Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prostredie lesa

2 posters

Goto down

Prostredie lesa Empty Prostredie lesa

Příspěvek pro Natsuki Uzumaki Wed Mar 16, 2016 8:34 am

Prostredie lesa 24e0qh0


Les je rozdelený na niekoľko častí, pri čom sa celý ako celom využíva na tréning špeciálnych jednotiek alebo jednotlivcov. Toto sú lesy. Les obklopuje celú časť oblasti až na jeho hranice a stredom, kde sa nachádza v podstate jediná budova. Samotný les je veľmi nebezpečný a žijú v ňom obrovské zvieratá. Všade sú nastražené pasce a hovorí sa, že tu má skrýšu nejedná skupina nejakých odpadlíkov.
Natsuki Uzumaki
Natsuki Uzumaki
Tokubetsu Jounin (Kyuubi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Kyuubi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 166
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Prostredie lesa Empty Re: Prostredie lesa

Příspěvek pro Natsuki Uzumaki Wed Mar 16, 2016 8:52 am

Už som tu bola nejaký ten deň. Bol to celkom dobrý tréningový plán nie len pre moju silu ako takú, tak aj pre moje schopnosti prežitia. Jedlo, vodu a vśetko medzi tým som si musela zháňať sama. To som si zvolila taký ten hardcore mód bez hocijakého vybavenia, no bola to sranda. Človek sa až divil koľko vecí tu ponachádzal po rôznych tréningoch. Starých už hrdzavých kunaiov a podobne. No momentálne som sa zameriavala skôr na niečo iné. Stála som uprostred potoka a ruku som držala trocha bokom.
Tak to skúsime, čo ty na to? Povedala som si v duchu no pocítila som len až hrejivý súhlas. 

Chvíľu mi trvalo, kým som sa dokázala sústrediť no nakoniec sa mi podarilo povoliť pečať a nechať svojim telom prúdiť Kyuubiho chakru. Obklopil ma červený plášť a takmer v momente sa mi rozsvietili oči taktiež rudou farbou. Už to bol nejaký čas, čo som to vedela využiť. No bohužiaľ mi Hideo zakázal môj tréning Kyuubiho rozvíjať bez jeho prítomnosti alebo.. doriti kto vie čoho. V ruke sa mi sformoval rasengan, ktorý však bol o dosť väčší než by som dokázala vytvoriť sama od seba. Aspoň zatiaľ. V momente som sa vrhla po proti prúdu do niečoho, čo mohlo pripomínať menší vodopád. Rasengan rozrazil vodu, kamene.. a všetko okolo nich. Bol to dostatočne veľký impact na to, aby to živého človeka bez problémov roztrhalo na kúsky. Vytvorilo to v rieke istý kráter, ktorý sa v momente začal naplňovať vodou. Ja som sa však stále v tomto mojom prvom bodu Kyuubi módu udržala aj naďalej. Bol to celkom dobrý pocit.. vlastne to bol úplne super pocit. Cítila som sa naozaj silno. Len pred troma rokmi som len pomocou prvého až druhého chvostu nekontrolovateľne takmer roz*ebala Rokura. Teraz to viem kontrolovať. Ako cool to sakra bolo? úplne mega! Hideo by na mňa mal byť hrdý sakra.
Natsuki Uzumaki
Natsuki Uzumaki
Tokubetsu Jounin (Kyuubi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Kyuubi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 166
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Prostredie lesa Empty Re: Prostredie lesa

Příspěvek pro Soshi Wed Mar 16, 2016 9:16 pm

Soshi

Nevím, co mě táhlo do lesa smrti. Dokonce ani nevím, jak jsem se dokázal dostat až do samého nitra. Cosi ve mně mi říkalo, že sem mám jít. Náhle se ozvalo lámání kamení, šplouchání vody, rozhodně to nebylo způsobené přírodou. Rozeběhl jsem se na místo, ze kterého se linul prach a zabrzdil až v momentě, kdy jsem mezi stromy zaznamenal pohyb. Vytáhl jsem nůž a pozoroval postavu u vodopádu.
A pak mi to došlo. Chakra, která proudila okolo Natsuki, mi odpověděla na otázky ohledně toho, proč jsem měl jít zrovna sem. To "cosi ve mně" byl Matatabi, který vycítil svůj druh. Znovu mi škublo v ruce. Začal jsem přemýšlet nad tím, že je to projev kočky ve mně.
Zandal jsem nůž a pomalu došel na druhou stranu říčky, než stála Natsuki.
"Měl jsem tě najít!" křikl jsem přes říčku a uklonil jsem se.
"A předat ti vzkaz od Hokageho. Jsem Soshi a myslím, že mi můžeš pomoci."
Vytáhl jsem dopis a držel ho v natažené ruce před sebou. Chtěl jsem ji donutit, aby použila rychlost, kterou jí dává její aktuální mód.
Soshi
Soshi
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 225
Registrován : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Prostredie lesa Empty Re: Prostredie lesa

Příspěvek pro Natsuki Uzumaki Wed Mar 16, 2016 9:27 pm

Máš návštevu. Hlavu som pootočila smerom, ktorým prišiel Soshi. Bol to ten chlapec, do ktorého Hideo vložil Matatabi. Ah šťastný to človek. Na jeho sklamanie som však z prvej fázy kyuubi módu vystúpila. Nepotrebovala som sa predvádzať aj keď.. som to určite veľmi rada robila.
"Yo !" Pozdravila som ho mávnutím ruky a pohľad mi zastal na liste. Chcela som k nemu pristúpiť no, spravila som len dva kroky.. dva.. a v hlave sa mi rozvibroval alarm..
Poď Natsuki.. zober si list, otvor ho.. šup šup.. ozývalo sa mi v hlave a v ten moment som vedela, že na mňa tí dvaja zas niečo pripravili. Prečo by mi sakra posielal list? Na prvý pohľad som ale nedala nič vedieť.
"Otvoríš ho pre mňa prosím? Ja musím eehm..." pohľadom som zoskenovala okolie, až kým som nenašla nejakú výhovorku. ".. si ísť pre veci." Poukázala som na svoj batoh, ktorý bol po prúde trocha ďalej a nadšene som sa k nemu vydala.
Natsuki Uzumaki
Natsuki Uzumaki
Tokubetsu Jounin (Kyuubi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Kyuubi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 166
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Prostredie lesa Empty Re: Prostredie lesa

Příspěvek pro Soshi Thu Mar 17, 2016 5:44 am

Soshi

Její slova mě překvapila, nicméně jsem byl rád, že již není v tom ďábelském modu. Nepřestávám z ní spouštět oči, nicméně přeci jen trochu znejistím. Skutečně nedokáže ani přeskočit větší potok? Nebo je to nějaká zkouška?
"Nemohu. Hokage-sama jasně nakázal, že dopis máš otevřít jenom ty a nikdo jiný."
Soshi
Soshi
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 225
Registrován : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Prostredie lesa Empty Re: Prostredie lesa

Příspěvek pro Natsuki Uzumaki Thu Mar 17, 2016 6:18 pm

S povzdychom som si uvedomila, že mi to moc nevyšlo. Zastavila som sa po ceste k mojim veciam a pohľad som znova otočila na bielovlasého chlapca. To ale neznamenalo že som sa plánovane mala v pláne nachytať! Vytvorila som kage bunshin, ktorý podišiel k Soshimu a zvitok si od neho prebral. Teda ak mu ho dal.
"Vieš Soshi.. o Hideovi by mal každý vedieť jednu vec. Nedá sa mu ani za nič veriť." Zasmiala som sa a ak klon ten zvitok u seba mal, tak ho aj otvoril. Ozvalo sa bum a celý môj klon bol od červenej farby. 
"Ha - ha - ha " ozvalo sa vo vzduchu Hideovím hlasom. No obsah zvitku bol nejakým zázrakom nedotknutý. Asi ma chcel ten retard naozaj naštvať.
"Takmer mu to vyšlo." Vzdychla som a s úsmevom som od klonu zvitok prebrala. Jeho obsah ma neprekvapil, a ani nijak nenaštval. V podstate sa jednalo o celkom jednoduchú vec, ktorá znamenala, že budem mať peckový plat bez toho, aby som vykonávala príliš veľa misií. Nebolo to super?
"Taak Soshi-kun! Privítaj svojho nového senseia!" Zasmiala som sa palcom som ukázala na seba.
"Neviem ako to robievajú ostatný senseiovia.. chcelo by to zaškolenie." Zamrmlala som si a následne som sa na chvíľku zamyslela.
"Takže.. chceš sa ísť niekam najesť a .. nejak oficiálne, si pokecať?" 
Natsuki Uzumaki
Natsuki Uzumaki
Tokubetsu Jounin (Kyuubi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Kyuubi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 166
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Prostredie lesa Empty Re: Prostredie lesa

Příspěvek pro Soshi Thu Mar 17, 2016 6:35 pm

Soshi

Něco takového jsem čekal. Tedy, ne to s tou barvou, to mě velice překvapilo. Myslel jsem, že Hokage bude důstojný muž. I když... Hlavou mi problesklo několik situací a já se divit přestal.
Když řekla, že bude můj sensei, hluboce jsem se uklonil.
"Jsem Soshi, Soshi Dansaku a bude mi ctí být Vaším studentem, sensei!"
Soshi
Soshi
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 225
Registrován : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Prostredie lesa Empty Re: Prostredie lesa

Příspěvek pro Natsuki Uzumaki Thu Mar 17, 2016 6:50 pm

Pocítila som sa trocha divne, keď ma Soshi tak.. prijal ako jeho senseia, a tie jeho slová.. poklona. Na tento moment tak dlho nezabudnem.
"Ale, ja nie som tvoj jediný sensei." Poznamenala som a pocítila som v mojom vnútri znova ten hrejivý pocit, úsmev. 
Natrčila som k Soshimu päsť a čakala som, či si ťukne. Stačilo len priložiť a ja som ho plánovala zoznámiť s mojim parťákom.  Bola som zvedavá ako na neho zareaguje.
Myslíš že je na niečo také pripravený? Ten chlapec sa stal Jinchuurikym len pred pár mesiacmi. Jeho obavy boli na mieste no ja som na to mala trocha iný názor. Bude si musieť zvyknúť.
Natsuki Uzumaki
Natsuki Uzumaki
Tokubetsu Jounin (Kyuubi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Kyuubi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 166
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Prostredie lesa Empty Re: Prostredie lesa

Příspěvek pro Soshi Fri Mar 18, 2016 7:38 am

Soshi

dívám jsem se na sevřenou pěst podezíravě. To gesto jsem už párkrát viděl, ale nikdy neprováděl. Nakonec si s ní ale ťuknu, jak chtěla.
Kurama-san! ozve se ve mně z ničeho nic a já sebou trhnu.
"Takže, zajdeme někam na to jídlo nebo chcete začít hned?" zeptám se.
Soshi
Soshi
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 225
Registrován : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Prostredie lesa Empty Re: Prostredie lesa

Příspěvek pro Natsuki Uzumaki Sat Mar 19, 2016 6:51 pm

V momente keď sa Soshi dotkol mojej päste. Obaja sme sa ocitli v svete, ktorý sa trocha oddeloval od normálnej reality. Bol to taký môj vnútorný obraz podvedomia, v ktorom som dokázala s Kyuubim komunikovať a do ktorého som dokázala vziať aj trebárs tuto prítomného Soshiho. Bolo to však skôr preblesknutie, pri ktorom mohol na vlastné oči aspoň na tých pár sekúnd spatriť Kuramu, ktorý sa nachádzal sa podivnou zlatou klietkou... ako sa usmieva, až desivým spôsobom. To som však päsť znova oddelila a obraz sa stratil.
"Yop, pôjdeme. Chcem si o tebe čo to zistiť." Prikývla som, po čom som si to namierila späť do Konohy.
Natsuki Uzumaki
Natsuki Uzumaki
Tokubetsu Jounin (Kyuubi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Kyuubi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 166
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Prostredie lesa Empty Re: Prostredie lesa

Příspěvek pro Soshi Sat Mar 19, 2016 9:10 pm

Soshi

Byla to jen vteřina, ale na oči té ohromné lišky v životě nezapomenu. Byly velké a zlověstné. Doufám jen, že můj společník také není uvězněný.
"Jsem, Soshi-san." ozvalo se v mém nitru a já sebou trhl.
To mě mrzí, řekl jsem si v duchu doufaje, že mi čte myšlenky, kývl jsem a šlo se.
Soshi
Soshi
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 225
Registrován : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Prostredie lesa Empty Re: Prostredie lesa

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru