Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Senju štvrť

+3
Rokuro
Seito Senju
Hideo Hatake
7 posters

Goto down

Senju štvrť Empty Senju štvrť

Příspěvek pro Hideo Hatake Mon Feb 22, 2016 4:24 pm

Senju štvrť 477991304f_86304037_o2

O niečo menšia, ale zato plnšia, štvrť klanu Senju. Nepatrí k najväčším klanom, no zato patrí k najvýznamnejším. Najzaujímavejšie v tejto štvrti je práve fakt, že stromy ktoré tu rastú vytvoril so svojim Mokutonom ešte za svojej vlády, Assasin Senju.
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Senju štvrť Empty Re: Senju štvrť

Příspěvek pro Seito Senju Mon Mar 28, 2016 2:37 pm

Objevil jsem se ve svém domě a z kapsy vytáhl papír, který jsem popsal v kanceláři. Byl na něm zaznamenaný postup, díky kterému budu moc najít Hidea. Ani nevím, jak jsem k tomuhle nápadu přišel, ale naštěstí se tak stalo.
Bez dalšího zdržování jsem se pustil do práce. Nestihl jsem se ani rozhlédnout po pokojích, jestli zde není třeba Hana, ale hned se pustil do práce. Očekával jsem, že Rokuro a Taiga tady budou brzo, takže jsem musel pohnout.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju štvrť Empty Re: Senju štvrť

Příspěvek pro Rokuro Mon Mar 28, 2016 7:19 pm

Objavil som sa o niečo neskôr v Senju štvrti. Bolo tu o mnoho viac ľudí ako v Uchiha štvrti. No to je momentálne fuk. Teraz som tu mal inú úlohu než sledovať ulice Senju klanu...
Šiel som za Seitom, vedel som kde býva, takže trafiť nebol taký problém. Prechádzal som pomedzi ľudí takou nie moc rýchlo chôdzou, Seito určite ešte potreboval nejaký ten čas na prípravu. Keď som dorazil k dverám jeho domu. Nevedel som či zaklopať ako v kancelárií a isto tu dobehne niekto ďalší a vyrazí dvere.. alebo ja budem ten kto vyrazí dvere..
Nakoniec som zdvihol ruku k dverám trikrát zaklopal a spustil ruku k telu. Zatiaľ som tu Taigu nevidel, takže som tu skôr alebo už je so Seitom vnútri a na mňa čakajú.. Vlastne mi to bolo jedno. Myslel som na záchranu Hidea. Všetci sme mu to boli dlžný za to čo spravil pre Konohu, preto som ani nezaváhal, keď som bol vybraný Seitom.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju štvrť Empty Re: Senju štvrť

Příspěvek pro Hana Ichiro Mon Mar 28, 2016 7:43 pm

Nebola som tak zaneprázdnená ako Seito, trávila som doma viac času než on. Tak. Bola som žena, musela som si plniť isté povinnosti, ale zároveň som sa venovala misiám, zameraným predovšetkým na likvidáciu rôznych nukeninov a zločincov. Práve som čosi varila v kuchyni, no, mala som také tušenie, že sa Seito vráti. Nemýlila som sa, počula som, že niekto vošiel do domu. Bol to iste on, ale...ani sa ma neunúval nájsť. Mal niečo na práci?
"Seito-kun?" Ozvalo sa za ním. Nevidela som ho...no, nie zas až tak dlho, ale ako som už hovorila, bol dosť zaneprázdnený. Nakukla som ponad jeho rameno do papiera, v ktorom som absolútne nechápala, čo je napísané. Sotva som ale stihla povedať niečo ďalšie, ozvalo sa zaklopanie. Kto to asi tak mohol byť? Prudko som sa otočila a vykročila k dverám, ktoré som následne otvorila.
"Rokuro? Uh...Vítaj, poď ďalej." Rukou som mu naznačila, aby vstúpil a zatvorila za ním dvere. Zaviedla som ho do obývačky.
"Posaď sa. Dáš si niečo? Čaj? Vodu? Alebo koláč? Teraz som ho upiekla." Pousmiala som sa milo. Hold, takto vidieť...bývalú Hokage. Asi nezvyk trochu.
"Čo ťa sem privádza?" Položila som ďalšiu otázku. Nevedela som, čo sa stalo, nemala som ani poňatia, čo by tu asi mohol robiť. Možno prišiel za Seitom...alebo len tak prišiel na návštevu. Prečo nie?
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju štvrť Empty Re: Senju štvrť

Příspěvek pro Taiga Uzumaki Mon Mar 28, 2016 8:11 pm

Nakonec jsem se cestou nezastavil ani doma. Dalo se to vůbec nazývat domem? Moje rybičky sice nejspíš pomřou hlady, než se vrátím, zato z toho bordelu možná něco obživne. Uvidíme!
V této části Konohy jsem nikdy nebyla a byla jsem značně zmatená, jak jsem se loudala kolem a přemýšlela, kde tak zhruba může Seito asi tak bydlet. Nakonec jsem si odchytla nějaké dítě a pod výhrůžkou sebrání lízátka na něm tuto informaci vyslídila. Udaným směrem jsem se ihned vydala. Moc jsem nevěděla, kolik času uplynulo od doby, kdy Seito odešel z kanclu, ale doufala jsem, že nepřijdu pozdě. Tak trochu jsem vlastně ani nevěděla, kdo je ten druhý člen našeho malého týmu, ale jak znám Seitovo smýšlení, které se značně podobá mému oblíbenému všichni-z-něj-zvracíme-duhu kamarádovi, zase nějaký superhrdina. Já se svou povahou (a lízátkem, které jsem i tak uzmula), jsem se jim do party teda moc nešikla. No co.
Když jsem konečně našla zmiňovaný dům, krátce ale důrazně jsem zaklepala. Asi jsem měla ze Seita fakt respekt, že jsem normálně nevešla, jak jsem to dělala normálně Hideovi. Co bych za to dala, kdyby teď byl normálně doma. Dlouze jsem vzdychla a začala kousat prázdnou tyčku
.
Taiga Uzumaki
Taiga Uzumaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 73
Registrován : 14. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Senju štvrť Empty Re: Senju štvrť

Příspěvek pro Rokuro Mon Mar 28, 2016 8:31 pm

Po zaklopaní som čakal pár sekúnd. Otvorila mi Hana, Kyuudaime Hokage. "Zdravím." Odpovedal som jednoducho na pozdrav Hany. Vstúpil som dnu, ako mi aj naznačila rukou. Zaviedla ma do obývačky, kde ma chcela ponúknuť niečim. "Nie, ďakujem." Odmietol som, už len z dôvodu, že som tu bol pracovne... Skôr ako som chcel ozrejmiť situáciu Hane, ona sama sa ma opýtala. "Popravde som prišiel za Seitom, ktorý ma už najskôr očakáva. Keďže pred niekoľkými minútami ma tu sám poslal." Ozrejmil som Hane situáciu. Keď som sa obzrel po obývačke, bolo tu upratané, všetko čisté. Vtedy sa mi objavil obraz mojej spálne... Kde som mal fakt bordel. V tom momente niekto ďalší zaklopal na dvere. Myslel som si, že to bude Taiga. To meno som počul maximálne z Hideových úst, osobne som s ňou ešte ani neprehodil slovo.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju štvrť Empty Re: Senju štvrť

Příspěvek pro Seito Senju Mon Mar 28, 2016 8:40 pm

Pořád jsem něco čmáral na papíry a skládal u toho pečetě. Byl jsem do toho tak zažraný, že jsem si ani málem nevšiml Hany. Až tohle bude za námi, tak si beru volno, abych zase mohl nějaký čas trávit s ní. Nakonec mě však její hlas vrátil zpátky do reality a já se lehce nadzvedl. ,,Um, ahoj." Chtěl jsem se zvednout úplně a jít za ní, ale to už zaklepal Rokura a ona mu šla otevřít. Znovu jsem vzal tužku a udělal ještě pár úprav.
Pak jsem se tedy zvedl a šel za nimi. Chtěl jsem něco říct, ale to už klepala i Taiga. Teď jsem to vzal na sebe já a šel ji otevřít. Otevřel jsem jí dveře a rukou ji pozval dovnitř. ,,Pojď dále." Ještě než jsem za ní zavřel dveře, tak jsem vykoukl ven a měl takový zvláštní pocit. Kdo by taky neměl? Chystal jsem se nás teleportovat k Hideovi, ale úspěch nebyl 100%. Klidně jsme se mohli dostat do nějaké smyčky a objevit se někde úplně jinde. To by byla ještě ta lepší možnost, taky bychom se už nemuseli objevit nikde. K takovému závěru jsem bohužel došel. Zavřel jsem tedy dveře a šel do místnosti, kde byli všichni.
Podíval jsem se na Hanu a uvědomil si, že ta nemá ponětí, co se tu děje. Musel jsem to ale shrnout rychle. ,,Hideo byl unesen a my ho jdeme zachránit." Tohle jsem možná shrnul až moc stručně, ale pasáže, že jsem byl na chvíli zadržený a jiné věci jsem vynechal.
,,Dobrá. Jak už jsem řekl. Tu záhadu jsem vyřešil a můžeme se k němu dostat. Je tu však jisté riziko, že přesun selže, ale to se nestane." Měli právo vědět to, že zde jistá rizika jsou a mohli z toho klidně ještě vycouvat.
,,Možná se taky objevíme hned u nepřítele, takže musíme být připraveni a hlavně soustředění." Podíval jsem se na Taigu, protože ta byla taková "horká" hlava Konohy. Avšak věděl jsem, že když se jedná o Hidea, tak dá do toho všechno. Proto jsem si ji vybral.
,,Připraveni?" Podíval jsem se na ně a pohledem skončil u Hany. V mém původním plánu jsem počítal i s ní, protože jedno místo bylo ještě volné. Rozhodnutí bylo však na ni.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju štvrť Empty Re: Senju štvrť

Příspěvek pro Hana Ichiro Mon Mar 28, 2016 9:09 pm

Nestačila som sa diviť, koľko ľudí k nám tu dnes chodí. Náhoda? Alebo sa niečo stalo? Nemala som z toho dobrý pocit.
"Jasné, on je hneď..." Ani som nestihla dopovedať, objavil sa tu aj so zelenovláskou, ktorú som veľmi nepoznala. Sem tam som ju stretávala v kancli, ale tam som často nechodila. Taiga. Tak sa myslím ozvala. Pozdravila som sa jej kývnutím hlavy a venovala jej milý úsmev. Čoraz viac ma zmáhala zvedavosť, čo sa tu vlastne deje, možno ma do toho nebolo nič, ale predsa. Keď mi Seito objasnil situáciu, vygúlila som naňho oči. Nechcelo sa mi veriť, že by sa vôbec niekomu podarilo Hidea uniesť, predsa len, mala som tú česť vidieť ho v boji. Bol tak...mocný. Nahlas som si povzdychla.
"Vždy sa tu objaví nejaký problém." Preniesla som tichým, sotva počuteľným hláskom. Vŕtalo mi v hlave i to, prečo sa vlastne Seito nemohol teleportovať k Hideovi priamo, určite mal pri sebe ten špeciálny kunai, či? Alebo sa tu snáď vyskytol nejaký iný problém? Niečo, čo mu bráni teleportovať sa priamo tam? Keď sa Seito spýtal, či sme pripravení a pozrel sa na mňa, zatvárila som sa trocha zaskočene. Akosi som nepočítala s tým, že by tam chcel vziať aj mňa. Ale tak...aspoň si konečne zabojujem a prispejem k záchrane Hidea ktorý toho pre mňa urobil viac než dosť. Bola som mu to dlžná. Vyzliekla som si takú tú svoju roztomilú zásterku s pikachuom, prehodila cez seba svoj tmavý plášť a postavila sa vedľa Seita.
"Nakopeme im prdel..." Zaškerila som sa. Nebála som sa. Rukou som si našla tú jeho a preplietla si s ním prsty, čakajúc na presun.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju štvrť Empty Re: Senju štvrť

Příspěvek pro Taiga Uzumaki Mon Mar 28, 2016 9:48 pm

Přišel mi otevřít Seito a já ho bez jediného slova následovala do domu. Čas na prohlížení vybavení jsem neměla a vlastně mě to ani nezajímalo, spíš mě zaujalo, jak neuvěřitelně uklizeně to tu vypadá. Wow. Je vidět podlaha. Nevěřícně jsem si kroutila hlavou, dokud jsem v místnosti nezahlédla dvě další osoby. Černovláskovu tvář jsem si ještě byla schopna vybavit z kanceláře, takže mi došlo, kdo to vlastně je, ale překvapila mě Hana. Ano, věděla jsem, kdo je. Kdo by neznal svého Hokage? Sice bývalého, ale i tak. Přemýšlela jsem, jestli jí Hideo říkal o všech těch průserech, ale vzhledem k tomu, že si mě nikdy  osobně nepředvolala a zrovinka teď přidala ten milý úsměv, nejspíš ne. Kývnutím jsem jsem jí pozdrav vrátila.
Lehce jsem se pousmála, když Seito promluvil a evidentně se mi snažil říct, ať jim to nepodělám. Neměla jsem mu to za zlé, já obvykle vážně byla opravdu mimo, ale teď to bylo něco jiného. Nasadila jsem si rukavice pro případ, že bych opravdu měla takové štěstí a dostala se k ráně hned. Kývla jsem hlavou. Nemínila jsem udělat nějakou nepředloženost, která by ohrozila Hideovo bezpečí.
Nakonec jsem se jen krátce a tiše zasmála, když Hana přednesla svůj poslední názor. Konečně někdo normální! Takže čtyři.. no alespoń nikdo nemluvil o ohnivé vůle nebo skupinových trikotech. Prokřupala jsem si krk a nasadila jeden ze svých arogantních úšklebků. Byla jsem připravená.
Taiga Uzumaki
Taiga Uzumaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 73
Registrován : 14. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Senju štvrť Empty Re: Senju štvrť

Příspěvek pro Rokuro Tue Mar 29, 2016 9:50 am

Prišiel Seito aj s Taigou. Seito nám oznámil možné zlyhania, len som pokrčil ramenami a pri otázke či sme pripravení som len kývol hlavou. Hana šla s nami, nemal som s tým najmenší problém. Len som si ako obyčajne pukol prsty na rukách, spravilo to ten klasický zvuk. Mierne som sa pousmial, za ten celý čas čo som mal na tvári ten flegmatický až neutrálny výraz. Pripravený vyraziť som sa len z hlboka nadýchol a čakal, kým nás Seito presunie. To bol ten okamžik, na ktorý každý čakal. Dúfal som, že sa naozaj ale naozaj nič nepo*erie a nebudem musieť dnes stáť pri tele Hidea alebo niekoho z prítomných, prípadne som nebol ja ten, ktorého život dnes vyhasne. To by bolo jednoznačne nemilé.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju štvrť Empty Re: Senju štvrť

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Tue Mar 29, 2016 10:59 am

Behem cesty do senju ctvrti jsem  jsem zastavil nekolik Anbu nastesti to byly takovy kteri me nemely problem  uposlechnout byly zde i jini kterri by to komplikovaly.Vedel jsem ze se jedna o cas ktery se krati. A nerad bych to jeste komplikoval. Uz tak to bylo dost vazna  jeste abuch musel pacifikovat ANBU.  NAkonec jsem dorazil  do cilove oblasti Svym mecem  jenz byl Nabit  raitonovou cakrou jsem rosekal dvere a a dival se na vsechny pritomne skrze male dirky v masce. "Seito Senju a  vsichni zde pritomni. Jste zatceni za unos Hokageho a Velitele ANBU Jednotek a spolupraci na  znimovanych udalestech." Momentalne jsem timto stylem oznamil unos Benjira. A Raitonova cakra v  meci byla spise k otpoutani pozornosti jedno senzibila ktery mi pil krev. Pak jsem rekl Tiseji pro pripapad ze by nekdo poslochal. "Rychle utecte jdou po vas Seito-Sama snad vsichni ANBU z Konohy. nemate moc casu."  Jak jsem jiz zminil komplikovalo se to tady.  Behem chvile se zde obevil dalsi Anbu ktery ovsem me rozkazy neakceptoval a vtrhle sem.
ANBU
"Co se to tu sakra deje?" A Stoupl jsi prede mne. Uz zacinal skladat pecete na nejakou techniku no  bohuzel pro nej jsem nemel v planu seita ani nikoho jineho zatknout. Proto jsem jej prastil rukojeti mece do krku tak abych jej pouze omracil. Vedel jsem ze toto spatne skonci. Tedy pro me ale byly to nasledky ktere jsem ochotne  podstoupil. Seito i ostatni museli vedet ze z toho nevyvaznu bez uhony. Byl to risk ale opravdu se zde zdalo ze se nekomu jedna o zdrzovani a pripravit nas o drahoceny cas."Nestarejte se o me. Mate vissi priority." Byly ma posledni slova ktere jsem rekl.
(Prosim muzete se vyjadrit a teleportnout se pryc dnes jiz zdrejmne nestihnu odepsat.)
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju štvrť Empty Re: Senju štvrť

Příspěvek pro Seito Senju Tue Mar 29, 2016 5:16 pm

Vypadalo to, že jsou všichni připravení a nikdo z toho vycouvat nechce. Proč by taky měli? Vybral jsem právě lidi, kteří si byli s Hideem blízcí a věděl jsem, že budou chtít pomoct za každou cenu. Přikývl jsem jim tedy a začal skládat pečetě. Bylo to teď trochu složitější na přesun, ale po chvíli jsem měl hotovo.
Počkal jsem, až se všichni chytnou. Moji ruku si našla první Hana. Zvláštní. Držel jsem ji za ruku už snad stokrát, ale vždycky mnou projel takový pocit bezpečí a jistoty. Mile jsem se pousmál a zavřel oči. Začal jsem se soustředit a každou chvíli jsme měli zmizet.
V tu samou chvíli jsem uslyšel praskání dveří a dolehl ke mně hlas Hikara. Slyšel jsem jen pár jeho slov, protože v dalším momentě už jsme byli pryč. Hiraishin už zastavit nešel. Všechno, co se teď stane v Konoze, jde mimo nás. My čtyři jsme byli na cestě k Hideovi.(Přesun - Já, Hana, Taiga, Rokuro)
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju štvrť Empty Re: Senju štvrť

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Wed Mar 30, 2016 9:52 am

Seito i ostatni se prenesli diky bohu no ja mel v planu rychle zmizet nez se ten ANBU Probere uz tak jsem si to zavaril. Momentalne jsem mel v planu si dat oddych a nekam se vytratit.
(presun)
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju štvrť Empty Re: Senju štvrť

Příspěvek pro Sarada Thu Mar 31, 2016 8:51 pm

Sanagy mě přivezla rovnou k domu. Spala jsem na jejím hřbetě, takže měla docela problém jít opatrně a při tom mě nevzbudit. Pro její štěstí, ani se jí to nepodařilo, spala jsem jak medvěd. Došly jsme až k mé posteli, na kterou společně semnou vyhoupla a já sklouzla po její srsti až do postele. Sanagy mi posloužila jako pohodlný polštář.
Po nějaké době jsem otevřela oči a párkrát s nimi zamrkala. Neskutečně mě pálily, stejně jako tváře. Mákla jsem si na čelo. "Horečka?" Řekla jsem si tiše, na což zareagovala Sanagy. "Měla bych ti donést nějaký prášek, všimla jsem si toho tepla." Chvíli jsem jí neodpovídala, až jsem se na konec posadila a trošku se mi zachvěl svět. Protřela jsem si oči. "Nebude to nic závažného, jen jsem to na své normy přehnala. Ta studená voda nebyl zrovna dobrý nápad, zvlášť když jsem v ní skončila tolikrát." Povzdechla jsem si a kývla hlavou na Sanagyn nápad. Hodlala jsem pokračovat hned jak mi bude lépe.
Sanagy mezi tím vyběhla z domu a šla pro nějaké prášky. Já jsem si opět lehla do postele a usnula.

Přesun Sanagy
Sarada
Sarada
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 82
Registrován : 01. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Senju štvrť Empty Re: Senju štvrť

Příspěvek pro Sarada Fri Apr 08, 2016 12:52 pm

Když se Sanagy vrátila i s léky, jenom jsem si dala jeden do pusy, zapila ho a děkovně se na ní usmála. Opět jsem si lehla, celá červená na polštář a povzdechla si. "Je tu klid, co myslíš?" Sanagy mezi tím vlezla na postel k mým mohou a uvelebila se. "Um, klan Senju už taky není kdo ví jak velký, ale to by ti teď mělo být pozitivum." Odpověděla mi, položila si hlavu na mé nohy a zavřela oči. Očividně byla unavená, stejně jako já. Měla pravdu, byl tu až příliš klid, že jsem slyšela i tlukot vlastního srdce. Chvíli jsem jen tak mrkala a dívala se do jednoho místa, až mě začali přes tu horečku pálit oči a já jsem usnula.
Sarada
Sarada
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 82
Registrován : 01. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Senju štvrť Empty Re: Senju štvrť

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru