Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Centrum Otogakure

+25
Reina Kana
Michie Ai
Tetsuya Kaguya
Nefrit
Tatsuya Kaguya
Soshi
Mizuki Netsu
Zetsu
Nizashi Shiroi
Takeshi Kenpachi
Maya Kurimuzon
Goku
Rei Casius
Mareo Renjiro
Killunia
Hikari Taoreta
Hana Ichiro
Kisuke Uchiha
Kirin Yakushi
Uchiha Madara
Yorimi Sonoe
Uzumaki Allii
Sakura Haruno
Shinobi
Hyuuga Mikomi
29 posters

Strana 16 z 28 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 22 ... 28  Next

Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 16 Empty Centrum Otogakure

Příspěvek pro Hyuuga Mikomi Sun Jul 14, 2013 9:30 am

First topic message reminder :

Centrum Otogakure, ve kterém se nachází několik monumentálních a architektonicky zajímavých budov. Zde také tráví Otokage většinu svého času.

Centrum Otogakure - Stránka 16 Centruxex
Hyuuga Mikomi
Hyuuga Mikomi
Velitel Konohagakure policie *ADMIN
Velitel Konohagakure policie *ADMIN

Počet příspěvků : 395
Registrován : 13. 07. 13
Age : 27
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down


Centrum Otogakure - Stránka 16 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Nizashi Shiroi Sat Aug 23, 2014 10:58 am

Přišel jsem k Madarově kanceláři kde jsem zaklepal na jeho dveře. Nikdo se však neozýval, a proto jsem byl nucen zde počkat než se vrátí. Jeho úkol byl splněn přesně podle plánu. Vesnice byla zajištěna a nepřátelské jednotky se přes naši linii nemají jak dostat. Zbývalo jediné, poslechnout si další instrukce, jen jsem doufal, že za ten útok nebude Reině nadávat.
Nizashi Shiroi
Nizashi Shiroi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 26. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 16 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Uchiha Madara Tue Aug 26, 2014 12:44 pm

Dorazím spěšně do kanceláře a cestou ještě kamsi posílám spojky. Před dveřmi vidím Nizashiho. Skvěle, máš u mě velké bezvýznamné plus chlapče, poď dál, potřebuju s tebou mluvit. Otevřu dveře kanceláře a vpadnu dovnitř. Jediným gestem smetu ze stolu na zem všechny papíry a bordel. Místo nich tam rozložím mapu okolí Kumogakure tak, jak byla naposledy známá. Potřebuji od tebe, abys mi ukázal jak moc je tahle mapa nepřesná, jak je postavená obrana, řekl mi kdo obranu vede a všechno ostatní na co si vzpomeneš... 
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 16 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Killunia Tue Aug 26, 2014 3:07 pm

Došla jsem do budovy Otokageho. Celou dobu jsem kráčela se skloněnou hlavou, nade mnou se vznášel neviditelný oblak s nápisem "pocit viny". Dost toho, co se stalo, se stalo díky mé vlastní hlouposti. Ale věděla jsem, že nebudu jediná, kdo se cítí špatně. Ta temná aura nesálala jen z mého těla.
Vystoupala jsem po schodech a prošla jsem dlouhou chodbou. Na strážné ANBU jsem se ani nepodívala. Nedokázali se mi podívat do obličeje a stanout tváří v tvář výrazu hodného mrtvoly. Smutné mrtvoly, abych byla přesná. Dobelhala jsem se až ke dveřím a tiše jsem na ně zaklepala. Následně jsem se opřela o zeď.
Po tvářích mi začaly stékat slzy.
Byla jsem hloupá, když jsem si myslela, že tam svedu něco užitečného... Akorát jsem se zase zachovala zbrkle a hloupě a vystavila jsem všechny nebezpečí... zoufala jsem v mysli. Nechtěla jsem, aby mě někdo slyšel, a tak jsem jen tak stála a prolévala tiché slzy.
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 16 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Nizashi Shiroi Tue Aug 26, 2014 4:20 pm

Nejdřív jsem se podíval na Madaru a potom na mapu u které jsem však začal už povídat. " Neprolezl jsem Kumo celou, ale podle toho co vím tak nechali postavit dvě nové věže u brány odkud spustili poplach. Tady bude zřejmě nová věznice, kterou budou opravovat a vylepšovat po mém útoku na ní když jsem ji znatelně poškodil. Do hlavního centra což je náměstí se ihned dostavili všechny síly i s ANBU velitelem. Musejí mít poblíž centra základnu, kde maj podzemní komplex propojený s celou vesnicí. Tak bych to aspoň řekl já, nebyl jsem v jejich komplexech, je to jen teorie. Momentálně je část vesnice zničena takže jim nějakou dobu potrvá než je znovu postaví a ustanoví pořádek. Bránu ani moc lidí nehlídá, ale nejsem si jist, zda by byl další útok na Kumogakure dobrý nápad. " Podíval jsem se na Madaru a čekal co se bude dít.
Nizashi Shiroi
Nizashi Shiroi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 26. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 16 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Uchiha Madara Tue Aug 26, 2014 9:28 pm

Chvilku beze slova koukám do mapy a tužkou tam pak dodělám několik poznámek a dokresů. Uhm... dobře, to bude asi prozatím vše. Požádám tě jen o podrobnou písemnou zprávu o celé události, řekněme do dvou dnů, nemá to velkou prioritu. Běž a odpočiň si. Až půjdeš, pošli sem dalšího.
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 16 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Reina Kana Tue Aug 26, 2014 9:40 pm

Nečekala jsem, že si cestu ke kanceláři prodloužím hodně dlouhou procházkou po Oto. Taky kdo by si chtěl jí dobrovolně pro výprask. Neochotně jsem došla ke kanceláři, kde stála Killunia.
"Jak je ti?" zeptala jsem se skoro naléhavě. Málem jsem kvůli ní zničila Kumo, tak jsem své emoce neuměla držet pod pokličkou.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 16 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Killunia Tue Aug 26, 2014 9:58 pm

Ještě jsem tam čekala, když tam přišla Reina. Slyšela jsem její otázku, ale neměla jsem na ní příliš chuť odpovídat. Nakonec jsem to ale udělala.
"Fyzicky dobře," zašeptala jsem rozechvělým hlasem. "Psychicky příšerně."
Když se konečně otevřely dveře a ven vyšel ten muzikant, věděla jsem, že teď je má chvíle. Utřela jsem si tedy slzy a vstoupila jsem do kanceláře. Uklonila jsem se tak hluboce, jak to jen šlo. Když jsem se pak opět napřímila, bylo vidět na mých zarudlých očích, že jsem asi brečela, ale nechtěla jsem, aby se na to ptal. Chvíli jsem čekala, až se můj organismus uklidní, než jsem promluvila.
"Madaro-sama... Chtěla bych Vás o něco požádat," začala jsem nesměle. Mohl poznat, jak jsem nervózní a nejistá. Váhala jsem se slovy, dlouho jsem přemýšlela. Muselo se tedy jednat o něco závažného. "Za mnoho problémů, vlastně za jejich většinu, během mise mohu já díky své neopatrnosti a zbrklosti. Zatáhla jsem je do problémů díky tomu, že jsem příliš slabá. Nezasloužím si být ninjou ve Vaší vesnici, Madaro-sama..." Bojovala jsem se slzami, snažila jsem se je udržet v sobě, stejně tak jsem se snažila zabránit svému hlasu, aby se začal třást. "Proto bych Vás chtěla požádat, abyste mě vyhnal z vesnice. A pokud to nemůžete nebo nechcete udělat, tak prosím alespoň o degradaci. Vsadím se, že pár let na Akademii by mi zcela jistě prospělo..."
Možná jsem byla na sebe krutá, což si uvědomoval i Killuni, ale nemohla jsem si pomoct. Cítila jsem se slabá, neužitečná.
Nezasloužila jsem si být ninjou. Nikdy jsem se jím neměla stát. Měla jsem zůstat odpadem. Chci zůstat odpadem.
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 16 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Uchiha Madara Tue Aug 26, 2014 10:07 pm

Když Killunia vstoupí a přednese svůj požadavek, vyjedem mi obočí nahoru v němé otázce. Já jsme asi špatně rozuměl... cože? Nene, takhle ne milá zlatá. Posaď se... vybídnu jí a sám usednu proti ní. Zaprvé, to co se stalo byla primárně chyba vašeho velitele, který měl rozkazy ode mě a nedržel se jich. Pak je pochopitelné že se to podělalo a já jsem jedině rád, že jsi živá a zdravá. Dostala ses do nebezpečí a přežila jsi abys mohla bojovat dál. Tím to hasne. Bojuješ dál, stejně jako my všichni. Ještě něco tě trápí?
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 16 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Killunia Tue Aug 26, 2014 10:34 pm

On to nechápal. Snažil se, aby ten oblak přelétl jinam, ale já to nechtěla. Věděla jsem, koho jsem ohrozila.
Nizashi, Maki, Reinini ANBU. Nevinní lidé v Kumo. Ninjové z Kumo. Lidé s rodinami.
Ty všechny jsem ohrozila na životě, některé z nich jsem o život dokonce připravila. Nevěděl, jak strašně jsem se cítila. Netušil, co na mně teď leželo, co mi zavalovalo duši, co mě dusilo. A nemohla jsem se toho zbavit. Zakroutila jsem po jeho řeči hlavou. Jsem až příliš paličatá na to, abych jen tak ustoupila.
"Každý zodpovídá za svůj život i za životy jiných. Ano, Reina neuposlechla příkaz. Ale já jsem uvedla celý tým do ohrožení života. Reina, Nizashi, ANBU... Ti všichni by dokázali dokončit svou misi dřív, než by se stihli shinobi zmobilizovat. Nebo by se alespoň nevystavili ohrožení života..." Zase. Už potřetí jsem se ocitla tak blízko smrti, ale stále jsem se jí nedotkla úplně. Takhle ale nemohu žít. "Madaro-sama, je třeba se zbavit zátěže. A řekla bych, že já jsem ta zátěž." Neposadila jsem se, takže jsem se pouze napřímila a hlavu jsem zdvihla vzhůru. "Pokud mě tedy nevyhodíte z vesnice Vy sám, odejdu sama. A je mi jedno, jestli mě budete pronásledovat, jestli budete mě chtít zabít."
Byla jsem rozhodnutá. Chci se vzdát života v Oto. Nikdy jsem sem nepatřila, nikdy sem patřit nebudu. Toto je vesnice silných lidí. A já nejsem silná.
Musím prostě odejít.
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 16 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Uchiha Madara Tue Aug 26, 2014 10:42 pm

Inu.. co mám s tebou dělat? Nesouhlasím s tvým pohledem na věc, ale být shinobi je jako být pekař. Je to povolání a každý by měl mít právo na to dát výpověď. Jen mě zajímá, jak mi zaručíš, že nepoběžíš rovnou do Konohy nebo do Kumo a nevyzpíváš jim všechno o naší vesnici? Napadá tě něco?
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 16 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Killunia Tue Aug 26, 2014 10:53 pm

"Každý má svůj pohled na věc. Někdo to vidí růžově, jiný zase černě. Každý je nějaký," okomentovala jsem, nyní již mnohem klidněji, jeho slova. "Řekněme, že cítím pouze odpovědnost za to, co se odehrálo. A jsem až příliš paličatá na to, abych svůj názor změnila. Je mi to líto." Nemohla jsem se ale dále vystavovat nebezpečí. Život v této vesnici je až příliš nebezpečný, až příliš mnoho lidí mě vidělo jako monstrum. "Myslím, že můj odchod udělá lépe všem. Pamatuji si, jak mě lidé nazývali monsterm, jak mě chtěli zabít. Uvidíte, že jakmile zmizím, hned se všem udělá lépe."
Zapřemýšlela jsem nad nějakým opatřením, které by zajistilo, že nevyzradím příliš mnoho. A pak jsem dostala nápad.
"Madaro-sama, o těch informacích... O obraně vesnice toho příliš nevím. Znám tu jen hrstku lidí. Ale pokud chcete, tak jestli máte někoho, kdo umí pracovat s pamětí, mohl by mi některé části zakódovat tak, abych si na ně pak nedokázala vzpomenout." Byla jsem si vědoma toho, že by to bylo jediné řešení. Už párkrát jsem selhala, když jsem se pokoušela zakrýt pravdu. Nechtěla jsem ihned ohrozit tuto oblast, protože by to nepřineslo příliš dobra v rovnováze. Čím déle jim bude trvat, než odhalí slabiny Oto, tím déle zůstanou Váhy vyrovnané.
A to se mi hodilo.
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 16 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Reina Kana Thu Aug 28, 2014 7:32 pm

Jak jsem tak stála opřená o zeď a čekala, než na mě přijde řada, vrátili se mi najednou vzpomínky a pocity klonu z Údolí Konce. Zavřela jsem oči a nechala si promítat vše. Pohlazení, slzy, výčitky, výhružky, přiznání...
"Ach Faito." povzdychla jsem si a opřela si čelo o dlaň. Pak jsem se ale narovnala. Zdá se, že budu muset navštívit i Konohu, jestli o mě švagr vykládá nějaké nejapnosti, vyřídím si to s ním. Nic méně jsem se uklidnila a krátce se usmála. Faito mi aspoň dodal kuráž přežít návštěvu Madary.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 16 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Uchiha Madara Thu Aug 28, 2014 8:21 pm

Založím si ruce před sebe, čímž upoutám pozornost jejích očí a rovnou jí chytím do genjutsu. Nic se však nezmění a já dál plynule pokračuji. Dobře, jestli chceš skončit, můžeš. Každý by měl dělat to co chce a co ho baví. Co se tvé paměti týče, nahradím pomocí genjutsu tvé pravé vzpomínky za falešné. Budeš si pamatovat to co je podstatné pro tebe, ale to co je podstatné pro mě znát nebudeš. Souhlasíš s tím?
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 16 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Killunia Thu Aug 28, 2014 8:34 pm

Vzhlédla jsem a pohlédla jsem mu do očí, v nichž měl Sharingan. Věděla jsem, nebo jsem aspoň tušila, co to znamená. Nemohla bych to ale zrušit, ani kdybych se sebevíc snažila. A navíc... Už se mi otevírala brána do světa.
"Jsi si jistá, že to chceš udělat?" zeptal se mě Killuni. Přikývla jsem. Jak na Madaru, tak na svého draka. Killuni musel vědět, že je to pro mé dobro. Kdybych věděla něco závažného, mohlo by mě to stát život. Nebo alespoň důvěr všech shinobi ve všech vesnicích. Zavřela jsem své zelené oči a připravila jsem se na překrytí původní paměti.
"Tak do toho," vybídla jsem Otokageho, aby započal svou práci. "I drak s tím souhlasí. Ví, že je to hlavně pro mé bezpečí." To, že jeho vzpomínky zůstanou nenarušené, jsem nezmínila. Ale věděla jsem, že mi nic neprozradí. Hodně dlouho přede mnou držel Otokageho skutečné jméno. Prozradil mi jej až ve chvíli, kdy jsem zjistila, že Madara o Killunim ví. Stejně tak bude zacházet i s našimi společnými vzpomínkami ze života této vesnice.
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 16 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Uchiha Madara Thu Aug 28, 2014 8:49 pm

Přikývnu a dám se do práce. Killunii se může zdát, že jí proběhl před očima celý život a i kdyby hledala rozdíl, nenajde ho. Ale spoustu věcí jsem pozměnil tak, aby nám to buď neuškodilo, nebo naopak nám to poskytlo výhodu. Jedna z věcí, kterou si Killunia nyní jasně pamatuje je, jak jsem zuřil, když jsem zjistil že někdo napadl Kumogakure a snažil se to svést na Konohu, kterou mám jako svou bývalou vlast stále rád. Poslal jsem jí tedy onen incident vyšetřit a ona zůstala uvězněná ve druhém útoku, který zakončil muž vydávající se za mě. Tohle jim nadělá pěknou paseku v informacích... pomyslím si vesele a ukončím genjutsu. Tak to je vše, můžeš jít. Přeji ti hodně štěstí do života.
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 16 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Killunia Thu Aug 28, 2014 9:05 pm

Před očima jsem nyní viděla svůj život. Všechno špatné, co se mi kdy stalo, se mi zase vrátilo. Jen těžko jsem bojovala se slzami, když jsem znovu viděla své mrtvé rodiče, nebo jejich hrob, jak jsem se opět ocitla před branami Konohy. Jak jsem dlouho hledala domov. Jak mě všichni nazývali monstrem. A ty detaily, které on pozměnil, na mě neměly skoro žádný efekt. Killuni si však každou změnu vyryl do paměti, aby je mohl pak přednést, kdyby musel.
"Dávej si pozor na to, co říkáš," poradil mi ještě drak a zavrčel. "Určitě víš, co ti teď udělal." Vnitřně jsem kývla. Nedokázala jsem si však vybavit své původní vzpomínky. Ale takto to asi má být. Ano, takto to musí být. Abych byla v bezpečí. Kdyby zjistili, že jsem útočila na Komu v přestrojení za ninju z Konohy, asi by mě okamžitě zabili. Takto jsem se jim já i Madara jevili jako nevinní. Můj drak to věděl. A věděl, že takto budu ve větším bezpečí.
Zvedla jsem se a dala jsem se na odchod, ale ještě předtím jsem se naposledy zastavila ve dveřích.
"Beru si s sebou i svou sestru. Ale jí se nemusíte obávat. Ta neví vůbec nic ani o obraně této vesnice, ani žádné jiné důležité věci. Mám takový pocit, že ani nic důležitého neviděla," oznámila jsem ještě Madarovi a zároveň jej uklidnila, že pro něj Ayame není žádnou hrozbou. Pak jsem konečně vešla do chodby, kde stála Reina. "Na shledanou, Reino-sama," rozloučila jsem se s ní a odešla jsem.
Zamířila jsem domů, kde ještě zařídím poslední věci před odchodem.


(přesun)


Naposledy upravil Killunia dne Fri Aug 29, 2014 2:27 pm, celkově upraveno 1 krát
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 16 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Reina Kana Fri Aug 29, 2014 2:16 pm

Odlepila jsem se od zdi, když Killunia vyšla z kanceláře. Podivila jsem se proč mě takhle zdraví, ale i já jí mávla. Pak jsem se zhluboka nadechla a vystoupila do kanceláře a zavřela za sebou dveře. Stála jsem ovšem u nich a nezamýšlela jsem jít blíže. Čekala jsem, co na mě Madara vybalí.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 16 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Uchiha Madara Sat Aug 30, 2014 8:01 pm

Další příchozí mě opravdu nepřekvapil. Posaď se Reino... vybídnu jí klidně a počkám až si sedne. Tak povídej, copak se přihodilo?
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 16 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Reina Kana Sat Aug 30, 2014 8:14 pm

Chvíli jsem stála na místě a sledovala ho. Cítila jsem zranitelná. Pak jsem se odlepila ode dveří a šla si sednout na židli před stůl. Seděla jsem vzpřímeně a měla se na pozoru.
"Pokazila jsem to." řekla jsem odhodlaně. Přiznat vlastní chybu bylo pro mě těžké.
"Měli jsme plán, celou dobu vycházel. Nepočítala jsem, že budou aktivnější, že s námi budou počítat. Prokouklo to v tu chvíli, kdy ostatním hrozilo nebezpečí a já byla nucena použít shoton, abych je ochránila." dořekla jsem.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 16 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Uchiha Madara Sat Aug 30, 2014 8:17 pm

Nebudu tu s tebou rozebírat to jak to prasklo. V tom jsi nepokazila nic. Na chvilku se odmlčím a přeměřím si jí chladným pohledem krvavých očí. Ale vysvětli mi, jak můj nejvyšší velitel, člověk na kterého se mám nejvíc spolehnout, může naprosto ignorovat můj přímý rozkaz a ještě ke všemu nakráčet do vesnice kterou už jednou napadl... v domnění, že jejich obrana bude stejně laxní jako napoprvé. Kam jsi dala rozum? Poslední větu řeknu jako pětiletém dítěti. Slovo za slovem.
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 16 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Reina Kana Sat Aug 30, 2014 8:22 pm

"Technicky za to jsem mrtvá, takže vlastně ani nemusím myslet. A k tomu rozkazu, trochu jsem si ho překroutila, zřejmě." podívám se na něj vymlouvavě, i když jeho pohled mi nahnal strach.
"Nejsem něco extra jako vy, jít do boje, když víte, že nemůžete používat vlastní sílu je pošetilost. " dopověděla jsem ač jsem nechtěla.
"Jsem jen člověk, mám právo na chyby."
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 16 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Uchiha Madara Sat Aug 30, 2014 8:27 pm

Pomalu vstanu od stolu. Na chyby? Žárovka v místnosti zabliká a můj hlas je jakoby daleko hlubší a hlasitější. Venku se rychle stmívá, jako by se sám svět bál té osoby, která s Reinou mluví. Všechno je to jen genjutsu... a nebo není? Na chyby? Tohle nebyla chyba! Záměrně jsi neuposlechla můj rozkaz! A k čemu tě tedy mám? Světlo venku se srovná a já znovu v klidu usednu za stůl, jako by se nic nestalo. Řekni, omrzel tě už i ten strohý život, který je ti dopřán? Bylo by ti líp ve stínech?
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 16 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Reina Kana Sat Aug 30, 2014 8:34 pm

Mírně jsem se otřásla, nebyla mi zima, ale pocitu.
"Kdybych ho neuposlechla ani do Kumogakure nejdu jak jsem vám odporovala už na začátku. Dal jste mi to rozkazem, ale na začátku jste mi nechal mojí vůli. Překroutila jsem si rozkaz podle svého. Byla to chyba, to uznávám." zatnula jsem pěsti.
Na jeho otázku na konci jsem neodpověděla. Sama jsem na ní nevěděla odpověď.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 16 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Uchiha Madara Sat Aug 30, 2014 8:40 pm

Změnit směr mise by nebylo trestné... pokud by to bylo v zájmu bezpečnosti tvých lidí. Ale to co jsi udělala bylo krajně nezodpovědné a přišli jsme kvůli tomu o jednu schopnou shinobi. Doufám, že jsi spokojená. Tuhle zprávu jsem si nechal jako závěrečnou tečku, vím že se s Killunií párkrát setkala a bavily se spolu.
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 16 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Reina Kana Sat Aug 30, 2014 8:46 pm

"Kterou jste nikdy nepovýšil." šeptla jsem si spíše pro sebe.
"Přežila. Přežili všichni. To že použila nebezpečné jutsu už není na mou hlavu, já nejsem její sensei nemohla jsem vědět čeho byla schopná. Já je chránila co nejvíc jsem mohla a to je důležité." vzteky jsem se trochu víc naklonila dopředu a stále ho nespouštěla z očí.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 16 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 16 z 28 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 22 ... 28  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru