Miya Sora

Goto down

Miya Sora

Příspěvek pro Miya za Wed Feb 24, 2016 6:16 pmJméno a příjmení: Miya Sora

Hodnost: Kněžka/Apoštol (A-rank)

Vesnice: N/A

Věk: 21

Narození: 26.8

Pohlaví: Ženské

Elementy: Neovládá

Sensei: Kněz


Vzhled
Miya vypadá jako drobná dívka malé výšky a svou krásou okouzlí nejednoho muže. Ale nenechte se zmást jejím roztomilým obličejem s červenými oči a dlouhými černými vlasy, které jí končí pod zadkem. Při prvním pohledu na Miyu, by jste hádali, že jí je tak 12 let, avšak číslice jsou přesně naopak. Její totiž 21. Její obleční je "typické" pro kněžku její druhu, oblečení je velmi ale velmi podobné gotickým šatům, které jsou převážně černé s červenou, a na hlavě má velkou mašli a červené boty.

Charakter
Je toho hodně co se dá říct o Miye, má spoustu kladných vlastnosti,ale taky i těch negativních, avšak pro ní jsou to kladné. Takže z jejího hlediska jde o čistě kladnou bytost. Miya je velmi přátelská osoba, která nemá problém se seznámit s kýmkoliv, ale pokud se jí nebude líbit nebo se jí nebude na té osobě něco zdát, může ta dotyčná osoba přijít k uhoně. Když už jsme u toho ubližování, k nepřátelům neprojevuje žádné slitovaní a pobije je bez výčitek. Někdo by jí v bojí nazval chladnou, ale to není pravda. Už jste někdy viděly chladnou osobu se v bojí smát? Jasně, že ne. Tady se dostáváme k její násilnické a sadistické stránce, už tak komplikované osobnosti. Ovšem,aby jste si nemyslely, že jenom vraždí. Miya, člověče div se, má smysl pro spravedlnost, trestá jenom ty, kteří si to zaslouží. Je taky provokatérka a velice ráda škádlí. Je extrovertní. Miya je velký čtenář.

Styl boje
Její styl boje je velmi jednoduchý. S velkou halapartnou rozseknout, popřípadě nabodnout nepřítele. Jak všem určitě došlo, Miya je zaměřená na taijutsu a používá halapartnu,která je větší než ona samotná, ale pro Miyu je halapartna lehká. Jak jsem už zmínil, nesmíte dát na první dojem. Miya oplývá neskutečnou sílou, rychlosti a velkou inteligenci.  
Halapartna:

Miya s Halapartnou:

Životopis
Miya nezná svoje rodiče,nezná asi svoje jméno. To jak se ke svému jménu dostala se dozvíte již brzy. Co povědět o Miyinim životě. Moc toho, její 21 a není to shinobi. Je kněžka a apoštol Sarutahiko, boha války. Momentálně cestuje po světě, který je všem znám,aby se nakonec mohla stát nesmrtelnou a povznést se na jinou úroveň. Tohle aspoň tvrdí pověry. Abychom chápali, jak se k tomuhle dostala, musíme se vrátit na začátek.
Na začátku bylo a to slovo bylo...dobře, tohohle vás ušetřím a přesuneme se do srpnového slunečného dne. V jedné malé vesnici na území Oni no kumi se narodila obyčejným lidem. V zemi není tolik shinobi a ani není nějaká vesnice, kde se děti učí stát shinobi. Takže její osudem není používat chakru, ale osud si pro ní vybral něco jiného,zajímavého. Na území Oni no kumi se potloukala spoustu banditu. Jedná taková tlupa banditu zaútočila na vesnici,kde bydlela Miya. Všichni jistě víte kam to bude směřovat. Vesnice padla popelem, jediný kdo přežil byla pravě Miya. Někdo by řekl, že to byla náhoda, ovšem Miya tvrdí, že to byla boží vůle. Přesně tohle tvrdí její zachránce, který vesnicí prošel pár hodin po útoku banditu. Zachránce Miye je kněz,Miyu ošetřil a odnesl jí do chrámu, jenž byl zasvěcen Sarutahikovi
Kněz neměl jenom soucit s dívkou, která nedávno přišla o všechno. Viděl v ní něco víc, měl pocit, že se z ní může učednice, kterou může zasvětit a předat jí své zkušenosti. Když se Miya probudila, byla zmatená a vystrašená. Kněz jí musel první uklidnit,což se mu povedlo docela rychle. Vypadal totiž na milého staříka a to jí dalo klid. Stařík se jí zeptal na jméno, ale ona si  ho nepamatovala. Nepamatovala si nic až na ten poslední den,kdy celá vesnice plála v ohni a mrtví lidé padali k zemi. Stařík se zamyslel a promnul si svůj zešedly vous a poté jí navrhl jméno, Miya (svatyně) Sora (nebe). Miya radostně souhlasila. První týdny v chrámě zkoumala chodby a různé zákoutí. Miya byla velmi zvídavé díte, až se kněz bál, že se někde v chrámu ztratí. To se naštěstí nikdy nestalo. Jednoho dne se dostala do velmi zajímavé místnosti. Uprostřed místnosti byl stojan s podivně vypadajícím oblečení a za ním na stěně vysela velká purpurová halapartna. Její oči zářily, jak vánoční stromeček na Vánoce, a pusa jí div nespadla na zem. Kdo ví, co jí tak uchvátilo. Najednou se za ní objevil stařík a úsměvem na tváři a ruku jí položil na její hlavu. Miya se lekla a byla překvapená, že se tu objevil. Rychle ze ho zeptala,co to je a k čemu to je. Kněz jí všechno řekl, i to proč je v chrámu a ne v nějaké rodině. Miya byla ještě více překvapená, ale usmála se.  Chtěla,aby jí učil.
Začala nová éra jejího života, začala pilně studovat, modlit se a ještě pár dalších věcí, dělala každý den, 7 dní v týdnu. Byla to pro ní nuda?. Ani ne. Brala to jako hru, sice trochu divná hra. Ani jí nepřišlo, že je sama a nemá kamarády. Dost toho načetla i o Shinobi a jejích vlastnostech. I kněz, který toho dost prožil, jí všechno řekl. Snažil se,aby toho věděl co nejvíc, i když ví, že mnoho se bude muset naučit samá. Kněz na to kolik měl už lét, trénoval Miyu v taijutsu. Miyu to trošku překvapilo, že má bojovat se staříkem. Ten jí však velmi překvapil. Připadal jí jako kdyby byl mladík. Začal tedy i tréninky taijutsu. Bylo to pro ní něco z celá nového a byla strašně nemotorná a zakopávala o své vlastní nohy. Postupem času se začala zlepšovat. Časem zapojovala do boje i zbraně. Postupně se propracovala až k halapartně,co viděla, když byla menší. Na první pohled se zdálo, že jí neunese. Ale nesmíte dát na první pohled. Miya jí vzala do svých rukou jako by nic nevážila. Dřív než jí mohla použít na někoho, musela jí vyzkoušet. Opět bojovala proti svému učiteli a nešlo vůbec poznat, že halapartnu drží poprvé v ruce, jakoby jí byla souzená, bohem přidělená. Když se naučila pořádně taijutsu, vydala se do světa poznávat ho.
Miya vyrazila na svou dlouhou cestu po světě, který je pro ní velké tajemství. Sbalila se a vydala se na pryč z chrámu. Samozřejmě se na cestu nevydala bez své halapartny, která vzbuzovala strach a zároveň i obdiv těch, kteří jí viděli v rukou Miye. Její kroky směřovaly na kontinent, kde se používala chakra a využívala v každodenním životě. Cesta na ten kontinent, nebylo nic lehkého. Už jen ta dálka z Oni no kumi do Sora no kumi jí dalo zabrat. Bylo to poprvé co byla tak daleko od svého bydliště. Ze Sora no kumi si zaplatila loď do Mizu no Kuni. To byla první zástavka z mnoha. Nebála s, ba naopak byla natěšená, co všechno zažije. Byla si jistá, že s boží pomoci všechno překoná. Její cesta za poznáním právě začala. Zabydlela se v jednom hostinci a začala shromažďovat informace. Něco už věděla takové základní znalosti už měla. Teď se dozvídala nové a nové informace. V Hostinci pracovala a tím si vydělávala na nocleh a jídlo. Když se dozvěděla, že na jistém ostrově se nachází Matatabi. Řekla si, že jí musí vidět a vydala se znovu na cestu.
Body:
Ninjutsu : 0.5
Taijutsu : 5
Genjutsu : 4.5
Ruční pečetě : 0.5
Síla : 5
Rychlost : 5
Inteligence : 4
Chakra : 4
avatar
Miya
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 25
Registrován : 23. 02. 16

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Miya Sora

Příspěvek pro Goku za Sun Feb 28, 2016 12:51 pm


_________________
avatar
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru