Daisuke Hoozuki [JONIN]

Goto down

Daisuke Hoozuki [JONIN]

Příspěvek pro Daisuke Hoozuki za Wed Apr 06, 2016 6:26 pm

Jméno a příjmení: Daisuke Mangetsu Hoozuki
Hodnost: Jounin
Vesnice: Kirigakure no sato
Věk: 21
Narození: 4.6
Pohlaví: muž/ské
Klan: Hoozuki
Elementy: Suiton


Charakter:
Co povědět o jeho osobnosti? Daisuke je především milý,přátelsky,nápomocny, prostě a jednoduše gentleman. Ano, takový je prostě Daisuke, když se snaží dostat nějaké holce pod sukni. Tenhle fakt vede k tomu,že je dě*kař a má rád ženy, hlavně ty povolnější. Rád pije a ještě radši někoho opijí. Z tohohle by usuzovali, že je to celkem zmetek. Ale ne Daisuke je doopravdy přátelský a milý, ale týče se to jenom jeho blízkého okruhu přátel, kterým doopravdy důvěřuje. Převládá u něj především optimismus, to vede k jeho ironickým poznámkách, které většinou nemyslí nijak špatně. Někdy prohodí nějaký vtípek ze sekce: Černý humor.Rozhodně je sebevědomý, málokdy zalže, pokud to není nutné nebo nedojde na téma, o kterém by nerad mluví. Má velmi dobrý vztah s přírodou a se zvířaty, někdy prostě jde jen tak do lesa,  kde přemýšlí.
První čeho si všimnete jsou jeho kouzelné zelené oči, které překrývají vlasy jeho světlé hnědé vlasy, jenž jsou na krátko ostřihané. Je vysoký a štíhlí, žádný hubeňour. Má vypracované tělo, někdo by řekl, že je hubeny, ale to není pravda. Pouze to tak vypadá. Většinou u sebe nosí katanu nebo tanto, málo kdy obojí. Jeho způsob oblékaní je velmi zajímavý. Oblečení má vzor maskovaní a pokaždé si vybírá vhodné barvy, které využívá v misích.

Styl boje:

Převážně používá Taijutsu a Ninjutsu. Díky schopnosti jeho klanu se může přeměnit na vodu. Často používá tanto nebo katanu, které zdědil. Zbraň nosí na zádech nebo u pasu.. Daisuke se naučil anatomii, takže zná slabiny lidského těla.


Životopis:
Než začneme vyprávět cestu Daisukeho, shinobiho z kirigakure. Začátek života je většinou porodem dítěte, ale aby se tohle mohlo stát musí se vajíčko a spermie spojit. Dobře, lekce biologie vás ušetřím a přejdeme ke dní,kdy Daisuke vyklouzl z maminky a už se tam nikdy nevrátil. Sad story... Nejspíš mu právě tohle způsobilo ujmu na psychice a snaží se dostat kde jaké dívce pod sukni. Ale to později v příběhu.
Takže narodil se 4.6 a bylo krasný sluneční den bez mráčku, místo mraku tu byla mlha. Jak jinak. Čerstvě narozený Daisuke se ocitl v jednom z nejslavnějších a nejstaršího klanu v Kiri. V klanu Hoozuki známi svým Hijutsu tak i slavnými osobnostmi.  Rodiče chtěli zachovat i tradici, která už vymřela a to jméno končící na getsu. Protože Daisukegetsu by znělo krkolomně a blbě a proto se rozhodli mu dát druhé jméno Mangetsu, který byl jeden z těch slavnějších ve vesnici, nejspíš je již už dávno zapomenutý.
Užíval si bezstarostné časy novorozeňata,o všem ty se bohužel krátily. Daisuke začal růst až dozrál, kdy mohl začít trénovat. Mohl není správné slovo, spíš to bylo z donucení nebo z povinnosti? Záleželo na úhlu pohledů. Patřil sice k těm živějším, ale jeho sebevědomí nebylo zrovna nejlepší. Vůbec si nevěřil a přemýšlel, že se do klanu vůbec nehodí. Našel se někdo,kdo mu nevědomky pomohl. Byl to jeho příbuzný, Meizu Hoozuki, který byl asi o něco málo starší. Meizu byl známý pro svou lenost, ale něco se v něm zlomilo a začal trénovat a učit. Daisuke nevěděl proč, ale díky tomuhle zlomu si začal více věřit. Ironie je, že Daisuke a Meizu se vůbec neznali, pouze společná krev. Nikdy spolu nepromluvili, ale Daisuke si dal za vzor, kterého chtěl překonat. Dostal se do akademie, kde byl spíše takový průměr, možná tak lehký nadprůměr. Zde se rozvíjela jeho optimistická a společenská povaha a často se nacházel mezi dívčí společnosti, do které se dostal díky jeho kouzelným očím. Bohužel díky tomu vyvolával žárlivost ostatních kluku na něho a udělal si spoustu rivalů. Na své rivaly zareagoval častějšími tréninky a pilným studiem. Přeci nemohl své nově nabité sebevědomí ztratit kvůli žárlivosti. Tohle podmínilo i soupeře k trénovaní, jinak by nemohli překonat Daisukeho. Tohle vedlo k tomu, že třídní průměr byl jeden z nejlepších a všichni z ročníku prošli s dobrým hodnocením. Sice se mu nenaskytla prví láska, ale měl dobrý začátek stát se vynikajícím shinobim.
Dostal tým a nového sensei, co víc si přát ne? Bylo to období Shinobiho, který ještě nepomohl poznávat svět. Pro většinou geninu tohle bylo nezáživná část jejích života. Platilo to i pro mladého Hoozukiho. Plnit stereotypní mise jako chytat kočky, psy, pomáhat starým lidem s nákupem a spoustu dalších. Sem tam se objevila možnost pro svobodu, kdy kvůli mise byli mimo svůj domov. Bylo to něco jiného, zajímavé a úžasné. Ale pro Daisukeho furt málo. Kromě trénovaní si našel čas na své kamarádky, bylo to úplně stejné jako na akademii jen se přesunul na jinou metu. Dokonce se dostal na chuninské zkoušky, které měli dobrý efekt na něho. Ať už poznání jiných lidi, ale taky způsoby boje a zkušenosti z bojů. Projevil schopnosti a dovednosti stát se chuuninem.
Hodnost chunnin a období puberty. Neskutečná kombinace, která ne vždy dopadla dobře. Kde jen začít. Byl starší,chytřejší,hezčí, prostě všechno co si kluk v jeho věku mohl přát. Dostal větší svobodu v podobě v misích, které vedly daleko od Kiri, byly ale za to nebezpečnější. Řídil se mottem : Rick je zisk. Měl i více volna, které trávil tréninkem, nebo odpočinkem s děvčaty. Ano, vůbec ho ženská společnost neomrzela, ba naopak více jí vyhledával. Někdy se dostával do situaci, kterou by mu většina kluku nezáviděla. Nijak mu to nevadilo, ovládala tajemné umění Hoozuki!  
Co se tyče jeho cílů,tak vlastně žádné neměl. Všemu nechal volný průběh ani do povýšení se moc nehrnul. Vůbec nikam nespěchal, neměl vůbec proč. Na smrt v jeho věku ani nepomýšlel, takže  se tím moc nestrachoval. Jako chuunivi, to docela vyhovovalo. Dělal furt stejný věci jako když byl menší, ale našel novou zálibu. Procházky v přírodě. Někteří by řekli, že je to romantické se procházek krásnou krajinou. Daisuke to ale nepoužíval k balení holek. Byla to jedná z jeho forem odpočinku a pročištění hlavy a dost mu to pomáhalo. Chtěl si oddechnout od všeho, od všech. I přesto, že byl společenský, někdy prostě chtěl být sám se sebou.
Co se tyče jeho cílů,tak vlastně žádné neměl. Všemu nechal volný průběh ani do povýšení se moc nehrnul. Vůbec nikam nespěchal, neměl vůbec proč. Na smrt v jeho věku ani nepomýšlel, takže  se tím moc nestrachoval. Jako chuunivi, to docela vyhovovalo. Dělal furt stejný věci jako když byl menší, ale našel novou zálibu. Procházky v přírodě. Někteří by řekli, že je to romantické se procházek krásnou krajinou. Daisuke to ale nepoužíval k balení holek. Byla to jedná z jeho forem odpočinku a pročištění hlavy a dost mu to pomáhalo. Chtěl si oddechnout od všeho, od všech. I přesto, že byl společenský, někdy prostě chtěl být sám se sebou. Přišla válka a tím i povinná služba ve jménu vlasti. Daisuke se aktivně zapojil misích a následně i zúčastnil přímého útoku na Iwu, který byl úspěšný. Ale beze strat se to neobešlo. Bylo to poprvé, co vidělo tolik padlých kolegu pohromadě. Daisuke to překousl, to ovšem nezabránilo myšlenkám o smrti. Po kapitulaci Iwy, se dočkal povýšení na Jounina. Radost z toho neměl, protože tohle povýšení stálo moc krve. S tím si počítal, je to přeci shinobi. Realita byla jiná než představa.      
Rok poté na vesnici zaútočila skupina zvána Hakuei. Hakuei byla jako voda, která narazila na pevnou skálu. Bohužel skála se neobešla beze škody. Umřel i Daisukuv vzor Meizu. Od té doby chodí k jeho hrobu. Byla to stejná krev i přesto si byli cizí. Pro jednoho vzor, kterého moc neznal . Po druhého člen klanu, kterého vůbec neznal a nejspíš ani neslyšel. Daisuke si přeje, aby tohle mohl napravit, aby mohl se seznámit s někým, kdo mu pomohl. V hloubi srdce ví, že by si určitě rozuměli. I přesto je skoro stejný a začal přemýšlet, jak by mohl pomoct vesnici. Poslední roky jenom plnil mise, sem tam si vyrazil pryč.

Body:
- Ninjutsu: 5
- Taijutsu: 4,5
- Genjutsu: 2
- Inteligencie: 4
- Ruční pečetě: 2
- Sila: 4
- Rychlost: 4,5
- Chakra: 4
- Celkem: 30

Techniky:

Jōki Bōi - S
Mizudeppō: Nichō – A
Chakra Suppression Technique - A
Drowning Water Blob Technique – B
Mizudeppō no Jutsu - B
Suika no Jutsu - B
Mizu Bunshin no Jutsu – C
Mizu Fūsen no Jutsu - C
Kirigakure no Jutsu – D
Sairento Kiringu
E ranky
avatar
Daisuke Hoozuki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 12
Registrován : 06. 04. 16

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Daisuke Hoozuki [JONIN]

Příspěvek pro Goku za Thu Apr 07, 2016 7:25 am

S technikami sa budem musieť poradiť (len ohľadom rankov poniektorých) no bez nich zatiaľ povolené - môžeš hrať.

_________________
avatar
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru