Maya Kurimuzon

Goto down

Maya Kurimuzon

Příspěvek pro Maya Kurimuzon za Sun May 15, 2016 6:26 am


Jméno a Příjmení:Maya Kurimuzon

Titul/PřezdívkaPoražený Ninja
Jounin
Vesnice Otogakure
Věk21
Narození:Jednoho krásného dne...
PohlavíŽena
Klan WANTED DEAD OR ALIVE!!!
Elementy:Fuuton - Větrný Element
Kekkei Genkai:Anbaransu - Nevyrovnanost
Sensei:Lanna Kofu - Paní Meče (Studentka Prvního Poraženého Ninji)
Vzhled:  Štíhlejší, vyšší  sportovní postava. Levé oko černé barvy, pravé oko zakryté páskou.  Pod páskou se skrývá...

Charakter:Je skutečný blázen. Nemá soudnost jak mluvit s ostatními. Nedokáže respektovat autoritu a nenávidí když někdo smýšlí jako hrdina. Její povaha je nevyspitatelná a popravdě si občas ostatní myslí že je nesvéprávná. Ale někde hluboko uvnitř, žije kousek svědomí s pudem sebezáchovy který do ní vštípil její mistr. Díky tomu dokáže myslet strategicky. Její hlavní prioritou je ale to že ví kde jsou její hranice. To bylo hlavní učení jejího mistra kterého se jako jediné osoby v životě skutečně drží.
Styl Boje:Je velice zručná v Taijutsu a především Kenjutsu. Schopnost kombinovat meč a techniku je tady na mistrovské úrovni a její hlavní bojovou prioritou. Následně unikátní schopnost Kekei Genkai kterou nepoužívá skoro nikdy.
Nazveme to příběhem (CVčko):
Maya byla sirotek vyrůstající v listové vesnici. Každý den chodila pilně do akademie a také studovala vědění a poznání.
Jenže. Jednoho krásného veřera přibližně čtyři měsíce po dovršení devíti let. Když šla v sirotčinci po chodbě směrem z toalety zpět do pokoje kde se hodlala do růžova vyspat, přepadl jí chlapec. Tahal ji za vlasi a byl jí. Byl to vnuk ředitele ústavu pro mládež bez rodiny. Takové nezvladatelné dítě. Ani ninja tréning jí nepomohl ho porazit. Byl pro ni moc silný soupeř. Poté co ukončil svou první akci si sedl na zuboženou a zbitou dívenku. S hlasitým smíchem křičel něco o špíně ninjů,nečistém původu, slabosti a svojí dokonalosti. Maya měla v tu chvíli jen jediné přání. Přála si umět zabíjet pohledem. To přání se jí skoro vyplnilo. Její pravé oko dostalo jinou čočku a krvavě rudou barvu. Chlapec zříc tento prapodivný jev, upadl do iluze a následně jako slabé dítě do bezvědomí. Maye se ale stalo to samé. Upadla do bezvědomí a probrala se až za několik dní na nemocničním lůžku. Chlapec byl velmi potrestán. Jeho dědečkem velice laskavým mužem. Také dostal zákaz chodit do sirotčince, dokud se nezačne chovat jako muž. Maya na oplátku dostala slovo od pečovatelek že už se to nikdy nebude opakovat. Dostala taktéž pásku přez její podivné oko. Nikdo si toho na akademii nevšiml a všude tvrdila že je s tím okem nemocná. Vlastně v tu chvíli vypadalo doknce i zajímavě pro své okolí. Ve dvanácti letech odpromovala akademii a okamžitě nastoupila do tříčleného týmu. Bohu žel nebo možná Bohu dík, jeden ze zbývajících členů týmu byl ten rozmazlený spratek se sklony k agresivitě. Kupodivu se na ni tvářil vždy mile a dělal pro ni vše co Jí na oku viděl. Vypadalo to jako kdyby do ní byl zamilovaný. V dobách chuninské zkoušky se do něj Maya málem také zamilovala proto že byl opravdu silný statečný a všemi ostatními děvčaty velmi obdivovaný. Těsně po čtrnáctých narozeninách se nedalo ani nic jiného čekat. Puberta...
Těsně před třetí částí Chuninské zkoušky, Maya potkala podivnou ženu. Po menších neschodách, začal rozhovor. Žena učila Mayu celý měsíc před závěrečným soubojem. Učila Techniky meče a smýšlení poraženého ninjy. Maya byla moc ráda že má takhle skvělého soukromého mistra a velice se zapálila do tréningu.
V den souboje, Maya dostala za soupeře chlapce který nebyl moc silný. Ba naopak, byl až moc slabý. Ale Maya v něm viděla snahu a potenciál. Přemáhal se jen proto aby Jí porazil a možná aby na dívku udělal dojem. Podle učení Poraženého Ninjy, to nebylo moc dobré. Každý by měl vědět kde má své limity a vůbec by se je neměl pokoušet překračovat. Člověk si tím akorát ublíží. Zemře a další kvůli jeho hlouposti také...
"Vdzávám se!" Vykřikla Maya na sudího. Nikdo nechápal proč to udělala a všichni jen nevěřícně koukali s otevřenou pusou. Její souboj který dominovala a vyhrála by ho bez toho aby se zapotila jen tak vzdala.
"Moc na mě nekoukejte." Pokračovala v mluvení k sudímu. "Je vidět že si akorát něco udělá a Já nebudu mít radost z výhry nad někým kdo je proti mě v nevýhodě." .
"Ameki." Ukázal nakonec sudí na chlapce který díky Mayině kapitulaci vyhrál. "Se stává Chuninem Listové vesnice. Díky svím schopnostem a snažení donutil soupeřku se vzdát."
Následně ukázal na Mayu. "A ty se také stáváš Chuninem. Proto že víš kdy přestat. Tvá skromnost bude dobrým přínosem vesnici a možná i dál. Jdi příkladem mladším generacím!"

Po jmenování chuniny to Maya a její Parťák se kterým již měli vyřešenou minulost,  spolu šli oslavit. za svůj ninjovský plat si mohli dovolit i samostatné ubytování. Takže se šlo k němu domů. Chlapec zamkl dveře, a posadil Mayu na gauč. Nejdřív to vypadalo jako obyčejný večer , než vytáhl z lednice lahev. Byl v ní pomerančoví džus který nalil Maye do skleničky. Následně začal předstírat že lahev je ve skutečnosti mikrofon a přibližně destkrát zopakoval frázi kterou sudí řekl Maye když ji jmenovalChvíli poté se na Mayu vrhnul a snažil se ji svlékat. Obtěžoval Ji, a osahával. Nejdřív si pomyslela že je to mládí, nevybouření se. Bohužel se pletla. Chlapec ji přitiskl na stěnu a strhal z ní vše až na spodní prádlo. To si Maya dokázala ubránit. Ikdyž byla celkem silná, stále to byla dívka a od malička měla hlavně strach. Strach z takovíchle situací. Že bude zneužita, znásilněna pohozena... Byla to odporná představa. Začala se třást.

"Todle je pomsta za to před pěti lety!" Vykřikl a vrazil jí facku. Poté ještě jednu a pak se jí snažil dosvléknout. Maya byla bezradná a v koncích. Začala propadat do velké paniky. Až se nakonec stalo to co Jí naprosto změnilo život. Strčila do něj vší silou a v tu chvíli jí on při pádu sundal pásku z oka. Jak se otočila k pokusu  o útěk, podívala se do zrcadla kde viděla odraz sama sebe. Zubožené polonahé ubrečené dívky. Hned na to si všimla svého oka. A to ji opravdu změnilo. Sama sebe uzavřela do iluze kde se jí milionkrát promítl její krutý život. Iluze jí pomohla změnit vlastní povahu. Ať to Maya chtěla nebo ne.  Když se probrala z vlastního genjutsu, chlapec se zrovna zvedal. Již jiná Maya ho spražila svím pohledem a on se jí podíval do očí. Uzavřen do iluze.Následně padl do kómatu.
Maya se okamžitě sebrala a šla to nahlásit svému Týmovému Sensei a Hokagemu.
Oba stáli v místnosti a křičeli na Mayu že velice ublížila vlastnímu čelenu vesnice. Že postrádá ohnivou vůli.
Maya celá vyděšená a plná nenávisti utekla. Běžela k sobě domů kde si chtěla zabalit věci ale něco se stalo. Za jejími zády se ze stínu vynořila žena.
"Mayo. Moc se omluvám že jsem tam nebyla." Hovořila a v tváři měla ustaraný výraz.
"Lanno-sensei." Maye stékali po tváři slzy. "Co mám dělat?" Měla pocit že to je poslední osoba které může věřit. A také byla.
"Půjdeš semnou." Pravial Lanna a udělal krátkou pečeť...

O rok později se obě usadili mezi cestováním v jedné vesnici. Trvalo to přibližně dva měsíce, proto že tu Lanna měla moc práce s učením šermu. Maya byla výbornou asistentkou a zároveň studentkou. Hlavně byli ale obě nejlepší kamarádky.
Den před tím než měli odejít z vesnice, se kousek od brány zapálila část lesa.
Obě jakožto Ninjové, běželi na pomoc občanům. Chtěli evakuovat lidi z lesa kdyby tam někdo byl.
Ale nikoho nenašli. Tedy až na jednu osobu. Mayin bývalý sensei který vedl její tým stál uprostřed plamenů. Jakožto jeden z ninjů listové vesnice, byl dobrým uživatelem ohnivého elementu. Samozřejmě to byl i vyník požáru.
"Tomiko." Podíval se muž na Mayu. Ta okamžitě věděla co se děje.
"Můj synovec Tomiko!" Snažil se zabít Mayu pohledem. Chlapec který napadl Mayu a nakonec na to doplatil kvůli jejímu pravému oku. Chtěl zaůtočit ale Lanna ho zastavila. "Ona je moje chráněnkyně. Nejdříve budeš muset projít přezemě!" Vykřikla.
Strhl se tedy nelítostný souboj mezi bývalým mistrem Mayi a jejím součastným mistrem.
Chtě nechtě, Lanna byla mnohem silnější bojovnice a měla obrovzkou převahu. K její smůle, si ale nevšimla hořícího stromu který jí spadl na nohu a zapálil oblečení. Maya okamžitě přispěchala na pomoc a uhasila popálenou Lannu.
"Zvládneš to?" Otázala se Lanna Mayi.
Ta jen souhlasně mlčky přikývla. Nejdříve chtěla ale Lannu vyprostit, ale začala se cítit divně. Jako by se v ní něco měnilo.
"První pohled je zdarma, říká se mu poznání.
Druhý pohled přináší šílenství, říká se mu začátek.
Třetí pohled je dokonalý, a proto se mu říká jedinečný.
A čtvrtý pohled tě oslepí, proto se mu říká poslední."
Maya nechápavě zírala na Lannu. Ta ale po chvilce ještě pokračovala když Maya zvedala strom z její nohy.
"Tvé pravé oko Anabaransu je oko nevyrovnanosti. Držela jsem pomocí pečetě tvé skutečné Já na uzdě, ale pokud se mi něco stane, staneš se tím kým opravdu jsi. Tvůj dědeček. První Poražený Ninja. Měl stejnou shcopnost. Můj životní cíl bylo, dát ti jeho poselství. V batohu který leží u mé postele je svitek. Přečti si ho až na něj budeš dost silná."
Než Maya stihla jakkoliv zareagovat, Lanna ji strčila dál od sebe. Maya upadla na zem a jen viděla padající strom který rozdrtil hlavu její milované sensei a zapálil zbytek těla.
Maya jakoby se znovuzrodila. Už to nebyla ona. Tedy alespoň ne povahou. Sundala nevědomky pásku z oka a šla najít svého bývalého mistra. Postavila se před něj že bude pokračovat v souboji. Posedlá pomstou se podívala do obličeje muže který reflektivně spatřil její Anabaransu. V tu chvíli padl do iluze která z něj udělala to co z jeho synovce. Šílence zralého tak akorát na kazajku. Neschopný se skoro ani pohnout byl vzteklou Mayou rozsekán na kusy.

Pár let trvalo než se Maya trvale usadila. Dobrou radou jí byl svitek co byl v batohu. Přišla do Otogakure kde se představila jako nový poražený ninja. Otokage ji přijal a po pár letech ji nechal jmenovat Jouninem. Poražený ninja byl zde trochu  známí už dříve,  proto že jednou jednomu muži dobře poradil a jedné ženě kdysi pomohl. Stalo se toho mnoho. Ale co se stane teď už nikdo neví.

Název Techniky:  Tengoku no suraisā - Nebeský Kráječ - S
Název Techniky: Komando - Příkaz - A
Názech Techniky: Fuuton: Kaze no ha - Větrné ostří - B

Tempest Turn - Bouřlivý Tah - A

Saishū-tekina idō - Shadanki hontai (Finální tah - Lamač těla) - S
Základní Techniky

Vybavení:
ZVN
Andělský Sen - Katana která je v dokonalém souladu s větrnou čakrou. Jiná čakra se do ní ale vložit nedá.Body: Nin - 2 , Gen - 5 , Tai - 4 , Síla - 3,5 , Rychlost - 4,5 , Inteligence - 5, Chakra - 4,5 , Ruční Pečetě - 0,5
(30 dohromady)

_________________
Kouzlíčka:
Název Techniky:  Tengoku no suraisā - Nebeský Kráječ - S
Název Techniky: Komando - Příkaz - A
Názech Techniky: Fuuton: Kaze no ha - Větrné ostří - B

Tempest Turn - Bouřlivý Tah - A

Saishū-tekina idō - Shadanki hontai (Finální tah - Lamač těla) - S
Základní Techniky


Bordel:
Vybavení:
ZVN
Andělský Sen - Katana která je v dokonalém souladu s větrnou čakrou. Jiná čakra se do ní ale vložit nedá.


Bodíky:

Body: Nin - 2 , Gen - 5 , Tai - 4 , Síla - 3,5 , Rychlost - 4,5 , Inteligence - 5, Chakra - 4,5 , Ruční Pečetě - 0,5
(30 dohromady)


Občas se někde v mém nitru ozve to malé dítě které říká že vést takoví život jsem nikdy nechtěla. V tu chvíli nastává za situace kdy mu zase jednou snim večeři. - Maya
avatar
Maya Kurimuzon
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 21
Registrován : 12. 05. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru