Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sídlo klanu Meizu

2 posters

Goto down

Sídlo klanu Meizu Empty Sídlo klanu Meizu

Příspěvek pro Kurosaki Meizu Sat Mar 26, 2016 1:15 pm

Sídlo klanu Meizu 6d3af2vgv
Toto sídlo, ak sa to tak dá nazvať, je vytvorené len skromne z dvoch domov. Väčší z nich patrí bratom Sakimu a Kawe, kým ten druhý obýva pár ľudí z pôvodných klanov, ktoré vytvorili klan Meizu. Ide vlastne o vzdialených príbuzných, aj keď je celkom možné, že už by sa k bratom ani nepriznali. Čo sa týka domu bratov, ide o skromný a útulný domov, kde nič nechýba a zároveň tam nič nie je. Všetko, čo tí dvaja potrebujú, je poväčšine času v dome a ak treba niečo navyše, je to aspoň dôvod z domu vypadnúť. Často krát sa ale aj daná vec nájde doma, prekážkou vtedy ale býva bordel. Ten tu môžete nájsť so šancou 50%. Záleží vlastne iba na tom, či zastihnete doma Sakiho, ktorý je bordelár alebo Kawu, ktorý je zaujatý poriadkom. A ak oboch.. tak vyhráva Kawa.
Sídlo klanu Meizu Origineqe
Kurosaki Meizu
Kurosaki Meizu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 22
Registrován : 25. 03. 16

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Meizu Empty Re: Sídlo klanu Meizu

Příspěvek pro Kurokawa Meizu Sat Mar 26, 2016 1:30 pm

Ležíc v posteli jsem se probouzel po náročném tréninku. Vrátil jsem sem se večer poměrně brzo. Ještě jsem dokonce stihl si vše pečlivě uklidit, tak jak to mám rád. Už jen ten krásný a naplňující pocit že se ráno probouzíte do krásně uklizeného domova, vše voní a je krásně čisté, za tu úmornou práci večer stálo. Otevřel jsem oči a nadechl se zhluboka toho svěžího vzduchu. To co jsem však před sebou uviděl ani zdaleka nepřipomínalo dům který jsem večer tak pracně uklidil.
Na stolku v kuchyni ležel špinavý talíř, vedle stolu zmačkaná plechovka od nějaké sody. U dveří skopané body pohozené jen tak halabala jak mu spadli od ruky. Z kuchyně potom byla cesta špinavého prádla, jak je ze sebe to prase zhazovalo, směrem do koupelny. Z ní potom byli doslava vidět šlápoty na koberci, který jsem ještě před dvěma týdny tak pracně tepoval, vedoucí do jeho ložnice.Na čele mi začla tepat jedna žilka a vypadalo to že namístě exploduju.
"KUROSAKI!" zařval jsem ještě z postele a v tričku na spaní jsem se vyřítil do jeho pokoje. Po cestě jsem pobral to špinavé prádlo. Přeci jsem ho tam nemohl nechat ležet takhle! Když jsem tam přišel úcítil jsem silný odér. Docela mě zajímalo co sakra dělá v té koupelně když poté dokáže takhle smrdět. Spal jako zabitej.  Přišel jsem k němu a špinavými ponožkami mu zacpal pusu.
"Nemyslíš vážně že jo?!" Řekl jsem a čekal jak bude reagovat.
Kurokawa Meizu
Kurokawa Meizu
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 21
Registrován : 26. 03. 16

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Meizu Empty Re: Sídlo klanu Meizu

Příspěvek pro Kurosaki Meizu Sat Mar 26, 2016 1:47 pm

Asi by som veľmi chcel zažiť také chcenie upratovať po tréningu večer len kvôli tomu, aby som sa zobudil do toho, v čom som už vlastne bol v ten večer, čo som zaspával. Poriadok či ne, aj tak by sa mi spalo rovnako. Ale tento jeho zálusk na poriadok som nikdy nechápal. Ani som nevedel, po kom to mohol zdediť, veď u nás bol tiež vždy bordel. Alebo.. aspoň u mňa.. um.. oh.
Kým jeho večer sa teda točil okolo týchto nudných vecí, ja som sa bol na sto percent túlať niekde po vonku s kamoškou fľašou.. asi, nič som si nepamätal, takže ostaneme radšej len pri pití. Vrátil som sa niekedy nad ránom, čo bolo určite aj vidieť po tom, čo som tu po sebe zanechal. Inokedy to takto nerobím! Zvyknem nechať.. viditeľnejšie veci, nech má brat väčšie nervy. Ale u neho to je všetko jedno, tomu by vadilo aj keby zabijete muchu a necháte ju na parapete okna. Keď zvrieskol na celý dom, mnou to ani nehlo. Mohol by kričať ako chce, mňa by prebudilo skutočne len to, čo nakoniec aj spravil. To si mohol vážne odpustiť, chudák človek nemôže ani spať! Čo sa týka pachu v izbe napriek sprche.. no, jednoducho, je jedno či sa umyjete či nie, keď vaša izba smrdí samotná. Ale ako som povedal, mne to v noci mohlo byť skutočne fuk. A vlastne aj inokedy, heh.
Lenivo som otvoril oči a len inštinktívne som vypľul ponožky z úst, ktoré mi môj milý bráška strčil do úst a pretočil som sa na druhý bok, chrbtom k nemu.
"Ako keby.. ma nepoznáš," zašomral som a akoby sa nič nedialo som sa len viac zababúšil do periny.
"A čo hučíš hneď z rána? Fakt si nevieš vychutnať oddych," zamrmlal som po druhýkrát a len som hodlal ďalej spokojne ležať. Aj keď mi niečo vravelo, že mi pokoj nedá. Určite mi zas niečo vyvedie.. doslova som to cítil v kostiach, ale čo tam po cite, keď som bol unavený?
Kurosaki Meizu
Kurosaki Meizu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 22
Registrován : 25. 03. 16

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Meizu Empty Re: Sídlo klanu Meizu

Příspěvek pro Kurokawa Meizu Sat Mar 26, 2016 2:02 pm

Hněv ve mě jen klíčil. Bylo to jako kdyby jste malovali obraz. Nádherný obraz. A někdo druhý den přišel a snažil se vám ho dokreslit. Rozhlídl jsem se po místnosti se zájmem protože jsem chtěl zjistit odkud ten příšernej smrad pochází. Tady něco muselo vzdechnout! Poté sem se podíval a hned co promluvil sem si všechno dal dohromady. Zase chlastal. To mě nakrklo ještě víc. Žilky na mém obličeji se ještě znásobili až sem měl obavy že dostanu krvácení do mozku. Všechna ta práce... A on si ještě přijde domů zlitej jak doga?! Nejspíš si ani nepamatuje jak to vedle vypadá.  Díval jsem se na něj doslova s psychopatickým výrazem v obličeji uvažujíc o různých metodách jak mu způsobit bolest. Ruce mi sjeli k jeho kotníku kolem kterého sem se pevně semknul. Nestačil ani říct půl slova a už letěl skrze otevřené dveře rovnou do kuchyně kde se zastavil až o vchodové dveře.
Najednou jakoby člověk luskl prsty můj výraz se změnil k nepoznání. Na tváři byl široký úsměv a spokojený výraz.
"Aaahh. To jsem potřeboval." Řekl jsem při pohledu na Kurosakiho válejícího se u dveří. Něco mi však říkalo že tohle není konec. Ono... když Kurosakiho připravíte o postel... budete mít špatné chvilky.
Kurokawa Meizu
Kurokawa Meizu
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 21
Registrován : 26. 03. 16

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Meizu Empty Re: Sídlo klanu Meizu

Příspěvek pro Kurosaki Meizu Sat Mar 26, 2016 2:15 pm

Chvíľu trvalo, kým Kawa spravil to čo spravil. No a tento moment bol pre mňa tým najkrásnejším za celé ráno. Sklapol, nič nerobil, mal som pocit, že to vzdal a šiel radšej upratovať. Ah, veľmi rýchlo ma ovládla taká naivnosť. Ale keď proste ostane ticho v momente, čo po ňom túžite, tiež by ste tak reagovali! Chcel som si už iba zamrmlať to tiché "konečne", avšak v tom som zacítil, ako ma chytil za členok. Kur*a. To jediné mi preblesklo hlavou, než som sám prebleskol cez izbu až do kuchyne, kde ma zastavili dvere. Keby tam nie sú, určite letím ešte ďalej, von z domu, ale takto som chrbtom do nich narazil, skĺzol na zem a prekvapene som ostal pár sekúnd ležať. Možno som aj niečo po lete rozbil, alebo poškodil dvere samým sebou, ale čo tam po tom... pripravil ma o pohodlie! Dvihol som sa otrávene do sedu a prepichol som pohľadom svojho mladšieho súrodenca, ktorý bol už odrazu pokojný.
"Vieš, že si to nemal, však?" zavrčal som pri tom, ako som sa začal dvíhať na nohy. Stále som cítil v hlave predošlú noc, no bol som si istý, že tie pre mňa "ranné" nervy, ktoré mi teraz spravil, to všetko prebijú. Len pár sekúnd som stál na mieste a sledoval ho, než som sa doslova po ňom rozbehol ako býk po toreádorovi. Ale on vlastne nebol môj cieľ. To ta posteľ bola. Chcel som ho len prevalcovať, po ceste odsotiť z cesty a zas sa šľahnúť do postele.
Kurosaki Meizu
Kurosaki Meizu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 22
Registrován : 25. 03. 16

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Meizu Empty Re: Sídlo klanu Meizu

Příspěvek pro Kurokawa Meizu Sat Mar 26, 2016 2:26 pm

Úsměvem jsem hleděl na to jak se sbírá ze země potom mi však úsměv stuhl. Nahradil ho odhodlaný výraz podobný tomu jeho. Ten pohled jsem znal moc dobře. Vypadá to že si dnes zatrénuji pěkně z rána. I když... to tak dopadlo skoro vždycky když udělal bordel.
"Víš že si to neměl dělat že?" Odpověděl jsem mu stejnou otázkou a rukama prohodil po svinčíku který zde zůstal. Každý z nás měl nějaké body na které když jste zatlačili nastalo peklo. Právě teď jsme na ně zatlačili oba dva. Sledoval jsem ho jak se zvedá ze země a čekal co přijde.
Stáli jsme naproti sobě jako dva kovbojové připraveni tasit každou chvilkou. Jediné co tomu chyběla byla dobrá westernová muzika a měli by jsme tu dokonalou atmosféru. Když v tom sem si všiml jak se jeho svaly napnuly a on se rozběhl proti mě jako parní lokomotiva. Já jsem na to reagoval úplně stejně. Vypadalo to jakoby jsme se chtěli jeden do druhého narazit avšak já se naposlední chvíli vrhl do skoku a udělal tzv. kopí které mířilo přímo proti jeho kolenům. Bylo mi jasné po čem jde. Do té postele se nedostane i kdybych musel celej barák srovnat se zemí.
Kurokawa Meizu
Kurokawa Meizu
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 21
Registrován : 26. 03. 16

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Meizu Empty Re: Sídlo klanu Meizu

Příspěvek pro Kurosaki Meizu Sat Mar 26, 2016 2:40 pm

Ešte včera by som si skutočne nepomyslel, že ďalšie ráno začnem tréningom. Vlastne som si bol istý, že ráno ani len nezačnem, pretože tým ránom bude minimálne poobedie. No.. aspoň niečo sa vyplnilo, no ten kvázi tréning mohol tiež ubudnúť! Ale stalo sa, obaja sme si stlačili ten najnevhodnejší gombík a bolo treba to zjavne riešiť tak, ako vždy. V behu proti sebe som stihol ešte postrehnúť jeho podlú zmenu, keď mi chcel zasiahnuť kolená. Tsch, slabý pokus. Mieril nižšie než som mal telo, čo mi dalo celkom výhodu k tomu, čo som chcel spraviť. Síce asi nie múdry krok, ale.. mne s nervami prišiel ako jediná možnosť! Doslova som v tej pravej chvíli vyskočil, vystrel sa vo vzduchu ako nejaká šelma, čím som eliminoval akýkoľvek zásah od neho, ak by teda znova niečo nestihol, a týmto skokom som mal doslova v pláne ho prišpendliť o podlahu chytením a vlastnou váhou. Bol som ťažší, takže som malo ako takú šancu.. ale hlavne by nás to posunulo naspäť do izby, kde by som bol už iba kúsok od postele! A bol som odhodlaný do nej skočiť, či dom bude stáť či nie. Ale najprv mi muselo vyjsť toto.. um.. mačacie skočenie na neho. Nerozmýšľal som nad nejakými slabinami ani nad ničím, proste som len konal. V hlave mi svietilo "Choď" a ja som proste šiel. Zrejme som bol schopný znova raz robiť to prvé, čo mi hneď napadne. Akurát tu bola ta nevýhoda, že proti bratovi, ktorý ma práve inokedy od tohto stavu dostával. Hm.. no čo už!
Kurosaki Meizu
Kurosaki Meizu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 22
Registrován : 25. 03. 16

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Meizu Empty Re: Sídlo klanu Meizu

Příspěvek pro Kurokawa Meizu Sat Mar 26, 2016 2:58 pm

Když jsem viděl jak rychle vyskočil nahoru jsem si uvědomil že bych jeho akce v kocovině neměl podceňovat. Tak trochu jsem doufal že zareaguje pomalu nebo si toho nevšimne vůbec. No to se nestalo. Místo toho mě chytil a než jste stačili říct „bumerang“ tak jsem ležel na zemi v nějakém chvatu.
"Au." Řekl jsem i když mě to ani tak nebolelo.
"Not bad." Procedil jsem. Ne že bych se však vzdával. To ne. Právě naopak. Já teprve začínal. Porozhlédl jsem se o nějaké možnosti přemýšlel.
Následně jsem zařval jako behemonth a rukama mi projela elektřina která, jak už tomu zákony fyziky říkají, směřovala do mého bratra.Tento moment překvapení jsem využil a v další moment už byla situace úplně jiná. Jeho stisk ochabl ale můj se sevřel kolem jeho trupu. Následně na to jsem ho jako nějaký wrestler se sním zvedl ze země. Poté jsem s ním švihl neznámo kam. Když jsem však viděl na co dopadl doslova ze mě vyprchal život.
"Nééee!" zakřičel jsem. To se nemohlo stát! Byl tak mladý! Tolik promarněných možností! .... Můj oblíbený kávový stolek!
"Omlouvám se!" Řekl jsem nahlas což ho možná mohlo trochu zaskočit. Neomlouval sem se však jemu. Spíše jsem se omlouval mému oblíbenému stolku ze kterého zbyla jen dřevotříska.
Kurokawa Meizu
Kurokawa Meizu
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 21
Registrován : 26. 03. 16

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Meizu Empty Re: Sídlo klanu Meizu

Příspěvek pro Kurosaki Meizu Sat Mar 26, 2016 3:08 pm

Sám ani neviem ako sa mi podarilo to, čo som chcel, ale nepodarilo sa mi sa nejak lepšie odraziť k posteli, čiže som to ponechal tak, že som ostal nad ním. Chcel som mu chytiť ruky a docieliť.. ospravedlnenie? Napríklad, ale to ten malý podliak vymyslel, že do tohto zapojí aj blesk! No skoro ma porazilo, keď to spravil! Okamžite som ho pustil, skôr to bol viac šok že to spravil než účinok jeho blesku, že som sa odtiahol! No než by som stihol nejako túto podlosť oplatiť, mladý sa začal hrať na wrestlera. Ani neviem kde nabral toľko sily, žeby počas noci čo som pil? Hm.. Dvihol sa so mnou a bez čakania sa so mnou hodil o náhodný smer. Cítil som, ako do niečoho pod jeho krokom dopadám, ako niečo pod našou váhou ničím na kusy a potom to prišlo... jeho citové zlomenie. Pretočil som sa o kúsok preč, načo mi padol pohľad na kávový stolík, ktorý podo mnou bol a aktuálne skôr vyzeral ako materiál na opravu škody než nejaký nábytok. Uškrnul som sa a pomaly som sa postavil, pričom som ihneď skontroloval cestu k mojej izbe. Tak krásne voľná.. Začal som pomaly kráčať práve týmto smerom, ale pohľad som hádzal na Kawu.
"Vidíš? Bolo to také ťažké sa ospravedlniť?" ozval som sa. Bolo mi jasné, že to ospravedlnenie nepatrilo mne, ale pre jeho dobro som to prijal aj tak.
"Máš čo si chcel," štekol som ešte ohľadom toho stolíka, pričom som sa už začínal postupne strácať jeho pohľadu, nakoľko som prechádzal do izby. Pár krokov od pohodlia.. kúsok, len chvíľka.. nepotreboval som využívať jeho citový zlom pre stolík, ale jeho neprítomnosť pri posteli!
Kurosaki Meizu
Kurosaki Meizu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 22
Registrován : 25. 03. 16

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Meizu Empty Re: Sídlo klanu Meizu

Příspěvek pro Kurokawa Meizu Sat Mar 26, 2016 3:19 pm

Klečel jsem tam na kolenech a sledoval můj stolek. Koupil jsem ho teprve nedávno za peníze ušetřené za několik misí. Dokonale se hodil k interiéru tohoto domu. Nebyl ani velký že by překážel v tomhle stísněném prostředí ale nebyl ani tak velký takže se zde dalo stále skvěle pohyhbovat bez toho aby jste se o něj v noci kopli. Byl jedním slovem dokonalý. Byl. Sledují stolek a doslova pozorujíc jak se mi život vzdaluje jsem si ani neuvědomil že se Saki zvedl ze sutin a v klidu si to kráčel zpátky do postel. To co řekl mě opět zvrásčilo čelo. Nejen že mi zničí můj oblíbenej stolek ale ještě dělá jako by se nechumelilo a jde si zpátky lehnout. Tohle... Tohle už zašlo příliš daleko. Zatl jsem pěsti načeš se kolem mé pravačky vytvořilo malé „tornádo“. Bylo to poprvé co tuhle techniku viděl a chtěl jsem ji proti němu použít jako „trumf“ až budeme bojovat. To mi však teďka bylo jedno. Jediné co jsem předsebou viděl byli třísky mého stolku.Opět jsem zařval jak kdyby mě trhali mandle a rychle vyskočil na nohy otáčejíc se směrem k němu
V ten samý moment jsem z otočky jsem vypálil tenhle větrný projektil proti Sakimu mířící na jeho pravý bok.
Kurokawa Meizu
Kurokawa Meizu
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 21
Registrován : 26. 03. 16

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Meizu Empty Re: Sídlo klanu Meizu

Příspěvek pro Kurosaki Meizu Sat Mar 26, 2016 3:30 pm

Ak by som chcel, mohol som byť v posteli už pár sekúnd. Ale na druhú stranu, stále tam sedel, ako keby som mu odťal ruku a nič nerobil, nemohol som si len tak zase ľahnúť, veď by ma ukrižoval! Preto som zastal v ceste, pootočil sa a znova na neho mrkol práve včas, keď začal revať, ako keby mu trhali aj druhú ruku. Prekvapene som zamrkal a sledoval, čo to vlastne robí, kým som nespozoroval ten jeho triumf. Odkiaľ sakra nabral ten vietor okolo ruky? No, nestíhal som nejak túto vec rozoberať, uvedomil som si, že tá vec dokonca aj vystrelí a nebyť nejakého môjho zázračného reflexu, zrejme by ma ten malý blázon aj poranil! Lenže môj reflex nevyzeral normálne. No.. uhnutie.. bolo to uhnutie, ale doslova som sa hodil o zem a keď som si bol istý, že ten veterný poryv už prerazil stenu za mnou, som sa jak nejaká žížala zas podvihol a ostal na neho civieť. Rukou som mávol ku diere za mojím chrbtom a nahodil som na neho pohľad, akoby tu bol on ten bordelár.

Sídlo klanu Meizu Tumblr_msy5z1Y76C1rn7jbpo1_400

"Drbe ti?! Pozri, čo robíš!" pokrútil som hlavou a ruky som si založil v bok ako nejaká matka, ktorá ide hrešiť syna. Len som ho tak sledoval, určite to bude zlé, že sám si prerazil stenu v dome, no ja to určite opravovať nebudem.
"A kde si prišiel k tej technike?" nadhodil som otázku, ako keby sa predošlá vec ani len nestala a zvedavo som na neho ostal kukať. Nerobil som si srandu, diera v stene ma nezaujímala, proste ma zaujímala ta technika!
Kurosaki Meizu
Kurosaki Meizu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 22
Registrován : 25. 03. 16

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Meizu Empty Re: Sídlo klanu Meizu

Příspěvek pro Kurokawa Meizu Sat Mar 26, 2016 3:46 pm

Když už jsem si myslel že dostane co si zasloužil tak udělal taneční kreace jako Shakira a vyhnul se tomu spíše s dávkou štěstí než umění. Místo toho aby se mu ta technika zavrtala do těla se ve zdi objevila díra o něco větší než lidksá pěst.
"Neeeee!" Zakřičel jsem znovu a nevěřícně natáhl ruku směrem k díře. Jako bych snad ji chtěl nějak zakrýt nebo zázračně zacelit. Pomalými kroky jsem přistupoval k oné díře doufaje že to je jen vzdáleností že se jeví taková. Že když přijdu blíž bude jen malá dírka. Bohužel jsem si asi neuvědomil že to fugnuje naopak. Když jsem uviděl jaká je díra ve skutečnosti bouchl jsem rukou do zdi  a opět zakřičel
"Neeeee!"
Po chvíli co jsem byl v transu opřený o stěnu jsem se podíval na Sakiho který byl sotva krok odemně.


Sídlo klanu Meizu Sakura_punches_naruto__gif__by_servbot128-d5v1kl6


Opět vlna vzteku, normálně jsem byl já ten co má hlavu nad věcí ale dnes jsem asi vstal špatnou nohou nebo co, a dal mu takovou ránu ze spod do čelisti že se celý zvedl ze země, udeřil se o strop a dopadl zpátky na zem. Poté jsem ho chytl za ramena a začal jsem sním třást ze strany na stranu.
"Koukej se jak to tady vypadá?! Stolek na sra*ky, zeď rozmlácená, koberec zaprasenej a je to jenom tvoje vina!"  Křičel jsem na něj nadávky a očividně jsem si neuvědomoval že dvě třetiny věcí byli způsobené mnou.
Kurokawa Meizu
Kurokawa Meizu
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 21
Registrován : 26. 03. 16

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Meizu Empty Re: Sídlo klanu Meizu

Příspěvek pro Kurosaki Meizu Sat Mar 26, 2016 4:00 pm

Potichu som zadržoval smiech, aj keď nejaké to "heh" mi určite z úst ušlo pri sledovaní toho, ako sa on díva na dieru v stene. Doslova som sa pučil od smiechu, pretože na ňom bolo dokonalo vidieť, ako ho to irituje. Zvlášť keď zistil, že diera je zblízka väčšia než sa zdá. Síce mi prišlo divné, že len tak prešiel blízko ku mne, no už som plánoval zase ústup. Ale než by som spravil čo i len krôčik, prudko sa otočil a vlepil mi takú, že som vyletel až ku stropu, ktorý som už našťastie neprerazil telom (hoci prasklina vznikla), a tým pádom som sa odrazil od plafónu zasa k zemi, kde už ma chytil Kawa a začal mnou triasť. Bol som trochu omámený z toho úderu, takže mi tak 3/4 vecí z toho, čo vravel, ani len nedošlo k mozgu, ale započul som to posledné. Vraj moja vina!
"Keby mi dáš pokoj, stolík ešte žije, stena by sa neškerila s dierou a bol by tu taký bordel, aký spravím vždy!" vyčítavo som reagoval a už ma celkom štvalo, jak mnou trasie, tak som ho prudko chytil za ruky, aby som ho zastavil a s úplnou pohodou, ignorujúc fakt, že som práve schytal ranu jak od Boha, som sa na neho ostal kukať.
"Kúpime nový stolík, diera sa zamuruje a-" otočil som sa po neporiadku, ktorý ešte ostal po mne a chvíľu som uvažoval, aké riešenie tomu dám. Asi mi neostávalo nič iné.. kua..
"A pome to upratať skôr, než tu spravím z toho dvojnásobok," zašomral som, odsotil ho od seba a s veľkým sebazaprením som začal tempom leňochoda zbierať veci.
...
Nechcem radšej ani tipovať, koľko to trvalo. Kawa sa v upratovaní určite znova našiel a upokojil, ale moje tempo.. no, bol som si istý, že to, čo som aj ja upratal ešte on raz upratal lepšie, pretože to aj tak nebolo správne. Muselo to byť podľa neho, tsch. Ale prispel som k dielu, zaslúžil by som si pozvanie na obed alebo čo! Takže po otravnom uprataní som sa konečne posadil do postele, obzrel sa po izbe a povzdychol si.
"Dnes sa piť nepôjde, to by bolo moc za dva dni.. čo s dneškom?" zašomral som si, oprel som sa o stenu vedľa postele a ostal som vyhliadať Kawu, či sa neukáže s nejakým návrhom, jedlom alebo bude na tom tak isto ako ja. Rozhodne ma už nebude baviť ležať, rannú pohodu mi zobral tou bitkou a náladu na oddych mi vzalo to upratovanie, takže to chcelo niečo produktívne!
Kurosaki Meizu
Kurosaki Meizu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 22
Registrován : 25. 03. 16

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Meizu Empty Re: Sídlo klanu Meizu

Příspěvek pro Kurokawa Meizu Sat Mar 26, 2016 4:19 pm

Poté co mě chytl za ruce jsem se jakoby probudil z transu. Naštěstí pro mě a pro něj jsem si nevšiml praskliny ve stropě jinak by se to klidně táhlo až do večera. Uklidnil jsem se taky protože mě řekl že jdeme uklízet což mě lehce zpravilo náladu. Slova jakou „koupíme nový stolek“ mě dokázala přesvědčit že život má smysl. I tohle malé osobní vítězství se počítalo. Pustil jsem ho tedy a podíval se kolem. S odhodláním sem se pustil do díla.


...



Dům ani né do půl hodiny vypadal přesně tak, vyjma mého kávového stolku, jako ráno. Nebylo to poprvé co se objevila díra ve zdi a musím se pochlubit že zadělávání těchto děr mi už docela šlo. Pokud by jste se podívali pozorněji po místnosti nebyla by to první „náplast“ kterou tyto zdi obrdžely. Spokojeně jsem se podíval po obýváku který už zase vypadal k světu. Načež jsem přistoupil do „kuchyně“ a zajímal se co že bude na snídani. Začal jsem dělat vajíčka.  Když jsem sahal po talíři vytáhl sem jeden a položil ho na linku s úmyslem zavřít kredenc. Poté jsem se však zastavil a podíval se do Sakiho pokoje. Povzdechl jsem si a nakonec vytáhl i druhý talíř. Netrvalo dlouho a bylo to hotovo.
"Snídaňě." zavolal jsem sklesle poté se mě zeptal co že bude v plánu a nechal tak otázku nezodpovězenou. Upřímně to vždycky bylo na něm co se bude dít a já to nechal opět tak.
Kurokawa Meizu
Kurokawa Meizu
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 21
Registrován : 26. 03. 16

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Meizu Empty Re: Sídlo klanu Meizu

Příspěvek pro Kurosaki Meizu Sat Mar 26, 2016 4:31 pm

Z premýšľania nad tým, kam by sme mohli vyraziť ma vytrhla vôňa raňajok, ktoré sa robili v kuchyni. Pousmial som sa a nevychádzal z izby, kým ma bráška sám nezavolal. Už tu boli aj dni, kedy spravil jedlo len sebe, takže som si chcel byť istý, že to dnešok nebude. A nakoniec ma aj skutočne zavolal. Ako dieťa na Vianoce som zoskočil z postele a pribehol do kuchyne, posadil sa ku stolu a namiesto toho, aby som sa pozrel na jedlo som sa zadíval na Kawu. Mal svoje víťazstvo z rána, ja som mal to svoje z jedla. Lenže vyzeral aj tak skleslo. S úsmevom som ho sledoval dlhú chvíľu a iba som čakal, či si to možno všimne či ne.
"Nato, že je tu tak čisto máš dosť zaprdený výraz," poznamenal som po dlhej chvíli, pričom som sa pustil do jedla. Na gesto dobrej chuti som iba podvihol ruky s príborom, ktorým som divne zašermoval. Či tomu mal pochopiť alebo nie, to je jedno, hlavne, že som tomu pochopil ja a nestaral som sa.
"Tákže, kam by si rád dnes vypadol? Park? Hoci neviem čo tam.. Bar? Hoci viem čo tam.. alebo skočiť po mis-.. nié, misiu si neprosím.." celý môj pochod mysle som rovno aj vravel nahlas, pričom som sa nevedel rozhodnúť kam skôr skočiť. No určite niekde medzi ľudí! Síce neviem kde alebo akých, ale znamenalo to menšiu šancu, že sa zas pobijeme. Keby sme spolu celý deň, 24 hodín, len my dvaja, bolo by to isto ešte na 2 bitky.. a mne sa už upratovať nechcelo.
Kurosaki Meizu
Kurosaki Meizu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 22
Registrován : 25. 03. 16

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Meizu Empty Re: Sídlo klanu Meizu

Příspěvek pro Kurokawa Meizu Sat Mar 26, 2016 4:55 pm

Pomalu jsem jedl sousto za soustem. Ne že bych byl nějakej extra kuchař ale cokoliv je lepší než Sakiho kuchyně. Někdy jste měli pocit že vás chce otrávit a ani o tom neví.
"Jen si říkám jestli se aspoň jednou probudím a najdu to tady tak jak jsem to tu večer nechal." Řeknu si a zastavím se nad tou představou. Tou představou a mým snem. Tím nesplnitelným snem. Z toho růžového snu mě probudila až otázka co dnes? To bych také rád viděl. Napadlo mě že by jsme mohli jít trénovat ale raní rozcvička už byla za náma.
"Nevím můžeme jít prostě ven a uvidíme o co zakopnem." řekl jsem. Věděl jsem že ho nedokopu aby mě něco naučil. Od toho jsem měl tu techniku. Chtěl jsem ji vyměnit za něco. Určitě bych to i udělal kdyby tu byla možnost. Vše s čase,
Poté co jsme dojedli. Sem se zvedl a vyčkal na Sakiho než vyjde. Jako bych se snad bál že za tu chvíli promění domov v bojiště a pořádek bude pryč. Poté jsem zavřel dveře a vypravil se v jeho stopách neznámo kam.

Přesun za oba

Kurokawa Meizu
Kurokawa Meizu
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 21
Registrován : 26. 03. 16

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Meizu Empty Re: Sídlo klanu Meizu

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru