Kanen on Ichizoku

Goto down

Kanen on Ichizoku

Příspěvek pro Yoshita Kanen za Tue Feb 23, 2016 5:51 pm

Kanen on Ichizoku


Kekkei Genkai
Bakuton (爆遁) kombinuje živly Dotonu a Raitonu z kterých vzniká jedinečné Kekkei Genkai, Explozivní element. Umožňuje možnost využití výbuchu v bojích, a nejen v nich. Jediní známí uživatelé tohoto KG byli členové Bakuha Butai (爆破部隊) v Iwagakure no sato. Bakuton (爆遁) má dvě různé formy. První forma se využívá výbušného jílu, který se používá ve spojení s Iwagakure Kinjutsu , což umožňuje útoky zvětší dálky. Druhá forma je ve spojení taijutsu, kde se používá přímo Bakuton (爆遁),který lze různě využívat.  Historie klanu

Všechno začalo v Iwagakure, kde byla založená organizace Bakuha Butai (爆破部隊). Tohle uskupení mělo za úkol jenom jedno, demolice. Ať už se to týkalo strhnutí budov,mostu,zdí, záškodnické útoky, nástrahy výbušnin a jejích odstraňovaní výbušnin. Členu bylo celkem dost, ale nikde není vysvětleno, proč to byla organizace ne klan. Jedna z teorii je, že ne všichni členové  z Bakuha Butai (爆破部隊) nevlastnili Bakuton a byla to vlastně speciální jednotka jako ANBU, ale všechno to jsou jenom spekulace.
Časem tenhle útvar dokázal vytvořit techniku zvanou Iwagakure kinjutsu, kterou zkombinovali s Kibaku Nendo (起爆粘土) a dali tak svému Kekkei Genkai jiný rozměr. Tohle spojení se začalo předávat z generace na generaci. Jednou ze slavnější osob, kdo tohle uměl byl shinobi ranku S, Deidara ,který jí ukradl, aby zdokonalil svoje umění. Naštěstí se to vrátilo zpátky do Iwagakure, kde tradice pokračovala.
Nastal dlouhodobý klid a mír. Několik desítek let se kladně podepsal na počtu členu a už by se dalo říct, že z demoliční čety stává klan, který se plně rozvinul a v Iwagakure si získal nějaké jméno. Po sedmé válce se klan rozpadl na dvě častí, jedná část zůstala v Iwagakure, které dal sloužila a ta druhá, která Iwagakure opustila a usídlila se někde jinde. Jedná z nich byla i Yoshita, která se snažila shromáždit lidí, kteří opustili Iwagakure jako ona. Tsukikage jí poskytl pozemek pro její lidi. Na to místě se vytvořil klan stejný jako v Iwagakure až na to, že slouží Tsuki. Není jich moc v klanu a většina z nich slouží v jednotkach ANBU. Je to chytré, kdo ví? Zanikne? Možná. Všechno ukáže čas.


Rodokmen

Známi členové:
Deidara- mrtvý, S-rank nukenin
Gaki -mrtvý
Bakuton no Jin- mrtvý, jeden z velitelů v Iwakagure no sato
Yoshita - nynější vůdce v Tsuki
Akinori- zástupce Yo,NPC
Shinju- sestra Akinotiho, NPC
Hráčské postavy: nábor otevřen Very Happy

avatar
Yoshita Kanen
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 80
Registrován : 31. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Kanen on Ichizoku

Příspěvek pro Goku za Tue Mar 15, 2016 9:32 pm

Povolené

_________________
avatar
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru