Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Centrum Otogakure

+25
Reina Kana
Michie Ai
Tetsuya Kaguya
Nefrit
Tatsuya Kaguya
Soshi
Mizuki Netsu
Zetsu
Nizashi Shiroi
Takeshi Kenpachi
Maya Kurimuzon
Goku
Rei Casius
Mareo Renjiro
Killunia
Hikari Taoreta
Hana Ichiro
Kisuke Uchiha
Kirin Yakushi
Uchiha Madara
Yorimi Sonoe
Uzumaki Allii
Sakura Haruno
Shinobi
Hyuuga Mikomi
29 posters

Strana 1 z 28 1, 2, 3 ... 14 ... 28  Next

Goto down

Centrum Otogakure Empty Centrum Otogakure

Příspěvek pro Hyuuga Mikomi Sun Jul 14, 2013 9:30 am

Centrum Otogakure, ve kterém se nachází několik monumentálních a architektonicky zajímavých budov. Zde také tráví Otokage většinu svého času.

Centrum Otogakure Centruxex
Hyuuga Mikomi
Hyuuga Mikomi
Velitel Konohagakure policie *ADMIN
Velitel Konohagakure policie *ADMIN

Počet příspěvků : 395
Registrován : 13. 07. 13
Age : 27
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Shinobi Tue Jul 16, 2013 9:43 pm

KOTOHIME NAOKO

Zdalo sa, že sme konečne boli na mieste. Cestou sme natrafili na zopár stráží, ktoré mali očividný problém s tým pustiť neznámych konožanov ďalej, ale vyzeralo to tak, že som v Otogakure mala skutočne dosť veľkú autoritu. Podarilo sa nám teda dostať až k najvyššej centrálnej veži, ba čo viac, vošli sme i dnu, ale tam nám v ceste bránila niekoľko vrstvová bariéra. Za normálnych okolností by to bol problém.
V poriadku, tak teda uvidíme, čo sa bude dať robiť, pomyslela som si s úsmevom na tvári a celou silou do spomínanej bariéry vrazila niekoľkými hmatmi Rakankenu. Nebolo to samozrejme dosť na to, aby ju to čo i len mierne poškodilo, ale zaujala som tým pozornosť jediného shinobi s ANBU maskou, ktorý bol na opačnom konci. Za normálnych okolností by na nás okamžite povolal stráže, ktoré by nás za pokus o vtrhnutie do vnútra odniesli do väzenia, ale potom ako zbadal moju tvár a neznámych ľudí z konohy vrátane zvitku, ktorý som mu schválne ukázala otvorený na oči, nám napokon umožnil vstúpiť. Veru, hoci si to sami neuvedomovali, konožania mali celkom šťastie, že na mňa narazili. Ako náhle sme prešli cez dosť schodov, zastavila som pred zamknutými dverami do kancelárie Otokageho a zaklopala.
"Výborne, tak sme konečne tu. Ako náhle sa otvoria dvere, ukážte zvitok a vstúpte do vnútra," dala som pokyny a vrátila Alliimu spomínaný zvitok, aby sa ním mohol preukázať. Konečne to tu bolo. Dvere sa pootvorili...
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Sakura Haruno Tue Jul 16, 2013 9:52 pm

Bože, konečně. Tohle vypadá jako laciná scéna z horroru. Bariéra..Určitě bych ji dokázala rozbít. Byla jsem dost zvědavá, kdo asi je Otokage. Snad ne Orochimaru. Ten had!
 Na prázdno jsem polkla a nechápala, proč Hokage poslal mě. Čekala jsem na ostatní, až vstoupí. Pak jsem vešla za nimi.


Naposledy upravil Sakura Haruno dne Tue Jul 16, 2013 10:15 pm, celkově upraveno 1 krát
Sakura Haruno
Sakura Haruno
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 132
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Uzumaki Allii Tue Jul 16, 2013 10:01 pm

Nepříjemná atmosféra, která panovala okolo nás. Všechny ty pohledy ninjů z Otogakure situaci nezpříjemňovali. Naopak ve mně vzbuzovaly zvláštní pocit, který se stupňoval, čím blíže jsme byli k finálnímu cíli. Jakmile jsme dorazili k posledním dveřím, převzal jsem svitek a pohlédl Naoko do očí. "Díky," uvědomoval jsem si, že bez její pomoci bychom se sem jen stěží dostali. Dále jsem mrkl na Sakuru i Shijin a vstoupil skrz dveře.
Uzumaki Allii
Uzumaki Allii

Počet příspěvků : 168
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Tue Jul 16, 2013 10:11 pm

Nebýt Byakuganu, protočila bych oči. Nezajímalo mě nic, než má sestra. Možná jsem díky tomu byla nepozorná a zčásti nevnímala okolí. Až když jsme měli vstoupit dovnitř, začala jsem se trochu věnovat reálné situaci a čekala, co uvidíme a uslyšíme. Neubránila jsem se ani myšlence na to, kdo asi bude Otokage. Jestli žena jako Reina, či muž.
Uvidíme...
Bez váhání jsem vešla.
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Uchiha Madara Tue Jul 16, 2013 10:28 pm

OTOKAGE S NEZNÁMOU IDENTITOU

Diplomatický tím konožanov bol konečne na mieste. Za normálnych okolností by istotne mali problém sa dostať tak ďaleko, ale paradoxne práve vďaka jednej z mojich poddaných bola ich cesta sem jednoduchá. Nemal som však voči tomu žiadne výhrady. Vo chvíli, kedy Allii, Shijin a Sakura vstúpili do miestnosti, som bol otočený k dverám chrbtom a už na prvý pohľad mohlo byť zjavné, že som mal prekrížené ruky. Dôvod bol celkom jednoduchý - za mnou sa totiž nachádzalo miesto s najlepším výhľadom na celú Otogakure, od ktorej som v tejto chvíli akoby nedokázal odbočiť pohľadom. Na počudovanie som na sebe mal formálny plášť i s čiapkou kageho, navyše i s bielou maskou. Bolo zjavné, že si na svoju skrytú identitu nielen pred cudzincami riadne potrpím.
"Vitajte u mňa v kancelárii. Urobte si pohodlie," prehovoril som konečne normálnym mladým mužským hlasom a ukázal smerom na pohovku naproti stolu, za ktorým som práve otočený chrbtom na stoličke s kolieskami vysedával.
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Uzumaki Allii Tue Jul 16, 2013 11:02 pm

Na první pohled mne zaujal impozantní výhled na okolí, který jsem zřejmě neobdivoval sám. Klasicky oděný Kage nás už očekával ve stejně klasické kanceláři. Zřejmě si má fantasie domyslela úplně jinou strukturu této místnosti, takže jsem byl mírně překvapený. Položil jsem svitek od Hokageho na stůl a na vyzvání zatím neznámého muže neváhal a přesunul se do křesla. Něco mi říkalo, že naše identity a cíl naší cesty už zná, tedy rozhodně by mě to nezaskočilo. "Zdravím Otokage, můžete si prohlédnout svitek." Ten sice jen sloužil jako pouhé pověření, ale z úcty a slušnosti jsem čekal, až nás sám osloví o vysvětlení.
Uzumaki Allii
Uzumaki Allii

Počet příspěvků : 168
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Wed Jul 17, 2013 10:24 am

Vešla jsem za Alliim, který se okamžitě ujal slova. Prohlédla jsem si osobu, ze které zřejmě nikdy neuvidíme víc, než-li plášť a masku.
Reina měla alespoň vkus.
"Dobrý den," pozdravila jsem i já, tentokrát bez úklony.
V kanceláři se již nehodilo zůstávat zticha a odbýt vše kývnutím. Navíc k nám stál otočený zády, takže jsem nad tím nemohla ani uvažovat.
Po výzvě jsem se samozřejmě také posadila.
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Sakura Haruno Wed Jul 17, 2013 10:49 am

"Dobrý den, Otokage-dono," pozdravila jsem a uctivě jsem se uklonila. Jsme tu na diplomatické misi, tak se musím chovat slušně. Nelíbilo se mi tu, mé nitro nahlodával malý červík, kterému se říká strach.
Sakura Haruno
Sakura Haruno
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 132
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Uchiha Madara Wed Jul 17, 2013 12:51 pm

OTOKAGE

Na pozdravy všetkých som iba pokýval hlavou. Ani naďalej som sa však neotáčal, ba čo viac, neprezrel som si ani len ten zvitok, ktorý mi Allii položil na stôl. Skoro ako keby som si bol vedomý toho, čo na ňom stojí a nepotreboval to čítať.
"To je v poriadku. Myslím si, že to nebude nutné," odpovedal som Alliimu po nejakej chvíli a konečne sa otočil ich smerom. Do tváre mi však ani tak vidno nebolo.
"Teraz, ak dovolíte, by sme mohli prejsť rovno k meritu veci. Čo vás, drahí konožania, ťaží na srdci natoľko, že ste potrebovali povolenie od hokageho, aby ste so mnou mali možnosť osobne hovoriť? Počúvam," vyzval som kohokoľvek z nich k tomu, aby prehovorili, a oprel sa rukami o stôl, ktorými som si zároveň podopieral bradu. Je pravdou, že mi nebolo vidno do očí, no predsa to mohlo pôsobiť, ako keby som všetkých prítomných doslova prebodával chladným, nič nehovoriacim pohľadom.
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Wed Jul 17, 2013 2:50 pm

Probodával nás chladným pohledem a jeho hlas se mi zdál tak úlisný, že to víc nebylo možné.
Zlatá Reina! Já ji chci zpátky!
Když pro něj nebyl svitek nutný, natáhla jsem se pro něj a vzala si ho zpátky. Něco takového přece nemůžeme nikde nechat, ještě by to někdo zkusil zneužít. Obzvláště v Otogakure.
Přestože už domluvil, nespouštěla jsem z něj pohled a odolávala nutkání aktivovat Byakugan a podívat se mu pod tu masku. Čekala jsem přitom, jak Allii podá únos mé sestry. Na to, zda přizná špeha v naší vesnici, jsem byla zvědavá snad ještě víc.
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Uzumaki Allii Wed Jul 17, 2013 3:34 pm

Svitek k mému údivu skončil opět v rukou Shijin, což se možná dalo očekávat. Zahalený muž konečně nemluvil zády k nám a já se ujal slova. "Rádi bychom od vás slyšeli vyjádření k jisté věci. Tou mám na mysli pokus o krádež svitků s technikami z Listové prostřednictvím Tobiruho Senju, který vás obvinil ze zinscenování celého incidentu. A také možné - následné - věznění jedné naší kunoichi, která měla za úkol, stejně jako my, s vámi prodiskutovat první téma,"  na rovinu jsem pronesl svou řeč a netrpělivě čekal na jeho reakci, jelikož jsem to vychrlil možná až moc nečekaně. Nehodlal jsem ztrácet náš čas, ostatně stejně jako on, zbytečnými formalitami. Mé pocity zůstaly neměnné, ať už zdejší atmosféra působila sebevíce temněji.
Uzumaki Allii
Uzumaki Allii

Počet příspěvků : 168
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Uchiha Madara Wed Jul 17, 2013 3:56 pm

OTOKAGE

Už od pohľadu bolo jasné, že Allii skutočne dokáže jednať diplomaticky. Behom pár viet sa mu podarilo namieriť všetku vinu proti Otogakure a tí, ktorí o ničom nevedeli, by si mohli myslieť, že sme Konohe úmyselne dali zámienku na vojnu. Pravda však bola na počudovanie malinko iná.
"Krádež zvitkov s technikami z Listovej, hm. To sa ku mne už raz dostalo. Nemienim sa nijak obhajovať, poviem vám to presne tak ako to je," hovoril som čo najvážnejšie ako to len šlo a na konci dal dosť dlhú pauzu na to, aby som vzbudil napätie.
"Je to blbosť!" zvýšil som z ničoho nič doteraz pokojný hlas.
"Žiadneho Tobiru Senjua nepoznám, neúradujem dosť dlho na to, aby som si robil záznamy o cudzincoch. A o vaše zvitky s technikami nemám čo i len najmenší záujem. Nech ma už obvinil z akýchkoľvek dôvodov, musel to byť výmysel. Pravdepodobne vami manipuluje, aby rozpútal vojnu, a zdá sa, že je na správnej ceste," odpovedal som už znova pokojným hlasom, jasne a stroho, a následne presmeroval svoju pozornosť k druhému bodu nášho pojednávania.
"Obávam sa, že tu dochádza k jednému nedorozumeniu za druhým. Žiadnu kunoichi z Konohy s úmyslom sa so mnou stretnúť a čokoľvek so mnou prediskutovať sme nezajali. Budem teda predpokladať, že hovoríte o niekom inom - o Hyuuge, ktorá klamala pri vstupe do dediny našim shinobi o svojom pôvode a úmysloch, špehovala v nami najprísnejšie strážených oblastiach, zmlátila dvoch chuuninov, porušila bariéru a bránila sa zatknutiu. Myslím si, že to nepotrebuje ďalší komentár," dohovoril som a nechal Alliiho ako hlavného diplomata reagovať.
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Uzumaki Allii Wed Jul 17, 2013 6:24 pm

Z jeho výkladu byla cítit notná dávka respektu, to ano. Vskutku ideální osoba na vedoucí pozici jakou byl Kage. Přesto mi jeho slova vykouzlila nepatrný úsměv na tváři. Nejdříve jsem se vyjádřil zatím klidně k první věci. "Jsem velice rád, že nás vyvracíte z omylu. Nicméně nebylo třeba zvyšovat hlas a dovolím si tvrdit, že to nebyla "blbost". Samozřejmě, že selhání jistých ověřených technik, které se používají při zjišťování pravých informací od uvězněných je možné, avšak krajně nepravděpodobné. Tento fakt nás přesvědčil k podezřívání vás, stejně tak jako vaší vesnice. Jestli byste byl radši, kdybych svůj projev rozvinul o fráze typu - 'Je nám líto, jestli se pleteme a omlouváme se.' - nebyl by zdaleka tak rázný, ale pointa by zůstala stejná. A pokud bychom se snažili rozpoutat válku, věřte, že bychom se sem dostali jiným způsobem, než doprovodem pod dozorem vašich ninjů. Jinak řečeno, opravdu tu nejsme za tímto účelem, jen chceme dát věci do pořádku." Po chvilkové odmlce jsem upřímně dodal: "Velice se omlouváme za křivé obvinění, ale vidím, že jste inteligentní člověk a určitě chápete naše opodstatněné podezření." Na krátkou dobu jsem se opět odmlčel a pohledem uhnul na panorama z okna, kde zrovna přelétalo hejno ptáků. Poté jsem  se zadíval zpět do jeho zakrytého obličeje a pokračoval stejným tónem, tentokráte k Mikomi. "Toto je opravdu nedorozumění a nutí mne to ještě jednou se omluvit za chování naší kunoichi. Mohu si jen domýšlet, co jí k tomu vedlo. Máte absolutní právo ji za její činy věznit, udělali bychom to stejné. Co mě ale znepokojuje je, že jste nás zanechal v nevědomosti a nijak se nezajímal o naše možné záměry. Stačilo jakýmkoliv způsobem poslat zprávu. Jak jsem doposud pochopil, snažíte se naše vzájemné vztahy ponechat alespoň na neutrální úrovni... takže tomu moc dobře nerozumím," dokončil jsem svá slova tázavě a očekával okamžitou odpověď.
Uzumaki Allii
Uzumaki Allii

Počet příspěvků : 168
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Wed Jul 17, 2013 6:35 pm

Pevně jsem stiskla rty.
Mikomi nee-san...
Plně jsem chápala Alliiho jednání, mluvil skvěle, ale rozhodně to nebylo příjemné na poslech. Možná jsem měla ještě něco dodat za klan Hyuuga, ale měla jsem za to, že plně stačí má přítomnost. Nechtěla jsem, navíc, něco pokazit. Jestli jsem něčemu byla maximálně nepodobná, pak diplomatce. A to nejvíce ve chvíli, kdy jsem nevěděla, co je s mou starší sestrou. Otokage mi byl s každou vteřinou více nepříjemný, nevěřila jsem mu ani slovo už z principu.
Kéž by tu teď byl Tatsuo. Jeho bych mohla požádat o pomoc.
Pamatovala jsem si, jak se Reina starala o Rukiho a on byl u toho. Byla to zajímavá mise. Mise, která by mi teď mohla pomoct, kdyby tu jeden z nich byl. Bohužel, byla jsem si vědoma i toho, že ten měl nejspíš nějaké slovo jen za bývalé Otokage.
Kdo je slabinou tohoto muže?
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Uchiha Madara Wed Jul 17, 2013 6:53 pm

OTOKAGE

Vypočul som si všetko, čo mal Allii na srdci, a samozrejme s nejakým odstupom času aj spätne reagoval.
"Nemajte obavy. Neupodozrievam vás z toho, že sa snažíte o rozpútanie vojny. Hovorím iba, že sa o to možno snaží ten váš "Tobiru Senju", pretože vás ubezpečujem, že žiadny iný dôvod mať nemôže. V živote som toho muža ani len nevidel," uistil som ich ešte raz, že s tým incidentom nemám naozaj nič spoločné, a začal sa konečne venovať aj tomu, čo Alliiho zdá sa podľa jeho slov znepokojovalo.
"Z toho, čo sme za pomoci vypočúvania zistili, všetko nasvedčuje tomu, že tá kunoichi z Hyuuga klanu nejednala priamo na rozkaz Konohy, ale zo svojej vlastnej vôle. Preto sme s ňou jednali ako s kýmkoľvek iným, kto by sa dopustil podobného zločinu, nezávisle od pôvodu danej osoby. Presne tak... jednali sme s ňou ako s nukeninkou. Rozhodli sme sa teda počkať, kým sami ohlásite, či ste s vašou kunoichi ešte stále v spojení. Predsa len musíte uznať, že šlo o pomerne vážnu vec. Tak isto by som rád zdôraznil, že od doby, čo sme ju zatkli, ubehlo ešte iba niečo vyše týždňa. Nemohol som si dovoliť jednať zbrklo. Pevne verím, že teraz už chápete, prečo som konal tak ako som konal," pokúsil som sa o zmysluplné odôvodnenie svojich činov a následne si dovolil položiť na oplátku sám otázku k prejednávanej téme.
"Každopádne... celkom by ma zaujímalo, čo odo mňa čakáte, že urobím? Na to, aby som celý tento prípad uzavrel a len tak vám ju vydal, je ešte priskoro," dodal som ešte za onú spomínanú otázku a následne už v tichosti čakal na odpoveď.
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Uzumaki Allii Wed Jul 17, 2013 7:07 pm

Po dobu jeho hovoření jsem chápavě přikyvoval a ať už jsem mu chtěl věřit nebo ne, nezbývalo mi nic jiného. Jeho argumenty dávaly smysl. Kdybych zkusil jeho slova jakkoliv vyvrátit, automaticky bych ublížil i mému předchozímu výkladu, jelikož mi chyběly jakékoliv důkazy a z našeho případného sporu by se stalo jen tvrzení proti tvrzení. "Se zmiňovaným Tobirem Senju naložíme po návratu podle našich metod, ponechejme tedy toto téma za vyřešené," odkašlal jsem si a přešel s debatou dále. "Respektuji vaše rozhodnutí a nic mě nedává právo k tomu ho zpochybňovat. Naším cílem je samozřejmě přivést naši kunoichi zpět do vesnici, proto také teď a tady žádáme o její propuštění. Jaký byste měl důvod k tomu ji nevydávat?" i přes jeho poslední poznámku o nemožnosti propuštění jsem sice slyšel, ale stejně jsem se zeptal. Nebylo tu totiž nic dalšího k vyšetřování či řešení. "Pokud požadujete něco výměnou, určitě bychom byli schopni se dohodnout."
Uzumaki Allii
Uzumaki Allii

Počet příspěvků : 168
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Wed Jul 17, 2013 7:23 pm

Bylo vidět, že jsem zbledla. Jiným způsobem jsem zneklidnění nedávala najevo. Tohle nemohla být pravda. Byla zkušenější a navíc dědička vůdčího postavení v hlavní rodině klanu. Celá tahle věc se nikdy neměla stát. 
Tohle je noční můra!
Nezbylo mi, než věřit Alliiho vyjednávacím schopnostem. Přesto už to pomalu spělo ke chvíli, ve které tohle bude příliš záležet i na mém klanu, abych se jako jeho zástupce musela ozvat. 
Jen to nesmí dopadnou tak, jako kdysi s jinými únosy. Tělo za tělo stejné hodnoty. Byakugan za Byakugan.
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Uchiha Madara Wed Jul 17, 2013 7:40 pm

OTOKAGE

"To, čo urobíte s tým vašim Senjuom, je vaša vec," uzavrel som už definitívne tému "Tobiru" a venoval všetku svoju pozornosť problému číslo 2, ktorý bol podstatnejší.
"Dôvod je celkom jednoduchý. Dopustila sa zločinu, ba čo viac... na našom území. Ako som už raz povedal, momentálne s ňou vynakladáme ako s akoukoľvek inou nukeninkou, nezávisle od jej pôvodu. Je preto pochopiteľné, že ju chceme podrobiť nášmu vlastnému trestu. I napriek tomu, že je oficiálne ešte stále registrovanou kunoichi z Konohy, za hranicami našej dediny platia naše zákony, a preto mám plné právo nechať ju odpykať si jej trest u nás. Je to pomerne jasné - previnila sa voči nám, tak za to musí zaplatiť a až tak ju budem môcť nechať ísť. Nejde tu iba o princíp, ale i o samotnú bezpečnosť a fungovanie Otogakure," vysvetlil som Alliimu dosť jasne, že ju po tom všetkom iba tak nenechám odísť. Následne však navrhol, aby sme sa dohodli, a ja som od zvedavosti neodolal vypočutiu si jeho návrhu.
"Hm. Ak za ňu chcete prebrať zodpovednosť a zaplatiť namiesto nej vy, tak som úprimne zvedavý, čím by ste nám to chceli vykompenzovať," dohovoril som a opäť raz čakal na reakciu hlavného diplomata. Skôr než som ho ale nechal čokoľvek povedať, rozhodol som sa, že to budem radšej riešiť s niekym iným.
"Mám na vás istú malú prosbu. Bola by nejaká možnosť, ako ma čo najskôr spojiť s hokagem? Rád by som sa s ním o tom totiž porozprával osobne."
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Sakura Haruno Wed Jul 17, 2013 9:06 pm

Musela jsem se ujat slova já.
"Omlouvám se, že do toho zasahuji, ale jsem také součástí diplomatického týmu,". odkašlala jsem si, abych si dodala odvahy.
"Je možné se s Hokagem setkat, přímé spojení na Hokageho má jistá osoba, která na nás čeká na samém místě, kde nás našla Vaše kunoichi. Jistě chápete, že potřebujeme mít Vaší přímou záruku, že se nepokusíte o nic než diplomatické jednání.."
Sakura Haruno
Sakura Haruno
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 132
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Uchiha Madara Wed Jul 17, 2013 9:24 pm

OTOKAGE

Požiadavky Sakury sa zdali byť pochopiteľné a akceptovateľné. Bude to síce poprvýkrát po podstatne dlhej dobe, čo konečne opustím svoju kanceláriu, ale nemal som s tým problém.
"V poriadku. Choďte teda napred a zaveďte ma za ním. Ja pôjdem samozrejme hneď za vami, sám," odpovedal som ružovovlasej medičke a postavil sa aj so založenými rukami zo stoličky. Fakt, že som bol pripravený ísť úplne sám, bez ochranky, nepochybne vypovedal o tom, že som skutočne neuvažoval nad žiadnym útokom. Zjavne som bol dosť sebavedomý na to, aby som sa o seba nebál. V hlave sa mi totiž zrodil jeden veľmi dobrý nápad, pre ktorého naplnenie som bol schopný riskovať nepochybne veľa.

=) Automatický PRESUN potom ako všetci opustia kanceláriu.
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Sakura Haruno Wed Jul 17, 2013 9:46 pm

Kývla jsem. Otokage si tímto získal mou důvěru. Pokud by se o něco pokusil, byl by v nevýhodě. I když nesmím podceňovat někoho, o kom nic, ale vůbec nic nevíme. Zvlášť ne jeho schopnosti. Vstala jsem a chystala se opustit kancelář.
Sakura Haruno
Sakura Haruno
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 132
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Wed Jul 17, 2013 10:06 pm

Stále beze slov jsem vstala a zamířila s ostatními ke dveřím. Když pak z této místnosti odešli, odešla jsem také. Ale nic se nevyřešilo. Stále jsem si nedokázala přiznat, že nám mou sestru nechce vrátit. Tiskla jsem pevně tašku se svitkem od Hokageho, který jsem si předtím vzala zpátky. Každá jistota byla pryč a já doufala, že se alespoň jedna, jedna jediná, vrátí.

//Přesun
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Uzumaki Allii Thu Jul 18, 2013 7:06 pm

Jen jsem pokyvoval, nakonec mých slov nebylo potřeba já byl rád, že se otázce 'výměna' nebudu muset ujímat sám. Sakura dokončila náš rozhovor a rozešli jsme se k Seitovi. Rozhodnutí jsem považoval za velice rozumné.

Přesun
Uzumaki Allii
Uzumaki Allii

Počet příspěvků : 168
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Kirin Yakushi Sun Jul 21, 2013 12:24 pm

Procházela jsem se po Otogakure. Měla jsem zvláštní, veselý úsměv a rozdávala jsem ho na potkání. Všem. Zrovna v této vesnici jsem díky tomu byla něco jako exotické zvířátko.
A proč jsem se procházela zrovna na tomto místě? Naoko jsem nikde nemohla najít a tak mi nezbývalo nic, než doufat, že někde za oknem zahlédnu alespoň kousek pláště Otokageho. Koneckonců jsem bydlela jen pár set metrů odtud, centrum bylo neskutečně zajímavé. A přesně proto jsem se posadila na jednu z laviček a hypnotizovala budovu, kde by se snad mohl někdo skrývat.
Kirin Yakushi
Kirin Yakushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 137
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 28 1, 2, 3 ... 14 ... 28  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru