Anubis

Goto down

Anubis

Příspěvek pro Anubis za Tue Mar 29, 2016 7:14 pm

Ω Strážca mŕtvych Ω

Ω MENO Ω Anubis

Ω HODNOSŤ Ω Jounin

Ω VESNICE Ω Tsukigakure no Sato (Suna??)

Ω VEK Ω 26

Ω POHLAVIE Ω Muž

Ω KLAN (SEKTA) Ω Horusunome

Ω ELEMENTY Ω Yang Fuuton Doton

Ω KEKKEI GENKAI Ω Jiton

Ω SENSEI Ω Horus

Ω CIEĽ Ω 1. Obnovenie Horusunome/2. Získanie Edo Tensei/3. Splynutie s púšťou.

Ω VZHĽAD Ω
Anubisova terajšia reinkarnačná schránka je vysoká, skoro dva metre, čím doslova vytŕča z davu. Výška je kompenzovaná jeho veľmi svalnatou, tmavšou postavou, na ktorej na určitých miestach perfektne kontrastujú biele „tetovania“ v tvare pierok, vzniknuté pri špeciálnom liečení od jednej z jeho sfíng. Na hlave sa vynímajú husté, dlhé kadere gaštanovej farby, časom upravené do pevných dredov. Tieto dredy sú spojené látkou do troch veľkých snopov, ktoré sú zakončené zlatými kruhmi. Vec, ktorá vás určite na prvý pohľad zaujme je jeho ustavične nosená maska, zakrývajúca jeho pravú tvár, ku ktorej sa tiež onedlho vrátime. Maska je ukovaná zo zlata nafarbeného na čierno, ktorá vďaka Anubisovej schopnosti nie je preň vôbec ťažká avšak iný shinobi by vedel určite pocítiť jej skutočnú váhu. Jej  tvarovanie sa kvôli predĺženej tvári a špicatým ušiam so zlatým okrajom, prikláňa skôr k zvieracím črtám. V čelnej časti sa nachádza sklenený skarabeus opálovej farby so zlatými krídlami mieriacimi na takzvané tretie oko, pripojené na Anubovu nervovú sústavu. Oči sú kryté červeným sklíčkom, zvýraznené zlatými polkruhmi pod očami, chrániace proti slabším typom genjutsu spojeným so zrakom. Maska kryje z časti aj krk, ktorý je očividne tmavší ako zvyšok tela. Pod krkom vidíme svalnaté plecia, kryté časťou zlatej drôtenej košele s okrajom tiež opálovej farby. Ruky sú holé až po zápästia, kde sú zlaté ochranné náramky prekryté látkou a celú ruku ukončujú prsty zakončené zlatými, ostrými náprstkami. Holé torzo je odeté až v oblasti pupku kde začína spodný odev tvorený látkou podobnou bandážam, omotanou do tvaru sukne so zlatom vyšívaným lemom so vzorom ankhov. Anubis chodí stále bosí.  Teraz sa vráťme späť k tomu čo Anubis ukrýva pod maskou. Ak sa vám náhodou podarí zničiť Anubisovu masku alebo nebodaj si ju pred vami zloží, na prvý pohľad zistíte, že jeho tvár nie je tak celkom v poriadku. Anubisovým osudom, akožto prevtelenie niečoho väčšieho, bolo narodiť sa s hlavou, podobajúcou sa na psiu. Predĺžená hnedá čeľusť, ukrývajúca žltohnedé špicaté zuby, je zakončená šedohnedým ňufákom, ktorý však vôbec nezlepšuje jeho čuch ako to u psov býva. Psiu vizáž dopĺňajú dlhé, čierne, dohora postavené uši a malé, oválne oči svietiace dožlta, ktorých žiaru je možné občas zahliadnuť za červeným sklíčkom masky.
Ω CHARAKTER Ω
Každý z členov Horusunome má v živote jednu (ne)výhodu a to takú, že nikdy nie je sám. Teda aspoň teoreticky nie. Výchova a takzvané presvedčenie v „niečo väčšie“  v Horusunome, spôsobuje vyvoleným určitý typ samomluvy, spojenú s nie veľmi rozsiahlou, možno trochu hypochondrickou schizofréniou. Tá sa prejavuje hlavne konverzáciami a vidinami v ich hlave, no niekedy nastáva situácia kedy je myseľ silnejšia ako telo a v tej chvíli môže vyjsť „tichý spoločník“ na povrch v tvare nečakanej mimiky, gestikulácie alebo vety, absolútne nespadajúcej do žiadneho kontextu. Tento hlas je pri každom členovi iný a to z dôvodu, že majiteľ šepotu má byť duch reinkarnovaného. Možno to vyzerá na prípad psychiatra, no pre členov je tento hlas niečo ako pomocníček v ťažkých situáciách, priateľ v ešte ťažších, no hlavne je to kompas k ich viere, ktorý má zabrániť zablúdeniu na zlé chodníčky.
Keď prižmúrime oko nad touto psychickou poruchou zistíme, že Anubis je čistokrvný flegmatik. Možno si návštevník v hlave a tento typ temperamentu odporujú, avšak reakcie a chovanie v určitých situáciách je skrátka nevyvrátiteľné. Najviac je to asi vidno pri komunikácii, počas ktorej povie Anubis neskutočné minimum slov a radšej len kývne hlavou na súhlas či odpor alebo skôr použije gestikuláciu. Nie, nie je nemý, no nechce plytvať čas ani energiu na odpoveď. Pri zoznámeniach s novými ľuďmi je veľmi nedôverčivý a doslova nevyhľadáva spoločnosť. Ak sa však nejakým spôsobom zapletie medzi skupinu, stojí radšej niekde v tmavom kúte, prelomí ruky na hrudi a počúva názory ostatných, ktoré sú aj tak pre neho zbytočné pretože si všetko spraví po svojom.
Spôsob výchovy môžeme tiež veľmi dobre vidieť pri misiách. Na misie chodí najradšej sám a to z dôvodu aby úspešnosť misie nebola nijak ohrozená, pretože pre splnenie úlohy je Anubis ochotný spraviť všetko, presne ako poslušný pes. Dokonca ani súboj pre neho nie je prekážkou. V tomto je Anubis tak trochu divný. Slovná výzva pre neho neznamená absolútne nič a vyzývateľ sa dočká tak maximálnej ignorácie, čím mu vlastne dáva druhú šancu na rozmyslenie sa či chce naozaj zomrieť v tej chvíli. Avšak to len do momentu prvého útoku súpera. Útok pre neho znamená nepísané povolenie k chladnokrvnosti, kvôli možnosti pokračovať na svojej ceste k cieľu. Vďaka tomuto životnému krédu nemá ani priateľov ani živých nepriateľov. Vidí len pešiakov, ktorých si vie už pri prvej konverzácii zaradiť buď medzi skupinu šťastlivcov, ktorí by sa mu v budúcnosti mohli hodiť alebo do skupiny kam patri obyčajný odpad, ktorý treba zlikvidovať.
Na otázku čo má rád alebo čoho sa bojí by odpovedal asi takto: „Som vygumovaná schránka s životným cieľom, bez štipky strachu, užívajúca si nočné prechádzky tichou púšťou alebo na druhú stranu milujúca konverzáciu so svojim druhým Ja a Tsuin. A aký je ten cieľ? Svoju dlhú cestu k úspechu musím najprv okoreniť určitými etapami dopomáhajúcimi k splneniu sna. V prvom rade musím pomôcť Sunagakure no sato povstať z piesku. Nerobím to pre lásku k vlasti ale z dôvodu ochrany miesta blízko Suny, kde sa kedysi nachádzal úkryt Horusunome. To mi pripomína, že musím nájsť nových jedenásť pilierov (členov) narodených po svete a i keď to bude nevedno koľko trvať, moje piesky času sa tak rýchlo nedosypú. Ani toto nie je tak úplne nezištné, pretože mi moja nová „rodina“ pomôže v získaní tajomstva Edo Tensei a po tomto odhalení nastáva chvíľa môjho cieľa. Stanem sa skutočným Bohom s nekonečným množstvom chakry a navždy sa rozsypem po nekončiacej púšti.“

Ω ŽIVOTOPIS Ω

(doplním hneď ako ho znova spíšem bo sa mi celý vymazal...)

Výbava:

- Zlatý bič, Anubisova najčastejšie používaná zbraň -

- Špeciálne upravený meč -

- Oštep, veľmi užitočný pri prenášaní čakry -

- Zlatá tyč -

- Vlastná verzia kunaiu -

- Nádoba na srdcia -

Ω BODY Ω
Ninjutsu – 5
Taijutsu – 4
Genjutsu – 1
Inteligencia – 4
Sila – 4
Rýchlosť – 4
Chakra – 4
Ručné pečate – 4
Celkom – 30


Ω TECHNIKY Ω
Ω E Ω
Kawarimi no Jutsu
Kakuremino no Jutsu
Nawake no Jutsu
Henge no jutsu
Bunshin no Jutsu
Ω D Ω
Sakinarashi no jutsu
Ω C Ω
Kuchiyose no Jutsu
*Sakin: Jikan no suna*
Ω B Ω
*Sakin: Su no sukarabe*
*Sakin: Anubisu no guntai*
*Sakin: Mugen no kaosu*
Ω A Ω
*Sakin: Erudorado*
*Shinzō shikiten no keiryō*
Ω S Ω
*Shisha no sho. Jibun o ōpun!*
avatar
Anubis
Fakin STALKER!

Počet příspěvků : 1
Registrován : 26. 06. 15

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Anubis

Příspěvek pro Goku za Tue Mar 29, 2016 9:50 pm

Pozriem jak doplníš životopis a.. pravdepodobne to bude na dlhšiu debatu Very Happy ale nenechaj sa odradiť.

_________________
avatar
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru