Namikaze Renji

Goto down

Namikaze Renji

Příspěvek pro Namikaze Renji za Tue Mar 29, 2016 7:57 pm


~ Meno ~ Renji Namikaze
~ Prezývka ~ Ren
~ Vek ~ 17
~ Pohlavie ~ Muž/ské
~ Klan ~ Namikaze
~ KG ~ ×
~ Dedina ~ Konohagakure no sato
~ Hodnosť ~ Chuunin
~ Výška ~ 178 cm
~ Váha ~ 73 kg
~ Podstata ~ Fuuton

~ Charakter ~
Ide o dobrosrdečného, priateľského a vnímavého týpka, ktorý sa snaží byť ku všetkým milý a hlavne spoločenský. Rád pomáha druhým ľuďom, má rád spoločnosť ľudí a celkovo je to typ človeka, ktorého by určite bral do partie každý! ... Teda aspoň v to dúfa.. Nerád plní vážne povinnosti, ale keď už nejaké má, väčšinou ich zvláda, aj keď je pravda, že občas sa mu to vymkne z rúk hoc sám nechce. Keď má toho napríklad veľa, chce stíhať všetko a nevyjde mu jediná jedna vec, veci sa mu začnú sypať, čo znamená, že začne zmätkovať a to už je potom problém. Je určite komické ho v takých chvíľach sledovať, ale pre istotu z bezpečnej vzdialenosti, pretože v týchto chvíľach je u neho možné všeličo, i ohrozenie svojho okolia. Aj keď to sa samozrejme snaží eliminovať v prvom rade.
Renji vie byť romantik, vie sa zabaviť a vie ukázať i zlú stránku. Nemá rád porušovanie zásad, zrady, klamstvá, falošných ľudí a veľa ďalších podobných zlých vecí a vlastností, z ktorých je dnešný svet už vlastne postavený. Ak niekto zradí jeho dôveru, nemusí sa síce naštvať, ale určite by túžil po patričnej pomste. Ale na druhú stranu, ak ide o nejaké ľahké situácie, ktoré hádam ani nenesú vážnosť, dokáže byť poriadne pako. Robiť si srandu z vecí vo chvíli, kedy to je vhodné nemá problém, no dostáva sa aj do situácií, kedy to občas tým problémom aj je. Vtedy je vždy otázne, čo spraví, pretože rád ľudí prekvapuje. Akokoľvek a kdekoľvek, jednoducho je nerád, keď niekto druhý vie, čo presne chce on spraviť. Preto je rád, keď každý vie že nevie čo čakať! V spojení s jeho menšou hyperaktivitou, ktorá sa prejavuje kedy jej to príde vhod, je to občas nebezpečná kombinácia.


~ Vzhľad ~
Pokiaľ ide o jeho vzhľad, je celkom naisto dosť výraznou osobou. Ako Namikaze má trochu neobvyklé sfarbenie svojich večne inak stojacich vlasov. Namiesto čistého blondu má tejto farby len na pár pramienkoch po bokoch hlavy, čím zvyšok jeho vlasov je čisto čierny. Prečo? Nikto nevie, proste sa asi zle zmiešali gény jeho rodičov a vznikla takáto výnimočná kombinácia. Pri jeho tmavých vlasov zvlášť vynikajú jeho azúrovo-modré oči, v ktorých sa môžete len stratiť; vždy inak nasadený výraz a nesmie chýbať ani špáradlo, steblo trávy či niečo podobné v ústach. Čo sa týka celkovo jeho postavy, fyzicky je na tom asi v tom akurát fit-bode, kedy nemá ani kilo nazvyš a ani menej. Svoje telo má tiež doplnené tetovaním. Na ľavom ramene má niekoľko čiernych kruhov, ktoré zasahujú až na chrbát a na pravom ramene má tetovanie zo služby v Anbu jednotkách. Potetované má tiež zápästia oboch rúk. A ak by ste chceli riešiť jeho oblečenie, asi by ste sa zbláznili. Renji je totiž schopný na seba hodiť čokoľvek. Má na sebe rôzne ovešané náramky, retiazky, opasky, šnúrky a ďalšie a ďalšie rôzne veci. Jediná vec, ktorá sa nemení sú jeho zvláštne boty čiernej farby, avšak s akýmisi prirobenými pazúrmi. Je to ďalšia akási jeho špecialita, ktorú sa naučil aj využívať v boji pri kopoch a rôznych ďalších pohyboch.

~ Príbeh ~

Renjiho život začal narodením sa do milého, malého a skromného klanu Namikaze, ktorý sa často bral skôr už ako rodina než právoplatný klan, aj keď ním samozrejme stále bol. Renji bol jedináčik, no o to viac pozornosti šlo na neho od jeho skvelých rodičov, na ktorých už dnes iba spomína len v tom najlepšom. Otec bol z klanu Namikaze, matka nepatrila do tejto krvi, ale napriek tomu to bola žena s veľkým potenciálom nielen na kariéru Shinobiho, ale i na šťastný život, pretože bola schopná v mnohých ohľadoch, i čo sa domácnosti týkalo. Bolo by len veľmi ťažké hádať, od koho Renji získal svoje pozitívne vlastnosti, či od mami alebo otca. Ale to sa dá hádať pri viacerých jeho vlastnostiach, i vizuálnych, i charakterových. Čo sa stalo akousi zvláštnosťou, Renji sa nenarodil iba s čisto blonďavými vlasmi, ktoré pre Namikaze klan boli priam typické. Narodil sa s čiernymi vlasmi po matke, ale s akýmsi prírodným melírom blondu na zadu hlavy. Samozrejme, pri narodení to hneď vidieť nešlo, ale postupom času, keď už mu vyrástli vlasy, to bolo viac ako do oči bijúce. Sám Renji sa vlastne považuje za netypického vo všetkom. Občas vám dôvod i bije do očí, občas je to možno už iba nahováranie jeho samotného, záleží to od danej veci či činnosti. Ale naspäť k príbehu! V akadémii patril k najlepším žiakom a jeho výsledky boli takmer vždy bezchybné, čo znamenalo, že svojej skromnej rodinke/klanu iba mohol ďalej niesť dobré meno a iba dobré správy. Akadémia teda pre neho bola hračka. Či testy alebo záverečné skúšky, všetko zvládol s nadhľadom, pretože sa na všetko poctivo pripravoval, čo znamenalo, že roky Genina mu začali tak rýchlo, ako si sám želal, aby to i ubehlo.


Životná kapitola s hodnosťou Genina bola pre Renjiho vzrušujúca a napriek oveľa väčšej drine, než akú zažíval pri akadémii, na ňu tak isto spomína skôr iba v tom pozitívnom zmysle. Narozdiel od akadémie sa však už nedalo všetko iba naučiť či vedieť dopredu, musel už i oveľa, oveľa viac makať, viac trénovať a hlavne prežívať už priame boje s vyšším rankom, keď ich často krát sensei počas voľných dní vytiahol na cvičisko a až do poslednej kvapky energie ich skúšal ako tím. Už vtedy bol Renji veľmi rýchly, jeho pohyby by sa dali nazvať až pozoruhodnými na to, aká úroveň ešte len bol, no Jounin, ktorý mu bol pridelený ako sensei jeho potenciál síce videl, ale zatiaľ sa mu nevenoval. To skôr mu dával zabrať v oblastiach, na ktoré nebol Renji vôbec dobrý. Slepé miesta v Taijutsu, sila, Genjutsu.. snáď akoby naschvál ho sensei trápil väčšinu času práve týmto, no aspoň to čo-to Renjimu dalo do života. I dodnes je minimálne v Genjutsu stále podstatne slabý oproti ostatným, no nebyť zamerania na tieto slabiny v čase Genina, hádam, že by na tom bol ešte horšie. Jounin samozrejme netrápil len jeho, ale i jeho zvyšných dvoch parťákov v tíme. A ak zrovna netrénoval tieto ich slabiny alebo neplnili jednu z tých stupídnych misií ranku E-D, tak trénovali "tímovosť", spoluprácu, čo tiež nebolo zrovna jednoduché. Renji totiž svojím stále dokonalým prístupom k učeniu.. no, povedzme, že nezapadal do kolektívu až tak dobre, bol to skôr chalan, ktorý iba tichšie sedel, sem tam sa nutne usmial na niekoho, kto o neho nechtiac zavadil pohľadom a inak bol iba osamote. O to viac je možno prekvapivá jeho zmena povahy v dnešných dňoch. On ale nepotreboval zbytočne tvoriť partie a robiť blbosti. Tieto veci ho v detstve akosi rýchlo prešli, no teraz bol nútený si vytvoriť spoluprácu a puto s dvoma ďalšími z triedy, ako bolo vo zvyku, s jedným chalanom a babou v tíme. Hoc sa Renji i mnohokrát snažil, prístup k nemu nebol zrovna dokonalo opätovaný. Preto i tréning spolupráce v tomto tíme trval snáď najdlhšie a prebiehal najťažšie zo všetkých tímov. Nič však nie je nemožné a postupom času sa to už konečne začalo uberať tým správnym smerom. Renji tak získal už lepšie puto so svojimi parťákmi, získal priateľov a jeho život sa už netočil len okolo tých istých vecí, zahŕňajúc hlavne štúdium či tréningy osamote. Tím si začal konečne plniť svoje povinnosti na jednotku, vzťahy začínali dobre vychádzať i s ďalšími tímami a tak sa zdalo, že už nebolo nič proti tomu, aby sa zúčastňovali i ťažších misií a zbieraním ťažších skúseností.

Pre Renjiho a jeho tím sa mala začať príprava na zmenu hodnosti. Ubehol už nejaký čas od toho, čo tím začal dokonalo vychádzať a pomáhať si, výsledky misií boli takmer bezchybné a bezproblémové, čiže tento tím mal jasnú zelenú pre zúčastnenie sa skúšok. Ešte dnes si spomína na to, že samotné skúšky pre neho ubehli veľmi rýchlo. Skoro tak rýchlo, že si ich ani dokonalo nepamätá! Dôležité v tomto období bolo ale niečo celkom iné. Renji by skúšky zvládol bez väčšieho problému, jeho potenciál sa v tomto veku u neho ukazoval predovšetkým, no prišli i ťažkosti, s ktorými nikto nerátal. V tomto čase sa neznámym nepriateľom zdala dedina najideálnejšia pre rozpútanie boja, útoku no Konohu. Povedzme si rovno, boli to nejakí amatéri, zgroupení potulní Shinobi, ktorí sa nerozvážne rozhodli napadnúť jednu z najsilnejších dedín, ale predsa len to u Renjiho zohralo veľkú rolu! Večer, keď začal útok, sa totiž tímy zhromaždili a mali byť presunuté do bezpečia. Nechýbal nikomu nikto, jediný, kto sa však na nástup nedostavil, bol práve Renji. Ten totiž práve trénoval za Konohou pri lese a preto ho celkovo dianie v Konohe akosi.. ľahko minulo. Čo ho neminulo bol príchod Nukeninov práve za ním. Šlo o A a B ranky, z čoho slabší Nukenini mal chuť dokázať druhým, silnejším svoju silu práve útokom na nevinného Genina. Renji sa pokúsil utiecť, ale Nukeninov mal stále za sebou, nech bol vtedy rýchly aký chcel. Vtedy mu napadlo, že si nemôže dovoliť doviesť ich až domov, čo i len do dediny, bral to totiž tak, že jediný útok bol práve tento na neho, o inom ani len netušil. Rozhodol sa preto otočiť proti nim a vyhovieť Nukeninom, keď na nich zo zálohy zrazu mladý Genin zaútočil. Jeho rýchlosť už vtedy bola na celkom dobrej úrovni a bolo to iba z pekla šťastie, že práve útočníci proti nemu nemali zrovna schopnosti na rýchlosť a ani proti rýchlemu nevedeli veľmi dobre bojovať. Renji si tak vyskúšal niekoľko úderov s výhodou prekvapenia, že to ani nečakali, ale to trvalo skutočne len chvíľu. Musel by byť skutočne vyvolený, aby zvládol niekoľko nepriateľov naraz a ešte s niekoľkonásobným rankom vyššie. Mladý Namikaze by teda v ten večer prišiel asi o život, nebyť jeho senseia, ktorý sa s ideálnym načasovaním dostal na miesto boja a v pravej chvíli zabránil útoku na Renjiho, ktorý ho mal pripraviť o život. Len o malú chvíľu po tomto príchode sa Renji spolu so senseiom už vracali z lesa do Konohy, aby pomohli odraziť síce amatérsky, no určite stále nebezpečný útok potulných. A skúšky? Tie síce kvôli niektorým škodám i zraneniam neboli dokončené, avšak všetci, ktorí sa zapojili do obrany dediny, nakoniec dostali novú hodnosť. A ta mala priniesť ktovie aké nové skúsenosti, zážitky, sklamania a ďalšie rôzne veci..


~ Techniky & BOS ~
S ~ ×
A ~ ×
B ~ Kage Bunshin no Jutsu
C ~ Fūton: Daitoppa, Fūton: Reppushou, Konoha Daisenpū
D ~ Kanashibari no Jutsu, Shunshin no Jutsu

NIN: 4 ~ TAI: 3 ~ GEN: 1
STAMINA: 3 ~ INT: 3 ~ HS: 2
SPEED: 3 ~ STRENGTH: 2


Naposledy upravil Namikaze Renji dne Sun Apr 10, 2016 2:21 pm, celkově upraveno 1 krát
avatar
Namikaze Renji
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 1
Registrován : 29. 03. 16

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Namikaze Renji

Příspěvek pro Goku za Tue Apr 05, 2016 9:42 pm

Fūton: Shinkūjin je minimálne tak rank.. B až A, takže si to za niečo vymeň. 

_________________
avatar
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru