Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Západní úkryt

5 posters

Goto down

Západní úkryt Empty Západní úkryt

Příspěvek pro Hyuuga Mikomi Sun Jul 14, 2013 9:29 am

Jedná se o jakousi základnu pro všechny shinobi z Otogakure. Právě zde se konají veškeré důležité schůze, tady se lidé schází na kus řeči, i na vzácné chvíle odpočinku.

Západní úkryt Zpadmzm
Hyuuga Mikomi
Hyuuga Mikomi
Velitel Konohagakure policie *ADMIN
Velitel Konohagakure policie *ADMIN

Počet příspěvků : 395
Registrován : 13. 07. 13
Age : 27
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down

Západní úkryt Empty Re: Západní úkryt

Příspěvek pro Killunia Mon Jul 15, 2013 10:09 pm

Killuni nikdy neměl žádné tajnosti. Jednak proto, že mu to nikdy nepřišlo jako nějaké velké tajemství, jednak pak proto, že neuměl, nebo spíše jednoduše nemohl lhát. A proč pravdu zamlčovat či obcházet nějakými povídačkami? Lepší je všechno říct na rovinu. A tak to také teď drak se srstí bílého tygra udělal.
Takže je trénink zařízený. Killuni tedy již nemusel ovládat mé tělo, vrátil mi jej zpět. Trochu jsem se protáhla, abych se ujistila, že je vše v pořádku. Pak jsem se pomalu vydala na cvičiště.
"Myslíš, že mi to půjde?" zeptala jsem se svého dračího společníka nejistě.
"Neboj se, opravdu máš talent... Budeš výborná. A jestli ne tak, jak by on chtěl, tak ti pomohu..." ujistil mě Killuni a já mohla skoro cítit jeho široký dračí úsměv. I když jsme se dost hašteřili a hádali, pořád jsem ho měla moc ráda. A on pořád dokázal být hodně milý. I přesto, že se to nezdálo, jsme občas tvořili dost dobrý tým. A každým dnem se naše spojení zpevňovalo.
(přesun)
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Západní úkryt Empty Re: Západní úkryt

Příspěvek pro Faito Dansaku Fri Jul 19, 2013 3:14 pm

Faito

Došli jsme s Kashikem do západního úkrytu. Díky bohu, obyčejní vesničané. Ti neměli ani tušení, co e tu dělo za minulého režimu. Někteří si mě jistě pamatují, ale co mi mohou. V Oto není z obyčejných vesničanů nikdo, kdo by mě mohl nějak ohrozit. "Chci mluvit s kagem..." řekl jsem silným hlasem rozléhajícím se přes celý úkryt. "Mám na něj prosbu..."
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Západní úkryt Empty Re: Západní úkryt

Příspěvek pro Kashike Fri Jul 19, 2013 3:50 pm

Kashike

Dojdu kapitána a nakloním se k jeho uchu. Pane, když jste se mi trošku vzdálil v údolí, neviděl jste jak se tam zjevil Hokage se zkrvaveným svitkem. Pak vydal nějaký rozkaz té růžovovlasé a ta odběhla. Něco tu smrdí problémem.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Západní úkryt Empty Re: Západní úkryt

Příspěvek pro Faito Dansaku Fri Jul 19, 2013 6:20 pm

Faito

Poslechl jsem si Kashikeho a na chvilku jsem se zamyslel. "Ale ne naším problémem. Otogakure už není vesnicí nukeninů a jestli si vyměňují svitky s Konohou, jen dobře, že spolupracují."
 řekl jsem tónem, který jasně naznačoval, aby v tom Kashike nešťoural. I když zná mě dobře a když bude mluvit dál, vyslechnu ho.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Západní úkryt Empty Re: Západní úkryt

Příspěvek pro Kashike Fri Jul 19, 2013 7:48 pm

Kashike

Jen říkám co jsem viděl... odpovím a mávnu nad tím rukou. Nemám víc co říct a ani víc nevím.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Západní úkryt Empty Re: Západní úkryt

Příspěvek pro Shinobi Fri Jul 19, 2013 8:34 pm

Kashike a Faito si nepochybne museli dosť dlhú dobu počkať. Dôvod bol prostý - nachádzalo sa tu až príliš veľa shinobi, ktorí tu už boli pred nimi a ktorých žiadosti preto boli vybavované predtým. Všetky dôležité oznamy a misie sa totiž teraz vybavovali a riešili práve tu. Boli tu výklenky, ku ktorým si ľudia chodili objednávať ninjov na misie, u ktorých si naopak ninjovia tie misie preberali a dostávali za ne zaplatené, jedno informačné stredisko a plno ďalších miest. Všetko by sa to ale dalo zhrnúť jediným slovom - chaos.

NAGASE

Potom ako som toho už dosť vyriešila a dala si nejakú kratšiu pauzu som sa rozhodla, že konečne dorazím aj za Faitom a Kashikem. Mali teda možnosť vidieť, ako k ním roztomilo kráča kunoichi podstatne malej postavy s tmavočervenými až hnedými vlasmi a výraznými modrými očami. Netrvalo dlho a hneď som sa k ním aj jemným hláskom prihovorila. Moja otázka na nich bola jednoduchá.
"Ako vám môžem pomôcť?" spýtala som sa s milým úsmevom na tvári a dala tým jasne najavo, akú rolu na tomto mieste zohrávam. Pravda, Otogakure síce nefungovala ako kedysi a rozhodne nie je možné povedať, že by bola riadená Otokagem, ale to nič nemenilo na tom, že aspoň my spoločne s ANBU sme sa snažili o to, aby všetko šlo tak ako má.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Západní úkryt Empty Re: Západní úkryt

Příspěvek pro Faito Dansaku Fri Jul 19, 2013 9:00 pm

Faito

Podíval jsem se na slečnu a jen s nepatrným výrazem nevole v mých očích jsem se uklonil na pozdrav. "Dobrý den, chtěl bych mluvit s Otokagem, hledám jeden artefakt." řekl jsem s klidem, ale rozhodně to nemusel slyšet každý.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Západní úkryt Empty Re: Západní úkryt

Příspěvek pro Shinobi Fri Jul 19, 2013 9:14 pm

NAGASE

Jeho žiadosť som nanešťastie nemohla naplniť.
"Obávam sa, že to nebude možné. Dostať sa k Otokagemu je aj pre dedinčanov prakticky nemožné, ale... v závislosti od toho, o aký artefakt sa jedná, by som vám možno vedela pomôcť," odpovedala som mu a očakávala, že mi povie, čo presne vlastne chce a tak isto aj ako za to asi tak chce zaplatiť, pretože predsa len... nech už sa jednalo o akýkoľvek artefakt, dávať čokoľvek iba tak cudzincovi rozhodne nebolo niečo, čo by Otogakure mala vo zvyku.
"Povedzte mi teda, prosím, kvôli čomu ste sem prišli a čo máte na výmenu. Možno na to nevyzerám, ale aj o podobné veci sa tu momentálne starám ja," dodala som opäť raz s úsmevom na tvári a tentokrát už čakala na to, akej odpovede sa od Faita napokon dočkám.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Západní úkryt Empty Re: Západní úkryt

Příspěvek pro Faito Dansaku Fri Jul 19, 2013 9:18 pm

Faito

"V poslední válce zde byla slečna jménem Oto no Tsuyu, která vlastnila démonickou flétnu iluzí. Po válce nicméně slečna i flétna zmizela. Hledám flétnu nebo svitky popisující, jak zvukové iluze fungovaly. A doufal jsem, že mi tu někdo může pomoci."
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Západní úkryt Empty Re: Západní úkryt

Příspěvek pro Shinobi Fri Jul 19, 2013 9:29 pm

NAGASE

Rada som si vypočula, čo mal Faito na srdci, no potom, ako spomenul meno Oto no Tsuyu, mi úsmev zmizol z tváre. Na počudovanie som ju do istej miery poznala.
"Niečo mi hovorí, že o vás voľačo viem," prehovorila som.
"Nečudovala by som sa, keby ste boli... "ten" Faito Dansaku?" prekvapila som možno samotného Faita tým, že sa mi i po tom všetkom podarilo správne si tipnúť. Dôvod bol pomerne prostý - mala som dosť informácií a zo všetkých shinobi Oto som sa v jak súčasných tak aj bývalých ninjoch dediny vyznala najviac.
"Je mi ľúto, ale Oto no Tsuyu i so všetkými svojimi technikami a flautou zo dňa na deň zmizla... podobne ako mnoho ďalších shinobi behom, ale aj po vojne. Verte či nie, nikto z Otogakure vám nič iné nepovie. Ubezpečujem vás, že vám hovorím pravdu," vysvetlila som čo najjasnejšie so skleslým hlasom.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Západní úkryt Empty Re: Západní úkryt

Příspěvek pro Faito Dansaku Fri Jul 19, 2013 9:40 pm

Faito

Na tváři se mi mihl samolibý úsměv, když jsem slyšel své jméno, ale hned zmizel, když jsem slyšel další věci. Kruci, neusnadňují mi to...
"Ano, jsem ten Faito Dansaku. Prosím, kdyby se o ní našla někde nějaká zmínka, doručte mi vzkaz do Kirigakure..." řekl jsem a položil na stůl sto ryo. "Za vaše služby." načež jsem se otočil a měl se k odchodu.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Západní úkryt Empty Re: Západní úkryt

Příspěvek pro Shinobi Fri Jul 19, 2013 9:51 pm

NAGASE

Neostávalo mi nič iné, než si tie peniaze vziať a súhlasne prikývnuť. Skutočne som o Oto no Tsuyu nič nevedela.
"V poriadku. Urobím, čo budem môcť, ale nič nezaručujem. V prípade, že by sa nebodaj vrátila, ju za vami osobne pošlem," odpovedala som a už mu aj kývala na rozlúčku.
"Prajem veľa šťastia!" mala som naňho nepochybne veľa otázok a za normálnych okolností by som ich aj položila, ale takto radšej nie. Predsa mi však i naďalej vŕtalo hlavou, prečo od nás napokon vlastne odišiel. Uvedomila som si však, že to teraz už nemá zmysel riešiť, a rozhodla som sa, že sa radšej vrátim naspäť do práce. Mala som toho na dnes ešte pomerne dosť a hoci sa to tu pomaly vyprázdňovalo, kedykoľvek mohol prísť niekto ďalší. Bola som preto i naďalej v strehu.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Západní úkryt Empty Re: Západní úkryt

Příspěvek pro Faito Dansaku Fri Jul 19, 2013 10:04 pm

//přesun
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Západní úkryt Empty Re: Západní úkryt

Příspěvek pro Kashike Sat Jul 20, 2013 6:40 am

Kashike

Úklonou se rozloučím s přítomnými a pak následuji kapitána.

//přesun
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Západní úkryt Empty Re: Západní úkryt

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru