-Taiga.." vykoktala jsem zmateně. Co se to se mnou proboha děje? Může za to ten jeho sladkej obličejíček? Nebo jeho naprosté pohrdání mým hněvem? Počkat. Uvědom se!
Zavrtěla jsem hlavou a mírně si odkašlala. Pak jsem nasadila ten nejsladší obličejík, jaký jsem znala, a že já je měla sakra dobře nacvičené a svou malou ručkou stiskla tu jeho. "Těší mě, Ryuujine." v tu chvíli jsem sevřela jeho ruku krapet větší silou, než bylo nutné. No, když jsem slyšela lehké zakřupání, řekla jsem si, že by mu to snad stačilo jako ukázka. Chce si hrát? Budeme si hrát!
Taiga Uzumaki
Taiga Uzumaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 73
Registrován : 14. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Hokáge monumenty Empty Re: Hokáge monumenty

Příspěvek pro Ryuujin Sarutobi Tue Mar 22, 2016 9:33 pm

Ani netušila, jak moc byla zvláštní! A že to se stávalo jen málokdy, obvykle jsem se nikomu nepředstavoval a už vůbec ho se zálibou neprovokoval tak, jako ji. Je pravda, že jsem tady ale pěkně tvrdě narazil. Její sladký obličejík mě doslova vynášel do oblak slávy, že jsem tuhle rozlícenou saň pokořil a zvítězil, ale ten můj klasický škleb, se změnil v hodně, ale opravdu hodně bolestnou grimasu. Čekal jsem nějaké lehké sevření křehké dívčiny, ale v tu chvíli jsem poznal, s jakým ďáblem si tu zahrávám. Nechtěl jsem skuhrat jak malé dítě, a už vůbec ne před ní, ale je pravda, že jsem nepříjemně sykl a bolestně přivřel oči. Jasně, Shinobi toho vydrží hodně, ale když vám jen tak zláme prsty? Vážně? Asi není tak nevinná.
"Ty.. "
Procedil jsem skrz pevně zaťaté zuby, ale radši už jsem dál mlčel. Nechtěl jsem se ještě proletět Konohou. Stále jsem zkoumal, jak to, že má takovou sílu, ale po chvíli jsem to vzdal, rychle se odtáhl, strčil ruku do kapsy a brblal si něco pod fousy, o malé mrše. Dál jsem se ale snažil hrát ten svůj povrchní výraz, teď už lehce zkřivený díky bolestně pulsující dlaně ve své kapse.
"Taky mě těší.."
Odvětil jsem po chvíli, už značně nepříjemně. Jen počkej, budu si tě držet dál od těla a budu tě mega trucovitě ignorovat Kdyby to tak viděla Kibo, ta by se mi vysmála!
"Co tu děláš takhle pozdě sama?"
Jasně, nebyla malé dítě, aby potřebovala dozor, jak se o sebe sama umí postarat jsem dost jasně poznal na vlastní kůži, ale musel jsem se dostat z té trapné situace, kdy mě v podstatě dostala holka jediným stisknutím dlaně. Takže jsem si dřepnul na zem do tureckého sedu a rezignovaně mluvil do větru, teda.. na Taigu.
Jedno se jí ale musí uznat.. Rozhodně mě zaujala!
Ryuujin Sarutobi
Ryuujin Sarutobi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 15
Registrován : 27. 01. 16

Návrat nahoru Goto down

Hokáge monumenty Empty Re: Hokáge monumenty

Příspěvek pro Taiga Uzumaki Tue Mar 22, 2016 9:46 pm

Vážně, člověk by měl mít vždycky naději. Naději, že špatný den se v dobré obrátí. A on se obrátil v nejsluníčkovější den ever! Ne, že bych si nějak užívala jeho bolesti.. no dobrá, užívala jsem si ten jeho bolestivý výraz a syknutí jako nic na světě! Jasně, kdyby tak bolestí vykřikl, byla bych na vrcholu blaha, ale i tohle mi na tváři vyloudilo čarovný úsměv. Jen jsem se na něj dál usmívala jako sladká hodná holčička a užívala si, jak se jeho ego tříští na maličké kousíčky. Znala jsem ten pokořující pocit, když vás někdo dostane, v mém případě holka se vzhledem Sněhurky v nesnázích, takže jsem přesně věděla, jak se teď cítí. Ego je pěkná svině a zdálo se, že on ho nemá málo. Přesto si mě tou svou špatně hranou hrdostí celkem získal. Pobaveně jsem se usmála.
"Čekám tu na sladké malé blonďáčky s plnou hubou keců a pak je lákám do své perníkové chaloupky, kde si s nima dávám páku.." odvětila jsem drze a odešla od něj pryč. Ne, nechtěla jsem odcházet. Teď jsem si přišla na vrcholu a nechtěla jsem to jen tak zahodit. Vzala jsem pytlík sladkostí a sedla si naproti němu. "Oslavuju. Dáš si? Jsou na Hokageho účet. A neboj, otrávené jsou jen ty s mákem." zazubila jsem se vyzývavě. Dobře, trochu jsem chápala, že ho bavilo mě provokovat. Mě to totiž bavilo stejně tak! Měl chudák tu smůlu, že ve vesnici plné lidí si vybral zrovna mě.. já se sra*ím lidí zabývala celý život!
Taiga Uzumaki
Taiga Uzumaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 73
Registrován : 14. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Hokáge monumenty Empty Re: Hokáge monumenty

Příspěvek pro Ryuujin Sarutobi Tue Mar 22, 2016 9:59 pm

"Aspoň, že nejsi stařenka v perníkové chaloupce, to bych už asi neunesl"
Pronesl jsem tiše, spíš jen tak zamumlal, stále jsem byl totiž děsně uražený a myslím, že jeden bonbon to opravdu nespraví, čehož si mohla hned všimnout, když jsem se zamračil a zavrtěl hlavou. To otrávené bych jí moc nevěřil po tom, co mi předvedla! Nakonec jsem sebou plácl na zem, držel si poraněnou ruku, která už vlastně ani tolik nebolela, ale jen tak pro efekt!
"Ještě, žes mi nezlomila nos, to už bych jich moc na orlí skobu nesbalil"
Evidentně se mi vrátila nálada i ironie do hlasu, ale pořád jsem na ní byl výsostně uražený. Dobře, já jsem si začal, ale koho to zajímá? Ležel jsem tak na zemi, chvíli pozoroval Taigu, její nepřirozenou barvu vlasů, očí, zářivý úsměv, na který jí už znovu neskočím. Ale je divné, že zrovna ona mi ve vesnici utekla.. Je nepřehlédnutelná. Nevím, co mě stále nutilo se na ní dívat a vlastně mi ani nevadilo být v její přítomnosti. Zvláštní.. Jindy bych už balil saky paky.
Hotová romantika, bonbóny, hvězdy nad hlavou, krásný výhled.. Ne, tohle neni blbej romantickej film.
"Ne, neboj, nezačnu mluvit o tom, že máš hezký oči, a že nahoře jsou hvězdičky, za prvé, neznám ani jedno souhvězdí a za druhé, moc na tohle nejsem.." Spravit si ego něčím přece musím! Vlastně, v životě jsem toho nenapovídal tolik, jako v těhle pár chvílích. Radši jsem proto zmlknul a dál sledoval noční oblohu. Proč jsem to dělal? Jen tak. Já vlastně nikdy nedělám věci, co dávají nějaký smysl.

Ryuujin Sarutobi
Ryuujin Sarutobi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 15
Registrován : 27. 01. 16

Návrat nahoru Goto down

Hokáge monumenty Empty Re: Hokáge monumenty

Příspěvek pro Taiga Uzumaki Tue Mar 22, 2016 10:16 pm

Pobaveně jsem se ušklíbla. Áá, pán těžce nese následky svých provokací. Nebudu říkat, že se na něm královsky nebavím. Člověk situaci vnímá hned jinak, když se octne na té druhé straně. Já byla vždycky ten šikanátor, protože být ten šikanovaný je prostě nudný! Tady chudáček blonďatá toho byl dokonalým příkladem.
"Ah, zničit ten tvůj kenovský obličejík by bylo škoda." pousmála jsem se a pro jednou byla upřímná. Sice to trochu bolí, ale musela jsem uznat, že on je snad hezčí než já a to jsem na sebe měla vysoké nároky! Sice jsem mu chtěla říct nějakou jízlivou odpověď, jako že i tak to není nejlepší, ale když on bych chudinka tak zklamaný a zdeptaný, že ani já neměla to srdce dál do něj kopat.
Odmítl mé zákusky, což jsem brala jako hotový netakt. Kdyby mi na ně kdokoliv sáhl, ukousla bych mu ruku a tady pan Zraněná ješitnost odmítne! Pche! "Copak, mám ti pofoukat bebí a pochovat tě v náručí?" já teda nebyla prototyp milé hodné slečinky. Spíš její zlé sestry!
Vzhlédla jsem nahoru a dívala se na černé nebe. Tiše jsem se zasmála, když mě ubezpečil, že žádné komentáře, po kterých bych zvracela duhu, nepřijdou. Svalila jsem se vedle něho a zakousla se do jednoho lákavě vypadajícího mufinu. Jak jinak než jahodový.
"Ještě že tak. Nerada bych ti zlomila něco dalšího." no jo, musela jsem si píchnout, rejpalka nenechavá. "Cos tu dělal ty?" oh, já jsem hotová ochota a dobrota srdce! I když jo, celkem mě to zajímalo. Že jsem ráda, že je tady, protože můj pocit samoty a vyděděnosti byl rázem pryč, jsem mu samozřejmě sdělovat nehodlala.
Taiga Uzumaki
Taiga Uzumaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 73
Registrován : 14. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Hokáge monumenty Empty Re: Hokáge monumenty

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Thu Mar 24, 2016 11:48 am

Klon
Jeden z klonu s aktivnim Byakuganem dorazil az na Monumenty no spise kvuli vyhledu na vesnici a zlepseni hledani v urcite oblasti ale zde byly dve osoby jedna mohla byt tou kterou hledam. Klon se mirne uklonil obema a ppak spustil k te divce."Pokud jste Taiga Uzumaki mam vam preda zpravu ze se mate neprodlene dostavit do kancelare Hokageho." Jakmile muj klon splnil co mel tak se ozvalo Puf a zmizel.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokáge monumenty Empty Re: Hokáge monumenty

Příspěvek pro Ryuujin Sarutobi Thu Mar 24, 2016 2:12 pm

Dál jsem jen ležel a sledoval oblohu, občas se jen pousmál, když jsem slyšel, jak si ze mě jasně opět utahovala. Nikdy jsem netušil, že potkám člověka, který bude mít tolik společného jako já. Dobře, možná byla úplně jiná, energetická, vysmátá, což já jsem byl jen málokdy, ale rozhodně byla stejně zlomyslná a lámání srdcí jí bavilo snad víc než mě. Nevím, čím mě tak fascinovala, možná proto, že i po tom všem se se mnou pořád baví.
"Pochovat v náručí by nebylo na škodu.. "
Pronesl jsem, do hlasu se mi opět vracela ztracená jistota. Dál jsem jí jen nechal mluvit a s odpovědí si dával na čas. Proč? Ne, že bych ji ignoroval nebo to dělal schválně, jen jsem prostě dost často nemluvil nebo nedělal věci, co se mi zrovna nechtěly.
"Původně jsem měl namířeno za Hokagem, pak jsem si ale řekl, že se mi tam vlastně vůbec nechce, tak jsem skončil tady, vždycky jsem tu vlastně skončil..." Pokrčil jsem rameny, ne nadarmo jsem byl všemi známý flegmatik. Hlášení z mise, vždy dáno pozdě, díky bohu, že mi zatím nepřiřadili žádný tým! Doma mě nic nečekalo, tam kam se hrnout?
Upřímně, moc mě ani nezajímalo, co ta malá zelenovláska je za hodnost nebo jak je známá. Pro mě to byl člověk jako žádný jiný, i když vlastně, momentálně zajímavější než všichni ostatní. I kdyby tu přede mnou seděla samotná bohyně, asi bych se choval stejně. Možná proto jsem tu s ní zůstával. Její přítomnost mě těšila. Ale radši jsem dál mlčel, vážně jsem nechtěl přijít s dalšími zlámanými končetinami.
"Taiga.." Pohrával jsem si s jejím jménem na jazyku.
"Víš, že si hodně zajímavá.." Asi jí přišlo zvláštní, proč jí to říkám, možná jsem to spíš říkal sám sobě, ale je pravda, že to pro mě znamenalo hodně.
Potom nám tu rádoby romantiku někdo překazil, vyšvihl jsem se do sedu, líně se protáhl a pohled líně přetočil na osobu co přišla, jen jsem na ni kývnul, ale jakmile se začala zajímat o někoho jiného než o mě, pohled jsem přetočil zase zpátky. Poslouchal jsem jen napůl ucha, ale zpráva o Hokagovi mě zaujala.
Kancelář? Tam jsem měl stejně namířeno.
Ryuujin Sarutobi
Ryuujin Sarutobi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 15
Registrován : 27. 01. 16

Návrat nahoru Goto down

Hokáge monumenty Empty Re: Hokáge monumenty

Příspěvek pro Taiga Uzumaki Sat Mar 26, 2016 9:50 am

Ležela jsem a usmívala se. Bylo to divný, ve vesnici, kde mě všichni nenáviděli, teda až na Hidea ten mě měl rád a já to věděla, bylo prostě zvláštní potkat někoho, kdo se neurážel, nekřičel, že jsem čarodějnice a chtěl mě upálit, dokonce se mi zdálo, že mi v určitém ohledu rozumí, že dělá téměř to samé, co dělám já. Byla jsem z toho prostě trochu překvapená, ale nemínila jsem to řešit.
"Komu se kdy chtělo za Hokagem?" ušklíbla jsem se tiše. No dobře, já byla v kanclu pečená vařená a ještě v celku dobrovolně a vlastně i ráda, ale kdo to řešil. Hideo byl trochu jiný případ Hokageho a navíc to byl můj přítel, tak cajk.
No, ještě si to neuvědomoval, ale já byla bohyně! Alespoň v mých představách.. Vyslovil mé jméno a na jeho jazyku znělo tak nějak.. zvláštně, zaujatě. Líbilo se mi to. Moje ego se na svém bidýlku jen tetelilo radostí a štěstím. Pootočila jsem hlavu, takže jsem chvilku nekoukla na nebe, ale na Ryuuovu tvář. "Ani bych neřekla, ale poslouchá se to hezky.." zazubila jsem se a pro jednou to znělo docela normálně. Znovu jsem se uvelebila vedle jeho ramena, když přišlo vyrušení té naší rádoby jakože romantiky.
Zvedla jsem hlavu a zamračila se. Anbu?! Vážně si dovolil vyrušit mě?! Zrovna jsem přemýšlela, že bych mu jednu natáhla, aby se trochu proletěl kolem Konohy, ale jen mi oznámil, že mám jít za Hideem a zmizel, čímž mi ulehčil volbu, kterou jeho část zlikvidovat jako první a vymýšlení výmluv, aby mě Hideo neroztrhal.
Zvedla jsem se do sedu. "Vypadá to, že se do kanclu přece jen podíváš." ušklíbla jsem se směrem k Ryuuovi. Doufala jsem, že je to něco důležitýho, jinak si na Hideův účet zakoupím dům nebo jachtu nebo nějakou podobně snobskou věc a bude to. Ha! Usmála jsem se na Ryuua a vydala se ke kanclu.

-Přesun-
Taiga Uzumaki
Taiga Uzumaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 73
Registrován : 14. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Hokáge monumenty Empty Re: Hokáge monumenty

Příspěvek pro Ryuujin Sarutobi Sat Mar 26, 2016 8:52 pm

"Bohužel.." Přitakal jsem, ne nijak nadšeně. Nevypadala, že jí by dělalo problém jít kamkoliv. To asi jen já měl tak trochu jiný pohled na svět, trochu černobílý a všední..
Vstal jsem, ne zrovna dobrovolně a jako úplně klasicky zabořil ruce do kapes. Je pravda, že se mi do kanceláře Hokageho chtělo teda vážně, co nejmíň. Radši byl pomáhal babče chytat kočku než jít do kanclu. Takže jsem se jen na Taigu pousmál, spíš jen opět zvedl tak arogantně pravý koutek a naposledy se podíval na monumenty. Pak jsem se ztratil ve víru vesnice, stejně jako každý jiný.

Přesun.
Ryuujin Sarutobi
Ryuujin Sarutobi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 15
Registrován : 27. 01. 16

Návrat nahoru Goto down

Hokáge monumenty Empty Re: Hokáge monumenty

Příspěvek pro Killunia Thu Mar 31, 2016 12:27 pm

Dolétla jsem na monumenty, kde jsem přistála na hlavě Yondaimeho. Sedla jsem si na ni a zapřela jsem se o své ruce. Byl to zvláštní pocit, cítit se ve vzduchu bezpečně. Tady bych neměla. Lidé by mě mohli zase sestřelit, protože působím nebezpečně... Protože draci sem nepatří... Protože si nestvůry zaslouží zemřít...
Ne, na tohle bych neměla myslet. Ne v takovéhle situaci. Konoha se, jak to tak vypadá, opět nachází v nepříjemné situaci. Asi bych měla s něčím pomoct, jenže nemám s čím. Možná by dokonce bylo nejlepší, kdybych se odtud vytratila a nemíchala se do toho... Sice to pro mne není úplně nejlepší volba, protože bych zase nic nevěděla, avšak pro lidi kolem mě... by to nejspíš bylo nejvýhodnější. O další překážející osobu méně.
"Možná bych fakt měla vyrazit na výlet mimo vesnici. Někam do okolí," přemýšlela jsem nahlas. "I když je zákaz vycházení mimo Konohu, nejspíš jim na to hodím bobek. Ještě budou rádi, že jsem vypadla." Ještě chvíli jsem zvažovala, zda mi to vůbec stojí za to vystavovat se i tomu sebemenšímu risku...
Až jsem se rozhodla, že tady ještě aspoň chvíli zůstanu, než nakonec vyrazím.
Po nějaké chvíli sezení jsem se rozhodla, že zamířím směrem k bráně. Třeba budou rádi, když mě uvidí odlétat...
(přesun)
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Hokáge monumenty Empty Re: Hokáge monumenty

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru