Aimi Iwatsuchi

Goto down

Aimi Iwatsuchi

Příspěvek pro Aimi Iwatsuchi za Mon Mar 21, 2016 6:47 pm


×Jméno× Aimi Iwatsuchi
×Hodnost× Jonin A-rank
×Věk× 24
×Element× Doton, Suiton
×Pohlaví× Žena
×Původ/Momentální pobyt× Kumogakure no Sato
×Sensei× Hozuki Iwatsuchi(Mrtev)
×Kekkei Genkai× Tsuchi

×Popis Kekkei Genkai×
Popis mého Kekkai Genkai je poněkud "zbytečný". Spočívá hlavně v ovládání Dotonu pomocí vůle. To znamená že na cokoliv pomyslím to za pomocí Dotonu udělám. Na tohle Kekkai Genkai musí mít člověk rozvinutou fantazii a přemýšlet nad tím co dělá. K náležitým reakcím budu dokládat tzv. "GIFy", tedy budu se snažit :---)
Rád bych podotkl adminům že si nemyslím že budu napodobovat Dotonové techniky, budu si vymýšlet své vlastní kombinace Dotonu. Mohla by to být překážka pro pravidla tak dopředu říkám že to takhle NEBUDE!


×Charakter×
Aimi má dvě stránky, světlou ovšem i tu temnou, Rozhodla jsem se že vám nejdříve povyprávím o té světlé. Ať máme poněkud krásný začátek Razz.
× Aimi je velmi dobře vychované děvče, ráda pomáhá a je velmi aktivní jak ve svém vzdělání/Kekei Genkei, tak v mnoha různých pracích. Není ošklivá na lidi kolem sebe, je velmi optimistická a pořád nad věcí nechce se nechat vtáhnout do malérů a má ráda všechno na svém místě. okolí s ní vychází velmi dobře i přes její nadměrnou starostlivost a roztomilost Very Happy.
Mezi její koníčky patří vaření, plnění misí, zahradničení trénování, a boje s nepřáteli. Proč jsem řekla boj s nepřáteli ? Je načase abych přešla k temné stránce.
× Aimi o své druhé "temné stránce moc nemluví. A proč ?.. Lez si ji všimnout pouze když Aimi bojuje. Její tvář jako by byla s kamene a její chování se výrazně ztemní. Už není kamarádská, společenská a hodná. Je velice agresivní a bojuje až do poslední kapky. Možná s tohoto důvodu jí Kage neposílá na obyčejné mise. Aimi je ničící stroj a dokud dvou oběť nezmrzačí nebo dokonce nezabije. Je chladnokrevná bestie. nejde jí nijak zastavit. A v tom je ten problém..
× Další z Aiminých vlastností je lezení Kagemu do "zadku" slušně řečeno ráda pomáhá jak s prací tak si Kage dost oblíbila(Doufám  že v tom nebude žádný problém Razz).


×Vzhled× Aimi je žena poměrně malého vzrůstu(169cm) Není nijak zvláštní až na vzácná modře zbarvená znamení které má téměř po celém těle. Navíc jsou tu její poměrně dlouhé tmavě černé vlasy. Poměrně pěkně se i obléká. Miluje modrou a černou takže naleznout jí můžete pouze v modré a černé ovšem nepohrdne i dalšími barvami. Na její tváři lze spatřit převážně úsměv ovšem když bojuje tak její vzhled je jako vyměněny. Má krásné výrazně modré oči které lemují právě tmavě černé vlasy. Není ani tlustá ani hubená podle kamarádu a jí samé je tak akorát.
Její znamění které má skoro po celém těle jak už jsem zmínila, jsou při boji více výrazné než normálně. Nosí spíše podpatky nebo obyčejné větší sandále, nenávidí totiž kotníkové boty Neutral Jako každá žena má velmi vybíraví vkus pro okolí a proto nešetří slovy např.: Chtělo by to tu zpravit. Nechtěli by jste tu vymalovat ?.. apod.(omlouvám se za oči na profilovce Crying or Very sad  Surprised ).. Váží 68 kilo. Na boku nebo na zadku nosí pokaždé menší batůžek s lékárničkou pitím a výzbrojí. I přes to že Aimi vypadá jako milé děvče nepohrdne různými naušnicemi a piercingy. Jeden má v obočí pod ofinou, nejde moc vidět, druhý však vidět jde a je těsně pod dolním rtem.

×Styl boje×
Aimi bojuje převážně za pomocí Dotonu, Používá své Kekkai Genkai více k boji než nějaké techniky. Aimi má nehoráznou sílu(Tsunade, Sakura) aby dokázala lépe ovládat své Kekkei Genkai. Vše jí naučil její mistr. Ovšem že používá různé techniky ale dává raději přednost svému Kekkei Genai.

׎ivotopis×
DODĚLÁM !

×Body×
- Ninjutsu: 5
- Taijutsu: 4,5
- Genjutsu: 2
- Inteligencie: 4
- Ruční pečetě: 2
- Sila: 4,5
- Rychlost: 4
- Chakra: 4
- Celkem: 30

×Techniky×
Suiton: Mugensame - S - Vodní obrovská vlna žraloků.
Doton: Doryūdan - A - Drak chrlící žhavé bláto.
Doton: Yomi Numa - A - Zem se začne stávat v bláto.
Suiton: Goshokuzame - B - Pět vodních žraloků.
Suiton: Suiryuuben - B - Obrovská vodnů koule s které letí vodní "jehly".
Suiton: Suiryuudan - B - Vodní drak.
Suiton: Takitsubo - C - Obrovský příval vody.
Suiton: Suihachi - C - Codní příval vedený z ruky.
Kirigakure No Jutsu - D - Mlha.
Všechny E-rank jutsu.


Naposledy upravil Aimi Iwatsuchi dne Sun Apr 10, 2016 9:52 am, celkově upraveno 2 krát
avatar
Aimi Iwatsuchi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 63
Registrován : 27. 11. 14
Location : Tsukigakure no Sato

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Aimi Iwatsuchi

Příspěvek pro Aimi Iwatsuchi za Fri Apr 08, 2016 4:22 pm

Moc se omluvám za mojí "absenci". Mojí tvorbu náhle přerušil týdenní pobyt v nemocnici. Jakmile se dám znovu do kupy, postavu dodělám a poté dám hned vědět Adminům. Razz
avatar
Aimi Iwatsuchi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 63
Registrován : 27. 11. 14
Location : Tsukigakure no Sato

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru