Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anbu centrála a väzenie

4 posters

Goto down

Anbu centrála a väzenie Empty Anbu centrála a väzenie

Příspěvek pro Hideo Hatake Mon Feb 22, 2016 2:29 pm

Anbu centrála a väzenie Latest?cb=20100520211417

Bývalá centrála Danzových Anbu root teraz slúži ako centrála všeobecných Anbu jednotiek. Kde sa presne nachádza však nikto netuší, pretože celá miestnosť bola premiestnená a všetky informácie o nej boli zničené. Okrem Anbu jednotiek a Hokágeho nemá do tejto oblasti nikto prístup. Taktiež sa tu v podzemí nachádza rozľahlý komplex väzenia a taktiež laboratória kde sa skúmajú rôzne veci.


Naposledy upravil Hideo Hatake dne Tue Mar 29, 2016 3:13 pm, celkově upraveno 1 krát
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Anbu centrála a väzenie Empty Re: Anbu centrála a väzenie

Příspěvek pro Uchiha Benjiro Fri Mar 25, 2016 8:10 pm

Netrvalo dlouho a ocitli jsme se v podzemí. Kvůli utajení vstupu do tohoto komplexu měl Seito zavázané oči. Staromódní, ale pořád účinné. Když jsme se ocitli v podzemních tunelech, oči se mu odvázalo. I když Seito nevěděl přesně, kde jsme, selský rozum mu napovídal hluboko podzemí. Ne však dost hluboko, protože jsme šli tunelem ke schodům, kterými jsme sešli dolů ještě další dva patra. Pak jsme pokračovali ke dveřím, které se otevřely, a z místnosti, ve které bylo vidět pouze jedno dřevěné nepohodlné křeslo, odnesli dva anbu třesoucího se pána. Vzhledem připomínal úředníka. Co měl on a Seito společného? Už mu to muselo začít docházet.
Anbu toho musí vědět až znepokojivě málo o Hokageho únosu, a proto zvolili poněkud netradiční metodu. Je malá pravděpodobnost, že by se Hokageho podařilo unést bez pomoci někoho uvnitř vesnice. Nemluvě o tom, že vzhledem ke Kageho síle se muselo jednat o velmi promyšlený plán, zradu někoho mu blízkého, který mu bodl kudlu do zad, a nebo shinobiho schopného Hokageho předčit silou. Proto anbu zadržuje vybrané osoby, nabourává se jim do hlavy a zjišťuje, co za poslední dva dny dělali. Všechno natvrdo bez vědomí veřejnosti. Zatím nikdo ze zadržených nebyl ještě puštěný, i když už se mu anbu hrabalo v hlavě. Nutně podotknout, že prozatím se nepodařilo zadržet tu správnou osobu, která by poskytla žádoucí informace.  Anbu z kanceláře mě do místnosti nedoprovázeli. Zavedl jsem tam Seita a prstem mu ukázal na dřevěnou židli.
Uchiha Benjiro
Uchiha Benjiro
Velitel ANBU
Velitel ANBU

Počet příspěvků : 171
Registrován : 05. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Anbu centrála a väzenie Empty Re: Anbu centrála a väzenie

Příspěvek pro Seito Senju Fri Mar 25, 2016 8:23 pm

Objevili jsme se před centrálou a pak mi zavázali oči. Dobrá, někdo tady má rád utajení. Podle kroků jsem poznal, že míříme dolů. Sestoupili jsme do podzemí a tam mi pásku sundali, takže jsem se mohl rozhlédnout. Moc tu toho k vidění nebylo. Brzy na to jsme došli k nějakým dveřím. Zrovna odnášeli nějakého muže. Vypadal docela bídně.
Opravdu? Opravdu tu začala Anbu mučit lidi z Konohy? Museli být zoufalí. Nemají žádnou stopu, tak jako my. Kdo ví, kolik lidí už tu přede mnou sedělo? Nechtěl jsem se na to myslet. V hlavě jsem totiž stále tvořil plán. Nebyl to však plán k úniku, ale k záchraně Hidea.
Sedl jsem si na židli a podíval se na Benjira. ,,Tak se do toho dej. Nemám co skrývat." Nic výjimečného nenajde. Byl jsem totiž mimo Konohu. Uvidí jen přírodu, protože jsem se vracel zpět. S nikým jsem se do styku nedostal a když jsem se vrátil zpět, tak jsem navštívil hned Hidea v kanceláři.
Vím, že jen dělá svoji práci, ale musí to být docela frustrující. Místo toho mi mohl pomoct a už bychom možná byli na cestě k Hideovi.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Anbu centrála a väzenie Empty Re: Anbu centrála a väzenie

Příspěvek pro Uchiha Benjiro Fri Mar 25, 2016 8:42 pm

Sedl si. Chápal, proč tu je, a chtěl proto dokázat, že v ničem nemá prsty. "Jsi poslední ze seznamu. Všichni před Tebou byli ztrátou času." Anbu se pomalu začalo zdát čím víc tím zoufalejší. Pod mým vedením to je zaskakující. U výcviku jsem dosahoval nejlepších výsledku, a přesto si nedovedu poradit s tímto problémem? I já si jsem vědom mé omezenosti. Nikdo není dokonalý. Právě proto je potřeba vyvinout největší možné úsilí při řešení této situace. "Uvidíme, jak to dopadne s Tebou."
Po těchto slovech do místnosti vešla další osoba. Nebudu to já, kdo se Seitovi bude hrabat v hlavě. V anbu máme lepší shinobi v této oblasti než jsem já. Pohlédl jsem směrem ke dveřím. "Tentokrát uděláme výjimku. Zaměř se na celý poslední týden." Proč jsem tak přitvrdil? Není v tom nic osobního. Seito jako jediný, koho jsme tu přivedli se jeví, jako ochotný spolupráce, což je víc než podezřelé. Anbu jsem to tu předal a odešel z místnosti, zavíraje za sebou dveře. Anbu přišel k Seitovi blíže. Položil mu ruku na čelo a začal...
Uchiha Benjiro
Uchiha Benjiro
Velitel ANBU
Velitel ANBU

Počet příspěvků : 171
Registrován : 05. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Anbu centrála a väzenie Empty Re: Anbu centrála a väzenie

Příspěvek pro Seito Senju Fri Mar 25, 2016 9:22 pm

Bylo mi jasné, že vyvíjí velké úsilí. Bohužel to úsilí vyvinuli špatným směrem. Místo spolupráce raději vybrali tahání informací z ostatních lidí. Nedivil jsem se, že se k ničemu nedostali. Za tímhle podle mě stál někdo úplně jiný. Tedy myslel jsem si to, alespoň podle toho, co jsem zatím slyšel.
Nakonec vešla do místnosti jiná postava. Určitě někdo z klanu Yamanaka. Byli mistři ve svém oboru. Benjiro se ale rozhodl, aby šel ve vzpomínkách mnohem dále. Nemám, co skrývat. Vždycky jsem jednal v zájmu Konohy. A možná až tady skončíme, tak Benjiro pozná, že jsem toho udělal více, než někteří z jeho Anbu jednotek. A taky, že se spletl. Postava ke mně přišla blíže a položila mi ruku na hlavu. Nebolelo to. Možná, kdybych s ním v hlavě bojoval, tak by to bolelo. Takhle jsem mu spíše vzpomínky předhazoval dobrovolně. Celý týden, ale zacházelo to i dále...

Začalo to první vzpomínkou. Odehrála se tak dva týdny zpátky. Stál jsem v kanceláři společně s Hideem. Byl jsem tam kvůli tomu, že mi chtěl zadat misi. Měl jsem se vydat na sever. Nejprve zkontrolovat hranice na severu Hi no Kuni. Přijal jsem to a pak jen následovalo přátelské povídání s Hideem. Žádná věda, bavili jsme se o vesnici, o jeho synovi a celkově o tom, jak se nám teď daří.

Skočilo to na další vzpomínku. Objevil jsem se u severních hranic. Jako vždy jsem na pár místech umístil svoji Hiraishin značku, abych se tam pak mohl dostat. Nikoho zvláštního jsem zde nepotkal. Spíše jsem pracoval v noci. Avšak jednoho rána se mi podařilo potkat pár obchodníků z Konohy. Mířili daleko na sever. Přes moře až do země Yuki no Kuni. Neměli žádnou ochranku a měli strach z toho, že je někdo přepadne. Poslal jsem Hideovi zprávu o tom, že je tam doprovodím. Hideo mi to zpětnou zprávou potvrdil a já tedy vyrazil s nimi. Moc jsme se nebavili. Spíše jsem vystupoval jako ochranka, než jako kamarád.

Další se odehrávala na moři. Vždycky to pro mě byl zážitek cestovat po moři. Cesta probíhala v pořádku. Nepotkaly nás žádné přírodní nástrahy a my tak mohli směle pokračovat. Chtěl jsem se zde něčemu přiučit. Takže proběhlo pár rozhovorů s kapitánem. Byl to milý chlápek. Ukazoval mi jak kormidlovat loď, jak rozdávat rozkazy a celkově mi vyprávěl o lodích. Docela se vyznal. Taky mi sdělil, že na pevninu se dostane jednou za čas. Moře byla jeho láska a nechtěl ji opouštět. Vzpomínka končila tím, když jsme připluli do země Yuki no Kuni.

Následně se procházím tou zemí. Byl jsem zde poprvé, takže jsem si řekl, že se zde trochu porozhlédnu. Avšak k mému zklamání, mě tahle země moc nezaujala. Možná to bylo tím počasím. Doslova nevyhovující pro moji povahu. S nikým jsem ani nestihl navázat kontakt, takže jsem se rozhodl vydat zpátky. Tentokrát jsem použil Hiraishin, abych to uspíšil a objevil se znovu na hranicích. Sice mě lákala cesta po moři, ale nemohl jsem být tak dlouho mimo Konohu.

Následovala pochopitelně vzpomínka o tom, že jsem znovu na hranicích Hi no Kuni. Chtěl jsem zajistit ještě pár kilometrů a vydat se domů. Měl jsem na to svůj postup. Vybrat si vhodné místo, umístit značku a pokračovat dále. Nic složitého. Zvládlo by to i dítě, kdyby umělo tu techniku. Takhle jsem pokračoval pár dní. Spíše jsem se pohyboval v přírodě, takže jsem neměl žádný styk s lidmi. Nakonec se mi zdálo, že už to mám hotové a je čas jít domů.

Další pojednává o tom, co už všichni známe. Nechtělo se mi cestovat pěšky, takže jsem znovu použil Hiraishin a objevil se znovu v Konoze. Dozvěděl jsem se o tom útoku na Hideova syna a zamířil rovnou do kanceláře. Zde už to šlo rychle. Byl tam Hideo a Shigure. Hideo nám chtěl něco sdělit, ale stále do kanceláře někdo chodil, takže se to posouvalo dále a dále. Došlo to až k tomu, kdy byl Hideo unesen a věci nabraly rychlý spád, které už známe.

Zdálo se, že mi prošel hlavou snad všechno, co se v poslední době stalo. Čekal jsem na příchod Benjira a na to, až mu ta postava sdělí to, co se právě dozvěděla.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Anbu centrála a väzenie Empty Re: Anbu centrála a väzenie

Příspěvek pro Uchiha Benjiro Sat Mar 26, 2016 4:09 pm

Jakmile byl anbu hotov, bez žádných slov odešel. Jak Seito dopadl? To sám nejlépe ví. Těžko ale říct, co to pro něj bude znamenat. Zatím se nikoho nepustilo, i když se u něj prokázala nevina. Moc dobře jsem chápal, jak důležitý je v této situaci čas, a proto, když mi anbu řekl o tom, jak to dopadlo, jsem na to musel reagovat okamžitě. Každý se splete. Naštěstí pro Seita, anbu našlapovalo opatrně, takže neudělalo nic, co by nešlo zvrátit.
Po chvíli jsem do místnosti k Seitovi vešel já, a to s čokoládovou bonboniérou v ruce. Tu už muselo být jasné, co bude následovat. Nebyl připoutaný. Jen seděl na nepohodlné židli. Bonboniéru jsem mu podal nemluvě do rukou, a když si ji převzal, čapl jsem si ke stěně a přes masku na Seita ještě chvíli hleděl. "Použij hirashin a pomoz svým podřízeným. Nebudeme Tě dál zdržovat." Mluvil jsem neutrálně. Neomluvil jsem se, protože jsem to nepovažoval za nezbytné. Dělám svou práci, ať už se to někomu líbí nebo ne. "Kdybys cokoli potřeboval, zkontaktuj nás přes Hikara."
Uchiha Benjiro
Uchiha Benjiro
Velitel ANBU
Velitel ANBU

Počet příspěvků : 171
Registrován : 05. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Anbu centrála a väzenie Empty Re: Anbu centrála a väzenie

Příspěvek pro Seito Senju Sat Mar 26, 2016 4:29 pm

Bylo hotovo. Projel mi hlavou a pak beze slov odešel. Věděl jsem to už od začátku, že to takhle dopadne, protože bych to prostě neudělal. Proto jsem jim nekladl žádný odpor a taky jsem chtěl mít tuhle situaci už za sebou.
Po chvíli přišel do místnosti Benjiro a držel bonboniéru. Jak jsem řekl, tohle mi jako omluva bude stačit. Přijal jsem ji a podíval se na něj. ,,Beru to jako omluvu. Co bylo, to bylo. Je čas se posunout dále." Tímhle jsem tohle považoval za uzavřené.
Nakonec jsem se ze židle zvedl a dále pozoroval Benjira. Vypadalo to, že už vypotřeboval všechny možnosti a teď to bylo zase na mně. Jednu laskavost jsem však potřeboval. ,,Jak už jsme zmínil v kanceláři. Potřebuji, aby tvé jednotky byly na strategických místech. Díky." Předpokládal jsem, že Benjiro tohle už dávno zajistil, ale raději jsem to ještě jednou připomněl.
,,Dobrá. Budu s tím počítat. Zatím." Narážel jsem na to, že je můžu kontaktovat přes Hikara. Následně jsem se trochu pousmál, zamával mu na rozloučenou, složil pečeť a zmizel i s bonboniérou.(přesun)
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Anbu centrála a väzenie Empty Re: Anbu centrála a väzenie

Příspěvek pro Nukenin Mon Mar 28, 2016 3:49 pm

Kto to vlastne bol Uchíha Benjiro? Aj napriek vysokému postaveniu Seita, práve tento Uchíha mal najväčšiu moc v Konohe hneď po Hokágem. Bol oveľa vplyvnejší a práve to mu dávalo moc predvolať aj niekoho takého ako je Seito na vypočúvanie bez toho aby poriadne udal dôvody. Bol vplyvný, to bolo jasné, bol druhý najvplyvnejší. Práve preto začalo dávať zmysel po tom čo sa tu stalo. Seito urobil chybu, a práve tú že sa z kancelárie teleportoval preč. V centrále videli ako vstúpil, ale po tom čo Benjiro odvolal svoje jednotky nevidel nikto, ako odišiel. Bol to práve len Benjiro, kto mohol dokázať Seitovu nevinu, pretože on jediný videl čo sa stalo v Seitových spomienkach a tiež ho videl odísť. Ale čo sa vlastne stalo?

Po Seitovom odchode na malý okamih nastal v centrále hlasný zvuk boja. Vychádzalo to práve z vypočúvacej miestnosti, kde doteraz bol len Seito a Uchíha Benjiro. Zvuky boli krátke, a okamžite utíchli ale utíchlo všetko. V ten moment cez dvere vtrhli do miestnosti odvolané Anbu jednotky aby skontrolovali stav svojho veliteľa. Čo sa ale stalo? Jediné načo im padol zrak bola prázdna miestnosť a uprostred Benjirova Anbu maska, ktorá nehybne ležala na zemi s ryhou na pravom líci. Okamžite im došlo čo sa stalo, Benjiro bol rovnako ako Hokáge teleportovaný z miestnosti a po Seitovi nebolo ani stopy. Dokonca prišiel rozkaz zhora že Seito zvolal zopár silných Jouninov a rozhodol sa s nimi teleportovať preč napriek tomu, že nedokázal určiť Hokágeho polohu. V zástupe Anbu sa zrazu ozvalo.
"Okamžite uzatvorte bránu a vztyčte bariéru. A aby som nezabudol. Okamžite vydajte plný zatykač na Senju Seita, ktorý sa v okamžitej platnosti stáva vinným za únos Hokágeho a Uchíhu Benjira. Zastavte ho čím chcete, aj za pomoci brutálnej sily. Nedovoľte mu odísť bez úhony..." Nato sa množstvo Anbu rozpŕchlo do všetkých strán Konohy. 
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Anbu centrála a väzenie Empty Re: Anbu centrála a väzenie

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru