Maya Kurimuzon - Schopnosti

Goto down

Maya Kurimuzon - Schopnosti

Příspěvek pro Maya Kurimuzon za Sun May 15, 2016 6:27 am

Název Techniky:  Tengoku no suraisā - Nebeský Kráječ
Úroveň:  S
Element:  Fuuton
Zařazení:   Ninjutsu/Kenjutsu
Popis techniky:   Soustředěním fuutonové chakry do čepele meče vyšle obrovskou větrnou vlnu která způsobuje sečné a nárazové zranění. Dosah 400 metrů.
Nevýhody/Slabiny:  : Stále je to větrný element , nelze použít bez zbraně, dá se tomu uhnout ale chce to opravdu velkou rychlost nebo štěstí. Uživateli způsobí pořezání vlastních rukou v nemalém rozsahu a trhání oblečení může i dočasně přijít o cit v ruce ze zpětného tlaku.
Uživatel:  Maya

_______________________________________

Název Techniky: Komando - Příkaz

Úroveň: A
Zařazení: Genjutsu/Ninjutsu

Popis techniky: Uživatel převede chakru do okolí (cca 5 metrů). Člověk na kterého chakra doléhá, si vždy sedne. Je to technika přizpůsobená a vytvořená k vyjednávání s agresivnejšími cíly.

Nevýhody/Slabiny: Funguje pouze proti slabším osobám (Gennin a případně Chunin). Silnější osoby pouze zbržďuje.
___________________________________________

Názech Techniky: Fuuton: Kaze no ha - Větrné ostří

Úroveň: B

Zařazení: Ninjutsu

Popis Techniky: Uživatel přesune obrovské množství do čepele svého meče nebo jiné zbraně která to ustojí. Tím posílí její schopnost vydržet nátlak (nezlomit se) a znásobí jeho průraznost/ostrost.

Nevýhody/Slabiny: Technika vysává z uživatele chakru po celou dobu používání. To znamená že uživatel strácí celou dobu chakru. Další nevýhodou je že po dobu používání tohodle nesmí uživatel použít jinou techniku jinak se tadle zruší.  

___________________________________________

Názech Techniky: Tempest Turn

Úroveň: A

Zařazení: Taijutsu

Popis Techniky: Uživatel přesune čakru do celého těla, čímž rozproudí celý nervový systém na ty nejvyšší hodnoty. V tom okamžiku jeho rychlost přesahuje obrovskou rychlost, přičemž při pohybu se vytvářejí takzvané obrazy těla, což by někomu mohlo přijít jako kdyby se naklonoval. Tato rychlost patří k jedněm z nejvyšších jaké lidské tělo dokáže přežít, takže je téměř nemožné ho sledovat normálním okem a dokonce i Sharingan má problémy zahlédnout ten pohyb. V tom pohybu uživatel provede rychlé tahy pomocí kterých je schopen svého soupeře rozsekat.

Nevýhody/Slabiny: Jedna z největších nevýhod je také nápor na tělo, jak se psalo výše, tělo dosahuje hranic a je po dlouhém užívání této techniky možné že tělo by se dokázalo roztrhat. Nemluvě o tom že pokud se člověk netrefí touto technikou a něco její průběh naruší, technika je schopna nejen roztrhat soupeře ale i jeho uživatele.
_______________________________
Názech Techniky:  Saishū-tekina idō - Shadanki hontai (Finální tah - Lamač těla)

Úroveň: S

Zařazení: Ninjutsu/Taijutsu (Fuuton)

Popis Techniky:  Pokud uživatel stojí blízko k nepříteli aby na něj dosáhl, udeří ho dlaní. Tím vypustí masivní množství větrné chakry v podobě modré ničivé vlny, kterým způsobí obrovské škody na nepřítelově těle. Také poškodí okolní část kde se technika použila.  Pokud je cíl slabší stavby těla nebo není takzvaně odolný, může se tělo až roztrhnout. To se ale stává jen ve výjmečných případech.

Nevýhody/Slabiny:  Tato technika má dvě slabiny. Může uživateli potrhat svaly v ruce a tím pádem ho skoro vyřadit z normálních čiností. Toto zranění se neléčí snadno. Také je to kontaktní technika. To mluví samo za sebe.

_________________
Kouzlíčka:
Název Techniky:  Tengoku no suraisā - Nebeský Kráječ - S
Název Techniky: Komando - Příkaz - A
Názech Techniky: Fuuton: Kaze no ha - Větrné ostří - B

Tempest Turn - Bouřlivý Tah - A

Saishū-tekina idō - Shadanki hontai (Finální tah - Lamač těla) - S
Základní Techniky


Bordel:
Vybavení:
ZVN
Andělský Sen - Katana která je v dokonalém souladu s větrnou čakrou. Jiná čakra se do ní ale vložit nedá.


Bodíky:

Body: Nin - 2 , Gen - 5 , Tai - 4 , Síla - 3,5 , Rychlost - 4,5 , Inteligence - 5, Chakra - 4,5 , Ruční Pečetě - 0,5
(30 dohromady)


Občas se někde v mém nitru ozve to malé dítě které říká že vést takoví život jsem nikdy nechtěla. V tu chvíli nastává za situace kdy mu zase jednou snim večeři. - Maya
avatar
Maya Kurimuzon
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 21
Registrován : 12. 05. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru