Kurokawa Meizu

Goto down

Kurokawa Meizu

Příspěvek pro Kurokawa Meizu za Sat Mar 26, 2016 12:14 am


~ Jméno ~
Kurokawa Meizu
~ Přezdívky~
Kawa
~ Vek ~
17
~ Pohlaví ~
Muž/ské
~ Hodnost ~
Chuunin
~ Klan ~
Meizu
~ Kekkei Genkai/Hijutsu ~
Feiton - element "síly", který je založený na spojení Fuutonu a Raitonu
~ Dědina ~
Kumogakure no Sato
~ Váha ~
69 kg
~ Výška ~
177 cm
~ Elementy ~
Raiton, Fuuton

~ Charakter ~
Kurokawa je velmi podivná osoba. Někdo ho má za chladného a náladového snoba a jiný ho má za někoho kdo by dokázal rozradostnit den.  Většinou záleží vše na tom v jaké náladě ho zastihnete. Dokáže být v jednu chvíli dokonalý extrovert co si užívá života plnými doušky a v druhou zase někdo kdo by nejraději zalezl do své nory a nikdy nevylezl. Je prakticky skoro ve všem opakem bratra.  Pokud by jste se ptali kdo že to doma uklízí je to právě Kawa. Nesnáší nepořádek a je jedno kdo ho udělal. Pokud někdo, Saki, nechá ponožky na zemi místo toho aby je dal do prádla dokáže udělat hotové peklo.  Není to však horkokrevné pako jako Saki. To on funguje spíše jako hasící přístroj co ho většinou dává do latě ve chvílích kdy to vypadá nejhůře.  Kawa si vždycky udržoval odstup. Nepotřeboval chválu ostatních či nějaké ty hodnosti či postavení. Spíše než to mu stačilo dobře odvedený pocit z dobré práce. Pokud se jedná o intelekt tak ten má na svůj věk velmi rozvinutý. Hodně čte, což tomu hodně pomáhá, a hlavně čte naučnou literaturu, ne ero mangy jako někdo.  Je také velmi otevřený. Nikdy nic netají a co na srdci to na jazayku. Rád si s lidmi povídá téměř o všem, i když těch lidí co si chce povídat s ním je málo. Mezi jeho koníčky určitě zařadíme trénink. Dělá to každý den a téměř vždy s bratrem. Nikdy neoprvhne možnosti poměřit si sním v dovednostech.  Většinou prohrává ale za to může věk a ne nadání. Je stejně jako bratr soutěživý a miluje deskové hry a karty, ve kterých je 100x lepší než Saki.  Rád říká že cokoliv mimo bojiště zvládá lépe než jeho bratr.

~ Vzhled ~
První věc, která je u Kurokawy nejvíce viditelná jsou určitě jeho blond vlasy, které mu podobně jako jeho bratrovy dávají větší výraznost v davu. Kromě vlasů má taky hnědozelené oči po tátovi, přičemž přes jedno mu jde velká jizva, kterou utrpěl při záchraně svého bratra, když byli mladší. Co se týče jeho těla, je o cosi menší než jeho bratr, ale to si vynahrazuje svým myslením. Oblečení neřeší nějak speciálně, no oproti jeho bratrovy je to zas alespoň větší starání se o své věci. Jak má rád pořádek v domě, má ho rád i v oblečení. Barvy moc neřeší, vidět ho můžete v různých barvách i věcech jako sou rukavice a podobně. Tak jako jeho bratr, ani on své tělo nedoplnil žádným železem nebo tetováním, pravděpodobně tomu oba dva dávají ještě na čas. Nebo to nebude nikdy, kdo ví.

~ Příběh ~
Kurokawa se narodil jako druhý potomek do nově založené větve Meizu. To že se narodil druhý byla paradoxně největší chyba jeho život. Ne že by ho rodiče nemilovali nebo že by mu nevěnovali dostatek pozornosti ale prostě zde byl onen stín ve formě jeho staršího bratra Kurosakiho.  Od té doby co si Kurokawa dokázal něco vybavit to bylo to jak moc tomu bastardovi záviděl. Nejenom že on měl všechno co si on vždy přál ale Kurosaki mu to již od mala rád dával sežrat.  Nejenom že každá hračka se kterou si Kurokawa hrál během několika dnů padla za kořist jeho bratrovi téměř každý moment úspěchu který Kurokawa slavil byl zanedbatelný v porovnání s tím co dokázal jeho bratr. Jak si pravděpodobně dovedete představit tohle vedlo k rivalitě jako řemen od té doby co Kurokawa konceptu rivality rozuměl.  Díky tomu že si Kurosaki neustále bral jeho hračky našel si novou zábavu kterou bylo čtení knih. K těm se on ani nepřiblížil. Již od mala četl různé povídky a učil se nové věci. Tato zvědavost ho zanedlouho přivedla k ninjutsu. Kurokawa zpočátku nechtěl být ninjou. Proč dělat něco co již jeho bratr uměl lépe. Poté co však viděl jak jeho ego prasklo ve chvíli kdy matka řekla „Měl by si číst více. Kurokawa už přelouskal půlku otcovi knihovny“ mu to došlo.  Lepší pocit v životě nepoznal než že toho zmetka v něčem překonal. To byl důvod proč se stal ninjou.  Cokoliv co jeho bratr bude dělat tak on bude umět o ždibec líp.
Bylo mu tehdy sedm let a plně trénovat svoje taijutsu schopnosti. Někdy v tu dobu však jeho inspirace zažila první, z mnoha, ran. Jeho bratra opět oslavovali za něco co mu doslova spadlo do klína. Kekkei Genkai. Nejenom že to Kurokawovi přišlo nefér. Proč on a né já? Probudím to někdy? Co když díky téhle výhodě ho nikdy nedoženu? Tohle všechno se mladíkovi honilo hlavou.  Místo toho aby z toho však udělal nevýhodu se rozhodl že to bude jeho výhoda. Potřebuje výhodu aby byl lepší? Ne. Handicap mu vyhovoval. Tím bude jeho triumf ještě větší.
Kurokawa stále trénoval. Bylo to jediné co ho bavilo, byl více odměřenější než jeho bratr. Soustředil se na věc kterou chtěl udělat a všechno ostatní šlo mimo. Nic moc ho nenaštvalo, kromě jeho bratra, a tím si udržoval vždy zdravý odstup a rozum který učitelé na akademii oceňovali. Nemohl se vyvarovat přirovnání s bratrem, však i učitelé na akedemii Kurosakiho učili, a většina z nich se shodla na tom že Kurokawa je více nadaný.  Což jeho bratra velmi znepokojilo. Kurokawa si všiml že po tomhle prohlášení ze strany jeho učitelů se jeho bratr začal více snažit. Více trénoval. Byla to náhoda? Nebo byl pro něj stejnou inspirací jako on? Musela to být náhoda...
Kurokawa se stal Geninem, ke svému potěšení se jím stal ve věku 12ti let což bylo o rok dříve než jeho bratr. První bod splněn. Myslel si tenkrát. Byl to jeden z těch dnů kdy jeho bratr zmizel kamsi trénovat hned poté co mu tuhle novinku zdělili. Jen ať si trénuje stejně mu to k ničemu nebude. Myslel si tenkrát Kurokawa. Když se však jeho bratr nevracel délší dobu začal tušit že se něco děje. Šel  tam kde jeho bratr většinou trénoval a opravdu ho našel obklopeného dvěma muži kteří do něj kopali a kdoví co ještě. Bylo to poprvé co měl o něj strach, co se bál že o něj přijde. Nikdy si neuvědomoval že by mohl o něj přijít. S kým by potom soutěžil? Komu by v noci strkal ruku do vody? Do toho hňupa můžu kopat jenom já! To bylo to co se mu hnalo hlavou když se na ty dva rubiány hnal. Co však zmohl čerství genin proti přesile dvouch starších? Celkem nic. Tedy do chvíle než objevil stejné Kekkei Genkai jako jeho bratr. Z těla se mu začali linout blesky které mu roztrhali triko s popálili ruce. Jeden z nich byl tak silný že mu dokonce roztrhl kůži kolem oka a zanechal jizvu. Kurokawa nevěděl jak to má kontrolovat a tak s křikem klečel na kolenou blesky tryskaly z jeho těla a elektrizovali ty dva pohunky aniž by si to mladík uvědomoval. Po té co mu došla chakra vyčerpaně padl na zem.  Probudil se až v doma s bratrem po jeho pravici.
Od té doby se jejich vstah změnil. Saki byl vděčný za jeho záchranu a uvědomil si že je na světě i něco důležitějšího než vlastní ego. Kawa narozdíl poznal že jeho bratr má i jiné stránky než ty které mu doposud ukazoval.
Idilka skončila ve chvíli kdy jim oboum umřeli rodiče. Od té chvíle se oba o sebe starali sami. Respektive o Kawu se staral jeho bratr.  I když to někdy vypadalo spíše naopak. Oba se z tohoto faktu že jsou sa,o těžko vzpamatovávali avšak  čas a to že měli jeden druhého jim i toto pomohlo překonat.  Saki se stal Jouninem, a jedním ze špice ve vesnici, zatímco Kawa byl tím kdo se ho stále snažil překonat. Chuuninem se stal opět o rok dříve než on a mířil k tomu aby se stal Jouninem a mohl bratra překonat jednou provždy.


S ~
A ~
B ~ Feiton: Shunkō
C ~ Feiton: Shunkō-Raiken, Fūton: Reppūshō, Feiton: Shunkō-Fuuken
D ~ Kanashibari no Jutsu, Shunshin no Jutsu

NIN: 2,5 ~ TAI: 4,5 ~ GEN: 1
STAMINA: 3 ~ INT: 3 ~ HS: 1
SPEED: 2,5 ~ STRENGHT: 3,5


Naposledy upravil Kurokawa Meizu dne Sat Mar 26, 2016 12:57 pm, celkově upraveno 2 krát
avatar
Kurokawa Meizu
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 21
Registrován : 26. 03. 16

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Kurokawa Meizu

Příspěvek pro Hideo Hatake za Sat Mar 26, 2016 11:31 am

Povolené

_________________
avatar
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru