Daisuke Utsushi

Goto down

Daisuke Utsushi

Příspěvek pro Daisuke Utsushi za Sun Jul 14, 2013 8:17 am

Jméno: Daisuke Utsushi
Hodnost: ANBU
Věk: 25
Narození: 13.4.
Pohlaví Muž

Klan:
Utsushi
Rodokmen: https://redcdn.net/ihimg/a/img24/1831/fda5.jpg
Kekkei genkai: ----

Sensei:
Rokudaime Mizukage, Yahiki Ryuuga - mrtvý

Charakter:
Rád se usmívá, což je u ANBU nezvyklé. Patří k těm klidným a to nejen díky ovládání z ANBU. Rád provokuje Hitomi, ale jen do jisté míry. Má rád jak ji, tak svou dceru Kairi, kterou si pečlivě hlídá. Mlžnou miluje a je mu ctí, že může být jejím shinobi a bojovat pro ni.

Historie klanu:

Počátky klanu Utsushi sahají do dávno zapomenutých věků. V těchto dávných dobách byl klan nejrozšířenější v celé jeho historii. V legendách, které byly o klanu sepsány se píše o speciálních schopnostech klanu, jejich zvláštních technikách a o stvořeních podobajících se obrovským vodním tvorům, avšak blíže nepopsaných.
V dobách mnohem bližších, kdy na malém ostrově v Mizu no Kuni vznikla vesnice Itteki, jejíž jméno je dnes zapomenuto, se klan Utsushi poprvé objevil v doložených spisech. Byl totiž u založení této vesnice a následně se mu dostala i ta čest, stát se vůdčím klanem. Spisy, o kterých je zde řeč, jsou uchovány v Kirigakure no sato. Obsahují jak informace o vesnici a jejích členech, tak obchodní smlouvy s Kirigakure. Posledním doloženým Utsushim v Itteki no sato se stal Akitto, který jako poslední opustil brány vesnice při přesunu vojenských sil do Kirigakure. Žádný Utsushi už se od této chvíle do vesnice nikdy nevrátil. Itteki no sato se stala pouhým hospodářským zdrojem pro Kirigakure. Akitto jakožto poslední vůdce vesnice vedl všechny členy klanu do Kirigakure. Cesta přes moře se však stala mnohým lidem osudná a už nikdy nespatřili jejich nový domov, kterým měla být Kirigakure. Akitto však dovedl svůj klan do cíle i přes zráty, které utrpěli. Avšak už to nebyl klan, který byl na vrcholu své slávy, spíše na úpadu. Kirigakure hledala stále silnější shinobi, zaměřila se na zvláštní, silné schopnosti - kekkei genkai. Klan Utsushi byl za občanských válek využíván jako klan pěšáků, první oběti války. Když v jedné bitvě zemřel i samotný Akitto, klan ztratil naději a přestal bojovat. Sláva klanu, kterou si Akitto vysnil, se v tom okamžiku vytratila, jako krev klanu Utsushi, kterou smyl déšť. Dříve početný a slavný klan žil od té doby zastíněn slávou i těch nejmenších klanů v Kirigakure a zůstal vojensky nečinný. Rok poté začla první velká válka shinobi, které se klan neúčastnil, stejně jako zbytku válek, kvůli nízkému počtu jeho příslušníků. Tuto vyjímku pro pasivitu udělil klanu první Mizukage, který si byl vědom možné ztráty klanu s vyjímečnou přivolávací technikou. 

Životopis:
Daisuke se narodil společně se svým bratrem Daiem, jen s tím rozdílem, že o pár minut dříve. Jejich otec se jmenuje Kirito (52) a stále žije v Kiri i se svou manželkou, jejich matkou, Miyako (50). V Kirigakure žije ještě osm dalších příslušníků klanu Utsushi. Daisukeho bratranci Naoki (17) a Renjiro(22). Rodiče těchto dvou jsou Shinji (46) a Yoshiko (42). Dále jsou tu sourozenci Hayato (16) a Chikako (18), kteří přišli ve válce o rodiče a nyní žijí společně s ostatními přišlušníky klanu Utsushi v jejich sídle.
Akademii Daisuke vystudoval s Daiem, jeho dvojčetem. Ukončili ji stejně a to v 9 letech. Poté Daisuke dostal tým, ve kterém byl právě s Daiem a Hitomi, nynější Mizukage a za senseie měli Rokudaime Mizukageho, Yahikiho Ryuugu. Společně s Daiem a Hitomi a jejich senseiem Yahikim Ryuugou tvořili silný tým, který plnil jednu misi za druhou a všechny byly úspěšné. Proto je už po roce mohl Yahiki přihlásit ke zkoušce Chuuuninů. Byla to pro ně výzva, kterou hodlali zvládnout na 100%. No, nepovedlo se jim to tak úplně. Bylo tam mnoho silnějších shinobi, oni se však nevzdali a chuuniny se stali, i když jen tak tak. Podcenili to. Jejich boj ale udělal dojem na velitele ANBU jednotky Kirigakure. A tak se všichni tři dostali k ANBU. Yahikiho povýšili na Rokudaime Mizukageho. Později se všichni tři dostali k ANBU. Zůstali tým až dokud Yahiki nezemřel při boji za Kiri a dokud se Hitomi nestala Mizukage. Daisuke s Daiem zůstali u ANBU a poté byli převeleni na jiná místa. Zanedlouho poté je Mizukage povolala zpět do Kirigakure. V Kirigakure totiž nastávaly další a další problémy. Když se vesnice trochu zvedla, přišla hrozba – Reina Kana, která způsobila bolest mnoha lidem po celém světě. V tu dobu se Daisuke s Daiem opět setkali s Hitomi. Další hrozbou byla Tsukiko. Obě se spojily, o to horší všechno bylo. Věci měly rychlý spád. Hitomi byla označena prokletou pečetí, což znamenalo starost navíc pro Daie, ale i pro Daisukeho. Měl na ní spadeno člen rady Kirigakure. Přišla 5. válka shinobi. Kirigakure byla zničena a Daisukeho dvojče - Dai beze stopy zmizel.

Důležité (osobní) události v jeho životě:
Daisuke byl celé své mládí beznadějně zamilovaný do Hitomi. Jelikož byl tichý a raději si to nechával pro sebe, respektoval city svého bratra k Hitomi, který jí taky miloval. Když se vztah mezi Daiem a Hitomi rozvinul, bylo to pro Daisukeho čím dál horší a to vyvrcholilo v to, že se Daisuke vyznal Hitomi. Dai byl neustále pryč, byl na misích a Hitomi byla sama. Vlastně nebyla, byl tu Daisuke, který jí pomáhal. A čím víc jí pomáhal, tím víc byla zmatená ze svých pocitů. A stalo se to, co se nemělo stát. A nebo mělo? Hitomi Daie podvedla a to byl konec jejich vztahu. Zpočátku to Hitomi nesla těžce, chtěla, aby jí odpustil, ale..Ve skrytu srdce toho nelitovala. Postupem času si začala uvědomovat, že má Daisukeho více než ráda a to mu jen vyhovovalo. I přesto se snažil uchovat si dobrý vztah s bratrem, ale už to nikdy nebylo takové, jako dřív. Nyní s ním má Hitomi již čtyřletou dceru - Kairi Utsushi. Po válce byl Daisuke povýšen samotným velitelem ANBU na Jounina za účasti Mizukage Hitomi, která vše schválila.


Body: 
Ninjutsu - 4
Taijutsu - 4
Genjutsu - 2
Inteligence - 4.5
Síla - 4
Rychlost - 5
Chakra - 3.5
Ruční pečetě - 3
Celkem - 30

Techniky dodám do podpisu
avatar
Daisuke Utsushi
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 187
Registrován : 13. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Daisuke Utsushi

Příspěvek pro Assasin Senju za Sun Jul 14, 2013 8:12 pm

POVOLENO

_________________
Techniky:Body:

Učím se:


Theme FightingSong:HokageTheme Song:
Ve světě ninjů jsou ti, kdo porušují pravidla a nařízení považováni za odpad, ale ti, co opustí své přátelé jsou horší než to!
avatar
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1602
Registrován : 13. 07. 13
Age : 37
Location : České Budějovice

Zobrazit informace o autorovi http://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru